Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

lexusrx
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-12-16
Žinutės: 7330
Atsiliepimai: 74

#5326 2009-12-10 20:20

Re: Kursai

Antana5 rašė:

rmzz rašė:

pasirinkimas del mazesnio saudimosi skaiciaus smile

Na viskas kaip ir aisku. Aciu.

Tren Acetate taip pat turetu buti leidziamas kas antra diena. Velgi - idomus pasirinkimas. Speju pigiau atrode ant popieriuas.

Asmenishkai man tos maishytos formos labai ir labai nepatinka, nes didelis disbalansas gaunasi.
Susta ryshkiauisias pavyzdys, na bet kadangi kaina kaip semkiu pakelio tai jaunimas eina is proto del jos.
95% kursuoja cia del to pigumo.
Pasiziurekim statistika - pirmas kursas kaip taisykle eina : susta,deca, metanas.
Nors man asmenishkai tai PATS BLOGIAUSIAS pasirinkimas PIRMAM kursui ir PRASTAS visiems likusiems.
Jis ant tiek prastas jog as jo ir net jei prepus kas is vaistines duotu nevartociau.
Taip kazhka pavieniui galima prisikombinuot is DIDELES DIDELES BEDOS, bet tik jau ne visa Trijule.
Bet kadangi dauguma kursuotoju cia 16-19metu, tai jiems Vienas faktorius svrabu, veikia 2.
Pigu ir Greitai.
O kas kaip kodel ir t.t. cia jau spresim veliau ?

Paskutinį kartą taisė lexusrx (2009-12-10 20:22)

Neprisijungęs

 
Antana5
Dažnas senbūvis
Vietovė: Dublin
Registravosi: 2007-08-02
Žinutės: 2780
Atsiliepimai: 0

#5327 2009-12-10 20:21

Re: Kursai

^ Butent. Sustanonas originaliai sukurtas senukams "jaunyste" pakelti. Deca ir Metanas tuotarpu gera klasika.

Paskutinį kartą taisė Antana5 (2009-12-18 09:21)

Neprisijungęs

 
Vitalijus85
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-05-07
Žinutės: 361
Atsiliepimai: 1

#5328 2009-12-10 21:47

Re: Kursai

Antana5 rašė:

^ Butent. Sustanonas originaliai sukurtas senukams "jaunyste" pakelti.

Bet kiek man teko girdeti Antanai Sustanonas yra naudojamas distrofijai gydyti ? ...

Neprisijungęs

 
Taboo
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-02-15
Žinutės: 2587
Atsiliepimai: 10

#5329 2009-12-10 22:11

Re: Kursai

Vitalijus85 rašė:

Antana5 rašė:

^ Butent. Sustanonas originaliai sukurtas senukams "jaunyste" pakelti.

Bet kiek man teko girdeti Antanai Sustanonas yra naudojamas distrofijai gydyti ? ...

Kiek man teko girdet tai Antana5, teisus smile

Neprisijungęs

 
Vitalijus85
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-05-07
Žinutės: 361
Atsiliepimai: 1

#5330 2009-12-11 13:39

Re: Kursai

Taboo rašė:

Vitalijus85 rašė:

Antana5 rašė:

^ Butent. Sustanonas originaliai sukurtas senukams "jaunyste" pakelti.

Bet kiek man teko girdeti Antanai Sustanonas yra naudojamas distrofijai gydyti ? ...

Kiek man teko girdet tai Antana5, teisus smile

Ka tik pasiskaiciau info apie Sustanona , taip Audriau , Antanas teisus . Suklydau , pripazistu smile

Neprisijungęs

 
bender
Dažnas senbūvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2008-12-05
Žinutės: 4137
Atsiliepimai: 37

#5331 2009-12-17 15:34

Re: Kursai

Norejau paklausti koki galimetu mases kursiuka susukt su boldenon kokios kombinacijos butu galimos ir kokiom dozem visad norejau paskanaut sito dalykelio smile kursas nebutu pirmas.

Paskutinį kartą taisė bender (2009-12-17 15:37)

Neprisijungęs

 
MR.Steroid
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2009-10-07
Žinutės: 71
Atsiliepimai: 0

#5332 2009-12-17 16:55

Re: Kursai

bender rašė:

Norejau paklausti koki galimetu mases kursiuka susukt su boldenon kokios kombinacijos butu galimos ir kokiom dozem visad norejau paskanaut sito dalykelio smile kursas nebutu pirmas.

Na tavo pasilinkimas turetu buti testn enantat,arba oksimetalon arba visi drauge: ) dozes priklouso nuo daugelis faktoriu taciau diapazonas butu nuo 400-600, pirmas dvi savaites boldonono doze galima sukelti  kad ir dvigubai smile

Neprisijungęs

 
Taboo
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-02-15
Žinutės: 2587
Atsiliepimai: 10

#5333 2009-12-17 17:40

Re: Kursai

bender rašė:

Norejau paklausti koki galimetu mases kursiuka susukt su boldenon kokios kombinacijos butu galimos ir kokiom dozem visad norejau paskanaut sito dalykelio smile kursas nebutu pirmas.

Bolda skaiciuok 5-6mg kuno kg, o einamiausia tai Enth arb Cypionate.. kitas variantas idomesnis Bolda Prop, cia jau pagal tixlus ir poreikius.. turint kapeiku imeti prima ir megaujies 12sav relax smile

Neprisijungęs

 
rycka858
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-12-17
Žinutės: 1
Atsiliepimai: 0

#5334 2009-12-17 21:00

Re: Kursai

sveiki sportininkai! ka galit pasakyt apie decanabol 250?

Neprisijungęs

 
Marshalas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Sin City
Registravosi: 2009-04-11
Žinutės: 1467
Atsiliepimai: 6

#5335 2009-12-17 23:15

Re: Kursai

rycka858 rašė:

sveiki sportininkai! ka galit pasakyt apie decanabol 250?

ce tas naujos rusies reaktyvinis samagonas pagamintas pagal pabrades padvalo 'hi tech' technologija, jis apie 250 gradusu turi, pumpas ant jo nerealus, priucha joptvaimat krc po dozes basne rviot, per ausis net dumai eina ysovus, ce zinok nevaikiskas reikalas, vienas ciuvas pauostes po kapilnica prabudo.. Tai tu pagalvok, ce tau ne kaliosai ciudake, neklausinek nesamoniu big_smile

Neprisijungęs

 
MR.Steroid
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2009-10-07
Žinutės: 71
Atsiliepimai: 0

#5336 2009-12-17 23:19

Re: Kursai

Marshalas rašė:

rycka858 rašė:

sveiki sportininkai! ka galit pasakyt apie decanabol 250?

ce tas naujos rusies reaktyvinis samagonas pagamintas pagal pabrades padvalo 'hi tech' technologija, jis apie 250 gradusu turi, pumpas ant jo nerealus, priucha joptvaimat krc po dozes basne rviot, per ausis net dumai eina ysovus, ce zinok nevaikiskas reikalas, vienas ciuvas pauostes po kapilnica prabudo.. Tai tu pagalvok, ce tau ne kaliosai ciudake, neklausinek nesamoniu big_smile

MMM jo Profesianalus atsakymas ,ka be pridursi!!! smile

Neprisijungęs

 
ro_mka
Dažnas senbūvis
Vietovė: Londonas
Registravosi: 2008-11-10
Žinutės: 1141
Atsiliepimai: 3

#5337 2009-12-18 00:01

Re: Kursai

Marshalas rašė:

rycka858 rašė:

sveiki sportininkai! ka galit pasakyt apie decanabol 250?

ce tas naujos rusies reaktyvinis samagonas pagamintas pagal pabrades padvalo 'hi tech' technologija, jis apie 250 gradusu turi, pumpas ant jo nerealus, priucha joptvaimat krc po dozes basne rviot, per ausis net dumai eina ysovus, ce zinok nevaikiskas reikalas, vienas ciuvas pauostes po kapilnica prabudo.. Tai tu pagalvok, ce tau ne kaliosai ciudake, neklausinek nesamoniu big_smile

lol patinka man tavo pasisakymai big_smile nykstys

Neprisijungęs

 
Kajus
Moderatorius
Registravosi: 2007-09-18
Žinutės: 1581
Atsiliepimai: 4

#5338 2009-12-18 06:21

Re: Kursai

lexusrx rašė:

Antana5 rašė:

rmzz rašė:

pasirinkimas del mazesnio saudimosi skaiciaus smile

Na viskas kaip ir aisku. Aciu.

Tren Acetate taip pat turetu buti leidziamas kas antra diena. Velgi - idomus pasirinkimas. Speju pigiau atrode ant popieriuas.

Asmenishkai man tos maishytos formos labai ir labai nepatinka, nes didelis disbalansas gaunasi.
Susta ryshkiauisias pavyzdys, na bet kadangi kaina kaip semkiu pakelio tai jaunimas eina is proto del jos.
95% kursuoja cia del to pigumo.
Pasiziurekim statistika - pirmas kursas kaip taisykle eina : susta,deca, metanas.
Nors man asmenishkai tai PATS BLOGIAUSIAS pasirinkimas PIRMAM kursui ir PRASTAS visiems likusiems.
Jis ant tiek prastas jog as jo ir net jei prepus kas is vaistines duotu nevartociau.
Taip kazhka pavieniui galima prisikombinuot is DIDELES DIDELES BEDOS, bet tik jau ne visa Trijule.
Bet kadangi dauguma kursuotoju cia 16-19metu, tai jiems Vienas faktorius svrabu, veikia 2.
Pigu ir Greitai..
O kas kaip kodel ir t.t. cia jau spresim veliau ?

tik db pamaciau tavo posta ir vapse su juo nesutinku. sust dec meth blogiausias pasirinkimas? tai vienas geriausiu pasirinkimu jeigu sedi ant bulking kas liecia kaina ir viska kita, nzn gal tu ponas milijonas jeigu xalevai neximintum manau tu toks vienintelis butum forume.

Neprisijungęs

 
elislaimis
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-12-23
Žinutės: 632
Atsiliepimai: 0

#5339 2009-12-18 10:17

Re: Kursai

lexusrx rašė:

Antana5 rašė:

rmzz rašė:

pasirinkimas del mazesnio saudimosi skaiciaus smile

Na viskas kaip ir aisku. Aciu.

Tren Acetate taip pat turetu buti leidziamas kas antra diena. Velgi - idomus pasirinkimas. Speju pigiau atrode ant popieriuas.

Asmenishkai man tos maishytos formos labai ir labai nepatinka, nes didelis disbalansas gaunasi.
Susta ryshkiauisias pavyzdys, na bet kadangi kaina kaip semkiu pakelio tai jaunimas eina is proto del jos.
95% kursuoja cia del to pigumo.
Pasiziurekim statistika - pirmas kursas kaip taisykle eina : susta,deca, metanas.
Nors man asmenishkai tai PATS BLOGIAUSIAS pasirinkimas PIRMAM kursui ir PRASTAS visiems likusiems.
Jis ant tiek prastas jog as jo ir net jei prepus kas is vaistines duotu nevartociau.
Taip kazhka pavieniui galima prisikombinuot is DIDELES DIDELES BEDOS, bet tik jau ne visa Trijule.
Bet kadangi dauguma kursuotoju cia 16-19metu, tai jiems Vienas faktorius svrabu, veikia 2.
Pigu ir Greitai.
O kas kaip kodel ir t.t. cia jau spresim veliau ?

nevisi pirmam kursui ir apskritai kursams griebiasi sustos dekos zinau daug kas naudoja tik sausa raumeni auginancius prepus bet kazinau primetus rezultate kas varo dumbla ir normaliai maitinasi tai numetus riebalus ir vandenis vistiek daugiau priauga gryno raumens per tuos kelis 10 savaicių kursus negu kiti su keliais grazų raumenį auginanciais kursais, nors pats asmeniskai irgi niekad nevariau ir duok dieve nevarysiu dumblo bet susumavus rezultata tai dumblas geriau kiek teko matyti. aisku nekalbu apie vaikus kur varo susta su deka ka priauga ta numeta ir pan...

Paskutinį kartą taisė elislaimis (2009-12-18 10:18)

Neprisijungęs

 
DevyniVienas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-12-08
Žinutės: 9
Atsiliepimai: 0

#5340 2009-12-18 13:54

Re: Kursai

O jeigu pirmam kursui tai galima sustos tik pasimt tarkim 5-10 sustas , po viena i savaite, ar tada dar testa reik prijunkt ?

Neprisijungęs

 
Marshalas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Sin City
Registravosi: 2009-04-11
Žinutės: 1467
Atsiliepimai: 6

#5341 2009-12-18 14:02

Re: Kursai

Susta rašė:

lexusrx rašė:

Antana5 rašė:


Tren Acetate taip pat turetu buti leidziamas kas antra diena. Velgi - idomus pasirinkimas. Speju pigiau atrode ant popieriuas.

Asmenishkai man tos maishytos formos labai ir labai nepatinka, nes didelis disbalansas gaunasi.
Susta ryshkiauisias pavyzdys, na bet kadangi kaina kaip semkiu pakelio tai jaunimas eina is proto del jos.
95% kursuoja cia del to pigumo.
Pasiziurekim statistika - pirmas kursas kaip taisykle eina : susta,deca, metanas.
Nors man asmenishkai tai PATS BLOGIAUSIAS pasirinkimas PIRMAM kursui ir PRASTAS visiems likusiems.
Jis ant tiek prastas jog as jo ir net jei prepus kas is vaistines duotu nevartociau.
Taip kazhka pavieniui galima prisikombinuot is DIDELES DIDELES BEDOS, bet tik jau ne visa Trijule.
Bet kadangi dauguma kursuotoju cia 16-19metu, tai jiems Vienas faktorius svrabu, veikia 2.
Pigu ir Greitai..
O kas kaip kodel ir t.t. cia jau spresim veliau ?

tik db pamaciau tavo posta ir vapse su juo nesutinku. sust dec meth blogiausias pasirinkimas? tai vienas geriausiu pasirinkimu jeigu sedi ant bulking kas liecia kaina ir viska kita, nzn gal tu ponas milijonas jeigu xalevai neximintum manau tu toks vienintelis butum forume.

+1. Lexai tikrai jau perpili tu ce, lb isaukstai ziuri y paprastus zmones, leiskis geriau nes bendraminciu tokeis pasikietinimais nerasi.. Yra ce tos chebros forume prie pinigu kur hgh perka bet tai jie nestato tu kurie to neyperka y 'zemo lygio vieta', atrodo kad mes utiutiu nenusimanom apie ta chemija, tu vienas ce vos ne dievas..

Neprisijungęs

 
Kajus
Moderatorius
Registravosi: 2007-09-18
Žinutės: 1581
Atsiliepimai: 4

#5342 2009-12-18 14:34

Re: Kursai

DevyniVienas rašė:

O jeigu pirmam kursui tai galima sustos tik pasimt tarkim 5-10 sustas , po viena i savaite, ar tada dar testa reik prijunkt ?

sunau, tu net nesupranti ka rasai, nueik i kulturizmas.net puslapti ten yra literaturos pasiskaityk "steroidai" o jei tada bus neaisku klausk.

Neprisijungęs

 
Miozeriux
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-06-07
Žinutės: 499
Atsiliepimai: 1

#5343 2009-12-18 16:06

Re: Kursai

5 ampoles sustos priedo testas prie sustos nykstys nykstys nykstys

Neprisijungęs

 
sportuniversal
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-05-22
Žinutės: 457
Atsiliepimai: 2

#5344 2009-12-18 22:04

Re: Kursai

Miozeriux rašė:

5 ampoles sustos priedo testas prie sustos nykstys nykstys nykstys

kazka ne taip perskaitei bebe  susta tai ir yra 4 testosteronu junginys

Neprisijungęs

 
bender
Dažnas senbūvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2008-12-05
Žinutės: 4137
Atsiliepimai: 37

#5345 2009-12-18 22:15

Re: Kursai

sportuniversal rašė:

Miozeriux rašė:

5 ampoles sustos priedo testas prie sustos nykstys nykstys nykstys

kazka ne taip perskaitei bebe  susta tai ir yra 4 testosteronu junginys

cia tu blogai skaitai klausima i kuri atsake miozeriux

Paskutinį kartą taisė bender (2009-12-18 22:15)

Neprisijungęs

 
Marshalas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Sin City
Registravosi: 2009-04-11
Žinutės: 1467
Atsiliepimai: 6

#5346 2009-12-19 00:19

Re: Kursai

Visi jus ce ziuriu suda kazkoky malat, ka darysit, kotletus? roll lol

Neprisijungęs

 
TNT
Dažnas senbūvis
Vietovė: xxx
Registravosi: 2006-11-25
Žinutės: 3174
Atsiliepimai: 0

#5347 2009-12-19 03:53

Re: Kursai

lexusrx rašė:

Antana5 rašė:

rmzz rašė:

pasirinkimas del mazesnio saudimosi skaiciaus smile

Na viskas kaip ir aisku. Aciu.

Tren Acetate taip pat turetu buti leidziamas kas antra diena. Velgi - idomus pasirinkimas. Speju pigiau atrode ant popieriuas.

Asmenishkai man tos maishytos formos labai ir labai nepatinka, nes didelis disbalansas gaunasi.
Susta ryshkiauisias pavyzdys, na bet kadangi kaina kaip semkiu pakelio tai jaunimas eina is proto del jos.
95% kursuoja cia del to pigumo.
Pasiziurekim statistika - pirmas kursas kaip taisykle eina : susta,deca, metanas.
Nors man asmenishkai tai PATS BLOGIAUSIAS pasirinkimas PIRMAM kursui ir PRASTAS visiems likusiems.
Jis ant tiek prastas jog as jo ir net jei prepus kas is vaistines duotu nevartociau.
Taip kazhka pavieniui galima prisikombinuot is DIDELES DIDELES BEDOS, bet tik jau ne visa Trijule.
Bet kadangi dauguma kursuotoju cia 16-19metu, tai jiems Vienas faktorius svrabu, veikia 2.
Pigu ir Greitai.
O kas kaip kodel ir t.t. cia jau spresim veliau ?

Na noreciau su tavimi nesutikti. Geras variantas Susta, deca ir metanas. Na del metano as savo nuomone turiu ir jo stengiuosi maziau vartoti, bet cia tik man taip. Bet va uzbaigiau eilini kursa susta, deca, metanas, trenas a, insulin paciam gale. Turiu +25kg. Dabar varau tik vini ir taip 2 savaites. Po to atsistatymas. Taip prikaupiau ir vandens ir riebalelio. Be palaipsniui as ta lieva mase su viniu pakeisiu i tiknama. Beje daug gero galiu ir apie deca pasakyti. Gal buciau neperneses kurso ir sanariai senai saibom butu nueje. Susta vienintelis testos derinys kuris mane gerai veza, Metanas ne is man patinkanciu steru, Trenas vapse kazkas nerealaus. Na apie insulina irgi daug pasakoti neeikia, sudetingi ir sunkus kursai su juo. Na gal paaiskintum kuo tau neslysta susta, deca ir metanas?

Neprisijungęs

 
susidomejas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-12-30
Žinutės: 22
Atsiliepimai: 0

#5348 2009-12-22 23:41

Re: Kursai

noreciau isgirsti jusu nuomoniu, yra sie prieparatai;anadrol50,dianabol,tren a, nandrolone phenylpropionate ,sustanon250   ka galetu sudelioti, galima kanors dapirkti, kad iseitu kursas ar netgi du kursai

Neprisijungęs

 
lexusrx
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-12-16
Žinutės: 7330
Atsiliepimai: 74

#5349 2009-12-22 23:54

Re: Kursai

TNT rašė:

lexusrx rašė:

Antana5 rašė:

Tren Acetate taip pat turetu buti leidziamas kas antra diena. Velgi - idomus pasirinkimas. Speju pigiau atrode ant popieriuas.

Asmenishkai man tos maishytos formos labai ir labai nepatinka, nes didelis disbalansas gaunasi.
Susta ryshkiauisias pavyzdys, na bet kadangi kaina kaip semkiu pakelio tai jaunimas eina is proto del jos.
95% kursuoja cia del to pigumo.
Pasiziurekim statistika - pirmas kursas kaip taisykle eina : susta,deca, metanas.
Nors man asmenishkai tai PATS BLOGIAUSIAS pasirinkimas PIRMAM kursui ir PRASTAS visiems likusiems.
Jis ant tiek prastas jog as jo ir net jei prepus kas is vaistines duotu nevartociau.
Taip kazhka pavieniui galima prisikombinuot is DIDELES DIDELES BEDOS, bet tik jau ne visa Trijule.
Bet kadangi dauguma kursuotoju cia 16-19metu, tai jiems Vienas faktorius svrabu, veikia 2.
Pigu ir Greitai.
O kas kaip kodel ir t.t. cia jau spresim veliau ?

Na noreciau su tavimi nesutikti. Geras variantas Susta, deca ir metanas. Na del metano as savo nuomone turiu ir jo stengiuosi maziau vartoti, bet cia tik man taip. Bet va uzbaigiau eilini kursa susta, deca, metanas, trenas a, insulin paciam gale. Turiu +25kg. Dabar varau tik vini ir taip 2 savaites. Po to atsistatymas. Taip prikaupiau ir vandens ir riebalelio. Be palaipsniui as ta lieva mase su viniu pakeisiu i tiknama. Beje daug gero galiu ir apie deca pasakyti. Gal buciau neperneses kurso ir sanariai senai saibom butu nueje. Susta vienintelis testos derinys kuris mane gerai veza, Metanas ne is man patinkanciu steru, Trenas vapse kazkas nerealaus. Na apie insulina irgi daug pasakoti neeikia, sudetingi ir sunkus kursai su juo. Na gal paaiskintum kuo tau neslysta susta, deca ir metanas?

Vanduo + Vanduo + Vanduo (+Oral ir toksishka)

Deca dar kazhkiek uzhskaitau. Susta - tragediju tragedija, jau vien del skirtingu testu kurie jungiasi skirtingu metu ir organizme pastovumo 0.
Metanas cia ir sikutuoti nera.
Visi prepai veikiantis ir stiprus, apie tai ginchytis neverta, tiesiog nemanau jog reikia vartoti visus 3.

Mane kiek stebina tie kursavimai is pradziu varo + 15 ar + 20, o sekanti kursa cutina  -12 ar -15
WFT ?!
Cia kaip suprantu psihologini zaidima zaidziat. Tipo visad progrese ?
Tie vandens kaupimai po + 20kg labai alina organizma, veliau cuttini 80 % is to vel alinimas, jau nakalbant apie rubus ir kai atrodai kaip Burundukas su tais + 15 is kuriu realios mesos vos keli kg.
Nenpaprasciau pasiimti shvaru kursiuka. Uzhsimeti neskubedamas kas savaite kad ir po 0.5kg. Gale kurso turi + 6kg su tuo paciu BF o net ir mazhesniu.
Viso kurso metu atrodai kaip ishlietas.Paciam smagu, sides absoliutus minimumas.
Realiai net nesimato kad sedi ant kurso, apart kietumo.
Tie shokinejimasi kilogramais nesveikasis i abi puses nera gerai oi nera.
O uzhmesti galima daug, esme BF, jei ji kyla irgi, tai apie ten ten ir kalbeti ?...

Paskutinį kartą taisė lexusrx (2009-12-22 23:57)

Neprisijungęs

 
TNT
Dažnas senbūvis
Vietovė: xxx
Registravosi: 2006-11-25
Žinutės: 3174
Atsiliepimai: 0

#5350 2009-12-23 08:08

Re: Kursai

lexusrx rašė:

TNT rašė:

lexusrx rašė:


Asmenishkai man tos maishytos formos labai ir labai nepatinka, nes didelis disbalansas gaunasi.
Susta ryshkiauisias pavyzdys, na bet kadangi kaina kaip semkiu pakelio tai jaunimas eina is proto del jos.
95% kursuoja cia del to pigumo.
Pasiziurekim statistika - pirmas kursas kaip taisykle eina : susta,deca, metanas.
Nors man asmenishkai tai PATS BLOGIAUSIAS pasirinkimas PIRMAM kursui ir PRASTAS visiems likusiems.
Jis ant tiek prastas jog as jo ir net jei prepus kas is vaistines duotu nevartociau.
Taip kazhka pavieniui galima prisikombinuot is DIDELES DIDELES BEDOS, bet tik jau ne visa Trijule.
Bet kadangi dauguma kursuotoju cia 16-19metu, tai jiems Vienas faktorius svrabu, veikia 2.
Pigu ir Greitai.
O kas kaip kodel ir t.t. cia jau spresim veliau ?

Na noreciau su tavimi nesutikti. Geras variantas Susta, deca ir metanas. Na del metano as savo nuomone turiu ir jo stengiuosi maziau vartoti, bet cia tik man taip. Bet va uzbaigiau eilini kursa susta, deca, metanas, trenas a, insulin paciam gale. Turiu +25kg. Dabar varau tik vini ir taip 2 savaites. Po to atsistatymas. Taip prikaupiau ir vandens ir riebalelio. Be palaipsniui as ta lieva mase su viniu pakeisiu i tiknama. Beje daug gero galiu ir apie deca pasakyti. Gal buciau neperneses kurso ir sanariai senai saibom butu nueje. Susta vienintelis testos derinys kuris mane gerai veza, Metanas ne is man patinkanciu steru, Trenas vapse kazkas nerealaus. Na apie insulina irgi daug pasakoti neeikia, sudetingi ir sunkus kursai su juo. Na gal paaiskintum kuo tau neslysta susta, deca ir metanas?

Vanduo + Vanduo + Vanduo (+Oral ir toksishka)

Deca dar kazhkiek uzhskaitau. Susta - tragediju tragedija, jau vien del skirtingu testu kurie jungiasi skirtingu metu ir organizme pastovumo 0.
Metanas cia ir sikutuoti nera.
Visi prepai veikiantis ir stiprus, apie tai ginchytis neverta, tiesiog nemanau jog reikia vartoti visus 3.

Mane kiek stebina tie kursavimai is pradziu varo + 15 ar + 20, o sekanti kursa cutina  -12 ar -15
WFT ?!
Cia kaip suprantu psihologini zaidima zaidziat. Tipo visad progrese ?
Tie vandens kaupimai po + 20kg labai alina organizma, veliau cuttini 80 % is to vel alinimas, jau nakalbant apie rubus ir kai atrodai kaip Burundukas su tais + 15 is kuriu realios mesos vos keli kg.
Nenpaprasciau pasiimti shvaru kursiuka. Uzhsimeti neskubedamas kas savaite kad ir po 0.5kg. Gale kurso turi + 6kg su tuo paciu BF o net ir mazhesniu.
Viso kurso metu atrodai kaip ishlietas.Paciam smagu, sides absoliutus minimumas.
Realiai net nesimato kad sedi ant kurso, apart kietumo.
Tie shokinejimasi kilogramais nesveikasis i abi puses nera gerai oi nera.
O uzhmesti galima daug, esme BF, jei ji kyla irgi, tai apie ten ten ir kalbeti ?...

Na gerai uzsimeciau +25kg ir manau bent 10kg tai tikrai liks. O man tai nemazai. Ir tarp 6 ir10kg labai nemazas skirtumas. Na pavasari planuoju svaru kursa daryti su hgh, bet kitam rudeniui tikrai sausiu trena su susta ir deca. Metanas is esmes tai skrandi labai eda tad ji gal nuosalej paliksiu. Ir sio kurso gale jo nevartojau... Bet esmej 4kg daugiau tai yra labai daug. Bent jau man asmeniskai...

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net