Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

NewMember
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Sakiai
Registravosi: 2009-03-22
Žinutės: 128
Atsiliepimai: 0

#1651 2009-08-29 10:29

Re: Bendro pobūdžio pagalba

mrx rašė:

Sveiki, Kuris geriau AB RIPPER 90x ar 8 minutes abs ( 1994 m ) Preso. ? Aciu.

su 8 minutes abs ( 1994 m ) programa klabai sonus uzsivaryt gali ir paskus presas ne itin graziai atrodys na bent jau man taip yra sonau preso isplatejo...

Neprisijungęs

 
zajac
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-08-22
Žinutės: 10
Atsiliepimai: 0

#1652 2009-08-29 20:34

Re: Bendro pobūdžio pagalba

sveiki, ar galima daryti taip ,pvz. krutinei spaudimas  4 serija ir nuo 10 iki 8 pakartojimu? ir taip toliau visiems raumenims .didiesiems raumenims po 10 maziesie po 8? dekuj is anksto

Neprisijungęs

 
Tricaz
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2009-07-16
Žinutės: 85
Atsiliepimai: 0

#1653 2009-08-30 08:41

Re: Bendro pobūdžio pagalba

zajac rašė:

sveiki, ar galima daryti taip ,pvz. krutinei spaudimas  4 serija ir nuo 10 iki 8 pakartojimu? ir taip toliau visiems raumenims .didiesiems raumenims po 10 maziesie po 8? dekuj is anksto

Gali laisvai...

Neprisijungęs

 
Teddy
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-09-05
Žinutės: 3
Atsiliepimai: 0

#1654 2009-09-05 17:29

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Sveiki, gal kas galetu pakonsultuoti?
Buciau labai dekingas.

Man 17 metu, mano ugis 185cm.,  svoris 65kg.
Suprantu, kad tai labai mazas svoris mano ugiui, nezinau nuo ko ir kaip pradeti ji auginti, siuo metu skaitineju ivaria info domiuosi kaip tai daryti, bet patarimai taip pat labai praverstu..
Neplanuoju butu kulturistas, bet tiesiog noriu tureti gera, dailia, sportiska figura bei sustiprinti raumenis.. Sustiprinti raumenis man ipac svarbu, nes dabar jauciusi gana silpnas ir kai kuriais atvejais del nepakankamos jegos nepasitikintis savimi..
Tiesiog jauciu kad mano rankos silpnokos, bet nereiskia kad noriu stiprinti tik jas, beto man atrodo kad mano riesai silpni..
Problema dar viena yra ta kad bent kolkas kol lankau mokykla neturiu galimybes lankyti jokiu sporto klubu ar kacelku.. Tad vel kyla didelis klausimas ar imanoma ir verta kazka bandyti daryti namu salygomis? Siuo metu bandau susidaryti kazkoki treniruociu tvarkarasti, darau atsispaudimus, pritumimus, atsilenkimus bei dar kelis pratimus, dar turiu siokius tokius gantelius, tai kilnoju juos ir dar ju pagalba bandau ivairinti pratimus..
Nenusimanau per daug gerai apie medziagu apykaita, bet mano supratimu pas mane ji yra gana greita..
Skaiciau, kad auginant svori rekomenduojama per diena valgyti 5-6 kartus, bet lankydamas mokykla neturiu galimybes valgyti kas 2-3 valandas..
Tai va lauksiu patarimu is visu, ypac man aktualus klausimas del treniravimosi be kacelku.. Ir dar pamirsau viena dalyka, kiek kartu ir kiek laiko patartina treniruotis per diena..?

Tad lauksiu atsakymu, ir busiu labai dekingas uz juos..

Paskutinį kartą taisė Teddy (2009-09-05 17:30)

Neprisijungęs

 
OZ
Misteris Teorija
Registravosi: 2007-01-07
Žinutės: 1635
Atsiliepimai: 4

#1655 2009-09-05 18:00

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Teddy rašė:

Sveiki, gal kas galetu pakonsultuoti?
Buciau labai dekingas.

Man 17 metu, mano ugis 185cm.,  svoris 65kg.
Suprantu, kad tai labai mazas svoris mano ugiui, nezinau nuo ko ir kaip pradeti ji auginti, siuo metu skaitineju ivaria info domiuosi kaip tai daryti, bet patarimai taip pat labai praverstu..
Neplanuoju butu kulturistas, bet tiesiog noriu tureti gera, dailia, sportiska figura bei sustiprinti raumenis.. Sustiprinti raumenis man ipac svarbu, nes dabar jauciusi gana silpnas ir kai kuriais atvejais del nepakankamos jegos nepasitikintis savimi..
Tiesiog jauciu kad mano rankos silpnokos, bet nereiskia kad noriu stiprinti tik jas, beto man atrodo kad mano riesai silpni..
Problema dar viena yra ta kad bent kolkas kol lankau mokykla neturiu galimybes lankyti jokiu sporto klubu ar kacelku.. Tad vel kyla didelis klausimas ar imanoma ir verta kazka bandyti daryti namu salygomis? Siuo metu bandau susidaryti kazkoki treniruociu tvarkarasti, darau atsispaudimus, pritumimus, atsilenkimus bei dar kelis pratimus, dar turiu siokius tokius gantelius, tai kilnoju juos ir dar ju pagalba bandau ivairinti pratimus..
Nenusimanau per daug gerai apie medziagu apykaita, bet mano supratimu pas mane ji yra gana greita..
Skaiciau, kad auginant svori rekomenduojama per diena valgyti 5-6 kartus, bet lankydamas mokykla neturiu galimybes valgyti kas 2-3 valandas..
Tai va lauksiu patarimu is visu, ypac man aktualus klausimas del treniravimosi be kacelku.. Ir dar pamirsau viena dalyka, kiek kartu ir kiek laiko patartina treniruotis per diena..?

Tad lauksiu atsakymu, ir busiu labai dekingas uz juos..

Pavel Tsatsouline - The Naked Warrior
knyga, yra parsisiust pagrindiniam puslapyje... perskaityk ir zinosi viska ka reikia zinot ir dar daugiau...

Neprisijungęs

 
Teddy
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-09-05
Žinutės: 3
Atsiliepimai: 0

#1656 2009-09-05 19:07

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Atsisiunciau knyga, skaitymo matau yra.. Aisku knyga gerai, bet labai noreciau ir is jusu paciu nuomone isgirsti.. kuri labiau atitiktu mano klausima, nes knygoje visko labai daug, aisku reiks ir ja paskaitinet..

Neprisijungęs

 
OZ
Misteris Teorija
Registravosi: 2007-01-07
Žinutės: 1635
Atsiliepimai: 4

#1657 2009-09-05 19:40

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Teddy rašė:

Atsisiunciau knyga, skaitymo matau yra.. Aisku knyga gerai, bet labai noreciau ir is jusu paciu nuomone isgirsti.. kuri labiau atitiktu mano klausima, nes knygoje visko labai daug, aisku reiks ir ja paskaitinet..

Kuris tau patarimas vertingesnis... Pavel Tsatsouline? ar neaisku kieno, gal kokio 14-15 metu vaiko sapalione?

Neprisijungęs

 
Teddy
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-09-05
Žinutės: 3
Atsiliepimai: 0

#1658 2009-09-05 20:47

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Na taip is tikruju tavo teisybe.

Neprisijungęs

 
OZ
Misteris Teorija
Registravosi: 2007-01-07
Žinutės: 1635
Atsiliepimai: 4

#1659 2009-09-06 13:48

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Teddy rašė:

Na taip is tikruju tavo teisybe.

tai va, sekmes svieciantis wink zinai pagrindinis principas cia... kiek idesi, tiek turesi...

Neprisijungęs

 
zajac
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-08-22
Žinutės: 10
Atsiliepimai: 0

#1660 2009-09-06 16:10

Re: Bendro pobūdžio pagalba

ar galit pasakyt kai augini mase ar reik daryt presa ar nereik pasakykit kas netingit ir jai nereik kada jy daryt namie gal ?dekuj:)

Neprisijungęs

 
OZ
Misteris Teorija
Registravosi: 2007-01-07
Žinutės: 1635
Atsiliepimai: 4

#1661 2009-09-06 16:26

Re: Bendro pobūdžio pagalba

zajac rašė:

ar galit pasakyt kai augini mase ar reik daryt presa ar nereik pasakykit kas netingit ir jai nereik kada jy daryt namie gal ?dekuj:)

treniruok kaip programoj parasyta ir vsio...

Neprisijungęs

 
zajac
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-08-22
Žinutės: 10
Atsiliepimai: 0

#1662 2009-09-21 13:47

Re: Bendro pobūdžio pagalba

programoj nieko neparasyta apie joky presa tai delto as ir klausiu

Neprisijungęs

 
Naturalas
..izo klubo paziba..
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2007-09-27
Žinutės: 1014
Atsiliepimai: 9

#1663 2009-09-21 13:49

Re: Bendro pobūdžio pagalba

zajac rašė:

programoj nieko neparasyta apie joky presa tai delto as ir klausiu

Gali treniruoti, tikrai nepakenks

Neprisijungęs

 
jamada
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-04-23
Žinutės: 2087
Atsiliepimai: 0

#1664 2009-09-21 17:15

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Naturalas rašė:

zajac rašė:

programoj nieko neparasyta apie joky presa tai delto as ir klausiu

Gali treniruoti, tikrai nepakenks

jei kenktų, tada iš lovos gautų mama prikelti big_smile big_smile nes negalėtum atsikelti tada big_smile

Neprisijungęs

 
zajac
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-08-22
Žinutės: 10
Atsiliepimai: 0

#1665 2009-09-22 17:44

Re: Bendro pobūdžio pagalba

:lol:tai kad ce kazkur skaiciau kad tipo telija platina atsilenkimai, suprask kad nori zmogau:D

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#1666 2009-09-22 17:46

Re: Bendro pobūdžio pagalba

jei ir platina, tai kol tau suplatins, dar daug zemes reiks aps...

Neprisijungęs

 
zajac
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-08-22
Žinutės: 10
Atsiliepimai: 0

#1667 2009-09-22 19:55

Re: Bendro pobūdžio pagalba

nu aisku aisku ,tai dar gal kas numes koky patarima kaip kakla treniruot, draugas yra sakes kad su lynu treniruoklija bet pas mane salei tokio nera ?

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#1668 2009-09-22 20:24

Re: Bendro pobūdžio pagalba

zajac rašė:

nu aisku aisku ,tai dar gal kas numes koky patarima kaip kakla treniruot, draugas yra sakes kad su lynu treniruoklija bet pas mane salei tokio nera ?

Leisk paklausti, o kam tau ji treniruoti?

Neprisijungęs

 
zajac
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-08-22
Žinutės: 10
Atsiliepimai: 0

#1669 2009-09-22 21:36

Re: Bendro pobūdžio pagalba

sportuoju jau puse metu ir beveik jo netreniravau tai jai netreniruosiu ju toliau tai kaip atrodysiu kaip zirafa :lol:ne istikruju tai man atrodo kad reik,: tai ar patarsit?smile

Neprisijungęs

 
jamada
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-04-23
Žinutės: 2087
Atsiliepimai: 0

#1670 2009-09-22 22:15

Re: Bendro pobūdžio pagalba

zajac rašė:

sportuoju jau puse metu ir beveik jo netreniravau tai jai netreniruosiu ju toliau tai kaip atrodysiu kaip zirafa :lol:ne istikruju tai man atrodo kad reik,: tai ar patarsit?smile

jei kaklui nori kokių pratimų tai su rankšluosčiu darai pasipriešinimą. tiesiog uždedi rankšluostį ant kaktos ir laikai su rankom ir bandai galvą lenkti į priekį ir taip iš abiejų pusių.

Neprisijungęs

 
zajac
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-08-22
Žinutės: 10
Atsiliepimai: 0

#1671 2009-09-22 22:27

Re: Bendro pobūdžio pagalba

dekuj :)va to man ir reikejo nes kaklas 38 ir bicas tiek biski nesamone bet pac kaltas:lol:

Neprisijungęs

 
tomukasm
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-10-06
Žinutės: 15
Atsiliepimai: 0

#1672 2009-10-06 18:38

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Sveiki,
esu pradedantysis, skaiciau jau si foruma siek tiek ir dar daugiau skaitysiu, bet kadangi jau siom dienom pradesiu lankyt sporto kluba, tai nutariau ir parasyt. Gal greiciau gausiu kokiu naudingu patarimu, nei pats juos ateityje issiaiskinsiu.
Nezinau net nuo ko pradet, reiktu tikriausiai nuo pradziu pradzios smile kas tingit skaityt, pereikit prie "mano tikslas".
Tai va, paauglysteje buvau labai liesas. Kaulai smulkus is prigimties turbut. Sveriau kiek pamenu taip pat turbut gana mazai, mano ugis 1.84 m, o budamas 19 metu sveriau apie 65 kg. Turbut mazokai... Bent jau is kuno sudejimo tikrai taip atrode. Jokiu sportu tuo metu neuzsiiminejau, tik tiek kiek studijuojant pirmam kurse buvo kuno kulturos uzsiemimai. Veliau man pradejo augti kuno svoris. Nezinau kodel, nes valgymo iprociai gal labai ir nesikeite. Kaip visada valgydavau viska ko noredavau. Taciau jokio fizinio kruvio, apart vaiksciojimo ir savaitgaliais padirbejimo sode neturejau. Siaip dar esu didelis saulegrazu megejas, tai kai dabar analizuoju buvusia padeti, tai speju, kad ir ju kolorijos prie to prisidejo. Blogiausia tai, kad kuno svoris pradejo augti riebalu pavidalu ir ne kur kitur, o ant pilvo smile Kazkaip tas mano pilvas keistai issipute ir toks ir liko iki siu dienu. Aisku matydamas nekokia savo padeti ir del pabaigtu studiju atsiradus laisvo laiko vakarais, nusprendziau kad reikia pradet sportuot. Tuo metu buvau 23 m., o sveriau jau apie 80 kg. Sportavau apie 8 men su menesio pertrauka. Dabar kai pagalvoju, tai nezinau ar tuo ka dariau butu galima vadinti sportu. Per savaite sportuodavau dazniausiai 2 kartus, kartais 3. Visuomet darydavau tuos pacius bazinius pratimus ta pacia tvarka. Is viso per kiekviena treniruote dariau gal 6 pratimus, t. y. kazkas rankom, kazkas krutinei, kazkas kojom, kazkas presui. Treniruote su apsilimu (begimas 10 min) trukdavo apie 1h. Kai pradedantis aisku dirbamais svoriais labai girtis negalejau smile Po truputi aisku jie didejo, bet sunkiai. Paskui pradejau vartot maisto papildus amino rugsti, kreatina, baltymus. Aisku bandziau ten laikytis tu normu, rekomendaciju. Galbut atsirado daugiau jegos ir istvermes, truputi kruviai vel pakylo. Po viso sito 8 men "sporto" etapo svoris nelabai pasikeite, buvo apie 82 kg. Ko labiausiai as norejau, nuo pilvo riebalas irgi turbut visai nedingo. Presui galbut per mazai demesio skyriau, bet kaip buvo taip buvo, nelabai megiamas pratimas buvo. Siaip raumenu apimtys gal kazkiek ir pagerejo, kazkas gal ir isryskejo, bet kazkokiu matavimu nedariau (cia vel turbut didele klaida) tai ir sunku ka pasakyt. Kaulai beje smulkus kaip buvo taip ir liko, kas labai ryskiai matosi. Visu siuo laikotarpiu blogiausia turbut buvo su mityba, nes valgiau 4 kartus per diena, ko kaip suprantu tikrai neuztenka, o ir koloringuju saulegrazu neatsisakiau.

Kaip jau rasiau, dabar vel pradesiu sportuot ir jokiu budu nenoriu kartot tos pacios klaidos. Ka pats dabar suprantu tai klaidu praeitame etape padariau daug, pradedant mityba ir baigiant treniruotes pratimais. Dabar reiktu ju kazkaip isvengti, nes pasiryzes rimtai viska pradeti is naujo, vel nuo 0.

Mano tikslas:
atsikratyt iskilaus pilvo ir priaugti raumenu mases visur kitur. turbut du sunkiai suderinami dalykai.


Taigi mano planai tokie:
1) 2-3 savaites darant tuos pacius bazinius pratimus isivaziuot i ritma iskentet ta pradini raumenu skausma.
2) per tas 2-3 savaites susidaryt normalia split'ine treniruote. Kas turbut labai negerai, kad galiu sportuot tik pirm, antr, trec ir ketvirtadieni, o sekmadieni nebent tik kardio irgi sporto klube. Planuoju treniruote susidaryt 3 dienoms, t.y. pirm. sportas, antradieni poilsis, trec. ir ketv. sportas.
3) vesti kazkoki treniruociu zurnala, kur stebet darbinius svorius, tikslu kuno svori, dar issimatuot apimtis. tas toks rezultatu gerejimo stebejimas speju turetu man pridet dar daugiau ryzto.
4) susitvarkyt mityba, atsisakyt riebiu maisto produktu, ivest daugiau baltymu, angliavandeniu, pradet vartot vitaminus sportuojantiems. sunku bus padidint valgymu skaiciu per diena, nes darbas ir visa kita. bandysiu darbo metu pries pietus gert kazkoki baltymu angliavandieniu kokteiliuka.
5) kazkaip kazkur ivest kardio. kaip suprantu pilvas nedings be normaliu kardio pratimu, o ne tik 10 min apsilimu sporto dienomis, tai va kazkaip kazkada juos reiks daryt. ar nebutu per didelis kruvis jei normalu kardio daryciau sekm. ir antradieni? man baisiausia, kad metant pilvo riebala tikriausiai kris ir viso kito kuno apimtys, o ju jau ir taip nedaug. tai kaip cia ta suderint? realiai turbut koloriju kieki reiktu mazint? bet tai kaip tada bus su raumenu mases uzsiauginimu? is ko ji augs?
6) daugiau miegot. dabar miegu max tarp 7-6 valandu per para kas speju sportuojanciam zmogui yra per mazai. o ir dabar nesportuojant man to miego amzinai truksta, tai ta dalyka butinai reikia keist.
7) ismokt ir taikyt raumenu tempimo pratimus. pasiskaiciau cia pas jus viena toki straipsni apie raumenu tempimo pratimu svarba raumenu augimui ir jis toks mane labai itikino. kai sportavau anksciau kazkaip pirmais menesiais ziauriai prasitampyt visas rytais noredavau, ko anksciau nesportuojant visai nebudavo.

tai va, nezinau viska paminejau ka planuoju. Ka pamirsau, ko nesupratau, gal kas ka gali patarti kaip tokioj va situacijoj elgtis? veliau kai susideliosiu treniruotes pratimus vel turbut klausiu jusu patarimo. iskart pabreziu, kad as nesitikiu greitu rezultatu, bet iki vasaros noreciau kazko pasiekti pastebimesnio, juk vis delto ilgas laiko tarpas. Sorry uz ilga posta smile kazkaip norejos issikalbet smile

Neprisijungęs

 
vlock
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-10-16
Žinutės: 7
Atsiliepimai: 0

#1673 2009-10-28 15:16

Re: Bendro pobūdžio pagalba

gal durnas klausimas bet kodel mano kairys krutines raumens  (apacioj, per vidury) koks puse mm nera? siaip desinio viskas nrml o ano ne?
jei ka galiu ir foto imest

Neprisijungęs

 
Boomshaker
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-10-18
Žinutės: 443
Atsiliepimai: 0

#1674 2009-10-28 21:49

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Pas visus taip, susivesk google betkoki kulturista

Neprisijungęs

 
vlock
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-10-16
Žinutės: 7
Atsiliepimai: 0

#1675 2009-10-29 13:25

Re: Bendro pobūdžio pagalba

va ta fotke(cia pradioj bet vistiek nelabai pasikeite:
http://img682.imageshack.us/img682/4606/38203876.jpg

jei kas neimato
raudona linija- kaip eina pas mane
juoda linija- kaip eina pas dauguma kiek maciau

kame beda? kaip sutvarkyt forma krutines?

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net