Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Tema uždaryta

Butelis
Forumo Juokas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-02-20
Žinutės: 2969
Atsiliepimai: 2

#76 2009-09-10 16:28

Re: N.O. skatintojai ir energetikai

Realiai tai čia visiems mums smegenai plaunami. Atkreipkit dėmesį, koks 90% papildų ekspertų šiame forume patys pardavinėja smile Čia jau net nebe nauja marketingo šaka - socialiniai saitai, forumai ir t.t. Aišku kai kurie čia seniai forume trinasi ir 100 metų pažįstami, bet reiktų atkreipti į tai dėmesį ir pirmiausia paklausti savęs ar reikia kažkokio produkto, nes jei paklausi pas ekspertus - greičiausiai padarysi išvadą, kad produktas vertas pinigų smile

Neprisijungęs

 
olegaskimanas
1 gramas gyvuliniu baltymu...
Registravosi: 2008-06-06
Žinutės: 6087
Atsiliepimai: 26

#77 2009-09-10 16:29

Re: N.O. skatintojai ir energetikai

OZ rašė:

Diskas rašė:

lexusrx rašė:


Tai aishku kad brangu.
79Lt
5*30= 45Gr AAKG
Kre_alkalyn
1.4*30 = 42gr

Visa kita ten kapeikos...

500gr - AAKG - 110LT
200Gr - KRE-ALKALYN - 85lt

Cia as pardavimo kainas kaip ir NOX,ne savikainos...
Suprantama pas mane FACORY DIRECT tai iki 50% realu jog bus pigiau.nes nera brando ir parduotuves antkainio, tai ir gi svarbu pamineti norint realu palyginima daryt.

Taigi AAKG verte - 9.90LT
Kre-ALKALYN verte - 17,85 LT

Na cia pagal mano kainas, kurios zhinoma visad bent jau nuo gamintojo skirsis ben 50 %

Kiti komponentai ten juokas....
10Lt uz visa packadge...
Del to ir sakau kad brangu.

Kartais tu perdedi su tais priskaičiavimais. Aišku, kad žaliava visada bus pigiau už gatavą produktą.
O jei kam čia Nitrox pasirodė per brangus, tai kas tuomet yra pigus?
Nitroxe pilnai užtenka medžiagų tam, kad jis veiktu.

as turiu viena klausimai bendrai cia visiem gal kas zinos... man idomu ar Diskas nebus taspats ar kitas veikejas, kaip buvo bb.lt puslapyje Gantelis... asmuo dirbantis proteinas.lt ir stumiantis ant visko ko nera proteinas.lt... ar taip ir yra? cia lexusrx viska paaiskino taip smulkiai ir aiskiai, kad nesuprast neimanoma ir sakyt, kad perdeda, tai irgi vejas... kas yra pigu tau parode ir pigiau ne siaip, o net kelis kart...

tingiu rasyt dabar konkrecius skaicius bet jei cia lyginamas NO ir medziagos kurios i ji ieina, o tai dazniausiai buna pamineta AKG,AEE,CM+CREATINAS, tai galiu pasakyt tik tiek kad siu grynu mano paminetu medziagu(kalba eina apie kieki kad jaustusi normalus poveikis) vartojimas iseina brangiau nei tarkim koks SHOKAS, ar koks kitas panasios kainos NO

Neprisijungęs

 
olegaskimanas
1 gramas gyvuliniu baltymu...
Registravosi: 2008-06-06
Žinutės: 6087
Atsiliepimai: 26

#78 2009-09-10 16:46

Re: N.O. skatintojai ir energetikai

OZ rašė:

olegaskimanas rašė:

OZ rašė:

To Olegaskaminas. pasakysiu paskutini karta arba tu taip pylsti ant manes ir noredamas ikast, jau nebematai ir nebeskaitai nieko, arba tu rimtai ant tiek durnas, kad nebesupranti elementariausiu dalyku, palyginimu ir t.t. pabandyk paskaityt knygu(nebutinai apie kulturizama), isspresk kryziazodi, pazaisk sachmatais... as garantuoju, kad tau to reikia ir labai...
man su tavim diskutuot dar nebuvo idomu nei karto, is tavo puses 0 argumentu, tai yra vienas as pabandziau ir jutau ta ir ta... neidomu man taip ir nesuprantu kam tu dar kabinies?
sakau palikim viska taip kaip jau rasiau... tu super patyres ir viska isbandes profesorius, o as durnas vaikas nieko nesuprantantis... tai kita kart kai noresi kokia replika numest, argumentuok arba geriau visai nereikia...
no offence, peace, nesinervink ir pns wink

man atrodo ir kryziazodi labiau uzpildyciau ir tais sachmatais pakrauciau, jei isvis jais moki zaist smile

prisirasai nesamoniu o paskui vartaliojies, tai kam taip darai?

ka tik rasei kad NO padejo persimust per sastingi.Gal parasysi kuom tas pasireiske?

tu arba konkreciai rodai tas nesamones ir argumentuoji arba nereikia visai tu as bandziau ir as zinau...

o del sastingio, rasiau, kad tuo metu kai vartojau Nitrox persimusau... ir nerasiau, kad butent nuo jo... plius cia yra kreatino... kas yra moksliskai irodyta, kad kelia jega... o pasireiske tuom, kad padidejo darbiniai svoriai beveik visuose pratimuose, kurie stoveja buvo 3-4 menesius... tikiuos i visus klausimus atsakiau...

tau nuo Nitrox jega sukilo
kitiems nuo shoko to negalejo but alah

Neprisijungęs

 
OZ
Misteris Teorija
Registravosi: 2007-01-07
Žinutės: 1635
Atsiliepimai: 4

#79 2009-09-10 17:04

Re: N.O. skatintojai ir energetikai

olegaskimanas rašė:

OZ rašė:

Diskas rašė:


Kartais tu perdedi su tais priskaičiavimais. Aišku, kad žaliava visada bus pigiau už gatavą produktą.
O jei kam čia Nitrox pasirodė per brangus, tai kas tuomet yra pigus?
Nitroxe pilnai užtenka medžiagų tam, kad jis veiktu.

as turiu viena klausimai bendrai cia visiem gal kas zinos... man idomu ar Diskas nebus taspats ar kitas veikejas, kaip buvo bb.lt puslapyje Gantelis... asmuo dirbantis proteinas.lt ir stumiantis ant visko ko nera proteinas.lt... ar taip ir yra? cia lexusrx viska paaiskino taip smulkiai ir aiskiai, kad nesuprast neimanoma ir sakyt, kad perdeda, tai irgi vejas... kas yra pigu tau parode ir pigiau ne siaip, o net kelis kart...

tingiu rasyt dabar konkrecius skaicius bet jei cia lyginamas NO ir medziagos kurios i ji ieina, o tai dazniausiai buna pamineta AKG,AEE,CM+CREATINAS, tai galiu pasakyt tik tiek kad siu grynu mano paminetu medziagu(kalba eina apie kieki kad jaustusi normalus poveikis) vartojimas iseina brangiau nei tarkim koks SHOKAS, ar koks kitas panasios kainos NO

kad Nitrox iseina brangiau ir jis yra brangus, jau rasiau paciam pirmam poste... ir dar ta irode labai smulkiais skaiciavimais lexusrx smile

Neprisijungęs

 
OZ
Misteris Teorija
Registravosi: 2007-01-07
Žinutės: 1635
Atsiliepimai: 4

#80 2009-09-10 17:12

Re: N.O. skatintojai ir energetikai

olegaskimanas rašė:

OZ rašė:

olegaskimanas rašė:


man atrodo ir kryziazodi labiau uzpildyciau ir tais sachmatais pakrauciau, jei isvis jais moki zaist smile

prisirasai nesamoniu o paskui vartaliojies, tai kam taip darai?

ka tik rasei kad NO padejo persimust per sastingi.Gal parasysi kuom tas pasireiske?

tu arba konkreciai rodai tas nesamones ir argumentuoji arba nereikia visai tu as bandziau ir as zinau...

o del sastingio, rasiau, kad tuo metu kai vartojau Nitrox persimusau... ir nerasiau, kad butent nuo jo... plius cia yra kreatino... kas yra moksliskai irodyta, kad kelia jega... o pasireiske tuom, kad padidejo darbiniai svoriai beveik visuose pratimuose, kurie stoveja buvo 3-4 menesius... tikiuos i visus klausimus atsakiau...

tau nuo Nitrox jega sukilo
kitiems nuo shoko to negalejo but alah

va del to tu man ir atrodai durnas, nes tu neskaitai... arba noras ikast, tau neleidzia to padaryt objektyviai... parodyk vieta kur as rasiau, kad BUTENT NUO NITROX man kazkas kazkaur padidejo????
tam poste virsui net smulkiai paaiskinau, kad netycia taip nesuprastum, bet vistiek tu savo isikandes... o del jegos padidejimo NITROX turi 1.4g kre-alkalyn, buvo tokiu kalbu, kad sakoma 1g krealkalyn = 10g. monohidrato, plius porcijoje 2g taurino, kuris irgi i panasia puse veikia, dar 0.7 kito kreatino, kuris tikrai nemaiso... viska sudejus, dar primetus sinergetiska poveiki medziagu, tikrai imanoma ir teoriskai gaut jegos padidejima...
dabar apie shock'a... ten pagrinde stimuliantu rinkinys ir tik NO be kreatino... kreatinui universalas sukure storm ir visi vartoja shock+storm... mano nuomone shock'as be storm'o, taspats kas masina be ratu... gali ateit pasedet, muzikos paklausyt, atsivest pana pabirbint, bet be ratu vistiek niekur nenuvaziuosi... vel nzn delko, bet imeciau palyginima, kurio tu greiciausiai nesuprasi, tai geriau pirma 5 kart perskaityk, paprasyk zmonos ar ko, kad perskaitytu ir tik tada bandyk kast...

Neprisijungęs

 
OZ
Misteris Teorija
Registravosi: 2007-01-07
Žinutės: 1635
Atsiliepimai: 4

#81 2009-09-10 17:15

Re: N.O. skatintojai ir energetikai

Butelis rašė:

Realiai tai čia visiems mums smegenai plaunami. Atkreipkit dėmesį, koks 90% papildų ekspertų šiame forume patys pardavinėja smile Čia jau net nebe nauja marketingo šaka - socialiniai saitai, forumai ir t.t. Aišku kai kurie čia seniai forume trinasi ir 100 metų pažįstami, bet reiktų atkreipti į tai dėmesį ir pirmiausia paklausti savęs ar reikia kažkokio produkto, nes jei paklausi pas ekspertus - greičiausiai padarysi išvadą, kad produktas vertas pinigų smile

siaip tai yra labai gera patarle, debilui ir dievas nepades... jei nieko pats nepasidomesi ir busi kiauras, tave apgaudines ne tik papildu pardavejai, bet ir betkurioj kitoj situacijoj busi ismaudytas... tai kaip sakant reikia pirma pasikaustyt paciam, o paskui jau lyst su profais kalbetis smile

Neprisijungęs

 
olegaskimanas
1 gramas gyvuliniu baltymu...
Registravosi: 2008-06-06
Žinutės: 6087
Atsiliepimai: 26

#82 2009-09-10 17:21

Re: N.O. skatintojai ir energetikai

OZ rašė:

olegaskimanas rašė:

OZ rašė:


tu arba konkreciai rodai tas nesamones ir argumentuoji arba nereikia visai tu as bandziau ir as zinau...

o del sastingio, rasiau, kad tuo metu kai vartojau Nitrox persimusau... ir nerasiau, kad butent nuo jo... plius cia yra kreatino... kas yra moksliskai irodyta, kad kelia jega... o pasireiske tuom, kad padidejo darbiniai svoriai beveik visuose pratimuose, kurie stoveja buvo 3-4 menesius... tikiuos i visus klausimus atsakiau...

tau nuo Nitrox jega sukilo
kitiems nuo shoko to negalejo but alah

va del to tu man ir atrodai durnas, nes tu neskaitai... arba noras ikast, tau neleidzia to padaryt objektyviai... parodyk vieta kur as rasiau, kad BUTENT NUO NITROX man kazkas kazkaur padidejo????
tam poste virsui net smulkiai paaiskinau, kad netycia taip nesuprastum, bet vistiek tu savo isikandes... o del jegos padidejimo NITROX turi 1.4g kre-alkalyn, buvo tokiu kalbu, kad sakoma 1g krealkalyn = 10g. monohidrato, plius porcijoje 2g taurino, kuris irgi i panasia puse veikia, dar 0.7 kito kreatino, kuris tikrai nemaiso... viska sudejus, dar primetus sinergetiska poveiki medziagu, tikrai imanoma ir teoriskai gaut jegos padidejima...
dabar apie shock'a... ten pagrinde stimuliantu rinkinys ir tik NO be kreatino... kreatinui universalas sukure storm ir visi vartoja shock+storm... mano nuomone shock'as be storm'o, taspats kas masina be ratu... gali ateit pasedet, muzikos paklausyt, atsivest pana pabirbint, bet be ratu vistiek niekur nenuvaziuosi... vel nzn delko, bet imeciau palyginima, kurio tu greiciausiai nesuprasi, tai geriau pirma 5 kart perskaityk, paprasyk zmonos ar ko, kad perskaitytu ir tik tada bandyk kast...

OZ rašė:

Ilgas rašė:

Sveiki, gal kas bandėte "Nitrox" http://www.proteinas.lt/?m=1,2,90&p=0,580,
Būtų įdomu žinoti ar vertą pirkti.

bandziau, patiko, kadaise padejo persimust per sastingi... tik vartojau kiekviena diena... man patiko, bet rimti dedes is forumu yra sake, kad cia brangu... o siaip, jei vartosi, dar papildomai pasimciau kreatino kokio ir gerciau kiekviena diena... tiesa skanus, nesaldus...

ka tu aiskinai...?paryskinta dalim viska pasakei ir vsio, ar ka nors netycia praleidai?
gerai kad isburei kiek yra shoke kreatino alah

Neprisijungęs

 
OZ
Misteris Teorija
Registravosi: 2007-01-07
Žinutės: 1635
Atsiliepimai: 4

#83 2009-09-10 17:39

Re: N.O. skatintojai ir energetikai

nu vistiek veliau paaiskinau, bet tau sioj situacijoj tas neparanku ir dar kart pakartosiu, neidomu man su tavim diskutuot... susesk su savo chebra kur visko daug isbande ir koliokites, kandziokites ir su shock'u jega auginkit... sekmes dede profesoriau... smile

Neprisijungęs

 
olegaskimanas
1 gramas gyvuliniu baltymu...
Registravosi: 2008-06-06
Žinutės: 6087
Atsiliepimai: 26

#84 2009-09-10 17:48

Re: N.O. skatintojai ir energetikai

OZ rašė:

olegaskimanas rašė:

OZ rašė:


as turiu viena klausimai bendrai cia visiem gal kas zinos... man idomu ar Diskas nebus taspats ar kitas veikejas, kaip buvo bb.lt puslapyje Gantelis... asmuo dirbantis proteinas.lt ir stumiantis ant visko ko nera proteinas.lt... ar taip ir yra? cia lexusrx viska paaiskino taip smulkiai ir aiskiai, kad nesuprast neimanoma ir sakyt, kad perdeda, tai irgi vejas... kas yra pigu tau parode ir pigiau ne siaip, o net kelis kart...

tingiu rasyt dabar konkrecius skaicius bet jei cia lyginamas NO ir medziagos kurios i ji ieina, o tai dazniausiai buna pamineta AKG,AEE,CM+CREATINAS, tai galiu pasakyt tik tiek kad siu grynu mano paminetu medziagu(kalba eina apie kieki kad jaustusi normalus poveikis) vartojimas iseina brangiau nei tarkim koks SHOKAS, ar koks kitas panasios kainos NO

kad Nitrox iseina brangiau ir jis yra brangus, jau rasiau paciam pirmam poste... ir dar ta irode labai smulkiais skaiciavimais lexusrx smile

jei Lexusrx skaiciavimai tau priimtini, tai tu pasiimk to gryno AKG,KREATINO, varyk tokiom dozem kokios nurodytos kokiame nors NO produkte ir parasyk kaip poveikis aisku pabandes ir to tikrojo NO produkto kuri meginsi pakeist su siom grynom medziagom

Neprisijungęs

 
OZ
Misteris Teorija
Registravosi: 2007-01-07
Žinutės: 1635
Atsiliepimai: 4

#85 2009-09-10 18:14

Re: N.O. skatintojai ir energetikai

olegaskimanas rašė:

OZ rašė:

olegaskimanas rašė:


tingiu rasyt dabar konkrecius skaicius bet jei cia lyginamas NO ir medziagos kurios i ji ieina, o tai dazniausiai buna pamineta AKG,AEE,CM+CREATINAS, tai galiu pasakyt tik tiek kad siu grynu mano paminetu medziagu(kalba eina apie kieki kad jaustusi normalus poveikis) vartojimas iseina brangiau nei tarkim koks SHOKAS, ar koks kitas panasios kainos NO

kad Nitrox iseina brangiau ir jis yra brangus, jau rasiau paciam pirmam poste... ir dar ta irode labai smulkiais skaiciavimais lexusrx smile

jei Lexusrx skaiciavimai tau priimtini, tai tu pasiimk to gryno AKG,KREATINO, varyk tokiom dozem kokios nurodytos kokiame nors NO produkte ir parasyk kaip poveikis aisku pabandes ir to tikrojo NO produkto kuri meginsi pakeist su siom grynom medziagom

Olegai tu nesupranti apie ka mes diskutuojam ir ka as noriu irodyt, delto ir nesuprantam vienas kito... pasakysiu savo nuomone... NO man tik, kad smagiau sueitu treniruote, tik delto... nesitikiu is jo nei gramo raumens, nes jis jo nestato ir vartoju tokius dalykus labai retai... nes cia tik bonusas radus laisvu litu... tokia mano nuomone...

Neprisijungęs

 
saliarka
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-02-13
Žinutės: 13
Atsiliepimai: 0

#86 2009-09-12 13:38

Re: N.O. skatintojai ir energetikai

jau savaite kaip naudoju n.o xplode kartu su sitou    http://www.usn.co.uk/musclefuelanabolic , istikruju yspudingai per treniroutes jauciuosi atrodo visa diena stangas tampyt galeciau net pacem save stabdyt reik, bet cia nou xplodo taip , seip ydomu jusu noumone ar gerai jous kartu vartot...

Neprisijungęs

 
Skausmas
Kalbus dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-06-27
Žinutės: 88
Atsiliepimai: 0

#87 2009-09-12 14:38

Re: N.O. skatintojai ir energetikai

saliarka rašė:

seip ydomu jusu noumone ar gerai jous kartu vartot...

Nebijok, nenumirsi.

Neprisijungęs

 
saliarka
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-02-13
Žinutės: 13
Atsiliepimai: 0

#88 2009-09-12 15:48

Re: N.O. skatintojai ir energetikai

tai tikiu kad nenumirsiui, seip dideli kiekiai gaunasi kai kuriu, nes ir vienam ir kitam tu paciu dalyku yra...

Neprisijungęs

 
OZ
Misteris Teorija
Registravosi: 2007-01-07
Žinutės: 1635
Atsiliepimai: 4

#89 2009-09-12 20:01

Re: N.O. skatintojai ir energetikai

saliarka rašė:

tai tikiu kad nenumirsiui, seip dideli kiekiai gaunasi kai kuriu, nes ir vienam ir kitam tu paciu dalyku yra...

nu tu ir idomus... tai pabandyk isaut konors vieno ir paziurek koks efektas, jei uzteks visko tai kita pataupyk... niekas kitas uz tave nepasakys kaip TAU geriau...

Neprisijungęs

 
saliarka
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-02-13
Žinutės: 13
Atsiliepimai: 0

#90 2009-09-12 20:28

Re: N.O. skatintojai ir energetikai

as pirma gainery pora savaiciu geriau ir tik dar xplode pradejau ant virsaus, o tai as negimiau zinodamas kas man geriau taip ir bandau viska, be to cia ir buvo mano mintis kad abu is karto o ne kaska taupyt,   pats dauk apie papildus nezinau tai ir, jieskau skaitau, rasau y cia, kal kas bande abu ar tep minty kokia skelt gali...

Neprisijungęs

 
Marshalas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Sin City
Registravosi: 2009-04-11
Žinutės: 1467
Atsiliepimai: 6

#91 2009-09-12 21:15

Re: N.O. skatintojai ir energetikai

saliarka rašė:

as pirma gainery pora savaiciu geriau ir tik dar xplode pradejau ant virsaus, o tai as negimiau zinodamas kas man geriau taip ir bandau viska, be to cia ir buvo mano mintis kad abu is karto o ne kaska taupyt,   pats dauk apie papildus nezinau tai ir, jieskau skaitau, rasau y cia, kal kas bande abu ar tep minty kokia skelt gali...

is bako isbegai? lol duok titnago yskelsim big_smile wink ir isvis kas ce per kombinacija no+gaineris? big_smile azota reike y tusce skrandy gert 20min pries trefke, ir jy reike su glutaminu kombinuot o ne su gaineriu. Pries trefke neapkrauk sistemos nes apsisiksi bestumdamas. Gainery gali ryte ir po trefkes lakt, ir ne su azotu!

Neprisijungęs

 
saliarka
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-02-13
Žinutės: 13
Atsiliepimai: 0

#92 2009-09-13 00:50

Re: N.O. skatintojai ir energetikai

azotas  40 min pries trenke po trenkes geineris vakare dar karta gainerio, nors as isvis galvoju ar aina jy vadint gaineriu, ten ir kretino ir gliutamino yra 
http://www.usn.co.uk/musclefuelanabolic

Neprisijungęs

 
OZ
Misteris Teorija
Registravosi: 2007-01-07
Žinutės: 1635
Atsiliepimai: 4

#93 2009-09-13 01:25

Re: N.O. skatintojai ir energetikai

saliarka rašė:

azotas  40 min pries trenke po trenkes geineris vakare dar karta gainerio, nors as isvis galvoju ar aina jy vadint gaineriu, ten ir kretino ir gliutamino yra 
http://www.usn.co.uk/musclefuelanabolic

gerk tu ji po trenkes ir busi spakainas wink

Neprisijungęs

 
Marshalas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Sin City
Registravosi: 2009-04-11
Žinutės: 1467
Atsiliepimai: 6

#94 2009-09-13 01:46

Re: N.O. skatintojai ir energetikai

saliarka rašė:

azotas  40 min pries trenke po trenkes geineris vakare dar karta gainerio, nors as isvis galvoju ar aina jy vadint gaineriu, ten ir kretino ir gliutamino yra 
http://www.usn.co.uk/musclefuelanabolic

Is pirmo zvilgsnio rimtas papildas, is sudeties atrodo kad jy reiketu gert pries trefke o ne po.. Ce truputy modernesnis gaineris, nepripumpuotas angliu ir daug proteinu. Manau pries trefke tox variantas pats tas. Ir su azotu manau puikei turetu derintis, nes neapkrauna sistemos.

Neprisijungęs

 
GeForce
Išmestas
Registravosi: 2009-04-12
Žinutės: 64
Atsiliepimai: 0

#95 2009-09-14 19:43

Re: N.O. skatintojai ir energetikai

Koks N.O papildas jum geriausiai veikė,kuriam atiduotumėt,kaip čia pasakyt,pirmąją vieta?
Aš pats vartojau : Superpump250,Animal pump,Shock teraphy,Xplode,Storm,Shotgun.
Man asmeniskai patiko 2 iš šitų,tai yra : sp250 ir sock.
Taciau i pirma vieta statyciau sp250,nes su juo trefkes buna kitokios,energija,nusiteikima,jega,pumpas geras,o ir po trefkes turi jegu...

Neprisijungęs

 
SenasSportas
Ponas papildas
Vietovė: Kaunas ir visi kiti
Registravosi: 2008-04-25
Žinutės: 5728
Atsiliepimai: 33

#96 2009-09-14 20:05

Re: N.O. skatintojai ir energetikai

GeForce rašė:

Koks N.O papildas jum geriausiai veikė,kuriam atiduotumėt,kaip čia pasakyt,pirmąją vieta?
Aš pats vartojau : Superpump250,Animal pump,Shock teraphy,Xplode,Storm,Shotgun.
Man asmeniskai patiko 2 iš šitų,tai yra : sp250 ir sock.
Taciau i pirma vieta statyciau sp250,nes su juo trefkes buna kitokios,energija,nusiteikima,jega,pumpas geras,o ir po trefkes turi jegu...

vartojau visus tuos pacius iskyrus shotgun, tiesa storm nera No papildas smile na ir ne visu po pilnas pakuotes..

siaip geriausius ispudzius turbut paliko lygiai taip pat sp250 ir shock smile

Neprisijungęs

 
GeForce
Išmestas
Registravosi: 2009-04-12
Žinutės: 64
Atsiliepimai: 0

#97 2009-09-15 18:13

Re: N.O. skatintojai ir energetikai

SenasSportas rašė:

GeForce rašė:

Koks N.O papildas jum geriausiai veikė,kuriam atiduotumėt,kaip čia pasakyt,pirmąją vieta?
Aš pats vartojau : Superpump250,Animal pump,Shock teraphy,Xplode,Storm,Shotgun.
Man asmeniskai patiko 2 iš šitų,tai yra : sp250 ir sock.
Taciau i pirma vieta statyciau sp250,nes su juo trefkes buna kitokios,energija,nusiteikima,jega,pumpas geras,o ir po trefkes turi jegu...

vartojau visus tuos pacius iskyrus shotgun, tiesa storm nera No papildas smile na ir ne visu po pilnas pakuotes..

siaip geriausius ispudzius turbut paliko lygiai taip pat sp250 ir shock smile

O gal bandes NANO proxil?smile

Neprisijungęs

 
SenasSportas
Ponas papildas
Vietovė: Kaunas ir visi kiti
Registravosi: 2008-04-25
Žinutės: 5728
Atsiliepimai: 33

#98 2009-09-15 18:18

Re: N.O. skatintojai ir energetikai

GeForce rašė:

SenasSportas rašė:

GeForce rašė:

Koks N.O papildas jum geriausiai veikė,kuriam atiduotumėt,kaip čia pasakyt,pirmąją vieta?
Aš pats vartojau : Superpump250,Animal pump,Shock teraphy,Xplode,Storm,Shotgun.
Man asmeniskai patiko 2 iš šitų,tai yra : sp250 ir sock.
Taciau i pirma vieta statyciau sp250,nes su juo trefkes buna kitokios,energija,nusiteikima,jega,pumpas geras,o ir po trefkes turi jegu...

vartojau visus tuos pacius iskyrus shotgun, tiesa storm nera No papildas smile na ir ne visu po pilnas pakuotes..

siaip geriausius ispudzius turbut paliko lygiai taip pat sp250 ir shock smile

O gal bandes NANO proxil?smile

is kur cia toki istraukei? smile speju nieko gero, nes bent buciau girdejas (jei tarkim JAV bent kazkiek populiaresnis butu) big_smile
kokia nuorodele gal?smile

Neprisijungęs

 
GeForce
Išmestas
Registravosi: 2009-04-12
Žinutės: 64
Atsiliepimai: 0

#99 2009-09-15 18:24

Re: N.O. skatintojai ir energetikai

Sake gerai pumpuoja,bet zinai,naujas papildas pirma karta vikia smagiai big_smile http://www.papildupasaulis.lt/lt/produk … proxil/12/

Paskutinį kartą taisė GeForce (2009-09-15 19:03)

Neprisijungęs

 
SenasSportas
Ponas papildas
Vietovė: Kaunas ir visi kiti
Registravosi: 2008-04-25
Žinutės: 5728
Atsiliepimai: 33

#100 2009-09-15 19:03

Re: N.O. skatintojai ir energetikai

GeForce rašė:

Sake gerai pumpuoja,bet zinai,nauja papildai pirma karta vikia smagiai big_smile http://www.papildupasaulis.lt/lt/produk … proxil/12/

ziuriu tave tas papildu pasaulis amzinai uzburt nori big_smile

taip ir nesuprantu kokia cia firma gamina smile as geriau rinkciausi koki laiko patikrinta papildeli, nepaisant to kad tu kaip matau isbandes labai ju daug, bet tikrai dar yra ka bandyt is tu kas pvz jav rinkoje yra lb gerai vertinami smile
kad ir tas pats gaspari plasmejet grynai pumpavimo prasme kazin ar butu iveikiamas big_smile

Neprisijungęs

 

Tema uždaryta

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net