Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Antana5
Dažnas senbūvis
Vietovė: Dublin
Registravosi: 2007-08-02
Žinutės: 2780
Atsiliepimai: 0

#301 2008-10-07 20:09

Re: Orginalas/klastotė

Nezinau ka jus tadinat padielka. Mano supratimu tai nieko nevertas slamstas. Ar jus cia tiesiogei ta zody suprantat kaip pvz ampule su uzrasu organon bet abejojat ar ji butent isejo is sios vaistus gaminancios kompanijos? Antram variantui ir reikalingos nuotraukos kad sulygint su originalia prdukcija. Ar jus betkokia ugl apart lyka laikot padelka?

Neprisijungęs

 
sporcmenas-2
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-07-31
Žinutės: 5666
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 13

#302 2008-10-07 20:13

Re: Orginalas/klastotė

Antana5 rašė:

Nezinau ka jus tadinat padielka. Mano supratimu tai nieko nevertas slamstas. Ar jus cia tiesiogei ta zody suprantat kaip pvz ampule su uzrasu organon bet abejojat ar ji butent isejo is sios vaistus gaminancios kompanijos? Antram variantui ir reikalingos nuotraukos kad sulygint su originalia prdukcija. Ar jus betkokia ugl apart lyka laikot padelka?

man ksai paranoja,tai ir vcaistines produkcija padielka,svarbu nesiotu gerai:D

Neprisijungęs

 
sporcmenas-2
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-07-31
Žinutės: 5666
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 13

#303 2008-10-11 13:01

Re: Orginalas/klastotė

toks ydomus klausimas,susta turi gan ilga ir skausminga isivaiksciojima,tai jai man po injiekcijos subine pora dienu skauda tai gerai? nes jai butu geras fuflas neskaudetu taip ilgai?

Neprisijungęs

 
Antana5
Dažnas senbūvis
Vietovė: Dublin
Registravosi: 2007-08-02
Žinutės: 2780
Atsiliepimai: 0

#304 2008-10-11 13:06

Re: Orginalas/klastotė

sporcmenas-2 rašė:

toks ydomus klausimas,susta turi gan ilga ir skausminga isivaiksciojima,tai jai man po injiekcijos subine pora dienu skauda tai gerai? nes jai butu geras fuflas neskaudetu taip ilgai?

Nebutinai vien sustanonas, propionatas taipogi garsus savo sukeliamais skausmais (as ne tik pora dienu nemaza skausma jausdavau injekcijos vietoje..) Taigi taip, tai normalu vartojant injekcinius anabolikus kaip sustanonas, bet visgi negali garantuoti jog sudetis 100% vien is patiriamo budingo diskonforto.

Neprisijungęs

 
sporcmenas-2
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-07-31
Žinutės: 5666
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 13

#305 2008-10-11 13:09

Re: Orginalas/klastotė

Antana5 rašė:

sporcmenas-2 rašė:

toks ydomus klausimas,susta turi gan ilga ir skausminga isivaiksciojima,tai jai man po injiekcijos subine pora dienu skauda tai gerai? nes jai butu geras fuflas neskaudetu taip ilgai?

Nebutinai vien sustanonas, propionatas taipogi garsus savo sukeliamais skausmais (as ne tik pora dienu nemaza skausma jausdavau injekcijos vietoje..) Taigi taip, tai normalu vartojant injekcinius anabolikus kaip sustanonas, bet visgi negali garantuoti jog sudetis 100% vien is patiriamo budingo diskonforto.

tai man tokios garantijos nereik,bet skausmas lipido padidejo,agresija kaip ir normoj pasitikejoimas vis auga,nors ka cia gali sprest po triju inj,dabar galvoju tmoksa dabar po 10mg junkt ar po kurso ar jai ginekomastija lys?

Neprisijungęs

 
Antana5
Dažnas senbūvis
Vietovė: Dublin
Registravosi: 2007-08-02
Žinutės: 2780
Atsiliepimai: 0

#306 2008-10-11 13:11

Re: Orginalas/klastotė

sporcmenas-2 rašė:

Antana5 rašė:

sporcmenas-2 rašė:

toks ydomus klausimas,susta turi gan ilga ir skausminga isivaiksciojima,tai jai man po injiekcijos subine pora dienu skauda tai gerai? nes jai butu geras fuflas neskaudetu taip ilgai?

Nebutinai vien sustanonas, propionatas taipogi garsus savo sukeliamais skausmais (as ne tik pora dienu nemaza skausma jausdavau injekcijos vietoje..) Taigi taip, tai normalu vartojant injekcinius anabolikus kaip sustanonas, bet visgi negali garantuoti jog sudetis 100% vien is patiriamo budingo diskonforto.

tai man tokios garantijos nereik,bet skausmas lipido padidejo,agresija kaip ir normoj pasitikejoimas vis auga,nors ka cia gali sprest po triju inj,dabar galvoju tmoksa dabar po 10mg junkt ar po kurso ar jai ginekomastija lys?

Dar anksti, sustanonas tik prades jaustis pilnai tik po keliu savaiciu. Visgi 100mg is 250 su deconate esteriu. Tai dabar geriausiu atveju jauti tik 30mg propionato kuris ja sudaro.

Neprisijungęs

 
sporcmenas-2
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-07-31
Žinutės: 5666
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 13

#307 2008-10-11 13:22

Re: Orginalas/klastotė

Antana5 rašė:

sporcmenas-2 rašė:

Antana5 rašė:


Nebutinai vien sustanonas, propionatas taipogi garsus savo sukeliamais skausmais (as ne tik pora dienu nemaza skausma jausdavau injekcijos vietoje..) Taigi taip, tai normalu vartojant injekcinius anabolikus kaip sustanonas, bet visgi negali garantuoti jog sudetis 100% vien is patiriamo budingo diskonforto.

tai man tokios garantijos nereik,bet skausmas lipido padidejo,agresija kaip ir normoj pasitikejoimas vis auga,nors ka cia gali sprest po triju inj,dabar galvoju tmoksa dabar po 10mg junkt ar po kurso ar jai ginekomastija lys?

Dar anksti, sustanonas tik prades jaustis pilnai tik po keliu savaiciu. Visgi 100mg is 250 su deconate esteriu. Tai dabar geriausiu atveju jauti tik 30mg propionato kuris ja sudaro.

zinau,bet svarbu jaucias,as laukiu kada deconatas kabint prades kiek skaiciau jo daugiausia ir jis is visu 4 esteriu pats stipriauses?

Neprisijungęs

 
Antana5
Dažnas senbūvis
Vietovė: Dublin
Registravosi: 2007-08-02
Žinutės: 2780
Atsiliepimai: 0

#308 2008-10-11 18:33

Re: Orginalas/klastotė

sporcmenas-2 rašė:

Antana5 rašė:

sporcmenas-2 rašė:


tai man tokios garantijos nereik,bet skausmas lipido padidejo,agresija kaip ir normoj pasitikejoimas vis auga,nors ka cia gali sprest po triju inj,dabar galvoju tmoksa dabar po 10mg junkt ar po kurso ar jai ginekomastija lys?

Dar anksti, sustanonas tik prades jaustis pilnai tik po keliu savaiciu. Visgi 100mg is 250 su deconate esteriu. Tai dabar geriausiu atveju jauti tik 30mg propionato kuris ja sudaro.

zinau,bet svarbu jaucias,as laukiu kada deconatas kabint prades kiek skaiciau jo daugiausia ir jis is visu 4 esteriu pats stipriauses?

Gi ant ampoles parasyta esterio sudetis. Taip - jo daugiausia (100mg), bet pacio hormono jame maziausia. Kuo sunkesne esterio molekule, tuo maziau pacio hormono. Bet taipogi fenomenas vertas paminejimo lieciantis tesstosteronus su skirtingais esteriais - kuo ilgesnis esteris, tuo smarkiau pasireiskia edema (vandens kaupimas) tad svarstykles rodys didiausia pasikeitima.

Neprisijungęs

 
sporcmenas-2
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-07-31
Žinutės: 5666
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 13

#309 2008-10-12 14:10

Re: Orginalas/klastotė

nu vanduo turetu iki pavasario isteket,man kas svarbu nemaziau mases jiegos prieauglis,kartais mastau kad ji man ir svarbiausia:)smile beto jai jaui prasidejau ir sis kursas praeis be pasekmiu rimtu,tai ant pavasario pasiimt koky pasiryskinimui kursiuka lengva:)smile

Neprisijungęs

 
Savas4u
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-04-04
Žinutės: 3246
Atsiliepimai: 11

#310 2008-10-13 03:49

Re: Orginalas/klastotė

Taboo rašė:

utiutiu jau net LK Labs.. kopijuoja smile) bet nelabai sekmingai..

mano pazistamas pasieme LK metano simtuka, tai paklausiau ar tirspta burnoje ar kietos buna,nes kazkur cia maciau kazkas rase, kad turi buti kietos, bet gal nebutent apie Lk labs kalbejo.

tai gal kas zinot kaip istikruju? turi tirpti burnoje ar ne?

Paskutinį kartą taisė Savas4u (2008-10-13 03:52)

Neprisijungęs

 
Kajus
Moderatorius
Registravosi: 2007-09-18
Žinutės: 1581
Atsiliepimai: 4

#311 2008-10-13 09:38

Re: Orginalas/klastotė

Savas4u rašė:

Taboo rašė:

pzdc jau net LK Labs.. kopijuoja smile) bet nelabai sekmingai..

mano pazistamas pasieme LK metano simtuka, tai paklausiau ar tirspta burnoje ar kietos buna,nes kazkur cia maciau kazkas rase, kad turi buti kietos, bet gal nebutent apie Lk labs kalbejo.

tai gal kas zinot kaip istikruju? turi tirpti burnoje ar ne?

turi veikt...

Neprisijungęs

 
Butelis
Forumo Juokas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-02-20
Žinutės: 2969
Atsiliepimai: 2

#312 2008-10-13 10:00

Re: Orginalas/klastotė

Savas4u rašė:

Taboo rašė:

utiutiu jau net LK Labs.. kopijuoja smile) bet nelabai sekmingai..

mano pazistamas pasieme LK metano simtuka, tai paklausiau ar tirspta burnoje ar kietos buna,nes kazkur cia maciau kazkas rase, kad turi buti kietos, bet gal nebutent apie Lk labs kalbejo.

tai gal kas zinot kaip istikruju? turi tirpti burnoje ar ne?

Koks skirtumas, vistiek verdanciu vandeniu uzpylines lol

P.s. no offence wink

Paskutinį kartą taisė Butelis (2008-10-13 10:01)

Neprisijungęs

 
Antana5
Dažnas senbūvis
Vietovė: Dublin
Registravosi: 2007-08-02
Žinutės: 2780
Atsiliepimai: 0

#313 2008-10-13 10:02

Re: Orginalas/klastotė

Butelis rašė:

Koks skirtumas, vistiek verdanciu vandeniu uzpylines lol

P.s. no offence wink

Geras nykstys big_smile

Neprisijungęs

 
marcius pradedantysis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-07-09
Žinutės: 9
Atsiliepimai: 0

#314 2008-10-21 19:45

Re: Orginalas/klastotė

sweiki o tas metanas LK firmos kur cia kalbejot ne stampofke? nes isgeriau 100tableciu ir tik 1kg priaugau. toks jausmas kad ant sudo uzsiroviau nes istirpsta kaip kokia gliukoze:)

Paskutinį kartą taisė marcius pradedantysis (2008-10-21 19:47)

Neprisijungęs

 
steras
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Marijampolė
Registravosi: 2008-08-25
Žinutės: 131
Atsiliepimai: 0

#315 2008-10-21 20:26

Re: Orginalas/klastotė

marcius pradedantysis rašė:

sweiki o tas metanas LK firmos kur cia kalbejot ne stampofke? nes isgeriau 100tableciu ir tik 1kg priaugau. toks jausmas kad ant sudo uzsiroviau nes istirpsta kaip kokia gliukoze:)

viskas gerai lyka metanas nekaupia vandens taip kaip kiti.

Neprisijungęs

 
po
Dažnas dalyvis
Vietovė: kaunas
Registravosi: 2007-02-19
Žinutės: 402
Atsiliepimai: 0

#316 2008-10-21 20:28

Re: Orginalas/klastotė

steras rašė:

marcius pradedantysis rašė:

sweiki o tas metanas LK firmos kur cia kalbejot ne stampofke? nes isgeriau 100tableciu ir tik 1kg priaugau. toks jausmas kad ant sudo uzsiroviau nes istirpsta kaip kokia gliukoze:)

viskas gerai lyka metanas nekaupia vandens taip kaip kiti.

kas cia per nesamones???

Neprisijungęs

 
Kajus
Moderatorius
Registravosi: 2007-09-18
Žinutės: 1581
Atsiliepimai: 4

#317 2008-10-21 20:33

Re: Orginalas/klastotė

steras rašė:

marcius pradedantysis rašė:

sweiki o tas metanas LK firmos kur cia kalbejot ne stampofke? nes isgeriau 100tableciu ir tik 1kg priaugau. toks jausmas kad ant sudo uzsiroviau nes istirpsta kaip kokia gliukoze:)

viskas gerai lyka metanas nekaupia vandens taip kaip kiti.

tiksliau jis neveikia kaip turi veikt, o del to vandens kaupimo nesnekek veju veikl medz visur ta pati

Neprisijungęs

 
steras
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Marijampolė
Registravosi: 2008-08-25
Žinutės: 131
Atsiliepimai: 0

#318 2008-10-21 21:20

Re: Orginalas/klastotė

Susta rašė:

steras rašė:

marcius pradedantysis rašė:

sweiki o tas metanas LK firmos kur cia kalbejot ne stampofke? nes isgeriau 100tableciu ir tik 1kg priaugau. toks jausmas kad ant sudo uzsiroviau nes istirpsta kaip kokia gliukoze:)

viskas gerai lyka metanas nekaupia vandens taip kaip kiti.

tiksliau jis neveikia kaip turi veikt, o del to vandens kaupimo nesnekek veju veikl medz visur ta pati

tai gal neveikia kaip turi veikt, nes nuo rusko daug daugiau per kursa priaugi nei nuo lykos.

Neprisijungęs

 
elislaimis
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-12-23
Žinutės: 632
Atsiliepimai: 0

#319 2008-10-21 21:30

Re: Orginalas/klastotė

steras rašė:

Susta rašė:

steras rašė:


viskas gerai lyka metanas nekaupia vandens taip kaip kiti.

tiksliau jis neveikia kaip turi veikt, o del to vandens kaupimo nesnekek veju veikl medz visur ta pati

tai gal neveikia kaip turi veikt, nes nuo rusko daug daugiau per kursa priaugi nei nuo lykos.

man lk daug geriau buvo negu biorektor.....

Neprisijungęs

 
Kajus
Moderatorius
Registravosi: 2007-09-18
Žinutės: 1581
Atsiliepimai: 4

#320 2008-10-21 23:02

Re: Orginalas/klastotė

elislaimis rašė:

steras rašė:

Susta rašė:


tiksliau jis neveikia kaip turi veikt, o del to vandens kaupimo nesnekek veju veikl medz visur ta pati

tai gal neveikia kaip turi veikt, nes nuo rusko daug daugiau per kursa priaugi nei nuo lykos.

man lk daug geriau buvo negu biorektor.....

pabandyk nepso ...

Neprisijungęs

 
elislaimis
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-12-23
Žinutės: 632
Atsiliepimai: 0

#321 2008-10-22 10:32

Re: Orginalas/klastotė

Susta rašė:

elislaimis rašė:

steras rašė:

tai gal neveikia kaip turi veikt, nes nuo rusko daug daugiau per kursa priaugi nei nuo lykos.

man lk daug geriau buvo negu biorektor.....

pabandyk nepso ...

ko? tokio negirdėjes. o seip tai nenoriu daugiau ateityje metano kazkaip man jis nelb, yra ir vietoje jo ka ikist.

Paskutinį kartą taisė elislaimis (2008-10-22 10:33)

Neprisijungęs

 
creatine
Naujas dalyvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2006-08-07
Žinutės: 46
Atsiliepimai: 0

#322 2008-10-28 10:41

Re: Orginalas/klastotė

kas galit apsviest del situ preparatu.   http://img296.imageshack.us/my.php?imag … 376ql6.jpg

Neprisijungęs

 
Taboo
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-02-15
Žinutės: 2587
Atsiliepimai: 10

#323 2008-10-28 10:56

Re: Orginalas/klastotė

nepirksciau.. labai jau maza konc boldos..

Neprisijungęs

 
creatine
Naujas dalyvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2006-08-07
Žinutės: 46
Atsiliepimai: 0

#324 2008-10-28 15:40

Re: Orginalas/klastotė

Taboo rašė:

nepirksciau.. labai jau maza konc boldos..

nu o ka gali pasakyt apie juos isvis kas per preparatai cia? as asmeniskai ju ir nepirkau, cia vieno draugo jie o jis juos pirko nezinodamas jam ten kazkas patare kaip sakant pabure. tai noriu dbr suzinot ka cia jam ikiso smile

Neprisijungęs

 
dhjana
buvęs drugsmylife
Registravosi: 2008-11-01
Žinutės: 1611
Atsiliepimai: 5

#325 2008-11-01 23:47

Re: Orginalas/klastotė

creatine rašė:

Taboo rašė:

nepirksciau.. labai jau maza konc boldos..

nu o ka gali pasakyt apie juos isvis kas per preparatai cia? as asmeniskai ju ir nepirkau, cia vieno draugo jie o jis juos pirko nezinodamas jam ten kazkas patare kaip sakant pabure. tai noriu dbr suzinot ka cia jam ikiso smile

viskas gerai, jie veikiantys. tik mazos koncentracijos. o kitam kartuj siulyciau imt buteliukus po 5ml jej BD, o geriausias variantas butu axio produkcija. cool

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net