Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Arwas1989
Dažnas dalyvis
Vietovė: )
Registravosi: 2008-03-31
Žinutės: 288
Atsiliepimai: 0

#301 2008-06-05 13:43

Re: Erzinantys dalykai sporto salėje

Plienas rašė:

Arwas1989 rašė:

Plienas rašė:


Tu ka nors i tema varyk wink

ne nu tu pliene piene as juk tik patarima daviau kaip geram draugui smile

Tu man i draugus nesitaikyk,pas mane ner daunu draugu.

as taikausi ne i tavo draugus o i tavo uzpakali smile

Neprisijungęs

 
Plienas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2007-12-11
Žinutės: 1834
Atsiliepimai: 0

#302 2008-06-05 13:44

Re: Erzinantys dalykai sporto salėje

Arwas1989 rašė:

Plienas rašė:

Arwas1989 rašė:


ne nu tu pliene piene as juk tik patarima daviau kaip geram draugui smile

Tu man i draugus nesitaikyk,pas mane ner daunu draugu.

as taikausi ne i tavo draugus o i tavo uzpakali smile

Kai nosi ikisi kvapas tikrai nepatiks.

Neprisijungęs

 
Arwas1989
Dažnas dalyvis
Vietovė: )
Registravosi: 2008-03-31
Žinutės: 288
Atsiliepimai: 0

#303 2008-06-05 13:45

Re: Erzinantys dalykai sporto salėje

as tau rastigali sukisiu o ne savo nosi big_smile

Neprisijungęs

 
Plienas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2007-12-11
Žinutės: 1834
Atsiliepimai: 0

#304 2008-06-05 13:48

Re: Erzinantys dalykai sporto salėje

Arwas1989 rašė:

as tau rastigali sukisiu o ne savo nosi big_smile

Savo nosi gali ir rastgaliu vadint,man kas is to...

Neprisijungęs

 
Alibras
Varžybų dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-07-21
Žinutės: 3684
Atsiliepimai: 2

#305 2008-06-05 13:53

Re: Erzinantys dalykai sporto salėje

Gerai viskas, uzteks cia stumt wink

Neprisijungęs

 
Arwas1989
Dažnas dalyvis
Vietovė: )
Registravosi: 2008-03-31
Žinutės: 288
Atsiliepimai: 0

#306 2008-06-05 13:55

Re: Erzinantys dalykai sporto salėje

paziuretume kas tau butu is to kai isizerges visa menesi vaiksiotum big_smile

Neprisijungęs

 
Arwas1989
Dažnas dalyvis
Vietovė: )
Registravosi: 2008-03-31
Žinutės: 288
Atsiliepimai: 0

#307 2008-06-05 13:56

Re: Erzinantys dalykai sporto salėje

Alibras rašė:

Gerai viskas, uzteks cia stumt wink

zmogus protingai sako uzteks man cia su tavim pliene rietis

Neprisijungęs

 
studentas
......
Registravosi: 2006-09-29
Žinutės: 4263
Atsiliepimai: 7

#308 2008-06-05 14:39

Re: Erzinantys dalykai sporto salėje

Bet jau u**** konkrečiai, man atrodo reiks po bana abiem, ramu tada bus smile

Neprisijungęs

 
NewHero
Vel Storas
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2008-04-21
Žinutės: 609
Atsiliepimai: 0

#309 2008-06-05 16:27

Re: Erzinantys dalykai sporto salėje

studentas rašė:

Bet jau u**** konkrečiai, man atrodo reiks po bana abiem, ramu tada bus smile

True, true... vaiku darzelis ausines

Neprisijungęs

 
gustas
Naujas dalyvis
Vietovė: Valatkai-Prienai..
Registravosi: 2008-07-29
Žinutės: 18
Atsiliepimai: 0

#310 2008-07-31 22:10

Re: Erzinantys dalykai sporto salėje

pirmiausiai kai svorius ismeto..hmm// arba kai lenda be eiles ir sako as cia tika pradejau tai nelauk,o jau tu bni pradejas seniai ta pratima,, kada man taip pasake,tai vos neiskirtau veino..

Neprisijungęs

 
B!SON
Naujas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-08-03
Žinutės: 4
Atsiliepimai: 0

#311 2008-08-03 14:00

Re: Erzinantys dalykai sporto salėje

*kai zmogus pats smirda ( labiausiai to negaliu pakest )

Neprisijungęs

 
CLuB
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-12-23
Žinutės: 1337
Atsiliepimai: 0

#312 2008-08-03 15:40

Re: Erzinantys dalykai sporto salėje

* Smirdaliai...
* Vaikai, kurie sh mala ir tik maiso treniruotis...
* "Protingi" dedes su savo "protingais" pamokymais...

Neprisijungęs

 
elislaimis
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-12-23
Žinutės: 632
Atsiliepimai: 0

#313 2008-08-05 18:03

Re: Erzinantys dalykai sporto salėje

vakar sunervino... darau sau ramiai spaudima ant horizontalaus ir kai ilsiuosi prieina kazkoks lelius kokių 3metų su vandens buteliuku aplaisto pyst ir pabėga ir taip daug kartų... nuėjau atsinesti pora blynų uzsimest ant stangos tas vaikiuks aplinkui sonikėjo ir netycia barkstelėjau su guminiu blynu vaikui per galva:D utiutiu pagalvojau bet is dalies galvoju taip tau ir reikia bus tau mane laistyt nykstys tas aisku nubėgo pas sportuojancia mama apsizliumbes ta moteriskė atėjo kad pradėjo malt š kad vaika uzgavau tai blyn galvoju tas tavo vaikas visa klyna ir uzpakali man sulaistė mad bet nieko nesakiau apsimeciau kad negirdziu jos ir toliau stūmdziau stanga bet jau kai sunervino tai povelnių mad kokio velnio reikia tokius vaikus vestis į sporto kluba gi ne vaikų darzelis ten sad

Paskutinį kartą taisė elislaimis (2008-08-05 18:04)

Neprisijungęs

 
Neptunas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-05-15
Žinutės: 23
Atsiliepimai: 0

#314 2008-09-14 01:13

Re: Erzinantys dalykai sporto salėje

Mane labiausiai nervina treneriai kurie visiskai nekreipia demesio i nieka Pvz atejo kaskox naujas nu toks rimtas persvieciamas nu sidejo smite taip irgi padariai 60kg o stanga tiesiai virs galvos butu nusikeles butu dar per puse suplonejas big_smile tai teko isgelbet nuo savizudybes...Poto uzsidejo ~35kg maciau prakaitavo kaip reikalas smile

Neprisijungęs

 
jamada
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-04-23
Žinutės: 2087
Atsiliepimai: 0

#315 2008-09-14 09:06

Re: Erzinantys dalykai sporto salėje

Neptunas rašė:

Mane labiausiai nervina treneriai kurie visiskai nekreipia demesio i nieka Pvz atejo kaskox naujas nu toks rimtas persvieciamas nu sidejo smite taip irgi padariai 60kg o stanga tiesiai virs galvos butu nusikeles butu dar per puse suplonejas big_smile tai teko isgelbet nuo savizudybes...Poto uzsidejo ~35kg maciau prakaitavo kaip reikalas smile

mane erzina tokie dalykai, kad kiti neturi proto kaip sportuoti. spaudimas pas juos kiekvieną treniruotę :DDD arba ateina pradeda treniruotę, nuo tricepso ir daro rankos tiesimą su lynu, o paskui spaudimą gulint lol

Neprisijungęs

 
Savas4u
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-04-04
Žinutės: 3246
Atsiliepimai: 11

#316 2008-09-14 14:09

Re: Erzinantys dalykai sporto salėje

jamada rašė:

Neptunas rašė:

Mane labiausiai nervina treneriai kurie visiskai nekreipia demesio i nieka Pvz atejo kaskox naujas nu toks rimtas persvieciamas nu sidejo smite taip irgi padariai 60kg o stanga tiesiai virs galvos butu nusikeles butu dar per puse suplonejas big_smile tai teko isgelbet nuo savizudybes...Poto uzsidejo ~35kg maciau prakaitavo kaip reikalas smile

mane erzina tokie dalykai, kad kiti neturi proto kaip sportuoti. spaudimas pas juos kiekvieną treniruotę :DDD arba ateina pradeda treniruotę, nuo tricepso ir daro rankos tiesimą su lynu, o paskui spaudimą gulint lol

O ko tu jamada i juos gilinies, tai pats ne per rimciausiai sportuoji, kad dairais i kitus ir gilinies kaip jie ka daro, geriau ta laika susikaupinetum savajam priejimui wink
Kas butu jei visi, visi butu protingi visose vietose...

Neprisijungęs

 
Plienas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2007-12-11
Žinutės: 1834
Atsiliepimai: 0

#317 2008-09-14 15:30

Re: Erzinantys dalykai sporto salėje

Savas4u rašė:

jamada rašė:

Neptunas rašė:

Mane labiausiai nervina treneriai kurie visiskai nekreipia demesio i nieka Pvz atejo kaskox naujas nu toks rimtas persvieciamas nu sidejo smite taip irgi padariai 60kg o stanga tiesiai virs galvos butu nusikeles butu dar per puse suplonejas big_smile tai teko isgelbet nuo savizudybes...Poto uzsidejo ~35kg maciau prakaitavo kaip reikalas smile

mane erzina tokie dalykai, kad kiti neturi proto kaip sportuoti. spaudimas pas juos kiekvieną treniruotę :DDD arba ateina pradeda treniruotę, nuo tricepso ir daro rankos tiesimą su lynu, o paskui spaudimą gulint lol

O ko tu jamada i juos gilinies, tai pats ne per rimciausiai sportuoji, kad dairais i kitus ir gilinies kaip jie ka daro, geriau ta laika susikaupinetum savajam priejimui wink
Kas butu jei visi, visi butu protingi visose vietose...

Norejau ta paty parasyt,bet tu greitesnis smile

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6497
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#318 2008-09-14 16:34

Re: Erzinantys dalykai sporto salėje

Mane tai zjbal pas mane klube vienas senis toks yra, plauku ant galvos neperdaugiausiai, duociau apie 40 metu, gal biski daugiau.Uz mane gal biski aukstesnis, ranka plonesne uz mano, bet vienas riebalas, pilvas tai irgi bbz kumpiai vieni, formos isvis neturi, daro su vaikiskais svoriais storas ir pamyli man prota pastoviai, kad as kazka blogai darau.utiutiu sportuoja jis bbz kiek laiko bet visada atejes snekasi arba siaip suda mala ir pamyli man prota del visokiu pratimu nors pats absoliuciai nieko nesupranta...Taip ir noris i bumbula ivaryt pora nes jau uz**** hmm

Paskutinį kartą taisė <3 fitness (2008-09-14 16:34)

Neprisijungęs

 
jamada
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-04-23
Žinutės: 2087
Atsiliepimai: 0

#319 2008-09-14 21:18

Re: Erzinantys dalykai sporto salėje

Savas4u rašė:

jamada rašė:

Neptunas rašė:

Mane labiausiai nervina treneriai kurie visiskai nekreipia demesio i nieka Pvz atejo kaskox naujas nu toks rimtas persvieciamas nu sidejo smite taip irgi padariai 60kg o stanga tiesiai virs galvos butu nusikeles butu dar per puse suplonejas big_smile tai teko isgelbet nuo savizudybes...Poto uzsidejo ~35kg maciau prakaitavo kaip reikalas smile

mane erzina tokie dalykai, kad kiti neturi proto kaip sportuoti. spaudimas pas juos kiekvieną treniruotę :DDD arba ateina pradeda treniruotę, nuo tricepso ir daro rankos tiesimą su lynu, o paskui spaudimą gulint lol

O ko tu jamada i juos gilinies, tai pats ne per rimciausiai sportuoji, kad dairais i kitus ir gilinies kaip jie ka daro, geriau ta laika susikaupinetum savajam priejimui wink
Kas butu jei visi, visi butu protingi visose vietose...

na ten žinok kur aš einu ne toks klubas, kaip didmiestį. tame sklepe 10 žmonių maždaug (preitą treniruotę vienas tebuvau) visada ir nori nenori matai kaip jie sportuoja big_smile visi prie štangos susistoję laukia savo eilės big_smile

Neprisijungęs

 
jamada
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-04-23
Žinutės: 2087
Atsiliepimai: 0

#320 2008-09-14 21:19

Re: Erzinantys dalykai sporto salėje

<3 fitness rašė:

Mane tai zjbal pas mane klube vienas senis toks yra, plauku ant galvos neperdaugiausiai, duociau apie 40 metu, gal biski daugiau.Uz mane gal biski aukstesnis, ranka plonesne uz mano, bet vienas riebalas, pilvas tai irgi bbz kumpiai vieni, formos isvis neturi, daro su vaikiskais svoriais storas ir pamyli man prota pastoviai, kad as kazka blogai darau.utiutiu sportuoja jis bbz kiek laiko bet visada atejes snekasi arba siaip suda mala ir pamyli man prota del visokiu pratimu nors pats absoliuciai nieko nesupranta...Taip ir noris i bumbula ivaryt pora nes jau uz**** hmm

kai darys tas senis pratimą priek ir sakyk, netaip darai big_smile tu jį pradėk mokyti big_smileD

Neprisijungęs

 
nenormalus
Dažnas senbūvis
Vietovė: klp-pnv-vln
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 5521
Atsiliepimai: 8

#321 2008-09-14 21:29

Re: Erzinantys dalykai sporto salėje

labiausiai erzina lochai, kurie patys nezino, ko eina i sale

praeita savaite vienas kastuvas per 30cm atsistojes ziurejo i broli, kaip tas bica daro..tas susiparino rekt pradejo ant to..o tas mauras sako: "o ka, as tau trukdau?" big_smile big_smile nu utiutiu.."tai ne utiutiu, padedi!!"

Neprisijungęs

 
SenasSportas
Ponas papildas
Vietovė: Kaunas ir visi kiti
Registravosi: 2008-04-25
Žinutės: 5728
Atsiliepimai: 33

#322 2008-09-14 21:49

Re: Erzinantys dalykai sporto salėje

mane labiausiai erzina svorius savo susinesiot big_smile jau nekalbu apie koju stumima, bet utiutiu kad ir po hanteliu stumimo kokio kampu jau visas issunktas bunu ir reikia nusitempt tuos hantelius i vieta dar padet...dumbom

Neprisijungęs

 
nenormalus
Dažnas senbūvis
Vietovė: klp-pnv-vln
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 5521
Atsiliepimai: 8

#323 2008-09-14 21:57

Re: Erzinantys dalykai sporto salėje

SenasSportas rašė:

mane labiausiai erzina svorius savo susinesiot big_smile jau nekalbu apie koju stumima, bet utiutiu kad ir po hanteliu stumimo kokio kampu jau visas issunktas bunu ir reikia nusitempt tuos hantelius i vieta dar padet...dumbom

siandien stumima su 500kg dariau biski, tai salej visus po 25kg isrinkau big_smile gerai, kad mazai zmoniu buvo, bo butu reikeje aiskintis kam nors, del ko jis negali pvz pritupimu daryt big_smile

Neprisijungęs

 
SenasSportas
Ponas papildas
Vietovė: Kaunas ir visi kiti
Registravosi: 2008-04-25
Žinutės: 5728
Atsiliepimai: 33

#324 2008-09-14 22:40

Re: Erzinantys dalykai sporto salėje

nenormalus rašė:

SenasSportas rašė:

mane labiausiai erzina svorius savo susinesiot big_smile jau nekalbu apie koju stumima, bet utiutiu kad ir po hanteliu stumimo kokio kampu jau visas issunktas bunu ir reikia nusitempt tuos hantelius i vieta dar padet...dumbom

siandien stumima su 500kg dariau biski, tai salej visus po 25kg isrinkau big_smile gerai, kad mazai zmoniu buvo, bo butu reikeje aiskintis kam nors, del ko jis negali pvz pritupimu daryt big_smile

nu pas mane tiek net nera trbt isvis visus svorius sudejus smile kitas dalykas jopsikmat cia kantrybes reik neisisvaizduoju, gaunasi 20 reisu pirmyn atgal su 25kg smile

Neprisijungęs

 
Plienas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2007-12-11
Žinutės: 1834
Atsiliepimai: 0

#325 2008-09-14 23:08

Re: Erzinantys dalykai sporto salėje

Senos,storos bobos kai sedi ant treniruokliu.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net