Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

sporcmenas-2
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-07-31
Žinutės: 5666
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 13

#476 2015-06-06 20:08

Re: Padiskutuokim apie kariuomenę

igndnp rašė:

Anksčiau ir vertė pinigų kita buvo.. Blin atsimenu mokykloj tėvai duodavo 2lt tai už tuos 2lt butelis alaus išeidavo ir dar pavalgydavai mokykloj.. bandelė 15cnt, pica 80cnt, pupelių salotos 50cnt... Tai kur čia.. Dabar mokykloj čiuju be 5tako iš vis į valgyklą gali neit (2€)...

O šiaip ten šūdas o ne pinigai kariuominėj, aišku jeigu šauktų tik tuos kurie nesimoko ir nedirba ir šiaip jokių nėra aplinkybių tai jiem aišku gerai, gauna vieną kitą pinigą, nemokamas maistas ir stogas virš galvos.

Bet jau tada geriau nusipirkt bilietą į uk, nueit į spermos banką, nusmaukt ir grįžt į lt... Na arba inkstą kokį priduot. Jeigu jau čia visi kultūristai rimti, negeriat nieko, tai utiutiu jum tas inkstas. Oficialiai apie 3k € gausit o paieškojus rinkoj ir už 10-15k euro parduot galma būtų

parduodi inksta ir tu jau invalidas,kazkada ziurejau dok filma apie vieno inksto sala,tai vyrai parduoda,o paskui sveikatos dyrbt nera jaunam:Dbig_smile

Neprisijungęs

 
igndnp
DNP survivor
Registravosi: 2014-11-18
Žinutės: 2111
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 8

#477 2015-06-06 23:13

Re: Padiskutuokim apie kariuomenę

Aš tai simpsonus žiūrėjau, ten atidavė ir viskas normaliai buvo, toliau houmeris kaip pylė taip pila.. big_smile

Neprisijungęs

 
sporcmenas-2
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-07-31
Žinutės: 5666
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 13

#478 2015-06-06 23:44

Re: Padiskutuokim apie kariuomenę

igndnp rašė:

Aš tai simpsonus žiūrėjau, ten atidavė ir viskas normaliai buvo, toliau houmeris kaip pylė taip pila.. big_smile

humeris ir be galvos rimtas liktu:Dbig_smilebig_smile

Neprisijungęs

 
zookyto
Dažnas senbūvis
Vietovė: Siauliai
Registravosi: 2009-05-11
Žinutės: 2274
Atsiliepimai: 1

#479 2015-06-11 18:58

Re: Padiskutuokim apie kariuomenę

gavau saukima  tipo spalio 15 diena tokai ir tokia val atvykti i krasto apsaugos savanoriu pajegu rinktines karo prievoles  ir komplektavimo padalini , tai wtff cia dar tik po keturiu menesiu  taip isein kad i sekancia bkm partija kvies ?.. o  medicina as praejas jau

Neprisijungęs

 
Aizen
Dažnas senbūvis
Vietovė: World Wide
Registravosi: 2012-04-13
Žinutės: 3514
Atsiliepimai: 48

#480 2015-06-11 19:28

Re: Padiskutuokim apie kariuomenę

Šiandien buvau pagal šaukimuką prievolės padalinyje. Sėdi kentai toki mano metų. Mažaūgiai toki,  bet linksmi. "Einam" - linksmai moja ranka ir kviečia prisėsti.

- Nu laba diena,  - sakau išsišiepęs,  - kaip sekasi? Ką čia sugalvojot su savo kariuomenėm?
Šiek tiek susigėdęs moja ranka ir nerūpestinga veido išraiška sako:
-Aiiii žinaiiii čia...Dokumentėlį galima? - Duodu- Taip jau sugalvojo, tai ką mes čia galim padaryyyyyti, nu žinaiiii. ( Duoda suprast,kad kasdien visi jam p*sa protą kokį jie visi yra lochai)
- Vyrai ,- sakau,- nieko nežinau, kitą savaitę varau į jūrą. Kaip čia padaryti?
-Parašome prašymuką,kad keliaujate į jūrą, labai daug uždirbate, pakliuvę į armiją prarasite darbą ir pakliūsite į sunkią finansinę padėtį, - kaip šilanskas prikanda liežuvį ir merkia akį ( maladiec bachūras. Jis, ne šilanskas).
       

* Parašau kaip pasikeis mano gyvenimas jei išeisiu tarnauti į Lietuvos kariuomenę*  Šis pasidaro mano visų darbinių sertifikatų kopijas, pasakoja kokie visi atsilikę renkasi čia, nežino kur eit ir ką daryt. Kai kuriem net autobusiukus organizuoja,kad nuvežt sveikatą pasitikrint. Tada sukertam rankom ir važiuoju  valgyt ledų.

http://www.quickmeme.com/img/99/997c2b8dda91dee3099d0faeea94ff8c0fec667f09a7e4aa9905e85aad9f5d4b.jpg

Neprisijungęs

 
AlottaFagina
Naujas dalyvis
Registravosi: 2015-06-09
Žinutės: 16
Atsiliepimai: 0

#481 2015-06-11 20:19

Re: Padiskutuokim apie kariuomenę

Neprisijungęs

 
zookyto
Dažnas senbūvis
Vietovė: Siauliai
Registravosi: 2009-05-11
Žinutės: 2274
Atsiliepimai: 1

#482 2015-06-11 21:30

Re: Padiskutuokim apie kariuomenę

gla kas zinot kaip atrodo saukimas i kariuomene kai jau sveikata praeinii?

Neprisijungęs

 
zvalgas
Išsityręs
Registravosi: 2013-04-08
Žinutės: 885
Atsiliepimai: 2

#483 2015-06-11 21:34

Re: Padiskutuokim apie kariuomenę

zookyto rašė:

gla kas zinot kaip atrodo saukimas i kariuomene kai jau sveikata praeinii?

toks 2m ugio, trumpai kirptas big_smile

Neprisijungęs

 
zookyto
Dažnas senbūvis
Vietovė: Siauliai
Registravosi: 2009-05-11
Žinutės: 2274
Atsiliepimai: 1

#484 2015-06-11 21:37

Re: Padiskutuokim apie kariuomenę

Neprisijungęs

 
zvalgas
Išsityręs
Registravosi: 2013-04-08
Žinutės: 885
Atsiliepimai: 2

#485 2015-06-11 21:41

Re: Padiskutuokim apie kariuomenę

zookyto rašė:

tai va toki suda gavau  https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hp … e=557C7CCB

stampai yra viskas tvarkoi, sekmes! tevyne taves nepamirs, bet ir neprisimins smile

Neprisijungęs

 
zookyto
Dažnas senbūvis
Vietovė: Siauliai
Registravosi: 2009-05-11
Žinutės: 2274
Atsiliepimai: 1

#486 2015-06-11 21:44

Re: Padiskutuokim apie kariuomenę

tai tipo 15 pradedu ar kas cia kokius cia orus kalbi  big_smile

Neprisijungęs

 
giedriuvz
Dažnas senbūvis
Vietovė: prie stangu
Registravosi: 2008-02-17
Žinutės: 3424
Atsiliepimai: 3

#487 2015-06-11 22:43

Re: Padiskutuokim apie kariuomenę

zookyto rašė:

tai va toki suda gavau  https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hp … e=557C7CCB

sveikinimai big_smile

Neprisijungęs

 
zvalgas
Išsityręs
Registravosi: 2013-04-08
Žinutės: 885
Atsiliepimai: 2

#488 2015-06-12 09:31

Re: Padiskutuokim apie kariuomenę

zookyto rašė:

tai tipo 15 pradedu ar kas cia kokius cia orus kalbi  big_smile

nueisi prisiregistruot paskui sius manau i medkomisija ir paskui jau skirs diena kada isvez.

Neprisijungęs

 
Building
Varžybų dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-07-23
Žinutės: 6562
Atsiliepimai: 6

#489 2015-06-12 10:54

Re: Padiskutuokim apie kariuomenę

pagal viska tai tik kitais metais turesi atlikt, nes pirmieji pradeda rugpjuti, o tau atvykima stik spali, dar gali gyvent ramiai big_smile

Neprisijungęs

 
zookyto
Dažnas senbūvis
Vietovė: Siauliai
Registravosi: 2009-05-11
Žinutės: 2274
Atsiliepimai: 1

#490 2015-06-12 17:33

Re: Padiskutuokim apie kariuomenę

zvalgas rašė:

zookyto rašė:

tai tipo 15 pradedu ar kas cia kokius cia orus kalbi  big_smile

nueisi prisiregistruot paskui sius manau i medkomisija ir paskui jau skirs diena kada isvez.

tame ir esme kad as jau med komisija praejas smile)

Neprisijungęs

 
geineris
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2014-07-25
Žinutės: 93
Atsiliepimai: 0

#491 2015-06-12 17:45

Re: Padiskutuokim apie kariuomenę

spalio 15 big_smile as tai pries 3 dienas tam padalini buvau

Neprisijungęs

 
giedriuvz
Dažnas senbūvis
Vietovė: prie stangu
Registravosi: 2008-02-17
Žinutės: 3424
Atsiliepimai: 3

#492 2015-06-12 17:46

Re: Padiskutuokim apie kariuomenę

zookyto rašė:

zvalgas rašė:

zookyto rašė:

tai tipo 15 pradedu ar kas cia kokius cia orus kalbi  big_smile

nueisi prisiregistruot paskui sius manau i medkomisija ir paskui jau skirs diena kada isvez.

tame ir esme kad as jau med komisija praejas smile)

is parasymo logikos, tai spalio 15d. turi jau i tarnyba prisistatyt

Neprisijungęs

 
zookyto
Dažnas senbūvis
Vietovė: Siauliai
Registravosi: 2009-05-11
Žinutės: 2274
Atsiliepimai: 1

#493 2015-06-12 17:49

Re: Padiskutuokim apie kariuomenę

nu cia reiks eit issiaiskint , bet utiutiu darbas nuo 8 iki  5 tai reiks isbekt jei isleis big_smile

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#494 2015-06-12 19:11

Re: Padiskutuokim apie kariuomenę

Mesi darba del to shudo ? smile

Neprisijungęs

 
Aizen
Dažnas senbūvis
Vietovė: World Wide
Registravosi: 2012-04-13
Žinutės: 3514
Atsiliepimai: 48

#495 2015-06-12 19:56

Re: Padiskutuokim apie kariuomenę

MrBurbulas rašė:

Mesi darba del to shudo ? smile

svarbiausia kuo greičiau nueit išsiaiškint. Ne toki piktybiniai ten sėdi kaip galvojau. Normaliai, padėjo reikalą išspręst. Gal tik man pasisekė čia

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#496 2015-06-12 20:01

Re: Padiskutuokim apie kariuomenę

Atejai gal su medine koja ir  pirato kepure.. suprato padeti  vyrai

Neprisijungęs

 
Aizen
Dažnas senbūvis
Vietovė: World Wide
Registravosi: 2012-04-13
Žinutės: 3514
Atsiliepimai: 48

#497 2015-06-12 20:19

Re: Padiskutuokim apie kariuomenę

MrBurbulas rašė:

Atejai gal su medine koja ir  pirato kepure.. suprato padeti  vyrai

aukščiau rašiau jau, malačiai bachūriukai buvo, mano metų smile Toki aiii, p.x čia yra big_smile Parašiau prašymą ir tiek.

Neprisijungęs

 
zookyto
Dažnas senbūvis
Vietovė: Siauliai
Registravosi: 2009-05-11
Žinutės: 2274
Atsiliepimai: 1

#498 2015-06-12 21:06

Re: Padiskutuokim apie kariuomenę

tai utiutiu man tas darbas , noriu arba i kariuomene arba i uzsieni lekt ,k iek cia gaisins mane , big_smile

Neprisijungęs

 
igndnp
DNP survivor
Registravosi: 2014-11-18
Žinutės: 2111
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 8

#499 2015-06-15 13:47

Re: Padiskutuokim apie kariuomenę

Laiškas iš kariuomenės
Brangi Mamyte, brangus Tėtukai! Man čia gera.
Tikiuos, kad jūs, dėdė Juozas, podė Liucė, dėdė Antans, teta Stasė, dėdė Prans, teta Bronikė, dėdės Rička ir Vacius, Steps, Broniuks, Moncikė, Macijauckų Rimutė, Zosikė, Stefa, Vanda su savo Zeniuku ir mano Zigmuks tai pat sveiki. Pasakykit visiem, ka ta tarnyba yr superinis reikals. Nėr ka lygint su mūsų Varputėnais. Tegu jie greičiau atvara užsirašyti, kol da te yr vietų.
Iš pradž jaučiaus kvailai, mat iki šešių reik voliotis lovoj, tai utiutiu net nepatogu.... Nei tau galvijų šert, nei karvių melžt, nei mėšlo vežiot, nei krosnies kurt neverč... Pasakykit Vaciui ir Stepukui, kad reik tik sava lovą paklot (prie to galim i priprast) ir iki pusryčių kelis daiktus pavalyt. Visiem vyrukam kasdien reik skustis, bet tai nėr baisu, nes yr karšts vanduo. Visą laik, bet kurią valandą! Pasakykit mana Zigmukui, ka tik pusryčiai čia juokingi, tipo europietiški. Prasti popieriai matyt toj Europoj, oi, prasti... Tik viens kiaušins, pora permatomų riekelių kumpia i sūria. I da kažkokių grūdų, kurių net vištos nelestų, su pienu. Nei tau bulbų, nei lašinių, nei zacirkas! Laimei, bent duonos gali pasimt, kiek širdis trokšt (todėl draugeliai mane Kepaliuku ir praminė...). Su pietum tai jau bėdos nėr. Tiesa, porcijas vaikiškas kai daržely, ale tie miestiečiai arba valga nedrūčiai, arba išvis mėsas net nelieč... Kiba jie kokie ligoniai..? Tad ko nesuvalga, man ataneša, i tada jau gerai.
Tie miestiečiai išvis kažkokie keisti... Bėgiot tie lepūnėliai nesugeb. Muštis taip pat... Mum če reik bėgiot su manta. Nu, kap pas mumi namuos kožną rytą, tik be viedrų. Trumpiau. Kap nuo mūsų stubos iki bažnyčios. Parbėgę tai jie tik akis pastata ir šnopuoja kaip šernai. Nesuprantu ko jie apsivemia, da i su kraujais kartais. Juk tai tik 5 kilometrai i da su dujokauke! Tad reik juos po to į kareivines sunkvežimiu parvežt, nes iš jų jau jokias naudas. Per kovos pratybas tik paspaudi tokį trupučiuką ...ir jau lūža kokia ranka! Matyt čia nuo tas kavas, kur litrais lak, i da dėl tas mėsas, katros jie nevalga...! Stipriausias pas mumi tai tokis Kazlauskas iš Alizavas prie Kupiškio. Bet jisai tai 2 metrų ilgio ir sveria kokius 120 kilų, o aš tai vos 1,66 m ir gal 72 kg...mat priaugau trupučiuką nuo to gera kareiviška maista...
O daba žiūrėkit, juokingiausias dalykas! Būtinai papasakokit apie tai dėdei Ričkai, Broniui ir mana Zigmukui. Jau turiu pirmą medalę už šaudymą!!! Ale žinokit nesuprantu, už ką... Tas juočkis balvons, kur ant jų skyda nupaišyc, didelis kai kokia jaučia galva. I nejud visai, ne taip, kai miške šernai ar kiškiai. Ir į tavi nieks nešauda, kaip pas mumi broliai Šapalai per medžioklę iš sava berdankių. Kulipkos – kai daina... i da patiem jų gamint nereik! Tik paėmei naujų, pakrovei ir, jei nesi akls, pataikai nesitaikęs!
Mūsų seržanc kažko primena matiekos mokytoją Vyšniauckienę. Šnek, rėk, nervinas be krašto, ir vis tiek nesuprasi, ko ans nori. Iš pradžių ant manęs kažko užsisėda ir liepė vien su maike lakstyt per lietų po aikštę. Ale kartą daviau čierką samagono, to, kur dėdė Prans atsiuntė, tai vos kojų nepakratė. Lakstė visas raudons po tą aikštę, o po to pusdienį šikinyke tūnojo. Kitą dieną prisakė man bonkę to Prana samagona iki dugna išgert. Iškart visą. Nu i ką? I nieka! Samagons gers, visai kai nuo vaikystės žinau. Seržanc tik akis pastatė, o daba vis žiūr į mane kaip kažką įtardams, ale jau nustoja kabinėtis.
Pasakykit visiem, kad ta tarnyba yr superinis dalyks. Tegu greičiau atvara užsirašyt, kol da yr vietų. Bučkiai visiems (ypač mano Zigmukui) Jūsų dukra Marytė

Neprisijungęs

 
Aizen
Dažnas senbūvis
Vietovė: World Wide
Registravosi: 2012-04-13
Žinutės: 3514
Atsiliepimai: 48

#500 2015-06-15 14:02

Re: Padiskutuokim apie kariuomenę

igndnp rašė:

Laiškas iš kariuomenės
Brangi Mamyte, brangus Tėtukai! Man čia gera.
Tikiuos, kad jūs, dėdė Juozas, podė Liucė, dėdė Antans, teta Stasė, dėdė Prans, teta Bronikė, dėdės Rička ir Vacius, Steps, Broniuks, Moncikė, Macijauckų Rimutė, Zosikė, Stefa, Vanda su savo Zeniuku ir mano Zigmuks tai pat sveiki. Pasakykit visiem, ka ta tarnyba yr superinis reikals. Nėr ka lygint su mūsų Varputėnais. Tegu jie greičiau atvara užsirašyti, kol da te yr vietų.
Iš pradž jaučiaus kvailai, mat iki šešių reik voliotis lovoj, tai utiutiu net nepatogu.... Nei tau galvijų šert, nei karvių melžt, nei mėšlo vežiot, nei krosnies kurt neverč... Pasakykit Vaciui ir Stepukui, kad reik tik sava lovą paklot (prie to galim i priprast) ir iki pusryčių kelis daiktus pavalyt. Visiem vyrukam kasdien reik skustis, bet tai nėr baisu, nes yr karšts vanduo. Visą laik, bet kurią valandą! Pasakykit mana Zigmukui, ka tik pusryčiai čia juokingi, tipo europietiški. Prasti popieriai matyt toj Europoj, oi, prasti... Tik viens kiaušins, pora permatomų riekelių kumpia i sūria. I da kažkokių grūdų, kurių net vištos nelestų, su pienu. Nei tau bulbų, nei lašinių, nei zacirkas! Laimei, bent duonos gali pasimt, kiek širdis trokšt (todėl draugeliai mane Kepaliuku ir praminė...). Su pietum tai jau bėdos nėr. Tiesa, porcijas vaikiškas kai daržely, ale tie miestiečiai arba valga nedrūčiai, arba išvis mėsas net nelieč... Kiba jie kokie ligoniai..? Tad ko nesuvalga, man ataneša, i tada jau gerai.
Tie miestiečiai išvis kažkokie keisti... Bėgiot tie lepūnėliai nesugeb. Muštis taip pat... Mum če reik bėgiot su manta. Nu, kap pas mumi namuos kožną rytą, tik be viedrų. Trumpiau. Kap nuo mūsų stubos iki bažnyčios. Parbėgę tai jie tik akis pastata ir šnopuoja kaip šernai. Nesuprantu ko jie apsivemia, da i su kraujais kartais. Juk tai tik 5 kilometrai i da su dujokauke! Tad reik juos po to į kareivines sunkvežimiu parvežt, nes iš jų jau jokias naudas. Per kovos pratybas tik paspaudi tokį trupučiuką ...ir jau lūža kokia ranka! Matyt čia nuo tas kavas, kur litrais lak, i da dėl tas mėsas, katros jie nevalga...! Stipriausias pas mumi tai tokis Kazlauskas iš Alizavas prie Kupiškio. Bet jisai tai 2 metrų ilgio ir sveria kokius 120 kilų, o aš tai vos 1,66 m ir gal 72 kg...mat priaugau trupučiuką nuo to gera kareiviška maista...
O daba žiūrėkit, juokingiausias dalykas! Būtinai papasakokit apie tai dėdei Ričkai, Broniui ir mana Zigmukui. Jau turiu pirmą medalę už šaudymą!!! Ale žinokit nesuprantu, už ką... Tas juočkis balvons, kur ant jų skyda nupaišyc, didelis kai kokia jaučia galva. I nejud visai, ne taip, kai miške šernai ar kiškiai. Ir į tavi nieks nešauda, kaip pas mumi broliai Šapalai per medžioklę iš sava berdankių. Kulipkos – kai daina... i da patiem jų gamint nereik! Tik paėmei naujų, pakrovei ir, jei nesi akls, pataikai nesitaikęs!
Mūsų seržanc kažko primena matiekos mokytoją Vyšniauckienę. Šnek, rėk, nervinas be krašto, ir vis tiek nesuprasi, ko ans nori. Iš pradžių ant manęs kažko užsisėda ir liepė vien su maike lakstyt per lietų po aikštę. Ale kartą daviau čierką samagono, to, kur dėdė Prans atsiuntė, tai vos kojų nepakratė. Lakstė visas raudons po tą aikštę, o po to pusdienį šikinyke tūnojo. Kitą dieną prisakė man bonkę to Prana samagona iki dugna išgert. Iškart visą. Nu i ką? I nieka! Samagons gers, visai kai nuo vaikystės žinau. Seržanc tik akis pastatė, o daba vis žiūr į mane kaip kažką įtardams, ale jau nustoja kabinėtis.
Pasakykit visiem, kad ta tarnyba yr superinis dalyks. Tegu greičiau atvara užsirašyt, kol da yr vietų. Bučkiai visiems (ypač mano Zigmukui) Jūsų dukra Marytė

http://s.quickmeme.com/img/5f/5facf617d0e893774470157096101707cf302d696e17b512903a01093022a1ba.jpg

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net