Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Tema uždaryta

Sistema
Naujas dalyvis
Registravosi: 2015-06-09
Žinutės: 10
Atsiliepimai: 0

#1 2015-06-09 22:40

Klausimas del pratimų

Noreciau efektyviausiu būdu uzsportuoti ranka nuo alkūnes iki pirštu galu, mano siaura ranka, kaulo storio alah

Neprisijungęs

 
iparado
Mr.Clomid
Vietovė: Vaistinė
Registravosi: 2012-11-20
Žinutės: 1683
Atsiliepimai: 10

#2 2015-06-09 23:30

Re: Klausimas del pratimų

Sistema rašė:

Noreciau efektyviausiu būdu uzsportuoti ranka nuo alkūnes iki pirštu galu, mano siaura ranka, kaulo storio alah

Na gali imti tokius guminius ziedus kaip buna ir maigyti delne, qarba yra tokios spyruokles su rankenom irgi delne maigyti kazkas tokio http://www.alio.lt/espanderiai-plastaka … .teoriskai turetu dirbti tie raumenys, dar gali bica dirbti, kartu irgi dirba anie raumenys, kurie tau aktualus, ir gan neblogai, bet per kiek laiko kazka uzauginsi, neaugindamas bendros mases, tai tikrai nepasakysiu...seip visi pratimai daugiau ar maziau stiprina ir pacia ranka, kai kilnoji/trauki...man pvz jausdavosi ale pumpas toje vietoje, kai darydavau horizontalia lyno trauka...

Paskutinį kartą taisė iparado (2015-06-09 23:35)

Neprisijungęs

 
AlottaFagina
Naujas dalyvis
Registravosi: 2015-06-09
Žinutės: 16
Atsiliepimai: 0

#3 2015-06-09 23:39

Neprisijungęs

 

Tema uždaryta

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net