Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Rokyz
Naujas dalyvis
Registravosi: 2013-08-10
Žinutės: 23
Atsiliepimai: 0

#1 2013-08-17 19:42

Riešo skausmas..

Sveiki. Taigi iškilo tokia problema.. Dariau atsispaudimus ne ant kumščių bet delnai paprastai, riešas buvo labai užlenktas, ir taip suskaudėjo, bet nekreipiau dėmesio. Vis dariau toliau.. Į tokį menką skausmą nekreipiau dėmesio, bet po kokių 2 savaičių, gal greičiau pradėjo dar labiau skaudėt, bet kaip ranka laisvai, tai man jo neskauda, bet pvz kaip darau atsispaudimus jau skauda, jei būnu ranka pasirėmęs ta, tai kai atleidžiu tai jausmas toks kaip varstytų.. Tai ar gali būti kad truputį pasitempiau rankos raiščius?

Neprisijungęs

 
Vokiete
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2013-08-11
Žinutės: 885
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 3

#2 2013-08-17 19:55

Re: Riešo skausmas..

Reik atskirt mokėt truputį skausmą nuo fizinio krūvio didelio ir skausmą kylanti tada kai pratimą darai neteisingai. Kam žmonės sau problemų prisidaro... nesuprantu. Nueik pas gydytoją. Pati buvau pasitempus pėdos čiurnos raiščius, tai 2 sav šlubavau vaikščiodama.

Neprisijungęs

 
Vysne
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-05-26
Žinutės: 3669
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 16

#3 2013-08-17 19:58

Re: Riešo skausmas..

Rokyz rašė:

Sveiki. Taigi iškilo tokia problema.. Dariau atsispaudimus ne ant kumščių bet delnai paprastai, riešas buvo labai užlenktas, ir taip suskaudėjo, bet nekreipiau dėmesio. Vis dariau toliau.. Į tokį menką skausmą nekreipiau dėmesio, bet po kokių 2 savaičių, gal greičiau pradėjo dar labiau skaudėt, bet kaip ranka laisvai, tai man jo neskauda, bet pvz kaip darau atsispaudimus jau skauda, jei būnu ranka pasirėmęs ta, tai kai atleidžiu tai jausmas toks kaip varstytų.. Tai ar gali būti kad truputį pasitempiau rankos raiščius?

nekreipk demesio, pries darydamas gerai apsilk riesus.

Neprisijungęs

 
Rokyz
Naujas dalyvis
Registravosi: 2013-08-10
Žinutės: 23
Atsiliepimai: 0

#4 2013-08-17 20:01

Re: Riešo skausmas..

#2, ką gi tu čia.... Nėra čia taip smarkiai patemta, tik truputį, gi daryt viską galiu...

#3 darau apšilimą, ir lyg nieko. Bet po mankštos neina ranka atsiremt , skauda...

Neprisijungęs

 
Vokiete
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2013-08-11
Žinutės: 885
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 3

#5 2013-08-17 20:03

Re: Riešo skausmas..

Rokyz rašė:

#2, ką gi tu čia.... Nėra čia taip smarkiai patemta, tik truputį, gi daryt viską galiu...

Aš tau nuoširdžiai patarimą daviau. Pas mane irgi taip tik truputį skaudėjo, bet kai su kiekviena diena vis labiau pradėjo tai galvoju reik vis dėlto eit pas gydytoja, nes jau nebe prikolas buvo toks skausmas su kiekvienu žingsniu.

Neprisijungęs

 
Vysne
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-05-26
Žinutės: 3669
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 16

#6 2013-08-17 20:05

Re: Riešo skausmas..

nusipirk sanariams vitaminu ir skysto kalcio, kuri laika nelauzyk to rieso ir praeis

Neprisijungęs

 
Rokyz
Naujas dalyvis
Registravosi: 2013-08-10
Žinutės: 23
Atsiliepimai: 0

#7 2013-08-17 20:06

Re: Riešo skausmas..

#5 , na man taip nėra.. Visada taspats. Kai nieko nedarau, tai išvis neskauda..

Neprisijungęs

 
Vokiete
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2013-08-11
Žinutės: 885
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 3

#8 2013-08-17 20:40

Re: Riešo skausmas..

Rokyz rašė:

#5 , na man taip nėra.. Visada taspats. Kai nieko nedarau, tai išvis neskauda..

Nu taip, aš kai nevaikščiojau man irgi visai neskaudėjo... smile))))

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net