Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

remla
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-01-09
Žinutės: 26
Atsiliepimai: 0

#1 2008-02-12 21:42

Help Mityba svorio metimui

Labas, turiu viršsvorio gal 10kg(tiksliai nežinau, gal daugiau, iš akies sprendžiau), neseniai pradėjau begioti vakarais nubėgu tiek, kad pila prakaitas(minimum 30min). roll
Sportuoju sunkiaja atletika.
Tik va man su maistu tai net neisivaizduoju valgau tai ką duodą ar kas padėta ant stalo tai būtų ar tai blynai, vištą, bul blynai ar net pasidarau sumuštiniu su kakavą, į dieną du kiaušinius visados suvalgau.
Kuom galit tuom padėkit :-)
Patarkite ką prieš treniruote dar valgyti ir po, apie bėgima čia viskas.

Man 17m
Svoris 94kg
194cm lyg.

Paskutinį kartą taisė remla (2008-02-12 21:46)

Neprisijungęs

 
super
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-07-21
Žinutės: 659
Atsiliepimai: 0

#2 2008-02-12 21:54

Re: Help Mityba svorio metimui

remla rašė:

Labas, turiu viršsvorio gal 10kg(tiksliai nežinau, gal daugiau, iš akies sprendžiau), neseniai pradėjau begioti vakarais nubėgu tiek, kad pila prakaitas(minimum 30min). roll
Sportuoju sunkiaja atletika.
Tik va man su maistu tai net neisivaizduoju valgau tai ką duodą ar kas padėta ant stalo tai būtų ar tai blynai, vištą, bul blynai ar net pasidarau sumuštiniu su kakavą, į dieną du kiaušinius visados suvalgau.
Kuom galit tuom padėkit :-)
Patarkite ką prieš treniruote dar valgyti ir po, apie bėgima čia viskas.

Man 17m
Svoris 94kg
194cm lyg.

svorio metimas
http://www.kulturizmas.net/forumas/viewtopic.php?id=141
http://www.kulturizmas.net/forumas/viewtopic.php?id=98
apie mytibos planus
http://www.kulturizmas.net/forumas/viewtopic.php?id=809

Neprisijungęs

 
remla
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-01-09
Žinutės: 26
Atsiliepimai: 0

#3 2008-02-12 22:01

Re: Help Mityba svorio metimui

Savo patirties negali parašyti ?

Neprisijungęs

 
super
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-07-21
Žinutės: 659
Atsiliepimai: 0

#4 2008-02-12 22:05

Re: Help Mityba svorio metimui

remla rašė:

Savo patirties negali parašyti ?

supranti visvien sita tema uzrakins ,ka galiu pasakyt ,apsiskaityk ,jei kils kokiu klausimu tada klausk, ir tam tikrose temose...

Neprisijungęs

 
super
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-07-21
Žinutės: 659
Atsiliepimai: 0

#5 2008-02-12 22:23

Re: Help Mityba svorio metimui

remla rašė:

Tai kaip mane užknisa kiekviena juk vis kitaip klausia ir ten atsako vis kitaip užknisa tryntis kitose temose išvis utiutiu tas pc.

begiok rytais ,po begiojimo as uzkertu ,kaiusiniu(kiausiniu tai gali ir 10sukirst 2-3trinius ) ,arba liesos varskes poka ,kaip begioji didink laika ,ta prasme db begioji 30min ,ptot 35min.bek,taip iki nzn tiksliai iki kiek kelk ,man asmeniskai uztanka 45min,pries treniruote ,koses t.y.angliavandeniu uzvalgyk ,baltymu ,po treniruotes ,vistiena liesa gerai lb, as tai varske valgau liesa visad dar kartais su jogurtu ,ir susirask tema ,mytiba svorio metimiui ,susidares mytiba tenai parasyk ,ir jei bus bloga ,tau pataisys klaidas kas blogai, aisku angliu lb mazai reikia valgyt metant svori,daugiausia baltyminis maistas....

Neprisijungęs

 
remla
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-01-09
Žinutės: 26
Atsiliepimai: 0

#6 2008-02-12 22:33

Re: Help Mityba svorio metimui

super rašė:

remla rašė:

Tai kaip mane užknisa kiekviena juk vis kitaip klausia ir ten atsako vis kitaip užknisa tryntis kitose temose išvis utiutiu tas pc.

begiok rytais ,po begiojimo as uzkertu ,kaiusiniu(kiausiniu tai gali ir 10sukirst 2-3trinius ) ,arba liesos varskes poka ,kaip begioji didink laika ,ta prasme db begioji 30min ,ptot 35min.bek,taip iki nzn tiksliai iki kiek kelk ,man asmeniskai uztanka 45min,pries treniruote ,koses t.y.angliavandeniu uzvalgyk ,baltymu ,po treniruotes ,vistiena liesa gerai lb, as tai varske valgau liesa visad dar kartais su jogurtu ,ir susirask tema ,mytiba svorio metimiui ,susidares mytiba tenai parasyk ,ir jei bus bloga ,tau pataisys klaidas kas blogai, aisku angliu lb mazai reikia valgyt metant svori,daugiausia baltyminis maistas....

Aciu tau labai "buckis", galima bent saldumynu?

Neprisijungęs

 
super
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-07-21
Žinutės: 659
Atsiliepimai: 0

#7 2008-02-12 22:37

Re: Help Mityba svorio metimui

.

Paskutinį kartą taisė super (2012-07-16 09:08)

Neprisijungęs

 
remla
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-01-09
Žinutės: 26
Atsiliepimai: 0

#8 2008-02-12 22:38

Re: Help Mityba svorio metimui

Tai galiu tau pm ar čia ? Ar aš tave labai trukdau, nervinu ?

Neprisijungęs

 
super
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-07-21
Žinutės: 659
Atsiliepimai: 0

#9 2008-02-12 22:42

Re: Help Mityba svorio metimui

remla rašė:

Tai galiu tau pm ar čia ? Ar aš tave labai trukdau, nervinu ?

gali cia ,tik jei kas netaip galima i pm cia seip as,.juk tema bus rakinama ,nenervini seip jau as einu nuo pc, sakau ,db pasiskaityk tas temas kur parasiau nuorodas pradzioje...bus paciam daug aiskiau viskas.

Neprisijungęs

 
remla
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-01-09
Žinutės: 26
Atsiliepimai: 0

#10 2008-02-12 22:42

Re: Help Mityba svorio metimui

varske valgau liesa visad dar kartais su jogurtu ,ir susirask tema ,mytiba svorio metimiui



Nesuprantu tu taip maitindamasis be mėsos ką tu treniruotėse t.y. salei padarai?

Neprisijungęs

 
remla
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-01-09
Žinutės: 26
Atsiliepimai: 0

#11 2008-02-12 22:45

Re: Help Mityba svorio metimui

super rašė:

remla rašė:

Tai galiu tau pm ar čia ? Ar aš tave labai trukdau, nervinu ?

gali cia ,tik jei kas netaip galima i pm cia seip as,.juk tema bus rakinama ,nenervini seip jau as einu nuo pc, sakau ,db pasiskaityk tas temas kur parasiau nuorodas pradzioje...bus paciam daug aiskiau viskas.

ok ok

Neprisijungęs

 
super
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-07-21
Žinutės: 659
Atsiliepimai: 0

#12 2008-02-12 22:45

Re: Help Mityba svorio metimui

remla rašė:

varske valgau liesa visad dar kartais su jogurtu ,ir susirask tema ,mytiba svorio metimiui



Nesuprantu tu taip maitindamasis be mėsos ką tu treniruotėse t.y. salei padarai?

as is po treniruotes varske liesa su jogurtu valgau ,o galima ir mesos liesos ,visteina geriausiai , o as mesa valgau ,paprastai maitindamasis ,nebent zuvy dar pries treniruote uzkapoju... pries miega gerai yra uzkapot varkse poka liesos:
http://www.kulturizmas.net/forumas/viewtopic.php?id=141 sita tema svorio metimiui

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net