Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

kenis
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-29
Žinutės: 2585
Atsiliepimai: 6

#76 2012-03-07 15:37

Re: Skrandzio refliuksas

Man asmeniškai nesportuojant savijauta daug geresnė būna skrandžiui, bet galvoj kažkaip ne, tad big_smile... Sportuoju - kartais pakenčiu rėmenį, bet tikiuosi, kad ilgainiui viskas susitvarkys.

Neprisijungęs

 
kenis
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-29
Žinutės: 2585
Atsiliepimai: 6

#77 2012-03-13 20:59

Re: Skrandzio refliuksas

Tai va. Gal kas nori pasidalint patirtim kaip sutrvarkyt šitą šūdą?
Tik nueinu į salę, tai kitą dieną rėmuo ėda totaliai ir stemplė nelaiko. Heeeeellllllpppp mad

Neprisijungęs

 
lolardas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Miškas
Registravosi: 2007-07-08
Žinutės: 10855
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#78 2012-03-13 21:50

Re: Skrandzio refliuksas

Glutaminas?

Neprisijungęs

 
kenis
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-29
Žinutės: 2585
Atsiliepimai: 6

#79 2012-03-14 08:06

Re: Skrandzio refliuksas

lolardas rašė:

Glutaminas?

Sakai padėtų?

Neprisijungęs

 
sportininkas7
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-02-14
Žinutės: 388
Atsiliepimai: 0

#80 2012-06-03 10:45

Re: Skrandzio refliuksas

kazkada seniau turejau pakilusi rugstinguma, bet pavartojau "ranisan" tai po gero menesio kazkur rugstingumas susitvarke seniau jau kogero ir zaizdos atsirasdinejo skrandij tai saltalankio aliejus gerai padeda nuo jei tik pradzia dar..
o kokie pozymiai refliukso? tik rugstingumas? o jum nebuna taip kad pastoviai seiles kaupiasi burnoj ir toks keistas kasnio jaumsas gerklej jauciasi? tas "kasnio" jausmas tai radau internete kad gali but irgi refliukso pozymis.

Neprisijungęs

 
maklaudas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-04-25
Žinutės: 21
Atsiliepimai: 0

#81 2012-06-03 16:53

Re: Skrandzio refliuksas

sportininkas7 rašė:

kazkada seniau turejau pakilusi rugstinguma, bet pavartojau "ranisan" tai po gero menesio kazkur rugstingumas susitvarke seniau jau kogero ir zaizdos atsirasdinejo skrandij tai saltalankio aliejus gerai padeda nuo jei tik pradzia dar..
o kokie pozymiai refliukso? tik rugstingumas? o jum nebuna taip kad pastoviai seiles kaupiasi burnoj ir toks keistas kasnio jaumsas gerklej jauciasi? tas "kasnio" jausmas tai radau internete kad gali but irgi refliukso pozymis.

Jo, man irgi tas pats. Rugstys nebekyla kai susitvarkiau mityba ir kitus blogus iprocius, bet tas kasnio jausmas niekaip nedingsta, net nzn ka daryt... hmm

Neprisijungęs

 
sportininkas7
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-02-14
Žinutės: 388
Atsiliepimai: 0

#82 2012-06-03 17:10

Re: Skrandzio refliuksas

maklaudas rašė:

sportininkas7 rašė:

kazkada seniau turejau pakilusi rugstinguma, bet pavartojau "ranisan" tai po gero menesio kazkur rugstingumas susitvarke seniau jau kogero ir zaizdos atsirasdinejo skrandij tai saltalankio aliejus gerai padeda nuo jei tik pradzia dar..
o kokie pozymiai refliukso? tik rugstingumas? o jum nebuna taip kad pastoviai seiles kaupiasi burnoj ir toks keistas kasnio jaumsas gerklej jauciasi? tas "kasnio" jausmas tai radau internete kad gali but irgi refliukso pozymis.

Jo, man irgi tas pats. Rugstys nebekyla kai susitvarkiau mityba ir kitus blogus iprocius, bet tas kasnio jausmas niekaip nedingsta, net nzn ka daryt... hmm

o tu tyreisi? ka tau daktarai sake?

Neprisijungęs

 
maklaudas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-04-25
Žinutės: 21
Atsiliepimai: 0

#83 2012-06-03 17:28

Re: Skrandzio refliuksas

sportininkas7 rašė:

maklaudas rašė:

sportininkas7 rašė:

kazkada seniau turejau pakilusi rugstinguma, bet pavartojau "ranisan" tai po gero menesio kazkur rugstingumas susitvarke seniau jau kogero ir zaizdos atsirasdinejo skrandij tai saltalankio aliejus gerai padeda nuo jei tik pradzia dar..
o kokie pozymiai refliukso? tik rugstingumas? o jum nebuna taip kad pastoviai seiles kaupiasi burnoj ir toks keistas kasnio jaumsas gerklej jauciasi? tas "kasnio" jausmas tai radau internete kad gali but irgi refliukso pozymis.

Jo, man irgi tas pats. Rugstys nebekyla kai susitvarkiau mityba ir kitus blogus iprocius, bet tas kasnio jausmas niekaip nedingsta, net nzn ka daryt... hmm

o tu tyreisi? ka tau daktarai sake?

Tyriausi, endoskopija dare tai rado uzdegima kazkoki nedideli. Bet tai nieko naujo nepasake, laikytis visu tu paciu taisykliu kaip su refliuksu, tik dar papildomai uzdegimui tam vaistu israse, net neatsimenu dabar kokie ten buvo.. Siaip man padejo kai nustojau visokius padazus, astrius prieskonius naudot, nes tikrai nemazai suvarydavau, o tokie dalykai tikrai skatina visas tas nesamones. Kitas dalykas tai miegas  is kart arba neuzilgo po valgio. Tas pats ir su sportu. Valanda maziausiai reiktu palaukt. Man asmeniskas 1,5 - 2h reik, cia jau kaip kam. O ka paciam sake,ar nesityrei dar?

Neprisijungęs

 
sportininkas7
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-02-14
Žinutės: 388
Atsiliepimai: 0

#84 2012-06-03 17:59

Re: Skrandzio refliuksas

maklaudas rašė:

sportininkas7 rašė:

maklaudas rašė:

Jo, man irgi tas pats. Rugstys nebekyla kai susitvarkiau mityba ir kitus blogus iprocius, bet tas kasnio jausmas niekaip nedingsta, net nzn ka daryt... hmm

o tu tyreisi? ka tau daktarai sake?

Tyriausi, endoskopija dare tai rado uzdegima kazkoki nedideli. Bet tai nieko naujo nepasake, laikytis visu tu paciu taisykliu kaip su refliuksu, tik dar papildomai uzdegimui tam vaistu israse, net neatsimenu dabar kokie ten buvo.. Siaip man padejo kai nustojau visokius padazus, astrius prieskonius naudot, nes tikrai nemazai suvarydavau, o tokie dalykai tikrai skatina visas tas nesamones. Kitas dalykas tai miegas  is kart arba neuzilgo po valgio. Tas pats ir su sportu. Valanda maziausiai reiktu palaukt. Man asmeniskas 1,5 - 2h reik, cia jau kaip kam. O ka paciam sake,ar nesityrei dar?

nesityriau.. nebuvo dar priezasties nes pakyla rugstingumas pageriu vaistu ir uzmirstu ji ilgam.. bet ziuresiu jei nepraeis dabar sitas "kasnis" tai reiks nueit issitirt.. pastebejau kad ypac astraus pavalgius tas jausmas padideja. Na kogero sutvarkius pilnai mityba turetu pageret. P.S. jei pavyktu atsikratyt "kasnio" pranesk kas padejo.

Paskutinį kartą taisė sportininkas7 (2012-06-03 18:24)

Neprisijungęs

 
adisv90
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-09-01
Žinutės: 38
Atsiliepimai: 0

#85 2012-12-01 19:55

Re: Skrandzio refliuksas

Gal kas išsigydėt?

Neprisijungęs

 
sportininkas7
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-02-14
Žinutės: 388
Atsiliepimai: 0

#86 2012-12-04 16:57

Re: Skrandzio refliuksas

as tai verdin gastro kartais nusiperku ten 10 tableciu bet atrodo padeda pagerint virskinima reik ziuretis mityba buvo laikas kad viskas lyg ir normoj jau bet vel tai nepavalgai puse dienos tai kanors rukyto uzvalgai ar padazu kokiu ir kerta per skrandi

Neprisijungęs

 
jazz1
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2012-09-06
Žinutės: 70
Atsiliepimai: 0

#87 2013-01-07 19:41

Re: Skrandzio refliuksas

Baigiau gerti 4 savaičių omeprozolio kursą,kol kas nejaučiu simptomų,nes jau erzino labai ta rūgštis metus laiko.Tikiuosi,kad nuraminau bent keliems mėnesiams.

Neprisijungęs

 
marciune
Naujas dalyvis
Registravosi: 2013-02-12
Žinutės: 1
Atsiliepimai: 0

#88 2013-02-12 15:59

Re: Skrandzio refliuksas

refliuksas nzn nustate jau turbut pries kokius 7-9 metus..seip geriu kazdien ryte omepazoli (ultop,omep,gazec ir tt...) ju sudetis vienoda jei tik neisgeriu ryte kapsules viskas belekokie deginimai skausmai ir tt bet ka suvalgius ..

Neprisijungęs

 
kenis
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-29
Žinutės: 2585
Atsiliepimai: 6

#89 2013-02-12 17:11

Re: Skrandzio refliuksas

marciune rašė:

refliuksas nzn nustate jau turbut pries kokius 7-9 metus..seip geriu kazdien ryte omepazoli (ultop,omep,gazec ir tt...) ju sudetis vienoda jei tik neisgeriu ryte kapsules viskas belekokie deginimai skausmai ir tt bet ka suvalgius ..

Geri kasdien omeprazoli 7 metus?
Ar nesi informuota, kad vartojant juos be jokių pertraukų ilgą laiką - viskas dar labiau paaštrėja?
Šiaip, tai žėk mitybą ir svarbiausia gydyk galvą.

Neprisijungęs

 
Submission
Dažnas dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2015-01-07
Žinutės: 648
Atsiliepimai: 3

#90 2015-01-07 15:30

Re: Skrandzio refliuksas

Sveiki, nepykit, kad prikeliu seną temą, bet per tiek laiko gal radot kokių būdų, be vaistų, reguliuoti šią bėdą?

Neprisijungęs

 
Jojikas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-02-27
Žinutės: 557
Atsiliepimai: 7

#91 2015-01-07 16:15

Re: Skrandzio refliuksas

Pabandyk iš ryto pusvalandį ar valandą prieš pusryčius išgerti stiklinę drungno vandens su citrinos sultimis. Jei domina detalės - į AP.

Neprisijungęs

 
All3vs
Naujas dalyvis
Registravosi: 2015-02-01
Žinutės: 1
Atsiliepimai: 0

#92 2015-02-01 20:40

Re: Skrandzio refliuksas

Sveiki,
Tuo pačiu aš ir užklausiu.
Gydytojai nustatė skrandžio refliuksą, esmė ta, kad rūgštis man net nekyla, bet ties stemple užeina protarpiai nemažas skausmas, toks spaudimas kaip ir atsirūgti neišeina, ir labai nuo įvairių produktų, miltiniai patiekalai, šokoladas pagrinde. Vartodavau GOLD proteiną kaip ir nieko, dabar nusipirkau naują išgėrus prasideda skausmai stemplėje, o daktarai ištisai prikiša refliuksą ir nervus. Gal kas panašiai esat susidūrę?

Neprisijungęs

 
genasis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2015-01-29
Žinutės: 8
Atsiliepimai: 0

#93 2015-02-10 01:23

Re: Skrandzio refliuksas

Kankino ir mane kadaise refliuksas. Labiausiai jausdavosi intensyviai pabėgiojus, tada išvis net inkšt norėdavosi nes užmigt negalėdavau per tą rėmenį. Taip pat nuolatos ėsdavo nuo riebesnio maisto ar saldumynų, o ypač nuo alaus, sulčių ar kolos. Užtekdavo buteliuko alaus ir rėmuo su dideliu skausmu užpuldavo mažiausiai dviem dienom. Vaistų daug negėriau, tik vienus kažkokius nuo rėmens, bet jie tik tam kartui padėdavo.
Kadangi gydytojai nieko protingesnio už tuos pačius vaistus nepasiūlė, nuėjau pas kažkiek pažįstamą vaistininkę ir tiesiai šviesiai pasakiau kad nemeluotų, nesiūlytų jokių vaistų už kurių pardavimus gauna premijas ir panašių nesamonių, o tiesiog žmogiškai patartų big_smile
Gavau patarimą kuriam laikui atsisakyt fizinio aktyvumo, valgyt tik tiek kiek reikia ir gert pelynų arbatą, nes ta arbata mat atstato normalią skrandžio veiklą. Žodžiu nesportavau, valgiau labai mažai ir kelis kartus per dieną gerdavau tą arbatą, praėjus gal kokiai savaitei didelio pagerėjimo nejaučiau, nes ta arbata tokia šlykščiai karti kad atrodydavo jog nuo jos pačios graužia rėmuo. Vieną rytą ant tuščio skrandžio susipyliau gal pusę litro tos šlykštynės ir tas kartumas taip sutraukė skrandį kad po to gal dvi savaites nieko negalėjau valgyti, gerti, skausmas buvo toks lyg kokia žaizda būtų atsiradus bet pačiame skrandyje, rėmuo nebekilo. Po kurio laiko skausmas dingo, kartu su visais refliuksais. Jau porą metų kaip nejaučiu rėmens ir  dabar net norėdamas jo sau nesukelčiau, nors ir visą savaitę kas dieną alų gurkšnočiau, valgyčiau bet ką  ar ant galvos stovėčiau, viskas dzin big_smile Žodžiu negarantuoju, jog ir kitiems toks receptas suveiktų, bet net neabejoju kad man padėjo pelynų arbata, sporto pristabdymas ir šiokia tokia dieta. Tik nerekomenduoju elgtis kaip pasielgiau aš ir susiverst iškart pusę litro, nes man suveikė taip kad skrandis sustojo dviem savaitėm ir atrodė kad nebeatsigaus big_smile

Paskutinį kartą taisė genasis (2015-02-10 01:25)

Neprisijungęs

 
aadrija
Naujas dalyvis
Registravosi: 2020-05-19
Žinutės: 1
Atsiliepimai: 0

#94 2020-05-19 13:17

Re: Skrandzio refliuksas

Man idomu o koki proteina ir papildus renkates turintys refliuksa?
http://storuliuk.blogas.lt/pasakyk-sau- … #comment-3

Neprisijungęs

 
Kavioras
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-05-01
Žinutės: 2831
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#95 2020-05-19 15:04

Re: Skrandzio refliuksas

aadrija rašė:

Man idomu o koki proteina ir papildus renkates turintys refliuksa?
http://storuliuk.blogas.lt/pasakyk-sau- … #comment-3

O kas bendro tarp proteino, papildų ir refliukso?

Neprisijungęs

 
zookyto
Dažnas senbūvis
Vietovė: Siauliai
Registravosi: 2009-05-11
Žinutės: 2274
Atsiliepimai: 1

#96 2020-05-19 22:47

Re: Skrandzio refliuksas

Man refliuksa isgyde glutaminas po 20 gramuuku i para menesi laiko

Neprisijungęs

 
neurof
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2017-05-28
Žinutės: 975
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#97 2020-05-21 06:41

Re: Skrandzio refliuksas

maisto papildai nieko gydyti negali, tai ne vaistai.

Neprisijungęs

 
neurof
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2017-05-28
Žinutės: 975
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#98 2021-05-18 13:58

Re: Skrandzio refliuksas

refliuksas normali fiziologine busena, jeigu iki 40 kartu per diena..tik ne visi jaucia ta refliuksa, o kodel kiti jaucia tai daug priezasciu buna.

Neprisijungęs

 
Wiliukazz
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2012-01-13
Žinutės: 2147
Atsiliepimai: 6

#99 2021-05-18 17:23

Re: Skrandzio refliuksas

Refkiuksas susidaro miegant žemnai nuleidus galvą - nakties metu skrandžio sultys gali pasiekti ausis ir smegenis

Neprisijungęs

 
neurof
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2017-05-28
Žinutės: 975
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#100 2021-05-19 04:22

Re: Skrandzio refliuksas

pasaku ne pasakok wink

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net