Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Pelesis
Šaltibarštinis
Registravosi: 2011-12-15
Žinutės: 12895
Atsiliepimai: 37

#551 2012-08-03 15:45

Re: Pirmas kursas: patarimai

NEKE rašė:

Berniukai berniukai:) geriau as ta efedrina-nepasakyciau kad kraciausi, kazkaip man nelabai, gal pirmomis dienomis bet labai didelio efekto nejauciau:))) tai ne vien prima - dar augimo harmona prie viso sito...

tai gal per mazai lakei kad nei purteis nei efekto buvo big_smile

Neprisijungęs

 
NEKE
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-11-26
Žinutės: 28
Atsiliepimai: 0

#552 2012-08-03 15:46

Re: Pirmas kursas: patarimai

po 1 kapsule ryte ir vakare:)

Neprisijungęs

 
squat
Dažnas dalyvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-08-22
Žinutės: 267
Atsiliepimai: 2

#553 2012-08-03 17:25

Re: Pirmas kursas: patarimai

Mumrikas rašė:

azuolyno bicas rašė:

visiskai sutinku dar guarana, ir krataisi visa diena big_smile efedrino sunkiau gaut blyn..

big_smile ne aspirinas tai turbut galva sprogtu is skausmo big_smile uk gyveni, efedrino gali gaut be problemu.  http://www.medipk.com/categories.php?ca … ti-Obesity

esi pirkes is ten ateina normaliai ir kaip kokybe? nes kainos tai sakyciau daugiau nei geros smile

Neprisijungęs

 
Mumrikas
protų rūrikas
Registravosi: 2012-03-20
Žinutės: 492
Atsiliepimai: 0

#554 2012-08-03 17:54

Re: Pirmas kursas: patarimai

NEKE rašė:

Berniukai berniukai:) geriau as ta efedrina-nepasakyciau kad kraciausi, kazkaip man nelabai, gal pirmomis dienomis bet labai didelio efekto nejauciau:))) tai ne vien prima - dar augimo harmona prie viso sito...

matyt prastas efedrinas. is vieno efedrino naudos mazai, bet kai sujungi viska ka reikia, tada graziai krataisi, ir vaizdas pries veidrody grazeja smile

Neprisijungęs

 
azuolyno bicas
Varžybų dalyvis
Vietovė: uk
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 3111
Atsiliepimai: 23

#555 2012-08-03 19:34

Re: Pirmas kursas: patarimai

NEKE rašė:

po 1 kapsule ryte ir vakare:)

kokios firmos?
o kodel augima shaudysi? po kiek iu?

Neprisijungęs

 
Vardenis
Naujas dalyvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2012-08-01
Žinutės: 11
Atsiliepimai: 0

#556 2012-08-05 19:54

Re: Pirmas kursas: patarimai

zyzz rašė:

zyzz rašė:

Vardenis rašė:

Sveiki. Ruosiuosi  daryti vinstrolio ir metano kursa. Abu vartosiu oraliniu budu. Kartu vartosiu milk thristle/verdil (kiek imanoma sumazinti kepenu zala),multivitaminus, Omega, BCAA ir proteina. Man reiketu priaugti apie 5kg lieso raumens, kuris po kurso isliktu, pasitarus su treneriu nusprendem, kad man nereikia dideliu doziu, tai kursas bus 4sav.
I diena vartosiu 30mg vinstrolio ir 10mg metankes. Treneris sake, kad man uztektu tokiu mazu doziu rezultatui pasiekti, nes pasak jo turiu labai gerus genus ir sake kad vartojant tokias dozes neturetu pasireiksti sideeffects.
Klausimai: 1. Koki pasiulytumete naudoti PCT ir kodel? 2. Ar tiesa, kad clomid negalima vartoti po oraliniu kursu, nes jis irgi apkrauna kepenis? 3. Ar tokio kurso metu butu galima vartoti kreatino monohidrata? 4. Ar reikes nusipirkti sanariams ka nors, nes zn kad vinstrolis traukia vandeni, bet metanas kaupia vandeni?

P.s. Kad galetumet padeti pasakysiu savo tiksla. Esu 17m. 190cm 80kg apie 12% bodyfat. Zinau, kad pries AAS reikia issimaxint naturaliai, bet as turiu lygiai 8menesius nuo sios dienos iki savo 18gimtadienio, kad buciau 190cm. 83-85kg 7% bodyfat. Turiu tai pasiekti, o naturaliai nespeciau pasiekti sitokiu rezultatu. Man tai yra labai svarbu, nes as is to uzdirbsiu pinigus ir galeciau pakeliauti (Jeigu pasieksiu tiksla, tai gera modeliu agentura pasirasytu su manimi kontrakta).

Zinau, kad daugelis sakys: tavo amziui neverta, oralinis only kursas yra nesamone, isidek test kaip pagrinda ir t.t. Bet as turiu adatu fobija(zn kad juokinga, bet taip yra ;D)

Jeigu galite ir ismanote, patarkite kaip treniruotis, kada pradeti cut'a ir t.t. Kaip jum pasiektumet mano tiksla budami mano situacijoje.

Dekoju uz pagalba, jeigu reikia daugiau info, kad galetumete padeti - klauskit.

Kokia modeliu agentura? Pegasus gal? 188-190 prie 83-87kg su mazu bf geriausia tipo ten jiem ir daug kur kiek mačiau, kelis kart kviete mane ten bet pabijojau eit nes labai berti pradejo  big_smile

Ai bb dar kazkaip nesu ant tiek isdirbes kuno kad galeciau drasiai rodytis big_smile

Galima tureti spuogu tik nedideliu ir nedaug ;D Nes pries rimtas fotosesijas juos uzspakliuoja. Man pvz. kelis kartus yra buve kad apgamus per fotoshopus nuima ir t.t. Tai jeigu turi nedaug spuogu mazu gali drasiai eiti wink

O del patirimu tai supratau, kad dar dauuug skaityti ir mokintis man ;D Susitaikiau kad turbut nepasieksiu savo tikslo per metus ir teks padirbti dar metus ir pt 19metu ten patekti ;/

Neprisijungęs

 
Vardenis
Naujas dalyvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2012-08-01
Žinutės: 11
Atsiliepimai: 0

#557 2012-08-05 19:58

Re: Pirmas kursas: patarimai

azuolyno bicas rašė:

Vardenis rašė:

Sveiki. Ruosiuosi  daryti vinstrolio ir metano kursa. Abu vartosiu oraliniu budu. Kartu vartosiu milk thristle/verdil (kiek imanoma sumazinti kepenu zala),multivitaminus, Omega, BCAA ir proteina. Man reiketu priaugti apie 5kg lieso raumens, kuris po kurso isliktu, pasitarus su treneriu nusprendem, kad man nereikia dideliu doziu, tai kursas bus 4sav.
I diena vartosiu 30mg vinstrolio ir 10mg metankes. Treneris sake, kad man uztektu tokiu mazu doziu rezultatui pasiekti, nes pasak jo turiu labai gerus genus ir sake kad vartojant tokias dozes neturetu pasireiksti sideeffects.
Klausimai: 1. Koki pasiulytumete naudoti PCT ir kodel? 2. Ar tiesa, kad clomid negalima vartoti po oraliniu kursu, nes jis irgi apkrauna kepenis? 3. Ar tokio kurso metu butu galima vartoti kreatino monohidrata? 4. Ar reikes nusipirkti sanariams ka nors, nes zn kad vinstrolis traukia vandeni, bet metanas kaupia vandeni?

P.s. Kad galetumet padeti pasakysiu savo tiksla. Esu 17m. 190cm 80kg apie 12% bodyfat. Zinau, kad pries AAS reikia issimaxint naturaliai, bet as turiu lygiai 8menesius nuo sios dienos iki savo 18gimtadienio, kad buciau 190cm. 83-85kg 7% bodyfat. Turiu tai pasiekti, o naturaliai nespeciau pasiekti sitokiu rezultatu. Man tai yra labai svarbu, nes as is to uzdirbsiu pinigus ir galeciau pakeliauti (Jeigu pasieksiu tiksla, tai gera modeliu agentura pasirasytu su manimi kontrakta).

Zinau, kad daugelis sakys: tavo amziui neverta, oralinis only kursas yra nesamone, isidek test kaip pagrinda ir t.t. Bet as turiu adatu fobija(zn kad juokinga, bet taip yra ;D)

Jeigu galite ir ismanote, patarkite kaip treniruotis, kada pradeti cut'a ir t.t. Kaip jum pasiektumet mano tiksla budami mano situacijoje.

Dekoju uz pagalba, jeigu reikia daugiau info, kad galetumete padeti - klauskit.

hehe smile man lab patinka komentarai po tokiu postu smile pramusha siek tiek smile
1. winis su metanu nedera vienu metu, nes vienas kaupia vandeny kitas stumia lauk..
2. nieko blogo del modeliavimo nematau smile ziek pasidarysi striptizioras, topless butler ir t.t. smile
3. kad neapibertu spuogais, del amziaus, ir pan.. manau siplnesni prepai geriausiai tiktu, anavaras, prima, arba tik winis..
4. geriausia isvis be farmos.. cardio, proper training, diet.. gali peptidus pasibandyt...
5. cia visiem kitiem: nedurininkim vieni kitu forume, kazkada visi turejom visokiu ideju ir minciu, kad ir kokios jos buvo smile tam ir yra forumas (ir google) kad klausinet dometis

Gali paaiskinti gal, kas tie peptidai ir kaip jie veikia. Kokia paskirtis ir t.t. smile

Neprisijungęs

 
Knoxville
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2012-05-20
Žinutės: 517
Atsiliepimai: 1

#558 2012-08-05 20:10

Re: Pirmas kursas: patarimai

Pasiskaityk farmos skiltyje azuolyno bicas postus/temas.

edit: http://www.kulturizmas.net/forumas/view … 90&p=1
yra ir daugiau apie peptidus, tik nepatingek susirast.

Paskutinį kartą taisė Knoxville (2012-08-05 20:11)

Neprisijungęs

 
minde666
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-07-05
Žinutės: 11
Atsiliepimai: 0

#559 2012-08-06 22:20

Re: Pirmas kursas: patarimai

Sveiki, kursuoju pirma karta  testosterone enanthate, nandrolone decanoate ir bolda po 250mg per savaite, kaip pirmam kursui sake turetu pakakti, bet tokia problema, kad jau praejo 4 savaites siandien nuo pirmo suvio ir nejauciu visai jokio efekto, beje darbiniai svoriai netgi pakrito. Dieta gera, viskas suderinta, Vienu zodziu, jegu trukumas ir panasiai, o tikejausi visai kitokio efekto. Gal kas buvo susidure su tokia problema? ka patartumete?

Neprisijungęs

 
Knoxville
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2012-05-20
Žinutės: 517
Atsiliepimai: 1

#560 2012-08-06 22:24

Re: Pirmas kursas: patarimai

minde666 rašė:

Sveiki, kursuoju pirma karta  testosterone enanthate, nandrolone decanoate ir bolda po 250mg per savaite, kaip pirmam kursui sake turetu pakakti, bet tokia problema, kad jau praejo 4 savaites siandien nuo pirmo suvio ir nejauciu visai jokio efekto, beje darbiniai svoriai netgi pakrito. Dieta gera, viskas suderinta, Vienu zodziu, jegu trukumas ir panasiai, o tikejausi visai kitokio efekto. Gal kas buvo susidure su tokia problema? ka patartumete?

Turbut brolio alieju vynioji. Patarciau nusipirkti veikiancia farma.

Neprisijungęs

 
uzsivedes
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-12-18
Žinutės: 12846
Atsiliepimai: 34

#561 2012-08-06 23:03

Re: Pirmas kursas: patarimai

:d

Neprisijungęs

 
uzsivedes
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-12-18
Žinutės: 12846
Atsiliepimai: 34

#562 2012-08-06 23:23

Re: Pirmas kursas: patarimai

Siaip pasitaisysiu - ziauru kai sushikti dealeriai prakisa padjobkes kazkokias ir dar visu triju prepu, rankas nukapot

Neprisijungęs

 
Knoxville
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2012-05-20
Žinutės: 517
Atsiliepimai: 1

#563 2012-08-06 23:30

Re: Pirmas kursas: patarimai

uzsivedes rašė:

Siaip pasitaisysiu - ziauru kai sushikti dealeriai prakisa padjobkes kazkokias ir dar visu triju prepu, rankas nukapot

Taip, manau daug kas labiau bijo padielkos negu shalutiniu smile

Neprisijungęs

 
azuolyno bicas
Varžybų dalyvis
Vietovė: uk
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 3111
Atsiliepimai: 23

#564 2012-08-07 00:06

Re: Pirmas kursas: patarimai

minde666 rašė:

Sveiki, kursuoju pirma karta  testosterone enanthate, nandrolone decanoate ir bolda po 250mg per savaite, kaip pirmam kursui sake turetu pakakti, bet tokia problema, kad jau praejo 4 savaites siandien nuo pirmo suvio ir nejauciu visai jokio efekto, beje darbiniai svoriai netgi pakrito. Dieta gera, viskas suderinta, Vienu zodziu, jegu trukumas ir panasiai, o tikejausi visai kitokio efekto. Gal kas buvo susidure su tokia problema? ka patartumete?

koks kiekis enantato?
koks bolda?
koks deka?

siaip esu minejes kazkur, kad deka ir bolda veikia panasiai ir nera rekomenduojami vienam kurse..

siaip yra ir man buve.. buna kad estrogenai kerta per hormonine sistema, todel estrogenai, arba estrogeno blokatoriai padeda

kokie dar simptomai? nera energijos? nero motyvacijos? apetito? siek tiek kaip sloga?

Neprisijungęs

 
uzsivedes
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-12-18
Žinutės: 12846
Atsiliepimai: 34

#565 2012-08-07 08:24

Re: Pirmas kursas: patarimai

Taigi surase, kad po 250mg/week visu prepu varo. Jam ne tik kad nereiketu maisyt dekos su bolda, vien testo pirmam kursui uztektu kaip labiau patyre patarineja. Manau nesigilink, tiesiog niekas neveikia pas ji.

Neprisijungęs

 
minde666
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-07-05
Žinutės: 11
Atsiliepimai: 0

#566 2012-08-07 17:12

Re: Pirmas kursas: patarimai

simptomai kaip isvardinti, nera energijos, nero motyvacijos, nelabai apetitas yra. ka galetumete patarti vyrai? ar nustoti leistis bolda, ar nebus dar blogiau? ka patartumete man neismaneliui daryti? visgi pirmas kursas, o farma beje pirkta is savo zmogaus, nemanau,kad fuflo bus iskises.

Neprisijungęs

 
metanis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Siauliai
Registravosi: 2010-03-10
Žinutės: 3884
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 7

#567 2012-08-07 18:42

Re: Pirmas kursas: patarimai

minde666 rašė:

simptomai kaip isvardinti, nera energijos, nero motyvacijos, nelabai apetitas yra. ka galetumete patarti vyrai? ar nustoti leistis bolda, ar nebus dar blogiau? ka patartumete man neismaneliui daryti? visgi pirmas kursas, o farma beje pirkta is savo zmogaus, nemanau,kad fuflo bus iskises.

Pavaryciau iki 6savaiciu, jei nepageres situacija tada nutrauk kursa. Bet enanthatas tikrai jau turejo po 4sav jaustis, bent jau lovoj jaustis. Spuogotumas, riebesne oda, prakaitavimas nepadidejes? Kiausai nesitraukia?

Paskutinį kartą taisė metanis (2012-08-07 18:44)

Neprisijungęs

 
rolka78
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-06-29
Žinutės: 5285
Atsiliepimai: 21

#568 2012-08-07 18:42

Re: Pirmas kursas: patarimai

minde666 rašė:

simptomai kaip isvardinti, nera energijos, nero motyvacijos, nelabai apetitas yra. ka galetumete patarti vyrai? ar nustoti leistis bolda, ar nebus dar blogiau? ka patartumete man neismaneliui daryti? visgi pirmas kursas, o farma beje pirkta is savo zmogaus, nemanau,kad fuflo bus iskises.

Tau paciam rinktis.Ar gyvent ar uzsilenkinet po truputi big_smile
Pries pradedant vartot reikejo dometis ir nereiktu vadint saves neismaneliu big_smile.
O bus tik blogiau patikek.Geriau nutrauk ir niekada daugiau nebandyk.

Neprisijungęs

 
minde666
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-07-05
Žinutės: 11
Atsiliepimai: 0

#569 2012-08-07 22:04

Re: Pirmas kursas: patarimai

na spuogotumas padidejes ir prakaitavimas, noras lovoje padidejes ir panasiai. O ka daryti nutraukiant kursa?

Neprisijungęs

 
rolka78
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-06-29
Žinutės: 5285
Atsiliepimai: 21

#570 2012-08-07 22:47

Re: Pirmas kursas: patarimai

minde666 rašė:

na spuogotumas padidejes ir prakaitavimas, noras lovoje padidejes ir panasiai. O ka daryti nutraukiant kursa?

Koks kursas? kokios dozes?Kelios savaites on? Islempos pasakyt koki pct daryt tai nekas.

Neprisijungęs

 
metanis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Siauliai
Registravosi: 2010-03-10
Žinutės: 3884
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 7

#571 2012-08-07 22:50

Re: Pirmas kursas: patarimai

rolka78 rašė:

minde666 rašė:

na spuogotumas padidejes ir prakaitavimas, noras lovoje padidejes ir panasiai. O ka daryti nutraukiant kursa?

Koks kursas? kokios dozes?Kelios savaites on? Islempos pasakyt koki pct daryt tai nekas.

i virsu pakilk

Neprisijungęs

 
rolka78
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-06-29
Žinutės: 5285
Atsiliepimai: 21

#572 2012-08-07 23:00

Re: Pirmas kursas: patarimai

metanis rašė:

rolka78 rašė:

minde666 rašė:

na spuogotumas padidejes ir prakaitavimas, noras lovoje padidejes ir panasiai. O ka daryti nutraukiant kursa?

Koks kursas? kokios dozes?Kelios savaites on? Islempos pasakyt koki pct daryt tai nekas.

i virsu pakilk

Jai jis nori kokio nors atsakymo sulaukt.Parasys darkarta big_smile . Jam reikia ne man big_smile

Neprisijungęs

 
rolka78
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-06-29
Žinutės: 5285
Atsiliepimai: 21

#573 2012-08-07 23:01

Re: Pirmas kursas: patarimai

Ir aplamai cia tema apie pirma kursa,bet ne apie pct,dozes ir dar kanors.
Reiktu M666 keltis i kta tema big_smile

Neprisijungęs

 
minde666
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-07-05
Žinutės: 11
Atsiliepimai: 0

#574 2012-08-08 11:38

Re: Pirmas kursas: patarimai

testosterone enanthate, nandrolone decanoate ir bolda po 250mg per savaite, prasidejo 5 savaite. o gal tik mazdaug dabar turetu pradeti viskas veikti, juk cia ilgo veikimo  esteriai? vakar prasidejo stiprus prakaitavimas vakare po sporto, sunku uzmigti buvo,,, pats nezinau kas darosi. nutarukinejant kursa kada ir kokius pct vartoti? gal galit kas patarti?

Neprisijungęs

 
Vitalijus85
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-05-07
Žinutės: 361
Atsiliepimai: 1

#575 2012-08-08 16:58

Re: Pirmas kursas: patarimai

minde666 rašė:

testosterone enanthate, nandrolone decanoate ir bolda po 250mg per savaite, prasidejo 5 savaite. o gal tik mazdaug dabar turetu pradeti viskas veikti, juk cia ilgo veikimo  esteriai? vakar prasidejo stiprus prakaitavimas vakare po sporto, sunku uzmigti buvo,,, pats nezinau kas darosi. nutarukinejant kursa kada ir kokius pct vartoti? gal galit kas patarti?

Kaip suprantu jokiu tyrimu pries kursa neesi dares , turiu omenyje testosterono lygi kraujyje , kepenu fermentacija , cholesteroli . Eik pasidaryk tuos tyrimus , gydytojas paaiskins ir parasyk cia tada bent jau zinosime kokio PCT tau reikia .

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net