Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

MBQuart
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2010-09-14
Žinutės: 259
Atsiliepimai: 2

#26 2012-01-11 14:25

Re: Kursas

Idomus rašė:

Man už tokius dalykus pinigų mokėti nereiks smile

Noredamas ka nors ismokt,turi pats daryt,o ne laukt kol kas padarys.

Neprisijungęs

 
Idomus
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-01-05
Žinutės: 16
Atsiliepimai: 0

#27 2012-01-11 14:53

Re: Kursas

Tai šiuo metu aš tą ir darau,skaitau forumus kur matau pilna tokių kaip aš...ir ten pilna patarimų kaip ir ką daryti,tai ir mėginsiu pats susidėlioti,išmėginti kaip ir kas man geriausia,bet visur pastebiu Mityba pirmoje vietoje,antroje geros treniruotės...o po to jau papildai...ir chemija tik kraštutinumams,sąstingiams pramušti,o aš dar tikrai neviską iš savęs išspaudžiau,tad mėginsiu,daug darbo matau nusimato...

Neprisijungęs

 
squat
Dažnas dalyvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-08-22
Žinutės: 267
Atsiliepimai: 2

#28 2012-01-11 17:13

Re: Kursas

RIP rašė:

Idomus, wa squat mldc teisingai tau surashe ir reikejo rakinti tema, o cia jin dar tuojau 20psl prasites.

squat rašė:

mityba-BLOGAI
treniruotes- BLOGAI
CHEMIJA- NELAIKAS
tikslas- skaityti sio forumo mitybos ir treniruociu skiltis
Trukmes laikas- nuo dabar iki kol priauksi 10kg be chemijos.
Laukiams kitas apsilankymas 2013 01 09.

Nematau tavo postu mitybos skilty ir programu, o toliau is tuscio i kiaura pilstai.

ai tai db jau norit programu ir mitybos planu...tipo kiekviena kart vis kazkam kazka irodinet reikia tai nuotrauka daba jau ziniu isinorejot mokek pinigus parasysiu treniruociu ir mitybos planu ir siaip pakonsultuosiu...

Neprisijungęs

 
RIP
Dažnas senbūvis
Vietovė: Leicester, UK /Klaipeda
Registravosi: 2007-10-18
Žinutės: 1222
Atsiliepimai: 4

#29 2012-01-11 18:14

Re: Kursas

squat rašė:

RIP rašė:

Idomus, wa squat mldc teisingai tau surashe ir reikejo rakinti tema, o cia jin dar tuojau 20psl prasites.

squat rašė:

mityba-BLOGAI
treniruotes- BLOGAI
CHEMIJA- NELAIKAS
tikslas- skaityti sio forumo mitybos ir treniruociu skiltis
Trukmes laikas- nuo dabar iki kol priauksi 10kg be chemijos.
Laukiams kitas apsilankymas 2013 01 09.

Nematau tavo postu mitybos skilty ir programu, o toliau is tuscio i kiaura pilstai.

ai tai db jau norit programu ir mitybos planu...tipo kiekviena kart vis kazkam kazka irodinet reikia tai nuotrauka daba jau ziniu isinorejot mokek pinigus parasysiu treniruociu ir mitybos planu ir siaip pakonsultuosiu...

Negerai supratai mane, as rasiau kad "Idomaus" postu nesimato mitybos ir sporto temose o toliau cia raso, tavo posta jam pakartojau, kad darsyk perskaitytu ir darytu kas parashyta.

Neprisijungęs

 
rolka78
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-06-29
Žinutės: 5285
Atsiliepimai: 21

#30 2012-01-11 18:38

Re: Kursas

squat rašė:

RIP rašė:

Idomus, wa squat mldc teisingai tau surashe ir reikejo rakinti tema, o cia jin dar tuojau 20psl prasites.

squat rašė:

mityba-BLOGAI
treniruotes- BLOGAI
CHEMIJA- NELAIKAS
tikslas- skaityti sio forumo mitybos ir treniruociu skiltis
Trukmes laikas- nuo dabar iki kol priauksi 10kg be chemijos.
Laukiams kitas apsilankymas 2013 01 09.

Nematau tavo postu mitybos skilty ir programu, o toliau is tuscio i kiaura pilstai.

ai tai db jau norit programu ir mitybos planu...tipo kiekviena kart vis kazkam kazka irodinet reikia tai nuotrauka daba jau ziniu isinorejot mokek pinigus parasysiu treniruociu ir mitybos planu ir siaip pakonsultuosiu...

Tu labai, tiesiog begalo draugiska ir paslaugi asmenybe wink

Neprisijungęs

 
squat
Dažnas dalyvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-08-22
Žinutės: 267
Atsiliepimai: 2

#31 2012-01-11 18:44

Re: Kursas

rolka78 rašė:

squat rašė:

RIP rašė:

Idomus, wa squat mldc teisingai tau surashe ir reikejo rakinti tema, o cia jin dar tuojau 20psl prasites.


Nematau tavo postu mitybos skilty ir programu, o toliau is tuscio i kiaura pilstai.

ai tai db jau norit programu ir mitybos planu...tipo kiekviena kart vis kazkam kazka irodinet reikia tai nuotrauka daba jau ziniu isinorejot mokek pinigus parasysiu treniruociu ir mitybos planu ir siaip pakonsultuosiu...

Tu labai, tiesiog begalo draugiska ir paslaugi asmenybe wink

Na taip pastebejau tu dar draugiskesnis ir paslaugesnis, kai atsakineji i tuos pacius tupus naujoku klausimus apie chemija kurie vis kartojasi vel ir vel ir vel wink manau supranti apie ka as cia smile

Neprisijungęs

 
Idomus
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-01-05
Žinutės: 16
Atsiliepimai: 0

#32 2012-01-11 18:52

Re: Kursas

Matau visi čia tokie gudrūs,rašai postą ,klausi patarimo,atsiranda žmonių kurie draugiškai atsako pataria,atsiranda dar viena grupė kurie nervinasi jog rašau ir laiko mane durnu...Atsiranda trečia grupė kurie pasigenda mano postų kitose skiltyse,tai va dabar ir suprask,rašysi išvadins durniu...Tai ir belieka skaityti ir domėtis,ką aš šiuo metu ir darau...Supratingumo visiems....

Neprisijungęs

 
rolka78
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-06-29
Žinutės: 5285
Atsiliepimai: 21

#33 2012-01-11 20:13

Re: Kursas

squat rašė:

rolka78 rašė:

squat rašė:


ai tai db jau norit programu ir mitybos planu...tipo kiekviena kart vis kazkam kazka irodinet reikia tai nuotrauka daba jau ziniu isinorejot mokek pinigus parasysiu treniruociu ir mitybos planu ir siaip pakonsultuosiu...

Tu labai, tiesiog begalo draugiska ir paslaugi asmenybe wink

Na taip pastebejau tu dar draugiskesnis ir paslaugesnis, kai atsakineji i tuos pacius tupus naujoku klausimus apie chemija kurie vis kartojasi vel ir vel ir vel wink manau supranti apie ka as cia smile

Aisku kad suprantu apie ka tu wink.Mane jau tie patys per tuos pacius klausimus taip dakniso,kad nebegaliu.Ytariu ir tave? big_smile

Neprisijungęs

 
Idomus
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-01-05
Žinutės: 16
Atsiliepimai: 0

#34 2012-01-11 20:41

Re: Kursas

Jei jau taip dakniso,tai tiesiog ignoruokit,atsiras kuriam "nedakniso" ir patars.

Neprisijungęs

 
squat
Dažnas dalyvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-08-22
Žinutės: 267
Atsiliepimai: 2

#35 2012-01-11 21:18

Re: Kursas

rolka78 rašė:

squat rašė:

rolka78 rašė:


Tu labai, tiesiog begalo draugiska ir paslaugi asmenybe wink

Na taip pastebejau tu dar draugiskesnis ir paslaugesnis, kai atsakineji i tuos pacius tupus naujoku klausimus apie chemija kurie vis kartojasi vel ir vel ir vel wink manau supranti apie ka as cia smile

Aisku kad suprantu apie ka tu wink.Mane jau tie patys per tuos pacius klausimus taip dakniso,kad nebegaliu.Ytariu ir tave? big_smile

tai va o cia patarinet, rasyt kazka protingo tai: visu pirma puse nesupras tokiu apie ka cia kalbama o kita buse nepaklausys tai kam gaist laika..del to ir stengiuosi rasyt trumpai kas nores tas paklausys nesigilindami, o kurie iesko siknoj razinu tai aiskink neaiskines vis tiek bus o tai kodel taip, o ne taip, gal tada taip geriau, o kodel ne sitaip..ir finale vistiek darys taip kaip jie patys sugalvoje yra..smile

Neprisijungęs

 
Makleris
Išmestas
Vietovė: LabradorLand
Registravosi: 2009-11-28
Žinutės: 2756
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#36 2012-01-11 21:23

Re: Kursas

Idomus rašė:

Jei jau taip dakniso,tai tiesiog ignoruokit,atsiras kuriam "nedakniso" ir patars.

Kokio patarimo tu dar tikies sulaukt?

Neprisijungęs

 
Idomus
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-01-05
Žinutės: 16
Atsiliepimai: 0

#37 2012-01-11 21:45

Re: Kursas

Ko aš tikiuosi,aš jau sulaukiau,taip kiti patarė,tvarkytis mitybą,keisti treniruočių programą...Tą aš ir darysiu,o manau ir jie tiksliai nepasakys kaip ir ką man daryti,stengsiuosi vadovautis senomis tiesomis mitybos klausimais kurias radau,apie baltymų,angliavandenių ir visa kita surinkime,matysiu kaip man tai gaunasi,kai ką papildysiu papildais ko nesurenku,o chemija atidėsiu...Galbūt po vasaros,kitą rudenį ją galėsiu ir suvaryti arba tiesiog parduosiu.

Neprisijungęs

 
metanis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Siauliai
Registravosi: 2010-03-10
Žinutės: 3884
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 7

#38 2012-01-11 21:54

Re: Kursas

sauk ta kursa

Neprisijungęs

 
uzsivedes
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-12-18
Žinutės: 12846
Atsiliepimai: 34

#39 2012-01-11 23:15

Re: Kursas

metanis rašė:

sauk ta kursa

big_smile draugiskai patare ir padrasino smile

Neprisijungęs

 
simaxas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-07-25
Žinutės: 1919
Atsiliepimai: 19

#40 2012-01-12 11:57

Re: Kursas

metanis rašė:

sauk ta kursa

Idomus: padovanok ta kursa nebrangiai, uz du simtus pinigu metaniui ir tegu pats saunas big_smile

Neprisijungęs

 
Idomus
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-01-05
Žinutės: 16
Atsiliepimai: 0

#41 2012-01-12 14:14

Re: Kursas

Nu farma patikima,esame abu iš to pačio miesto,tai prašau,jei tik norit imkit,200lt smile

Neprisijungęs

 
RIP
Dažnas senbūvis
Vietovė: Leicester, UK /Klaipeda
Registravosi: 2007-10-18
Žinutės: 1222
Atsiliepimai: 4

#42 2012-01-12 17:48

Re: Kursas

Tai kad 200 man neskamba kaip pigiai uzh 8ias dekas ir 100 metano.

Neprisijungęs

 
Idomus
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-01-05
Žinutės: 16
Atsiliepimai: 0

#43 2012-01-12 17:51

Re: Kursas

Tau neskamba,Tu ir nepirksi smile ir beje kiek Tau deca pigiai? visada buvo graikiška deca barngesnė.

Neprisijungęs

 
metanis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Siauliai
Registravosi: 2010-03-10
Žinutės: 3884
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 7

#44 2012-01-12 19:42

Re: Kursas

RIP rašė:

Tai kad 200 man neskamba kaip pigiai uzh 8ias dekas ir 100 metano.

tokia kaina pas dylerius turbut

Neprisijungęs

 
Idomus
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-01-05
Žinutės: 16
Atsiliepimai: 0

#45 2012-01-12 19:44

Re: Kursas

O Tu nori,kad parduočiau už pusę kainos? pats ją pirkau,juolabiau žinau,kad efektyvi,jei parduosiu tikrai man ją nupirks .

Neprisijungęs

 
squat
Dažnas dalyvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-08-22
Žinutės: 267
Atsiliepimai: 2

#46 2012-01-13 08:42

Re: Kursas

RIP rašė:

squat rašė:

RIP rašė:

Idomus, wa squat mldc teisingai tau surashe ir reikejo rakinti tema, o cia jin dar tuojau 20psl prasites.


Nematau tavo postu mitybos skilty ir programu, o toliau is tuscio i kiaura pilstai.

ai tai db jau norit programu ir mitybos planu...tipo kiekviena kart vis kazkam kazka irodinet reikia tai nuotrauka daba jau ziniu isinorejot mokek pinigus parasysiu treniruociu ir mitybos planu ir siaip pakonsultuosiu...

Negerai supratai mane, as rasiau kad "Idomaus" postu nesimato mitybos ir sporto temose o toliau cia raso, tavo posta jam pakartojau, kad darsyk perskaitytu ir darytu kas parashyta.

alaus

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net