Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

galdabar
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-01-03
Žinutės: 6
Atsiliepimai: 0

#1 2012-01-03 02:50

Prisistatymas

Sveika, liaudis smile

Realiai šita tema noriu pažymėt kaip ir apsisprendimą pagaliau keistis. Esu žmogus be jokio fizinio pasirengimo ir be tinkamos mitybos roll
Noriu priaugti svorio, kuris visą gyvenimą yra ryškiai per mažas, o tai, kaip suprantu nebus lengva. Nežinau, nei nuo ko pradėt (niekada per daug nesportavau), o dėl mitybos tai ajajai kaip reikės keist, šiuo metu, jeigu nėra namie nieko gatavai pagaminto, prisikertu bandelių ir ramu big_smile Tai dar ir gamint reikėtų pasimokyt.
Nesitikiu radikalių pokyčio nei per mėnesį, nei per du, tačiau norisi pradėti VEIKTI.

p.s. Dar ir miego režimą reikėtų susireguliuot, o ne trečią nakties po forumą naršyt huhbig_smile

Neprisijungęs

 
zyrtecs
Dažnas senbūvis
Vietovė: Jonava
Registravosi: 2009-05-17
Žinutės: 1237
Atsiliepimai: 13

#2 2012-01-03 06:19

Re: Prisistatymas

sveikas ., kiek metu ? ugis ? svoris ?

Neprisijungęs

 
tas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-11-08
Žinutės: 536
Atsiliepimai: 13

#3 2012-01-03 12:04

Re: Prisistatymas

o kam keistis? vardan ko?
nuosirdziai sakau - neteisingai gyventi yra daug smagiau, o ir zymiai lengviau ... siulyciau neskubeti ..

galdabar rašė:

..Realiai šita tema noriu pažymėt kaip ir apsisprendimą pagaliau keistis. ..

Neprisijungęs

 
Adrija
Naujas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-10-04
Žinutės: 28
Atsiliepimai: 0

#4 2012-01-03 12:26

Re: Prisistatymas

nesakyk... Smagu, kai kažkas ėmė galvoti apie savo gyvenimą, ir tai, ką jame daro. Tik tegu tai daro motyvuotai. 
Bet negaliu nesutikti dėl antros tas eilutės. Kitavertus, pabandęs gyventi kitaip, o vėliau atgal grįžti ir gyventi taip, kaip anksčiau buvo įprasta, - nėra taip paprasta. oi, grauš vidus.. oi grauš.. smile

Neprisijungęs

 
galdabar
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-01-03
Žinutės: 6
Atsiliepimai: 0

#5 2012-01-03 13:35

Re: Prisistatymas

Darkart sveiki, pasirodo, kad poste nebuvo įvardžių ir mano lytį ne taip supratot. Aš mergina. wink
Metai: 17 (mėnuo iki 18)
Ūgis: 170cm
Svoris: Apie 46-47kg

Tiesiog tai tikrai neatrodo sveikai (žiūrim į ūgis+svoris), nėra jokios raumenų masės. Kiek seniau pasportuodavau, tiek užtekdavo, visad labai kūda buvau, bet vėliau man gydytoja uždraudė dalyvauti kūno kultūros pamokose, jokių aerobikų, jokių šokių ir pan. dėl širdies. Dėl tokio nejudėjimo atsirado bėdų ir dėl nugaros. Bet jau išsivystė ir išsikerojo ta tinginystės yda hmm Tad turiu susiimti. Man kardiologė buvo rekomendavusi kalanetiką (širdies neapkrauna, nugarai visai gerai), tai galvojau kokį mėnesį pasitampyti, o po to jau kažką normaliau bandyti daryt tą masę auginant. Tik neįsivaizduoju aš tos sporto salės veiksmo joje roll

Neprisijungęs

 
SeveloTeam
Išmestas
Registravosi: 2011-07-05
Žinutės: 1039
Atsiliepimai: 6

#6 2012-01-03 13:39

Re: Prisistatymas

tas rašė:

o kam keistis? vardan ko?
nuosirdziai sakau - neteisingai gyventi yra daug smagiau, o ir zymiai lengviau ... siulyciau neskubeti ..

galdabar rašė:

..Realiai šita tema noriu pažymėt kaip ir apsisprendimą pagaliau keistis. ..

Tai kam kankinies jei tau sunku, masteri?

Neprisijungęs

 
Adrija
Naujas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-10-04
Žinutės: 28
Atsiliepimai: 0

#7 2012-01-03 13:44

Re: Prisistatymas

galdabar rašė:

Darkart sveiki, pasirodo, kad poste nebuvo įvardžių ir mano lytį ne taip supratot. Aš mergina. wink
Metai: 17 (mėnuo iki 18)
Ūgis: 170cm
Svoris: Apie 46-47kg

Tiesiog tai tikrai neatrodo sveikai (žiūrim į ūgis+svoris), nėra jokios raumenų masės. Kiek seniau pasportuodavau, tiek užtekdavo, visad labai kūda buvau, bet vėliau man gydytoja uždraudė dalyvauti kūno kultūros pamokose, jokių aerobikų, jokių šokių ir pan. dėl širdies. Dėl tokio nejudėjimo atsirado bėdų ir dėl nugaros. Bet jau išsivystė ir išsikerojo ta tinginystės yda hmm Tad turiu susiimti. Man kardiologė buvo rekomendavusi kalanetiką (širdies neapkrauna, nugarai visai gerai), tai galvojau kokį mėnesį pasitampyti, o po to jau kažką normaliau bandyti daryt tą masę auginant. Tik neįsivaizduoju aš tos sporto salės veiksmo joje roll

Oooo, kaip fainai, kad mergina.  Ar jau apsisprendei, kur sportuosi, ar dar tik žvalgaisi? smile

Neprisijungęs

 
krachas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-04-08
Žinutės: 3978
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 16

#8 2012-01-03 13:57

Re: Prisistatymas

Ne sportuot pirma pradet, o valgyt tinkamai wink

Neprisijungęs

 
galdabar
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-01-03
Žinutės: 6
Atsiliepimai: 0

#9 2012-01-03 14:08

Re: Prisistatymas

Adrija rašė:

Oooo, kaip fainai, kad mergina.  Ar jau apsisprendei, kur sportuosi, ar dar tik žvalgaisi? smile

Internete ieškojau, tai gal tiktų Klaipėdoje esantis moterų sporto klubas smile


duglas rašė:

Ne sportuot pirma pradet, o valgyt tinkamai wink

Taaaaip, bet su tuo valgymu tokia bėda, kad po to ne raumenų masė užaugs, o šiaip kažkokie neaiškūs lašiakai. Nebent tinkamas valgis raumenis užaugins big_smile

Neprisijungęs

 
krachas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-04-08
Žinutės: 3978
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 16

#10 2012-01-03 14:19

Re: Prisistatymas

Kol tiek sveri nebaisu, mano mergaitei 19 metu, bet truksta svorio ir, bet pas ja kita problema- nenoras valgyti.

Neprisijungęs

 
Bardo
Metų forumietis 2010
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-11-18
Žinutės: 6045
Atsiliepimai: 24

#11 2012-01-03 14:25

Re: Prisistatymas

galdabar rašė:

Adrija rašė:

Oooo, kaip fainai, kad mergina.  Ar jau apsisprendei, kur sportuosi, ar dar tik žvalgaisi? smile

Internete ieškojau, tai gal tiktų Klaipėdoje esantis moterų sporto klubas smile


duglas rašė:

Ne sportuot pirma pradet, o valgyt tinkamai wink

Taaaaip, bet su tuo valgymu tokia bėda, kad po to ne raumenų masė užaugs, o šiaip kažkokie neaiškūs lašiakai. Nebent tinkamas valgis raumenis užaugins big_smile

tikrai nepakenks ir lašinuko kažkiek

Neprisijungęs

 
Adrija
Naujas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-10-04
Žinutės: 28
Atsiliepimai: 0

#12 2012-01-03 14:29

Re: Prisistatymas

duglas rašė:

Ne sportuot pirma pradet, o valgyt tinkamai wink

Žinai, pasakysiu iš asmeninės patirties. Mano maitinimasis susitvarkė tik pradėjus sportuoti, o buvau mažavalgė, nors tu ką..  Kūnas, atidavęs energiją sporto salėje, ėmė reikalauti valgio, kad ją vėl atstatyti. big_smile gavosi toks ratas: jei treniruotės intensyvios - valgyt noriu daug.. Jei pora dienų praleidžiu, suvalgomo maisto kiekis kur kas labiau pamažėja. Bet, turint tikslus, tomis dienomis tenka vistiek save paprievartaut, ir valgyt tiek, kiek reikia. smile

Neprisijungęs

 
NATURAL1978
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-16
Žinutės: 4833
Atsiliepimai: 30

#13 2012-01-03 17:07

Re: Prisistatymas

Adrija rašė:

duglas rašė:

Ne sportuot pirma pradet, o valgyt tinkamai wink

Žinai, pasakysiu iš asmeninės patirties. Mano maitinimasis susitvarkė tik pradėjus sportuoti, o buvau mažavalgė, nors tu ką..  Kūnas, atidavęs energiją sporto salėje, ėmė reikalauti valgio, kad ją vėl atstatyti. big_smile gavosi toks ratas: jei treniruotės intensyvios - valgyt noriu daug.. Jei pora dienų praleidžiu, suvalgomo maisto kiekis kur kas labiau pamažėja. Bet, turint tikslus, tomis dienomis tenka vistiek save paprievartaut, ir valgyt tiek, kiek reikia. smile

Mano varijantas.kai pradejau sportuoti sveriau 50 kg ugis buvo 180.ir apetitas atsirado tik pradejus rimtai dirbti saleje.jei kelias dienas ilsiuosi apetitas krenta.

Neprisijungęs

 
marprn
Naujas dalyvis
Vietovė: siauliai
Registravosi: 2011-10-11
Žinutės: 34
Atsiliepimai: 0

#14 2012-01-03 17:32

Re: Prisistatymas

Kaip merginai viskas bus tvarkoj ateity . sekmes sporte smile

Paskutinį kartą taisė marprn (2012-01-03 22:41)

Neprisijungęs

 
takeitdown
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-03-22
Žinutės: 1184
Atsiliepimai: 4

#15 2012-01-03 17:37

Re: Prisistatymas

galdabar rašė:

Darkart sveiki, pasirodo, kad poste nebuvo įvardžių ir mano lytį ne taip supratot. Aš mergina. wink
Metai: 17 (mėnuo iki 18)
Ūgis: 170cm
Svoris: Apie 46-47kg

Tiesiog tai tikrai neatrodo sveikai (žiūrim į ūgis+svoris), nėra jokios raumenų masės. Kiek seniau pasportuodavau, tiek užtekdavo, visad labai kūda buvau, bet vėliau man gydytoja uždraudė dalyvauti kūno kultūros pamokose, jokių aerobikų, jokių šokių ir pan. dėl širdies. Dėl tokio nejudėjimo atsirado bėdų ir dėl nugaros. Bet jau išsivystė ir išsikerojo ta tinginystės yda hmm Tad turiu susiimti. Man kardiologė buvo rekomendavusi kalanetiką (širdies neapkrauna, nugarai visai gerai), tai galvojau kokį mėnesį pasitampyti, o po to jau kažką normaliau bandyti daryt tą masę auginant. Tik neįsivaizduoju aš tos sporto salės veiksmo joje roll

mano sporto salei atsirado nesenai ta kalanetika big_smile

Neprisijungęs

 
Loading
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-05-28
Žinutės: 10084
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 20

#16 2012-01-03 17:38

Re: Prisistatymas

marprn rašė:

Na ka galiu pasakyti kai pradejau sportuoti sveriau ~60kg praejo metai viskas sukilo jegos ir raumuo jau matosi bet sveriu tik ~55kg taigi mano atveju maistas man nedaro dideles ytakos nes as ji valgau tiek kad atsistatytu visos jegos ir pns bet mase vistiek neauga smile kiekvienam zmogui savas kuno svoris big_smile

PS ( ugis tik 164cm  )

didesnes nesamones nesu girdejes.

Neprisijungęs

 
takeitdown
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-03-22
Žinutės: 1184
Atsiliepimai: 4

#17 2012-01-03 17:38

Re: Prisistatymas

takeitdown rašė:

galdabar rašė:

Darkart sveiki, pasirodo, kad poste nebuvo įvardžių ir mano lytį ne taip supratot. Aš mergina. wink
Metai: 17 (mėnuo iki 18)
Ūgis: 170cm
Svoris: Apie 46-47kg

Tiesiog tai tikrai neatrodo sveikai (žiūrim į ūgis+svoris), nėra jokios raumenų masės. Kiek seniau pasportuodavau, tiek užtekdavo, visad labai kūda buvau, bet vėliau man gydytoja uždraudė dalyvauti kūno kultūros pamokose, jokių aerobikų, jokių šokių ir pan. dėl širdies. Dėl tokio nejudėjimo atsirado bėdų ir dėl nugaros. Bet jau išsivystė ir išsikerojo ta tinginystės yda hmm Tad turiu susiimti. Man kardiologė buvo rekomendavusi kalanetiką (širdies neapkrauna, nugarai visai gerai), tai galvojau kokį mėnesį pasitampyti, o po to jau kažką normaliau bandyti daryt tą masę auginant. Tik neįsivaizduoju aš tos sporto salės veiksmo joje roll

mano sporto salei atsirado nesenai ta kalanetika big_smile yra i ka pasidairyti sportuojant smile

Neprisijungęs

 
159159
Rusų ambasados apmokamas komentatorius
Registravosi: 2010-11-18
Žinutės: 10805
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 24

#18 2012-01-03 19:27

Re: Prisistatymas

joo, kai perskaičiau ūgį/svorį tai susiėmiau už galvos ir rėkt pradėjau big_smile bet tik paskui perskaičiau, kad mergina, tai kaip ir itin didelė problema nėra, užsiauginsi. Žiūrėk tiktai širdelę smile

šaunuolė,sėkmės sporte. bučkis big_smile

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#19 2012-01-03 20:01

Re: Prisistatymas

159159 rašė:

joo, kai perskaičiau ūgį/svorį tai susiėmiau už galvos ir rėkt pradėjau big_smile bet tik paskui perskaičiau, kad mergina, tai kaip ir itin didelė problema nėra, užsiauginsi. Žiūrėk tiktai širdelę smile

šaunuolė,sėkmės sporte. bučkis big_smile

matos  testas kyla.  good big_smile

Neprisijungęs

 
sporcmenas-2
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-07-31
Žinutės: 5666
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 13

#20 2012-01-03 20:02

Re: Prisistatymas

MrBurbulas rašė:

159159 rašė:

joo, kai perskaičiau ūgį/svorį tai susiėmiau už galvos ir rėkt pradėjau big_smile bet tik paskui perskaičiau, kad mergina, tai kaip ir itin didelė problema nėra, užsiauginsi. Žiūrėk tiktai širdelę smile

šaunuolė,sėkmės sporte. bučkis big_smile

matos  testas kyla.  good big_smile

tokiam amziui turbut didesne koncentracija nei man po sustos gramo:Dbig_smilebig_smilelol

Neprisijungęs

 
159159
Rusų ambasados apmokamas komentatorius
Registravosi: 2010-11-18
Žinutės: 10805
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 24

#21 2012-01-03 20:03

Re: Prisistatymas

bendraamžę radau, tuoj paversim pažinčių klubu big_smile o šiaip tai neimkit į galvą, gera nuotaika ir tiek big_smile

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#22 2012-01-03 20:06

Re: Prisistatymas

159159 rašė:

bendraamžę radau, tuoj paversim pažinčių klubu big_smile o šiaip tai neimkit į galvą, gera nuotaika ir tiek big_smile

taigi taip taip , zinau kaip buna  ta "gera nuotaika " big_smile  man paciam dabar karsta alah
ok nefloodinam cia smile

Neprisijungęs

 
Makleris
Išmestas
Vietovė: LabradorLand
Registravosi: 2009-11-28
Žinutės: 2756
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#23 2012-01-03 20:22

Re: Prisistatymas

Tuoj 18, o mergaite su virtuve dar nesusipazinus...nekas nekas.

Neprisijungęs

 
RIP
Dažnas senbūvis
Vietovė: Leicester, UK /Klaipeda
Registravosi: 2007-10-18
Žinutės: 1222
Atsiliepimai: 4

#24 2012-01-03 21:17

Re: Prisistatymas

galdabar rašė:

Adrija rašė:

Oooo, kaip fainai, kad mergina.  Ar jau apsisprendei, kur sportuosi, ar dar tik žvalgaisi? smile

Internete ieškojau, tai gal tiktų Klaipėdoje esantis moterų sporto klubas smile


duglas rašė:

Ne sportuot pirma pradet, o valgyt tinkamai wink

Taaaaip, bet su tuo valgymu tokia bėda, kad po to ne raumenų masė užaugs, o šiaip kažkokie neaiškūs lašiakai. Nebent tinkamas valgis raumenis užaugins big_smile

Tu cia apie Kitonija ar Baltoji Vilke(ar kaip ten?) man rodos naudingiau butu i paprasta sporto kluba eiti negirdejau kolkas geru atsiliepimu apie situos klienciu eit eina bet cia labiau kaip prestizo reikalas.

Neprisijungęs

 
galdabar
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-01-03
Žinutės: 6
Atsiliepimai: 0

#25 2012-01-06 21:45

Re: Prisistatymas

marprn rašė:

Kaip merginai viskas bus tvarkoj ateity . sekmes sporte smile

Ačiū!

159159 rašė:

joo, kai perskaičiau ūgį/svorį tai susiėmiau už galvos ir rėkt pradėjau big_smile bet tik paskui perskaičiau, kad mergina, tai kaip ir itin didelė problema nėra, užsiauginsi. Žiūrėk tiktai širdelę smile

šaunuolė,sėkmės sporte. bučkis big_smile

A ne per audringa reakcija? big_smile
Dėkui smile

Makleris rašė:

Tuoj 18, o mergaite su virtuve dar nesusipazinus...nekas nekas.

Pritariu, tikras siaubas (be ironijos). Bet pažindintis su ja bandau tik per prievartą. Užtekdavo man makaronų ir koldūnų.

RIP rašė:

Tu cia apie Kitonija ar Baltoji Vilke(ar kaip ten?) man rodos naudingiau butu i paprasta sporto kluba eiti negirdejau kolkas geru atsiliepimu apie situos klienciu eit eina bet cia labiau kaip prestizo reikalas.

Apie Kitoniją rašiau.
Bet dabar pagooglinau apie Apelsiną. Reikia tik kainą susižinot.


Forume užmačiau šią nuorodą, bandžiau daryt. Išgyvenau ir pamačiau, kad man viskas sunku big_smile O atsilenkimų ne veltui bijau, man nuo jų nugarą suskausta.
http://www.topshop.lt/manksta_namuose-1 … ticle.html

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net