Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Tema uždaryta

takeitdown
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-03-22
Žinutės: 1184
Atsiliepimai: 4

#20376 2011-12-20 20:47

Re: Blevyzgos™

Flagman rašė:

Loading rašė:

http://www.demotyvacija.lt/naujausi/visi/o-dabar-sunau-parodyk-1499345.html

http://2.bp.blogspot.com/-HhjETYv8xRs/T … %2BDid.jpg

pakelk akis vienu auksciau:D

Neprisijungęs

 
liniux
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-03-25
Žinutės: 392
Atsiliepimai: 0

#20377 2011-12-20 22:16

Neprisijungęs

 
Povilas
Ponas Labas Rytas
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2008-04-17
Žinutės: 1990
Atsiliepimai: 6

#20378 2011-12-20 22:39

Re: Blevyzgos™

Moteris vyrų kompanijoje

Pirmas mėnuo.
Labas. Koks siaubas - aplink vieni vyrai! O aš viena (ir tarp jų yra simpatiškų)! Išprotėt galima, mini neužsivilksi (tai tas pats kas nuogai būti), pagalbos nepaprašysi (neatsiginsi ilgai), pasisiot nenueisi (prie kartoninių tualeto durų visą laiką keli vyrai rūko (ir tarp jų yra simpatiškų)). Visi įtemptai dirba įrėmę žvilgsnius į monitorius, su drauge telefonu nepaplepėsi, visi tik apie darbą juo šneka, į saitą apie pėdkelnes neįlysi ir forume Dženifer Lopes neaptarsi...

Antras mėnuo.
Lyg ir nieko. Sisioti galima nueiti į kitą skyrių, saite apie pėdkelnes sėdėti galima, jei veidą nutaisai šaltą, kaip plyta. Dženifer reitingas čia žemas, labiau domimasi kažkokia Anita Blond. Visos kalbos apie žiemines padangas, tepalus, kompiuterius. Mano Peguot visiškai suniekintas, padėti nieks nebeskuba ir simpatiškų vyrų gerokai sumažėjo...

Trečias mėnuo.
Gyventi galima. Pasirodo, Anita Blond tai vokietė su 10 numerio krūtine, prieš ją Dženifer iš tiesų ne kas. Alyvos geresnės sintetinės, saitas apie pėdkelnes visiems patiko, draugė taip pat... Mini galima vilkėti, simpatiškų vyrų liko tik vienas ir žodžiai "berniukai, aš einu pasisioti", nuveja rūkorius nuo tualeto durų. Pasirodo frazė telefonu "aš antrame lygyje" visai nesusijusi su darbu!

Šeštas mėnuo.
Visi savi. Automobilį pakeičiau į normalesnį, padangas ir tepalus taip pat. Dženifer per storas užpakalis, vakar aplošėme su vyrukais kitą skyrių ir iš jų dabar priklauso dėžė alaus. Užsakinėjom prostitutes internetu, konsultuoju - kurios krūtinės silikoninės ir kaip atskirti. Nei vieno simpatiško veido ir sisiot einu garsiai visam skyriui pranešusi...

Metai.
Brolyčiai! Pakeičiau kompui smegenis, aplošiau saviškius, apgėriau adminą. Ar ne laikas keisti darbą???

***

Neprisijungęs

 
Povilas
Ponas Labas Rytas
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2008-04-17
Žinutės: 1990
Atsiliepimai: 6

#20379 2011-12-20 22:40

Re: Blevyzgos™

Kaimas. Sutinka draugelis kaimyną ir sako jam:
- Einam išgert!
Anas atsako:
- Aš užkoduotas!
- Kaip!? Kas!? Kur!?
- Nueik į Broniaus namus ir tave užkoduos.
Tas nubėga pas Bronių ir sako:
- Girdėjau, kad koduoji nuo alkoholio, aš irgi noriu nebegerti.
Bronius nepasimetęs sako:
- Stok į kampą ir pasilenk.
Tik tas atsistojo į kampą, Bronius jam "barkšt" į užpakaliuką ir sako:
- Dar gersi, visas kaimas sužinos!

Neprisijungęs

 
DDonatas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-10-17
Žinutės: 1043
Atsiliepimai: 7

#20380 2011-12-20 22:48

Re: Blevyzgos™

Povilas rašė:

Kaimas. Sutinka draugelis kaimyną ir sako jam:
- Einam išgert!
Anas atsako:
- Aš užkoduotas!
- Kaip!? Kas!? Kur!?
- Nueik į Broniaus namus ir tave užkoduos.
Tas nubėga pas Bronių ir sako:
- Girdėjau, kad koduoji nuo alkoholio, aš irgi noriu nebegerti.
Bronius nepasimetęs sako:
- Stok į kampą ir pasilenk.
Tik tas atsistojo į kampą, Bronius jam "barkšt" į užpakaliuką ir sako:
- Dar gersi, visas kaimas sužinos!

lolalahnykstys

Neprisijungęs

 
Varskietukas
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2011-09-06
Žinutės: 78
Atsiliepimai: 0

#20381 2011-12-20 22:56

Re: Blevyzgos™

159159 rašė:

Gintaras21 rašė:

Varskietukas rašė:

Sveiki , noreciau suzinot. Pirma kart zadu pirkt papildus(baltymus) is vieno dylerio. Whey gold standart 100% . I ka reik atkreipt demesi, paemus banke,kad nebutu taip jog buvo prasukta ir kasko pripilta? ar butent tiems baltymams yra kaskokia apsaugine plevele? Nesakys taip , kad tai cia tik tiems nera tokios ir pns nsm. Na aciu uz atsakyma iskart

Jeigu is fotumo dylerio perki tai buk ramus, labai abejoju ar jie tau galetu ikis padirbta papilda"Ir ar aplamai tokiu yra" cia nebent fuflo gali but kai pirksi grynus papildus, ir tai forumo dileriai neuzsiims tokiom pievom, nemes kelio del takelio,tai is forumo gali drasiai pirkt.

asmeniškai, aš vienu dileriu nepasitikiu. firminį produktą pirkčiau, bet tikrai ne gryną. o firminių aš be vitaminų kaip ir neperku.

istikro dar nlb supratau.Kaip suprast , firmini ir gryna?

Neprisijungęs

 
DDonatas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-10-17
Žinutės: 1043
Atsiliepimai: 7

#20382 2011-12-20 23:02

Re: Blevyzgos™

grynas - be graziu etikeciu, be papildomu skoniu, be priedu, tik pati esmine papildo medziaga, kur kas pigesnis. Tokiais pvz prekiauja boozer ir lexusrx.  Firminis - kokios nors papildu kompanijos gaminamas produktas.

Neprisijungęs

 
Varskietukas
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2011-09-06
Žinutės: 78
Atsiliepimai: 0

#20383 2011-12-20 23:05

Re: Blevyzgos™

aisku supratau.Tai perkant whey gold standart is dylerio kur visi skelbes ten apie 150lt~ tai jau  firminis kiek suprantu ir nenudraskytas bus

Neprisijungęs

 
mindaugelis
Detektyvas ŪSAS
Vietovė: Ireland
Registravosi: 2007-02-08
Žinutės: 834
Atsiliepimai: 4

#20384 2011-12-21 02:39

Re: Blevyzgos™

159159 rašė:

DDonatas rašė:

Smeistas yra kai nebutus dalykus apie zmogu skleidi, o jei apgavo, manau tegu buna demaskuojamas smile

ne mane apgavo. mane būtų apgavęs būčiau rėkęs kaip varna big_smile o kaip aš galiu kažką tvirtint kai pats nei mačiau tų papildų nei ką

gal as kazka apgavau? big_smile

Neprisijungęs

 
RIP
Dažnas senbūvis
Vietovė: Leicester, UK /Klaipeda
Registravosi: 2007-10-18
Žinutės: 1222
Atsiliepimai: 4

#20385 2011-12-21 08:37

Re: Blevyzgos™

jutas rašė:

RIP rašė:

Miracle rašė:

norejau paklausti kas islaike apsauginio kursus ir del paskutinio egzamino, tai as turiu klausimus ir atsakimus ju isviso apie 150 ir teisingas dazniausiai buna tas kur ilgiausias, bet paskutinis egzaminas nebus is tokiu paciu klausimu, tai norejau paklausti ar principas tas pats ar istikruju reikia nemazai pasimokyt tos teorijos kad islaikyt?

Kaip sakoma islaikyt kaip 2 pirstus apmyzt buvo kai as laikiau ir iskarto gavau ir asmenis ir turto saugotojo pazymejima, bei leidima tarnybiniam ginklui.

O Jutas ar kas ten rase apie butinaja ginti tai cia isviso labai abstraktus dalykas, paaiskink man pora situacijos variaciju tada prasau?

A) Mane puola su pagaliu/lazda atemu pagali duoda su juo i kupra keik suvokiu as jau padariau uzpuolima? Tai ka daryt atimi pagali ir begi?
B) Puola su peiliu, as su ginklu, iskarto nusaunamas uzpuolikas is priekio, pavojus gyvybei buvo realus, mane nuteis?

ir labai populiari situacija C)mane puola plikom rankom, butinoji gintis, smugiuoju ranka sulauzau zandikauli/nosi kaip bus?

A) taip, cia jau uzpuolimas. Nebent jis tave pultu dar karta ir tu jau galetum naudotis ta lazda.
B) Cia butu ilgas ir nuobodus teismo procesas. Turetum ieskot liudininku, kad tai patvirtintu. Jeigu butu bent kokia zaizda padaryta peilio, tada situacija tavo labai pageretu. Bet jeigu nakty, niekas nemato, tau pagrasino peiliu, o tu ji nusovei tai greiciausiai pasodintu uz nuzudyma, nes tu neyrodytum butinosios ginties.
C) tave puola, davei i straubly, iskvietei policija, paaiskini  situacija, sekmingai toliau gyveni.

Visais atvejais reikia tureti kazkokiu liuditoju, tada yra daug lengviau irodyti teisybe, nes kitaip bus tavo zodis pries jo zodi.

Vat tame ir problema kad uzpuolimai dazniausiai vyksta tamsiu paros metu kai nera aplinkui liudininku. Turbut geresnis variantas butu "natural stiliui" uzpuole, jei pavyko davei i barzda ir tada dejai i kojas.

Neprisijungęs

 
hatefull
Dažnas dalyvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2010-08-01
Žinutės: 290
Atsiliepimai: 1

#20386 2011-12-21 12:14

Re: Blevyzgos™

NATURAL1978 rašė:

hatefull rašė:

NATURAL1978 rašė:


is patirties sakau.mane puola uzsimojes lopas .kuris plese parduotuve,as isvengiu smugio,kalu kairi sonini per barzda.lopas atsijungia.as ji ismetu i bala ir nueinu su pardavejom gert kavos,jokiu zajavu.tas utiutiu nueina iklinikas persviecia zabtus,pasirodo apatinis zadikaulis luzes dviejose vietose,o cia jau  sunkus kuno suzalojimas uz kuri srokas iki 3 m(bent 2006 buvo)karoce ,tas lopas raso zajava,vyksta ikiteisminis, mane nuteise,kaip uz pirma karta 4 men lagerio atidedant 1 metams,dar pasirasinet turejau kas menesi kaip gangsteris koks vazinet i kalejimu departamenta.
o taip va.

Tu neturi tokios teisės kaip apsaugos darbuotojas smūgiuoti, ko norėjai tą ir gavai.

dar vienas teisiu aiskintojas-IR BAHURU DAR SAVE LAIKAI 100 %.
KLAUNAS:Dbig_smilebig_smilebig_smilebig_smilebig_smilebig_smile
VA TOKIE GAUNA PER AUSI IR ISKAET I MENTURA

Koks tu kietas bahuuuuuuuuuuuuuuras tai eina utiutiu lol
vat tokie, kur proto neturi ir nežino savo teisių dažniausiai ir važinėja po departamentus.
Kaip matau net nesupratai, ką norėjau pasakyt svarbu pasirodyt koks bahūras ane lol bent turėsi ką vaikams papasakot big_smile

Neprisijungęs

 
mantttas1
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-10-30
Žinutės: 16
Atsiliepimai: 0

#20387 2011-12-21 13:17

Re: Blevyzgos™

sveiki gal kas galit padiet kai bandau pervest litus y unibet ismeta asistant.cdi su kuo ta faila atidaryt ?

Neprisijungęs

 
Svaigalas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-06-13
Žinutės: 369
Atsiliepimai: 2

#20388 2011-12-21 14:23

Re: Blevyzgos™

mantttas1 rašė:

sveiki gal kas galit padiet kai bandau pervest litus y unibet ismeta asistant.cdi su kuo ta faila atidaryt ?

Su deamon tool's.

Neprisijungęs

 
agr
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-11-19
Žinutės: 45
Atsiliepimai: 2

#20389 2011-12-21 16:14

Re: Blevyzgos™

hatefull rašė:

NATURAL1978 rašė:

hatefull rašė:


Tu neturi tokios teisės kaip apsaugos darbuotojas smūgiuoti, ko norėjai tą ir gavai.

dar vienas teisiu aiskintojas-IR BAHURU DAR SAVE LAIKAI 100 %.
KLAUNAS:Dbig_smilebig_smilebig_smilebig_smilebig_smilebig_smile
VA TOKIE GAUNA PER AUSI IR ISKAET I MENTURA

Koks tu kietas bahuuuuuuuuuuuuuuras tai eina utiutiu lol
vat tokie, kur proto neturi ir nežino savo teisių dažniausiai ir važinėja po departamentus.
Kaip matau net nesupratai, ką norėjau pasakyt svarbu pasirodyt koks bahūras ane lol bent turėsi ką vaikams papasakot big_smile

Iš dalies per tokius abejingus kaip tu ir turim esamą situaciją Lietuvoj. O jei čia visos detalės teisingos, ką natural rašė, tai išties abydna.. hmm

Neprisijungęs

 
hatefull
Dažnas dalyvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2010-08-01
Žinutės: 290
Atsiliepimai: 1

#20390 2011-12-21 18:38

Re: Blevyzgos™

agr rašė:

hatefull rašė:

NATURAL1978 rašė:


dar vienas teisiu aiskintojas-IR BAHURU DAR SAVE LAIKAI 100 %.
KLAUNAS:Dbig_smilebig_smilebig_smilebig_smilebig_smilebig_smile
VA TOKIE GAUNA PER AUSI IR ISKAET I MENTURA

Koks tu kietas bahuuuuuuuuuuuuuuras tai eina utiutiu lol
vat tokie, kur proto neturi ir nežino savo teisių dažniausiai ir važinėja po departamentus.
Kaip matau net nesupratai, ką norėjau pasakyt svarbu pasirodyt koks bahūras ane lol bent turėsi ką vaikams papasakot big_smile

Iš dalies per tokius abejingus kaip tu ir turim esamą situaciją Lietuvoj. O jei čia visos detalės teisingos, ką natural rašė, tai išties abydna.. hmm

Kur tu įžvelgi abejingumą ? tiesiog Lietuvoj tokia situacija, ko gero ir visam pasauly taip, kad teisiškai apsaugos darbuotojas yra labai pažeidžiamas ant tos ribos kai naudoją fizinę prievartą ir turi turėt tą omeny laužydamas kaulus ir dar smūgiuodamas. O teisme atsistojęs nesimazinsi sakydamas "aš bahuras buvau" lol

Neprisijungęs

 
agr
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-11-19
Žinutės: 45
Atsiliepimai: 2

#20391 2011-12-21 20:10

Re: Blevyzgos™

Iš to, kokia maniera rašai. Reik suprast, kad galėdamas padėt panašioj situacijoj vadovėlį pirma perverstum.

Neprisijungęs

 
LarisVaris
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-07-04
Žinutės: 1788
Atsiliepimai: 12

#20392 2011-12-21 22:24

Re: Blevyzgos™

http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/406742_315664908455205_100000350940920_1052956_708662126_n.jpg

Neprisijungęs

 
gedemas
Dažnas senbūvis
Vietovė: norvegija
Registravosi: 2010-12-29
Žinutės: 2748
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 4

#20393 2011-12-21 23:26

Re: Blevyzgos™


matyt mes nemokam sportuot, zmogus raso kad nuo 40iki 42 ranka ispustu per 3 menesius...

Neprisijungęs

 
Zaibiskas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2010-09-28
Žinutės: 382
Atsiliepimai: 0

#20394 2011-12-22 01:06

Re: Blevyzgos™

Taigi chemijos pripiso

Neprisijungęs

 
VarztaZz
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-06-03
Žinutės: 1620
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#20395 2011-12-22 02:12

Re: Blevyzgos™

Centimetrai nelygus centimetram.
Taip pat svarbus stazas sporte.
Man po vasaros 3-4 cm ant ranku gryzta per 3 menesius.
Aisku, 3-4 cm nera liesi.

Neprisijungęs

 
Daryla
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-12-05
Žinutės: 362
Atsiliepimai: 1

#20396 2011-12-22 10:52

Re: Blevyzgos™

Paskutinį kartą taisė Daryla (2011-12-22 10:52)

Neprisijungęs

 
gucis
Naujas dalyvis
Vietovė: uk
Registravosi: 2009-10-18
Žinutės: 10
Atsiliepimai: 0

#20397 2011-12-22 14:50

Re: Blevyzgos™

Daryla rašė:

sitas ziauriai geras big_smilebig_smilebig_smile

Neprisijungęs

 
Loading
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-05-28
Žinutės: 10084
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 20

#20398 2011-12-22 19:07

Re: Blevyzgos™


man jo rankos taip ziauriai atrodo kad utiutiu. noreciau pamatyt kaip jis raso su tusiniu ar raso sms zinute lol

Neprisijungęs

 
fanis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Danija
Registravosi: 2009-09-03
Žinutės: 2413
Atsiliepimai: 1

#20399 2011-12-22 19:23

Re: Blevyzgos™

as primetu kaip jis sveikindamasis ranka paspaudzia big_smile

Neprisijungęs

 
Flagman
Išmestas
Registravosi: 2010-05-01
Žinutės: 1236
Atsiliepimai: 1

#20400 2011-12-22 19:31

Re: Blevyzgos™

fanis rašė:

as primetu kaip jis sveikindamasis ranka paspaudzia big_smile

Turbut ne vienam suluzo ranka po jo pasisveikinimo.

Neprisijungęs

 

Tema uždaryta

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net