Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

maiklasjordanas
Naujas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-12-08
Žinutės: 43
Atsiliepimai: 0

#1 2011-12-08 18:08

Sweiki

Na ką, sweiki visi užsigrūdinę kūturistai, žinių pasisemt ateinantys naujokai ir kiti Sportu besidomintys žmonės. Esu Vaidas, sportuoju nuo vaikystės ir sportuosiu iki gyvenimo galo :] Vaikystė praėjo su kvadratu, plaukimu, futbolu, paauglystė su rankiniu, sprintu, kultūrizmu, kas be ko kaip ir lietuvis nuo 8 metų jau stengiuosi visus nugalėt krepšinio aiikštelėj :] Duomenys mano kuklūs, bet toli gražu nesu naujokas kultūrizme, pamokau besikačiojančius draugus ir patariu kiek žinau. O kultūrizmu duomiuosi jau 6metai :] ūgis 184cm, svoris 80kg, rankos apimtis 39cm, spaudžiau daugiausiai 115kg nuo krūtinės, kitų apimčių jau senai nebematavau, tj tiksliai nepasakysiu. Šiuo metu esu studentas, išskirtinis gal tuo, kad sportas man labiau imponuoja už alkoholį ir rūkymą, todėl galiu atsimint visus kartus kada buvau išgėręs alkoholio. Kai sportuoji tj šie dalykai negali eiti su tavim. Na žadu žiemą vėl įsiliet į geležies sportą, nors ir trumpam, tik pusantro mėnesio bet su trenksmu ;D juokauju žinoma :] tiesiog keleta papildėlių pasiėmiau, susidariau programą tiek treniruočių tiek mitybos tam pusantro mėnesio ir teks pradėti. Taigi tiek.

Neprisijungęs

 
Tylus
Dažnas senbūvis
Vietovė: Mintyse
Registravosi: 2011-05-03
Žinutės: 1343
Atsiliepimai: 19

#2 2011-12-08 18:09

Re: Sweiki

na, jei į kašę atbulas įdedi, tada sėkmės... big_smile

Neprisijungęs

 
maiklasjordanas
Naujas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-12-08
Žinutės: 43
Atsiliepimai: 0

#3 2011-12-08 18:24

Re: Sweiki

Atbulas neįdedu :] bet apšilęs normaliai įdedu, manau mano ūgiui tai gana gerai ;]

Neprisijungęs

 
Tylus
Dažnas senbūvis
Vietovė: Mintyse
Registravosi: 2011-05-03
Žinutės: 1343
Atsiliepimai: 19

#4 2011-12-08 18:25

Re: Sweiki

nu jo, geras jausmas kai krauni...

Neprisijungęs

 
wopper
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-04-04
Žinutės: 5962
Atsiliepimai: 7

#5 2011-12-08 18:27

Re: Sweiki

Tylus rašė:

nu jo, geras jausmas kai krauni...

dar geresnis kai koks kliunkis uzkisa spranda ir tada dedies zemen... o siaip autoriui sekmes smile

Neprisijungęs

 
maiklasjordanas
Naujas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-12-08
Žinutės: 43
Atsiliepimai: 0

#6 2011-12-08 18:46

Re: Sweiki

Na jo su tais dėjimais į žemę tai skauda ištikrųjų ;DD nemažai traumų buvo, tiek krepšinį tiek kačelkėj

Neprisijungęs

 
SeveloTeam
Išmestas
Registravosi: 2011-07-05
Žinutės: 1039
Atsiliepimai: 6

#7 2011-12-08 18:52

Re: Sweiki

Per save inkrauni?

Neprisijungęs

 
maiklasjordanas
Naujas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-12-08
Žinutės: 43
Atsiliepimai: 0

#8 2011-12-09 13:04

Re: Sweiki

;DD įdomus klausimas, įdedu paprastai, kadangi nesuimu kamuolio plaštaka, tai suėmu jį ties dilbiu :] kitaip įdėt žemės trauka neleidžia.

Neprisijungęs

 
Flagman
Išmestas
Registravosi: 2010-05-01
Žinutės: 1236
Atsiliepimai: 1

#9 2011-12-09 14:51

Re: Sweiki

maiklasjordanas rašė:

;DD įdomus klausimas, įdedu paprastai, kadangi nesuimu kamuolio plaštaka, tai suėmu jį ties dilbiu :] kitaip įdėt žemės trauka neleidžia.

Daryk mirties trauka, istemps pirstus ir apimsi kamuoli.

Neprisijungęs

 
maiklasjordanas
Naujas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-12-08
Žinutės: 43
Atsiliepimai: 0

#10 2011-12-09 14:54

Re: Sweiki

Flagman rašė:

maiklasjordanas rašė:

;DD įdomus klausimas, įdedu paprastai, kadangi nesuimu kamuolio plaštaka, tai suėmu jį ties dilbiu :] kitaip įdėt žemės trauka neleidžia.

Daryk mirties trauka, istemps pirstus ir apimsi kamuoli.

Darau mirties trauka, bet plastaka mano labai maza :] tikrai ne 7 dydzio kamuoliui :]

Neprisijungęs

 
Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net