Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

rolka78
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-06-29
Žinutės: 5285
Atsiliepimai: 21

#10076 2011-10-12 17:11

Re: Kursai

GSX21 rašė:

Sveiki, gal kas pagelbes, man 20m sportuoju mazdaug 5metus su nemazom pertraukom 78kg daugiau niekaip nera  pavyke uzkelt po 10men pertraukos pradejau vel sportuot dabar svoris 73 ugis 184 koks kursas tiktu masei pirmam kartui ?
Deca+propas+fenilas? ar geriau vietoj propo susta? Ir kokios mases galima tiketis 6sav kurse bei koks bus isliekamumas baigus ji? Pasiskaicius komentarus vieni kitiem priestarauja nieko nebesuprantu gal dar koki kita varianta kas pasiulytu pirmam kursui....

I topus tave su tokiu kursu big_smile . Jei buvo 10 men pertrauka tai pasportuok bent kitus 10 men o paskui apie kursa galvok.Deca+propas+fenilas,tai cia nelabai risasi ta deca.Jai jau imsi tai imk propa su fenilu.
Tikekis vandens gaugiau nei mases,kitavertus daug kas priklauso ka ir kaip valgysi.Vieni taukais apauga nuo tokio kurso kiti pakelia grazios mases.Cia sakyciau individualus dalykas.Ir kiekvienam vis kitokie rezultatai gali but nuo tokio kurso.Tarkim uzsikelsi mases,bet klausimas kitas butu ar sugebesi ja islaikyt.

Paskutinį kartą taisė rolka78 (2011-10-12 17:14)

Neprisijungęs

 
rolka78
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-06-29
Žinutės: 5285
Atsiliepimai: 21

#10077 2011-10-12 17:15

Re: Kursai

Staffordshire rašė:

GSX21 rašė:

Sveiki, gal kas pagelbes, man 20m sportuoju mazdaug 5metus su nemazom pertraukom 78kg daugiau niekaip nera  pavyke uzkelt po 10men pertraukos pradejau vel sportuot dabar svoris 73 ugis 184 koks kursas tiktu masei pirmam kartui ?
Deca+propas+fenilas? ar geriau vietoj propo susta? Ir kokios mases galima tiketis 6sav kurse bei koks bus isliekamumas baigus ji? Pasiskaicius komentarus vieni kitiem priestarauja nieko nebesuprantu gal dar koki kita varianta kas pasiulytu pirmam kursui....

o papildus jau esi isbandes? proteinas,vitaminai,bcaa....test boosteriai? jei niekada neesi palaikes riezimo- kaip per kursa bus? prisirinksi vandens ir po kurso viskas iseis..tai kokia prasme isvis kazka daryti?

+ nykstys

Neprisijungęs

 
neoo
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2010-02-05
Žinutės: 380
Atsiliepimai: 1

#10078 2011-10-14 15:40

Re: Kursai

Taboo rašė:

To tomas656, na kaip antram kursui tikrai NEREKOMENDUOCIAU Oxymethalon, plius neaisku kokio cia ilgio tu cia ta kursa darysi jeigu 4 sav tai tau cia ir likusiu preaparatu per akis + augs kokybiska mase, o nuo Oxymethalon bus daugiau nesvarios mases nei naudos.. taip jega padides akivaizdziai, bet tik laikinai.. plius daug mases bus skysciu organizme sukaupimo saskaita.. tad siulau likti ties tavo vaistukais isskyrus Oxy.
Jeigu nori, kad kurso pradzioj viskas veiktu super junk anabol 5tbl per diena ir nesismulkink.. plius maziau kenks kokius 10 kartu..
ir gale kurso nereikes sautis ampuolytes su moteriskais hormonais kas tikrai ne i nauda tau kaip VYRUI.. na bet cia mano asmenine nuomone, viskas priklauso nuo taves + klaidingas tavo poziuris, kad pasaliniu poveikiu nesijaute.. tai ir nesijaus tau ,) esme, kad jie islenda po laiko..

nu tu tai saunuolis taboo smile)) pas mane lygiai toks pat kursas ir tu man pats patarei oxy varyti,sakei bandei ,gerai suveike liesai masei kursas... db tavo komentaras kardinaliai sudauzo mano kursa i shipulius,nors tavo patartas jis buvo....  kartais tikrai susidaro ispudis kad jus sudarinejat kursus tik tam ,kad kuo daugiau prastumti mums chemijos ir uzdirbti....

Paskutinį kartą taisė neoo (2011-10-14 16:08)

Neprisijungęs

 
Flexibility
Kalbus dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-07-29
Žinutės: 79
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#10079 2011-10-14 17:41

Re: Kursai

neoo rašė:

Taboo rašė:

To tomas656, na kaip antram kursui tikrai NEREKOMENDUOCIAU Oxymethalon, plius neaisku kokio cia ilgio tu cia ta kursa darysi jeigu 4 sav tai tau cia ir likusiu preaparatu per akis + augs kokybiska mase, o nuo Oxymethalon bus daugiau nesvarios mases nei naudos.. taip jega padides akivaizdziai, bet tik laikinai.. plius daug mases bus skysciu organizme sukaupimo saskaita.. tad siulau likti ties tavo vaistukais isskyrus Oxy.
Jeigu nori, kad kurso pradzioj viskas veiktu super junk anabol 5tbl per diena ir nesismulkink.. plius maziau kenks kokius 10 kartu..
ir gale kurso nereikes sautis ampuolytes su moteriskais hormonais kas tikrai ne i nauda tau kaip VYRUI.. na bet cia mano asmenine nuomone, viskas priklauso nuo taves + klaidingas tavo poziuris, kad pasaliniu poveikiu nesijaute.. tai ir nesijaus tau ,) esme, kad jie islenda po laiko..

nu tu tai saunuolis taboo smile)) pas mane lygiai toks pat kursas ir tu man pats patarei oxy varyti,sakei bandei ,gerai suveike liesai masei kursas... db tavo komentaras kardinaliai sudauzo mano kursa i shipulius,nors tavo patartas jis buvo....  kartais tikrai susidaro ispudis kad jus sudarinejat kursus tik tam ,kad kuo daugiau prastumti mums chemijos ir uzdirbti....

+1

Neprisijungęs

 
Taboo
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-02-15
Žinutės: 2587
Atsiliepimai: 10

#10080 2011-10-14 21:16

Re: Kursai

kiekvienam tureciau po asmenini komentara, kuri galeciau pasakyt i akis, bet tiek to pabusiu as solidarus

Neprisijungęs

 
provironas
Dažnas dalyvis
Vietovė: kaunas
Registravosi: 2010-11-28
Žinutės: 793
Atsiliepimai: 11

#10081 2011-10-14 22:06

Re: Kursai

neoo rašė:

Taboo rašė:

To tomas656, na kaip antram kursui tikrai NEREKOMENDUOCIAU Oxymethalon, plius neaisku kokio cia ilgio tu cia ta kursa darysi jeigu 4 sav tai tau cia ir likusiu preaparatu per akis + augs kokybiska mase, o nuo Oxymethalon bus daugiau nesvarios mases nei naudos.. taip jega padides akivaizdziai, bet tik laikinai.. plius daug mases bus skysciu organizme sukaupimo saskaita.. tad siulau likti ties tavo vaistukais isskyrus Oxy.
Jeigu nori, kad kurso pradzioj viskas veiktu super junk anabol 5tbl per diena ir nesismulkink.. plius maziau kenks kokius 10 kartu..
ir gale kurso nereikes sautis ampuolytes su moteriskais hormonais kas tikrai ne i nauda tau kaip VYRUI.. na bet cia mano asmenine nuomone, viskas priklauso nuo taves + klaidingas tavo poziuris, kad pasaliniu poveikiu nesijaute.. tai ir nesijaus tau ,) esme, kad jie islenda po laiko..

nu tu tai saunuolis taboo smile)) pas mane lygiai toks pat kursas ir tu man pats patarei oxy varyti,sakei bandei ,gerai suveike liesai masei kursas... db tavo komentaras kardinaliai sudauzo mano kursa i shipulius,nors tavo patartas jis buvo....  kartais tikrai susidaro ispudis kad jus sudarinejat kursus tik tam ,kad kuo daugiau prastumti mums chemijos ir uzdirbti....

Jei pirksi ka sandien dienai turi  tai dar netokiu kursu isgirsi.
Kad patarineti apie kursus, reikia ne tik daug knyguciu ir straipsniuku apie Chemija sugrausti bet ir praktikos .
Dar pora pakeliu  metankes vaikams parduos ir parasys mokslini darba apie Kulturizma ir  Chemija.
big_smile

Neprisijungęs

 
Taboo
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-02-15
Žinutės: 2587
Atsiliepimai: 10

#10082 2011-10-14 22:39

Re: Kursai

provironas rašė:

neoo rašė:

Taboo rašė:

To tomas656, na kaip antram kursui tikrai NEREKOMENDUOCIAU Oxymethalon, plius neaisku kokio cia ilgio tu cia ta kursa darysi jeigu 4 sav tai tau cia ir likusiu preaparatu per akis + augs kokybiska mase, o nuo Oxymethalon bus daugiau nesvarios mases nei naudos.. taip jega padides akivaizdziai, bet tik laikinai.. plius daug mases bus skysciu organizme sukaupimo saskaita.. tad siulau likti ties tavo vaistukais isskyrus Oxy.
Jeigu nori, kad kurso pradzioj viskas veiktu super junk anabol 5tbl per diena ir nesismulkink.. plius maziau kenks kokius 10 kartu..
ir gale kurso nereikes sautis ampuolytes su moteriskais hormonais kas tikrai ne i nauda tau kaip VYRUI.. na bet cia mano asmenine nuomone, viskas priklauso nuo taves + klaidingas tavo poziuris, kad pasaliniu poveikiu nesijaute.. tai ir nesijaus tau ,) esme, kad jie islenda po laiko..

nu tu tai saunuolis taboo smile)) pas mane lygiai toks pat kursas ir tu man pats patarei oxy varyti,sakei bandei ,gerai suveike liesai masei kursas... db tavo komentaras kardinaliai sudauzo mano kursa i shipulius,nors tavo patartas jis buvo....  kartais tikrai susidaro ispudis kad jus sudarinejat kursus tik tam ,kad kuo daugiau prastumti mums chemijos ir uzdirbti....

Jei pirksi ka sandien dienai turi  tai dar netokiu kursu isgirsi.
Kad patarineti apie kursus, reikia ne tik daug knyguciu ir straipsniuku apie Chemija sugrausti bet ir praktikos .
Dar pora pakeliu  metankes vaikams parduos ir parasys mokslini darba apie Kulturizma ir  Chemija.
big_smile

O kas sako, kad tos praktikos nera ? Cia tik va 2viem herojam neaisku, kas kaip.. nors vienas skauto garbes zodi dave, kad zino kaip sportuot, o problemos atsiranda geriant 2l vandens per diena.
O ir tau kiek pamenu sunku buvo svorio priaugt, nes genetika prasta..

O del oxymetholone - tai eikit pas Jegistus pasikonsultuokit apie Alhavi, nes tyngiu as cia su plikais pesiotis.

Neprisijungęs

 
neoo
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2010-02-05
Žinutės: 380
Atsiliepimai: 1

#10083 2011-10-15 19:19

Re: Kursai

Taboo rašė:

provironas rašė:

neoo rašė:


nu tu tai saunuolis taboo smile)) pas mane lygiai toks pat kursas ir tu man pats patarei oxy varyti,sakei bandei ,gerai suveike liesai masei kursas... db tavo komentaras kardinaliai sudauzo mano kursa i shipulius,nors tavo patartas jis buvo....  kartais tikrai susidaro ispudis kad jus sudarinejat kursus tik tam ,kad kuo daugiau prastumti mums chemijos ir uzdirbti....

Jei pirksi ka sandien dienai turi  tai dar netokiu kursu isgirsi.
Kad patarineti apie kursus, reikia ne tik daug knyguciu ir straipsniuku apie Chemija sugrausti bet ir praktikos .
Dar pora pakeliu  metankes vaikams parduos ir parasys mokslini darba apie Kulturizma ir  Chemija.
big_smile

O kas sako, kad tos praktikos nera ? Cia tik va 2viem herojam neaisku, kas kaip.. nors vienas skauto garbes zodi dave, kad zino kaip sportuot, o problemos atsiranda geriant 2l vandens per diena.
O ir tau kiek pamenu sunku buvo svorio priaugt, nes genetika prasta..

O del oxymetholone - tai eikit pas Jegistus pasikonsultuokit apie Alhavi, nes tyngiu as cia su plikais pesiotis.

Cia ne esme,bet tikrai si siki buvai neteisus,pats sau priestarauji,man tiesiog isiuliai  ta oxy nors as jo bijojau,nes pasaliniai ziaurus ir siaip to pliuso su juo nelabai kas pasiekia,bet man tiesiog pasakei pamegink pamatysi kaip gerai,o db cia kitam sakai,kad durnas mesk ta oxy kam tau jis naudos nulis pasaliniu belenkiek... tai db sedziu ir galvoju gert man ji ar ne big_smile

Neprisijungęs

 
limp
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-10-09
Žinutės: 27
Atsiliepimai: 0

#10084 2011-10-15 19:53

Re: Kursai

Sveiki, siandien pradedu kursa test enthanante+deca 10sav. Kalsiu kas ketvirta diena 250mg test ir 100mg decos. PCT chlomid ir nolva 3sav. Mityba sureguliuota, 4000kcal, apie 250g. baltimu per diena. Papildai: whey protejinas, BCCA+, vitaminai ir mineralai. Laukiu patarimu, ka pataisyt, kas gerai. Gal kas gali pasidalint yspudziais po panasaus kurso.

Neprisijungęs

 
ermusj
Dažnas dalyvis
Vietovė: Norge-Alytus-Кaliningrad
Registravosi: 2008-04-24
Žinutės: 264
Atsiliepimai: 0

#10085 2011-10-15 19:55

Re: Kursai

neoo rašė:

Taboo rašė:

provironas rašė:


Jei pirksi ka sandien dienai turi  tai dar netokiu kursu isgirsi.
Kad patarineti apie kursus, reikia ne tik daug knyguciu ir straipsniuku apie Chemija sugrausti bet ir praktikos .
Dar pora pakeliu  metankes vaikams parduos ir parasys mokslini darba apie Kulturizma ir  Chemija.
big_smile

O kas sako, kad tos praktikos nera ? Cia tik va 2viem herojam neaisku, kas kaip.. nors vienas skauto garbes zodi dave, kad zino kaip sportuot, o problemos atsiranda geriant 2l vandens per diena.
O ir tau kiek pamenu sunku buvo svorio priaugt, nes genetika prasta..

O del oxymetholone - tai eikit pas Jegistus pasikonsultuokit apie Alhavi, nes tyngiu as cia su plikais pesiotis.

Cia ne esme,bet tikrai si siki buvai neteisus,pats sau priestarauji,man tiesiog isiuliai  ta oxy nors as jo bijojau,nes pasaliniai ziaurus ir siaip to pliuso su juo nelabai kas pasiekia,bet man tiesiog pasakei pamegink pamatysi kaip gerai,o db cia kitam sakai,kad durnas mesk ta oxy kam tau jis naudos nulis pasaliniu belenkiek... tai db sedziu ir galvoju gert man ji ar ne big_smile

o tu savo galva ant peciu turi?

Neprisijungęs

 
mmwiss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2010-12-11
Žinutės: 1187
Atsiliepimai: 5

#10086 2011-10-15 20:10

Re: Kursai

Kas maciau kaupia vandieni , ir isvis kaip sakant svaresnis testas enanth ar cypionate?

Neprisijungęs

 
neoo
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2010-02-05
Žinutės: 380
Atsiliepimai: 1

#10087 2011-10-15 20:15

Re: Kursai

ermusj rašė:

neoo rašė:

Taboo rašė:


O kas sako, kad tos praktikos nera ? Cia tik va 2viem herojam neaisku, kas kaip.. nors vienas skauto garbes zodi dave, kad zino kaip sportuot, o problemos atsiranda geriant 2l vandens per diena.
O ir tau kiek pamenu sunku buvo svorio priaugt, nes genetika prasta..

O del oxymetholone - tai eikit pas Jegistus pasikonsultuokit apie Alhavi, nes tyngiu as cia su plikais pesiotis.

Cia ne esme,bet tikrai si siki buvai neteisus,pats sau priestarauji,man tiesiog isiuliai  ta oxy nors as jo bijojau,nes pasaliniai ziaurus ir siaip to pliuso su juo nelabai kas pasiekia,bet man tiesiog pasakei pamegink pamatysi kaip gerai,o db cia kitam sakai,kad durnas mesk ta oxy kam tau jis naudos nulis pasaliniu belenkiek... tai db sedziu ir galvoju gert man ji ar ne big_smile

o tu savo galva ant peciu turi?

tai kas kad turiu,bet jei neismanau daug tuose kursuose.... jis buvo seniau man padares,tai tiko viska ir patiko... o cia ta galva ne prie ko,yra dalyku kur tu neismanai ir klausi kitu nuomones ir patarimu...

Neprisijungęs

 
Taboo
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-02-15
Žinutės: 2587
Atsiliepimai: 10

#10088 2011-10-15 20:21

Re: Kursai

neoo rašė:

ermusj rašė:

neoo rašė:


Cia ne esme,bet tikrai si siki buvai neteisus,pats sau priestarauji,man tiesiog isiuliai  ta oxy nors as jo bijojau,nes pasaliniai ziaurus ir siaip to pliuso su juo nelabai kas pasiekia,bet man tiesiog pasakei pamegink pamatysi kaip gerai,o db cia kitam sakai,kad durnas mesk ta oxy kam tau jis naudos nulis pasaliniu belenkiek... tai db sedziu ir galvoju gert man ji ar ne big_smile

o tu savo galva ant peciu turi?

tai kas kad turiu,bet jei neismanau daug tuose kursuose.... jis buvo seniau man padares,tai tiko viska ir patiko... o cia ta galva ne prie ko,yra dalyku kur tu neismanai ir klausi kitu nuomones ir patarimu...

tada eik skaityk ir ieskok informacijos apie a50 + tren kombinacija ir kam reikalingas tas a50 ir ka jis duoda kartu su tren.

Neprisijungęs

 
Taboo
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-02-15
Žinutės: 2587
Atsiliepimai: 10

#10089 2011-10-15 20:21

Re: Kursai

mmwiss rašė:

Kas maciau kaupia vandieni , ir isvis kaip sakant svaresnis testas enanth ar cypionate?

lietuvoj tik enth - cypionate kazin ar rasi human grade..

Neprisijungęs

 
mmwiss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2010-12-11
Žinutės: 1187
Atsiliepimai: 5

#10090 2011-10-15 20:29

Re: Kursai

Dekui , o kokia farma paliusitumet? As tik duomejausi kolkas ))
Ta prasme kokie veikiantis , dekingas uz pagalba

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#10091 2011-10-15 21:09

Re: Kursai

sveiki, gal kas turit mases kurso minciu, neprarandant istvermes (trena netinka ir vinis(nebent tabletes gal)). as manau tik tokiu variantus
9sav+-
bolda+test
test+deka
anapolono bijo ir siaip net metano nenori varyti. gal kokiu kursiuku dar butu masei?

Paskutinį kartą taisė Staffordshire (2011-10-15 21:16)

Neprisijungęs

 
kurgitu
Atletas :)
Registravosi: 2009-09-30
Žinutės: 2892
Atsiliepimai: 12

#10092 2011-10-15 21:14

Re: Kursai

Staffordshire rašė:

sveiki, gal kas turit mases kurso minciu, neprarandant istvermes (trena netinka ir vinis(nebent tabletes gal)). as manau tik tokiu variantus
9sav+-
boltda+test
test+deka
anapolono bijo ir siaip net metano nenori varyti. gal kokiu kursiuku dar butu masei?

test enaht.+bolda

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#10093 2011-10-15 21:16

Re: Kursai

kurgitu rašė:

Staffordshire rašė:

sveiki, gal kas turit mases kurso minciu, neprarandant istvermes (trena netinka ir vinis(nebent tabletes gal)). as manau tik tokiu variantus
9sav+-
boltda+test
test+deka
anapolono bijo ir siaip net metano nenori varyti. gal kokiu kursiuku dar butu masei?

test enaht.+bolda

taigi as jau parasiau test+bolda smile

Neprisijungęs

 
kurgitu
Atletas :)
Registravosi: 2009-09-30
Žinutės: 2892
Atsiliepimai: 12

#10094 2011-10-15 21:19

Re: Kursai

Staffordshire rašė:

kurgitu rašė:

Staffordshire rašė:

sveiki, gal kas turit mases kurso minciu, neprarandant istvermes (trena netinka ir vinis(nebent tabletes gal)). as manau tik tokiu variantus
9sav+-
boltda+test
test+deka
anapolono bijo ir siaip net metano nenori varyti. gal kokiu kursiuku dar butu masei?

test enaht.+bolda

taigi as jau parasiau test+bolda smile

tai galvojau tau cia uz kury geriau ,as asmeniskai tik uz test enaht+bolda
dar gali jungti prima smile

Neprisijungęs

 
rolka78
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-06-29
Žinutės: 5285
Atsiliepimai: 21

#10095 2011-10-15 21:58

Re: Kursai

limp rašė:

Sveiki, siandien pradedu kursa test enthanante+deca 10sav. Kalsiu kas ketvirta diena 250mg test ir 100mg decos. PCT chlomid ir nolva 3sav. Mityba sureguliuota, 4000kcal, apie 250g. baltimu per diena. Papildai: whey protejinas, BCCA+, vitaminai ir mineralai. Laukiu patarimu, ka pataisyt, kas gerai. Gal kas gali pasidalint yspudziais po panasaus kurso.

Vel taspats per tapati.Dekos imk kokius 400mg/sav enantato turetu uztekt 500mg/sav

Neprisijungęs

 
Flexibility
Kalbus dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-07-29
Žinutės: 79
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#10096 2011-10-15 22:39

Re: Kursai

Greit isvis arkliniais svirkstais pradesit leistis, po 1 litra/sav...

Paskutinį kartą taisė Flexibility (2011-10-15 22:49)

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#10097 2011-10-15 22:45

Re: Kursai

kurgitu rašė:

Staffordshire rašė:

kurgitu rašė:


test enaht.+bolda

taigi as jau parasiau test+bolda smile

tai galvojau tau cia uz kury geriau ,as asmeniskai tik uz test enaht+bolda
dar gali jungti prima smile

nu as ir buciau labiau uz bolda, tai dabar butu du variantai
test e+bolda+prima
arba test+deka+winio tabletes?
praita karta tam zmogui nuo vinio labai blogai reagavo, o jo draugui nieko viskas gerai smile tai sakau gal sy karta tabletem bandyti ar ir tabletem bus tas pats? winis buvo desmos

Neprisijungęs

 
Egertas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-08-03
Žinutės: 23
Atsiliepimai: 0

#10098 2011-10-15 22:53

Re: Kursai

sveiki ka patartumet 2 kursui is prepu  nekaupianciu vandens tikslas kokybiska mase.dabartinis  svoris 88 kg ugis 188 cm 27 metai.pirmas kursas buvo pries 6 men  6sav, Prop + Fenil, 100mg/eod . investicijos i preparatus 1500-1800 lt .kursas gerai butu neilgesnis kaip 6-8 savaites.dekui is anksto!!

Neprisijungęs

 
jutas
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2007-03-09
Žinutės: 4732
Atsiliepimai: 14

#10099 2011-10-16 00:49

Re: Kursai

ir kokie rezultatai buwo? gal tiesiog pakartot toki pati, dadet vinio ar kazko panasaus

Neprisijungęs

 
Egertas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-08-03
Žinutės: 23
Atsiliepimai: 0

#10100 2011-10-16 14:27

Re: Kursai

jutas rašė:

ir kokie rezultatai buwo? gal tiesiog pakartot toki pati, dadet vinio ar kazko panasaus

rezultatais buvau patenkintas,gal dar kas kokiu pasiulymu?

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net