Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Zvirblis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-07-15
Žinutės: 2
Atsiliepimai: 0

#1 2011-07-15 20:57

3 dienų programa namų sąlygomis.

Sveiki,

    Kultūrizme ir fitnese nesu visiškas naujokas, keletą metų atgal aktyviai sportavau sporto klube, tačiau  rimtų rezultatų nepasiekiau, turbūt dėl žinių ir entuziazmo stokos. Na, dabar esu apsikaustęs literatūra ir didžiuliu noru kažką pakeisti, ne tik išvaizdą, bet gyvenimo būdą ir įpročius.
    Man 21, esu 178 ūgio ir sveriu apie 90 kilogramų, tad esu gan stambokas ir turbūt netoli nutukimo ribos. Keletą mėnesiu atgal mečiau rūkyti, pradėjau bėgioti, sveikiau maitintis, na ir dingtelėjo, kad iš šių riebalų galėčiau kažką gero išgauti, tad apsiskaičiau, nusipirkau hantelius ir ėmiau graužti literatūrą. Štai mano programa, viską atlikinėju namu sąlygomis, turiu du hantelius su 4x0.5; 1.25; 2; 2.5kg svoriais, pačios štangelės sveria apie 2kg. Abu hanteliai sukrovus visus svorius sveria 14.5kg max arba vienas 22.5kg max. Turiu minimalistini pakilimą nuo grindų, kad darant kai kuriuos pratimus gulint, pečiai ir alkūnės neliestų grindų. Treniruojuosi 3 kart į savaitę, pirmadienį, trečiadienį ir penktadienį, laisvadieniais bėgioju, daužau bokso kriaušią, žodžiu cardio. Jei savaitgaliais lieka laiko atlieku kojų pratimus su hanteliais, tačiau retokai.
    Štai programa, į lietuvių kalbą neverčiau, iškarto atsiprašau, tačiau nežinau visų lietuviškų atitikmenų šių pratimų pavadinimams. Visi pratimai „sulinkinti“ jeigu kurio nežinotumėte.

Rankos, Bicepsai/tricepsai 4x10/8/8/6
Dumbbell Curl
Dumbbell Concentration Curl
Dumbbell Triceps Extension
Dumbbell Wrist Curl
Dumbbell Reverse Wrist Curl
Dumbbell Hammer Curl

Krūtinė ir nugara 4x10/8/8/6
Weighted Push-up
Dumbbell Bench Press
Dumbbell Fly
Dumbbell Pullover
Dumbbell Bent-over Row
Dumbbell Straight Leg Deadlift

Pečiai 4x10/8/8/6
Dumbbell Shoulder Press
Dumbbell Lateral Raise
Seated Rear Lateral Raise
Dumbbell Upright Row
Dumbbell Shrug

    Priimu visą kritiką ir patarimus, iš anksto ačiū. hanteliai

Neprisijungęs

 
Vtuuf
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2011-05-27
Žinutės: 180
Atsiliepimai: 0

#2 2011-07-16 08:56

Re: 3 dienų programa namų sąlygomis.

Zvirblis rašė:

Sveiki,

    Kultūrizme ir fitnese nesu visiškas naujokas, keletą metų atgal aktyviai sportavau sporto klube, tačiau  rimtų rezultatų nepasiekiau, turbūt dėl žinių ir entuziazmo stokos. Na, dabar esu apsikaustęs literatūra ir didžiuliu noru kažką pakeisti, ne tik išvaizdą, bet gyvenimo būdą ir įpročius.
    Man 21, esu 178 ūgio ir sveriu apie 90 kilogramų, tad esu gan stambokas ir turbūt netoli nutukimo ribos. Keletą mėnesiu atgal mečiau rūkyti, pradėjau bėgioti, sveikiau maitintis, na ir dingtelėjo, kad iš šių riebalų galėčiau kažką gero išgauti, tad apsiskaičiau, nusipirkau hantelius ir ėmiau graužti literatūrą. Štai mano programa, viską atlikinėju namu sąlygomis, turiu du hantelius su 4x0.5; 1.25; 2; 2.5kg svoriais, pačios štangelės sveria apie 2kg. Abu hanteliai sukrovus visus svorius sveria 14.5kg max arba vienas 22.5kg max. Turiu minimalistini pakilimą nuo grindų, kad darant kai kuriuos pratimus gulint, pečiai ir alkūnės neliestų grindų. Treniruojuosi 3 kart į savaitę, pirmadienį, trečiadienį ir penktadienį, laisvadieniais bėgioju, daužau bokso kriaušią, žodžiu cardio. Jei savaitgaliais lieka laiko atlieku kojų pratimus su hanteliais, tačiau retokai.
    Štai programa, į lietuvių kalbą neverčiau, iškarto atsiprašau, tačiau nežinau visų lietuviškų atitikmenų šių pratimų pavadinimams. Visi pratimai „sulinkinti“ jeigu kurio nežinotumėte.

Rankos, Bicepsai/tricepsai 4x10/8/8/6
Dumbbell Curl
Dumbbell Concentration Curl
Dumbbell Triceps Extension
Dumbbell Wrist Curl
Dumbbell Reverse Wrist Curl
Dumbbell Hammer Curl

Krūtinė ir nugara 4x10/8/8/6
Weighted Push-up
Dumbbell Bench Press
Dumbbell Fly
Dumbbell Pullover
Dumbbell Bent-over Row
Dumbbell Straight Leg Deadlift

Pečiai 4x10/8/8/6
Dumbbell Shoulder Press
Dumbbell Lateral Raise
Seated Rear Lateral Raise
Dumbbell Upright Row
Dumbbell Shrug

    Priimu visą kritiką ir patarimus, iš anksto ačiū. hanteliai

Kojų nėra, bet žinoma namuose ne ką sugalvosi. Tikrai nepatariu nugaros su krūtine.
Nugarai tik 2 pratimai, o tuo tarpu bicui jau 3.
Neturi lygiagrecio (turniko)? Prisitraukimai sparnams, nugarai ir  bicui labai gerai. Nežinau ar tau taip tiks , bet mano logika grupuojant didele + maža, o ne antagonistai/ singergistai išeitų taip:
Krūtinė su bicu/ tricu
Nugara su bicu/ tricu
Pečiai taip lieka + preso pratimai.

Neprisijungęs

 
Tylus
Dažnas senbūvis
Vietovė: Mintyse
Registravosi: 2011-05-03
Žinutės: 1343
Atsiliepimai: 19

#3 2011-07-16 10:10

Re: 3 dienų programa namų sąlygomis.

iš riebalo nieko neišgausi kaip kad rašei, riebalą gali nebent numesti.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net