Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

kurgitu
Atletas :)
Registravosi: 2009-09-30
Žinutės: 2892
Atsiliepimai: 12

#1151 2010-10-23 20:02

Re: Vartojimas ir pasekmės

ar geras leidzemu rinkinys B1,B6,B12 ?

Neprisijungęs

 
ermusj
Dažnas dalyvis
Vietovė: Norge-Alytus-Кaliningrad
Registravosi: 2008-04-24
Žinutės: 264
Atsiliepimai: 0

#1152 2010-10-23 20:17

Re: Vartojimas ir pasekmės

tomass rašė:

mane b injekcijos ir labai raminamai weikia ir miegu geriau ir nerwus apramina .

as leisdavausi milgama,neurorubine nugaros skausmui gydyt.Miega irgi pagerina.  O siaip kai bunu rusyne,atskirai B12 ampuliu nusiperku,apetitui super.Siaip man ir nuoviras  ajeru saknu apetita sukelia.

Neprisijungęs

 
tomass
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2010-02-10
Žinutės: 168
Atsiliepimai: 0

#1153 2010-10-23 20:22

Re: Vartojimas ir pasekmės

kurgitu rašė:

ar geras leidzemu rinkinys B1,B6,B12 ?

as uz tik jo daug negalma wartot,nebent gyditojas paskire.nezinau,kaip kitiems,bet pats asmeniskai ji naudoju per kursa,imunitetui gerai ir kad jis mane apramina,,siektiek esu karstakosis o per kursa tai iswis isiutes waikstau,tai b mano nerwu sistemai nuramint,pasaka big_smile

Neprisijungęs

 
kurgitu
Atletas :)
Registravosi: 2009-09-30
Žinutės: 2892
Atsiliepimai: 12

#1154 2010-10-23 20:30

Re: Vartojimas ir pasekmės

tomass rašė:

kurgitu rašė:

ar geras leidzemu rinkinys B1,B6,B12 ?

as uz tik jo daug negalma wartot,nebent gyditojas paskire.nezinau,kaip kitiems,bet pats asmeniskai ji naudoju per kursa,imunitetui gerai ir kad jis mane apramina,,siektiek esu karstakosis o per kursa tai iswis isiutes waikstau,tai b mano nerwu sistemai nuramint,pasaka big_smile

as kaip tik turiu 10 amp. galvojiu po kurso per atsistatyma susileisti 5amp. kaip galvoji hmm

Neprisijungęs

 
elislaimis
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-12-23
Žinutės: 632
Atsiliepimai: 0

#1155 2010-10-23 20:30

Re: Vartojimas ir pasekmės

geriau nepiknaudziaut su b grupes vitaminais, nes b grupes vitaminai isgauti cheminiu būdu t.y visi b leidziami ar tabletiniai vitaminai skatina vėžinių ląstelių augimą, dalijimąsi ir pan... čia onkologijos klinikoi kai teko būti vienas gydytojas pasakojo.

Neprisijungęs

 
Metropolitan
Dažnas dalyvis
Vietovė: London
Registravosi: 2010-08-07
Žinutės: 398
Atsiliepimai: 0

#1156 2010-10-23 20:42

Re: Vartojimas ir pasekmės

tai zinai baltymu didelis suvartojimas irgi kazkiek jas skatina tai nepradesim db visi dietu laikytis smile

Neprisijungęs

 
elislaimis
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-12-23
Žinutės: 632
Atsiliepimai: 0

#1157 2010-10-23 20:45

Re: Vartojimas ir pasekmės

Metropolitan rašė:

tai zinai baltymu didelis suvartojimas irgi kazkiek jas skatina tai nepradesim db visi dietu laikytis smile

jeigu jau taip ziūrint tai skaiciau kad jei liezuvi su karstu maistu nusidegini tai irgi vėži skatini big_smile bet cia realus poveikis nuo b grupes nu pasakiau ka man gydytoajs pasakojo ir tiek smile

Neprisijungęs

 
tomass
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2010-02-10
Žinutės: 168
Atsiliepimai: 0

#1158 2010-10-23 20:46

Re: Vartojimas ir pasekmės

Metropolitan vitaminas c + b geresnis apetitas ir tawo nerwu sistema apramins,bet kad visiskai susitwarkis tawo nerwai,tai neaisku,nes stresas zmonem buna nuo iwairiausiu daliku ir vieni gyvena su tuo wisa gyvenima kitiems perauga i rimtesne liga ir seip manau zmones daznai nerwuojas tikrai del smulkmenu..nepriskiriu sito tau asmeniskai.

Neprisijungęs

 
tomass
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2010-02-10
Žinutės: 168
Atsiliepimai: 0

#1159 2010-10-23 20:52

Re: Vartojimas ir pasekmės

kurgitu rašė:

tomass rašė:

kurgitu rašė:

ar geras leidzemu rinkinys B1,B6,B12 ?

as uz tik jo daug negalma wartot,nebent gyditojas paskire.nezinau,kaip kitiems,bet pats asmeniskai ji naudoju per kursa,imunitetui gerai ir kad jis mane apramina,,siektiek esu karstakosis o per kursa tai iswis isiutes waikstau,tai b mano nerwu sistemai nuramint,pasaka big_smile

as kaip tik turiu 10 amp. galvojiu po kurso per atsistatyma susileisti 5amp. kaip galvoji hmm

man atrodo 5 ampoliu turetu uztekt ir  viena kart i sawaite po ampole,bet del doziu tikrai nesu uztikrintas,gal kas zino geriau,pats asmeniskai wartoju nuo sawijautos.

Neprisijungęs

 
gytolinas
Naujas dalyvis
Vietovė: Anyksciai
Registravosi: 2007-11-04
Žinutės: 14
Atsiliepimai: 0

#1160 2010-10-30 22:39

Re: Vartojimas ir pasekmės

hanteliaistanga_v_rstangacool

Neprisijungęs

 
sportuniversal
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-05-22
Žinutės: 457
Atsiliepimai: 2

#1161 2010-10-31 03:46

Re: Vartojimas ir pasekmės

gytolinas rašė:

hanteliaistanga_v_rstangacool

ka tu cia uzsimaniai pazaist ? offtopic
nedaryk tokiu nesamoniu buk zmogus

Neprisijungęs

 
senelis
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2010-08-07
Žinutės: 155
Atsiliepimai: 1

#1162 2010-11-08 20:56

Re: Vartojimas ir pasekmės

Neprisijungęs

 
elislaimis
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-12-23
Žinutės: 632
Atsiliepimai: 0

#1163 2010-11-08 21:11

Re: Vartojimas ir pasekmės

senelis rašė:

http://www.youtube.com/watch?v=LXy-4YbxLss&feature=related

normaliai, bet tai kai papai big_smile va cia tai ginekomastija

Neprisijungęs

 
exite111
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2010-03-14
Žinutės: 447
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#1164 2010-11-19 17:58

Re: Vartojimas ir pasekmės

sveiki , gal kas kurso metu tikrinosi kepenu fermentus ? ar siaip kada nuo vaistu buvo jie padideje , kaip savijauta tada budavo ? kokius vaistus nuo ju gerdavot ?

Neprisijungęs

 
JADZE
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-01-18
Žinutės: 924
Atsiliepimai: 3

#1165 2010-11-19 18:21

Re: Vartojimas ir pasekmės

exite111 rašė:

sveiki , gal kas kurso metu tikrinosi kepenu fermentus ? ar siaip kada nuo vaistu buvo jie padideje , kaip savijauta tada budavo ? kokius vaistus nuo ju gerdavot ?

hepatil pavartok gal susitvarkys, blogiau nepaliks tikrai.

Neprisijungęs

 
exite111
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2010-03-14
Žinutės: 447
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#1166 2010-11-19 18:22

Re: Vartojimas ir pasekmės

JADZE rašė:

exite111 rašė:

sveiki , gal kas kurso metu tikrinosi kepenu fermentus ? ar siaip kada nuo vaistu buvo jie padideje , kaip savijauta tada budavo ? kokius vaistus nuo ju gerdavot ?

hepatil pavartok gal susitvarkys, blogiau nepaliks tikrai.

dekui , nes pasidariau tyrimus tai fermentai pakile , o snd taip hujova karstis musa is lempos nesuprantu, reikes pagerti.

Neprisijungęs

 
Blossom
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2010-05-28
Žinutės: 748
Atsiliepimai: 0

#1167 2011-01-02 14:02

Re: Vartojimas ir pasekmės

Dokumentinis filmukas apie steroidus. Nemanau, kad pasakoja kazka naujo ir negirdeto, tiesiog visiems zinoma tiesa.. wink bent man - idomus. (gal todel, kad praktiskai didzioji dalis medziagos negirdeta smile
http://topdocumentaryfilms.com/science-steroids/

p.s. kam patinka dokumentika - sitam puslapyje daug ivairiu temu filmu.

Neprisijungęs

 
nenormalus
Dažnas senbūvis
Vietovė: klp-pnv-vln
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 5521
Atsiliepimai: 8

#1168 2011-01-02 14:12

Re: Vartojimas ir pasekmės

Blossom rašė:

Dokumentinis filmukas apie steroidus. Nemanau, kad pasakoja kazka naujo ir negirdeto, tiesiog visiems zinoma tiesa.. wink bent man - idomus. (gal todel, kad praktiskai didzioji dalis medziagos negirdeta smile
http://topdocumentaryfilms.com/science-steroids/

p.s. kam patinka dokumentika - sitam puslapyje daug ivairiu temu filmu.

domiesi steroidais?

Neprisijungęs

 
Blossom
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2010-05-28
Žinutės: 748
Atsiliepimai: 0

#1169 2011-01-02 14:22

Re: Vartojimas ir pasekmės

nenormalus rašė:

Blossom rašė:

Dokumentinis filmukas apie steroidus. Nemanau, kad pasakoja kazka naujo ir negirdeto, tiesiog visiems zinoma tiesa.. wink bent man - idomus. (gal todel, kad praktiskai didzioji dalis medziagos negirdeta smile
http://topdocumentaryfilms.com/science-steroids/

p.s. kam patinka dokumentika - sitam puslapyje daug ivairiu temu filmu.

domiesi steroidais?

nea, tiesiog megstu dokumentinius filmus. Susirgau, guliu lovoj, nes negaliu atsikelti - nera idealesnes progos perziuret koki 100 dokumentiniu filmu apie viska smile smile
p.s. steroidai - nesakau, kad sita tema man nera idomi, nors ne kiek ne aktuali wink

Paskutinį kartą taisė Blossom (2011-01-02 14:23)

Neprisijungęs

 
nenormalus
Dažnas senbūvis
Vietovė: klp-pnv-vln
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 5521
Atsiliepimai: 8

#1170 2011-01-02 14:52

Re: Vartojimas ir pasekmės

Blossom rašė:

nenormalus rašė:

Blossom rašė:

Dokumentinis filmukas apie steroidus. Nemanau, kad pasakoja kazka naujo ir negirdeto, tiesiog visiems zinoma tiesa.. wink bent man - idomus. (gal todel, kad praktiskai didzioji dalis medziagos negirdeta smile
http://topdocumentaryfilms.com/science-steroids/

p.s. kam patinka dokumentika - sitam puslapyje daug ivairiu temu filmu.

domiesi steroidais?

nea, tiesiog megstu dokumentinius filmus. Susirgau, guliu lovoj, nes negaliu atsikelti - nera idealesnes progos perziuret koki 100 dokumentiniu filmu apie viska smile smile
p.s. steroidai - nesakau, kad sita tema man nera idomi, nors ne kiek ne aktuali wink

keista, kad mergaite domisi smile saunuole (cituoju TNT) big_smile
ei, neturi, ka veikt matau? GAL NORI MEGZT ISMOKT? smile

Neprisijungęs

 
boldikas
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2010-08-23
Žinutės: 169
Atsiliepimai: 0

#1171 2011-01-02 15:54

Re: Vartojimas ir pasekmės

blossom, o tave galima aplankyti? smile

Neprisijungęs

 
metanis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Siauliai
Registravosi: 2010-03-10
Žinutės: 3884
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 7

#1172 2011-01-02 16:17

Re: Vartojimas ir pasekmės

boldikas rašė:

blossom, o tave galima aplankyti? smile

Geri jus big_smile big_smile idomu ar da bus kada viso forumo meet'as

Neprisijungęs

 
Blossom
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2010-05-28
Žinutės: 748
Atsiliepimai: 0

#1173 2011-01-02 16:19

Re: Vartojimas ir pasekmės

nenormalus rašė:

Blossom rašė:

nenormalus rašė:


domiesi steroidais?

nea, tiesiog megstu dokumentinius filmus. Susirgau, guliu lovoj, nes negaliu atsikelti - nera idealesnes progos perziuret koki 100 dokumentiniu filmu apie viska smile smile
p.s. steroidai - nesakau, kad sita tema man nera idomi, nors ne kiek ne aktuali wink

keista, kad mergaite domisi smile saunuole (cituoju TNT) big_smile
ei, neturi, ka veikt matau? GAL NORI MEGZT ISMOKT? smile

nei saunuole, nei nesaunuole smile
O del filmo tai cia is tiesu apie polinkius, kurie labai susije su zmogaus psichika, o man idomu viskas kas su tuo susije - apkritai drugs, eating disorders, mental illness etc. smile
del mezgimo - nori pamokyti? smile smile turiu ka veikti, tik nera jegu tam.. hmm nei i darba nei i gyma sad

Neprisijungęs

 
nenormalus
Dažnas senbūvis
Vietovė: klp-pnv-vln
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 5521
Atsiliepimai: 8

#1174 2011-01-02 17:01

Re: Vartojimas ir pasekmės

Blossom rašė:

nenormalus rašė:

Blossom rašė:


nea, tiesiog megstu dokumentinius filmus. Susirgau, guliu lovoj, nes negaliu atsikelti - nera idealesnes progos perziuret koki 100 dokumentiniu filmu apie viska smile smile
p.s. steroidai - nesakau, kad sita tema man nera idomi, nors ne kiek ne aktuali wink

keista, kad mergaite domisi smile saunuole (cituoju TNT) big_smile
ei, neturi, ka veikt matau? GAL NORI MEGZT ISMOKT? smile

nei saunuole, nei nesaunuole smile
O del filmo tai cia is tiesu apie polinkius, kurie labai susije su zmogaus psichika, o man idomu viskas kas su tuo susije - apkritai drugs, eating disorders, mental illness etc. smile
del mezgimo - nori pamokyti? smile smile turiu ka veikti, tik nera jegu tam.. hmm nei i darba nei i gyma sad

ne, tik man rubeliu reiks big_smile o ir siaip galvoju, reiktu LT atidaryt vaikuciu rubeliu siuvimo fabrika big_smile

jei rasi filmu ar idomios literaturos apie verslo psichologija, prasau pasidalink su manimi smile

Neprisijungęs

 
CLuB
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-12-23
Žinutės: 1337
Atsiliepimai: 0

#1175 2011-01-02 19:52

Re: Vartojimas ir pasekmės

nenormalus rašė:

Blossom rašė:

nenormalus rašė:


keista, kad mergaite domisi smile saunuole (cituoju TNT) big_smile
ei, neturi, ka veikt matau? GAL NORI MEGZT ISMOKT? smile

nei saunuole, nei nesaunuole smile
O del filmo tai cia is tiesu apie polinkius, kurie labai susije su zmogaus psichika, o man idomu viskas kas su tuo susije - apkritai drugs, eating disorders, mental illness etc. smile
del mezgimo - nori pamokyti? smile smile turiu ka veikti, tik nera jegu tam.. hmm nei i darba nei i gyma sad

ne, tik man rubeliu reiks big_smile o ir siaip galvoju, reiktu LT atidaryt vaikuciu rubeliu siuvimo fabrika big_smile

jei rasi filmu ar idomios literaturos apie verslo psichologija, prasau pasidalink su manimi smile

Knygas geriau paskaityk sia tema smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net