Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

lexusrx
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-12-16
Žinutės: 7330
Atsiliepimai: 74

#3326 2010-03-31 23:18

Re: Kreatinas

boozer rašė:

lexusrx rašė:

boozer rašė:

pagal poveiki neturetu daug skirtis, daugiausiai pagal skoni, tirpuma, spalva. Nors acetyl l carnitinas daugiau smegeneles stimuliuoja.
Tokiu produktu bet kokia kaimo laboratorija, kuri tiria runkeliu cukringuma arba kvieciu glitima neistirs. Manau variantai butu muitines laboratorija, nacionalinis rizikos vetinimo institutas, kai kurios farmacines kompanijos. Bet kai suzinos kainas, atsoks fantazija tirtis smile

nebera ka tirti.
Zhmogelis L-Carnitina su L-Carnitino Tartare + preidai i viena mesmale sumetes.
Tai Absoliuciai skirtingos Carnitino formos.
Cia tas pas kas ihrugas su skoniais ir kazeina gryna lygint pagal skoni ....big_smile
Numeciau linka kuriame tai atsispindi.

Biski uzlaginau, taip greit diskusija vyksta, kad kol parasai jau pasensta informacija smile O kazeinas tai ziurint koks, buna ir grynu pakenciamo skonio wink

mes ne apie skonio geruma Boozeriuk, o apie tai jog: skonis,tirpumas ir kvapas siu produktu skirsis, nes tai visishkai kitas produktas.

Paskutinį kartą taisė lexusrx (2010-03-31 23:18)

Neprisijungęs

 
boozer
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-05-10
Žinutės: 1841
Atsiliepimai: 44

#3327 2010-03-31 23:19

Re: Kreatinas

lexusrx rašė:

boozer rašė:

lexusrx rašė:


nebera ka tirti.
Zhmogelis L-Carnitina su L-Carnitino Tartare + preidai i viena mesmale sumetes.
Tai Absoliuciai skirtingos Carnitino formos.
Cia tas pas kas ihrugas su skoniais ir kazeina gryna lygint pagal skoni ....big_smile
Numeciau linka kuriame tai atsispindi.

Biski uzlaginau, taip greit diskusija vyksta, kad kol parasai jau pasensta informacija smile O kazeinas tai ziurint koks, buna ir grynu pakenciamo skonio wink

mes ne apie skonio geruma Boozeriuk, o apie tai jog: skonis,tirpumas ir kvapas siu produktu skirsis, nes tai visishkai kitas produktas.

tai zinoma, cia be gincu smile

Neprisijungęs

 
LARIS100
Kalbus dalyvis
Vietovė: Šilutė
Registravosi: 2009-12-28
Žinutės: 61
Atsiliepimai: 0

#3328 2010-04-01 20:26

Re: Kreatinas

miron7 rašė:

LARIS100 rašė:

Sveiki, gal kas gali pasiulyti GERA creatina panasu (Kre-Alkalyn, Krea-Genic), kad neapsipirkciau antra karta.

Mano pirmas perkinys (is kreatinu) - http://www.proteinas.lt/?m=1,2,85&p=0,483,
Vartojau mazdaug pries ~men, vel kasko reikia.

Dabar susidomejau kolkas:
GREEN BULGE
CELLMASS
BCAA + CREATINE Powder
ir paprastasis Creatine Monohydrate

Jei turi omeni paprasta kreatina, tai zinok kreatinas ir Afrikoje kreatinas kaina tada yra nevienoda del reklamos, grazios bonkes, firmos vardo. Vienu zodziu marketingas. Taspats su Kre-alkalynu. CellMass tai ten netik kreatinas ira ir kitu medziagu. Creatine powder - kreatinas + taurinas + dar kazkas, neatsimenu.
Is visu tavo paminetu rinkciausi CellMass. Vertas demesio. Tik brangus.

as irgi ta imciau, labai jy visi giria, bet kaina irgi grazi. I kaip NO ?

Neprisijungęs

 
arvis911
Kalbus dalyvis
Vietovė: kaunas
Registravosi: 2010-03-02
Žinutės: 52
Atsiliepimai: 0

#3329 2010-04-01 23:27

Re: Kreatinas

blin nerandu kuris cia sake kad po trfkes galima( reikia) apie 30-40gramu gliukozes su kreatinu yvaryt....  man atrodo biski nusipezejot..  sendien lbai keistai pasijutau po tokio "mixso" gal pora min praejo po isgerimo ir pasijuto silpni skausmai sirdies plote, ir visas toks prakaitu lengvu po to praejo, ar nebus cia is serijos " varyk daugiau bus geriau" ant dezutes raso  nedaugiau 15-20 gramu dienai! o cia bum puse sloiko sirupo, utiutiu cia kaip patare kartai baisu galus atiduoti

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#3330 2010-04-01 23:32

Re: Kreatinas

arvis911 rašė:

blin nerandu kuris cia sake kad po trfkes galima( reikia) apie 30-40gramu gliukozes su kreatinu yvaryt....  man atrodo biski nusipezejot..  sendien lbai keistai pasijutau po tokio "mixso" gal pora min praejo po isgerimo ir pasijuto silpni skausmai sirdies plote, ir visas toks prakaitu lengvu po to praejo, ar nebus cia is serijos " varyk daugiau bus geriau" ant dezutes raso  nedaugiau 15-20 gramu dienai! o cia bum puse sloiko sirupo, utiutiu cia kaip patare kartai baisu galus atiduoti

tai po trenkes cia rekomenduotina norma.. aisku, gali buti, kad organizmas jautriai sureagavo i toki kieki.. o gal cia net nesusije su ta gliukoze.
as pvz po trenkes kalu 40-50g gliukozes.. viskas puikiai sueina, jokio diskomforto nejauciu smile

Neprisijungęs

 
Valdas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-08-21
Žinutės: 965
Atsiliepimai: 2

#3331 2010-04-01 23:38

Re: Kreatinas

tai normali reakcija....ikalei gerai gliukozes, sukilo staigiai insulinas ir to pasekoje iskarto prakaitas atsirado, staigi energijos gamyba organizme....
nei cia daug nei perdaug... begale ivairiu papildu su kreatinu mixais turi kreatina sudetyje ir kartu tikrai ne mazesni kieki angliavndeniu....

Neprisijungęs

 
arvis911
Kalbus dalyvis
Vietovė: kaunas
Registravosi: 2010-03-02
Žinutės: 52
Atsiliepimai: 0

#3332 2010-04-01 23:52

Re: Kreatinas

jasna,  jo chebra jus busit teisus cia ta gliukoze nneprieko bus, biski poilsio trukumas bus o dar dienele buvo nepati lengviause taip ir gaunasi , reikia pailset....

Neprisijungęs

 
arvis911
Kalbus dalyvis
Vietovė: kaunas
Registravosi: 2010-03-02
Žinutės: 52
Atsiliepimai: 0

#3333 2010-04-02 14:22

Re: Kreatinas

sendien ryte geriau cellmass nu ir gal  pora sauksciuku tos gliukozes vel man ta sirdi paskaudejo.... kaskas neto pas mane

Neprisijungęs

 
lexusrx
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-12-16
Žinutės: 7330
Atsiliepimai: 74

#3334 2010-04-02 14:43

Re: Kreatinas

arvis911 rašė:

sendien ryte geriau cellmass nu ir gal  pora sauksciuku tos gliukozes vel man ta sirdi paskaudejo.... kaskas neto pas mane

o nenori ta gliukoze palikt spintelej ir be jos pabandyt gyvent ?..

Neprisijungęs

 
kenis
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-29
Žinutės: 2585
Atsiliepimai: 6

#3335 2010-04-02 15:15

Re: Kreatinas

lexusrx rašė:

arvis911 rašė:

sendien ryte geriau cellmass nu ir gal  pora sauksciuku tos gliukozes vel man ta sirdi paskaudejo.... kaskas neto pas mane

o nenori ta gliukoze palikt spintelej ir be jos pabandyt gyvent ?..

As tai dar geriau patarciau : nueik pas daktara.

Neprisijungęs

 
arvis911
Kalbus dalyvis
Vietovė: kaunas
Registravosi: 2010-03-02
Žinutės: 52
Atsiliepimai: 0

#3336 2010-04-02 19:15

Re: Kreatinas

kenis rašė:

lexusrx rašė:

arvis911 rašė:

sendien ryte geriau cellmass nu ir gal  pora sauksciuku tos gliukozes vel man ta sirdi paskaudejo.... kaskas neto pas mane

o nenori ta gliukoze palikt spintelej ir be jos pabandyt gyvent ?..

As tai dar geriau patarciau : nueik pas daktara.

kogero teks nes taip neturetu buti..

Neprisijungęs

 
Sun of a beach
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2010-03-07
Žinutės: 51
Atsiliepimai: 0

#3337 2010-04-05 22:19

Re: Kreatinas

http://www.stangine.lt/megabol-kreatinas/ - kokios butu nuomones ?big_smile draugelis labai susizavejo, bet man ta firma ir kaina kazkokia apgaulinga, nors atsiliepimai TEN geri.

Neprisijungęs

 
Fake'as
Moderatorius
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2009-08-24
Žinutės: 1572
Atsiliepimai: 2

#3338 2010-04-06 12:04

Re: Kreatinas

Sun of a beach rašė:

http://www.stangine.lt/megabol-kreatinas/ - kokios butu nuomones ?big_smile draugelis labai susizavejo, bet man ta firma ir kaina kazkokia apgaulinga, nors atsiliepimai TEN geri.

Kad čia elementarus monohydratas su taurinu... Sudetis 100g:
Kreatino monohidratas -83g
Taurinas - 16g
Saponinai - 500mg

Neprisijungęs

 
Sun of a beach
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2010-03-07
Žinutės: 51
Atsiliepimai: 0

#3339 2010-04-06 14:26

Re: Kreatinas

Tai.. ?

Neprisijungęs

 
Kulturistas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-06-28
Žinutės: 217
Atsiliepimai: 0

#3340 2010-04-06 14:53

Re: Kreatinas

Sun of a beach rašė:

Tai.. ?

Kreatinas kaip kreatinas, dėl vaizdo keli gramai taurino įdėti. O šiaip kas liečia gryną monohidratą, tai visų firmų monohidratas yra daugmaž vienodas, gali skirtis nebent smulkumas (mesh).

Neprisijungęs

 
Sun of a beach
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2010-03-07
Žinutės: 51
Atsiliepimai: 0

#3341 2010-04-06 15:08

Re: Kreatinas

Aisq, nes 300g ir tik 30lt tai kazkaip ir suabejojau smarkiai.

Neprisijungęs

 
Bardo
Metų forumietis 2010
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-11-18
Žinutės: 6045
Atsiliepimai: 24

#3342 2010-04-06 15:12

Re: Kreatinas

Sun of a beach rašė:

Aisq, nes 300g ir tik 30lt tai kazkaip ir suabejojau smarkiai.

brangu palyginus

Neprisijungęs

 
Kulturistas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-06-28
Žinutės: 217
Atsiliepimai: 0

#3343 2010-04-06 15:25

Re: Kreatinas

Bardo rašė:

Sun of a beach rašė:

Aisq, nes 300g ir tik 30lt tai kazkaip ir suabejojau smarkiai.

brangu palyginus

Aha, aš irgi nemanau kad tai pigu.

Neprisijungęs

 
dyzelinis
Kalbus dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-03-23
Žinutės: 94
Atsiliepimai: 0

#3344 2010-04-06 15:32

Re: Kreatinas

Sorry, chebra, jei uzdavineju i jau kazkada (galbut net N kartu) atsakyta klausima, bet galbut galite kas surasyti eiles tvarka kreatino gaminius (t.y. monohidratas, malate, ester ir pan.) nuo teoriskai geriausias savybes turincio iki kuklesnes... smile Thanx alah

Neprisijungęs

 
olegaskimanas
1 gramas gyvuliniu baltymu...
Registravosi: 2008-06-06
Žinutės: 6087
Atsiliepimai: 26

#3345 2010-04-06 15:35

Re: Kreatinas

dyzelinis rašė:

Sorry, chebra, jei uzdavineju i jau kazkada (galbut net N kartu) atsakyta klausima, bet galbut galite kas surasyti eiles tvarka kreatino gaminius (t.y. monohidratas, malate, ester ir pan.) nuo teoriskai geriausias savybes turincio iki kuklesnes... smile Thanx alah

monohidratas, visa kita babkiu traukimas

Neprisijungęs

 
Valdas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-08-21
Žinutės: 965
Atsiliepimai: 2

#3346 2010-04-06 15:49

Re: Kreatinas

arvis911 rašė:

sendien ryte geriau cellmass nu ir gal  pora sauksciuku tos gliukozes vel man ta sirdi paskaudejo.... kaskas neto pas mane

O kokio velnio tau prie cellmass reikalinga gliukoze.... Cia produktas puikiai subalansuotas. Ipoli tik vandens ir jokiu kitu priedu ar kazko papildomai nereikia...
Pridedi nes neva galvoji kazkas ivyks greiciau ar bus stipriau... Tai vat , kad nebus... negadink taip cellmass'o... Ir neprisigalvok visiskai to ko visiskai nereikia...

Neprisijungęs

 
rubizzz
Dažnas senbūvis
Vietovė: kaunas
Registravosi: 2010-03-11
Žinutės: 3463
Atsiliepimai: 4

#3347 2010-04-06 17:47

Re: Kreatinas

Valdas rašė:

arvis911 rašė:

sendien ryte geriau cellmass nu ir gal  pora sauksciuku tos gliukozes vel man ta sirdi paskaudejo.... kaskas neto pas mane

O kokio velnio tau prie cellmass reikalinga gliukoze.... Cia produktas puikiai subalansuotas. Ipoli tik vandens ir jokiu kitu priedu ar kazko papildomai nereikia...
Pridedi nes neva galvoji kazkas ivyks greiciau ar bus stipriau... Tai vat , kad nebus... negadink taip cellmass'o... Ir neprisigalvok visiskai to ko visiskai nereikia...

vienas senbuvis man irgi patare gliukozes kalt su cellmass? bet as ir bcaa kartu geriu, tai gal del to jis taip patare?!

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#3348 2010-04-06 17:56

Re: Kreatinas

kas cia jums gliukoze su cellmas patare?

Neprisijungęs

 
lexusrx
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-12-16
Žinutės: 7330
Atsiliepimai: 74

#3349 2010-04-06 17:59

Re: Kreatinas

rubizzz rašė:

Valdas rašė:

arvis911 rašė:

sendien ryte geriau cellmass nu ir gal  pora sauksciuku tos gliukozes vel man ta sirdi paskaudejo.... kaskas neto pas mane

O kokio velnio tau prie cellmass reikalinga gliukoze.... Cia produktas puikiai subalansuotas. Ipoli tik vandens ir jokiu kitu priedu ar kazko papildomai nereikia...
Pridedi nes neva galvoji kazkas ivyks greiciau ar bus stipriau... Tai vat , kad nebus... negadink taip cellmass'o... Ir neprisigalvok visiskai to ko visiskai nereikia...

vienas senbuvis man irgi patare gliukozes kalt su cellmass? bet as ir bcaa kartu geriu, tai gal del to jis taip patare?!

arba kazhka maishai arba taves nesuprato.

Neprisijungęs

 
Fake'as
Moderatorius
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2009-08-24
Žinutės: 1572
Atsiliepimai: 2

#3350 2010-04-06 18:13

Re: Kreatinas

rubizzz rašė:

Valdas rašė:

arvis911 rašė:

sendien ryte geriau cellmass nu ir gal  pora sauksciuku tos gliukozes vel man ta sirdi paskaudejo.... kaskas neto pas mane

O kokio velnio tau prie cellmass reikalinga gliukoze.... Cia produktas puikiai subalansuotas. Ipoli tik vandens ir jokiu kitu priedu ar kazko papildomai nereikia...
Pridedi nes neva galvoji kazkas ivyks greiciau ar bus stipriau... Tai vat , kad nebus... negadink taip cellmass'o... Ir neprisigalvok visiskai to ko visiskai nereikia...

vienas senbuvis man irgi patare gliukozes kalt su cellmass? bet as ir bcaa kartu geriu, tai gal del to jis taip patare?!

Man rodos kašką maišai, gliukozė tik po treniruotės... O cellmasa po treniruotės geri juk ? Manau taip tada nematau jokio blogumo kartu sugert cellmasa, gliukozę ir BCAA nejau atskirai gersi ? O jei Cellmasa kitu laiku dar geri tai tik vieną gerti su vandeniu.. Kas dar gali būt neaišku ?

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net