Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Tema uždaryta

wacken
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-10-21
Žinutės: 13
Atsiliepimai: 0

#1 2009-10-21 15:54

prasymas del treniruociu programos

taigi turiu jusu labai dideli prasyma, namuose turiu stanga, minimo dvirati ir bokso kriause.man yra 16m ugis 182cm, svoris 75kg, ant pilvo yra biski lasiaku.pirmadieni einu zaisti krepsini 1h ir vaziuoji i baseina.taip pat ketvirtadieni vaziuoji zaisti krepsini 1h ir po to einu i baseina 1h.man pamokas prasideda 8, namo griztu 15-16h.mano noras butu numesti lasiakus ir pasidaryti bent kazkoki pilvo presa(zinau kad tai per 1 menesi nepavyks ir reikes ideti labai daug darbo)mano prasymas butu toksai, kad kasnors sudarytu kokia nors sportavimo programele bei mitybos.kada ir ka reiketu valgyti, kokias porcijas rinktis ir panasiai.beje kojoms darau soklumo gerinimo programa "airalert 3" ji trunka 3 men, tad per si laikotarpi ant koju daug dirbti nelabai iseis.

labai dekui uz pagalba.

Neprisijungęs

 
OZ
Misteris Teorija
Registravosi: 2007-01-07
Žinutės: 1635
Atsiliepimai: 4

#2 2009-10-21 17:56

Re: prasymas del treniruociu programos

wacken rašė:

taigi turiu jusu labai dideli prasyma, namuose turiu stanga, minimo dvirati ir bokso kriause.man yra 16m ugis 182cm, svoris 75kg, ant pilvo yra biski lasiaku.pirmadieni einu zaisti krepsini 1h ir vaziuoji i baseina.taip pat ketvirtadieni vaziuoji zaisti krepsini 1h ir po to einu i baseina 1h.man pamokas prasideda 8, namo griztu 15-16h.mano noras butu numesti lasiakus ir pasidaryti bent kazkoki pilvo presa(zinau kad tai per 1 menesi nepavyks ir reikes ideti labai daug darbo)mano prasymas butu toksai, kad kasnors sudarytu kokia nors sportavimo programele bei mitybos.kada ir ka reiketu valgyti, kokias porcijas rinktis ir panasiai.beje kojoms darau soklumo gerinimo programa "airalert 3" ji trunka 3 men, tad per si laikotarpi ant koju daug dirbti nelabai iseis.

labai dekui uz pagalba.

eini i pagrindini puslapi ir skaitai straipsnius... arba eini pas treneri koki ir dietologa sumoki bapkes ir padeda tau viska ant lekstutes... nepyk labai, bet tokia tiesa, arba mokais pats arba moki bapkes ir daro uz tave...

Neprisijungęs

 
Povilas
Ponas Labas Rytas
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2008-04-17
Žinutės: 1990
Atsiliepimai: 6

#3 2009-10-21 18:59

Re: prasymas del treniruociu programos

OZ rašė:

wacken rašė:

taigi turiu jusu labai dideli prasyma, namuose turiu stanga, minimo dvirati ir bokso kriause.man yra 16m ugis 182cm, svoris 75kg, ant pilvo yra biski lasiaku.pirmadieni einu zaisti krepsini 1h ir vaziuoji i baseina.taip pat ketvirtadieni vaziuoji zaisti krepsini 1h ir po to einu i baseina 1h.man pamokas prasideda 8, namo griztu 15-16h.mano noras butu numesti lasiakus ir pasidaryti bent kazkoki pilvo presa(zinau kad tai per 1 menesi nepavyks ir reikes ideti labai daug darbo)mano prasymas butu toksai, kad kasnors sudarytu kokia nors sportavimo programele bei mitybos.kada ir ka reiketu valgyti, kokias porcijas rinktis ir panasiai.beje kojoms darau soklumo gerinimo programa "airalert 3" ji trunka 3 men, tad per si laikotarpi ant koju daug dirbti nelabai iseis.

labai dekui uz pagalba.

eini i pagrindini puslapi ir skaitai straipsnius... arba eini pas treneri koki ir dietologa sumoki bapkes ir padeda tau viska ant lekstutes... nepyk labai, bet tokia tiesa, arba mokais pats arba moki bapkes ir daro uz tave...

OZ--moderu darba dirbti pradejai?tongue

Neprisijungęs

 
OZ
Misteris Teorija
Registravosi: 2007-01-07
Žinutės: 1635
Atsiliepimai: 4

#4 2009-10-21 19:32

Re: prasymas del treniruociu programos

Povilas rašė:

OZ rašė:

wacken rašė:

taigi turiu jusu labai dideli prasyma, namuose turiu stanga, minimo dvirati ir bokso kriause.man yra 16m ugis 182cm, svoris 75kg, ant pilvo yra biski lasiaku.pirmadieni einu zaisti krepsini 1h ir vaziuoji i baseina.taip pat ketvirtadieni vaziuoji zaisti krepsini 1h ir po to einu i baseina 1h.man pamokas prasideda 8, namo griztu 15-16h.mano noras butu numesti lasiakus ir pasidaryti bent kazkoki pilvo presa(zinau kad tai per 1 menesi nepavyks ir reikes ideti labai daug darbo)mano prasymas butu toksai, kad kasnors sudarytu kokia nors sportavimo programele bei mitybos.kada ir ka reiketu valgyti, kokias porcijas rinktis ir panasiai.beje kojoms darau soklumo gerinimo programa "airalert 3" ji trunka 3 men, tad per si laikotarpi ant koju daug dirbti nelabai iseis.

labai dekui uz pagalba.

eini i pagrindini puslapi ir skaitai straipsnius... arba eini pas treneri koki ir dietologa sumoki bapkes ir padeda tau viska ant lekstutes... nepyk labai, bet tokia tiesa, arba mokais pats arba moki bapkes ir daro uz tave...

OZ--moderu darba dirbti pradejai?tongue

ne siaip laisvo laiko yra... big_smile

Neprisijungęs

 
wacken
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-10-21
Žinutės: 13
Atsiliepimai: 0

#5 2009-10-21 19:40

Re: prasymas del treniruociu programos

siaip kas susije su trniruociu programa tai mazdaug viskas aisku, bet kyla daug neaiskumu su mityba...man mazdaug i diena gaunasi 4 valgymai.tai yra

7h
16h
18h
20h

taigi jei nesunku parasykite ka  tureciau valgyti per siuos valgymus.kaip minejau mano tikslas dabar yra numesti laslinius.

Neprisijungęs

 
[)esperado
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-07-31
Žinutės: 425
Atsiliepimai: 1

#6 2009-10-21 20:24

Re: prasymas del treniruociu programos

wacken rašė:

siaip kas susije su trniruociu programa tai mazdaug viskas aisku, bet kyla daug neaiskumu su mityba...man mazdaug i diena gaunasi 4 valgymai.tai yra

7h
16h

18h
20h

taigi jei nesunku parasykite ka  tureciau valgyti per siuos valgymus.kaip minejau mano tikslas dabar yra numesti laslinius.

Žmogau tu 9 valandas per dieną nevalgęs būni. Tavo organizmas paskui gavęs maisto dalį į lašinį ir suvaro, nes ilgai negavo maisto.
Skaityk apie mitybą , švieskis....

Neprisijungęs

 
wacken
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-10-21
Žinutės: 13
Atsiliepimai: 0

#7 2009-10-21 20:29

Re: prasymas del treniruociu programos

o ka tu man siulai daryti?mokykloje valgyklos nera, nebent galeciau koki banana ar obuoli pasiimti...

Neprisijungęs

 
[)esperado
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-07-31
Žinutės: 425
Atsiliepimai: 1

#8 2009-10-21 20:34

Re: prasymas del treniruociu programos

wacken rašė:

o ka tu man siulai daryti?mokykloje valgyklos nera, nebent galeciau koki banana ar obuoli pasiimti...

Imk maistą iš namų su savim ir valgyk per pertraukas ~11h ir 13h

Neprisijungęs

 
Kajus
Moderatorius
Registravosi: 2007-09-18
Žinutės: 1581
Atsiliepimai: 4

#9 2009-10-21 20:53

Re: prasymas del treniruociu programos

Neprisijungęs

 

Tema uždaryta

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net