Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

MrGain
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2017-05-04
Žinutės: 342
Atsiliepimai: 0

#21626 2017-05-23 02:10

Re: Kursai

Chebra klausimas, po kurso du mėn praėjo. Prieš kitą pasidaryt pilną tyrimą ar tik testo? Nes po PCT dvi/trys savaitės dariau tyrimą viskas buvo čiki. Pirmą kartą tyrimus dariausi, ir darysiu dabar visada, nes tikrai gerai žinot kas ir kaip, o ne iš oro spėliot. Šiaip labai knieti sužinot testą, nes 3 sav po PCT buvo 30,15, bet toks libido buvo meh ir mažai morning wood, tai dėl to ir pasidariau nes galvojau, kad kažkas blogai. Dabar jaučiuosi lyg ant kurso sex drive over the top toks big_smile Logiškai tai turėtų būt dar didesnis, nebent nuo tamox buvo libido žemas, nos manau per tris savaites tai sistemą jis jau turėjo būt palikęs.

Neprisijungęs

 
bender
Dažnas senbūvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2008-12-05
Žinutės: 4128
Atsiliepimai: 37

#21627 2017-05-23 08:26

Re: Kursai

MrGain rašė:

Chebra klausimas, po kurso du mėn praėjo. Prieš kitą pasidaryt pilną tyrimą ar tik testo? Nes po PCT dvi/trys savaitės dariau tyrimą viskas buvo čiki. Pirmą kartą tyrimus dariausi, ir darysiu dabar visada, nes tikrai gerai žinot kas ir kaip, o ne iš oro spėliot. Šiaip labai knieti sužinot testą, nes 3 sav po PCT buvo 30,15, bet toks libido buvo meh ir mažai morning wood, tai dėl to ir pasidariau nes galvojau, kad kažkas blogai. Dabar jaučiuosi lyg ant kurso sex drive over the top toks big_smile Logiškai tai turėtų būt dar didesnis, nebent nuo tamox buvo libido žemas, nos manau per tris savaites tai sistemą jis jau turėjo būt palikęs.

Daryti gali jau jei 3sav praejo nuo PCT pabaigos. O darykis visus hormonus.


O bad4life kursas tai tokia makalyne atrodo smile Tie mixai farmos nesiziuri visiskai, o ir kurso administravimas nelabai tikes smile

Paskutinį kartą taisė bender (2017-05-23 08:29)

Neprisijungęs

 
bad4life
Naujas dalyvis
Registravosi: 2017-05-22
Žinutės: 6
Atsiliepimai: 0

#21628 2017-05-23 08:28

Re: Kursai

Na tikisi ar nesitiki taip yra:) mixai yra jau patikrinti ir jei bus įdomu galite pasiieškoti bus eroids ar kazkur su lab testais.
Žmogeliukai gerus cia spaudžia smile as su jais jau ilga laika pažįstamas:)
As parašiau arba Nolvadex arba arimidex o ne abu is karto. Ir gerai pasiskaitykite apie nolvadex poveiki kurso metu kurnors smile ne ten kur tokie kaip mes rasome bet kur zmones su laispniais tai ismanantys:) beje minejau cia yra tik mano nuomone ka ir kaip as vartoju ir nekisu jos kitiems:) o ar cia all in tai tikrai ne manau. Cia yra tas kas man patinka, kitiem tai daug, kitiems mazai. wink

nesako rašė:

3g gearo ? ;D nu nax....  kazkaip net nesitiki ,kad mixai neunderdose  arba seip kokio preparato truksta smile


ir nolvadexas seip nestado aromatizacijos testo i e2 o tik ji neaktyvu daro,tai man kyla biski klausymas kam tu ir nolvadexa dar tokia kosmine doze  ir arimidexa maisai kartu .

krc bostyn loyd stiliuka man  cia primena,all in

Neprisijungęs

 
bender
Dažnas senbūvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2008-12-05
Žinutės: 4128
Atsiliepimai: 37

#21629 2017-05-23 08:33

Re: Kursai

bad4life rašė:

Na tikisi ar nesitiki taip yra:) mixai yra jau patikrinti ir jei bus įdomu galite pasiieškoti bus eroids ar kazkur su lab testais.
Žmogeliukai gerus cia spaudžia smile as su jais jau ilga laika pažįstamas:)
As parašiau arba Nolvadex arba arimidex o ne abu is karto. Ir gerai pasiskaitykite apie nolvadex poveiki kurso metu kurnors smile ne ten kur tokie kaip mes rasome bet kur zmones su laispniais tai ismanantys:) beje minejau cia yra tik mano nuomone ka ir kaip as vartoju ir nekisu jos kitiems:) o ar cia all in tai tikrai ne manau. Cia yra tas kas man patinka, kitiem tai daug, kitiems mazai. wink

nesako rašė:

3g gearo ? ;D nu nax....  kazkaip net nesitiki ,kad mixai neunderdose  arba seip kokio preparato truksta smile


ir nolvadexas seip nestado aromatizacijos testo i e2 o tik ji neaktyvu daro,tai man kyla biski klausymas kam tu ir nolvadexa dar tokia kosmine doze  ir arimidexa maisai kartu .

krc bostyn loyd stiliuka man  cia primena,all in

Nu visi zinom ka nolva daro smile Parodyk bent viena straipsni, kuriuo remiesi, savo teiginius sakydamas. Tu AI ir nova sutapatini, nors tai visiskai du skirtingi dalykai, kurie visiskai skirtingai veikia musu organizme.

Neprisijungęs

 
bad4life
Naujas dalyvis
Registravosi: 2017-05-22
Žinutės: 6
Atsiliepimai: 0

#21630 2017-05-23 08:47

Re: Kursai

Kartais net juokinga kai matau žmones zinancius daugiau uz kitus ir kisancius savo nuomone taip lyg ji galutine:))
Na del tavęs paieškosiu kur gal rasiu rezultatus is po kurso:) bet nesuprantu kokio .. man kalbeti ne tiesa?smile ka tas pakeis?
O del caberio pasiskaityk ka jis reguliuoja pats,
as jokiu butu nekisiu savo nuomones,
bet nustebsi sužinojęs kiek daug jis ko reguliuoja smile ne vien prolaktino lygi wink ir doze ne is akies o parasiau abstrakčiai:) nes panašiai ir iseina smile 0.5 1mg tabletes kas 4 dienas:) tai apie 1mg i savaite smile na bet manau tu zinai viska apie ji wink
P.s. as dabar bandau sausai priaugti siek tiek masės. Dirbu su kojomis smile man formai palaikyti nereikia isvis nieko, tik negerti alaus ir neesti šūdo:)
Ir kursa darau syki per metus. Nedarau jokiu bridzu ir nesoku ant naujo:) nesiruosiu juk varzyboms:) o tik noriu atrodyti gerai papludymyje smile
Aciu uz nuomonę ,  reikia daugiau tiketi zmonemis wink

fitnesas rašė:

Ir yra all in. Daug kas uk taip kursuoja. Yra dar kieciau varanciu big_smile bet dazniausiai tokiai formai palaikyt chebrai nereikia tiek gearo. Kursai iki max 2g per sav, tiltas normaliai 250testo. Ir va dar vienas gyvas irodymas,kad p-x yra trenas ar ne trenas nolva geria ir p-x. Tik arba imest galetum tyrimu rezultatus kaip po kiekvieno kurso praejus kuriam laikui testas buna aukstesnis be clomido arba nelabai tiket iseina.

O cabaser koki hormona reguliuoja nelabai pats jauciu zn smile nei dozes, is akies. Sakau dar cia palyginus beny hcg yra or AI ir net caberis. Daug kas cia saudo pastoviai ir vargo nemato be jokiu AI ir aprl big_smile

Neprisijungęs

 
vlow34
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-09-21
Žinutės: 986
Atsiliepimai: 4

#21631 2017-05-23 08:50

Re: Kursai

bad4life ismokyk mane tiek daug visko kiek pats moki big_smile

Neprisijungęs

 
bender
Dažnas senbūvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2008-12-05
Žinutės: 4128
Atsiliepimai: 37

#21632 2017-05-23 08:59

Re: Kursai

bad4life rašė:

Kartais net juokinga kai matau žmones zinancius daugiau uz kitus ir kisancius savo nuomone taip lyg ji galutine:))
Na del tavęs paieškosiu kur gal rasiu rezultatus is po kurso:) bet nesuprantu kokio .. man kalbeti ne tiesa?:) ka tas pakeis?
O del caberio pasiskaityk ka jis reguliuoja pats,
as jokiu butu nekisiu savo nuomones,
bet nustebsi sužinojęs kiek daug jis ko reguliuoja :) ne vien prolaktino lygi ;) ir doze ne is akies o parasiau abstrakčiai:) nes panašiai ir iseina :) 0.5 1mg tabletes kas 4 dienas:) tai apie 1mg i savaite :) na bet manau tu zinai viska apie ji ;)
P.s. as dabar bandau sausai priaugti siek tiek masės. Dirbu su kojomis :) man formai palaikyti nereikia isvis nieko, tik negerti alaus ir neesti šūdo:)
Ir kursa darau syki per metus. Nedarau jokiu bridzu ir nesoku ant naujo:) nesiruosiu juk varzyboms:) o tik noriu atrodyti gerai papludymyje :)
Aciu uz nuomonę ,  reikia daugiau tiketi zmonemis ;)

fitnesas rašė:

Ir yra all in. Daug kas uk taip kursuoja. Yra dar kieciau varanciu :D bet dazniausiai tokiai formai palaikyt chebrai nereikia tiek gearo. Kursai iki max 2g per sav, tiltas normaliai 250testo. Ir va dar vienas gyvas irodymas,kad p-x yra trenas ar ne trenas nolva geria ir p-x. Tik arba imest galetum tyrimu rezultatus kaip po kiekvieno kurso praejus kuriam laikui testas buna aukstesnis be clomido arba nelabai tiket iseina.

O cabaser koki hormona reguliuoja nelabai pats jauciu zn :) nei dozes, is akies. Sakau dar cia palyginus beny hcg yra or AI ir net caberis. Daug kas cia saudo pastoviai ir vargo nemato be jokiu AI ir aprl :D

Tai kad as prasiau parodyk man straipsni, kuriame butu aprasytos nolvadexo estrogenu mazinimo savybes, kaip aromatase inhibitoriaus :) Mes nekalbam is po kurso, ka jis daro per pct.

Neprisijungęs

 
bad4life
Naujas dalyvis
Registravosi: 2017-05-22
Žinutės: 6
Atsiliepimai: 0

#21633 2017-05-23 10:17

Re: Kursai

As atsiprasau o kur as rasiau kad nolvadex mazina estrogena?
Pazymek ir atsiusk man jei gali smile nes as ne tai turėjau omenyje. O ka jis daro kurso metu tai manau esate skaitę, paprastais žodžiais as kalbu, kad esant per daug testo organizme, verčia ji i estrogena,
Atsiranda gyno ir panasiai. O nolva to neleidzia, or esant pertekliui neverčia jo i moteriska hormona:) Na o jei reikia moksliskai galiu imesti ir tokį straipsnį smile

Matau cia vyrukai mėgstate labai užsipulti visus:) as ne atėjau cia kad visiems įrodinėti kazka:) kam bus įdomu susirasite patys, ir pasiskaitysite įdėmiau apie viskąsmile kas norės info galit parasyti i pm.

O man visai nepatinka kaip cia jus bandote prigavineti cia ant žodžiųsmile pirma patys nepasiskaite visko gerai:)

bender rašė:

bad4life rašė:

Kartais net juokinga kai matau žmones zinancius daugiau uz kitus ir kisancius savo nuomone taip lyg ji galutine:))
Na del tavęs paieškosiu kur gal rasiu rezultatus is po kurso:) bet nesuprantu kokio .. man kalbeti ne tiesa?smile ka tas pakeis?
O del caberio pasiskaityk ka jis reguliuoja pats,
as jokiu butu nekisiu savo nuomones,
bet nustebsi sužinojęs kiek daug jis ko reguliuoja smile ne vien prolaktino lygi wink ir doze ne is akies o parasiau abstrakčiai:) nes panašiai ir iseina smile 0.5 1mg tabletes kas 4 dienas:) tai apie 1mg i savaite smile na bet manau tu zinai viska apie ji wink
P.s. as dabar bandau sausai priaugti siek tiek masės. Dirbu su kojomis smile man formai palaikyti nereikia isvis nieko, tik negerti alaus ir neesti šūdo:)
Ir kursa darau syki per metus. Nedarau jokiu bridzu ir nesoku ant naujo:) nesiruosiu juk varzyboms:) o tik noriu atrodyti gerai papludymyje smile
Aciu uz nuomonę ,  reikia daugiau tiketi zmonemis wink

fitnesas rašė:

Ir yra all in. Daug kas uk taip kursuoja. Yra dar kieciau varanciu big_smile bet dazniausiai tokiai formai palaikyt chebrai nereikia tiek gearo. Kursai iki max 2g per sav, tiltas normaliai 250testo. Ir va dar vienas gyvas irodymas,kad p-x yra trenas ar ne trenas nolva geria ir p-x. Tik arba imest galetum tyrimu rezultatus kaip po kiekvieno kurso praejus kuriam laikui testas buna aukstesnis be clomido arba nelabai tiket iseina.

O cabaser koki hormona reguliuoja nelabai pats jauciu zn smile nei dozes, is akies. Sakau dar cia palyginus beny hcg yra or AI ir net caberis. Daug kas cia saudo pastoviai ir vargo nemato be jokiu AI ir aprl big_smile

Tai kad as prasiau parodyk man straipsni, kuriame butu aprasytos nolvadexo estrogenu mazinimo savybes, kaip aromatase inhibitoriaus smile Mes nekalbam is po kurso, ka jis daro per pct.

Paskutinį kartą taisė bad4life (2017-05-23 10:18)

Neprisijungęs

 
bad4life
Naujas dalyvis
Registravosi: 2017-05-22
Žinutės: 6
Atsiliepimai: 0

#21634 2017-05-23 10:22

Re: Kursai

Na manau jei mokytumeisi is manes ,
Nieko neišmoktum:) jei pats susidursi su problema(neduok dieve) išmoksi greit kai reikes:)aisq to nelinkiu, bet dar kart pakartosiu:)
Dont be a follower , be a student smile ir priimk mano pasisakymą tik kaip nuomone kuria išgirdai, ir jokiu budu ne kaip gryna pinigą smile

vlow34 rašė:

bad4life ismokyk mane tiek daug visko kiek pats moki big_smile

Neprisijungęs

 
vlow34
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-09-21
Žinutės: 986
Atsiliepimai: 4

#21635 2017-05-23 10:49

Re: Kursai

bad4life rašė:

Na manau jei mokytumeisi is manes ,
Nieko neišmoktum:) jei pats susidursi su problema(neduok dieve) išmoksi greit kai reikes:)aisq to nelinkiu, bet dar kart pakartosiu:)
Dont be a follower , be a student smile ir priimk mano pasisakymą tik kaip nuomone kuria išgirdai, ir jokiu budu ne kaip gryna pinigą smile

vlow34 rašė:

bad4life ismokyk mane tiek daug visko kiek pats moki big_smile

tai jau esu pasimokes is klaidu, bet mokausi ir toliau, tiesiog paziurejus i tavo forma ir tai kaip tu varai tiek daug ivairios farmos per kursa galvoju kaip cia imanoma viska suvaldyt kad nebutu jokiu pasaliniu ir pns.. tikrai daug zinot reik ir gerai savo kuna ir savijauta pazint big_smile aisku kuo daugiau ximini tuo daugiau ir spuranti.

Neprisijungęs

 
nesako
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-11-02
Žinutės: 3552
Atsiliepimai: 19

#21636 2017-05-23 10:55

Re: Kursai

bad4life rašė:

As atsiprasau o kur as rasiau kad nolvadex mazina estrogena?
Pazymek ir atsiusk man jei gali smile nes as ne tai turėjau omenyje. O ka jis daro kurso metu tai manau esate skaitę, paprastais žodžiais as kalbu, kad esant per daug testo organizme, verčia ji i estrogena,
Atsiranda gyno ir panasiai. O nolva to neleidzia, or esant pertekliui neverčia jo i moteriska hormona:) Na o jei reikia moksliskai galiu imesti ir tokį straipsnį smile

Matau cia vyrukai mėgstate labai užsipulti visus:) as ne atėjau cia kad visiems įrodinėti kazka:) kam bus įdomu susirasite patys, ir pasiskaitysite įdėmiau apie viskąsmile kas norės info galit parasyti i pm.

O man visai nepatinka kaip cia jus bandote prigavineti cia ant žodžiųsmile pirma patys nepasiskaite visko gerai:)

bender rašė:

bad4life rašė:

Kartais net juokinga kai matau žmones zinancius daugiau uz kitus ir kisancius savo nuomone taip lyg ji galutine:))
Na del tavęs paieškosiu kur gal rasiu rezultatus is po kurso:) bet nesuprantu kokio .. man kalbeti ne tiesa?smile ka tas pakeis?
O del caberio pasiskaityk ka jis reguliuoja pats,
as jokiu butu nekisiu savo nuomones,
bet nustebsi sužinojęs kiek daug jis ko reguliuoja smile ne vien prolaktino lygi wink ir doze ne is akies o parasiau abstrakčiai:) nes panašiai ir iseina smile 0.5 1mg tabletes kas 4 dienas:) tai apie 1mg i savaite smile na bet manau tu zinai viska apie ji wink
P.s. as dabar bandau sausai priaugti siek tiek masės. Dirbu su kojomis smile man formai palaikyti nereikia isvis nieko, tik negerti alaus ir neesti šūdo:)
Ir kursa darau syki per metus. Nedarau jokiu bridzu ir nesoku ant naujo:) nesiruosiu juk varzyboms:) o tik noriu atrodyti gerai papludymyje smile
Aciu uz nuomonę ,  reikia daugiau tiketi zmonemis wink

Tai kad as prasiau parodyk man straipsni, kuriame butu aprasytos nolvadexo estrogenu mazinimo savybes, kaip aromatase inhibitoriaus smile Mes nekalbam is po kurso, ka jis daro per pct.

nu kad ne.leidzia nolva testui virst i e2 tik ta e2 padaro neaktyvu.....pasidaryk tyrimus nors kada su tiek testo ir be arimidexo ar kito ai


o, kad tau 140 mg nolvos i sav  tau gyno sustabdo tj as tikiu

Paskutinį kartą taisė nesako (2017-05-23 10:59)

Neprisijungęs

 
mzslave
Enciklopedija
Registravosi: 2012-08-21
Žinutės: 4085
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 50

#21637 2017-05-23 12:10

Re: Kursai

smile

Neprisijungęs

 
MrGain
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2017-05-04
Žinutės: 342
Atsiliepimai: 0

#21638 2017-05-23 15:40

Re: Kursai

mzslave rašė:

smile

Susilaikė mz nuo blogo komentaro apie tamox per kursą big_smile

Neprisijungęs

 
Jonn
Psichinis romantikas
Vietovė: Lithuania
Registravosi: 2013-03-02
Žinutės: 5086
Atsiliepimai: 6

#21639 2017-05-23 15:44

Re: Kursai

tamox vapse i siuksliu deze mest smile

Paskutinį kartą taisė Jonn (2017-05-23 15:44)

Neprisijungęs

 
Aukselis
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2016-06-15
Žinutės: 240
Atsiliepimai: 0

#21640 2017-05-23 18:20

Re: Kursai

nu jei 3 gramus farmos varyciau tai tikrai i scena bandyciau lipt

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6497
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#21641 2017-05-24 15:45

Re: Kursai

mzslave rašė:

smile

Tai jau tikrai...

Neprisijungęs

 
TadGerai
Naujas dalyvis
Registravosi: 2017-05-26
Žinutės: 9
Atsiliepimai: 0

#21642 2017-05-26 11:34

Re: Kursai

Sveiki vyrai.
Kažkaip mėginau ieškoti, meta daug, bet nieko konkrečiai.

Gal kas patarsit kokį kursą, bet kad farma nestabdytų natūralios testosterono gamybos organizme?
Sorry jei tikrai yra tokia tema, bet kiek paieškoj vedžiau, vis meta raktinį žodį tūkstančiuose postų big_smile

Ačiū.

P.S. Pamiršau paminėti. Ūgis 193, svoris 108 kg. Masės daug, kokybiško raumens ir riebalo mažiau. Kaip visi turim vieną ar kitą raumenų grupę kuri geriau ar mažiau dirba, tai pas mane kojos ir krūtinė tokia, kad galiu nedaryti - auga ir taip, ko nepasakysi apie pečius ir rankas. Na ne apie tai.

Tiesiog ieškau farmos kuri nestabdytų natūralios testosterono gamybos, arba tam turėtų minimaliai įtakos. Kursiuką susideliočiau pats arba su Jūsų, gerbiami farmacininkai, pagalba big_smile

Paskutinį kartą taisė TadGerai (2017-05-26 11:38)

Neprisijungęs

 
mzslave
Enciklopedija
Registravosi: 2012-08-21
Žinutės: 4085
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 50

#21643 2017-05-26 11:47

Re: Kursai

:DDDD

VISI ABSOLIUCIAI VISI STEROIDAI ISJUNGIA NAT TEST GAMYBA.


svajones duzo.....

Neprisijungęs

 
MrGain
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2017-05-04
Žinutės: 342
Atsiliepimai: 0

#21644 2017-05-26 11:48

Re: Kursai

TadGerai rašė:

Sveiki vyrai.
Kažkaip mėginau ieškoti, meta daug, bet nieko konkrečiai.

Gal kas patarsit kokį kursą, bet kad farma nestabdytų natūralios testosterono gamybos organizme?
Sorry jei tikrai yra tokia tema, bet kiek paieškoj vedžiau, vis meta raktinį žodį tūkstančiuose postų big_smile

Ačiū.

P.S. Pamiršau paminėti. Ūgis 193, svoris 108 kg. Masės daug, kokybiško raumens ir riebalo mažiau. Kaip visi turim vieną ar kitą raumenų grupę kuri geriau ar mažiau dirba, tai pas mane kojos ir krūtinė tokia, kad galiu nedaryti - auga ir taip, ko nepasakysi apie pečius ir rankas. Na ne apie tai.

Tiesiog ieškau farmos kuri nestabdytų natūralios testosterono gamybos, arba tam turėtų minimaliai įtakos. Kursiuką susideliočiau pats arba su Jūsų, gerbiami farmacininkai, pagalba big_smile

Na realiai visi kursai pristabdys testo gamybą natty. Testosteronas vienas nesustabdys kiaušinių visiškai, nu nebus shut down. O visi kiti kaip npp, deca, trenas ir visiškai sustabdo. Šiaip jei nori kursą daryt ir atsistatyti lengvai, kad kiaušiniai nesitrauktų tai HCG šaudyk kurso metu. Šiaip visiem dozė skirtinga, bet žiūrėk pagal save sako 2x250iu per savaitę daug kam tinka, kiti 2x350 arba 2x500iu. Kiek domėjausi tai 1000iu į savaitę yra normaliai. Šiaip kiek domėjausi tai nuo BF priklauiso kiek reikia iu ir pačio organizmo. Kažkur buvau matęs tokią lentelę:
2x250 <10%
2x350 <15-18%
2x500 ~ 20%

Neprisijungęs

 
mzslave
Enciklopedija
Registravosi: 2012-08-21
Žinutės: 4085
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 50

#21645 2017-05-26 11:53

Re: Kursai

MrGain rašė:

TadGerai rašė:

Sveiki vyrai.
Kažkaip mėginau ieškoti, meta daug, bet nieko konkrečiai.

Gal kas patarsit kokį kursą, bet kad farma nestabdytų natūralios testosterono gamybos organizme?
Sorry jei tikrai yra tokia tema, bet kiek paieškoj vedžiau, vis meta raktinį žodį tūkstančiuose postų big_smile

Ačiū.

P.S. Pamiršau paminėti. Ūgis 193, svoris 108 kg. Masės daug, kokybiško raumens ir riebalo mažiau. Kaip visi turim vieną ar kitą raumenų grupę kuri geriau ar mažiau dirba, tai pas mane kojos ir krūtinė tokia, kad galiu nedaryti - auga ir taip, ko nepasakysi apie pečius ir rankas. Na ne apie tai.

Tiesiog ieškau farmos kuri nestabdytų natūralios testosterono gamybos, arba tam turėtų minimaliai įtakos. Kursiuką susideliočiau pats arba su Jūsų, gerbiami farmacininkai, pagalba big_smile

Na realiai visi kursai pristabdys testo gamybą natty. Testosteronas vienas nesustabdys kiaušinių visiškai, nu nebus shut down. O visi kiti kaip npp, deca, trenas ir visiškai sustabdo. Šiaip jei nori kursą daryt ir atsistatyti lengvai, kad kiaušiniai nesitrauktų tai HCG šaudyk kurso metu. Šiaip visiem dozė skirtinga, bet žiūrėk pagal save sako 2x250iu per savaitę daug kam tinka, kiti 2x350 arba 2x500iu. Kiek domėjausi tai 1000iu į savaitę yra normaliai. Šiaip kiek domėjausi tai nuo BF priklauiso kiek reikia iu ir pačio organizmo. Kažkur buvau matęs tokią lentelę:
2x250 <10%
2x350 <15-18%
2x500 ~ 20%

cia yra pievas su tais fat %

pasimkit bent karta info lapeli prie hcg ir pasiskaityk kiek vaikams iki 10m rekomenduojama doze, kuri veiktu.

Neprisijungęs

 
Wiliukazz
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2012-01-13
Žinutės: 2130
Atsiliepimai: 6

#21646 2017-05-26 11:55

Re: Kursai

smagu man čia pas jus kartais big_smile

Neprisijungęs

 
MrGain
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2017-05-04
Žinutės: 342
Atsiliepimai: 0

#21647 2017-05-26 12:01

Re: Kursai

Wiliukazz rašė:

smagu man čia pas jus kartais big_smile

Ypač zuikio loge big_smile big_smile

Neprisijungęs

 
Savage
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-01-04
Žinutės: 3145
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 39

#21648 2017-05-26 12:56

Re: Kursai

TadGerai rašė:

Sveiki vyrai.
Kažkaip mėginau ieškoti, meta daug, bet nieko konkrečiai.

Gal kas patarsit kokį kursą, bet kad farma nestabdytų natūralios testosterono gamybos organizme?
Sorry jei tikrai yra tokia tema, bet kiek paieškoj vedžiau, vis meta raktinį žodį tūkstančiuose postų big_smile

Ačiū.

P.S. Pamiršau paminėti. Ūgis 193, svoris 108 kg. Masės daug, kokybiško raumens ir riebalo mažiau. Kaip visi turim vieną ar kitą raumenų grupę kuri geriau ar mažiau dirba, tai pas mane kojos ir krūtinė tokia, kad galiu nedaryti - auga ir taip, ko nepasakysi apie pečius ir rankas. Na ne apie tai.

Tiesiog ieškau farmos kuri nestabdytų natūralios testosterono gamybos, arba tam turėtų minimaliai įtakos. Kursiuką susideliočiau pats arba su Jūsų, gerbiami farmacininkai, pagalba big_smile

Proteinas kreatinas aakg bcaa vit d3 tikrai nesustabdys tau va ir stacka sudariau,nes matos bijai adatu ania?galvojai winco pakaposi nusishredinsi

Neprisijungęs

 
TadGerai
Naujas dalyvis
Registravosi: 2017-05-26
Žinutės: 9
Atsiliepimai: 0

#21649 2017-05-26 16:07

Re: Kursai

Nebijau, tas ir yra, kad pora kursiukų lengvų turėjau per 8 menėsius, spalį lengvai treno su testa ir dabar va kątik treno su testa. big_smile augu ir gerai.
paskaičiau čia pas jus, kažkas buvo minėjęs kad per daug šaudant gali visiškai užlenkti big_smile

kas tas hcg?
kokie Turinabol vertinimai? ir su kuo jungti? ačiū.... smile nepykit už nežinojimą  smile

Neprisijungęs

 
Gintas21
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2010-01-24
Žinutės: 83
Atsiliepimai: 0

#21650 2017-05-26 16:10

Re: Kursai

TadGerai rašė:

Nebijau, tas ir yra, kad pora kursiukų lengvų turėjau per 8 menėsius, spalį lengvai treno su testa ir dabar va kątik treno su testa. big_smile augu ir gerai.
paskaičiau čia pas jus, kažkas buvo minėjęs kad per daug šaudant gali visiškai užlenkti big_smile

kas tas hcg?
kokie Turinabol vertinimai? ir su kuo jungti? ačiū.... smile nepykit už nežinojimą  smile

https://www.google.lt/search?q=hcg& … p;ie=UTF-8

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net