Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Tema uždaryta

kasmacusijus
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-09-12
Žinutės: 6
Atsiliepimai: 0

#1 2010-09-12 23:50

Mazas svoris,home workout,papildai

Sveiki,labai atsiprasau jei ne i ta skilti rasau,ju tiek daug,net nezinau kuriai priskirt savo tema.
Man 17 metu, pradedu nuo to, kas mane jau nuo ankstyvos paauglystes zudo - tai velniskai mazas svoris: 58, dar negana to, mano ugis ~180cm. Turbut skaitantys galvojat mintyse koks as apgailetinas, ne ne, nereikia man to sakyti - as pats tai gerai zinau.
Vienu zodziu, nesu ten koks knygu ziurke,nors nelankau nieko, bet daznai zaidziu futbola,krepsini ir t.t Mokykloj, per fizini viska gerai ir pilnu kruviu padarau:iskeliu,nubegu,prisitraukiu,numetu... na, tik nesiseka stangos spaudimas ir pritupimai su ja (ziauriai nekenciu tu dienu,kai tai reikia atsiskaityt).
Valgau daug ir daznai todel visiskai nepagaunu kodel man neauga svoris, kalorijas skaiciavau- as jas tikrai surenku,bet ne kasdien su kaupu. Kai mano svoris pakyla +-2kg,po 2 dienu man jie vel dingsta.
Kreipiaus pas daktarus del savo problemos,mane tik isjuoke ir sake kad reikia valgyti daugiau koses, as ta diena pirma kart gyvenime ant triju raidziu pasiunciau daktara :) Valgau as kose, ne kasdien,bet valgau kaip kiaule.
Kadangi per diena turiu nemazai veiklos (draugai,dj'avimas,mergina<< taip tai tiesa!! turiu panele, kai as jos paklausiau ar as jai neper lieknas,jin atsake,kad esu normalus.. Nu utiutiu,kokiai merginai patinka skeletai??? 180cm 58kg... Tiesa sakant net verkti norisi) todel neturiu laiko sporto klubui.
Taigi, nusipirkau turnika,pirksiu hantelius. Zadu sportuout visu pajegumu namuose,ir visiskai kiek galima labiau atsiduoti tam.
Kadangi mityba mano nepajegi didinti svarstykles duomenis, noriu  paklausti jusu patarimo, kaip greiciau prisideti nu nors 10kg i 2-3men.Ir.. Jei isigyciau mases gaineri: Muscle Juice, ar tai man duotu naudos? Ar nepakenks organizmo, ar nera salutinio poveikio?

tai tokios tokeles mielieji,kultiristai, is anksto dekui uz mano issipasakojimo isklausymo ir atsakymus :-)

Paskutinį kartą taisė kasmacusijus (2010-09-12 23:52)

Neprisijungęs

 
HRS
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-03-11
Žinutės: 4143
Atsiliepimai: 8

#2 2010-09-13 05:35

Re: Mazas svoris,home workout,papildai

matyt gerai su mergina paisdikauji big_smile visas kalorijas sudegini big_smile
o jei rimtai tai uzeik i mitybos skilty,susitvarkai mityba ir jos laikaisi kiek galedamas,jei tu pora dienu pavalgei sesis kartus,kita diena pora kartu,uztat tau tas svoris ir neauga(ne kiekviena diena surenki kaloriju skaiciu)maisto papildai YRA MAISTO PAPILDAI,jie neturi  salutiniu smile

Neprisijungęs

 
gazuotas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-08-28
Žinutės: 2385
Atsiliepimai: 6

#3 2010-09-13 10:47

Re: Mazas svoris,home workout,papildai

Tik pirmas dvi pastraipas perskaičiau šito verkšlenimo ir pavargau. Valgyt pradėk ir nebeinkšk.

Paskutinį kartą taisė gazuotas (2010-09-13 11:48)

Neprisijungęs

 
Gimine
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2010-03-19
Žinutės: 986
Atsiliepimai: 10

#4 2010-09-13 11:27

Re: Mazas svoris,home workout,papildai

Kaip parasytu Bardo, kiek tu "DAUG" valgai? Kokius 1600 kcal per diena?, t.y. pusryciams sumustinis, pietums desreliu, vakarienei 2 kiausinius? Parasyk +\- savo dienos mityba.

Neprisijungęs

 
kasmacusijus
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-09-12
Žinutės: 6
Atsiliepimai: 0

#5 2010-09-13 13:21

Re: Mazas svoris,home workout,papildai

Valgau, kada maziausiai per diena valgau - tai pusryciai, tiesiog neturiu laiko,galbut ir noro kazka ypatingo daryti.
Pusryciai: dazniausiai 4 sumustiniai-desra/suris/koks nors mesgalis. mokykloj pradejau pirkaliot visokio slamsto butent del mano mazo svorio, cipsai,bandeles,shokoladai.. Grizes namo dazniausiai guli pica,dvi dienas i savaite, kai motina nedirba, grizes pietums gaunu karsto maisto (a le troshkinys,karbonadas,kotletai) vakaras: stengiuosi kiekviena vakara valgyti koses,makaronus didelemis porcijomis.
Dar vienas dalykas, grizes is po mokyklos ziauriai bunu pavarges, kazkoks issekes :} pietu miego nemiegu, todel vakare, grizes is draugu, po vakarienes dazniausiai iskart krentu i lova. Gal galetumet pasiulyti koki nors eneergijos saltini, vitaminai?? Butent del to, noriu isbandyti Muscle Juice (Muscle Juice 2544, dėka jame esančių angliavandenių, padės jums atsikratyti nuovargio ir suteiks energijos siekiant tikslo) + papildomos kalorijos, tai manau iseitu man i nauda. Dar mane kankina smalsumas del muscle juice'e esancio cholesterolio: Cholesterolio 77 mg 28%. Ka jis duoda? juk jis kemsa kraujagysles! :-) . Pavyzdziui kiek mg cholesterolio turi tarkim deshryte, ar kitas maistas, gal galite duoti pvz.
aciu.

Paskutinį kartą taisė kasmacusijus (2010-09-13 13:57)

Neprisijungęs

 
gazuotas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-08-28
Žinutės: 2385
Atsiliepimai: 6

#6 2010-09-13 13:53

Re: Mazas svoris,home workout,papildai

Viskas aišku su tavim.

Neprisijungęs

 
Gimine
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2010-03-19
Žinutės: 986
Atsiliepimai: 10

#7 2010-09-13 14:01

Re: Mazas svoris,home workout,papildai

Eik skaityti mitybos skilti. http://www.kulturizmas.net/forumas/t259 … -auginimas
Tu valgai, kaip cia pasakius, kaip olialia mergaite. Kazi ar bent 1600 kcal gauni. Tau gal atrodo, kad tu daug valgai, bet patikek, taip nera. Jei tikrai daug sportuoji (kuo irgi abejoju), reiktu kokiu 2500 - 3000 kcal min. Tai mazdaug atitinka 8 pakelius ryziu arba 2 pakelius (po 400 g) makaronu (tik negalvok, kad as tau vien ryzius ar makaronus suliau valgyti), toki mazdaug kiek maisto turetum suvartoti per diena. Kaip jau sakiau, eik skaityti.
Sumustiniai ne maistas.

Neprisijungęs

 
kasmacusijus
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-09-12
Žinutės: 6
Atsiliepimai: 0

#8 2010-09-13 14:06

Re: Mazas svoris,home workout,papildai

Ka manot apie tokia dienos mityba:

1. sumustiniai, 3kiausiniai arbata
2. 2 bananai/obuolys
3. kose/ryziai + jautiena/vistiena
4. lazdynu riesutai,bananas,sumustiniai
5. tunas + batonas/duona
6. grikiai/aviziniai dribsnia/makaronai + pienas.
Tarp viso sito iterpciau varskes sureliu,jogurtu ir kt pns pieno produktu.

Ar progresuociau su tokia mityba?
Vartoju zuvu tauku kapsules, cesnako kapsules imunitetp stiprinimui, ir multivitaminus (A,D,E,C,B1,B2,B3,B5,B6,B12,folio,gelezis,jodas) multi greit baigsis, nuziurejau maistassportui multivitsus Daily formula, ka manote apie juos.

Paskutinį kartą taisė kasmacusijus (2010-09-13 14:12)

Neprisijungęs

 
Bardo
Metų forumietis 2010
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-11-18
Žinutės: 6045
Atsiliepimai: 24

#9 2010-09-13 14:37

Re: Mazas svoris,home workout,papildai

kasmacusijus rašė:

Ka manot apie tokia dienos mityba:

1. sumustiniai, 3kiausiniai arbata
2. 2 bananai/obuolys
3. kose/ryziai + jautiena/vistiena
4. lazdynu riesutai,bananas,sumustiniai
5. tunas + batonas/duona
6. grikiai/aviziniai dribsnia/makaronai + pienas.
Tarp viso sito iterpciau varskes sureliu,jogurtu ir kt pns pieno produktu.

Ar progresuociau su tokia mityba?
Vartoju zuvu tauku kapsules, cesnako kapsules imunitetp stiprinimui, ir multivitaminus (A,D,E,C,B1,B2,B3,B5,B6,B12,folio,gelezis,jodas) multi greit baigsis, nuziurejau maistassportui multivitsus Daily formula, ka manote apie juos.

Sumuštiniai ŠŪDAS nebent jame ten būtų 200gr vštienos ar kitos mėsos.
1 Imk koše prie kiaušu
2 čia nevalgis, mokykloi pavalgyt galima normaliai
3 kokie kiekiai
4 Apie sumuštini jau sakiau. riesutai tinka bananas irgi
5 tinka
6 Varškės 200-250+pienas+ pasaldinimas koks jei negali paprastos valgyt
Varškės sūreliai tai čia tie kur 25gr :"D jei taip tai per karta kokiu 5-10 imk.
Jogurtas tinka, cukrus čiat tau padės tas kcal surinkt.
Pienas irgi tinka

Augi ne nuo maisto kiekio augi tada kada  cal in> cal out(daugiau kcal suvalgai negu sunaudoji)

Ir ten praeita tavo mityba tai tipo labai daug valgai? big_smileD

Neprisijungęs

 
kasmacusijus
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-09-12
Žinutės: 6
Atsiliepimai: 0

#10 2010-09-13 14:39

Re: Mazas svoris,home workout,papildai

Gimine rašė:

Eik skaityti mitybos skilti. http://www.kulturizmas.net/forumas/t259 … -auginimas
Tu valgai, kaip cia pasakius, kaip olialia mergaite. Kazi ar bent 1600 kcal gauni. Tau gal atrodo, kad tu daug valgai, bet patikek, taip nera. Jei tikrai daug sportuoji (kuo irgi abejoju), reiktu kokiu 2500 - 3000 kcal min. Tai mazdaug atitinka 8 pakelius ryziu arba 2 pakelius (po 400 g) makaronu (tik negalvok, kad as tau vien ryzius ar makaronus suliau valgyti), toki mazdaug kiek maisto turetum suvartoti per diena. Kaip jau sakiau, eik skaityti.
Sumustiniai ne maistas.

Aciu uz koses ikretima i galva,taip pat ir Bardo. as nesakau, kad daug sportuoju, bet,kad neapleidziu kuna pramankstint,tai tikrai. Nepaminejau dar vienos labai svarios priezasties, kodel noriu augti, dideti. As pries du metus buvau max 165cm buvau normalus,atrodziau taipogi gerai,nesiskundziau., per du metus issitempiau iki 180cm,todel visa mase pabego i ugi... Nuo tada kai sumazejo svoris,pradejau jaust kaip plaka mano sirdis tikraja ta zodzio prasme, pabegiojiu,pasportuoju daugiau, per galva ir visa kuna pradeda dauzytis pulsas - ta lemia prastas fizinis pasirengimas, SVORIO trukumas  ;|
Manau as perdaug cia keliaujiu pievom,bet supraskit,pirma karta issipasakoju, kaip ispazintis. nepykit.wink)

Paskutinį kartą taisė kasmacusijus (2010-09-13 14:41)

Neprisijungęs

 
Makleris
Išmestas
Vietovė: LabradorLand
Registravosi: 2009-11-28
Žinutės: 2756
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#11 2010-09-13 15:33

Re: Mazas svoris,home workout,papildai

nieko nebus, nevalgai tu isvis... kur nebusi issekes, kai badauji. O rasydamas, kad neturi laiko siam forume negalioja. niolikiniu verslininku kazkaip padaugejo.

Neprisijungęs

 
Puma9ANX
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2009-10-19
Žinutės: 1984
Atsiliepimai: 3

#12 2010-09-13 15:50

Re: Mazas svoris,home workout,papildai

Ka jus sumustiniai zjb nykstys lol

Neprisijungęs

 
kasmacusijus
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-09-12
Žinutės: 6
Atsiliepimai: 0

#13 2010-09-13 16:55

Re: Mazas svoris,home workout,papildai

Okey, atsisakau picu, sumustiniu ir viso kito meslo.
Jau spejau ir apsiprekinti, velniskai daug kainuojja tie riesutai,datules ir bananai big_smile daah.
Stengsiuos kaip imanoma tikslingiau laikytis mitybos plano. pradinis tikslas - taip valgyti savaite, manau +2kg tikrai turetu pakilti. Aciu

Paskutinį kartą taisė kasmacusijus (2010-09-13 16:56)

Neprisijungęs

 
TITANAS
Dažnas senbūvis
Vietovė: Mažeikiai
Registravosi: 2009-03-11
Žinutės: 955
Atsiliepimai: 1

#14 2010-09-13 17:00

Re: Mazas svoris,home workout,papildai

kasmacusijus rašė:

Okey, atsisakau picu, sumustiniu ir viso kito meslo.
Jau spejau ir apsiprekinti, velniskai daug kainuojja tie riesutai,datules ir bananai big_smile daah.
Stengsiuos kaip imanoma tikslingiau laikytis mitybos plano. pradinis tikslas - taip valgyti savaite, manau +2kg tikrai turetu pakilti. Aciu

tik savaitę??? sad big_smile puikus nusiteikimas nykstys lol

Neprisijungęs

 
kasmacusijus
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-09-12
Žinutės: 6
Atsiliepimai: 0

#15 2010-09-13 17:04

Re: Mazas svoris,home workout,papildai

TITANAS rašė:

kasmacusijus rašė:

Okey, atsisakau picu, sumustiniu ir viso kito meslo.
Jau spejau ir apsiprekinti, velniskai daug kainuojja tie riesutai,datules ir bananai big_smile daah.
Stengsiuos kaip imanoma tikslingiau laikytis mitybos plano. pradinis tikslas - taip valgyti savaite, manau +2kg tikrai turetu pakilti. Aciu

tik savaitę??? sad big_smile puikus nusiteikimas nykstys lol

Skaityk dar karteli,juk parasyta, pradinis tikslas smile

Neprisijungęs

 
Bardo
Metų forumietis 2010
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-11-18
Žinutės: 6045
Atsiliepimai: 24

#16 2010-09-13 17:16

Re: Mazas svoris,home workout,papildai

kasmacusijus rašė:

TITANAS rašė:

kasmacusijus rašė:

Okey, atsisakau picu, sumustiniu ir viso kito meslo.
Jau spejau ir apsiprekinti, velniskai daug kainuojja tie riesutai,datules ir bananai big_smile daah.
Stengsiuos kaip imanoma tikslingiau laikytis mitybos plano. pradinis tikslas - taip valgyti savaite, manau +2kg tikrai turetu pakilti. Aciu

tik savaitę??? sad big_smile puikus nusiteikimas nykstys lol

Skaityk dar karteli,juk parasyta, pradinis tikslas smile

Iš tų 2kg, koks 1,5 bus vandens, kita raumens truputukas ir riebalo
Riešutai nebrangūs 5lt/kg
bananai 3,5lt/kg
O datulės nėra būtinos

Neprisijungęs

 
Boomshaker
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-10-18
Žinutės: 443
Atsiliepimai: 0

#17 2010-09-13 18:03

Re: Mazas svoris,home workout,papildai

Daug batono ir bulkučių, valgyk va ten tai mėšlas nuo kurio daug nekokybiškos masės priaugsi

Paskutinį kartą taisė Boomshaker (2010-09-13 18:03)

Neprisijungęs

 
Povke
Dažnas dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2010-06-01
Žinutės: 347
Atsiliepimai: 0

#18 2010-09-13 19:07

Re: Mazas svoris,home workout,papildai

eik pavalgyk koky menesy mcdonalde patuksi riebalais apaugsi ir viskas bus gerai ,bet kirsk taip gerai ten ne po viena ir ne po du o kokia 8 10 big_smile

Neprisijungęs

 
Bardo
Metų forumietis 2010
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-11-18
Žinutės: 6045
Atsiliepimai: 24

#19 2010-09-13 19:21

Re: Mazas svoris,home workout,papildai

Povke rašė:

eik pavalgyk koky menesy mcdonalde patuksi riebalais apaugsi ir viskas bus gerai ,bet kirsk taip gerai ten ne po viena ir ne po du o kokia 8 10 big_smile

Sumažėjo hamburgeriai hmm
Dabar valgai valgai ir neatsivalgai

Neprisijungęs

 
Kovalskis
Dažnas dalyvis
Vietovė: Europa
Registravosi: 2010-05-18
Žinutės: 449
Atsiliepimai: 1

#20 2010-09-16 14:18

Re: Mazas svoris,home workout,papildai

Visų pirma tu ne apgailėtinas, kaip prieš tai sakei. Jeigu taip galvosi ir toliau, gali tuomet išvis pamiršti rezultatus, nes tik tikėjimas savimi ir ryžtas žmogų atveda į gerus rezultatus. Kitas dalykas, nenori valgyt ? Tuomet judėk daugiau, pats net nepajusi, jog jau sėdi prie stalo ir kimši į pilvą 4 kotletą. Būna dienų, kai aš taip pat nenoriu valgyti, kai sėdžiu prie kompiuterio ar tiesiog tingiu ką nors darytis, tuomet tereikia judėti, kuo daugiau judėti ir tai jau bus pradžia. wink

Neprisijungęs

 
Jegovas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-01-24
Žinutės: 9
Atsiliepimai: 0

#21 2010-09-22 20:03

Re: Mazas svoris,home workout,papildai

Manau pas kasmacusijus greita apykaita, ir kaip ir man jam priaugti tik valgant yra be sancu.
Pats sportuoju tik savu svoriu jau gal metus priaugau +5kg (dabar 67kg ugis 182 17m)
daug kg priaugti neinat i sale nespaudziant stangos , nedarant pritupimu su svoriu ir pan. yra LABAI sunku.
O seip linkiu mesti kompleksus pakilot kartais hantelius padaryt kelias serijas prisitraukimu kasdien ir bus tas svoris ar bent vaizdas smile

Neprisijungęs

 
krachas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-04-08
Žinutės: 3978
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 16

#22 2010-09-22 22:24

Re: Mazas svoris,home workout,papildai

Oi, kaip kompleksavau as ir pamenu 13-15os metu.. 180/55 kazkur ir buvau smile Valgiau kaip tu, bet pradejus didinti porcijas GERO, KOKYBISKO MAISTO, pradejo augti ir mase, aisku ir sportuoti reikia, nebent tu nori tiesiog svorio, tai gali eiti i mcdonalda ir kimsti bulvytes, burgerius. Suimk save i rankas, tikek, kad gali ir pradek valgyti ir sportuoti.. Pratampysi taip skrandi ir augs poto mase smile Geriau eik i sale, nekompleksuok. Baze baze baze.. Sekmes wink

Neprisijungęs

 
Tripas
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2010-09-16
Žinutės: 71
Atsiliepimai: 0

#23 2010-09-23 01:46

Re: Mazas svoris,home workout,papildai

imk metano 100tab ir esi kaip gyvulys viska is eiles big_smile

Neprisijungęs

 
HRS
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-03-11
Žinutės: 4143
Atsiliepimai: 8

#24 2010-09-23 06:32

Re: Mazas svoris,home workout,papildai

kazkas lb neatcargiai zodzius renkas ...

Neprisijungęs

 
ishp3ra
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-09-24
Žinutės: 1953
Atsiliepimai: 7

#25 2010-09-23 10:14

Re: Mazas svoris,home workout,papildai

Jegovas rašė:

Manau pas kasmacusijus greita apykaita, ir kaip ir man jam priaugti tik valgant yra be sancu.
Pats sportuoju tik savu svoriu jau gal metus priaugau +5kg (dabar 67kg ugis 182 17m)
daug kg priaugti neinat i sale nespaudziant stangos , nedarant pritupimu su svoriu ir pan. yra LABAI sunku.
O seip linkiu mesti kompleksus pakilot kartais hantelius padaryt kelias serijas prisitraukimu kasdien ir bus tas svoris ar bent vaizdas smile

utiutiu tuos lasinius augintis? Per menesi raumens ~0,5kg susiderinus mityba ir treniruotes su svoriu imanoma (ne kiekvienam) priaugti; viso apie 6kg per metus. Paprastai maitinantis ir tik bodyweight darant kokie 200g raumens per menesi mano nuomone yra labai geras rezultatas, cia gaunasi tik apie pora kg per metus. Nebent labai nori lasiaku uzsimesti. Raumenys neuzaugs per menesi ar 20 treniruociu...

Neprisijungęs

 

Tema uždaryta

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net