Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

qweqwer
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-01-28
Žinutės: 12
Atsiliepimai: 0

#1 2010-02-18 20:55

Problemos su kūno proporcingumu

Sweiki smile neradau konkreciai situos temos.roll pastebejau ,kad kairio sono raktikaulis isokes sad nuejau pas gyditoja nu jis persviete ir sako nieko tokio. Po kurio laiko pastebejau ,kad tas sonas siauresnis ,o kitas platesnis. Nezinau ka daryt ar treniruotis toliau ar ka ka daryt:( antksciau lyg buwo abeji lygus raumenys. Jei ka kokius pratymus patartumete smile is antksto aciu nykstys

Neprisijungęs

 
Briuslys
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-09-28
Žinutės: 31
Atsiliepimai: 0

#2 2010-02-18 22:50

Re: Problemos su kūno proporcingumu

qweqwer rašė:

Sweiki smile neradau konkreciai situos temos.roll pastebejau ,kad kairio sono raktikaulis isokes sad nuejau pas gyditoja nu jis persviete ir sako nieko tokio. Po kurio laiko pastebejau ,kad tas sonas siauresnis ,o kitas platesnis. Nezinau ka daryt ar treniruotis toliau ar ka ka daryt:( antksciau lyg buwo abeji lygus raumenys. Jei ka kokius pratymus patartumete smile is antksto aciu nykstys

nu cia kazi ar ka padarysi.. nera simetrisku zmoniu .. tiesiog sportuok ir nekreipk demesio.. uzsiauginsi daugiau raumenu nesimatys taip ziuariai tas skirtumas.. tarkim pas mane labai skiriasi trapecijos .. ir seip kadangi kairiarankis esu mano kaire puse siek tiek didesne big_smile

Neprisijungęs

 
jovial
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-10-02
Žinutės: 690
Atsiliepimai: 0

#3 2010-02-19 07:24

Re: Problemos su kūno proporcingumu

Briuslys rašė:

qweqwer rašė:

Sweiki smile neradau konkreciai situos temos.roll pastebejau ,kad kairio sono raktikaulis isokes sad nuejau pas gyditoja nu jis persviete ir sako nieko tokio. Po kurio laiko pastebejau ,kad tas sonas siauresnis ,o kitas platesnis. Nezinau ka daryt ar treniruotis toliau ar ka ka daryt:( antksciau lyg buwo abeji lygus raumenys. Jei ka kokius pratymus patartumete smile is antksto aciu nykstys

nu cia kazi ar ka padarysi.. nera simetrisku zmoniu .. tiesiog sportuok ir nekreipk demesio.. uzsiauginsi daugiau raumenu nesimatys taip ziuariai tas skirtumas.. tarkim pas mane labai skiriasi trapecijos .. ir seip kadangi kairiarankis esu mano kaire puse siek tiek didesne big_smile

mano trapecija irgi neproporcinga big_smile bet gal issilygins kada..

Neprisijungęs

 
Butelis
Forumo Juokas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-02-20
Žinutės: 2969
Atsiliepimai: 2

#4 2010-02-19 08:38

Re: Problemos su kūno proporcingumu

Mano irgi, bet pastebėjau, kad vis lygesnė darosi. Nėra ko pergyvent.

Neprisijungęs

 
qweqwer
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-01-28
Žinutės: 12
Atsiliepimai: 0

#5 2010-02-19 14:30

Re: Problemos su kūno proporcingumu

O tada kokiu pratymu pasiulytumet?roll

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net