Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Tema uždaryta

Vardenis
Naujas dalyvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2012-08-01
Žinutės: 11
Atsiliepimai: 0

#1 2012-08-01 19:38

Reikia patarimu/analizes kurso bei pagalbos del PCT

Sveiki. Ruosiuosi  daryti vinstrolio ir metano kursa. Abu vartosiu oraliniu budu. Kartu vartosiu milk thristle/verdil (kiek imanoma sumazinti kepenu zala),multivitaminus, Omega, BCAA ir proteina. Man reiketu priaugti apie 5kg lieso raumens, kuris po kurso isliktu, pasitarus su treneriu nusprendem, kad man nereikia dideliu doziu, tai kursas bus 4sav.
I diena vartosiu 30mg vinstrolio ir 10mg metankes. Treneris sake, kad man uztektu tokiu mazu doziu rezultatui pasiekti, nes pasak jo turiu labai gerus genus ir sake kad vartojant tokias dozes neturetu pasireiksti sideeffects.
Klausimai: 1. Koki pasiulytumete naudoti PCT ir kodel? 2. Ar tiesa, kad clomid negalima vartoti po oraliniu kursu, nes jis irgi apkrauna kepenis? 3. Ar tokio kurso metu butu galima vartoti kreatino monohidrata? 4. Ar reikes nusipirkti sanariams ka nors, nes zn kad vinstrolis traukia vandeni, bet metanas kaupia vandeni?

P.s. Kad galetumet padeti pasakysiu savo tiksla. Esu 17m. 190cm 80kg apie 12% bodyfat. Zinau, kad pries AAS reikia issimaxint naturaliai, bet as turiu lygiai 8menesius nuo sios dienos iki savo 18gimtadienio, kad buciau 190cm. 83-85kg 7% bodyfat. Turiu tai pasiekti, o naturaliai nespeciau pasiekti sitokiu rezultatu. Man tai yra labai svarbu, nes as is to uzdirbsiu pinigus ir galeciau pakeliauti (Jeigu pasieksiu tiksla, tai gera modeliu agentura pasirasytu su manimi kontrakta).

Zinau, kad daugelis sakys: tavo amziui neverta, oralinis only kursas yra nesamone, isidek test kaip pagrinda ir t.t. Bet as turiu adatu fobija(zn kad juokinga, bet taip yra ;D)

Jeigu galite ir ismanote, patarkite kaip treniruotis, kada pradeti cut'a ir t.t. Kaip jum pasiektumet mano tiksla budami mano situacijoje.

Dekoju uz pagalba, jeigu reikia daugiau info, kad galetumete padeti - klauskit.

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#2 2012-08-01 19:50

Re: Reikia patarimu/analizes kurso bei pagalbos del PCT

visu pirma treneriui per ausi uzmest reik uz toki kursa.  kurso pagrindas  TESTOSTERONAS. sekmes skaitant  1 - kursas tema
tiesa , turbut zinai patarle bijai vilko neik i miska  taip ir cia . bijai adatu nedarai kurso.

Paskutinį kartą taisė MrBurbulas (2012-08-01 19:52)

Neprisijungęs

 
krachas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-04-08
Žinutės: 3978
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 16

#3 2012-08-01 19:51

Re: Reikia patarimu/analizes kurso bei pagalbos del PCT

Kursuotojai modeliai big_smilebig_smile

Neprisijungęs

 
Vardenis
Naujas dalyvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2012-08-01
Žinutės: 11
Atsiliepimai: 0

#4 2012-08-01 20:12

Re: Reikia patarimu/analizes kurso bei pagalbos del PCT

As tikrai negaliu ileidziamu AAS vartoti, tai geriau padekit man su situo kursu, kur pasiule man.  Jeigu zinot geresniu Oral kursu ar kitokiu budu kaip man pasiekti tiksla tai su dideliu noru isklausyciau jusu patarimu. Supraskit, man nesvarbu yra 100kg stanga stumdyt ar pries panas rodyt didelius bicus, man reikia tiesiog butinai buti lean ir toned. Turiu garantija, kad jeigu pasieksiu tiksla gausiu kontrakta is vienos didesniu agenturu baltijos salyse ir galesiu pakeliauti, bei gauti pinigus, kurie padetu studijoms ir buiciai. Ir tiksla man reikia pasiekti per 8men, nes man butina pradeti nuo 18metu!

Neprisijungęs

 
Loading
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-05-28
Žinutės: 10084
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 20

#5 2012-08-01 20:18

Re: Reikia patarimu/analizes kurso bei pagalbos del PCT

jei bijai adatu ir nori kursuot.... nieko gero nesigaus.

Neprisijungęs

 
Pelesis
Šaltibarštinis
Registravosi: 2011-12-15
Žinutės: 12895
Atsiliepimai: 37

#6 2012-08-01 20:19

Re: Reikia patarimu/analizes kurso bei pagalbos del PCT

Loading rašė:

jei bijai adatu ir nori kursuot.... nieko gero nesigaus.

tai kam reikalingi tie oral prepai vapse jei is ju tolko jokio?

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#7 2012-08-01 20:22

Re: Reikia patarimu/analizes kurso bei pagalbos del PCT

nieks tau cia nieko nepatars, nes ka ten surasei apie savo vadinama "kursa" yra nesamone, planuojami tikslai - drambliuko svajones o tavo "treneris" - abelis

Eik ir skaityk
http://www.kulturizmas.net/forumas/t136 … -patarimai

Kadangi turi treneri, tai manau jis gali tau ir atsakyt beei patart viska apie savo sudaryta kursa ir kitus dalykus wink

Neprisijungęs

 

Tema uždaryta

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net