Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

daryZ
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-08-23
Žinutės: 36
Atsiliepimai: 0

#1 2011-08-18 01:24

Namu gamybos blynai

Skaiciau kad kazkas yra pasigamines blynus stangai is svino. Bet as sugalvojau kiek kitaip kad nereiketu sunaudoti labai daug svino.

Mano vizija tokia:
1.Islydomas svinas.
2.Susirandama ar pasidaroma kazkokia tai apvali blyno forma (indelis y kury viskas pilama).
3.Pagal stangos stori arba kitus blynus issidroziamas tokio pat storio kaip stanga medinis pagaliukas (siulau medini pagaliuka nes tai mano manymu lengviausias variantas).
4.I indelio centra istatomas (ar priklijuojamas) isdrostas medinis pagaliukas.
5.Susirandam kokiu nors tai mazu metalu (varztu, verzliu, metalo pjuvenu, drozliu ir t.t.) kad svertu kuo daugiau. Ir prikraunam tolygiai y musu apvalu inda.
6. Ant virsaus supilame isldydyta svina.
Blynas iskeptas.

Tarkim paimciau pasveres 15kg betkokio metalo visokiu nereikalingu liekanu (kuriu manau betkur galit atrast), supjaustyciau labai smulkiai, ir uzpilciau 10kg svino.
Viskas suliptu, sustingtu ir gautusi 25kg blynas.

Ka manot ar pavyktu toks dalykas?
Lauksiu protingu komentaru.

Neprisijungęs

 
159159
Rusų ambasados apmokamas komentatorius
Registravosi: 2010-11-18
Žinutės: 10805
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 24

#2 2011-08-18 01:35

Re: Namu gamybos blynai

bandyk, bet švinas lydydamasis išskiria nuodingas dujas, neužsidusink big_smile

Neprisijungęs

 
shotaz
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-07-22
Žinutės: 17
Atsiliepimai: 0

#3 2011-08-18 09:54

Re: Namu gamybos blynai

Mintis gal ir gera. Bet visos tos drozles varztai ir t.t. vistie uzims kazkiek pavirsiaus plota, taigi svino nesusipils tiek kiek tau reikia. Cia tik  taip manau. :}

Neprisijungęs

 
daryZ
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-08-23
Žinutės: 36
Atsiliepimai: 0

#4 2011-08-18 10:39

Re: Namu gamybos blynai

Tai manau tada būtų geriau lengvesnius daryti 15-20kg.

Neprisijungęs

 
Loading
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-05-28
Žinutės: 10084
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 20

#5 2011-08-18 10:51

Re: Namu gamybos blynai

svinas netinka. jis minkstas. numesi blyna ir galesi is naujo plaktuku atitaisinet i pradine forma. nebent daryt svino lydini, bet namu salygom neislydysi. nueik i metalo lauza, susirask plieno gabala, bulgarke apsipjaustysi ant stakliu isigresi skyle ir fsio.

Paskutinį kartą taisė Loading (2011-08-18 10:52)

Neprisijungęs

 
daryZ
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-08-23
Žinutės: 36
Atsiliepimai: 0

#6 2011-08-18 12:09

Re: Namu gamybos blynai

Loading rašė:

svinas netinka. jis minkstas. numesi blyna ir galesi is naujo plaktuku atitaisinet i pradine forma. nebent daryt svino lydini, bet namu salygom neislydysi. nueik i metalo lauza, susirask plieno gabala, bulgarke apsipjaustysi ant stakliu isigresi skyle ir fsio.

Nu man tai tie blynai ne metimui. Ir dar galvoju ar eitu kokios gumos issilydyt ir pamirkyt tuos blynus gumoj, taip kelis sluoksnius uzvaryt tada manau kad ir nukristu labai neskaudetu tam blynui.

Neprisijungęs

 
Loading
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-05-28
Žinutės: 10084
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 20

#7 2011-08-18 12:11

Re: Namu gamybos blynai

tai viska islydyt galima, ir is gumos skysti gali padaryt, bet tai tu isivaizduoji kiek bus dumu ir i ka tu pats busi panasus? big_smile plius neaisku ar ta guma laikysis ant to blyno. ir neuzpilsi svino, kad neliktu jokiu tarpu, tie varstai gali pradet judet nuo vibracijos ismals ta svina. nemanau, kad su svinu padarysi ilgaamzius blynus.

Neprisijungęs

 
daryZ
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-08-23
Žinutės: 36
Atsiliepimai: 0

#8 2011-08-18 12:19

Re: Namu gamybos blynai

Loading rašė:

tai viska islydyt galima, ir is gumos skysti gali padaryt, bet tai tu isivaizduoji kiek bus dumu ir i ka tu pats busi panasus? big_smile plius neaisku ar ta guma laikysis ant to blyno. ir neuzpilsi svino, kad neliktu jokiu tarpu, tie varstai gali pradet judet nuo vibracijos ismals ta svina. nemanau, kad su svinu padarysi ilgaamzius blynus.

Dumai tai nesvarbu dujokauke uzsimesiu ir nebus baisiai. O kaip manai kiek laikytu toks blybas nemetant ant zemes? vistiek paskui persilydyti eitu. Tie varztai tai ju turbut nedeciau, zinau kur visokiu pjuvenu ir drozliu gauti.

Neprisijungęs

 
Loading
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-05-28
Žinutės: 10084
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 20

#9 2011-08-18 12:27

Re: Namu gamybos blynai

iki pirmo numetimo. numesi iskart deformuosis. eini sunkiuoju keliu tu. jeigu turi bulgarke ir grazta pasidarysi tu blynu lengvai ir daug greiciau. kol islydysi dar toki kieki svino... kur jy lydysi? as kiek lydes tai max galima islydyt 500g vienu metu, nes paskui apacioi svinas verda, virsui jau pradeda kietet ir tau gausis daug sluoksniu jie tarpusavy nesusiris. bloga tavo ideja. svinas tokiem dalykam nenaudojamas, nepraktiska.

EDIT: jei jau ir darysi sita nesamone, tai ta medy kur desi, kad skyle gautusi, isitikink, kad jis yra visiskai sausas, nes jei jis bus slapias, kai uzpilsi  karsta svina jis prades virt ir taskysis su karstu svinu.

Paskutinį kartą taisė Loading (2011-08-18 12:33)

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#10 2011-08-18 12:59

Re: Namu gamybos blynai

gali buti labai silpnas blynas nes svinas lengvai luzta. bent jau svininiiai kastetai. gali daryti bet gausi labai labai atsargiai elgtis ir gal reikia daryti iki 10kg tada dar px laikytu nemazai

Neprisijungęs

 
gazuotas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-08-28
Žinutės: 2385
Atsiliepimai: 6

#11 2011-08-18 13:16

Re: Namu gamybos blynai

Loading rašė:

iki pirmo numetimo. numesi iskart deformuosis. eini sunkiuoju keliu tu. jeigu turi bulgarke ir grazta pasidarysi tu blynu lengvai ir daug greiciau. kol islydysi dar toki kieki svino... kur jy lydysi? as kiek lydes tai max galima islydyt 500g vienu metu, nes paskui apacioi svinas verda, virsui jau pradeda kietet ir tau gausis daug sluoksniu jie tarpusavy nesusiris. bloga tavo ideja. svinas tokiem dalykam nenaudojamas, nepraktiska.

EDIT: jei jau ir darysi sita nesamone, tai ta medy kur desi, kad skyle gautusi, isitikink, kad jis yra visiskai sausas, nes jei jis bus slapias, kai uzpilsi  karsta svina jis prades virt ir taskysis su karstu svinu.

Ką tu čia nusišneki. Ar bent esi matęs didesnį švino gabalą nei kaip pas senelį ant meškerės? Čia tau ne plastelinas, mėtyk kiek nori, nieko jam neatsitiks.

Autoriau, iš kur žadi švino paimt 20kg blynam? Jei iš akumuliatorių, tai pizdy gausi  bevogdamas savo kaime nuo elektrinių piemenių, paskui nuo mamos už sugadintus rūgštim rūbus ir pabaigoj užsilenksi prisikvėpavęs big_smile

Neprisijungęs

 
daryZ
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-08-23
Žinutės: 36
Atsiliepimai: 0

#12 2011-08-18 13:18

Re: Namu gamybos blynai

Loading rašė:

iki pirmo numetimo. numesi iskart deformuosis. eini sunkiuoju keliu tu. jeigu turi bulgarke ir grazta pasidarysi tu blynu lengvai ir daug greiciau. kol islydysi dar toki kieki svino... kur jy lydysi? as kiek lydes tai max galima islydyt 500g vienu metu, nes paskui apacioi svinas verda, virsui jau pradeda kietet ir tau gausis daug sluoksniu jie tarpusavy nesusiris. bloga tavo ideja. svinas tokiem dalykam nenaudojamas, nepraktiska.

EDIT: jei jau ir darysi sita nesamone, tai ta medy kur desi, kad skyle gautusi, isitikink, kad jis yra visiskai sausas, nes jei jis bus slapias, kai uzpilsi  karsta svina jis prades virt ir taskysis su karstu svinu.

is ko siulai pasidaryt?

Neprisijungęs

 
159159
Rusų ambasados apmokamas komentatorius
Registravosi: 2010-11-18
Žinutės: 10805
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 24

#13 2011-08-18 13:19

Re: Namu gamybos blynai

man tai įdomu kas gautųsi, bandyk.

Neprisijungęs

 
gazuotas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-08-28
Žinutės: 2385
Atsiliepimai: 6

#14 2011-08-18 13:20

Re: Namu gamybos blynai

Staffordshire rašė:

gali buti labai silpnas blynas nes svinas lengvai luzta. bent jau svininiiai kastetai. gali daryti bet gausi labai labai atsargiai elgtis ir gal reikia daryti iki 10kg tada dar utiutiu laikytu nemazai

Dar vienas. Gal savo snarglius su švinu maišot? Beje, buvau  aš irgi pacanas ir esu tą tav kastetą daręs iš švino (forma buvo iš tešlos, paskui su dilde dirbau), ir esu bliūdo formos švino gabalą iš 7 aukšto metęs, net tuos pačius blynus dariau. taip, kad galiu pasakyt - atsigaukit, jūs, fizikai, nesuprantat apie ką kalbat, tai patylėkit. Trapus jam utiutiu švinas.

Neprisijungęs

 
daryZ
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-08-23
Žinutės: 36
Atsiliepimai: 0

#15 2011-08-18 13:21

Re: Namu gamybos blynai

gazuotas rašė:

Loading rašė:

iki pirmo numetimo. numesi iskart deformuosis. eini sunkiuoju keliu tu. jeigu turi bulgarke ir grazta pasidarysi tu blynu lengvai ir daug greiciau. kol islydysi dar toki kieki svino... kur jy lydysi? as kiek lydes tai max galima islydyt 500g vienu metu, nes paskui apacioi svinas verda, virsui jau pradeda kietet ir tau gausis daug sluoksniu jie tarpusavy nesusiris. bloga tavo ideja. svinas tokiem dalykam nenaudojamas, nepraktiska.

EDIT: jei jau ir darysi sita nesamone, tai ta medy kur desi, kad skyle gautusi, isitikink, kad jis yra visiskai sausas, nes jei jis bus slapias, kai uzpilsi  karsta svina jis prades virt ir taskysis su karstu svinu.

Ką tu čia nusišneki. Ar bent esi matęs didesnį švino gabalą nei kaip pas senelį ant meškerės? Čia tau ne plastelinas, mėtyk kiek nori, nieko jam neatsitiks.

Autoriau, iš kur žadi švino paimt 20kg blynam? Jei iš akumuliatorių, tai pizdy gausi  bevogdamas savo kaime nuo elektrinių piemenių, paskui nuo mamos už sugadintus rūgštim rūbus ir pabaigoj užsilenksi prisikvėpavęs big_smile

man vogti nereikes yra kas uz mane gali tai padaryti:D

Neprisijungęs

 
dirzinskas
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2010-06-10
Žinutės: 130
Atsiliepimai: 0

#16 2011-08-18 13:24

Re: Namu gamybos blynai

sveikas tikrai daryk mes kazkada esam su draugu dare tik be metalo atlieku ir puikiai jie mum tarnavo

Neprisijungęs

 
gazuotas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-08-28
Žinutės: 2385
Atsiliepimai: 6

#17 2011-08-18 13:27

Re: Namu gamybos blynai

Apie pjuvenas ir varžtus nesupratau tos dalies. Jeigu ką, tai pjuvenos visai ne į temą, bet ir švinas sunkesnis už metalą.

Neprisijungęs

 
159159
Rusų ambasados apmokamas komentatorius
Registravosi: 2010-11-18
Žinutės: 10805
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 24

#18 2011-08-18 13:28

Re: Namu gamybos blynai

gazuotas rašė:

Apie pjuvenas ir varžtus nesupratau tos dalies. Jeigu ką, tai pjuvenos visai ne į temą, bet ir švinas sunkesnis už metalą.

aš kaip supratau tai jis stokoja švino tai nori kažko kito įmest kad bendras svoris būtų, tai pjuvenų bet ne medžio o metalo. t.y. metalo drožlių, varžtų ir pan.

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#19 2011-08-18 13:30

Re: Namu gamybos blynai

gazuotas rašė:

Apie pjuvenas ir varžtus nesupratau tos dalies. Jeigu ką, tai pjuvenos visai ne į temą, bet ir švinas sunkesnis už metalą.

tu daug ko nesupranti. apsiramink. isgerk arbatos

Neprisijungęs

 
dirzinskas
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2010-06-10
Žinutės: 130
Atsiliepimai: 0

#20 2011-08-18 13:33

Re: Namu gamybos blynai

pjuvenos manau cia visai neprie ko, jai stoka svino tada geriau nebandyt nes ten jo lb daug sueina

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#21 2011-08-18 13:33

Re: Namu gamybos blynai

gazuotas rašė:

Staffordshire rašė:

gali buti labai silpnas blynas nes svinas lengvai luzta. bent jau svininiiai kastetai. gali daryti bet gausi labai labai atsargiai elgtis ir gal reikia daryti iki 10kg tada dar px laikytu nemazai

Dar vienas. Gal savo snarglius su švinu maišot? Beje, buvau  aš irgi pacanas ir esu tą tav kastetą daręs iš švino (forma buvo iš tešlos, paskui su dilde dirbau), ir esu bliūdo formos švino gabalą iš 7 aukšto metęs, net tuos pačius blynus dariau. taip, kad galiu pasakyt - atsigaukit, jūs, fizikai, nesuprantat apie ką kalbat, tai patylėkit. Trapus jam bl švinas.

tai darei blynus tai pasidalink patirtim nepises proto. dahuja prirasei o galu gale nieko nepsakei

Neprisijungęs

 
gazuotas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-08-28
Žinutės: 2385
Atsiliepimai: 6

#22 2011-08-18 13:38

Re: Namu gamybos blynai

Staffordshire rašė:

gazuotas rašė:

Staffordshire rašė:

gali buti labai silpnas blynas nes svinas lengvai luzta. bent jau svininiiai kastetai. gali daryti bet gausi labai labai atsargiai elgtis ir gal reikia daryti iki 10kg tada dar utiutiu laikytu nemazai

Dar vienas. Gal savo snarglius su švinu maišot? Beje, buvau  aš irgi pacanas ir esu tą tav kastetą daręs iš švino (forma buvo iš tešlos, paskui su dilde dirbau), ir esu bliūdo formos švino gabalą iš 7 aukšto metęs, net tuos pačius blynus dariau. taip, kad galiu pasakyt - atsigaukit, jūs, fizikai, nesuprantat apie ką kalbat, tai patylėkit. Trapus jam utiutiu švinas.

tai darei blynus tai pasidalink patirtim nepises proto. dahuja prirasei o galu gale nieko nepsakei

Profesūra, utiutiu nesuprantu aš jam. Ką aš ten dariau? Bliūde du blynus išlydžiau, pragrežiau su drėle ir užmoviau ant karnyzo nupjauto. Noras tik buvo, o tolko nehuja. Tą šviną du milijonus kartu lydžiau pradedant svareliais, baigiant visais kitais š, taip, kad gali pasislėpt su savo švino trupinėjimais ir kitokiom nesąmonėm.

Neprisijungęs

 
gazuotas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-08-28
Žinutės: 2385
Atsiliepimai: 6

#23 2011-08-18 13:49

Re: Namu gamybos blynai

Tarp kitko labai lūdnai man vos nesibaigė. Kai užkalinėjau vamzdį ant blyno balkone, nukrito plaktuko galva. ir išlekė per per metrą nuo pencininkės. Tada vos į kelnes neprišikau.

Neprisijungęs

 
159159
Rusų ambasados apmokamas komentatorius
Registravosi: 2010-11-18
Žinutės: 10805
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 24

#24 2011-08-18 13:51

Re: Namu gamybos blynai

gazuotas rašė:

Tarp kitko labai lūdnai man vos nesibaigė. Kai užkalinėjau vamzdį ant blyno balkone, nukrito plaktuko galva. ir išlekė per per metrą nuo pencininkės. Tada vos į kelnes neprišikau.

kelintas aukštas? 7 sakei lygtais?

Neprisijungęs

 
gazuotas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-08-28
Žinutės: 2385
Atsiliepimai: 6

#25 2011-08-18 13:52

Re: Namu gamybos blynai

159159 rašė:

gazuotas rašė:

Tarp kitko labai lūdnai man vos nesibaigė. Kai užkalinėjau vamzdį ant blyno balkone, nukrito plaktuko galva. ir išlekė per per metrą nuo pencininkės. Tada vos į kelnes neprišikau.

kelintas aukštas? 7 sakei lygtais?

Taip. Atsitūpiau balkone, kad neužpalintu, dar senis kažkos ėjo, girdžiu "o, bronzinis plaktukas" big_smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net