Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

jamada
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-04-23
Žinutės: 2087
Atsiliepimai: 0

#76 2007-12-16 14:16

Re: Pilvo preso pratimai

harwis rašė:

O kaip reiktu isryskinti virsutine preso dali????

daryt susirietimus. nykstys

Neprisijungęs

 
3F
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-07-22
Žinutės: 1552
Atsiliepimai: 0

#77 2007-12-16 15:54

Re: Pilvo preso pratimai

Susitvarkyk mitybą.

Neprisijungęs

 
Danas89
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-11-07
Žinutės: 10
Atsiliepimai: 0

#78 2008-01-06 17:01

Re: Pilvo preso pratimai

http://img186.imageshack.us/img186/708/pratimms8.th.png

Siuo metu sporuot pradejau pagal siuos,  truputi pakoreguota technika , pilvo preso pratimus

*Pratimus atlieku su 2* 1.5 kg svarmenimis ant ranku ar koju
*Pertraukos tarp pratimu neilgesnes nei 10s
*Pratima kartoju 30 k, taciau darau tik 1 pratimu serija

Galbut reik keist pratimu eiliskuma?
Ar daryt keles serijas , su maziau pakartojimu ?

hmmroll

Paskutinį kartą taisė Danas89 (2008-01-06 18:20)

Neprisijungęs

 
jezuz
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-01-17
Žinutės: 1
Atsiliepimai: 0

#79 2008-01-17 22:56

Re: Pilvo preso pratimai

Sveiki, pradejau sportuoti mazdaug pries menesi kad isryskinti savo pilvo presa ir man kazkaip keista kad kaip darau atsilenkimus jauciu kad smarkiau isitempia desinioji pilvo puse nei keirioji ir ji labiau ryskesne nei kairioji.. Tai gal galit ka patarti? ar darau kazkur kokia klaida ? ar cia yra naturalu? neutral

Neprisijungęs

 
Rimvydas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Kaunas-Alytus
Registravosi: 2007-08-09
Žinutės: 397
Atsiliepimai: 0

#80 2008-01-18 08:55

Re: Pilvo preso pratimai

dieta + kardio ir presas issiryskins.

Neprisijungęs

 
studentas
......
Registravosi: 2006-09-29
Žinutės: 4263
Atsiliepimai: 7

#81 2008-01-18 16:05

Re: Pilvo preso pratimai

jezuz rašė:

Sveiki, pradejau sportuoti mazdaug pries menesi kad isryskinti savo pilvo presa ir man kazkaip keista kad kaip darau atsilenkimus jauciu kad smarkiau isitempia desinioji pilvo puse nei keirioji ir ji labiau ryskesne nei kairioji.. Tai gal galit ka patarti? ar darau kazkur kokia klaida ? ar cia yra naturalu? neutral

Matyt viena pusė stipresnė už kitą, stenkis daryt tiesei, kad abi pusės dirbtų vienodai ir dar kojų kėlimą daryk preso apačiai, su laiku išsilygins, bet nepamiršk ir kitų raumenų grupių, vien presas nieko gero.

Neprisijungęs

 
Raumenuks
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-01-18
Žinutės: 10
Atsiliepimai: 0

#82 2008-01-18 22:14

Re: Pilvo preso pratimai

Gal kas gali patarti kokių pratimų?Noriu išryškinti ant pilvo groteles.Turbūt suprantat kas tos grotelės:-)
Dariau atsilenkimus ištiestom ir sulenktom kojom, bet rezultatas mažas.Biskį išryškėjo tos linijos ant pilvo, bet mažai.

Neprisijungęs

 
Plienas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2007-12-11
Žinutės: 1834
Atsiliepimai: 0

#83 2008-01-18 22:20

Re: Pilvo preso pratimai

Raumenuks rašė:

Gal kas gali patarti kokių pratimų?Noriu išryškinti ant pilvo groteles.Turbūt suprantat kas tos grotelės:-)
Dariau atsilenkimus ištiestom ir sulenktom kojom, bet rezultatas mažas.Biskį išryškėjo tos linijos ant pilvo, bet mažai.

Imk svorį ir 5x8,o jei nori išryškint - dieta.

Neprisijungęs

 
studentas
......
Registravosi: 2006-09-29
Žinutės: 4263
Atsiliepimai: 7

#84 2008-01-18 22:24

Re: Pilvo preso pratimai

Raumenuks rašė:

Gal kas gali patarti kokių pratimų?Noriu išryškinti ant pilvo groteles.Turbūt suprantat kas tos grotelės:-)
Dariau atsilenkimus ištiestom ir sulenktom kojom, bet rezultatas mažas.Biskį išryškėjo tos linijos ant pilvo, bet mažai.

Pirma reikia turėt ką ryškint, sakoma, kad presui geriausias pratimas pritupimai, todėl reikai daryt rimtus pratimus ir bus tada ir presas ir visa kita.

Neprisijungęs

 
Raumenuks
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-01-18
Žinutės: 10
Atsiliepimai: 0

#85 2008-01-18 22:33

Re: Pilvo preso pratimai

Plienas rašė:

Raumenuks rašė:

Gal kas gali patarti kokių pratimų?Noriu išryškinti ant pilvo groteles.Turbūt suprantat kas tos grotelės:-)
Dariau atsilenkimus ištiestom ir sulenktom kojom, bet rezultatas mažas.Biskį išryškėjo tos linijos ant pilvo, bet mažai.

Imk svorį ir 5x8,o jei nori išryškint - dieta.

Manau dieta mano atveju nelabai tiktu, nes esu gan kūdas ir kaip tik stengiusi padidinti savo pilvo apimti.Taciau jau tu raumenuku aps mane yra ir groteles matosi, kai siektiek susilenki atsistojes pries veidrodi.O as noriu, kad nereiktu susilenkti, jog visi matytu mano raumenis:-)

Neprisijungęs

 
studentas
......
Registravosi: 2006-09-29
Žinutės: 4263
Atsiliepimai: 7

#86 2008-01-18 22:39

Re: Pilvo preso pratimai

Raumenuks rašė:

Plienas rašė:

Raumenuks rašė:

Gal kas gali patarti kokių pratimų?Noriu išryškinti ant pilvo groteles.Turbūt suprantat kas tos grotelės:-)
Dariau atsilenkimus ištiestom ir sulenktom kojom, bet rezultatas mažas.Biskį išryškėjo tos linijos ant pilvo, bet mažai.

Imk svorį ir 5x8,o jei nori išryškint - dieta.

Manau dieta mano atveju nelabai tiktu, nes esu gan kūdas ir kaip tik stengiusi padidinti savo pilvo apimti.Taciau jau tu raumenuku aps mane yra ir groteles matosi, kai siektiek susilenki atsistojes pries veidrodi.O as noriu, kad nereiktu susilenkti, jog visi matytu mano raumenis:-)

Ir kas tau iš to jei daugiau nieko nėra, vaikščiosi paskui perlinkes nuo to preso, arba treniruoji visa kūna arba nieko, mano tokia nuomonė.

Neprisijungęs

 
Plienas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2007-12-11
Žinutės: 1834
Atsiliepimai: 0

#87 2008-01-18 22:50

Re: Pilvo preso pratimai

studentas rašė:

Raumenuks rašė:

Plienas rašė:


Imk svorį ir 5x8,o jei nori išryškint - dieta.

Manau dieta mano atveju nelabai tiktu, nes esu gan kūdas ir kaip tik stengiusi padidinti savo pilvo apimti.Taciau jau tu raumenuku aps mane yra ir groteles matosi, kai siektiek susilenki atsistojes pries veidrodi.O as noriu, kad nereiktu susilenkti, jog visi matytu mano raumenis:-)

Ir kas tau iš to jei daugiau nieko nėra, vaikščiosi paskui perlinkes nuo to preso, arba treniruoji visa kūna arba nieko, mano tokia nuomonė.

Būtent,nes darant daugumą pratimų,presas dirba kartu.Ar tu kai koks seksas nori būt?

Neprisijungęs

 
rambo2003
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-06-08
Žinutės: 219
Atsiliepimai: 0

#88 2008-01-18 22:51

Re: Pilvo preso pratimai

harwis rašė:

O kaip reiktu isryskinti virsutine preso dali????

begiojimas

Neprisijungęs

 
Raumenuks
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-01-18
Žinutės: 10
Atsiliepimai: 0

#89 2008-01-18 22:54

Re: Pilvo preso pratimai

Tai, kad aš ne tik groteliu noriu.Pvz: jau turiu ištreneraves krūtinę, pečius,rankos raumenis.Atidirbau su hanteliais ir stūminėjau štanga atsigules.Kojos irgi utiutiu atrodo.Man reikia TIK GROTELIŲ.KAIP JAS PASIDARYTI????

Neprisijungęs

 
rambo2003
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-06-08
Žinutės: 219
Atsiliepimai: 0

#90 2008-01-18 22:55

Re: Pilvo preso pratimai

Raumenuks rašė:

Tai, kad aš ne tik groteliu noriu.Pvz: jau turiu ištreneraves krūtinę, pečius,rankos raumenis.Atidirbau su hanteliais ir stūminėjau štanga atsigules.Kojos irgi utiutiu atrodo.Man reikia TIK GROTELIŲ.KAIP JAS PASIDARYTI????

pritupimai atsilenkimai,koju kelimas

Neprisijungęs

 
Raumenuks
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-01-18
Žinutės: 10
Atsiliepimai: 0

#91 2008-01-18 23:02

Re: Pilvo preso pratimai

rambo2003 rašė:

Raumenuks rašė:

Tai, kad aš ne tik groteliu noriu.Pvz: jau turiu ištreneraves krūtinę, pečius,rankos raumenis.Atidirbau su hanteliais ir stūminėjau štanga atsigules.Kojos irgi utiutiu atrodo.Man reikia TIK GROTELIŲ.KAIP JAS PASIDARYTI????

pritupimai atsilenkimai,koju kelimas

Kaip tiksliai daryti tuos pritūpimus?Nes katik bandžiau daryti paprastai, tai nesamonė kaškokia.Nieko nesijaučia, net 80 padarius.

Neprisijungęs

 
rambo2003
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-06-08
Žinutės: 219
Atsiliepimai: 0

#92 2008-01-18 23:03

Re: Pilvo preso pratimai

Raumenuks rašė:

rambo2003 rašė:

Raumenuks rašė:

Tai, kad aš ne tik groteliu noriu.Pvz: jau turiu ištreneraves krūtinę, pečius,rankos raumenis.Atidirbau su hanteliais ir stūminėjau štanga atsigules.Kojos irgi utiutiu atrodo.Man reikia TIK GROTELIŲ.KAIP JAS PASIDARYTI????

pritupimai atsilenkimai,koju kelimas

Kaip tiksliai daryti tuos pritūpimus?Nes katik bandžiau daryti paprastai, tai nesamonė kaškokia.Nieko nesijaučia, net 80 padarius.

taj reik daryt su stanga

Neprisijungęs

 
Raumenuks
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-01-18
Žinutės: 10
Atsiliepimai: 0

#93 2008-01-18 23:05

Re: Pilvo preso pratimai

Esu dares nekarta su štanga ir nieko.Jokio rezultato.

Neprisijungęs

 
Plienas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2007-12-11
Žinutės: 1834
Atsiliepimai: 0

#94 2008-01-18 23:05

Re: Pilvo preso pratimai

Raumenuks rašė:

rambo2003 rašė:

Raumenuks rašė:

Tai, kad aš ne tik groteliu noriu.Pvz: jau turiu ištreneraves krūtinę, pečius,rankos raumenis.Atidirbau su hanteliais ir stūminėjau štanga atsigules.Kojos irgi utiutiu atrodo.Man reikia TIK GROTELIŲ.KAIP JAS PASIDARYTI????

pritupimai atsilenkimai,koju kelimas

Kaip tiksliai daryti tuos pritūpimus?Nes katik bandžiau daryti paprastai, tai nesamonė kaškokia.Nieko nesijaučia, net 80 padarius.

Skaitau ir juokiuos,nemanyk padręs,ryte atsikėlus pamatyti beleka.

P.S užsidegęs!

Neprisijungęs

 
studentas
......
Registravosi: 2006-09-29
Žinutės: 4263
Atsiliepimai: 7

#95 2008-01-18 23:06

Re: Pilvo preso pratimai

Raumenuks rašė:

rambo2003 rašė:

Raumenuks rašė:

Tai, kad aš ne tik groteliu noriu.Pvz: jau turiu ištreneraves krūtinę, pečius,rankos raumenis.Atidirbau su hanteliais ir stūminėjau štanga atsigules.Kojos irgi utiutiu atrodo.Man reikia TIK GROTELIŲ.KAIP JAS PASIDARYTI????

pritupimai atsilenkimai,koju kelimas

Kaip tiksliai daryti tuos pritūpimus?Nes katik bandžiau daryti paprastai, tai nesamonė kaškokia.Nieko nesijaučia, net 80 padarius.

Sakai kojos gerai atrodo, o net nežinai kaip pritupimai atrodo lol Nėr net ką sakyt daugiau, pasiskaitinėk daugiau foruma, gal suprasi kaip reikia treniruotis.

Neprisijungęs

 
rambo2003
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-06-08
Žinutės: 219
Atsiliepimai: 0

#96 2008-01-18 23:06

Re: Pilvo preso pratimai

Raumenuks rašė:

Esu dares nekarta su štanga ir nieko.Jokio rezultato.

aj krc nesrazu moskva strojilas,jei suprasi,manau suprasi:)

Neprisijungęs

 
Raumenuks
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-01-18
Žinutės: 10
Atsiliepimai: 0

#97 2008-01-18 23:11

Re: Pilvo preso pratimai

Ai žiūrau, čia visi mėgsta parašyt bilen ką, bet atsakyt nesugebą į paprastą klausimą.Į kurį atsakymą rasiu kokio nors kito svetainėj.Ate dūhai

Neprisijungęs

 
rambo2003
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-06-08
Žinutės: 219
Atsiliepimai: 0

#98 2008-01-18 23:13

Re: Pilvo preso pratimai

Raumenuks rašė:

Ai žiūrau, čia visi mėgsta parašyt bilen ką, bet atsakyt nesugebą į paprastą klausimą.Į kurį atsakymą rasiu kokio nors kito svetainėj.Ate dūhai

utiutiu nesikeikiant jei tau niekas nesijaucia uzisdek didesni svori arba pilnai tupk,aisku tau

Neprisijungęs

 
Plienas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2007-12-11
Žinutės: 1834
Atsiliepimai: 0

#99 2008-01-18 23:42

Re: Pilvo preso pratimai

Raumenuks rašė:

Ai žiūrau, čia visi mėgsta parašyt bilen ką, bet atsakyt nesugebą į paprastą klausimą.Į kurį atsakymą rasiu kokio nors kito svetainėj.Ate dūhai

Atsakymų pabandyk rast www.cirkas.lt

Neprisijungęs

 
V1rU$@$
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-02-10
Žinutės: 5
Atsiliepimai: 0

#100 2008-02-10 01:53

Re: Pilvo preso pratimai

TZR rašė:

3F rašė:

Lutas rašė:

Ne,netaip supratai,noreciau priaugt kokius 7 kg. raumenu:rolleyes: sportuodamas kulturizma nes esu smulkaus sudejimo,manau jaigu dirbsiu tik bazinius raumenis nepasieksiu to rezultato kokio noriu,:(nezinau geras varijantas ar ne (kaip tu galvoji?)manau tureciau dirbti visus raumenis kol  padidinciau visas apimtis ir paskui dirbti (kardio ar kaip vadinasi) kad tapciau kietas,greitas,stiprus ir istvermingas.hanteliaihanteliai:hanteliai:Sudetinga susidaryti ta programa ir nusimanau nelabai daug, dar noreciau itraukti ir kaklo pratimus.big_smile Manai imanoma butu ???

Didžiausią raumenų prieaugį duoda baziniai pratimai.
Dilbio, kaklo ar dar ko nors neduos tau masės.

nereikia perdaug nuvertinti izoliuotų pratimų... smile bet tokie kaip pratimai dilbiui ir kaklui tai tikrai nemanau kad verti dėmesio, na nebent ten kaklą turi kaip pieštuką tai visgi pratimai spec. jam žinoma kad duos naudos

o kokie pratimai yra kakluj??? smile ar cia tas kaklas tj tipo trap??? dumbom

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net