Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

whatever
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-14
Žinutės: 7048
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#126 2013-01-25 23:26

Re: Asmeninis tobulėjimas

Naujokas1990 rašė:

Sidaz, teisingai zmogau kalbi wink What ever p.i.s.a.u ka tu manai zmogau, dusk kale jei tau tai nepatinka. Tu negerbi manes, as negerbsiu taves, as bandziau tolerantiskai, bet su tavim neimanoma.

big_smilebig_smilebig_smile Prasviesejes Valstietis kazkaip labai jau slabakas esi big_smile
Apie Asmenini Tobulejima kliedi, o cia ant pirmo zingsnio paslydai big_smile Kam tada domejimasis psichologija, kai pagrindu neisisavini?...

Ir gal apie kaukes placiau pavarysi? smile Tik si karta save pavyzdziu statyk wink +sviezius pavyzdzius naudot gali big_smile

Neprisijungęs

 
whatever
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-14
Žinutės: 7048
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#127 2013-01-25 23:27

Re: Asmeninis tobulėjimas

Loading rašė:

naujokas, nebesivartyk. tavo poziuris i moteri yra toks, koks pas dauguma buna paauglystej, 14-15 metu. o tau 22 ir mastai kaip paauglys. daryk isvadas.

pametei, kad jam 22 SU PUSE big_smile

Neprisijungęs

 
Protas
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2012-01-24
Žinutės: 56
Atsiliepimai: 0

#128 2013-01-26 10:29

Re: Asmeninis tobulėjimas

Man geriausias asmeninis tobulėjimas yra sporto salėje. Kad pats pasiektum norimų rezultatų reikia nuolat dirbti, domėtis sportu. Taip pat tai gerai kerta per žmogaus Ego. Po kažkiek laiko supranti, kad salėj svarbiausia ne didžiausią svorį iškelt ir kažkam pasirodyti koks tu "krūtas", kas dažniausiai priveda prie nereikalingų traumų. Kad nuolat tobulėtum reikia įvertinti savo realias galimybes, daryti tai kas efektyvu ir leidžia nuolat sportuoti išvengiant didelių traumų. Turi planuoti savo laiką, mitybą, treniruotės eigą. Taip pat turi įsiklausyt į savo kūną, ar ką nors skauda ar yra patempimas, gal tada šitai kūno daliai pamažinsiu apkrovas, o gal pvz. krūtinei beveik nieko nesijautė per treniruotę, todėl pridėsi papildomą pratimą. Ir dar yra daugybė kintamųjų į kuriuos turi atsižvelgti.

Trumpai tariant, salėj išlietas prakaitas ir skausmas man daugiau davė nei bet kuri asmeninio tobulėjimo knyga. O perskaitęs esu tikrai nemažai.

Paskutinį kartą taisė Protas (2013-01-26 11:07)

Neprisijungęs

 
Protas
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2012-01-24
Žinutės: 56
Atsiliepimai: 0

#129 2013-01-26 11:03

Re: Asmeninis tobulėjimas

Naujokas1990 rašė:

Sidaz, teisingai zmogau kalbi wink What ever p.i.s.a.u ka tu manai zmogau, dusk kale jei tau tai nepatinka. Tu negerbi manes, as negerbsiu taves, as bandziau tolerantiskai, bet su tavim neimanoma.

Tavo keiksmai  rodo, kad laikai kažkokį pyktį moterų atžvilgiu ir tau labai rūpi kaip jos į tave reaguoja. Visų pirma, normalią ir protingą merginą turi sudominti savo asmenybe, o ne kažkokiais pick up'o triukais. Antra, po whatever turi sekti "Ačiū už pokalbį", jei turi kažkokią savivertę ir tau tikrai mažai rūpi kaip ji į tave reaguoja.

Paskutinį kartą taisė Protas (2013-01-26 11:09)

Neprisijungęs

 
whatever
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-14
Žinutės: 7048
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#130 2013-01-26 12:32

Re: Asmeninis tobulėjimas

Protas rašė:

Naujokas1990 rašė:

Sidaz, teisingai zmogau kalbi wink What ever p.i.s.a.u ka tu manai zmogau, dusk kale jei tau tai nepatinka. Tu negerbi manes, as negerbsiu taves, as bandziau tolerantiskai, bet su tavim neimanoma.

Tavo keiksmai  rodo, kad laikai kažkokį pyktį moterų atžvilgiu ir tau labai rūpi kaip jos į tave reaguoja. Visų pirma, normalią ir protingą merginą turi sudominti savo asmenybe, o ne kažkokiais pick up'o triukais. Antra, po whatever turi sekti "Ačiū už pokalbį", jei turi kažkokią savivertę ir tau tikrai mažai rūpi kaip ji į tave reaguoja.

O tai kaip irgi vienam is prasviesejusiu - reiketu sugebet atsirinkt lyti is rasymo manieros wink

Neprisijungęs

 
whatever
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-14
Žinutės: 7048
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#131 2013-01-26 12:34

Re: Asmeninis tobulėjimas

Protas rašė:

Man geriausias asmeninis tobulėjimas yra sporto salėje. Kad pats pasiektum norimų rezultatų reikia nuolat dirbti, domėtis sportu. Taip pat tai gerai kerta per žmogaus Ego. Po kažkiek laiko supranti, kad salėj svarbiausia ne didžiausią svorį iškelt ir kažkam pasirodyti koks tu "krūtas", kas dažniausiai priveda prie nereikalingų traumų. Kad nuolat tobulėtum reikia įvertinti savo realias galimybes, daryti tai kas efektyvu ir leidžia nuolat sportuoti išvengiant didelių traumų. Turi planuoti savo laiką, mitybą, treniruotės eigą. Taip pat turi įsiklausyt į savo kūną, ar ką nors skauda ar yra patempimas, gal tada šitai kūno daliai pamažinsiu apkrovas, o gal pvz. krūtinei beveik nieko nesijautė per treniruotę, todėl pridėsi papildomą pratimą. Ir dar yra daugybė kintamųjų į kuriuos turi atsižvelgti.

Trumpai tariant, salėj išlietas prakaitas ir skausmas man daugiau davė nei bet kuri asmeninio tobulėjimo knyga. O perskaitęs esu tikrai nemažai.

Tau irgi panasiai metu kaip Naujokui? smile

p.s.paryskintas sakinys man labiausiai patinka. tik truksta - "as pakankamai protingas esu, kad..." ir pan. smile

Neprisijungęs

 
VarztaZz
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-06-03
Žinutės: 1620
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#132 2013-01-26 12:36

Re: Asmeninis tobulėjimas

Naujokas1990 rašė:

Normalus tas mano poziuris, sutinku kai pwhatever sake, kad reikia moteri myleti, gerbti ir t.t Ilgalaikiai santykiai yra viena, trumpalaikiai yra kita smile Kiekvienam savo, ir skirtingai viskas vyksta siuose reikaluose, taip pat kaip mases auginimo periodas ir ryskinimo periodai is esmes yra skirtingi, kiek kitaip viska reikia daryti smile Manau, geriau megitni bendrauti su kuo daugiau, plesti patirti ir ne tik, ir tuo paciu metu ieskoti savosios saules, nera siais laikais taip lengva ja susirasti, o atradus, savo moteri, rimti vyrai surimteje, pasikeicia, persilauzia smile Esu jaunas, ir bandau megautis bei dziaugtis gyvenimu, gyvenima tik viena turiu, ir jis turi uzgniazuti kvapa, aisku proto ribose wink Va kai bus 26-28m, bus galima pradeti kazka galvoti apie rimtas draugystes, o galbut kti jau mano metu vede vyrai, ok, ju reikalas, niekas nesmerkia, kiekvienam savo.

Sakai gyveni tik karta? Deja, tu gyveni kasdien.

Neprisijungęs

 
olegaskimanas
1 gramas gyvuliniu baltymu...
Registravosi: 2008-06-06
Žinutės: 6087
Atsiliepimai: 26

#133 2013-01-26 12:37

Re: Asmeninis tobulėjimas

Mintys viena uz kita geresnes.... big_smile big_smile

Neprisijungęs

 
whatever
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-14
Žinutės: 7048
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#134 2013-01-26 12:38

Re: Asmeninis tobulėjimas

olegaskimanas rašė:

Mintys viena uz kita geresnes.... big_smile big_smile

per gilu cia mums manau smile sovietiniai mes big_smile

Neprisijungęs

 
olegaskimanas
1 gramas gyvuliniu baltymu...
Registravosi: 2008-06-06
Žinutės: 6087
Atsiliepimai: 26

#135 2013-01-26 12:44

Re: Asmeninis tobulėjimas

whatever rašė:

olegaskimanas rašė:

Mintys viena uz kita geresnes.... big_smile big_smile

per gilu cia mums manau smile sovietiniai mes big_smile

Sto pudovai... lol big_smile

Neprisijungęs

 
nenugalimas
pulsometras
Registravosi: 2011-03-15
Žinutės: 3795
Atsiliepimai: 13

#136 2013-01-26 14:47

Re: Asmeninis tobulėjimas

Ka reiskia sovietiniai? Kaip pasireiskia tas sovietiskumas?

Neprisijungęs

 
ATjr
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-10-02
Žinutės: 7356
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 21

#137 2013-01-26 14:49

Re: Asmeninis tobulėjimas

Kas išvis tie sovietai? Ir ar jie skanūs? Kaip gamint?

Neprisijungęs

 
olegaskimanas
1 gramas gyvuliniu baltymu...
Registravosi: 2008-06-06
Žinutės: 6087
Atsiliepimai: 26

#138 2013-01-26 14:49

Re: Asmeninis tobulėjimas

nenugalimas rašė:

Ka reiskia sovietiniai? Kaip pasireiskia tas sovietiskumas?

Nu gal atsiras kas ir paaiskins.

Neprisijungęs

 
nenugalimas
pulsometras
Registravosi: 2011-03-15
Žinutės: 3795
Atsiliepimai: 13

#139 2013-01-26 14:53

Re: Asmeninis tobulėjimas

olegaskimanas rašė:

nenugalimas rašė:

Ka reiskia sovietiniai? Kaip pasireiskia tas sovietiskumas?

Nu gal atsiras kas ir paaiskins.

Nu as turiu minciu, kaip tas sovietiskumas pasireiskia, bet noreciau, kad kas patvirtintu arba papasakotu savo teorija big_smile

Neprisijungęs

 
olegaskimanas
1 gramas gyvuliniu baltymu...
Registravosi: 2008-06-06
Žinutės: 6087
Atsiliepimai: 26

#140 2013-01-26 14:54

Re: Asmeninis tobulėjimas

nenugalimas rašė:

olegaskimanas rašė:

nenugalimas rašė:

Ka reiskia sovietiniai? Kaip pasireiskia tas sovietiskumas?

Nu gal atsiras kas ir paaiskins.

Nu as turiu minciu, kaip tas sovietiskumas pasireiskia, bet noreciau, kad kas patvirtintu arba papasakotu savo teorija big_smile

Tai rezk, gal atsiras pritarianciu. big_smile

Neprisijungęs

 
nenugalimas
pulsometras
Registravosi: 2011-03-15
Žinutės: 3795
Atsiliepimai: 13

#141 2013-01-26 14:56

Re: Asmeninis tobulėjimas

olegaskimanas rašė:

nenugalimas rašė:

olegaskimanas rašė:


Nu gal atsiras kas ir paaiskins.

Nu as turiu minciu, kaip tas sovietiskumas pasireiskia, bet noreciau, kad kas patvirtintu arba papasakotu savo teorija big_smile

Tai rezk, gal atsiras pritarianciu. big_smile

Geriau palauksiu big_smile gal kas papasakos dar big_smile

Neprisijungęs

 
Naujokas1990
Mr Klausimelis
Registravosi: 2010-08-22
Žinutės: 891
Atsiliepimai: 2

#142 2013-01-26 15:01

Re: Asmeninis tobulėjimas

Protas, sportas yra nerealus dalykas, sutinku, kad su juo tobulejama, skatinama didesne valia, uzsispyrimas, kovotojo dvasia ir ne tik smile

Neprisijungęs

 
Protas
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2012-01-24
Žinutės: 56
Atsiliepimai: 0

#143 2013-01-26 16:16

Re: Asmeninis tobulėjimas

whatever rašė:

Protas rašė:

Naujokas1990 rašė:

Sidaz, teisingai zmogau kalbi wink What ever p.i.s.a.u ka tu manai zmogau, dusk kale jei tau tai nepatinka. Tu negerbi manes, as negerbsiu taves, as bandziau tolerantiskai, bet su tavim neimanoma.

Tavo keiksmai  rodo, kad laikai kažkokį pyktį moterų atžvilgiu ir tau labai rūpi kaip jos į tave reaguoja. Visų pirma, normalią ir protingą merginą turi sudominti savo asmenybe, o ne kažkokiais pick up'o triukais. Antra, po whatever turi sekti "Ačiū už pokalbį", jei turi kažkokią savivertę ir tau tikrai mažai rūpi kaip ji į tave reaguoja.

O tai kaip irgi vienam is prasviesejusiu - reiketu sugebet atsirinkt lyti is rasymo manieros wink

Ai, suklydau. Čia tau buvo taikoma smile Atsiprašau tada Naujoko.


Tau irgi panasiai metu kaip Naujokui? smile

p.s.paryskintas sakinys man labiausiai patinka. tik truksta - "as pakankamai protingas esu, kad..." ir pan. smile

Daugiau. Kad konstatavau faktą - perskaičiau nemažai, tai čia jau giriuosi? Temos autorius paklausė klausimo, aš pasidalinau savo patirtimi - kas daugiau davė man naudos.

Neprisijungęs

 
LarisVaris
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-07-04
Žinutės: 1788
Atsiliepimai: 12

#144 2013-01-26 17:20

Re: Asmeninis tobulėjimas

Kokių diskusijų padavė.. big_smile

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#145 2013-01-26 17:24

Re: Asmeninis tobulėjimas

pas mus forume labai daug tobulu - artejanciu prie tobulybes asmenybiu, gal net perdaug kaip vienoj vietoj sakyciau...
isvada persas - nebrendylu pilna su paaugliskais perdetais maximalistiniais saves vertinimais sad

Neprisijungęs

 
whatever
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-14
Žinutės: 7048
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#146 2013-01-26 19:47

Re: Asmeninis tobulėjimas

Protas rašė:

whatever rašė:

Protas rašė:


Tavo keiksmai  rodo, kad laikai kažkokį pyktį moterų atžvilgiu ir tau labai rūpi kaip jos į tave reaguoja. Visų pirma, normalią ir protingą merginą turi sudominti savo asmenybe, o ne kažkokiais pick up'o triukais. Antra, po whatever turi sekti "Ačiū už pokalbį", jei turi kažkokią savivertę ir tau tikrai mažai rūpi kaip ji į tave reaguoja.

O tai kaip irgi vienam is prasviesejusiu - reiketu sugebet atsirinkt lyti is rasymo manieros wink

Ai, suklydau. Čia tau buvo taikoma smile Atsiprašau tada Naujoko.


Tau irgi panasiai metu kaip Naujokui? smile

p.s.paryskintas sakinys man labiausiai patinka. tik truksta - "as pakankamai protingas esu, kad..." ir pan. smile

Daugiau. Kad konstatavau faktą - perskaičiau nemažai, tai čia jau giriuosi? Temos autorius paklausė klausimo, aš pasidalinau savo patirtimi - kas daugiau davė man naudos.

Atsirinkt lytis, anukeli wink

Zmones perskaite daug knygu niekad nepasako to tiesiogiai. Tikrai apsiskaites zmogus niekad to nedarys. Pizonai - turbut visada tai pabres big_smile + Jeigu smegenu yra, tai supranti pasnekovo apsiskaitymo lygi pokalbio eigoje.

Neprisijungęs

 
whatever
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-14
Žinutės: 7048
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#147 2013-01-26 19:49

Re: Asmeninis tobulėjimas

Naujokas1990 rašė:

Protas, sportas yra nerealus dalykas, sutinku, kad su juo tobulejama, skatinama didesne valia, uzsispyrimas, kovotojo dvasia ir ne tik smile

Sakinys taip suformuluotas, kad is karto pasigedau , "beeeet,,,," big_smile

Neprisijungęs

 
Protas
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2012-01-24
Žinutės: 56
Atsiliepimai: 0

#148 2013-01-26 20:51

Re: Asmeninis tobulėjimas

whatever rašė:

Atsirinkt lytis, anukeli wink

Labai abejoju, kad aš tau anūkėlis. Įdomiai čia tu žmonių amžių moki nuskaityti. Bet tokiais pat asmeniniais įžeidinėjimas tau neatsakinėsiu smile

Zmones perskaite daug knygu niekad nepasako to tiesiogiai. Tikrai apsiskaites zmogus niekad to nedarys. Pizonai - turbut visada tai pabres big_smile + Jeigu smegenu yra, tai supranti pasnekovo apsiskaitymo lygi pokalbio eigoje.

Gal tu kokį mokslinį tyrimą padaręs, kad teigi 100% sakantys, ,kad perskaitę nemažai knygų yra pižonai? Gal pasidalinsi kokia nuoroda? Būtų įdomu sužinoti iš kur toks absoliutus įsitikinimas smile Aš tai pavyzdžiui esu sutikęs žmonių, kurie sako skaičiau va tokias ir anokias knygas, straipnsius tam tikra tema. Tai dažnai ir įdomu tokių paklausyti, nes jie yra įprastai išsilavinę žmonės, kurie turi ir pagrįstą nuomonę. Be to, mano atveju  skaitymas asmeninio tobulėjimo tema joks privalumas. Daugelis knygų tokių pop autorių kaip Kiyosaki, Sharma, Trump, Schafer, Robins ir kt. yra masių popsas ir neatnešančios didelės naudos.  Kaip sakiau, gym'as man buvo geresnė gyvenimo mokykla.

Neprisijungęs

 
whatever
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-14
Žinutės: 7048
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#149 2013-01-27 00:30

Re: Asmeninis tobulėjimas

Protas rašė:

whatever rašė:

Atsirinkt lytis, anukeli wink

Labai abejoju, kad aš tau anūkėlis. Įdomiai čia tu žmonių amžių moki nuskaityti. Bet tokiais pat asmeniniais įžeidinėjimas tau neatsakinėsiu smile

Zmones perskaite daug knygu niekad nepasako to tiesiogiai. Tikrai apsiskaites zmogus niekad to nedarys. Pizonai - turbut visada tai pabres big_smile + Jeigu smegenu yra, tai supranti pasnekovo apsiskaitymo lygi pokalbio eigoje.

Gal tu kokį mokslinį tyrimą padaręs, kad teigi 100% sakantys, ,kad perskaitę nemažai knygų yra pižonai? Gal pasidalinsi kokia nuoroda? Būtų įdomu sužinoti iš kur toks absoliutus įsitikinimas smile Aš tai pavyzdžiui esu sutikęs žmonių, kurie sako skaičiau va tokias ir anokias knygas, straipnsius tam tikra tema. Tai dažnai ir įdomu tokių paklausyti, nes jie yra įprastai išsilavinę žmonės, kurie turi ir pagrįstą nuomonę. Be to, mano atveju  skaitymas asmeninio tobulėjimo tema joks privalumas. Daugelis knygų tokių pop autorių kaip Kiyosaki, Sharma, Trump, Schafer, Robins ir kt. yra masių popsas ir neatnešančios didelės naudos.  Kaip sakiau, gym'as man buvo geresnė gyvenimo mokykla.

Nu issisakei jau viska apie save? smile

Dabar dar karta perskaityk ka as apie pizonus rasiau. Po to perskaityk ka tu parasei ir surask esmini skirtuma. Jeigu nerasi - ne tas knygas skaitei  (arba ne i ta sale ejai) big_smile

p.s. jeigu zodis "anukelis" tave izedzia - turi rimtesniu problemu wink

Paskutinį kartą taisė whatever (2013-01-27 00:32)

Neprisijungęs

 
Protas
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2012-01-24
Žinutės: 56
Atsiliepimai: 0

#150 2013-01-27 09:09

Re: Asmeninis tobulėjimas

whatever rašė:

Dabar dar karta perskaityk ka as apie pizonus rasiau. Po to perskaityk ka tu parasei ir surask esmini skirtuma. Jeigu nerasi - ne tas knygas skaitei  (arba ne i ta sale ejai) big_smile

p.s. jeigu zodis "anukelis" tave izedzia - turi rimtesniu problemu wink

Man nei šilta nei šalta, kad tu čia forume trolini smile O kad nesugebi diskusijoje argumento suformuluoti be asmeninio įžeidimo, tai čia tau reiktų susimastyti apie savo brandą.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net