Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

smiriusz
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2009-10-09
Žinutės: 58
Atsiliepimai: 0

#1 2010-10-29 20:33

Išsipūtęs pilvas, riebaliukai.

Sveiki, yra tokia situacija. Pilvas mano kažkodėl išsipūtė ir yra ant jo riebalų. Kaip viską numest? Turint omenyje, kad man 17m., svoris 71kg, ūgis 182cm. Sportuoju nepilnus metus, su pertrauka per vasarą. Šiuo metu pradedu tvarkytis mitybą, nebevalgyt visokių šūdų, šokoladukų, picų ir pan. (aišku neis visai atsisakyt, bet sumažint bent iki minimumo yra gerai, manau). Pradėjau salėj po truputį bėgiot, slidėmis bėgiot, dviračiu vis dažniau pravažiuoju. Ką dar patarsite?

p.s. einu tris dienas per savaitę į salę, bet žadu pradėt eit penkias (dvi dienas iš jų kardio skirčiau).

mano sporto programa:

Pirmadienis (Krūtinė, Bicepsas)
1.Štangos spaudimas ant lygaus 4x8
2.Štangos spaudimas kampu 4x8
3.Hanteliai kampu 3x10
4.Treniruoklis nr. 10 4x10
5.Štangos lenkimas stovint 4x8
6.Plaktukas 4x8
7.Užpompavimas su štanga
8.Trapecija 4x8
9.Presas

Trečiadienis (Nugara, Tricepsas)
1.Prisitraukimai už nugaros 3x10
2.Lyno trauka prie kaklo 4x10
3.Lyno trauka prie pilvo 4x8
4.Su hanteliu nugarai 3x8
5.Tricepsas prancūziškai 4x8
6.Štangos spaudimas siaurai 4x8
7.Tricepsas viena ranka 3x10
8.Presas

Penktadienis (Pečiai,Kojos)
1.Pritūpimai su štanga 4x8
2.Kojų spaudimas 4x8
3.Kojų lenkimas gulint 4x12
4.Blauzda spaudime 3x12
5.Hantelių spaudimas pečiams 4x8
6.Treniruoklis pečiams 3x10
7.Štangos spaudimas už galvos 4x8
8.Presas

Neprisijungęs

 
Puma9ANX
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2009-10-19
Žinutės: 1984
Atsiliepimai: 3

#2 2010-10-29 20:46

Re: Išsipūtęs pilvas, riebaliukai.

Kam cia ta programa surasei ?big_smile seip visa beda mityboj... ir rinkis ar augini raumenyna toliau ar numeti riebalu ir tik poto vel gryzti y auginima...
As vietoj tave bent pauginciau iki kokiu 85kg juk ziema nieks nemato jusu "presu" o ant vasros pradeciau mest nereikalinga riebala ir ne tik kad pilvas sumazes bet ir krutine bicai ir kitos raumenu grupes paryskes...

Neprisijungęs

 
smiriusz
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2009-10-09
Žinutės: 58
Atsiliepimai: 0

#3 2010-10-29 20:57

Re: Išsipūtęs pilvas, riebaliukai.

Net nežinau kam aš ją čia parašiau. big_smile Na taip svoris man neauga taip gerai, kad iki 85kg per žiemą priaugčiau. Nebent išvis kokiu tešlium patapt, ko aš tikrai nenoriu. smile Dar viena, turbūt, didelė klaida - valgymas prieš miegą (toli gražu ne liesa varškė big_smile), šito irgi stengsiuos atsisakyt.  Tarkim, renkuosi numest riebalų ir vėliau augint raumenyną. Tai man nebedaryt programos ir visą dėmėsį skirt tik kardio? O kaip mano variantas apskritai, daryti tą programą kur parašiau ir dviem laisvom dienom daryt kardio (tarkim antradienį, ketvirtadienį)?

p.s. tas mano kardio kolkas ne stebuklingas, 10min. bėgimas (po to pompa pareina big_smile), 10min. ant slidžių, presas. Žinau, reikia didint laiką, tą ir stengiuos daryt, bet neina taip greitai. smile

Neprisijungęs

 
Puma9ANX
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2009-10-19
Žinutės: 1984
Atsiliepimai: 3

#4 2010-10-29 21:05

Re: Išsipūtęs pilvas, riebaliukai.

Tau visu pirma reiktu mitybos skilty skaityt ir visa mityba susireguliuot, o ne tik varkse pries miega...
beto ka tu ten galvoji mest is tu 71kg? big_smile kaulu rinkinukas tik liksi

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net