Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Tema uždaryta

fanis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Danija
Registravosi: 2009-09-03
Žinutės: 2413
Atsiliepimai: 1

#3251 2011-03-03 21:16

Re: TNT kursu log'as

kodel  ? big_smile

Neprisijungęs

 
TNT
Dažnas senbūvis
Vietovė: xxx
Registravosi: 2006-11-25
Žinutės: 3174
Atsiliepimai: 0

#3252 2011-03-03 21:16

Re: TNT kursu log'as

Robšė rašė:

TNT rašė:

Liudas rašė:

Nu cia paliubomu TNT, as tau nuosirdziai patariu mest tas adatas, nes susidarkes tu ziauriai esi.

Kad mestos tos adatos. Kursas nutrauktas pries 3-4 dienas. eina tik Arimidex ir vsio. net is papildu liko tik proteinas. nes as pats nematau prasmes svaostyti saibas vejai, kuriu ir taip truksta. Tai cia aisku dekui kad mane apsvietei, bet nesupratau reziume. Tu cia irgi is tu kurie siulo sporta mesti ar siu lai taisyti viska?

Manau Liudas norejo pasakyt, ka tau netiesiogiai nevienas jau bande pasakyt, kad realiai ivertintum savo esama situacija ir galimybes. Pradek viska nuo svaraus lapo. Pasake tiesiai sviesiai, nevyniodamas i vata, uztat ir skamba gal kiek grubiai. Bet kai tau sako netiesiogiai, per uzuominas, tai kazkaip gal ir neiseina suprast, kokia mintis uzsifruota wink O chemija, jau daugkas tokia nuomone isreiske, pamirsk isviso ilgam laikui (ne savaitem ar menesiams keliems, bet metams ar daugiau), kol pradesi teisinga linkme judeti, nes tikrai panasu, kad vejais pinigus leidi ar gal jau priklausomybe konkreciai jai turi  wink
Net mazos asmenines pergales gali suteikti tikrai labai daug dziaugsmo bei vidinio pasitenkinimo ir motyvacijos, viskas nuo poziurio priklauso, nebutina mr.olympia titulo laimet wink

Aisku dekui uz pastabas, bet man atrodo cia ne spelioti reikia, o varyti i prieki. Nes kalbom kali tik pirstus ir reakcija mankstinti. As realiai mastau ir manau turiu normalius sansus sportuoti ir pasiekti tai ka sugebu pasiekti big_smile

Neprisijungęs

 
TNT
Dažnas senbūvis
Vietovė: xxx
Registravosi: 2006-11-25
Žinutės: 3174
Atsiliepimai: 0

#3253 2011-03-03 21:17

Re: TNT kursu log'as

SenasSportas rašė:

Miozeriux rašė:

man patinka kaip suaugusiu zmoniu ir vaiku mentalitetas skiriasi, kai kritikuoja tnt tai viskas lyg ir normaliai kartais ir per aštriai užstumia bet tnt nepuola svaidytis bet kokiais žodžiais o viską normaliai priima, o kai kokį fullpower pakritikuoja tai būna 10 puslapių kur kas antras žodis utiutiu utiutiu, o reziume lieka tai, kad žmones sugebančius priimt kritika kur kas labiau gerbia:D

jo tas tiesa, asmeniskai is mano puses labai didelis respectas TNT uz tai, kad jis nemazai pakelia psichologiskai ir praktiskai visuose situacijose susivaldo smile saunuolis.
o kokiam vaikui taip pasakytum, tai prasidetu kovos be taisykliu big_smile

Dekui big_smile

Neprisijungęs

 
HRS
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-03-11
Žinutės: 4143
Atsiliepimai: 8

#3254 2011-03-03 21:17

Re: TNT kursu log'as

TNT rašė:

CLuB rašė:

TNT rašė:

Man atrodo viskas cia siandien buvo pasakyta. ir galim uzbaigti siandienos stumykla. Leksiu kojas daryti. O ir sausai tikiuosi daugiau riebalo nusimesiu big_smile

o naturaliai esi sportaves? smile t.y. progresaves smile

Tai nuo 15 metu juk steru nevarau. Aisku esu sportaves ir progresaves naturaliai. Turejau foto kazkur siaip visai neblogai atrodziau riebalo nebuvo ir treneris priziuredavo pastoviai. Va Lt tai tolkas sportuoti budavo big_smile

Va cia TNT tiesa pasakiai,kad lietuwoj sportuot salygos superines !

Neprisijungęs

 
P406
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-11-08
Žinutės: 623
Atsiliepimai: 4

#3255 2011-03-03 21:21

Re: TNT kursu log'as

Jei jau taip super tai ko patys uk sedit?

Neprisijungęs

 
TNT
Dažnas senbūvis
Vietovė: xxx
Registravosi: 2006-11-25
Žinutės: 3174
Atsiliepimai: 0

#3256 2011-03-03 21:23

Re: TNT kursu log'as

HRS rašė:

TNT rašė:

CLuB rašė:


o naturaliai esi sportaves? smile t.y. progresaves smile

Tai nuo 15 metu juk steru nevarau. Aisku esu sportaves ir progresaves naturaliai. Turejau foto kazkur siaip visai neblogai atrodziau riebalo nebuvo ir treneris priziuredavo pastoviai. Va Lt tai tolkas sportuoti budavo big_smile

Va cia TNT tiesa pasakiai,kad lietuwoj sportuot salygos superines !

Nera net ka lyginti. Pamenu visada treneriai salia ir norintys padeti. O jeigu imtum is ju chemija tai vapse nuo taves neatsirauktu. Nors iranga sena ir surudijus, nors sale pelesiu duoda, bet tai kas? esme tapati, o rezultatai geresni big_smile

Neprisijungęs

 
TNT
Dažnas senbūvis
Vietovė: xxx
Registravosi: 2006-11-25
Žinutės: 3174
Atsiliepimai: 0

#3257 2011-03-03 21:24

Re: TNT kursu log'as

P406 rašė:

Jei jau taip super tai ko patys uk sedit?

As Airijoje esu nes lt pinigu neuztekdavo, o tevai irgi ne ypac turtingi tad ir tek lekti kur perspektyvos didesnes big_smile

Neprisijungęs

 
fanis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Danija
Registravosi: 2009-09-03
Žinutės: 2413
Atsiliepimai: 1

#3258 2011-03-03 21:24

Re: TNT kursu log'as

Del sporto gal ir tiesa , bet kitas minusas lietuvoj gyvent...

Neprisijungęs

 
TNT
Dažnas senbūvis
Vietovė: xxx
Registravosi: 2006-11-25
Žinutės: 3174
Atsiliepimai: 0

#3259 2011-03-03 21:25

Re: TNT kursu log'as

fanis rašė:

Del sporto gal ir tiesa , bet kitas minusas lietuvoj gyvent...

Na taip su pinigais tai problemele nemaza lt butu.

Neprisijungęs

 
fanis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Danija
Registravosi: 2009-09-03
Žinutės: 2413
Atsiliepimai: 1

#3260 2011-03-03 21:27

Re: TNT kursu log'as

delto ir bega visi is cia , ir dar begs artimiausius 5 metus big_smile

Neprisijungęs

 
HRS
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-03-11
Žinutės: 4143
Atsiliepimai: 8

#3261 2011-03-03 21:36

Re: TNT kursu log'as

P406 rašė:

Jei jau taip super tai ko patys uk sedit?

Treniruotis salygos geros,o cia tai wapsie utiutiu,pas mane dar sale atnaujino,tai wisai baisu pasijudint,perdetai priziuri wiska,treneriu nera,nupiepe snargliai waiksto,zodziu linksma smile

Neprisijungęs

 
TNT
Dažnas senbūvis
Vietovė: xxx
Registravosi: 2006-11-25
Žinutės: 3174
Atsiliepimai: 0

#3262 2011-03-03 21:40

Re: TNT kursu log'as

fanis rašė:

delto ir bega visi is cia , ir dar begs artimiausius 5 metus big_smile

Vis dar bega? Tai gal ne i Airija, nes pas mus irgi nera darbo visi is cia i lt mauna laimes ieskoti. Dabar gal svedija norvegija gyvuoja normaliai.

Neprisijungęs

 
HRS
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-03-11
Žinutės: 4143
Atsiliepimai: 8

#3263 2011-03-03 21:43

Re: TNT kursu log'as

TNT rašė:

fanis rašė:

delto ir bega visi is cia , ir dar begs artimiausius 5 metus big_smile

Vis dar bega? Tai gal ne i Airija, nes pas mus irgi nera darbo visi is cia i lt mauna laimes ieskoti. Dabar gal svedija norvegija gyvuoja normaliai.

As pas sawe miesteli jau anglu nebematau smile

Neprisijungęs

 
fanis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Danija
Registravosi: 2009-09-03
Žinutės: 2413
Atsiliepimai: 1

#3264 2011-03-03 21:43

Re: TNT kursu log'as

TNT rašė:

fanis rašė:

delto ir bega visi is cia , ir dar begs artimiausius 5 metus big_smile

Vis dar bega? Tai gal ne i Airija, nes pas mus irgi nera darbo visi is cia i lt mauna laimes ieskoti. Dabar gal svedija norvegija gyvuoja normaliai.

daug kas i skandinavus varo smile

Neprisijungęs

 
mazaididelis
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-11-19
Žinutės: 507
Atsiliepimai: 1

#3265 2011-03-03 22:22

Re: TNT kursu log'as

SenasSportas rašė:

pvz is manes seni sporto klubo vilkai juokiasi, kad as gal i sekta kokia istojau ar pan, nes jiem nesuprantama atrodo nesamone , kad stanga kuo leciau nuleist, kad keliant i virsu irgi konroliuot judesi, o ne saut kaip raketa ir tt big_smile
galvoja susipiso protas man hmm o man juokas ima ziurint kokias jie nesamones daro smile

O tai kaip pacio rezultatai? geresni, nei tu senu sporto klubo vilku? As asmeniskai nemanau, kad tai yra vienintelis efektyvus budas raumenis uzisaugint, nu ir kas, kad akcentuojamas ne vien tas raumuo, kuris yra isdirbinejamas ir pratime padeda sanariai, bei kiti raumenys? Automatiskai yra keliamas didesnis svoris, todel reikiamas raumuo vistiek puikiai apkraunamas, o be to ''cytinimas kartais labai padeda darbinius pramust, pastebiu as kartais salej Zuro trenkes, tai nepasakyciau, kad ten pas ji tecnika superine, nei jis ten letai kelia, nei letai leidzia, uzpompuoja greit raumeni ir viskas.. nu cia aisku galima butu diskutuot iki begalybes, nes kiek zmoniu, tiek nuomoniu

Neprisijungęs

 
mazaididelis
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-11-19
Žinutės: 507
Atsiliepimai: 1

#3266 2011-03-03 22:24

Re: TNT kursu log'as

TNT rašė:

Liudas rašė:

Nu cia paliubomu TNT, as tau nuosirdziai patariu mest tas adatas, nes susidarkes tu ziauriai esi.

Kad mestos tos adatos. Kursas nutrauktas pries 3-4 dienas. eina tik Arimidex ir vsio. net is papildu liko tik proteinas. nes as pats nematau prasmes svaostyti saibas vejai, kuriu ir taip truksta. Tai cia aisku dekui kad mane apsvietei, bet nesupratau reziume. Tu cia irgi is tu kurie siulo sporta mesti ar siu lai taisyti viska?

kodel nutraukei kursa?

Neprisijungęs

 
TNT
Dažnas senbūvis
Vietovė: xxx
Registravosi: 2006-11-25
Žinutės: 3174
Atsiliepimai: 0

#3267 2011-03-03 22:39

Re: TNT kursu log'as

mazaididelis rašė:

SenasSportas rašė:

pvz is manes seni sporto klubo vilkai juokiasi, kad as gal i sekta kokia istojau ar pan, nes jiem nesuprantama atrodo nesamone , kad stanga kuo leciau nuleist, kad keliant i virsu irgi konroliuot judesi, o ne saut kaip raketa ir tt big_smile
galvoja susipiso protas man hmm o man juokas ima ziurint kokias jie nesamones daro smile

O tai kaip pacio rezultatai? geresni, nei tu senu sporto klubo vilku? As asmeniskai nemanau, kad tai yra vienintelis efektyvus budas raumenis uzisaugint, nu ir kas, kad akcentuojamas ne vien tas raumuo, kuris yra isdirbinejamas ir pratime padeda sanariai, bei kiti raumenys? Automatiskai yra keliamas didesnis svoris, todel reikiamas raumuo vistiek puikiai apkraunamas, o be to ''cytinimas kartais labai padeda darbinius pramust, pastebiu as kartais salej Zuro trenkes, tai nepasakyciau, kad ten pas ji tecnika superine, nei jis ten letai kelia, nei letai leidzia, uzpompuoja greit raumeni ir viskas.. nu cia aisku galima butu diskutuot iki begalybes, nes kiek zmoniu, tiek nuomoniu

Manau kiekvienas turi surasti kas jam asmeniskai tinka big_smile

Neprisijungęs

 
TNT
Dažnas senbūvis
Vietovė: xxx
Registravosi: 2006-11-25
Žinutės: 3174
Atsiliepimai: 0

#3268 2011-03-03 22:41

Re: TNT kursu log'as

mazaididelis rašė:

TNT rašė:

Liudas rašė:

Nu cia paliubomu TNT, as tau nuosirdziai patariu mest tas adatas, nes susidarkes tu ziauriai esi.

Kad mestos tos adatos. Kursas nutrauktas pries 3-4 dienas. eina tik Arimidex ir vsio. net is papildu liko tik proteinas. nes as pats nematau prasmes svaostyti saibas vejai, kuriu ir taip truksta. Tai cia aisku dekui kad mane apsvietei, bet nesupratau reziume. Tu cia irgi is tu kurie siulo sporta mesti ar siu lai taisyti viska?

kodel nutraukei kursa?

Na kursa nutraukiau nes nematau prasmes varyti toliau. Sekantis mano kursas po poros menesiu tikriausiai bus ir truks vos 3sav, nes tikrai nemanau, kad verta ilgesni daryti big_smile Cia aisku asmeniskai man. Kaip kurie megsta ilgus kursus big_smile

Neprisijungęs

 
Metaninis
Stuburatorius
Registravosi: 2010-10-12
Žinutės: 490
Atsiliepimai: 0

#3269 2011-03-03 22:42

Re: TNT kursu log'as

TNT rašė:

mazaididelis rašė:

TNT rašė:


Kad mestos tos adatos. Kursas nutrauktas pries 3-4 dienas. eina tik Arimidex ir vsio. net is papildu liko tik proteinas. nes as pats nematau prasmes svaostyti saibas vejai, kuriu ir taip truksta. Tai cia aisku dekui kad mane apsvietei, bet nesupratau reziume. Tu cia irgi is tu kurie siulo sporta mesti ar siu lai taisyti viska?

kodel nutraukei kursa?

Na kursa nutraukiau nes nematau prasmes varyti toliau. Sekantis mano kursas po poros menesiu tikriausiai bus ir truks vos 3sav, nes tikrai nemanau, kad verta ilgesni daryti big_smile Cia aisku asmeniskai man. Kaip kurie megsta ilgus kursus big_smile

kodel nera prasmes varyt toliau?

Neprisijungęs

 
CLuB
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-12-23
Žinutės: 1337
Atsiliepimai: 0

#3270 2011-03-03 23:19

Re: TNT kursu log'as

TNT rašė:

CLuB rašė:

TNT rašė:

Man atrodo viskas cia siandien buvo pasakyta. ir galim uzbaigti siandienos stumykla. Leksiu kojas daryti. O ir sausai tikiuosi daugiau riebalo nusimesiu big_smile

o naturaliai esi sportaves? smile t.y. progresaves smile

Tai nuo 15 metu juk steru nevarau. Aisku esu sportaves ir progresaves naturaliai. Turejau foto kazkur siaip visai neblogai atrodziau riebalo nebuvo ir treneris priziuredavo pastoviai. Va Lt tai tolkas sportuoti budavo big_smile

O kiek tas sportavimas naturaliai truko? smile

Neprisijungęs

 
TNT
Dažnas senbūvis
Vietovė: xxx
Registravosi: 2006-11-25
Žinutės: 3174
Atsiliepimai: 0

#3271 2011-03-04 00:08

Re: TNT kursu log'as

Metaninis rašė:

TNT rašė:

mazaididelis rašė:


kodel nutraukei kursa?

Na kursa nutraukiau nes nematau prasmes varyti toliau. Sekantis mano kursas po poros menesiu tikriausiai bus ir truks vos 3sav, nes tikrai nemanau, kad verta ilgesni daryti big_smile Cia aisku asmeniskai man. Kaip kurie megsta ilgus kursus big_smile

kodel nera prasmes varyt toliau?

Receptoriai jau atbuke ir reiketu kelti doze, o to daryti nenoriu. Na esmej as supratau, kad 3sav man kaiptik.

Neprisijungęs

 
TNT
Dažnas senbūvis
Vietovė: xxx
Registravosi: 2006-11-25
Žinutės: 3174
Atsiliepimai: 0

#3272 2011-03-04 00:09

Re: TNT kursu log'as

CLuB rašė:

TNT rašė:

CLuB rašė:


o naturaliai esi sportaves? smile t.y. progresaves smile

Tai nuo 15 metu juk steru nevarau. Aisku esu sportaves ir progresaves naturaliai. Turejau foto kazkur siaip visai neblogai atrodziau riebalo nebuvo ir treneris priziuredavo pastoviai. Va Lt tai tolkas sportuoti budavo big_smile

O kiek tas sportavimas naturaliai truko? smile

Na ilgai nuo 15 metu iki 25. aisku buvo pertrauku kaip pas paaugli.

Neprisijungęs

 
OZ
Misteris Teorija
Registravosi: 2007-01-07
Žinutės: 1635
Atsiliepimai: 4

#3273 2011-03-04 00:10

Re: TNT kursu log'as

kursuot pradejai 72kg sverdamas? smile tai nekazkas ten is taves kaip naturalo buvo ir, nes atrodo aukstokas tu?

Neprisijungęs

 
CLuB
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-12-23
Žinutės: 1337
Atsiliepimai: 0

#3274 2011-03-04 00:11

Re: TNT kursu log'as

TNT rašė:

CLuB rašė:

TNT rašė:


Tai nuo 15 metu juk steru nevarau. Aisku esu sportaves ir progresaves naturaliai. Turejau foto kazkur siaip visai neblogai atrodziau riebalo nebuvo ir treneris priziuredavo pastoviai. Va Lt tai tolkas sportuoti budavo big_smile

O kiek tas sportavimas naturaliai truko? smile

Na ilgai nuo 15 metu iki 25. aisku buvo pertrauku kaip pas paaugli.

Na ziurek dabar teisinga linkme judek smile

Neprisijungęs

 
sportuniversal
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-05-22
Žinutės: 457
Atsiliepimai: 2

#3275 2011-03-04 05:10

Re: TNT kursu log'as

zmones tau pataria metams kaip minimum nulipti nuo kurso, o tu vel savo ....hmm
taip ir nepasinaudosi patarimais ?

Neprisijungęs

 

Tema uždaryta

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net