Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

mazaididelis
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-11-19
Žinutės: 507
Atsiliepimai: 1

#101 2010-09-18 08:57

Re: Kurso Log'as

Phobos, kur dinges? Kaip sekas?

Neprisijungęs

 
ro_mka
Dažnas senbūvis
Vietovė: Londonas
Registravosi: 2008-11-10
Žinutės: 1141
Atsiliepimai: 3

#102 2010-09-18 09:27

Re: Kurso Log'as

mazaididelis rašė:

Phobos, kur dinges? Kaip sekas?

utiutiu, sikna biski, uzsikasiau darbuose salej buvau tik 2 kart sia savaite ir per savaitgali visa dirbu... Svoris ant +-100 stovi, nors jega normaliai kyla. Biski gruzas kai ant chemijos sedi ir pasportuot neiseina, gal kita savaite geresne bus... Funny enough lygtai riebalas pradejo biski tirpt, nusipirkau body fat caliper, turi atsiust siandien arba pirmadieni, tai bus galima pasekt ne tik kiek svoris keicias bet ir koks butent svoris keicias :-)

Neprisijungęs

 
ro_mka
Dažnas senbūvis
Vietovė: Londonas
Registravosi: 2008-11-10
Žinutės: 1141
Atsiliepimai: 3

#103 2010-09-18 09:33

Re: Kurso Log'as

Siaip skrandis biski apsunkes nuo oxy turbut, nepriema gainerio visai, isaunu tai puse dienos ant apsivemimo ribos, rankos dreba, visas toks suspardytas, kad negaliu nei valgyt nei gert. Pora dienu dabar prisukau ir papildus ir maista, tai lygtai pailsejau, ateis nauji papildukai greitai, biski geineris lengvesnis, proteinas grynas, tai gal juos kazkaip suvirskinsiu, atsuksiu pilna katuske vel edala ir ziuresim kas bus, pajudes biski svoris gal is vietos...

Neprisijungęs

 
butuzzic
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-03-01
Žinutės: 226
Atsiliepimai: 0

#104 2010-09-18 09:44

Re: Kurso Log'as

Phobos rašė:

Siaip skrandis biski apsunkes nuo oxy turbut, nepriema gainerio visai, isaunu tai puse dienos ant apsivemimo ribos, rankos dreba, visas toks suspardytas, kad negaliu nei valgyt nei gert. Pora dienu dabar prisukau ir papildus ir maista, tai lygtai pailsejau, ateis nauji papildukai greitai, biski geineris lengvesnis, proteinas grynas, tai gal juos kazkaip suvirskinsiu, atsuksiu pilna katuske vel edala ir ziuresim kas bus, pajudes biski svoris gal is vietos...

kad jega kyla, tai gerai. o del svorio... keisk netik mityba, bet ir treniruociu sistema, gal raumenys atrofavosi i ta pati atliekama pratima?

Neprisijungęs

 
ro_mka
Dažnas senbūvis
Vietovė: Londonas
Registravosi: 2008-11-10
Žinutės: 1141
Atsiliepimai: 3

#105 2010-09-18 10:04

Re: Kurso Log'as

butuzzic rašė:

Phobos rašė:

Siaip skrandis biski apsunkes nuo oxy turbut, nepriema gainerio visai, isaunu tai puse dienos ant apsivemimo ribos, rankos dreba, visas toks suspardytas, kad negaliu nei valgyt nei gert. Pora dienu dabar prisukau ir papildus ir maista, tai lygtai pailsejau, ateis nauji papildukai greitai, biski geineris lengvesnis, proteinas grynas, tai gal juos kazkaip suvirskinsiu, atsuksiu pilna katuske vel edala ir ziuresim kas bus, pajudes biski svoris gal is vietos...

kad jega kyla, tai gerai. o del svorio... keisk netik mityba, bet ir treniruociu sistema, gal raumenys atrofavosi i ta pati atliekama pratima?

Treniruociu sistema nauja pradejau pries mazfaug pusantro menesio visiskai kitokia nei darydavau anksciau, su ja viskas tvarkoj, reikia iki sales daeit...

Paskutinį kartą taisė Phobos (2010-09-18 10:05)

Neprisijungęs

 
ro_mka
Dažnas senbūvis
Vietovė: Londonas
Registravosi: 2008-11-10
Žinutės: 1141
Atsiliepimai: 3

#106 2010-09-18 10:12

Re: Kurso Log'as

Vienintelis dalykas ko negaliu pakeist tai poilsio trukumas... 4-5 Val miego per diena augimui nepadeda...

Neprisijungęs

 
mazaididelis
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-11-19
Žinutės: 507
Atsiliepimai: 1

#107 2010-09-18 14:31

Re: Kurso Log'as

Phobos rašė:

Siaip skrandis biski apsunkes nuo oxy turbut, nepriema gainerio visai, isaunu tai puse dienos ant apsivemimo ribos, rankos dreba, visas toks suspardytas, kad negaliu nei valgyt nei gert. Pora dienu dabar prisukau ir papildus ir maista, tai lygtai pailsejau, ateis nauji papildukai greitai, biski geineris lengvesnis, proteinas grynas, tai gal juos kazkaip suvirskinsiu, atsuksiu pilna katuske vel edala ir ziuresim kas bus, pajudes biski svoris gal is vietos...

hmm gal vertetu oxy ismest ir pagert jogurtiniu- skrandzio mikroflora atstatanciu tableciu? Del to ir utiutiu orals, labai jau skrandi apnuodyja.. man va dabar pirmas kursas be metano, tai kaifuoju, apetitas superinis, nespeju maisto medziagu i save kist, ir siaip savijauta nykstys

Neprisijungęs

 
ro_mka
Dažnas senbūvis
Vietovė: Londonas
Registravosi: 2008-11-10
Žinutės: 1141
Atsiliepimai: 3

#108 2010-09-18 14:36

Re: Kurso Log'as

Nedaug liko, palaikysiu iki galo, ateinanti penktadieni baigsis.

Neprisijungęs

 
ro_mka
Dažnas senbūvis
Vietovė: Londonas
Registravosi: 2008-11-10
Žinutės: 1141
Atsiliepimai: 3

#109 2010-09-18 15:24

Re: Kurso Log'as

Ale jau piktumas kaip pradejo imti...tokios atrodo geros nuotaikos vaikstau, tik koks bespridelas tai akyse aptemsta... Testo poveikis tikriausiai pradeda jau isivaziuoti :-) ir kaip TNT kazkada issireiske, toks ramybes jausmas vidinis, kad per gatve gali eit nesidaires :-) dabar jau galvoju, kad gal ir gerai, kad nepasiemiau tren e vietoj dekos, o buvau pradejes abejot...

Neprisijungęs

 
mancius
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-04-06
Žinutės: 45
Atsiliepimai: 0

#110 2010-09-18 17:21

Re: Kurso Log'as

Phobos rašė:

Ale jau piktumas kaip pradejo imti...tokios atrodo geros nuotaikos vaikstau, tik koks bespridelas tai akyse aptemsta... Testo poveikis tikriausiai pradeda jau isivaziuoti :-) ir kaip TNT kazkada issireiske, toks ramybes jausmas vidinis, kad per gatve gali eit nesidaires :-) dabar jau galvoju, kad gal ir gerai, kad nepasiemiau tren e vietoj dekos, o buvau pradejes abejot...

man masteris kazkaip sutvarko situos reikalus,inesa ramybes smile

Neprisijungęs

 
kurgitu
Atletas :)
Registravosi: 2009-09-30
Žinutės: 2892
Atsiliepimai: 12

#111 2010-09-18 23:06

Re: Kurso Log'as

Phobos rašė:

Ale jau piktumas kaip pradejo imti...tokios atrodo geros nuotaikos vaikstau, tik koks bespridelas tai akyse aptemsta... Testo poveikis tikriausiai pradeda jau isivaziuoti :-) ir kaip TNT kazkada issireiske, toks ramybes jausmas vidinis, kad per gatve gali eit nesidaires :-) dabar jau galvoju, kad gal ir gerai, kad nepasiemiau tren e vietoj dekos, o buvau pradejes abejot...

man tas pat buna kada nedamiegu toks agresyvumas viskam,tai pat kaip alkis ,ir pas tave kaip susideda daugelis dalyku tai ziurek kad nebutu sprogimo ,saugok save ,o tai kad bedos nebutu hmm

Neprisijungęs

 
TNT
Dažnas senbūvis
Vietovė: xxx
Registravosi: 2006-11-25
Žinutės: 3174
Atsiliepimai: 0

#112 2010-09-18 23:47

Re: Kurso Log'as

Phobos rašė:

Ale jau piktumas kaip pradejo imti...tokios atrodo geros nuotaikos vaikstau, tik koks bespridelas tai akyse aptemsta... Testo poveikis tikriausiai pradeda jau isivaziuoti :-) ir kaip TNT kazkada issireiske, toks ramybes jausmas vidinis, kad per gatve gali eit nesidaires :-) dabar jau galvoju, kad gal ir gerai, kad nepasiemiau tren e vietoj dekos, o buvau pradejes abejot...

Sveikas istojes i po...istu kluba smile Uzvaryk dar slino. Tai jis tau galva visai istustins. Nematyse akyse senis moteris ar vyras. jei tik sustrinasi iskarto i vieta statysi smile Tik va neaisku koks pas tave darbas, nes man tokioj stadijoje dirbti nelabai pavyksta. Daug klaidu atsiranda.

Neprisijungęs

 
TNT
Dažnas senbūvis
Vietovė: xxx
Registravosi: 2006-11-25
Žinutės: 3174
Atsiliepimai: 0

#113 2010-09-18 23:51

Re: Kurso Log'as

Tiesa kurgitu labai teisinga pastaba dave. Saugok save, kad uz grotu netektu pabuvoti. Nes tokioje busenoje vaikstai ant ribos nuo kazko nepataisomo. Ir paciam visko yra buve. Ypac sudetinga vairuoti. Laikykis ir kontroliuok save smile

Neprisijungęs

 
ro_mka
Dažnas senbūvis
Vietovė: Londonas
Registravosi: 2008-11-10
Žinutės: 1141
Atsiliepimai: 3

#114 2010-09-19 10:03

Re: Kurso Log'as

As zmogus siaip is esmes nepiktas, iki krastutinumu gal tokiu nedaeisiu :-D o slino saut nera pakolkas nei reikalo nei gyvenimo budas leistu ji teisingai pavartot :-) kaip kurgitu sake nedamiegojimas savo duoda, is ryto kaip velnias vaikstau, viskas susideda, bet dar pakolkas rimti nemalonumai negresia lyg ir :-D

Neprisijungęs

 
TNT
Dažnas senbūvis
Vietovė: xxx
Registravosi: 2006-11-25
Žinutės: 3174
Atsiliepimai: 0

#115 2010-09-19 10:23

Re: Kurso Log'as

Phobos rašė:

As zmogus siaip is esmes nepiktas, iki krastutinumu gal tokiu nedaeisiu :-D o slino saut nera pakolkas nei reikalo nei gyvenimo budas leistu ji teisingai pavartot :-) kaip kurgitu sake nedamiegojimas savo duoda, is ryto kaip velnias vaikstau, viskas susideda, bet dar pakolkas rimti nemalonumai negresia lyg ir :-D

Na tuomet super nykstys

Neprisijungęs

 
ro_mka
Dažnas senbūvis
Vietovė: Londonas
Registravosi: 2008-11-10
Žinutės: 1141
Atsiliepimai: 3

#116 2010-09-22 15:40

Re: Kurso Log'as

Pasimatavau uzvakar bf, 11.7%, stors kaip kiaule lol

Neprisijungęs

 
mazaididelis
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-11-19
Žinutės: 507
Atsiliepimai: 1

#117 2010-09-22 15:59

Re: Kurso Log'as

Phobos rašė:

Pasimatavau uzvakar bf, 11.7%, stors kaip kiaule lol

Kaip cia matavais? Man ir reiktu pasimatuot idomumo delei

Neprisijungęs

 
metanis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Siauliai
Registravosi: 2010-03-10
Žinutės: 3884
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 7

#118 2010-09-22 16:07

Re: Kurso Log'as

Phobos rašė:

Pasimatavau uzvakar bf, 11.7%, stors kaip kiaule lol

Pats tas smile per ziema iki 14 uzvarysi big_smile

Neprisijungęs

 
metanis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Siauliai
Registravosi: 2010-03-10
Žinutės: 3884
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 7

#119 2010-09-22 16:09

Re: Kurso Log'as

mazaididelis rašė:

Phobos rašė:

Pasimatavau uzvakar bf, 11.7%, stors kaip kiaule lol

Kaip cia matavais? Man ir reiktu pasimatuot idomumo delei

As nezinau kiek tikslios yra tos bf svarstykles, bet pas mane klube yra tokios. Ivedi savo ugi, paspaudi athlet arba standart kategorija, atsistoji BASOM kojom, nes kitaip nerodo bf. Uzlipi parodo kiek sveri kg ir bf procentais parodo. Ant standart kategorijos man daugiau rodo bf keliais procentais. Nezinau kuom skirias cia.

Neprisijungęs

 
ro_mka
Dažnas senbūvis
Vietovė: Londonas
Registravosi: 2008-11-10
Žinutės: 1141
Atsiliepimai: 3

#120 2010-09-22 16:10

Re: Kurso Log'as

mazaididelis rašė:

Phobos rašė:

Pasimatavau uzvakar bf, 11.7%, stors kaip kiaule lol

Kaip cia matavais? Man ir reiktu pasimatuot idomumo delei

Caliperi nusipirkau, accu-mesure, paprastas toks.

Neprisijungęs

 
ro_mka
Dažnas senbūvis
Vietovė: Londonas
Registravosi: 2008-11-10
Žinutės: 1141
Atsiliepimai: 3

#121 2010-09-22 16:12

Re: Kurso Log'as

metanis rašė:

mazaididelis rašė:

Phobos rašė:

Pasimatavau uzvakar bf, 11.7%, stors kaip kiaule lol

Kaip cia matavais? Man ir reiktu pasimatuot idomumo delei

As nezinau kiek tikslios yra tos bf svarstykles, bet pas mane klube yra tokios. Ivedi savo ugi, paspaudi athlet arba standart kategorija, atsistoji BASOM kojom, nes kitaip nerodo bf. Uzlipi parodo kiek sveri kg ir bf procentais parodo. Ant standart kategorijos man daugiau rodo bf keliais procentais. Nezinau kuom skirias cia.

Tiek tikslios kiek ir bmi, visiskas s.... big_smile

Neprisijungęs

 
metanis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Siauliai
Registravosi: 2010-03-10
Žinutės: 3884
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 7

#122 2010-09-22 16:14

Re: Kurso Log'as

Phobos rašė:

metanis rašė:

mazaididelis rašė:


Kaip cia matavais? Man ir reiktu pasimatuot idomumo delei

As nezinau kiek tikslios yra tos bf svarstykles, bet pas mane klube yra tokios. Ivedi savo ugi, paspaudi athlet arba standart kategorija, atsistoji BASOM kojom, nes kitaip nerodo bf. Uzlipi parodo kiek sveri kg ir bf procentais parodo. Ant standart kategorijos man daugiau rodo bf keliais procentais. Nezinau kuom skirias cia.

Tiek tikslios kiek ir bmi, visiskas s.... big_smile

Kur galima lietuvoj toki dalyka kaip caliperi isigyt? Gal zinai kaip jis lietuviskai vadinas?

Neprisijungęs

 
ro_mka
Dažnas senbūvis
Vietovė: Londonas
Registravosi: 2008-11-10
Žinutės: 1141
Atsiliepimai: 3

#123 2010-09-22 16:22

Re: Kurso Log'as

Neisivaizduoju :-)

Neprisijungęs

 
metanis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Siauliai
Registravosi: 2010-03-10
Žinutės: 3884
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 7

#124 2010-09-22 16:22

Re: Kurso Log'as

Matau jusu nuomones nesutampa. Tai visgi kaip geriau yra matuoti bf..

lexusrx rašė:

truvox rašė:

Na matyt reikės išimti žalius kiaušinius iš racijono ir virti ar kepti.
Yra koks būdas namų salygomis body fat pasimatuoti? Internete radau tik su aparatėliu - Fat Caliper.

Fat Caliper tikslumas tai kogero tas pats kas spelioti koks bus oras lygiai po menesio.
As siulyciau 2 variantus :

1. perki sverstykles kur rodo BF, tiesa tai nepigus malonumas 250-600lt
2. padoresni sporto klubai turi dar tikslesnes svarstykles ir juose galima detale analize gauti, tai kainuotu apie 15lt

Kitu variantu vargiai ar rasi, tie Fat Caliper visishkai neverti demesio.

Neprisijungęs

 
ro_mka
Dažnas senbūvis
Vietovė: Londonas
Registravosi: 2008-11-10
Žinutės: 1141
Atsiliepimai: 3

#125 2010-09-22 16:29

Re: Kurso Log'as

metanis rašė:

Matau jusu nuomones nesutampa. Tai visgi kaip geriau yra matuoti bf..

lexusrx rašė:

truvox rašė:

Na matyt reikės išimti žalius kiaušinius iš racijono ir virti ar kepti.
Yra koks būdas namų salygomis body fat pasimatuoti? Internete radau tik su aparatėliu - Fat Caliper.

Fat Caliper tikslumas tai kogero tas pats kas spelioti koks bus oras lygiai po menesio.
As siulyciau 2 variantus :

1. perki sverstykles kur rodo BF, tiesa tai nepigus malonumas 250-600lt
2. padoresni sporto klubai turi dar tikslesnes svarstykles ir juose galima detale analize gauti, tai kainuotu apie 15lt

Kitu variantu vargiai ar rasi, tie Fat Caliper visishkai neverti demesio.

Tikrai nesutampa, mano nuomone svarstykles tos tai laiko svaistymas. Yra tokios kur ale leidzia silpna elwktros impulsa per kuna ir pagal tai kokia tavo kuno varza nustato kiek pastave bf ir kiek raumens, bet kiek girdejau kuno varza ne tik nuo to priklauso. Tos kur ivesk ugi ir pasakyk ar atletas tai tikrai kaip ora speliot. Su caliperiu reik moket elgtis, matuot butent toj vietoj kur reikia ir butent taip kaip reikia, vienintelis tikslesnis budas kiek zinau yra povandeninis sverimas. Nezinau ka cia susnekejo lexas, bet tikrai ne to...

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net