Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Butelis
Forumo Juokas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-02-20
Žinutės: 2969
Atsiliepimai: 2

#26 2010-08-22 20:52

Re: Nugaros problemos

lolardas rašė:

Tas pats smile Traukė, nes nemyžo į batą wink

O koks jo ūgis gal žinai? Neradau google neutral

Neprisijungęs

 
lolardas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Miškas
Registravosi: 2007-07-08
Žinutės: 10855
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#27 2010-08-22 21:06

Re: Nugaros problemos

.

Paskutinį kartą taisė lolardas (2011-01-07 20:46)

Neprisijungęs

 
rhcp
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-01-21
Žinutės: 629
Atsiliepimai: 0

#28 2010-08-23 11:46

Re: Nugaros problemos

Pacukas rašė:

mid12 rašė:

TNTs rašė:

Man vakar darant m-trauką kažkaip nugarą suskaudo, šiandien pasilenkti net neišeina, keliauti pas gydytoją jaučiu teks, pirmiausia pas šeimos eiti?

m trauka netaisiklingai daroma ziaurei kenkia stuburui. Tikriausiai netaisiklingai darei.

Thank you Captain Obviuos!!!!!

Nuėjau pas gydytoją, pasakė, jog porą savaičių pailsėčiau nuo sporto, jei nepraeis pas rimtesnius reiks eiti. sad

Neprisijungęs

 
Boomshaker
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-10-18
Žinutės: 443
Atsiliepimai: 0

#29 2010-08-23 12:05

Re: Nugaros problemos

TNTs rašė:

Pacukas rašė:

mid12 rašė:

m trauka netaisiklingai daroma ziaurei kenkia stuburui. Tikriausiai netaisiklingai darei.

Thank you Captain Obviuos!!!!!

Nuėjau pas gydytoją, pasakė, jog porą savaičių pailsėčiau nuo sporto, jei nepraeis pas rimtesnius reiks eiti. sad

A tai techiniką deadlifto netaisyklinga matyt darai.

http://thepiratebay.org/torrent/4776524 … and_DVDrip

Va čia labai išsamiai... Laiko matyt turėsi jei neisi į treniruotes, geriau paskaitinėk, gal pradėjus taisyklinga forma atlikinėt praeis tie skausmai.

Paskutinį kartą taisė Boomshaker (2010-08-23 12:05)

Neprisijungęs

 
rhcp
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-01-21
Žinutės: 629
Atsiliepimai: 0

#30 2010-08-23 12:29

Re: Nugaros problemos

Boomshaker rašė:

TNTs rašė:

Pacukas rašė:


Thank you Captain Obviuos!!!!!

Nuėjau pas gydytoją, pasakė, jog porą savaičių pailsėčiau nuo sporto, jei nepraeis pas rimtesnius reiks eiti. sad

A tai techiniką deadlifto netaisyklinga matyt darai.

http://thepiratebay.org/torrent/4776524 … and_DVDrip

Va čia labai išsamiai... Laiko matyt turėsi jei neisi į treniruotes, geriau paskaitinėk, gal pradėjus taisyklinga forma atlikinėt praeis tie skausmai.

Ačiū už pagalbą ir supratingumą, laiko dabar tikrai bus! big_smile

Neprisijungęs

 
karka
Išmestas
Registravosi: 2009-07-07
Žinutės: 291
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 0

#31 2010-09-06 19:09

Re: Nugaros problemos

Sportuoju metus, bet deja negalejau daryti nugaros.

Siuo metu pradejau pirmos treniruotes tik.

Ir jauciu maudima darant M trauka nusileidimo metu, hanteliu mostus pasilenkus, stangos trauka pasilenkus.

1. maudzia darant pratima.
2. maudzia po treniruotes

FOTO NEMANO, PAIMTA IS GOOGLE
http://img838.imageshack.us/img838/6599/s6301645.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Neprisijungęs

 
Sakalas
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2007-10-23
Žinutės: 98
Atsiliepimai: 4

#32 2010-09-06 19:51

Re: Nugaros problemos

Maudimas, Tai dar nebaisu. Pradziai pasiulyciau issitiesinti stubura, nes matosi nedele skolioze i desnia. Virsutine kuno dalis pasislinkusi.Pagalvok kokie yra iprociai nesiojant krepsi, kuprine ar bet koki kita nesuli.

Neprisijungęs

 
karka
Išmestas
Registravosi: 2009-07-07
Žinutės: 291
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 0

#33 2010-09-06 19:53

Re: Nugaros problemos

parasiau virs foto jog ji paimta is google ;]
cia ne mano ir mano stuburas tiesus.

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#34 2010-09-06 20:04

Re: Nugaros problemos

karka rašė:

parasiau virs foto jog ji paimta is google ;]
cia ne mano ir mano stuburas tiesus.

Jei netavo, tai kodel ja nukrovei i imageshack iir koda is ten panaudojai? big_smile

Neprisijungęs

 
karka
Išmestas
Registravosi: 2009-07-07
Žinutės: 291
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 0

#35 2010-09-06 20:09

Re: Nugaros problemos

jmj kaip as tau internete rades foto ant jos uzpiesiu ?

ivesk i google nugara > paveiksleliai ir pirmam lape ji bus.

Neprisijungęs

 
Makleris
Išmestas
Vietovė: LabradorLand
Registravosi: 2009-11-28
Žinutės: 2756
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#36 2010-09-06 20:13

Re: Nugaros problemos

Taigi galima foto copy, tada keli i imageshack ir uploadini. Jei uploadinciau naujausia Hummer, tai dar nereikstu, kad ji mano kieme stovi :d

Neprisijungęs

 
Boomshaker
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-10-18
Žinutės: 443
Atsiliepimai: 0

#37 2010-09-06 22:01

Re: Nugaros problemos

Eik pas kinezioterapiautą

Neprisijungęs

 
AndrewM
Išmestas
Registravosi: 2009-08-15
Žinutės: 1743
Atsiliepimai: 7

#38 2010-10-02 14:21

Re: Nugaros problemos

-

Paskutinį kartą taisė AndrewM (2010-10-02 14:35)

Neprisijungęs

 
Kaubejas
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2008-09-22
Žinutės: 112
Atsiliepimai: 0

#39 2010-10-02 22:42

Re: Nugaros problemos

Sveiki, vasarą netaisyklingai šokdamas iš didelio aukščio ant galvos į vandenį pasitempiau nugaros raiščius. Gal kam taip pat teko patirt tą patemptų nugaros raiščių ''malonumą''? Kadangi jau virš mėnesio kenčiu apatinės nugaros dalies skausmus atsilenkiant atgal negaliu sportuot ir tenka vengt aktyvumo.

Pas daktarą jau teko lankytis, nugarą šviečiau. Vaistus geriu ir tepuosi nugarą specialiais vaistais.

Klausimai būtų:

1. Kaip greičiau išgydyti tokią traumą?
2. Galbūt baseinas padėtų greičiau atgauti formą?
3. Gal žinot kokių konkrečių pratimų ar kažko panašaus kas man padėtų kuo greičiau išgydyt patemptus raiščius?

Būčiau dėkingas jei rašytumėt tik tikrai žinantys, tai patyrę ir pnš. Geriau būtų jei galintys tik pasamprotauti susilaikytų.

Laukiu atsakymo smile)

Neprisijungęs

 
sporcmenas-2
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-07-31
Žinutės: 5666
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 13

#40 2010-10-03 10:40

Re: Nugaros problemos

Kaubejas rašė:

Sveiki, vasarą netaisyklingai šokdamas iš didelio aukščio ant galvos į vandenį pasitempiau nugaros raiščius. Gal kam taip pat teko patirt tą patemptų nugaros raiščių ''malonumą''? Kadangi jau virš mėnesio kenčiu apatinės nugaros dalies skausmus atsilenkiant atgal negaliu sportuot ir tenka vengt aktyvumo.

Pas daktarą jau teko lankytis, nugarą šviečiau. Vaistus geriu ir tepuosi nugarą specialiais vaistais.

Klausimai būtų:

1. Kaip greičiau išgydyti tokią traumą?
2. Galbūt baseinas padėtų greičiau atgauti formą?
3. Gal žinot kokių konkrečių pratimų ar kažko panašaus kas man padėtų kuo greičiau išgydyt patemptus raiščius?

Būčiau dėkingas jei rašytumėt tik tikrai žinantys, tai patyrę ir pnš. Geriau būtų jei galintys tik pasamprotauti susilaikytų.

Laukiu atsakymo smile)

buvau pasitempes taippat suoliu y vandeny ant galvos,siaip as sporatavau toliua,tepiau visokiais sudais,tai man daigiau negu puse metu skaudejo ja,pabandyk neurorubino man jau bent nuo strenu skausmo uztenka keliu duriu ir praerina

Neprisijungęs

 
Kaubejas
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2008-09-22
Žinutės: 112
Atsiliepimai: 0

#41 2010-10-03 18:58

Re: Nugaros problemos

sporcmenas-2 rašė:

Kaubejas rašė:

Sveiki, vasarą netaisyklingai šokdamas iš didelio aukščio ant galvos į vandenį pasitempiau nugaros raiščius. Gal kam taip pat teko patirt tą patemptų nugaros raiščių ''malonumą''? Kadangi jau virš mėnesio kenčiu apatinės nugaros dalies skausmus atsilenkiant atgal negaliu sportuot ir tenka vengt aktyvumo.

Pas daktarą jau teko lankytis, nugarą šviečiau. Vaistus geriu ir tepuosi nugarą specialiais vaistais.

Klausimai būtų:

1. Kaip greičiau išgydyti tokią traumą?
2. Galbūt baseinas padėtų greičiau atgauti formą?
3. Gal žinot kokių konkrečių pratimų ar kažko panašaus kas man padėtų kuo greičiau išgydyt patemptus raiščius?

Būčiau dėkingas jei rašytumėt tik tikrai žinantys, tai patyrę ir pnš. Geriau būtų jei galintys tik pasamprotauti susilaikytų.

Laukiu atsakymo smile)

buvau pasitempes taippat suoliu y vandeny ant galvos,siaip as sporatavau toliua,tepiau visokiais sudais,tai man daigiau negu puse metu skaudejo ja,pabandyk neurorubino man jau bent nuo strenu skausmo uztenka keliu duriu ir praerina

smile gal galetum placiau paaiskint kas tas neurorubinas ir kaip juo naudotis?

Neprisijungęs

 
gazuotas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-08-28
Žinutės: 2385
Atsiliepimai: 6

#42 2010-10-03 19:06

Re: Nugaros problemos

Kaubejas rašė:

sporcmenas-2 rašė:

Kaubejas rašė:

Sveiki, vasarą netaisyklingai šokdamas iš didelio aukščio ant galvos į vandenį pasitempiau nugaros raiščius. Gal kam taip pat teko patirt tą patemptų nugaros raiščių ''malonumą''? Kadangi jau virš mėnesio kenčiu apatinės nugaros dalies skausmus atsilenkiant atgal negaliu sportuot ir tenka vengt aktyvumo.

Pas daktarą jau teko lankytis, nugarą šviečiau. Vaistus geriu ir tepuosi nugarą specialiais vaistais.

Klausimai būtų:

1. Kaip greičiau išgydyti tokią traumą?
2. Galbūt baseinas padėtų greičiau atgauti formą?
3. Gal žinot kokių konkrečių pratimų ar kažko panašaus kas man padėtų kuo greičiau išgydyt patemptus raiščius?

Būčiau dėkingas jei rašytumėt tik tikrai žinantys, tai patyrę ir pnš. Geriau būtų jei galintys tik pasamprotauti susilaikytų.

Laukiu atsakymo smile)

buvau pasitempes taippat suoliu y vandeny ant galvos,siaip as sporatavau toliua,tepiau visokiais sudais,tai man daigiau negu puse metu skaudejo ja,pabandyk neurorubino man jau bent nuo strenu skausmo uztenka keliu duriu ir praerina

smile gal galetum placiau paaiskint kas tas neurorubinas ir kaip juo naudotis?

http://lmgtfy.com/?q=neurorubine

Neprisijungęs

 
playhard
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-10-06
Žinutės: 6
Atsiliepimai: 0

#43 2010-10-06 15:23

Re: Nugaros problemos

Sveiki, yra temu del nugaros skausmo, bet kadangi sita naujausia tai cia ir parasysiu.
Siaip man nugara skauda jau antrus metus (stubura ir nugaros apacia juosmeni, yra kupra, bet nedidele), dabar man 15m, sportuot pradejau nuo 11metu ( is pradziu tik vasara, 13 metu dazniau pradejau, o 14 metu beveik reguliariai pradejau "kacelintis"). Kaime darbu nevengiau ir nevengiu.. "kacelinuos" namu salygomis su hanteliais (atsispaudimus, prisitraukimus, bicepsa, tricepsa, dilbi, pecius, trapecija, nugara, koju nebe del nugaros).  Aisku pas daktarus buvau, svoriu kilnojima uzdraude, net kuno kultura uzdraude mokykloj. Sanatorijoj taip pat buvau viena karta, pagerejimo nepajauciau. Dabar laukiu kada i baseina teks eit. Tai va ir klausimas ar man daryti pertrauka ar ne? Gal tiesiog mazinti kaip nors kruvi ar pns, patarkit. P.S sporto mesti nesinori.

Neprisijungęs

 
AndrewM
Išmestas
Registravosi: 2009-08-15
Žinutės: 1743
Atsiliepimai: 7

#44 2010-10-06 15:26

Re: Nugaros problemos

Sunkus cia reikalas. Patarimas tau ir kitiem - spreskit patys kas jums geriau. Neklausykit nieko. Visi yra labai skirtingi zmones ir visiem skirtingai. Vienas gali pasveikti nuo sporto, kitas numirti, tad patarineti yra nesamone. Jausk pats save, galvok kaip tau geriau, su sportu ar be, tikek tuo ka darai, tik nepersistenk, ir viskas bus gerai.

Neprisijungęs

 
fanis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Danija
Registravosi: 2009-09-03
Žinutės: 2413
Atsiliepimai: 1

#45 2010-10-06 16:48

Re: Nugaros problemos

playhard rašė:

Sveiki, yra temu del nugaros skausmo, bet kadangi sita naujausia tai cia ir parasysiu.
Siaip man nugara skauda jau antrus metus (stubura ir nugaros apacia juosmeni, yra kupra, bet nedidele), dabar man 15m, sportuot pradejau nuo 11metu ( is pradziu tik vasara, 13 metu dazniau pradejau, o 14 metu beveik reguliariai pradejau "kacelintis"). Kaime darbu nevengiau ir nevengiu.. "kacelinuos" namu salygomis su hanteliais (atsispaudimus, prisitraukimus, bicepsa, tricepsa, dilbi, pecius, trapecija, nugara, koju nebe del nugaros).  Aisku pas daktarus buvau, svoriu kilnojima uzdraude, net kuno kultura uzdraude mokykloj. Sanatorijoj taip pat buvau viena karta, pagerejimo nepajauciau. Dabar laukiu kada i baseina teks eit. Tai va ir klausimas ar man daryti pertrauka ar ne? Gal tiesiog mazinti kaip nors kruvi ar pns, patarkit. P.S sporto mesti nesinori.

nu nezinau jeigu jau daktarai uzdraude svoriu kilnojima ir net kuno kultura , tai jau kazkas rimta su nugara,  nors man ir buvo vienu metu problemu , bet pradejau sportuot ir susitvarke , taciau tau kaip matau nepadejo..

Neprisijungęs

 
geduttis
Dažnas dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2010-08-15
Žinutės: 452
Atsiliepimai: 1

#46 2010-10-06 21:01

Re: Nugaros problemos

playhard rašė:

Sveiki, yra temu del nugaros skausmo, bet kadangi sita naujausia tai cia ir parasysiu.
Siaip man nugara skauda jau antrus metus (stubura ir nugaros apacia juosmeni, yra kupra, bet nedidele), dabar man 15m, sportuot pradejau nuo 11metu ( is pradziu tik vasara, 13 metu dazniau pradejau, o 14 metu beveik reguliariai pradejau "kacelintis"). Kaime darbu nevengiau ir nevengiu.. "kacelinuos" namu salygomis su hanteliais (atsispaudimus, prisitraukimus, bicepsa, tricepsa, dilbi, pecius, trapecija, nugara, koju nebe del nugaros).  Aisku pas daktarus buvau, svoriu kilnojima uzdraude, net kuno kultura uzdraude mokykloj. Sanatorijoj taip pat buvau viena karta, pagerejimo nepajauciau. Dabar laukiu kada i baseina teks eit. Tai va ir klausimas ar man daryti pertrauka ar ne? Gal tiesiog mazinti kaip nors kruvi ar pns, patarkit. P.S sporto mesti nesinori.

priklauso nuo to kas tau yra.pasiklausinek ka tau diagnozavo.gal stuburo isvarza kokia, gal stuburo iskrypima.baseina pradesi lankyt, turetu tvarkytis viskas pradet.realiai tai manau, kad galetum daryt pratimus kurie neapkrauna stuburo, bet velgi as ne daktaras.Geriau palankyk baseina, ten patikek bus ka veikt ir be svoriu kilnojimo wink

Neprisijungęs

 
sporcmenas-2
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-07-31
Žinutės: 5666
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 13

#47 2010-10-06 21:35

Re: Nugaros problemos

playhard rašė:

Sveiki, yra temu del nugaros skausmo, bet kadangi sita naujausia tai cia ir parasysiu.
Siaip man nugara skauda jau antrus metus (stubura ir nugaros apacia juosmeni, yra kupra, bet nedidele), dabar man 15m, sportuot pradejau nuo 11metu ( is pradziu tik vasara, 13 metu dazniau pradejau, o 14 metu beveik reguliariai pradejau "kacelintis"). Kaime darbu nevengiau ir nevengiu.. "kacelinuos" namu salygomis su hanteliais (atsispaudimus, prisitraukimus, bicepsa, tricepsa, dilbi, pecius, trapecija, nugara, koju nebe del nugaros).  Aisku pas daktarus buvau, svoriu kilnojima uzdraude, net kuno kultura uzdraude mokykloj. Sanatorijoj taip pat buvau viena karta, pagerejimo nepajauciau. Dabar laukiu kada i baseina teks eit. Tai va ir klausimas ar man daryti pertrauka ar ne? Gal tiesiog mazinti kaip nors kruvi ar pns, patarkit. P.S sporto mesti nesinori.

tai bent jau parasyk,ka tau deognozavo,o dabar sklauda ir patarimo klausi:Dbig_smilebig_smile

Neprisijungęs

 
playhard
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-10-06
Žinutės: 6
Atsiliepimai: 0

#48 2010-10-10 08:58

Re: Nugaros problemos

Diagnozavo man "jaunatvine stuburo osteochondroze". Siaip tai sako turetu praeiti su laiku, bet 2 metai jau ir pokyciu nejauciu tik blogiau buna kartais. Del baseino tai tikiu, kad bus kas veikt, nes plaukimas - visu raumenu darbas.
"priklauso nuo to kas tau yra.pasiklausinek ka tau diagnozavo.gal stuburo isvarza kokia, gal stuburo iskrypima" - Stuburas biski kreivas, o seip tai peciai (nezinau kaip pasakyt) netiesus, susikuprines biski. O jei del isvarzos, tai mano tevui ji yra..

Neprisijungęs

 
geduttis
Dažnas dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2010-08-15
Žinutės: 452
Atsiliepimai: 1

#49 2010-10-10 14:12

Re: Nugaros problemos

nu jo čia visa komplektą turi big_smile Man pačiam buvo diagnozavę stuburo iškrypimą senai.Pradėjau lankyt baseiną, palankiau kažkur apie pusę metų, tiksliai net nežinau, po to pradejau lankyt sporto klubą.Po pusmečio ejau pas gydytoją , pažiūrėjo, sako viskas susitvarkė.

Neprisijungęs

 
playhard
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-10-06
Žinutės: 6
Atsiliepimai: 0

#50 2010-10-10 21:33

Re: Nugaros problemos

Gerai kai ten jus galit tuos sporto klubus lankyt, manes nepriveziotu kaskart, nes iki kokio Vln tai 50km, Ukm per pus maziau, iki Kauno daugiau nei iki Vln ir pns., o su autu nepigiai atsieitu.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net