Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

kiemas
N-18
Registravosi: 2010-10-10
Žinutės: 1639
Atsiliepimai: 5

#1676 2011-03-21 01:31

Re: Masės auginimo programos

ishp3ra rašė:

kiemas rašė:

ishp3ra rašė:


Ant krumpliu patogiausia daryt, jei pavirsius lygus. delnais atsiremus riesus lauzia. jei krumplius skauda, pirstines uzsidek arba koki skudureli pasitiesk. Jei placiau rankas statysi ir i prieky pasilenksi, dirbs daugiau krutines apacia, jei siaurai ir nepasilenkes - tricepsai.

Kur klausei del stangos stumimo, max nereikia daryti kiekviena karta; daryk 4x6-8, kas tris keturias treniruotes padaryk piramide 1x10,x8, x6, x4, x3, x4, x6, x8, x10. O kas pora menesiu gali ir max pabandyti pagerinti.

Is esmes galima dviem budais progresuot - kiekviena treniruote su tuo paciu svoriu didinti priejimu skaiciu, kol pasieksi 10-12, ir tada didinti svori, arba kas treniruote po truputeli svori didinti ir padaryti tiek pat pakartojimu. Siaip ar taip ilgiau padirbsi, atrasi, kas geriausiai tinka.

Dekui labai uz patarimus smile tik dabar pratimu reikia ir butu idealu zinau kad aina taip /kojos peciai prizme/ nugara tricepsas/ krutine bicepsas/ ir zinau kad reik pagrinde baziniu pratimu tik man reik pakartojimu skaiciaus ir pratimu galimu su mano instrumentais smile

Dar nemaciau kad kas trapecija prizme vadintu big_smile big_smile big_smile na bet velus sekmadienio vakaras matyt savo daro..

Pasiieskok forume ir saite puslapio, tikrai yra daug ivairiu programu, straipsniu apie pakartojimus ir kitos naudingos info..

Prizme kaip cia man islydo big_smile tai zinau kad yra bet man reikia mazdauk orentuotu i mases auginima namu saligom o daugiause ant tu programu buna lynai dajunkti ir man be ju mazai pratimu gali but turi buti 5-6 pratimai ?

Neprisijungęs

 
ishp3ra
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-09-24
Žinutės: 1953
Atsiliepimai: 7

#1677 2011-03-21 08:34

Re: Masės auginimo programos

kiemas rašė:

ishp3ra rašė:

kiemas rašė:


Dekui labai uz patarimus smile tik dabar pratimu reikia ir butu idealu zinau kad aina taip /kojos peciai prizme/ nugara tricepsas/ krutine bicepsas/ ir zinau kad reik pagrinde baziniu pratimu tik man reik pakartojimu skaiciaus ir pratimu galimu su mano instrumentais smile

Dar nemaciau kad kas trapecija prizme vadintu big_smile big_smile big_smile na bet velus sekmadienio vakaras matyt savo daro..

Pasiieskok forume ir saite puslapio, tikrai yra daug ivairiu programu, straipsniu apie pakartojimus ir kitos naudingos info..

Prizme kaip cia man islydo big_smile tai zinau kad yra bet man reikia mazdauk orentuotu i mases auginima namu saligom o daugiause ant tu programu buna lynai dajunkti ir man be ju mazai pratimu gali but turi buti 5-6 pratimai ?

Gali tebuti 3 sunkus baziniai pratimai treniruoteje, pvz splito nugara+tricas dienos programa gali buti m.trauka, stangos trauka iki pilvo ir atsispaudimai lygiagretese su svoiriu.lynai tikrai nera butini.

Neprisijungęs

 
kiemas
N-18
Registravosi: 2010-10-10
Žinutės: 1639
Atsiliepimai: 5

#1678 2011-03-21 10:17

Re: Masės auginimo programos

ishp3ra rašė:

kiemas rašė:

ishp3ra rašė:


Dar nemaciau kad kas trapecija prizme vadintu big_smile big_smile big_smile na bet velus sekmadienio vakaras matyt savo daro..

Pasiieskok forume ir saite puslapio, tikrai yra daug ivairiu programu, straipsniu apie pakartojimus ir kitos naudingos info..

Prizme kaip cia man islydo big_smile tai zinau kad yra bet man reikia mazdauk orentuotu i mases auginima namu saligom o daugiause ant tu programu buna lynai dajunkti ir man be ju mazai pratimu gali but turi buti 5-6 pratimai ?

Gali tebuti 3 sunkus baziniai pratimai treniruoteje, pvz splito nugara+tricas dienos programa gali buti m.trauka, stangos trauka iki pilvo ir atsispaudimai lygiagretese su svoiriu.lynai tikrai nera butini.

Ir tryju uzteks ar dar reike pajunkti izolecinius jai taip tai kiek izoleciniu pratimu reike pajunkti prie 3 baziniu ir gal gali pavardyti bazinius pratimus krutinei bicepsui, trappecijai ir peciams..... dekui smile

Neprisijungęs

 
lorenzo
Moderatorius
Registravosi: 2011-01-17
Žinutės: 3730
Atsiliepimai: 15

#1679 2011-03-21 12:49

Re: Masės auginimo programos

kiemas rašė:

ishp3ra rašė:

kiemas rašė:


Lauke visi instrumentai tikriausei reikes ant siuksliu deziu daryti tokiu plasmasiniu su ratukai kur dangtis usidaro.. o kai lygegretes darai specialiam tai tu tos vamzius sujemi i rankas o pavizui stalas palange tai delnus reikia ploksciai horizontaliai padeti? dabar tik programos reik gal kasnors numestu nes rytoj pradesiu smile

Ant krumpliu patogiausia daryt, jei pavirsius lygus. delnais atsiremus riesus lauzia. jei krumplius skauda, pirstines uzsidek arba koki skudureli pasitiesk. Jei placiau rankas statysi ir i prieky pasilenksi, dirbs daugiau krutines apacia, jei siaurai ir nepasilenkes - tricepsai.

Kur klausei del stangos stumimo, max nereikia daryti kiekviena karta; daryk 4x6-8, kas tris keturias treniruotes padaryk piramide 1x10,x8, x6, x4, x3, x4, x6, x8, x10. O kas pora menesiu gali ir max pabandyti pagerinti.

Is esmes galima dviem budais progresuot - kiekviena treniruote su tuo paciu svoriu didinti priejimu skaiciu, kol pasieksi 10-12, ir tada didinti svori, arba kas treniruote po truputeli svori didinti ir padaryti tiek pat pakartojimu. Siaip ar taip ilgiau padirbsi, atrasi, kas geriausiai tinka.

Dekui labai uz patarimus smile tik dabar pratimu reikia ir butu idealu zinau kad aina taip /kojos peciai prizme/ nugara tricepsas/ krutine bicepsas/ ir zinau kad reik pagrinde baziniu pratimu tik man reik pakartojimu skaiciaus ir pratimu galimu su mano instrumentais smile

xexe prizme big_smile maladiec cia big_smile

Neprisijungęs

 
Spikeee
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2011-03-14
Žinutės: 138
Atsiliepimai: 0

#1680 2011-03-22 15:09

Re: Masės auginimo programos

frgw rašė:

Pirma
Hanteliu spaudimas gulint ant horizontalaus 4x8                Krutine
Stangos spaudimas 20laipsniu kampu treniruoklyje 4x8
Lyno kelimas i sonus 4x8                                                 Peciai
Ranku kelimas i salis ant 20laipniu suoluokiu 3x8
Tren. Kelimas i virsu 3x14
Blauzdu tren. 5x12                                                         Blauzda
Antra
Troso traukimas iki krutines horizontalej 4x8                    Nugara
Ganteliu kelimas iki krutines 30laipsniu 3x8
Troso trauka vertikaliai sedint 3x8
Ranku lenkimas sedint 4x8                                               Bicepsas
Troso trauka 3x8
Stangos stumimas gulint su EZ stanga  3x8                       Tricepsas
Ranku tiesimas stovint pasilenkus 3x8
Trecia
Koju tiesimas 4x8                                                              Kojos
Itupstai 3x8
Koju lenkimas sedint 4x8
Koju lenkimas gulint 4x8
Atsilenkimai ant suoliuko 3x15                                             Presas
Koju kelimas gulint ant suoliuoko 3x15 


ir nugaros varyt nereikia?smile

Cia mano programa, manau nera jokiu sudetingu pratimu,nei pritupimu,nei mirsties traukos, o del mases didinimo tai rezultata tikrai pastebesi

Neprisijungęs

 
mindaugielis4
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-03-26
Žinutės: 6
Atsiliepimai: 0

#1681 2011-03-26 15:29

Re: Masės auginimo programos

sveiki esu dar naujokas cia. amzius 22m ugis174cm. svoris63kg. sportuot pradejau namu salygom nes esu ne lt i kubus nera galimybiu eit. turiu tik stanga hantelius ir suoliuka su koju treniruokliu. gal galetumet kas sudaryt 3 dieno programa masei. stengiuos derint mityba. pradziai gal atrodo nerimtai bet bandysiu isiiugdyt valia sportui:) dekui is anksto.

Neprisijungęs

 
Aur
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-12-25
Žinutės: 25
Atsiliepimai: 0

#1682 2011-03-26 20:00

Re: Masės auginimo programos

mindaugielis4 rašė:

sveiki esu dar naujokas cia. amzius 22m ugis174cm. svoris63kg. sportuot pradejau namu salygom nes esu ne lt i kubus nera galimybiu eit. turiu tik stanga hantelius ir suoliuka su koju treniruokliu. gal galetumet kas sudaryt 3 dieno programa masei. stengiuos derint mityba. pradziai gal atrodo nerimtai bet bandysiu isiiugdyt valia sportui:) dekui is anksto.

suoliukas toks ant kurio spaudima galima daryt?

Neprisijungęs

 
mindaugielis4
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-03-26
Žinutės: 6
Atsiliepimai: 0

#1683 2011-03-30 16:15

Re: Masės auginimo programos

Neprisijungęs

 
Pkz
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-01-21
Žinutės: 7
Atsiliepimai: 0

#1684 2011-04-07 23:07

Re: Masės auginimo programos

noriu paklaus kaip geriau darit pratimus ar 3x8 ar 4x8 , ar dar kaip , dabar darau 4x6 . mases auginimui

Neprisijungęs

 
Paulius1339
℗ Moderatorius
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-01-27
Žinutės: 792
Atsiliepimai: 2

#1685 2011-04-07 23:42

Re: Masės auginimo programos

mindaugielis4 rašė:

sveiki esu dar naujokas cia. amzius 22m ugis174cm. svoris63kg. sportuot pradejau namu salygom nes esu ne lt i kubus nera galimybiu eit. turiu tik stanga hantelius ir suoliuka su koju treniruokliu. gal galetumet kas sudaryt 3 dieno programa masei. stengiuos derint mityba. pradziai gal atrodo nerimtai bet bandysiu isiiugdyt valia sportui:) dekui is anksto.

Pirmiausia jeigu turi pakankamai svoriu susisaudai paprasta patogia kuprine, kad galetum daryti tupukus, taip pat galesi daryti ir atsispaudimus su ja.

Zodziu.
Pirmadienis: krutine bicas.
1.Spaudimas 4x8
2.Spaudimas kampu su hanteliais ar ta pacia stanga 4x8
3.Atsispaudimai su kuprine 3xmax
4.Bicas su hanteliais atsistojus 3x10
5.Bicas plaktukas 3x10

Treciadienis: nugara, tricas
1.M.Trauka 4x8
2.Stangos trauka iki papu apacios 4x8
3.Hantelio traukimas 4x9
4.Spaudimas tricui su stanga 4x8
5.Atsispaudimai su kuprine (rankos siaurai, kojos uzkeltos auksciau) 3xmax arba tricas su hanteliais 3x10

Penktadienis: kojos peciai
Cia jau kebloka.
1.Bet susidedi y kurprine svorius ir darai tupukus 4x8
2.Itupstais su hanteliais 4x9
3.Pasistiebimai blauzdoms su kuprine ant kokio slenkscio 3xmax
4.Peciu spaudimas su hanteliais 4x8
5.Hanteliu mostai y salis 4x9
5.Stangos trauka iki smakro 4x9

Cia tik sablonas, bet tikiuosi, kad padejau smile

Neprisijungęs

 
MK
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2011-03-03
Žinutės: 152
Atsiliepimai: 2

#1686 2011-04-08 09:35

Re: Masės auginimo programos

Pkz rašė:

noriu paklaus kaip geriau darit pratimus ar 3x8 ar 4x8 , ar dar kaip , dabar darau 4x6 . mases auginimui

As mases auginimui darau 3x8 , bet kojoms reik daugiau.

Neprisijungęs

 
Paulius1339
℗ Moderatorius
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-01-27
Žinutės: 792
Atsiliepimai: 2

#1687 2011-04-08 13:35

Re: Masės auginimo programos

MK rašė:

Pkz rašė:

noriu paklaus kaip geriau darit pratimus ar 3x8 ar 4x8 , ar dar kaip , dabar darau 4x6 . mases auginimui

As mases auginimui darau 3x8 , bet kojoms reik daugiau.

MK siulau tau neberasyt, nes kiek tik rasai tiek nusisneki smile

Neprisijungęs

 
Pkz
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-01-21
Žinutės: 7
Atsiliepimai: 0

#1688 2011-04-09 10:10

Re: Masės auginimo programos

Paulius1339 rašė:

MK rašė:

Pkz rašė:

noriu paklaus kaip geriau darit pratimus ar 3x8 ar 4x8 , ar dar kaip , dabar darau 4x6 . mases auginimui

As mases auginimui darau 3x8 , bet kojoms reik daugiau.

MK siulau tau neberasyt, nes kiek tik rasai tiek nusisneki smile

o tai kaip reiktu geriausiai daryt , sake kad abzinius pratimus 12-10-8-6  o kitus likusius 12-10-8 , cia gerai butu masei?

Neprisijungęs

 
Gorucki
Dažnas dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2010-11-28
Žinutės: 496
Atsiliepimai: 3

#1689 2011-04-09 11:53

Re: Masės auginimo programos

Sunku pasakyt kas bus gerai tau. Pats pamatasy ar nepertreniruosi ar nebus persilpnai jai bus persilpnai ar pertreniruose nejausi progreso tada jau kaska galvot reiks.

Neprisijungęs

 
MK
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2011-03-03
Žinutės: 152
Atsiliepimai: 2

#1690 2011-04-09 12:45

Re: Masės auginimo programos

Paulius1339 rašė:

MK rašė:

Pkz rašė:

noriu paklaus kaip geriau darit pratimus ar 3x8 ar 4x8 , ar dar kaip , dabar darau 4x6 . mases auginimui

As mases auginimui darau 3x8 , bet kojoms reik daugiau.

MK siulau tau neberasyt, nes kiek tik rasai tiek nusisneki smile

Pasiulymo nepriemu. pries rasydamas kad nusisneku pagrysk ir as parasiau kaip as darau .

Neprisijungęs

 
jamada
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-04-23
Žinutės: 2087
Atsiliepimai: 0

#1691 2011-04-10 00:23

Re: Masės auginimo programos

MK rašė:

Paulius1339 rašė:

MK rašė:


As mases auginimui darau 3x8 , bet kojoms reik daugiau.

MK siulau tau neberasyt, nes kiek tik rasai tiek nusisneki smile

Pasiulymo nepriemu. pries rasydamas kad nusisneku pagrysk ir as parasiau kaip as darau .

Šiaip MK nesmerkčiau už tokius žodžius. Šiaip kojoms ir nugarai galima vos ne iki 20 daryti pakartojimų masei. Daug kur skaitęs esu tai. Žymūs kultūristai taip pat sakydavo.

Neprisijungęs

 
mindaugielis4
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-03-26
Žinutės: 6
Atsiliepimai: 0

#1692 2011-04-12 14:00

Re: Masės auginimo programos

Paulius1339 rašė:

mindaugielis4 rašė:

sveiki esu dar naujokas cia. amzius 22m ugis174cm. svoris63kg. sportuot pradejau namu salygom nes esu ne lt i kubus nera galimybiu eit. turiu tik stanga hantelius ir suoliuka su koju treniruokliu. gal galetumet kas sudaryt 3 dieno programa masei. stengiuos derint mityba. pradziai gal atrodo nerimtai bet bandysiu isiiugdyt valia sportui:) dekui is anksto.

Pirmiausia jeigu turi pakankamai svoriu susisaudai paprasta patogia kuprine, kad galetum daryti tupukus, taip pat galesi daryti ir atsispaudimus su ja.

Zodziu.
Pirmadienis: krutine bicas.
1.Spaudimas 4x8
2.Spaudimas kampu su hanteliais ar ta pacia stanga 4x8
3.Atsispaudimai su kuprine 3xmax
4.Bicas su hanteliais atsistojus 3x10
5.Bicas plaktukas 3x10

Treciadienis: nugara, tricas
1.M.Trauka 4x8
2.Stangos trauka iki papu apacios 4x8
3.Hantelio traukimas 4x9
4.Spaudimas tricui su stanga 4x8
5.Atsispaudimai su kuprine (rankos siaurai, kojos uzkeltos auksciau) 3xmax arba tricas su hanteliais 3x10

Penktadienis: kojos peciai
Cia jau kebloka.
1.Bet susidedi y kurprine svorius ir darai tupukus 4x8
2.Itupstais su hanteliais 4x9
3.Pasistiebimai blauzdoms su kuprine ant kokio slenkscio 3xmax
4.Peciu spaudimas su hanteliais 4x8
5.Hanteliu mostai y salis 4x9
5.Stangos trauka iki smakro 4x9

Cia tik sablonas, bet tikiuosi, kad padejau smile

dekui bandysiu naudot sia programa manau turetu but gera pradziai:)

Neprisijungęs

 
mantwisszz19
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-03-23
Žinutės: 7
Atsiliepimai: 0

#1693 2011-04-13 12:20

Re: Masės auginimo programos

sveiki,gal kas padesit susidaryti normalia 3 dienu programa visam kunui,taciau kur pagrindinis akcentas butu krutine,manau mane supratot:) ugis 186.svoris 86kg,paspaudziu 120,taciau norisi ir didesniu rezultatu bei pilnesnes krutines,nes niekuomet ji man ir neaugo..sportuoju 4 men be normqlios programos,tiesiog po metu pauzes..sportawau tokiu principu:
Idiena- krutine spaudimas 6x8+2x6 su 100 kg, spaudimas kampu 6x8,plesimas hanteliu ir spaudimas 4x8,presas,blauzdai pasistebimai. IIdiena, peciai su stanga ir hanteliais, nugarai prisitraukimai,hanteliu plesimas ir kelimas i sonus.
III diena,tricas 3 pratimai,trapecija,pritupimai su stanga,dvigalvis.koju tiesimas. o bica daru pirma arba antra diena priklausomai kiek lieka laiko.
taigi kritikuokit,patarkit jei nesunku ir tt,laukiu jusu nuomones kaip augintis didesne krutine,nepamirstant visi kuno:)

Neprisijungęs

 
Strutis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-05-06
Žinutės: 1
Atsiliepimai: 0

#1694 2011-05-06 15:23

Re: Masės auginimo programos

Sveiki, turiu hanteliu ir lengta stanga namie svoriai keiciasi. noreciau priaugti mases, gal kas pasiulytu geru pratimuku masei? turiu papildu Animal pak 'nitro' ir 'pump'.

Neprisijungęs

 
crank
Dažnas dalyvis
Vietovė: Uk
Registravosi: 2011-01-14
Žinutės: 554
Atsiliepimai: 0

#1695 2011-05-06 15:53

Re: Masės auginimo programos

Strutis rašė:

Sveiki, turiu hanteliu ir lengta stanga namie svoriai keiciasi. noreciau priaugti mases, gal kas pasiulytu geru pratimuku masei? turiu papildu Animal pak 'nitro' ir 'pump'.

Pradek skaityti foruma ir valgyti. Dar issiaiskink kam skirti tie papildai, kuriuos turi. Skaitinedamas visur atrasi ir programu, ir pratimu su tuo inventoriumi, kuri turi.

Neprisijungęs

 
Nokutis
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2010-04-26
Žinutės: 220
Atsiliepimai: 0

#1696 2011-05-06 21:29

Re: Masės auginimo programos

Sveiki, zodziu sportuoju su viena programa jau 5 menesius, pats suprantu kad taip per ilgai, raumenys jau priprato prie tokio kruvio, streso nebegauna ir progresas apstojo, taigi kazin ar geriau butu kita programa pasiimti, ar sita pasitaisyti viska is esmes? Kolkas sportuoju su sia programa


krutine , bicepsas

1) stangos spaudimas 4x6-8
2)hanteliu spaudimas kampu 4x8
3) plesimai 4x-8-12
4) stovint su stanga 3x8
5) bicas su hanteliais 3x8-10
6) atsiremus i kelena 3x8-10


nugara, tricepsas

1) mirties trauka 4x8
2) prisitraukimai 4x8
3)stangos trauka pasilenkus 3x8
4) hantelio trauka 3x8
5) stangos spaudimas siaurai 4x8
6) lygiagretes 3x8
7) prancuziskas spaudimas sedint 3x8


kojos, peciai

1) pritupimai 4x8
2) koju tiesimas 3x8-10
3)blauzda 4x20
4) stangos spaudimas siaurai 4x6-8
5) hanteliu mostai i salis 3x-8-12
6)mostai pasilenkus 3x8-12

Neprisijungęs

 
zyrtecs
Dažnas senbūvis
Vietovė: Jonava
Registravosi: 2009-05-17
Žinutės: 1237
Atsiliepimai: 13

#1697 2011-05-06 21:37

Re: Masės auginimo programos

tu cia itariu ne salei sportuoji ?

Neprisijungęs

 
Nokutis
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2010-04-26
Žinutės: 220
Atsiliepimai: 0

#1698 2011-05-06 21:39

Re: Masės auginimo programos

teisingai pastebejai, ka pasiulytum? nes akivaizdu raumenys priprato, streso nebegauna, darbiniai nebejuda, progresas irgi apstojo, pasiemiau gan nemazai papilduku, mityba ideali, tai noreciau paprogresuot biski, tik va susigaudyt reikia programa kokia.

Neprisijungęs

 
zyrtecs
Dažnas senbūvis
Vietovė: Jonava
Registravosi: 2009-05-17
Žinutės: 1237
Atsiliepimai: 13

#1699 2011-05-06 22:00

Re: Masės auginimo programos

krutine/bicas

*stangos spaudimas
*hanteliu plesimas kampu
*puloveris
*bicas su hanteliais atsisedus
*prisitraukimai bicui
*plaktukas

kojos/peciai

*koju tiesimas
*itupstai su hateliais
*pritupimai kojos placiai \   /
*blauzda
*stangos spaudimas is priekio
*svarco spaudimas
*hanteliou kelimas i prieki

nugara/tricas

*prisitraukimai placiai uz galvos
*stangos trauka
*hantelio trauka
*puloveris rankos istiestos
*tricas hantelis uz galvos
*lygiagretes su svoriu
*stanga siaurai iki smakro (trapecija)

Paskutinį kartą taisė zyrtecs (2011-05-06 22:00)

Neprisijungęs

 
Nokutis
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2010-04-26
Žinutės: 220
Atsiliepimai: 0

#1700 2011-05-06 22:32

Re: Masės auginimo programos

thanx, bandysim , o del nugaros gal visdelto mirties trauka itraukt? be jos kazkaip sunkiai isivaizduoju nugaros trefke

Paskutinį kartą taisė Nokutis (2011-05-06 22:34)

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net