Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

kiemas
N-18
Registravosi: 2010-10-10
Žinutės: 1639
Atsiliepimai: 5

#701 2011-07-20 15:41

Re: Forumo "Perliukai"

sporcmenas-2 rašė:

kiemas rašė:

ishp3ra rašė:


nervai ir stresas dazniausiai pasireiskia nuo aplikui esanciu debilu big_smile

Skaiciau naujausius tirimus tai testas nk bendro neturi su agresija bet jie dare ji ant moteru ir cia labiau isitikinimas pcihologiskai..... bet tikriausei tik moterim nes vyras negaves ilga laika agresivus big_smile

testas nera pagrindinis egresijos sukelejas,gali but pakiles testas ir busi ramus kaip belgas,negalima sakyt,kad jai agresyvus testas sukiles;)

Na taip savaime aisku kaip jau kaskas minejo riebalu trukumas dietos laiku irgi gali buti vienas is egresijos pozymiu gal nuovargis sakyciau ir dar begale dalyku priklauso nuo situacijos.... smile

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6497
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#702 2011-07-20 15:45

Re: Forumo "Perliukai"

kiemas rašė:

<3 fitness rašė:

kiemas rašė:


Skaiciau naujausius tirimus tai testas nk bendro neturi su agresija bet jie dare ji ant moteru ir cia labiau isitikinimas pcihologiskai..... bet tikriausei tik moterim nes vyras negaves ilga laika agresivus big_smile

tavo pacio zodziai vieni kitiem priestarauji. tai kaip ten yra is tikro? big_smile

Kas tau prestarauja? gudruoli as kalbu ka testo tirimai parode kad testas nesukelia agresios tesiogei kaip hormonas o jei padideja agresija ji vartojant tai cia placebo efectas nes tokie isitikinimai bet kadangi ji dare ant moteru joms gal ir nesukelia agresijos. Mano nuomone testas jis padidina agresija kaip hormonas na aisku ir placebo efectas prisideda..... smile

Tiek to, ne taip gal supratau tai ir perklausiau.peace homie

Neprisijungęs

 
Loading
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-05-28
Žinutės: 10084
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 20

#703 2011-07-20 16:24

Re: Forumo "Perliukai"

<3 fitness rašė:

kiemas rašė:

<3 fitness rašė:


tavo pacio zodziai vieni kitiem priestarauji. tai kaip ten yra is tikro? big_smile

Kas tau prestarauja? gudruoli as kalbu ka testo tirimai parode kad testas nesukelia agresios tesiogei kaip hormonas o jei padideja agresija ji vartojant tai cia placebo efectas nes tokie isitikinimai bet kadangi ji dare ant moteru joms gal ir nesukelia agresijos. Mano nuomone testas jis padidina agresija kaip hormonas na aisku ir placebo efectas prisideda..... smile

Tiek to, ne taip gal supratau tai ir perklausiau.peace homie

waaaat? lol ka cia reiskia? tipo homikas?

Neprisijungęs

 
JepsteR
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK, Ipswich
Registravosi: 2010-02-13
Žinutės: 885
Atsiliepimai: 2

#704 2011-07-20 16:30

Re: Forumo "Perliukai"

Jeigu jo pakilimo niekas neitakojo is salies tai kritima sunku paste. Man asmeniskai pakilimas jaucian net nuo tribulkuso o ka jau kalbet apie sintetini smile baikit beprasmiska ginca smile

Neprisijungęs

 
kiemas
N-18
Registravosi: 2010-10-10
Žinutės: 1639
Atsiliepimai: 5

#705 2011-07-20 16:31

Re: Forumo "Perliukai"

Loading rašė:

<3 fitness rašė:

kiemas rašė:


Kas tau prestarauja? gudruoli as kalbu ka testo tirimai parode kad testas nesukelia agresios tesiogei kaip hormonas o jei padideja agresija ji vartojant tai cia placebo efectas nes tokie isitikinimai bet kadangi ji dare ant moteru joms gal ir nesukelia agresijos. Mano nuomone testas jis padidina agresija kaip hormonas na aisku ir placebo efectas prisideda..... smile

Tiek to, ne taip gal supratau tai ir perklausiau.peace homie

waaaat? lol ka cia reiskia? tipo homikas?

Homeris simpsona big_smile o jai rimtai tai gangsteris ar bad boy nu tipo gatviu vaikis...... smile

Neprisijungęs

 
kiemas
N-18
Registravosi: 2010-10-10
Žinutės: 1639
Atsiliepimai: 5

#706 2011-07-20 16:55

Re: Forumo "Perliukai"

Vis dar gaunu laiskus del to facebook poksto, cia pries 10 min:

    dirzinskas rašė:

    svx ka tu is jo norejai? draugas jis mano

big_smile daugiau isiskaityk i foruma tu toks nevienas visi kisa savo draugus o istikro save mato :DDD

   dirzinskas rašė:

man neidomu kas ten ka kisa ir kas ten ka raso tiesiog as taves klausiu ka tau reik is jo?

Neprisijungęs

 
AndrewM
Išmestas
Registravosi: 2009-08-15
Žinutės: 1743
Atsiliepimai: 7

#707 2011-07-20 17:12

Re: Forumo "Perliukai"

kiemas rašė:

Vis dar gaunu laiskus del to facebook poksto, cia pries 10 min:

    dirzinskas rašė:

    svx ka tu is jo norejai? draugas jis mano

big_smile daugiau isiskaityk i foruma tu toks nevienas visi kisa savo draugus o istikro save mato :DDD

   dirzinskas rašė:

man neidomu kas ten ka kisa ir kas ten ka raso tiesiog as taves klausiu ka tau reik is jo?

big_smilebig_smilebig_smilebig_smilebig_smile

Neprisijungęs

 
kiemas
N-18
Registravosi: 2010-10-10
Žinutės: 1639
Atsiliepimai: 5

#708 2011-07-20 17:18

Re: Forumo "Perliukai"

AndrewM rašė:

kiemas rašė:

Vis dar gaunu laiskus del to facebook poksto, cia pries 10 min:

    dirzinskas rašė:

    svx ka tu is jo norejai? draugas jis mano

big_smile daugiau isiskaityk i foruma tu toks nevienas visi kisa savo draugus o istikro save mato :DDD

   dirzinskas rašė:

man neidomu kas ten ka kisa ir kas ten ka raso tiesiog as taves klausiu ka tau reik is jo?

big_smilebig_smilebig_smilebig_smilebig_smile

Update:

    man neidomu kas ten ka kisa ir kas ten ka raso tiesiog as taves klausiu ka tau reik is jo?

Skoloj jis man sedi mes su chebra ieskom jo ......

    dirzinskas rašė:

    va kaip cia ir uz ka jis tau skoloj jai nepaslaptis?

geriau butum skaites foruma ir suprastum.......

  dirzinskas rašė:

    reik kad padarytu tau ka ar kaip nlb suprantu tave?

cia pokstas kiekvienas paspaudes mato savo profili zinau kad ten netavo draugas o tu........

nu ir ka o kas tu tox?pazystu as tave?


patarkit ka parasyti jau nervai nelaiko gal jis apsimeta big_smile

Paskutinį kartą taisė kiemas (2011-07-20 17:19)

Neprisijungęs

 
Bardo
Metų forumietis 2010
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-11-18
Žinutės: 6045
Atsiliepimai: 24

#709 2011-07-20 17:31

Re: Forumo "Perliukai"

dar ne tokių durnių yra.
Treat stupid people like drunks: only argue with them if you're enjoying yourself. As soon as it becomes the least bit aggravating it's time to bow out.

Neprisijungęs

 
Pelkių žirgas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Bliūdas ryžių
Registravosi: 2011-01-12
Žinutės: 449
Atsiliepimai: 5

#710 2011-07-20 17:36

Re: Forumo "Perliukai"

nykstys pridurkas big_smile

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6497
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#711 2011-07-20 18:01

Re: Forumo "Perliukai"

Loading rašė:

<3 fitness rašė:

kiemas rašė:


Kas tau prestarauja? gudruoli as kalbu ka testo tirimai parode kad testas nesukelia agresios tesiogei kaip hormonas o jei padideja agresija ji vartojant tai cia placebo efectas nes tokie isitikinimai bet kadangi ji dare ant moteru joms gal ir nesukelia agresijos. Mano nuomone testas jis padidina agresija kaip hormonas na aisku ir placebo efectas prisideda..... smile

Tiek to, ne taip gal supratau tai ir perklausiau.peace homie

waaaat? lol ka cia reiskia? tipo homikas?

Cia taip nigeriai sako, esu girdejes per filmus big_smile tipo homie tai draugelis,bachuras,savas ir panasiai big_smile big_smile

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#712 2011-07-20 18:12

Re: Forumo "Perliukai"

<3 fitness rašė:

Loading rašė:

<3 fitness rašė:


Tiek to, ne taip gal supratau tai ir perklausiau.peace homie

waaaat? lol ka cia reiskia? tipo homikas?

Cia taip nigeriai sako, esu girdejes per filmus big_smile tipo homie tai draugelis,bachuras,savas ir panasiai big_smile big_smile

zodynas sako taip
homey= homie [‹h…umˆ] (ypač amer.)

Ä a

1 namų, jaukus;

to feel homey jaustis kaip namie

2 paprastas, nepretenzingas

Ä n sl. savas (iš tos vietos/bandos)

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6497
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#713 2011-07-20 18:35

Re: Forumo "Perliukai"

Nu slengo zodynas tikrai nerodo smile

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6497
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#714 2011-07-20 18:36

Re: Forumo "Perliukai"

Homie or homey is a slang term in urban culture whose origins trace back [1] to Chicano language from the pachuco era in the 1930's. This was a time when many Chicanos were migrating to cities in larger numbers, and "homeboy" meant a male friend from back home. It was eventually shortened to "homie". The term could also have originated from the Spanish word hombre, which means man. Similarly, the word is also a contraction of Mexican slang words "homeboy" or "homebuddies" which became prevalent among some of the youth in Latino and chicano communities in the United States, starting in the late 1960s and continuing up to the present. Since the 1980s, the word has been particularly prevalent in hip hop subculture. Homie was also commonly associated with gangs, gang symbols, and rebellious youth.

Uzteks turbut big_smile

Neprisijungęs

 
RIP
Dažnas senbūvis
Vietovė: Leicester, UK /Klaipeda
Registravosi: 2007-10-18
Žinutės: 1222
Atsiliepimai: 4

#715 2011-07-21 13:43

Re: Forumo "Perliukai"

<3 fitness rašė:

Loading rašė:

<3 fitness rašė:


Tiek to, ne taip gal supratau tai ir perklausiau.peace homie

waaaat? lol ka cia reiskia? tipo homikas?

Cia taip nigeriai sako, esu girdejes per filmus big_smile tipo homie tai draugelis,bachuras,savas ir panasiai big_smile big_smile

No offence bet man cia toks mazytis perliukas, o homie - homeboy turbut lietuviskas atitkmuo butu "saviakas" arba "savas" na gal kox is rajono big_smile

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6497
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#716 2011-07-21 15:39

Re: Forumo "Perliukai"

RIP rašė:

<3 fitness rašė:

Loading rašė:


waaaat? lol ka cia reiskia? tipo homikas?

Cia taip nigeriai sako, esu girdejes per filmus big_smile tipo homie tai draugelis,bachuras,savas ir panasiai big_smile big_smile

No offence bet man cia toks mazytis perliukas, o homie - homeboy turbut lietuviskas atitkmuo butu "saviakas" arba "savas" na gal kox is rajono big_smile

Pats tu man perliukas big_smile big_smile http://en.wikipedia.org/wiki/Homie eik anglu kalbos zinias pagilinsi,visaip cia tas homie galimas big_smile nykstys

Neprisijungęs

 
RIP
Dažnas senbūvis
Vietovė: Leicester, UK /Klaipeda
Registravosi: 2007-10-18
Žinutės: 1222
Atsiliepimai: 4

#717 2011-07-21 16:28

Re: Forumo "Perliukai"

Dekui eisiu, reikes parashe pasirashyti dar "perliukas inside", kaip ir sakiau no offence.

Neprisijungęs

 
Bardo
Metų forumietis 2010
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-11-18
Žinutės: 6045
Atsiliepimai: 24

#718 2011-07-21 18:48

Re: Forumo "Perliukai"

Perliukas big_smile

Neprisijungęs

 
Daniele
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-05-30
Žinutės: 10
Atsiliepimai: 0

#719 2011-07-21 22:26

Re: Forumo "Perliukai"

Sharous rašė:

Daniele rašė:

torrent.lt forume

"Geriausia masei auginti MESA!
Nori be chemijos uzaugint mases ir sustipret fiziskai, - dumk i kariuomene!"

smile

nepavadinčiau tai perlu, be to, tik rimtai sportuojantys žino, kaip augint masę, todėl nesportuojančių nekaltinkim. smile

Tai kad didzioji siu "perliuku" dalis ir yra parasyta butent tu, kurie dar tik nori pradet sportuoti arba tik ka pradejo.

Neprisijungęs

 
RIP
Dažnas senbūvis
Vietovė: Leicester, UK /Klaipeda
Registravosi: 2007-10-18
Žinutės: 1222
Atsiliepimai: 4

#720 2011-07-22 15:03

Re: Forumo "Perliukai"

mmartiniis rašė:

esu girdejes toki pasakyma. imeti alaus bonke i saldymo kamera. kai susala i leda istrauki atleidi iki tokio lygio kad dar apie puse turio ledas plaukiotu ir isgeri likusi istirpusi. Tipo lede pasilieka alaus blogosios savybes smile

Perliukas above? Isaldykim blogasias savybes big_smile

Neprisijungęs

 
Sharous
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2010-11-02
Žinutės: 245
Atsiliepimai: 0

#721 2011-07-22 15:04

Re: Forumo "Perliukai"

RIP rašė:

mmartiniis rašė:

esu girdejes toki pasakyma. imeti alaus bonke i saldymo kamera. kai susala i leda istrauki atleidi iki tokio lygio kad dar apie puse turio ledas plaukiotu ir isgeri likusi istirpusi. Tipo lede pasilieka alaus blogosios savybes smile

Perliukas above? Isaldykim blogasias savybes big_smile

į šaldymo kamerą bonkė sprogsta, tai nieko nesigaus su blogųjų savybių surinkimu. big_smile

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6497
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#722 2011-07-22 16:41

Re: Forumo "Perliukai"

Sharous rašė:

RIP rašė:

mmartiniis rašė:

esu girdejes toki pasakyma. imeti alaus bonke i saldymo kamera. kai susala i leda istrauki atleidi iki tokio lygio kad dar apie puse turio ledas plaukiotu ir isgeri likusi istirpusi. Tipo lede pasilieka alaus blogosios savybes smile

Perliukas above? Isaldykim blogasias savybes big_smile

į šaldymo kamerą bonkė sprogsta, tai nieko nesigaus su blogųjų savybių surinkimu. big_smile

Tai gal sprogsta ir issitasko blogosios savybes ir lieka tik gerosios? yikes jauciu taip ir buna hmm

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6497
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#723 2011-07-22 16:43

Re: Forumo "Perliukai"

RIP rašė:

Dekui eisiu, reikes parashe pasirashyti dar "perliukas inside", kaip ir sakiau no offence.

Jokiu offence cia nebuna, nera ko isizeidineti gi cia tam forume,viskas ore big_smile Parasas neblogas visgi big_smile

Neprisijungęs

 
RIP
Dažnas senbūvis
Vietovė: Leicester, UK /Klaipeda
Registravosi: 2007-10-18
Žinutės: 1222
Atsiliepimai: 4

#724 2011-07-22 17:34

Re: Forumo "Perliukai"

Nu tas "no offense" cia kad zmones nepradetu fleimint bereikalo nes tai matosi kad kiti greitai uzhsiplieskia, parasa kogero reikes kogeruoti atsizvelgiant i mano gabaritus > didelis apvalus perlas big_smile

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6497
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#725 2011-07-22 17:36

Re: Forumo "Perliukai"

RIP rašė:

Nu tas "no offense" cia kad zmones nepradetu fleimint bereikalo nes tai matosi kad kiti greitai uzhsiplieskia, parasa kogero reikes kogeruoti atsizvelgiant i mano gabaritus > didelis apvalus perlas big_smile

big_smile nykstys

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net