Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Slanga
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Danija
Registravosi: 2010-04-19
Žinutės: 108
Atsiliepimai: 0

#101 2010-10-15 00:07

Re: Širdis

Jojikas rašė:

Tėvų nepasirinksi: galėjo būt geresni, galėjo būt blogesni, kaip nors sugyventi reikia. Klausimas, kaip juos atvest į protą. Gal per gimines, kurių jie klauso. Jei nėr kitų argumentų (koks lygis, jau užtenka būrėjos!), tegu sako tėvam: džiaukitės, kad sportuoja vaikiščias, o tai ims gert, bledavot, į kalėjimą papuls, ar norit to ? big_smile Gal apsiramins...

nu jo siaip salygos tikrai ne prasciausios, o I prota tikrai niekad neatvesiu, neimanoma ju perkalbet, turi toki isitikinima ir taskas. O daugiau nlb kas kitas pades, pusbrolis kazkada kachalinos, tai siek tiek nusimano, bet irgi naturalas daugiau, savo kunu tipo tik, nes kitaip stubura suvarysi sako ir t.t.

Neprisijungęs

 
Slanga
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Danija
Registravosi: 2010-04-19
Žinutės: 108
Atsiliepimai: 0

#102 2010-10-15 00:17

Re: Širdis

geduttis rašė:

nunešk tai būrėjai 0.5 stumbro ir paprašyk,kad tevam išburtų ,kad marsas dabar pasisuko taip,kad spaudimas su štanga - nuo visų ligų big_smile

O jei rimtai,tai kaip suprantu namie sportuoji ir turi visa iranga.O ta štanga tevai juk padėję namuose kažkur.Tao kai ju nera išsitrauk ja ir sportuok.

Turiu irangos uztektinai siaip, kol kas ta stanga dar namuose, bet tevas is pasiutimo pasiryzo ismest, negana to, kad draugas kachalinas ir tikrai neturi tokiu salygu kaip as, tai bent jam atiduotu, o kaip ten kazkas rase, kad sportuot kai tevu nera, tai butent taip ir darau, kad kuo maziau jie ten visko prisigalvotu, nu tik begioju prie ju, nes jei dar ir cardio pagal juos kenkia sirdziai, tai tada as Lenino tevas smile

Neprisijungęs

 
TITANAS
Dažnas senbūvis
Vietovė: Mažeikiai
Registravosi: 2009-03-11
Žinutės: 955
Atsiliepimai: 1

#103 2010-10-15 11:25

Re: Širdis

sunku sunku su tokiais tėvais... jaučiu ir visa kita tau gyvenime reguliuoja hmm kai paauglys buvau mano tėvai irgi panašiai elgdavosi, kiek nervų jie man buvo prigadinę, aišku ir aš jiem big_smile na belieka tau prakentėt, sulauksi astuoniolikos, išvaziuosi kur nors studijuot ir prasidės laisvė - atsisportuosi kiek tik norėsi wink

Neprisijungęs

 
jutas
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2007-03-09
Žinutės: 4732
Atsiliepimai: 14

#104 2010-10-15 17:18

Re: Širdis

taigi, po gan nemenkos pertraukos vel griztu i sporta. Apsilimui galvojau prasibegt ant takelio, nespejus net pradet begti - pulsas 120... nu galvoju gal pieva... begu begu, greitis mazdaug 10myliu/h atrodo, pulsas - 140. tada truputy padidinau iki 12m/h - pulsas 167. nesu riebus, sirdies problemu niekad neturejau, kofeino ir visokiu kitokiu nevartoju. kazkaip isgasdino mane tokie dideli duomenys. hmm...

Neprisijungęs

 
Bardo
Metų forumietis 2010
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-11-18
Žinutės: 6045
Atsiliepimai: 24

#105 2010-10-15 17:43

Re: Širdis

jutas rašė:

taigi, po gan nemenkos pertraukos vel griztu i sporta. Apsilimui galvojau prasibegt ant takelio, nespejus net pradet begti - pulsas 120... nu galvoju gal pieva... begu begu, greitis mazdaug 10myliu/h atrodo, pulsas - 140. tada truputy padidinau iki 12m/h - pulsas 167. nesu riebus, sirdies problemu niekad neturejau, kofeino ir visokiu kitokiu nevartoju. kazkaip isgasdino mane tokie dideli duomenys. hmm...

Pasiskaityk internete yra lentelės su amžiumi kur rašo koks dar sveikas pulsas fizinio metu.

Neprisijungęs

 
ramunasx
Dažnas dalyvis
Vietovė: kaimas
Registravosi: 2009-04-26
Žinutės: 606
Atsiliepimai: 0

#106 2010-10-15 18:59

Re: Širdis

Slanga rašė:

Krc nesiseka su tevais man, taip sika gyvenima. Turejau bedu su sirdim, nustojau sportuot, po kiek laiko praejo, pasidariau tyrimus, nieko nerado ,bet kraujo tyrimo nedare tik... Kadangi nieko nerado vaziavo tevai bas bureja, pasake, kad sirdies tuberkulioze, tai viskas ir prasidejo...  Nupirko vaistu uz nesveika suma ir spekit kam viska sustume, ogi sportui, tai ne, kad padarytu kraujo tyrima paziuret ar netruksta ko, bent nupirktu kalio, nifiga. Nu pradejau vel sportuot, pradejo vel sirdi maust, nusipirkau kalio, tai tik tevai pamate, kad stanga vel i darba paleista tai pasiuto. Sako ta stanga tau visa sirdy suvarys... Hanteliai, treniruokliai nieko, bet STANGA. Tai ateme stanga, viska kita paliko (treniruokli daugiafunkcini ir hantelius). Nesuprantu as ju, kaip man juos itikint, kad ta stanga ne zudikas kazkoks. Negana to kardiologas pasake reikia mazint kruvi, bet sporto nenutraukt, aisku gal kachalke ne pats geriausias sportas sirdziai, bet tai padek dieve... Patarkit ka jiem sakyt bent, prisikniso dar ir del papildu... Sako tie tavo ANABOLIKAI irgi suvarys tau ta sirdy, negana, kad neismano tai stumia dar... Isprotesiu turbut

vat man tos pacios bedos su sirdim,tyrimai padaryti visi.nemanai kad nerviskai gali but tau,nes as pastebejau kai susinervuoju tuoj pat pradeda sirdis kalti ir gerkle spaust.darant fizini kruvi smarkokai dauzos.man tai kaskaip prasidejo kai teises baigiu laikyt tai daug mokinaus, nervu kaskiek kainavo:)

Neprisijungęs

 
geduttis
Dažnas dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2010-08-15
Žinutės: 452
Atsiliepimai: 1

#107 2010-10-15 19:13

Re: Širdis

Man ir panašiai.Ilgai negyvensim :DDD

Neprisijungęs

 
ramunasx
Dažnas dalyvis
Vietovė: kaimas
Registravosi: 2009-04-26
Žinutės: 606
Atsiliepimai: 0

#108 2010-10-15 19:57

Re: Širdis

geduttis rašė:

Man ir panašiai.Ilgai negyvensim :DDD

nju del gyvenimo tai manau kad givensim:),siaip juk jei daktarai iszeje ten ta sirdi sako kad sveika ji tai  nemanau kad gali but kitaip.o kas del sporto tai sportuoju jau antra sav,ir kaskaip geriau jau nei pries kokius 2men buvo an tiek uzeje kad gerkle spaude oro truko,sirdis dauzes,galva sukos jau tirrai maniau kad sirdzej kapec,bet kai nuvaziavau pas daktarus,truputi apramino.daktare sake ramink kuna:)

Paskutinį kartą taisė ramunasx (2010-10-15 20:00)

Neprisijungęs

 
Slanga
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Danija
Registravosi: 2010-04-19
Žinutės: 108
Atsiliepimai: 0

#109 2010-10-16 12:30

Re: Širdis

TITANAS rašė:

sunku sunku su tokiais tėvais... jaučiu ir visa kita tau gyvenime reguliuoja hmm kai paauglys buvau mano tėvai irgi panašiai elgdavosi, kiek nervų jie man buvo prigadinę, aišku ir aš jiem big_smile na belieka tau prakentėt, sulauksi astuoniolikos, išvaziuosi kur nors studijuot ir prasidės laisvė - atsisportuosi kiek tik norėsi wink

Reguliuoja viska ir taip uzknisa, visiskai nieko nenusimano apie ta sporta, o draust draudzia, bent manes paklausytu. O siaip galvojau kaiptik nustot kachalintis kai jau mokykla pabaigsiu, tai dabar mano uzduotis kiek galima daugiau uzsivaryt, pabaigt vartot papildus ir uzteks manau, aisku per tiek laiko labai dideliu rezultatu nepasieksiu, bet bent siek tiek wink

Neprisijungęs

 
jutas
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2007-03-09
Žinutės: 4732
Atsiliepimai: 14

#110 2010-10-16 15:46

Re: Širdis

as kaiptik pradejau rimtai sportuot kai isvazevau studijuot, nes namuose valgyt negausi to ko reikia, atskirai man nieks negamindavo

Neprisijungęs

 
fanis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Danija
Registravosi: 2009-09-03
Žinutės: 2413
Atsiliepimai: 1

#111 2010-10-16 15:52

Re: Širdis

as kaip tik manau kad mano rimtas sportas prasides kai is namu iseisu , nes dbr nu viskas  sportuoju normaliai , bet mitybos negaliu pasidaryt tikros ir man niekas negamins atskirai , ir maisto nepirks del sporto, o vat kai  jau isvarysiu studint , tai pats normalaus maisto prisiperki ir ore viskas

Neprisijungęs

 
krachas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-04-08
Žinutės: 3978
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 16

#112 2010-10-16 17:15

Re: Širdis

Tai o kas dabar trukdo ? ;D Varskes pakelius ar dribsnius, angliavandenius is makaronu, kosiu, baltymai- kiausiniai, varske, proteinas, riebalai- riesutai. Mesos, jei nebemazas vaikas esi ir gali nusipirkti ir pasidaryt iskart daugiau pora dienu i prieki prie ryziu ir darzoves susipjaustyt manau moka ir mazi vaikai.

Neprisijungęs

 
sporcmenas-2
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-07-31
Žinutės: 5666
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 13

#113 2010-10-16 17:20

Re: Širdis

fanis rašė:

as kaip tik manau kad mano rimtas sportas prasides kai is namu iseisu , nes dbr nu viskas  sportuoju normaliai , bet mitybos negaliu pasidaryt tikros ir man niekas negamins atskirai , ir maisto nepirks del sporto, o vat kai  jau isvarysiu studint , tai pats normalaus maisto prisiperki ir ore viskas

jo jo,seima vaikai,geras postumis rimtam sportui:lol:lollol

Neprisijungęs

 
fanis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Danija
Registravosi: 2009-09-03
Žinutės: 2413
Atsiliepimai: 1

#114 2010-10-16 17:33

Re: Širdis

nu matai big_smile bent jau as tai dar i sule einu , apie seima dar toli , nes dar studijos bus maziausia 3 metai big_smile

Neprisijungęs

 
sporcmenas-2
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-07-31
Žinutės: 5666
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 13

#115 2010-10-16 17:36

Re: Širdis

fanis rašė:

nu matai big_smile bent jau as tai dar i sule einu , apie seima dar toli , nes dar studijos bus maziausia 3 metai big_smile

as ir dar be,bet daug pazystamu mete sportus prisidengdami seimynine padetim,nors laisvo laiko per akis:Dbig_smile

Neprisijungęs

 
Jojikas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-02-27
Žinutės: 557
Atsiliepimai: 7

#116 2010-10-17 10:00

Re: Širdis

Slanga rašė:

O siaip galvojau kaiptik nustot kachalintis kai jau mokykla pabaigsiu, tai dabar mano uzduotis kiek galima daugiau uzsivaryt, pabaigt vartot papildus ir uzteks manau, aisku per tiek laiko labai dideliu rezultatu nepasieksiu, bet bent siek tiek wink

Tai koks tavo tikslas - gerai atrodyt po baigimo? Klysti. Jei tu dabar taip nori sportuot, tai norėsi ir paskui smile Šitas sportas pasidaro tavo gyvenimo būdas, gyvenimo stilius ir negali be jo . Prieš metus nuvažiavau į Egiptą savaitei, po kelių dienų pamačiau gym'ą ir negalėjau ramiai praeit - nusipirkau vienkartinį už 5 eurus smile

Neprisijungęs

 
Slanga
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Danija
Registravosi: 2010-04-19
Žinutės: 108
Atsiliepimai: 0

#117 2010-10-17 11:19

Re: Širdis

Jojikas rašė:

Slanga rašė:

O siaip galvojau kaiptik nustot kachalintis kai jau mokykla pabaigsiu, tai dabar mano uzduotis kiek galima daugiau uzsivaryt, pabaigt vartot papildus ir uzteks manau, aisku per tiek laiko labai dideliu rezultatu nepasieksiu, bet bent siek tiek wink

Tai koks tavo tikslas - gerai atrodyt po baigimo? Klysti. Jei tu dabar taip nori sportuot, tai norėsi ir paskui smile Šitas sportas pasidaro tavo gyvenimo būdas, gyvenimo stilius ir negali be jo . Prieš metus nuvažiavau į Egiptą savaitei, po kelių dienų pamačiau gym'ą ir negalėjau ramiai praeit - nusipirkau vienkartinį už 5 eurus smile

Nu suprantu, taip lengvai nemesiu. Vistiek reikes palaikyt forma kazkiek, bet labai rimto kachalinimosi nebus jau manau smile

Neprisijungęs

 
Makleris
Išmestas
Vietovė: LabradorLand
Registravosi: 2009-11-28
Žinutės: 2756
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#118 2010-10-17 11:54

Re: Širdis

Slanga rašė:

O siaip galvojau kaiptik nustot kachalintis kai jau mokykla pabaigsiu, tai dabar mano uzduotis kiek galima daugiau uzsivaryt, pabaigt vartot papildus ir uzteks manau, aisku per tiek laiko labai dideliu rezultatu nepasieksiu, bet bent siek tiek wink

klounas big_smile

Neprisijungęs

 
TITANAS
Dažnas senbūvis
Vietovė: Mažeikiai
Registravosi: 2009-03-11
Žinutės: 955
Atsiliepimai: 1

#119 2010-10-18 18:25

Re: Širdis

Makleris rašė:

Slanga rašė:

O siaip galvojau kaiptik nustot kachalintis kai jau mokykla pabaigsiu, tai dabar mano uzduotis kiek galima daugiau uzsivaryt, pabaigt vartot papildus ir uzteks manau, aisku per tiek laiko labai dideliu rezultatu nepasieksiu, bet bent siek tiek wink

klounas big_smile

nu tikrai kad idomus mastymas hmm

Neprisijungęs

 
geduttis
Dažnas dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2010-08-15
Žinutės: 452
Atsiliepimai: 1

#120 2010-10-18 20:27

Re: Širdis

Slanga rašė:

O siaip galvojau kaiptik nustot kachalintis kai jau mokykla pabaigsiu, tai dabar mano uzduotis kiek galima daugiau uzsivaryt, pabaigt vartot papildus ir uzteks manau, aisku per tiek laiko labai dideliu rezultatu nepasieksiu, bet bent siek tiek wink

svarbu per paskutini skambuti,kad bycka gerai atordytu nuotraukose atsiminimui big_smile
O jei rimtai tai pats pamatysi, cia ne toks sportas,kad uzsivarai ir meti sportuot.
Atsimenu pats dariau pertrauka tarp sporto, tai vien prie tos mitybos ir dienotvarkes iprates,kad nesportuoji, valgai ta pati baltimini maista vistiek, nes nezinai ka kita valgyt, ir nervas ima ,kad nesportuoji, o ka valgai viskas isheina lauk nepanaudota kaip galetu big_smile Kai pastoviai negauna raumenys kruvio, jautiesi lyg suglebe tie raumenys,nervas ima ,tai ilgai nesportaves neishkenciau big_smile grizau hanteliai stanga_v_r stanga

Neprisijungęs

 
Slanga
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Danija
Registravosi: 2010-04-19
Žinutės: 108
Atsiliepimai: 0

#121 2010-10-19 10:51

Re: Širdis

geduttis rašė:

Slanga rašė:

O siaip galvojau kaiptik nustot kachalintis kai jau mokykla pabaigsiu, tai dabar mano uzduotis kiek galima daugiau uzsivaryt, pabaigt vartot papildus ir uzteks manau, aisku per tiek laiko labai dideliu rezultatu nepasieksiu, bet bent siek tiek wink

svarbu per paskutini skambuti,kad bycka gerai atordytu nuotraukose atsiminimui big_smile
O jei rimtai tai pats pamatysi, cia ne toks sportas,kad uzsivarai ir meti sportuot.
Atsimenu pats dariau pertrauka tarp sporto, tai vien prie tos mitybos ir dienotvarkes iprates,kad nesportuoji, valgai ta pati baltimini maista vistiek, nes nezinai ka kita valgyt, ir nervas ima ,kad nesportuoji, o ka valgai viskas isheina lauk nepanaudota kaip galetu big_smile Kai pastoviai negauna raumenys kruvio, jautiesi lyg suglebe tie raumenys,nervas ima ,tai ilgai nesportaves neishkenciau big_smile grizau hanteliai stanga_v_r stanga

Jo svarbiausia, kad bycka gerai ant skambucio atrodytu big_smile bet siaip nezinau ar bus galimybiu veliau kachiotis, nes zadu uzsieni studijuot, o pinigu dabar nera, tai kazin ar ir veliau bus smile gal ir neatsikratysiu to sporto taip greit, ziuresiu kas ten gausis smile

Neprisijungęs

 
Slanga
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Danija
Registravosi: 2010-04-19
Žinutės: 108
Atsiliepimai: 0

#122 2010-10-19 10:53

Re: Širdis

geduttis rašė:

Slanga rašė:

O siaip galvojau kaiptik nustot kachalintis kai jau mokykla pabaigsiu, tai dabar mano uzduotis kiek galima daugiau uzsivaryt, pabaigt vartot papildus ir uzteks manau, aisku per tiek laiko labai dideliu rezultatu nepasieksiu, bet bent siek tiek wink

svarbu per paskutini skambuti,kad bycka gerai atordytu nuotraukose atsiminimui big_smile
O jei rimtai tai pats pamatysi, cia ne toks sportas,kad uzsivarai ir meti sportuot.
Atsimenu pats dariau pertrauka tarp sporto, tai vien prie tos mitybos ir dienotvarkes iprates,kad nesportuoji, valgai ta pati baltimini maista vistiek, nes nezinai ka kita valgyt, ir nervas ima ,kad nesportuoji, o ka valgai viskas isheina lauk nepanaudota kaip galetu big_smile Kai pastoviai negauna raumenys kruvio, jautiesi lyg suglebe tie raumenys,nervas ima ,tai ilgai nesportaves neishkenciau big_smile grizau hanteliai stanga_v_r stanga

Neprisijungęs

 
Slanga
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Danija
Registravosi: 2010-04-19
Žinutės: 108
Atsiliepimai: 0

#123 2010-10-19 11:01

Re: Širdis

sorry, pries tai tuscia parasiau, su telefu rasau biski bludina, Jo svarbiausia, kad bycka gerai ant skambucio atrodytu big_smile bet siaip nezinau ar bus galimybiu veliau kachiotis, nes zadu uzsieni studijuot, o pinigu dabar nera, tai kazin ar ir veliau bus smile gal ir neatsikratysiu to sporto taip greit, ziuresiu kas ten gausis smile

Neprisijungęs

 
geduttis
Dažnas dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2010-08-15
Žinutės: 452
Atsiliepimai: 1

#124 2010-10-19 14:49

Re: Širdis

Yra ten tu klubu sporto ir ten tos kainos tikrai nesikandzioja palygint su ju uzdarbiu.

Neprisijungęs

 
sportininkas7
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-02-14
Žinutės: 380
Atsiliepimai: 0

#125 2010-10-20 19:00

Re: Širdis

ramunasx rašė:

Slanga rašė:

Krc nesiseka su tevais man, taip sika gyvenima. Turejau bedu su sirdim, nustojau sportuot, po kiek laiko praejo, pasidariau tyrimus, nieko nerado ,bet kraujo tyrimo nedare tik... Kadangi nieko nerado vaziavo tevai bas bureja, pasake, kad sirdies tuberkulioze, tai viskas ir prasidejo...  Nupirko vaistu uz nesveika suma ir spekit kam viska sustume, ogi sportui, tai ne, kad padarytu kraujo tyrima paziuret ar netruksta ko, bent nupirktu kalio, nifiga. Nu pradejau vel sportuot, pradejo vel sirdi maust, nusipirkau kalio, tai tik tevai pamate, kad stanga vel i darba paleista tai pasiuto. Sako ta stanga tau visa sirdy suvarys... Hanteliai, treniruokliai nieko, bet STANGA. Tai ateme stanga, viska kita paliko (treniruokli daugiafunkcini ir hantelius). Nesuprantu as ju, kaip man juos itikint, kad ta stanga ne zudikas kazkoks. Negana to kardiologas pasake reikia mazint kruvi, bet sporto nenutraukt, aisku gal kachalke ne pats geriausias sportas sirdziai, bet tai padek dieve... Patarkit ka jiem sakyt bent, prisikniso dar ir del papildu... Sako tie tavo ANABOLIKAI irgi suvarys tau ta sirdy, negana, kad neismano tai stumia dar... Isprotesiu turbut

vat man tos pacios bedos su sirdim,tyrimai padaryti visi.nemanai kad nerviskai gali but tau,nes as pastebejau kai susinervuoju tuoj pat pradeda sirdis kalti ir gerkle spaust.darant fizini kruvi smarkokai dauzos.man tai kaskaip prasidejo kai teises baigiu laikyt tai daug mokinaus, nervu kaskiek kainavo:)

nejum vieniem taip big_smile man ir vos paimu stanga i rankas sirdis dauzos orot truksta spaudzia krutine tai dabar tenka apseit tik su kardio.. nuejau i poliklinika pasidariau tyrimus kardiograma, kraujo, kalio dar ten kazkokius sake viskas gerai nieko nerado tik spaudimas siektiek pakiles manau kad irgi gali but nerviskai nes taipat neseniai teises laikiau dauk nervu tai kainavo ir seip po vasaros i mokykla nepriprates anksti keltis ir t.t. seip nemanau kad kazkas blogai su sirdim nes vistiek kardiograma kanors parodytu..

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net