Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

martis139
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-04-30
Žinutės: 13
Atsiliepimai: 0

#51 2010-05-11 15:37

Re: Dėl kriaušės daužymo.

Ir beto draugelis lanko Muay Thai, as tik rugsejo menesi meginsiu eiti dbr taip tik su draugeliu sparinguoju;))

Neprisijungęs

 
pats
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-04-28
Žinutės: 16
Atsiliepimai: 0

#52 2010-05-11 16:12

Re: Dėl kriaušės daužymo.

martis139 jei moketum gintis neklaustum apie puolima

Neprisijungęs

 
ishp3ra
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-09-24
Žinutės: 1953
Atsiliepimai: 7

#53 2010-05-11 16:51

Re: Dėl kriaušės daužymo.

martis139 rašė:

Kai smugiuji gerai gali kazkiektai laiko visa laika buti suspaudes ta kumsti bet paskui tai pavargsta dilbis, pries smugiujant atpalaiduoji bet nepilnai okai matai kad pasieks kuna suspaudi visa jega gaunasi dar didesnis pagreitis o sparnai duoda smugio atotrau, jugi su kaire ranka laviruoji ir desine buna atpalaiduota kai uztaikai momenta trenki staigu smugi po smugio atsitoji atgal i ta pacia pozicija, arba eina kaire desine du kabliai is sonu kaire desine ir apatinis kaire ir is desines kojos i galva ar tai i saunkaulius, aiskus pas kitus vis kitoke technika kitaip smugiuja ir t.t Pas mane tai taip yra ir man jau automatiskai ir kulokas taisyklingai buna jau nebegaunu tu traumu kaip anksciau rieso;))

Zinai ka, arba rasyk zmoniskai, arba eik xxxxx. Ne tekstas, o narkomano blevyzga kazkokia.

Neprisijungęs

 
martis139
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-04-30
Žinutės: 13
Atsiliepimai: 0

#54 2010-05-11 17:07

Re: Dėl kriaušės daužymo.

Ai eikit jus patys utiutiu, nezadu gincytis pasilikim geriau kiekvienas prie savo nomuones...

Neprisijungęs

 
k0mtur
Naujas dalyvis
Vietovė: Plunge
Registravosi: 2010-11-04
Žinutės: 8
Atsiliepimai: 0

#55 2010-11-04 15:34

Re: Dėl kriaušės daužymo.

Ambrucio rašė:

Sveiki, kačialkes jau lankau beveik metus. Jaučiu, kad esu sustiprėjęs fizižkai, bet bėda ta, kad boksuotis praktiškai nemoku. Tai gal yra koks video kur būtu parodyta, kaip reikia viska daryt? Ta prasme, kaip stovėt, kaip rankas laikyt ir t.t. Ačiū iš anksto, kas padės  smile

Pradėk eiti į bokso ar MMA treniruotes , jai gyveni kaime tai aišku nėra tada liks tik youtube. Jai didesniuose miestuose tai galėtum pradėt eit jai nori išmokt stovėsenos ir technikos.

Neprisijungęs

 
geduttis
Dažnas dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2010-08-15
Žinutės: 452
Atsiliepimai: 1

#56 2010-11-04 20:32

Re: Dėl kriaušės daužymo.

arba dar yra variantas, nusiperkat pirstines bokso su draugeliais bent 2 poras, ir einat kapotis,ziurit video youtubej kad ismokt bent stovesena ir kaip smugius atlikt.Bent tokia nauda bus.

Neprisijungęs

 
-Katia
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2010-10-30
Žinutės: 128
Atsiliepimai: 0

#57 2010-11-04 21:29

Re: Dėl kriaušės daužymo.

Tai jei nori gavej apsigynt nelabai bus is to naudos,geriau kojas tada treniruot arba kokes imtynes ,nes gatvei is to boxo nera labai didelio gerio smile na bent mano nuomone toke smile

Neprisijungęs

 
Linasss
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-07-21
Žinutės: 1168
Atsiliepimai: 1

#58 2010-11-04 22:38

Re: Dėl kriaušės daužymo.

Mano nuomone tj mustynes dazniausgqai kyla kai kazkas girtas, o jei boksa ar kazka lankes tai nesunku uztaikkyt  viena nebloga banke

Neprisijungęs

 
Menace
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-04-25
Žinutės: 132
Atsiliepimai: 0

#59 2010-11-04 23:03

Re: Dėl kriaušės daužymo.

-Katia rašė:

Tai jei nori gavej apsigynt nelabai bus is to naudos,geriau kojas tada treniruot arba kokes imtynes ,nes gatvei is to boxo nera labai didelio gerio smile na bent mano nuomone toke smile

patirtis kalba? big_smile

Neprisijungęs

 
Uzsispyres16
Dažnas senbūvis
Vietovė: Elektrenai
Registravosi: 2010-08-01
Žinutės: 1253
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#60 2010-11-05 11:58

Re: Dėl kriaušės daužymo.

Draugas lanko taikvondo jau keli metai.Cia neperseniausiai ejo su panele ir vakare prisikabino trys isgere vyrai.....tai viskas pasibaige tuo ,kad tie liko su melynem ir pas mentus ,o jis gavo ten padeka ar ka big_smile

Neprisijungęs

 
Ignacas
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2010-05-27
Žinutės: 165
Atsiliepimai: 1

#61 2010-11-05 13:34

Re: Dėl kriaušės daužymo.

-Katia rašė:

Tai jei nori gavej apsigynt nelabai bus is to naudos,geriau kojas tada treniruot arba kokes imtynes ,nes gatvei is to boxo nera labai didelio gerio smile na bent mano nuomone toke smile

Nusisneki

Neprisijungęs

 
Kovalskis
Dažnas dalyvis
Vietovė: Europa
Registravosi: 2010-05-18
Žinutės: 449
Atsiliepimai: 1

#62 2010-11-05 13:48

Re: Dėl kriaušės daužymo.

Uzsispyres16 rašė:

Draugas lanko taikvondo jau keli metai.Cia neperseniausiai ejo su panele ir vakare prisikabino trys isgere vyrai.....tai viskas pasibaige tuo ,kad tie liko su melynem ir pas mentus ,o jis gavo ten padeka ar ka big_smile

Lietuvoje kaltas tas, kuris ne pirmas pradeda, o pirmas užbaigia smile

Neprisijungęs

 
-Katia
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2010-10-30
Žinutės: 128
Atsiliepimai: 0

#63 2010-11-05 20:00

Re: Dėl kriaušės daužymo.

Ignacas rašė:

-Katia rašė:

Tai jei nori gavej apsigynt nelabai bus is to naudos,geriau kojas tada treniruot arba kokes imtynes ,nes gatvei is to boxo nera labai didelio gerio smile na bent mano nuomone toke smile

Nusisneki

Nusisnku? Tai paaiskink kuo. Gatvej taisykliu nera ir niekas nelauks kol ismusi smugi ,busi pargriautas ar nustumtas .

Neprisijungęs

 
-Katia
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2010-10-30
Žinutės: 128
Atsiliepimai: 0

#64 2010-11-05 20:03

Re: Dėl kriaušės daužymo.

Menace rašė:

-Katia rašė:

Tai jei nori gavej apsigynt nelabai bus is to naudos,geriau kojas tada treniruot arba kokes imtynes ,nes gatvei is to boxo nera labai didelio gerio smile na bent mano nuomone toke smile

patirtis kalba? big_smile

Jo jo patiritis big_smile big_smile O seip tai logiskai mastant ir taip aisku kad zmogus gerai valdantis rankas niekada nelaimes pries toki kuris valdo kojas nesutinki? smile

Neprisijungęs

 
ro_mka
Dažnas senbūvis
Vietovė: Londonas
Registravosi: 2008-11-10
Žinutės: 1141
Atsiliepimai: 3

#65 2010-11-05 20:16

Re: Dėl kriaušės daužymo.

-Katia rašė:

Menace rašė:

-Katia rašė:

Tai jei nori gavej apsigynt nelabai bus is to naudos,geriau kojas tada treniruot arba kokes imtynes ,nes gatvei is to boxo nera labai didelio gerio smile na bent mano nuomone toke smile

patirtis kalba? big_smile

Jo jo patiritis big_smile big_smile O seip tai logiskai mastant ir taip aisku kad zmogus gerai valdantis rankas niekada nelaimes pries toki kuris valdo kojas nesutinki? smile

oi mergaite, maziau filmu ziurek :lol butum bernas tai jau butum negyvai uzpizdavota uz toki nusikalbejima... na mergaitei atleistina, bet gyvenime niekas nestovi ir nelaukia kol tu suktuka jam ivyniosi big_smile del bendro isprusimo issimesk internete paziuret mma kovu ir pamatysi ar reikalingas ranku valdymas ar ne wink

Neprisijungęs

 
-Katia
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2010-10-30
Žinutės: 128
Atsiliepimai: 0

#66 2010-11-05 20:18

Re: Dėl kriaušės daužymo.

Phobos rašė:

-Katia rašė:

Menace rašė:


patirtis kalba? big_smile

Jo jo patiritis big_smile big_smile O seip tai logiskai mastant ir taip aisku kad zmogus gerai valdantis rankas niekada nelaimes pries toki kuris valdo kojas nesutinki? smile

oi mergaite, maziau filmu ziurek :lol butum bernas tai jau butum negyvai uzpizdavota uz toki nusikalbejima... na mergaitei atleistina, bet gyvenime niekas nestovi ir nelaukia kol tu suktuka jam ivyniosi big_smile del bendro isprusimo issimesk internete paziuret mma kovu ir pamatysi ar reikalingas ranku valdymas ar ne wink

Na as ir nesakau kad esu simtu procentu teisi ,tai tik mano nuomone tokia ir ne tik mano. Aisku taip pat yra svvarbi ir ranku technika ,taciau norejau pasakyt jog reikia lavint ne tik rankas smile

Neprisijungęs

 
Uzsispyres16
Dažnas senbūvis
Vietovė: Elektrenai
Registravosi: 2010-08-01
Žinutės: 1253
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#67 2010-11-05 20:56

Re: Dėl kriaušės daužymo.

apskirtai kas is to ,jog tu gerai valdysi rankas ar kojas? reikia visa kuna gerai valdyt...abejoji ar kas bando ismokt gerai valdyti tik rankas ar kojas...mokesi gerai save valdyti ,tai nrks tu daug koju ir ranku ,nes sisiuksi nuo smugiu....

Neprisijungęs

 
geduttis
Dažnas dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2010-08-15
Žinutės: 452
Atsiliepimai: 1

#68 2010-11-05 21:24

Re: Dėl kriaušės daužymo.

-Katia rašė:

Tai jei nori gavej apsigynt nelabai bus is to naudos,geriau kojas tada treniruot arba kokes imtynes ,nes gatvei is to boxo nera labai didelio gerio smile na bent mano nuomone toke smile

nu zinok gatvej kaip tik niekas neprades ten METIMŲ daryt ir bandyt UŽLAUŠT RANKĄ big_smile Čia kad ir boksuotis mokesi, pirmas prasileisi ir niekas nepadės, bet tikrai naudos dideles yra.

Neprisijungęs

 
Uzsispyres16
Dažnas senbūvis
Vietovė: Elektrenai
Registravosi: 2010-08-01
Žinutės: 1253
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#69 2010-11-05 21:54

Re: Dėl kriaušės daužymo.

geduttis rašė:

-Katia rašė:

Tai jei nori gavej apsigynt nelabai bus is to naudos,geriau kojas tada treniruot arba kokes imtynes ,nes gatvei is to boxo nera labai didelio gerio smile na bent mano nuomone toke smile

nu zinok gatvej kaip tik niekas neprades ten METIMŲ daryt ir bandyt UŽLAUŠT RANKĄ big_smile Čia kad ir boksuotis mokesi, pirmas prasileisi ir niekas nepadės, bet tikrai naudos dideles yra.

Todel ir vaisktom gatvei su kolektyvu big_smile

Neprisijungęs

 
Kovalskis
Dažnas dalyvis
Vietovė: Europa
Registravosi: 2010-05-18
Žinutės: 449
Atsiliepimai: 1

#70 2010-11-05 22:50

Re: Dėl kriaušės daužymo.

Uzsispyres16 rašė:

geduttis rašė:

-Katia rašė:

Tai jei nori gavej apsigynt nelabai bus is to naudos,geriau kojas tada treniruot arba kokes imtynes ,nes gatvei is to boxo nera labai didelio gerio smile na bent mano nuomone toke smile

nu zinok gatvej kaip tik niekas neprades ten METIMŲ daryt ir bandyt UŽLAUŠT RANKĄ big_smile Čia kad ir boksuotis mokesi, pirmas prasileisi ir niekas nepadės, bet tikrai naudos dideles yra.

Todel ir vaisktom gatvei su kolektyvu big_smile

Pralinksminai nykstys

Neprisijungęs

 
Menace
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-04-25
Žinutės: 132
Atsiliepimai: 0

#71 2010-11-06 23:48

Re: Dėl kriaušės daužymo.

-Katia rašė:

Menace rašė:

-Katia rašė:

Tai jei nori gavej apsigynt nelabai bus is to naudos,geriau kojas tada treniruot arba kokes imtynes ,nes gatvei is to boxo nera labai didelio gerio smile na bent mano nuomone toke smile

patirtis kalba? big_smile

Jo jo patiritis big_smile big_smile O seip tai logiskai mastant ir taip aisku kad zmogus gerai valdantis rankas niekada nelaimes pries toki kuris valdo kojas nesutinki? smile

Katia turi gatves bokso patirties yikes
o siaip tai kitaip logiskai mastant visi taiko i galva. Ranka i galva pataikyt lengviau nei su koja. Taip kad ne be reikalo profensionaliam sporte (pvz kaip UFC - kovose beveik be taisykliu) didzioji dauguma nokautu buna nuo smugiu rankom smile o su gerom kojom gali labai gerai begt big_smile nors siaip svarbu viskas. Taip? smile

Neprisijungęs

 
ishp3ra
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-09-24
Žinutės: 1953
Atsiliepimai: 7

#72 2010-11-07 04:13

Re: Dėl kriaušės daužymo.

nelyginkit sporto ir gatves. gatvej i parteri gali nebent su mokyklos draugeliu susipyke griut voliotis, rimtu atveju - koju balius garantuotas. smugiai rankomis distansijoje, alkunemis ir keliais artimesnej. tikri smugiai kojomis - retenybe.

Neprisijungęs

 
-Katia
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2010-10-30
Žinutės: 128
Atsiliepimai: 0

#73 2010-11-07 10:19

Re: Dėl kriaušės daužymo.

Menace rašė:

-Katia rašė:

Menace rašė:


patirtis kalba? big_smile

Jo jo patiritis big_smile big_smile O seip tai logiskai mastant ir taip aisku kad zmogus gerai valdantis rankas niekada nelaimes pries toki kuris valdo kojas nesutinki? smile

Katia turi gatves bokso patirties yikes
o siaip tai kitaip logiskai mastant visi taiko i galva. Ranka i galva pataikyt lengviau nei su koja. Taip kad ne be reikalo profensionaliam sporte (pvz kaip UFC - kovose beveik be taisykliu) didzioji dauguma nokautu buna nuo smugiu rankom smile o su gerom kojom gali labai gerai begt big_smile nors siaip svarbu viskas. Taip? smile

Taip sutinku smile

Neprisijungęs

 
Povilas
Ponas Labas Rytas
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2008-04-17
Žinutės: 1990
Atsiliepimai: 6

#74 2010-11-07 10:32

Re: Dėl kriaušės daužymo.

ishp3ra rašė:

nelyginkit sporto ir gatves. gatvej i parteri gali nebent su mokyklos draugeliu susipyke griut voliotis, rimtu atveju - koju balius garantuotas. smugiai rankomis distansijoje, alkunemis ir keliais artimesnej. tikri smugiai kojomis - retenybe.

retenybe nes mazai kas sugeba.kumsciu igrusti lengviau..proto ir sugebejimu daug nereikia.man teko pastovet su zmogum kuris ypatingai gerai valdo kojas.(tokiu asmeniskai tik viena pazystu)..nesigavo net apsikabint padoriai..rankos buvo reikalingos tik prisidengti.aisku kad toki gatveje sutiksi tikimybe lygi 000000000,012 %

Neprisijungęs

 
Taiga
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-10-12
Žinutės: 38
Atsiliepimai: 0

#75 2010-11-07 11:46

Re: Dėl kriaušės daužymo.

Įkišiu ir aš savo trigrašį į šitą realfighterių diskusiją. big_smile Šiaip turiu šiek tiek (nedaug!) patirties toje srityje, tai tendencija tokia, kad laimi ne tas pas kurį bankė stipriausia ar bicepsas didžiausias, bet tas pas ką galvoje viskas gerai ir kuris nebijo, yra naglas ir gali eit "ant pralomo". Čia žinoma kalbu ne apie kažkokias profesionalias kovas, kur abu kovotojai jau turi patirtį, nebijo to streso gaunamo situacijoje - ten veikia jau patirtis, jėga, techniniai dalykai ir t.t. Realiai gatvėj, laimi tas kas mažiau bijo (nes bijo visi) ir yra naglesnis.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net