Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

normaliai81
Naujas dalyvis
Vietovė: Tailandas
Registravosi: 2014-06-11
Žinutės: 25
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#851 2014-06-12 17:02

Re: Vinstrol (Stanozolol)

matai,tailande vaistinej pirkau,negalvojau kad gali fuflo ten parduoti smile uzejau i website,pasitikrinti tipo authentication code ir uzklydau i atsiliepimus smile
tai jei vietoj stano ten koks dianiabolas,tada geriau ismesti

Neprisijungęs

 
zetas
Išmestas
Vietovė: Norwegija,Bergen
Registravosi: 2008-12-03
Žinutės: 153
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 0

#852 2014-08-10 16:28

Re: Vinstrol (Stanozolol)

Kokie atsilepimai apie sita Stanozol?
Total Care Physicians
Stanozolol 100 10ml ml/100mg
Atrodo turetu buti stiprus ?

Neprisijungęs

 
Manciakas
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2015-01-05
Žinutės: 123
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#853 2015-01-25 21:20

Re: Vinstrol (Stanozolol)

Klausimas, kur šiuo metu įmanoma gauti normalaus vinio tabletėm? Buvau nusipirkęs prieš 2metus, bet neberandu to žmogaus kontaktų. Ir kokios kainos maždaug?

Neprisijungęs

 
Domantas
buvęs zyzz
Vietovė: Bergen
Registravosi: 2012-05-06
Žinutės: 4893
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 11

#854 2015-01-26 08:01

Re: Vinstrol (Stanozolol)

Manciakas rašė:

Klausimas, kur šiuo metu įmanoma gauti normalaus vinio tabletėm? Buvau nusipirkęs prieš 2metus, bet neberandu to žmogaus kontaktų. Ir kokios kainos maždaug?

Kodel bijai inj winio?

Neprisijungęs

 
Domantas
buvęs zyzz
Vietovė: Bergen
Registravosi: 2012-05-06
Žinutės: 4893
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 11

#855 2015-01-26 08:04

Re: Vinstrol (Stanozolol)

normaliai81 rašė:

matai,tailande vaistinej pirkau,negalvojau kad gali fuflo ten parduoti smile uzejau i website,pasitikrinti tipo authentication code ir uzklydau i atsiliepimus smile
tai jei vietoj stano ten koks dianiabolas,tada geriau ismesti

As nesuprantu puse frm veikeju. Perkat visoki s is visu galu po to verkiat del fuflo ar blogu rezultatu. YRA frm zmones kokybiska farma stumdo. Kol metisites buo vieno prie kito ir ieskosit pigiausiu varianto neturesit jokiu rezultatu

Neprisijungęs

 
Lift4Sex
Dažnas senbūvis
Vietovė: Mount Olympus
Registravosi: 2009-11-11
Žinutės: 1043
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 11

#856 2015-01-26 08:06

Re: Vinstrol (Stanozolol)

Domantas rašė:

normaliai81 rašė:

matai,tailande vaistinej pirkau,negalvojau kad gali fuflo ten parduoti smile uzejau i website,pasitikrinti tipo authentication code ir uzklydau i atsiliepimus smile
tai jei vietoj stano ten koks dianiabolas,tada geriau ismesti

As nesuprantu puse frm veikeju. Perkat visoki s is visu galu po to verkiat del fuflo ar blogu rezultatu. YRA frm zmones kokybiska farma stumdo. Kol metisites buo vieno prie kito ir ieskosit pigiausiu varianto neturesit jokiu rezultatu

Kaip pirštu į akį nykstys

Neprisijungęs

 
Manciakas
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2015-01-05
Žinutės: 123
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#857 2015-01-26 09:23

Re: Vinstrol (Stanozolol)

Domantas rašė:

Manciakas rašė:

Klausimas, kur šiuo metu įmanoma gauti normalaus vinio tabletėm? Buvau nusipirkęs prieš 2metus, bet neberandu to žmogaus kontaktų. Ir kokios kainos maždaug?

Kodel bijai inj winio?

Nepatinka/nenoriu, tabletem pirmą kartą pirkau, gerai suejo todėl ir vėl norėtūsi rast tabletėm.

Neprisijungęs

 
Domantas
buvęs zyzz
Vietovė: Bergen
Registravosi: 2012-05-06
Žinutės: 4893
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 11

#858 2015-01-26 09:41

Re: Vinstrol (Stanozolol)

Manciakas rašė:

Domantas rašė:

Manciakas rašė:

Klausimas, kur šiuo metu įmanoma gauti normalaus vinio tabletėm? Buvau nusipirkęs prieš 2metus, bet neberandu to žmogaus kontaktų. Ir kokios kainos maždaug?

Kodel bijai inj winio?

Nepatinka/nenoriu, tabletem pirmą kartą pirkau, gerai suejo todėl ir vėl norėtūsi rast tabletėm.

Gerai suejo tai kaip cia? Skanios buvo? Ar veike gerai? Vien vini variai? Domiuos nes pats galvoju pabandyt gal kursiuka winio

Neprisijungęs

 
Manciakas
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2015-01-05
Žinutės: 123
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#859 2015-01-26 17:38

Re: Vinstrol (Stanozolol)

Domantas rašė:

Manciakas rašė:

Domantas rašė:


Kodel bijai inj winio?

Nepatinka/nenoriu, tabletem pirmą kartą pirkau, gerai suejo todėl ir vėl norėtūsi rast tabletėm.

Gerai suejo tai kaip cia? Skanios buvo? Ar veike gerai? Vien vini variai? Domiuos nes pats galvoju pabandyt gal kursiuka winio

Vartojau tik viny, + papildai svorio metimui, ir buvau tikrai patenkintas. Niekad nebūčiau pagalvojas, kad ant mano kūno galėtų matytis taip tam tikros vietos, norėjos ryškint ir toliau, tačiau atėjo laikas operuot koją, o po operacijos 4-6mėn rebilitacija. T.y jokio sporto neskaitant tempimo pratimus ir visą kitą. Todėl mastau dabar vėl pasiimt ir bandyt dar daugiau pasiekt. smile

Neprisijungęs

 
Woody
Išmestas
Registravosi: 2014-04-19
Žinutės: 1183
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 1

#860 2015-01-26 18:00

Re: Vinstrol (Stanozolol)

Manciakas rašė:

Domantas rašė:

Manciakas rašė:


Nepatinka/nenoriu, tabletem pirmą kartą pirkau, gerai suejo todėl ir vėl norėtūsi rast tabletėm.

Gerai suejo tai kaip cia? Skanios buvo? Ar veike gerai? Vien vini variai? Domiuos nes pats galvoju pabandyt gal kursiuka winio

Vartojau tik viny, + papildai svorio metimui, ir buvau tikrai patenkintas. Niekad nebūčiau pagalvojas, kad ant mano kūno galėtų matytis taip tam tikros vietos, norėjos ryškint ir toliau, tačiau atėjo laikas operuot koją, o po operacijos 4-6mėn rebilitacija. T.y jokio sporto neskaitant tempimo pratimus ir visą kitą. Todėl mastau dabar vėl pasiimt ir bandyt dar daugiau pasiekt. smile

Viena vini..? nemanau kad padedi savo kiausiukam yikes

Neprisijungęs

 
HRS
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-03-11
Žinutės: 4143
Atsiliepimai: 8

#861 2015-01-26 18:02

Re: Vinstrol (Stanozolol)

Manciakas rašė:

Domantas rašė:

Manciakas rašė:


Nepatinka/nenoriu, tabletem pirmą kartą pirkau, gerai suejo todėl ir vėl norėtūsi rast tabletėm.

Gerai suejo tai kaip cia? Skanios buvo? Ar veike gerai? Vien vini variai? Domiuos nes pats galvoju pabandyt gal kursiuka winio

Vartojau tik viny, + papildai svorio metimui, ir buvau tikrai patenkintas. Niekad nebūčiau pagalvojas, kad ant mano kūno galėtų matytis taip tam tikros vietos, norėjos ryškint ir toliau, tačiau atėjo laikas operuot koją, o po operacijos 4-6mėn rebilitacija. T.y jokio sporto neskaitant tempimo pratimus ir visą kitą. Todėl mastau dabar vėl pasiimt ir bandyt dar daugiau pasiekt. smile

Salia vinco butinas propas!!!

Neprisijungęs

 
Omni
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2014-12-22
Žinutės: 602
Atsiliepimai: 3

#862 2015-01-26 18:06

Re: Vinstrol (Stanozolol)

Čia ne tiek sėklidės, kiek, jei didesnės dozės, sanariam problemos. Jei neturi kas "sušlapina", tai winis užmuša jungiamuosius audinius didesnėse dozėse. Na, jei dirbi su rimtais svoriais t.y.

Neprisijungęs

 
Woody
Išmestas
Registravosi: 2014-04-19
Žinutės: 1183
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 1

#863 2015-01-26 19:15

Re: Vinstrol (Stanozolol)

Omni rašė:

Čia ne tiek sėklidės, kiek, jei didesnės dozės, sanariam problemos. Jei neturi kas "sušlapina", tai winis užmuša jungiamuosius audinius didesnėse dozėse. Na, jei dirbi su rimtais svoriais t.y.

Neuzmusa jis jokiu jungiamuju... tiesiog labai issausina, nors yra pasisakymu, kad jis ir stiprina ir silpnina jungiamuosius..

Paskutinį kartą taisė Woody (2015-01-26 19:20)

Neprisijungęs

 
Omni
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2014-12-22
Žinutės: 602
Atsiliepimai: 3

#864 2015-01-26 19:29

Re: Vinstrol (Stanozolol)

Tu pirmą mėnesį apie farmą klausinėdamas labai gražiai reiškeisi, bet dabar jau galvoji apie save geriau, nei yra. Kas antram poste arba dergimaisi arba "aš žinau geriau". Kaip manai, ką duoda sanarių išsausinimas? Pavaryk mėnesį 80mg winio be aromatizuojančio prepo šalia, arba 2,5-5mg letro ir papasakok apie sanarių užmušimą.
Pz*dc aš jau nebegaliu. Po vieno kurso eina visur iš eilės ir viską žino. Dar lopais vadina, nardymu kaltina. Bet rašliavos tai proftecho lygio.
Dar kliedi, kad čia tik keli normalūs. Ir toks a*ujet sutapimas - normalūs tik tie, kurie jam padeda. Vo čia tai normalumo kriterijus. Nepritari - maždaug viskas, p*daras esi. Čia visi 20mečiai kursuojantys taip galvoja?


Dėl primityvaus ir apgailėtino šio pranešimo turinio aš nepakaltinamas - Tren E 300mg E3D.

Paskutinį kartą taisė Omni (2015-01-26 19:41)

Neprisijungęs

 
Woody
Išmestas
Registravosi: 2014-04-19
Žinutės: 1183
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 1

#865 2015-01-26 19:40

Re: Vinstrol (Stanozolol)

Tu nebuk toks jautrus... nes atrodo lyg apsiverksi tikrai... Su normaliais ir kalbu normaliai, o nej vienam poste neparasiau, kad zinau ka nors geriau uz kita wink Tiesiog einu ir diskutuoju su zmonem kurie atsakineja i klausimus atsakymais, o ne nesamonem ar klausimais. Ateis laikas pavarysiu, bet ne tam, kad pajausciau kaip girgzda sanariai.  wink

Neprisijungęs

 
Omni
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2014-12-22
Žinutės: 602
Atsiliepimai: 3

#866 2015-01-26 19:44

Re: Vinstrol (Stanozolol)

Tokiu atveju pasikartosiu - Winnis, vienas, be šalia testo ar išvis beleko, kas aromatizuojasi, sausina sanarius. Duodant krūvį, sausi sanariai dyla N kartų greičiau, gali pasigaut X tendonitų. Sutinki?

Neprisijungęs

 
Woody
Išmestas
Registravosi: 2014-04-19
Žinutės: 1183
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 1

#867 2015-01-26 19:48

Re: Vinstrol (Stanozolol)

Omni rašė:

Tu pirmą mėnesį apie farmą klausinėdamas labai gražiai reiškeisi, bet dabar jau galvoji apie save geriau, nei yra. Kas antram poste arba dergimaisi arba "aš žinau geriau". Kaip manai, ką duoda sanarių išsausinimas? Pavaryk mėnesį 80mg winio be aromatizuojančio prepo šalia, arba 2,5-5mg letro ir papasakok apie sanarių užmušimą.
Pz*dc aš jau nebegaliu. Po vieno kurso eina visur iš eilės ir viską žino. Dar lopais vadina, nardymu kaltina. Bet rašliavos tai proftecho lygio.
Dar kliedi, kad čia tik keli normalūs. Ir toks a*ujet sutapimas - normalūs tik tie, kurie jam padeda. Vo čia tai normalumo kriterijus. Nepritari - maždaug viskas, p*daras esi. Čia visi 20mečiai kursuojantys taip galvoja?


Dėl primityvaus ir apgailėtino šio pranešimo turinio aš nepakaltinamas - Tren E 300mg E3D.

Nu tu duodi... smile Turbut geras trenas smile chill out zmogau.. pas tave vaizduote turbut labai galinga... :\ Visur, visko niekas nezino.. o as neinu ir nepatarineju veju kazkokiu ar nekalbu lempu kaip daugum, jai nezinau atsakymo i klausima tai ir tyliu, o ne debilu vadinu kaip kai kurie (uz klausima izdeda i suns dienas) o po to kai zmogus padaro savai tai sako: o kodel tu pries darydamas nepaklausiai? :DDDDD (manau daug kas sutiks). ir tu vapsie eik ta tema dar karta pasisakitysi apie kuria cia taip dejuoji. as ten tik paklausiau klausima, o kad pradejo visi putot del utiutiu adatos ilgio tai ne as kaltas. smile maziau vaziuok zmogau. smile

Paskutinį kartą taisė Woody (2015-01-26 19:51)

Neprisijungęs

 
Woody
Išmestas
Registravosi: 2014-04-19
Žinutės: 1183
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 1

#868 2015-01-26 19:49

Re: Vinstrol (Stanozolol)

Omni rašė:

Tokiu atveju pasikartosiu - Winnis, vienas, be šalia testo ar išvis beleko, kas aromatizuojasi, sausina sanarius. Duodant krūvį, sausi sanariai dyla N kartų greičiau, gali pasigaut X tendonitų. Sutinki?

Sutinku nykstys

Neprisijungęs

 
Omni
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2014-12-22
Žinutės: 602
Atsiliepimai: 3

#869 2015-01-26 19:51

Re: Vinstrol (Stanozolol)

Nu tai jo, geras. Todėl ir isterikuoju. Pats vienąkart buvau jaunystėj su winiu uždurniavęs taip, tai puikiai žinau kaip jis su labai minimaliu testosterono kiekiu veikia sanarius.

Neprisijungęs

 
rolka78
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-06-29
Žinutės: 5285
Atsiliepimai: 21

#870 2015-01-26 20:11

Re: Vinstrol (Stanozolol)

Omni rašė:

Tu pirmą mėnesį apie farmą klausinėdamas labai gražiai reiškeisi, bet dabar jau galvoji apie save geriau, nei yra. Kas antram poste arba dergimaisi arba "aš žinau geriau". Kaip manai, ką duoda sanarių išsausinimas? Pavaryk mėnesį 80mg winio be aromatizuojančio prepo šalia, arba 2,5-5mg letro ir papasakok apie sanarių užmušimą.
Pz*dc aš jau nebegaliu. Po vieno kurso eina visur iš eilės ir viską žino. Dar lopais vadina, nardymu kaltina. Bet rašliavos tai proftecho lygio.
Dar kliedi, kad čia tik keli normalūs. Ir toks a*ujet sutapimas - normalūs tik tie, kurie jam padeda. Vo čia tai normalumo kriterijus. Nepritari - maždaug viskas, p*daras esi. Čia visi 20mečiai kursuojantys taip galvoja?


Dėl primityvaus ir apgailėtino šio pranešimo turinio aš nepakaltinamas - Tren E 300mg E3D.

Tu su juo nesivelk i diskusijas.Labai daznai pjauna jaunuolis.Neverta su juo diskutuoti.Patarimas cia smile

Paskutinį kartą taisė rolka78 (2015-01-26 20:11)

Neprisijungęs

 
vinstrolis
Lietuvos Čempionas (IFBB)
Registravosi: 2007-10-03
Žinutės: 693
Atsiliepimai: 5

#871 2015-01-26 20:22

Re: Vinstrol (Stanozolol)

Woody rašė:

Omni rašė:

Tu pirmą mėnesį apie farmą klausinėdamas labai gražiai reiškeisi, bet dabar jau galvoji apie save geriau, nei yra. Kas antram poste arba dergimaisi arba "aš žinau geriau". Kaip manai, ką duoda sanarių išsausinimas? Pavaryk mėnesį 80mg winio be aromatizuojančio prepo šalia, arba 2,5-5mg letro ir papasakok apie sanarių užmušimą.
Pz*dc aš jau nebegaliu. Po vieno kurso eina visur iš eilės ir viską žino. Dar lopais vadina, nardymu kaltina. Bet rašliavos tai proftecho lygio.
Dar kliedi, kad čia tik keli normalūs. Ir toks a*ujet sutapimas - normalūs tik tie, kurie jam padeda. Vo čia tai normalumo kriterijus. Nepritari - maždaug viskas, p*daras esi. Čia visi 20mečiai kursuojantys taip galvoja?


Dėl primityvaus ir apgailėtino šio pranešimo turinio aš nepakaltinamas - Tren E 300mg E3D.

Nu tu duodi... smile Turbut geras trenas smile chill out zmogau.. pas tave vaizduote turbut labai galinga... :\ Visur, visko niekas nezino.. o as neinu ir nepatarineju veju kazkokiu ar nekalbu lempu kaip daugum, jai nezinau atsakymo i klausima tai ir tyliu, o ne debilu vadinu kaip kai kurie (uz klausima izdeda i suns dienas) o po to kai zmogus padaro savai tai sako: o kodel tu pries darydamas nepaklausiai? :DDDDD (manau daug kas sutiks). ir tu vapsie eik ta tema dar karta pasisakitysi apie kuria cia taip dejuoji. as ten tik paklausiau klausima, o kad pradejo visi putot del utiutiu adatos ilgio tai ne as kaltas. smile maziau vaziuok zmogau. smile

siaip y tokius kaip tu nereaguoju jei pastebejai,bet gal tu darne visiskai zluges tai patarsiu,gerbk kitus gerbs ir tave,stenkis isgirst pastabas kurios bus naudingos jei liksi sioje virtuveje,ir trecia nejau reikia patirti pazeminima ar skausma realiame gyvenime kad suprastum kad pries maigant klavisus reik pagalvoti ir neizeidineti tu kurie kitame ekrano gale:)pease tiek pamoku

Neprisijungęs

 
rolka78
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-06-29
Žinutės: 5285
Atsiliepimai: 21

#872 2015-01-26 20:26

Re: Vinstrol (Stanozolol)

Woody rašė:

Omni rašė:

Tu pirmą mėnesį apie farmą klausinėdamas labai gražiai reiškeisi, bet dabar jau galvoji apie save geriau, nei yra. Kas antram poste arba dergimaisi arba "aš žinau geriau". Kaip manai, ką duoda sanarių išsausinimas? Pavaryk mėnesį 80mg winio be aromatizuojančio prepo šalia, arba 2,5-5mg letro ir papasakok apie sanarių užmušimą.
Pz*dc aš jau nebegaliu. Po vieno kurso eina visur iš eilės ir viską žino. Dar lopais vadina, nardymu kaltina. Bet rašliavos tai proftecho lygio.
Dar kliedi, kad čia tik keli normalūs. Ir toks a*ujet sutapimas - normalūs tik tie, kurie jam padeda. Vo čia tai normalumo kriterijus. Nepritari - maždaug viskas, p*daras esi. Čia visi 20mečiai kursuojantys taip galvoja?


Dėl primityvaus ir apgailėtino šio pranešimo turinio aš nepakaltinamas - Tren E 300mg E3D.

Nu tu duodi... smile Turbut geras trenas smile chill out zmogau.. pas tave vaizduote turbut labai galinga... :\ Visur, visko niekas nezino.. o as neinu ir nepatarineju veju kazkokiu ar nekalbu lempu kaip daugum, jai nezinau atsakymo i klausima tai ir tyliu, o ne debilu vadinu kaip kai kurie (uz klausima izdeda i suns dienas) o po to kai zmogus padaro savai tai sako: o kodel tu pries darydamas nepaklausiai? :DDDDD (manau daug kas sutiks). ir tu vapsie eik ta tema dar karta pasisakitysi apie kuria cia taip dejuoji. as ten tik paklausiau klausima, o kad pradejo visi putot del utiutiu adatos ilgio tai ne as kaltas. smile maziau vaziuok zmogau. smile

Tai kad tu pradejai putoti.Nepatingek,pats perskaityk ten viska.

Neprisijungęs

 
andrejpo
Naujas dalyvis
Registravosi: 2015-01-25
Žinutės: 1
Atsiliepimai: 0

#873 2015-01-31 16:58

Re: Vinstrol (Stanozolol)

sveiki noriu paklausti ar galima kursa daryti su tokia kombinacija.testa+vinstrolis ,ir tiketis mases augimo kursas butu apie 10savaiciu.noreciau skubaus atsakymo.aciu

Neprisijungęs

 
Lift4Sex
Dažnas senbūvis
Vietovė: Mount Olympus
Registravosi: 2009-11-11
Žinutės: 1043
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 11

#874 2015-01-31 17:21

Re: Vinstrol (Stanozolol)

Galima. Esmė mityboj. Propas+npp arba test-e+deca bus šlapesnė masė, atrodys, kad daugiau užaugai, bet nubėgs vanduo. Propas winis, bus mažiau, bet nebus vandens. Jei taip trumpai.

Tingiu plačiau plėstis ir pats rašyt, tai imetu vieno žmogaus nuomonę:

i dont believe there is such a thing as cutting steroids , but some lend themselves to cutting better in the look achieved , most would start with test e and dbol for example, this encourages good mass gain but some of that mass is due to water retention, when switching to prop and winny at the end, its benefits are 2 fold the short esters of the prop and winny are used to "ride" out the longer esters before a PCT protocol is started , it also helps get rid of water retention gained previously and this is what they mean by solidifying gains, so when you come off there isn't a drastic drop in weight as you shed water .

i could just as well bulk on prop / winny combo as i could cut on test e / deca , its all in how you manage your diet and training and what you hope to achieve on the scale . that said there is benefits to both, i like the water retention when bulking as it benefits my strength which in turn benefits muscle gain.

a way of viewing it is for example if the anadrol i am on = 20lbs gain over 6 weeks whereby i stop and lose 10lbs of water = roughly 10lbs vs if i had gone the test prop winny route maybe i would have gained 10 lbs as well with almost no water retention, end result almost the same .

just my 2 c

goodluck


edit : just remember timing, a traditional bulk is 12 (well for me at the bare minimun) you dont want to be running winny much past 6 weeks at a massive push, this is where the other compounds come into play running test / deca or test and eq for 12 to 14 weeks is fine, also ED pinning over 12-14 weeks becomes a real pain the ass , so many other aspects to take into consideration)

Neprisijungęs

 
menulis1
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2015-01-26
Žinutės: 185
Atsiliepimai: 1

#875 2015-01-31 17:56

Re: Vinstrol (Stanozolol)

Pirmam kursui tiktu propas + winis? Kiek savaiciu varyt reiktu?

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net