Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

azuolyno bicas
Varžybų dalyvis
Vietovė: uk
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 3111
Atsiliepimai: 23

#226 2009-03-25 22:10

Re: azuolyno bicas

lekiu i baseina, susimatyt su viena stambiakrutineine smile ji bus is tu naughty girls smile palinkekit man sekmes, nes testas duoda tik puse jos big_smile

Neprisijungęs

 
CLuB
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-12-23
Žinutės: 1337
Atsiliepimai: 0

#227 2009-03-26 14:03

Re: azuolyno bicas

azuolyno bicas rašė:

lekiu i baseina, susimatyt su viena stambiakrutineine smile ji bus is tu naughty girls smile palinkekit man sekmes, nes testas duoda tik puse jos big_smile

good luck big_smile

Neprisijungęs

 
azuolyno bicas
Varžybų dalyvis
Vietovė: uk
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 3111
Atsiliepimai: 23

#228 2009-04-06 23:15

Re: azuolyno bicas

updatinisu trupyty:
svoris apie 87kg, pradejau cuts, bei efedrina, deka pakeiciau trumpa, metanas senokai jau beigiau..tad dbr bandysiu six paka daryt, tik kad va per mergas neina susikaupt, vakar 12 nakties zinute gavau kad kazkam kazko reikia tad dbr prikaliau cutso efedros, ir kamagros pirma kart big_smile laukiu sveciu big_smile baisu, nes po savaitgalio dar neatsigaves big_smile prabudo moterys ,...
o siaip sumesiu neuzilgo foto, mases nesiekiu, tad ispudingu matmenu nebus, siekiu tik grazaus kuno smile tad turiu 6 sav. presui paruost smile

Neprisijungęs

 
Savas4u
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-04-04
Žinutės: 3246
Atsiliepimai: 11

#229 2009-04-06 23:25

Re: azuolyno bicas

azuolyno bicas rašė:

updatinisu trupyty:
svoris apie 87kg, pradejau cuts, bei efedrina, deka pakeiciau trumpa, metanas senokai jau beigiau..tad dbr bandysiu six paka daryt, tik kad va per mergas neina susikaupt, vakar 12 nakties zinute gavau kad kazkam kazko reikia tad dbr prikaliau cutso efedros, ir kamagros pirma kart big_smile laukiu sveciu big_smile baisu, nes po savaitgalio dar neatsigaves big_smile prabudo moterys ,...
o siaip sumesiu neuzilgo foto, mases nesiekiu, tad ispudingu matmenu nebus, siekiu tik grazaus kuno smile tad turiu 6 sav. presui paruost smile

maladec! mano tokie patys tikslai..
kiek kg planuoji numest, kad ta presiuka pamatytum? as nuo 88 iki 81 numeciau, bet dar manau reikia kokius 4-5 numest, kad presas butu geras smile

Neprisijungęs

 
azuolyno bicas
Varžybų dalyvis
Vietovė: uk
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 3111
Atsiliepimai: 23

#230 2009-04-07 01:08

Re: azuolyno bicas

kazkur iki 84 gal, nesu as riebus, vanduo laikosi ir tiek smile  va soksiu nuo ryt ant dvirko dazniau o siaip labai veikia mane efedra ir cutsas...dar wini ryt pradedu...katik mylejausi su pamela anderson, tokia dregna moteris, kad soviau iki lubu fejerverka big_smile

Neprisijungęs

 
Savas4u
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-04-04
Žinutės: 3246
Atsiliepimai: 11

#231 2009-04-07 01:13

Re: azuolyno bicas

azuolyno bicas rašė:

kazkur iki 84 gal, nesu as riebus, vanduo laikosi ir tiek smile  va soksiu nuo ryt ant dvirko dazniau o siaip labai veikia mane efedra ir cutsas...dar wini ryt pradedu...katik mylejausi su pamela anderson, tokia dregna moteris, kad soviau iki lubu fejerverka big_smile

big_smile big_smile kokia dar pamela anderson?smile senute gi ji jau...
Papais panasi i pam ar kuo?
Mmmm... Gerai kai dregna, dregna... roll

Neprisijungęs

 
creatinas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-11-06
Žinutės: 24
Atsiliepimai: 0

#232 2009-04-07 11:25

Re: azuolyno bicas

azuolyno bicas rašė:

kazkur iki 84 gal, nesu as riebus, vanduo laikosi ir tiek smile  va soksiu nuo ryt ant dvirko dazniau o siaip labai veikia mane efedra ir cutsas...dar wini ryt pradedu...katik mylejausi su pamela anderson, tokia dregna moteris, kad soviau iki lubu fejerverka big_smile

tau tai knygas rasyt reiktu:)pasakorius geras,idomiai skaitosi:)saunuolis:)

Neprisijungęs

 
Alibras
Varžybų dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-07-21
Žinutės: 3684
Atsiliepimai: 2

#233 2009-04-07 14:03

Re: azuolyno bicas

Pritariu lol Grisi lietuvon, parodysi man savo pamelas roll lol

Neprisijungęs

 
azuolyno bicas
Varžybų dalyvis
Vietovė: uk
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 3111
Atsiliepimai: 23

#234 2009-04-07 20:44

Re: azuolyno bicas

na taip aisku papais, ir amzium roll  big_smile alibrai nemanau kad grysiu i lietuva, plaukai piestu stojasi pagalvojus apie viska nuo nulio..geriau rinkciausi australija.. nesiskundziu gyvenimu, viskas su laiku pasiekiu... ok lekiu i trefke, vakar patraukiau 200 *8... snd peciai , bet jau su svoriais stengiuosi nebedaryt... smile

Neprisijungęs

 
Plienas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2007-12-11
Žinutės: 1834
Atsiliepimai: 0

#235 2009-04-07 21:10

Re: azuolyno bicas

Kaip tavo kursas?

Neprisijungęs

 
Dopamine
buvęs elijus
Vietovė: Luton
Registravosi: 2007-08-18
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 5

#236 2009-04-08 00:25

Re: azuolyno bicas

o tu studijuoji kokiam univiere?

Neprisijungęs

 
Alibras
Varžybų dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-07-21
Žinutės: 3684
Atsiliepimai: 2

#237 2009-04-08 11:29

Re: azuolyno bicas

Atsakysiu uz ji, baige LKKA big_smile big_smile

Neprisijungęs

 
azuolyno bicas
Varžybų dalyvis
Vietovė: uk
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 3111
Atsiliepimai: 23

#238 2009-04-08 19:46

Re: azuolyno bicas

Plienas rašė:

Kaip tavo kursas?

kursas gerai, viskas eina taip kaip ir tikiuosi, tik su maistu dar nusuku i saly kartais nes del darbo issiuncia i tolimas keliones, tai tenka kavinese siaust...
baigiau lkka 2007 metais.. smile o ka? atrodau kaip nieko nebaiges? big_smile big_smile

Neprisijungęs

 
Stangperis
buvęs Algimantas
Registravosi: 2008-08-19
Žinutės: 543
Atsiliepimai: 0

#239 2009-04-08 20:21

Re: azuolyno bicas

o darbas kox tavo? smile

Neprisijungęs

 
Plienas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2007-12-11
Žinutės: 1834
Atsiliepimai: 0

#240 2009-04-08 21:21

Re: azuolyno bicas

Karštas big_smile

Neprisijungęs

 
nenormalus
Dažnas senbūvis
Vietovė: klp-pnv-vln
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 5521
Atsiliepimai: 8

#241 2009-04-08 21:29

Re: azuolyno bicas

azuolyno bicas rašė:

na taip aisku papais, ir amzium roll  big_smile alibrai nemanau kad grysiu i lietuva, plaukai piestu stojasi pagalvojus apie viska nuo nulio..geriau rinkciausi australija.. nesiskundziu gyvenimu, viskas su laiku pasiekiu... ok lekiu i trefke, vakar patraukiau 200 *8... snd peciai , bet jau su svoriais stengiuosi nebedaryt... smile

apie australija as irgi galvojau, kai airijoj buvau wink net tada, kai geri laikai airijoj buvo, pries 3-4 metus, airiai pazistami vaziavo ten wink
tik ten su vizom sunkokai, ne?

Neprisijungęs

 
Stangperis
buvęs Algimantas
Registravosi: 2008-08-19
Žinutės: 543
Atsiliepimai: 0

#242 2009-04-08 21:48

Re: azuolyno bicas

Plienas rašė:

Karštas big_smile

???

truputi skaitydamas kaska nujauciau bet kazin... hmm

Neprisijungęs

 
Plienas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2007-12-11
Žinutės: 1834
Atsiliepimai: 0

#243 2009-04-08 21:58

Re: azuolyno bicas

ŠTANGISTAS rašė:

Plienas rašė:

Karštas big_smile

???

truputi skaitydamas kaska nujauciau bet kazin... hmm

Paskaityk senesnius postus, gal rasi.

Neprisijungęs

 
Stangperis
buvęs Algimantas
Registravosi: 2008-08-19
Žinutės: 543
Atsiliepimai: 0

#244 2009-04-08 22:01

Re: azuolyno bicas

o jei tyngiu skaityt?  paliksiu nežinojes? roll  o gal gailestingasis plieninis pasakys?  big_smile big_smile big_smile

Neprisijungęs

 
Plienas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2007-12-11
Žinutės: 1834
Atsiliepimai: 0

#245 2009-04-08 22:11

Re: azuolyno bicas

ŠTANGISTAS rašė:

o jei tyngiu skaityt?  paliksiu nežinojes? roll  o gal gailestingasis plieninis pasakys?  big_smile big_smile big_smile

Jei neklystu jis yra strip danceris, jei klystu meskit is plytos. big_smile

Neprisijungęs

 
Stangperis
buvęs Algimantas
Registravosi: 2008-08-19
Žinutės: 543
Atsiliepimai: 0

#246 2009-04-08 22:32

Re: azuolyno bicas

Plienas rašė:

ŠTANGISTAS rašė:

o jei tyngiu skaityt?  paliksiu nežinojes? roll  o gal gailestingasis plieninis pasakys?  big_smile big_smile big_smile

Jei neklystu jis yra strip danceris, jei klystu meskit is plytos. big_smile

as taip ir maniau smile gerai geras darbelis... nauju pažinčiu galima užmegst...  nykstys

Neprisijungęs

 
azuolyno bicas
Varžybų dalyvis
Vietovė: uk
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 3111
Atsiliepimai: 23

#247 2009-04-11 05:39

Re: azuolyno bicas

creatinas rašė:

azuolyno bicas rašė:

kazkur iki 84 gal, nesu as riebus, vanduo laikosi ir tiek smile  va soksiu nuo ryt ant dvirko dazniau o siaip labai veikia mane efedra ir cutsas...dar wini ryt pradedu...katik mylejausi su pamela anderson, tokia dregna moteris, kad soviau iki lubu fejerverka big_smile

tau tai knygas rasyt reiktu:)pasakorius geras,idomiai skaitosi:)saunuolis:)

tiesiog zinau kad kazkas vistik pasakaitys, papasakosiu naujausius nuotykius kurie ivyko sianakt... vaziavau i darba, i pub'a apsaugoj dirbt, labai daug zmoniu nes atostogos velykines,pastate mane i gardena, na kiekvienam pube buna gardenas, kur visi susede geria ir ruko... priena mergina , blondine,klausia manes: kodel as neuzkalbinu nieko, ir pradejo ji man suokt, matau is akiu kad ji nori daugiau, ji glaustosi... alkoholis daro savo as tikrai matau is akiu kad ji nori, ji stengiasi uzkalbet, ir mane tas zavi... as ismetes smaila va toky big_smile lengvai palaikau pokalby, nesivarzydamas uzduodu klausimus na tokius N-18 .. pribega kita mergina jos vards amy, ji dirba barmene tame pube, bet sivakar ji nedirbo siaip buvo su draugem tad ji isiterpe i musu pokalbi, as maciau jos pavyda akyse, ji priejo arciau apsikabino... pabuciavo, tyliai pakuzdejo i ausy: as noriu tave atitraukti nuo tos blondes...blonde isiuto pakelusi tona ir ranku gestus, kazka pasakojo, as jau net neklausiau, amy kuzdejo man i ausy: "as taves labiau noriu negu ji"....ir vel lengvai pakstelejo i lupas... gardene yra isejimas i gatve... as prie jo ir stovejau su jomis... ji vel pakuzdejo: "uz vartu daug zmoniu, ateik cia", ji issitempe mane uz vartu, apsikabino ir pradejo buciuoti, jos akys taip zibejo,mano savijauta tokia, zinau kad negaliu, nes dirbu, rizikuoju prarast licensija, zmoniu aplink slankioja, cctv kameros stebi... adrenalinas dare savo, bet as buvau saltakraujiskai ramus, buvo galima daryt viska ka panorejus... ji karsta...as ja atstumiau,zinodamas, kad per daug rizikos, ji nuejo link draugiu... mano galvoje ukosi mintis...hmm po darbo turiu vaziuot pas kita mergina, kaip as taip ...amy isleke namo... zinau kad ji rytoj apsimes kaip niekur nieko... bet faktas kad ji labai nori...damn she's hot kisser...as manau kad ji pasinaudos proga, nes pasakiau kad tai paskutinis mano savaitgalis, ssitame pube, mane perkele kitur smile hmmm am a bad boy, buvo dar keletas grazuoliu, nieko nera uostabiau uz akiu zaidima, o kai prasilenki, reikia butinai uzkliuti, mane tai labai zavi... po to sypsena tokia iskyla...

p.s. zinau kad kazkas skaitys tai ka parasiau, sudomino? jega...wink akys... sexualiausias organas... pasinaudok juo, sypsena galingas ginklas.... wink atsiras pasitikejimo savimi... gerai einu miegot... smile to be continued...

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#248 2009-04-11 07:37

Re: azuolyno bicas

Nu vamzdec pasakorius... big_smile

Neprisijungęs

 
Reniz
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-03-06
Žinutės: 437
Atsiliepimai: 0

#249 2009-04-11 11:35

Re: azuolyno bicas

Robšė rašė:

Nu vamzdec pasakorius... big_smile

Bet idomu skaityt, kaip romana koki roll big_smile

Neprisijungęs

 
TeneX
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-02-04
Žinutės: 910
Atsiliepimai: 0

#250 2009-04-11 12:07

Re: azuolyno bicas

Smagiai tau ten einas big_smile big_smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net