Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Bardo
Metų forumietis 2010
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-11-18
Žinutės: 6045
Atsiliepimai: 24

#1751 2010-01-03 19:10

Re: Masės didinimas

lawlis rašė:

OZ rašė:

lawlis rašė:


kad as retokai prie to pc sedziu.neturi ka pasakyt geriau isvis nesakyk smile ligoniuk paranoike

Siaip labai jaucias, kad is kaimo esi... keisk tas nesamones, nes i miesta, jei kada persikelsi greit nukirstas busi... negalvok, kad kaime savo per ausi negauni, tai ir kitur bus taspats... cia siaip gyvenimiskas patarimas, atrasyt nereikia ir klausyt nebutina wink

Tai kad as cia tik su tavim taip sneku. Esu taikus zmogus smile Ir tas kaimas, jei moki lietuvos geografija 15min nuo Kauno... Jei nebutum tu mates mano gyvenamosios vietos, ar mano gimimo metu tai isvis neisivaizduoju ka pasakytum ,nes dabar kai darzelinukas stumi, tai is kaimo, tai vaikas...jei vartaisi cia niekas del to nekaltas... smile O beje atkirs tai atkirs...Kerta tave, kerti tu...toks gyvenimas smile

Baikit gi, kaip maži vaikai.

Neprisijungęs

 
OZ
Misteris Teorija
Registravosi: 2007-01-07
Žinutės: 1635
Atsiliepimai: 4

#1752 2010-01-03 20:41

Re: Masės didinimas

lawlis rašė:

OZ rašė:

lawlis rašė:


kad as retokai prie to pc sedziu.neturi ka pasakyt geriau isvis nesakyk smile ligoniuk paranoike

Siaip labai jaucias, kad is kaimo esi... keisk tas nesamones, nes i miesta, jei kada persikelsi greit nukirstas busi... negalvok, kad kaime savo per ausi negauni, tai ir kitur bus taspats... cia siaip gyvenimiskas patarimas, atrasyt nereikia ir klausyt nebutina wink

Tai kad as cia tik su tavim taip sneku. Esu taikus zmogus smile Ir tas kaimas, jei moki lietuvos geografija 15min nuo Kauno... Jei nebutum tu mates mano gyvenamosios vietos, ar mano gimimo metu tai isvis neisivaizduoju ka pasakytum ,nes dabar kai darzelinukas stumi, tai is kaimo, tai vaikas...jei vartaisi cia niekas del to nekaltas... smile O beje atkirs tai atkirs...Kerta tave, kerti tu...toks gyvenimas smile

Nu sakau naivus tu vaikas... viena kart pakirs uz kokia durna nesamone ir to uzteks... neidomu man kur tas tavo kaimas ir neesme kiek minuciu nuo kokio miesto, esme charakteris tavo...

Neprisijungęs

 
lawlis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilkija
Registravosi: 2009-02-18
Žinutės: 1877
Atsiliepimai: 0

#1753 2010-01-03 20:42

Re: Masės didinimas

OZ rašė:

lawlis rašė:

OZ rašė:


Siaip labai jaucias, kad is kaimo esi... keisk tas nesamones, nes i miesta, jei kada persikelsi greit nukirstas busi... negalvok, kad kaime savo per ausi negauni, tai ir kitur bus taspats... cia siaip gyvenimiskas patarimas, atrasyt nereikia ir klausyt nebutina wink

Tai kad as cia tik su tavim taip sneku. Esu taikus zmogus smile Ir tas kaimas, jei moki lietuvos geografija 15min nuo Kauno... Jei nebutum tu mates mano gyvenamosios vietos, ar mano gimimo metu tai isvis neisivaizduoju ka pasakytum ,nes dabar kai darzelinukas stumi, tai is kaimo, tai vaikas...jei vartaisi cia niekas del to nekaltas... smile O beje atkirs tai atkirs...Kerta tave, kerti tu...toks gyvenimas smile

Nu sakau naivus tu vaikas... viena kart pakirs uz kokia durna nesamone ir to uzteks... neidomu man kur tas tavo kaimas ir neesme kiek minuciu nuo kokio miesto, esme charakteris tavo...

Skaityk jau pakirto...As tam kaune bunu dazniau nei tau atrodo big_smile Ir dar grasinimu nesulaukiau, beje mano charakteris ne tau turetu rupet wink Tu maziau sukalbamesnis dar uz mane. Aj neesme. I hate ya ir tiek smile

Neprisijungęs

 
Deividito
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2009-03-13
Žinutės: 118
Atsiliepimai: 1

#1754 2010-01-04 10:53

Re: Masės didinimas

kas gali padeti ugis 178 svoris 80kg kiek reiketu baltimu ir anglevandeniu bei kaloriju i diena suvartoti man ? aciu jei kas ats.

Neprisijungęs

 
kenis
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-29
Žinutės: 2585
Atsiliepimai: 6

#1755 2010-01-04 11:02

Re: Masės didinimas

Deividito rašė:

kas gali padeti ugis 178 svoris 80kg kiek reiketu baltimu ir anglevandeniu bei kaloriju i diena suvartoti man ? aciu jei kas ats.

Apie 50% tavo kaloriju skaiciaus turi sudaryti angliavandeniai, apie 40%baltymai, 10% riebalai.
Kalorijas gali apsiskaiciuot www.kalorijos.lt

Neprisijungęs

 
Fake'as
Moderatorius
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2009-08-24
Žinutės: 1572
Atsiliepimai: 2

#1756 2010-01-04 13:46

Re: Masės didinimas

Deividito rašė:

kas gali padeti ugis 178 svoris 80kg kiek reiketu baltimu ir anglevandeniu bei kaloriju i diena suvartoti man ? aciu jei kas ats.

Ziurint kokie tavo tikslai ?

Neprisijungęs

 
kenis
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-29
Žinutės: 2585
Atsiliepimai: 6

#1757 2010-01-04 13:51

Re: Masės didinimas

Fake'as rašė:

Deividito rašė:

kas gali padeti ugis 178 svoris 80kg kiek reiketu baltimu ir anglevandeniu bei kaloriju i diena suvartoti man ? aciu jei kas ats.

Ziurint kokie tavo tikslai ?

Tai jei tema vadinasi "Svorio auginimas", tai tikslas tikrai nebus numesti kg..

Neprisijungęs

 
Fake'as
Moderatorius
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2009-08-24
Žinutės: 1572
Atsiliepimai: 2

#1758 2010-01-04 14:14

Re: Masės didinimas

kenis rašė:

Fake'as rašė:

Deividito rašė:

kas gali padeti ugis 178 svoris 80kg kiek reiketu baltimu ir anglevandeniu bei kaloriju i diena suvartoti man ? aciu jei kas ats.

Ziurint kokie tavo tikslai ?

Tai jei tema vadinasi "Svorio auginimas", tai tikslas tikrai nebus numesti kg..

Ka gali zinot ko jis nori big_smile

Neprisijungęs

 
yplon
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2010-01-05
Žinutės: 56
Atsiliepimai: 0

#1759 2010-01-05 17:44

Re: Masės didinimas

Man 18 metu, spotuoju 1,5 metu. Iki sio laiko valgau "bet ka". Aisku tie 1,5 metai sporto nieko nereiskia, bet manau kad deka mitybai greiciau pasiekciau savo tikslo. Kiek skaiciau, tai subalansuota mityba daug ka reiskia. Nezinau kokiam laikui man uzteks kantrybes, bet noriu pastebeti rezultatu

Taigi...reikia jusu pagalbos sudarant mitybos plana. Paskaiciavau, kad man, sveriant 73kg, per diena reikia suvalgyti 292g. angliavandeniu ir 146g. baltymu. Didziausia problema ta, kad nesedziu namuose, o mokausi, taigi reikia anksti keltis ir pns. Keliuosi i mokykla 6:30h, po mokyklos is karto i sporto kluba (~14:30h bunu klube). Na ir veliau - namo. Tai toks butu mano grafikas, dbr reiktu mitybos plano...

Aciu!

Neprisijungęs

 
kenis
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-29
Žinutės: 2585
Atsiliepimai: 6

#1760 2010-01-05 21:27

Re: Masės didinimas

yplon rašė:

Man 18 metu, spotuoju 1,5 metu. Iki sio laiko valgau "bet ka". Aisku tie 1,5 metai sporto nieko nereiskia, bet manau kad deka mitybai greiciau pasiekciau savo tikslo. Kiek skaiciau, tai subalansuota mityba daug ka reiskia. Nezinau kokiam laikui man uzteks kantrybes, bet noriu pastebeti rezultatu

Taigi...reikia jusu pagalbos sudarant mitybos plana. Paskaiciavau, kad man, sveriant 73kg, per diena reikia suvalgyti 292g. angliavandeniu ir 146g. baltymu. Didziausia problema ta, kad nesedziu namuose, o mokausi, taigi reikia anksti keltis ir pns. Keliuosi i mokykla 6:30h, po mokyklos is karto i sporto kluba (~14:30h bunu klube). Na ir veliau - namo. Tai toks butu mano grafikas, dbr reiktu mitybos plano...

Aciu!

Planu pilna. Nieks nesudarines, nes uzima laiko. Pasidarai savo, o mes galim pataisyt.

Neprisijungęs

 
Daydsil
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2008-03-02
Žinutės: 154
Atsiliepimai: 0

#1761 2010-01-05 21:38

Re: Masės didinimas

Čia kažko labai genialaus neprimąstysi. Paėsk pusryčius iš ryto. Manau, kad tavo mokykloj yra toks daiktas kaip pietų pertrauka. Yra? O valgykla yra? Tai nuvaryk į valgyklą ko nors mėsiško (ar žuvies ar dar ko) užėsk. Lieka dar vienas paėdimas prieš sportą. Čia kėbliausia. O negalėtum keist savo dienotvarkės taip, kad po mokyklos pirma į namus nuvarytum greit pavalgyt, o tik po to į klubą? Jei galėtum, tai viskas paprasčiau, o jei visgi negali, tai naudok tokį dalyką kaip maisto dėžutės, gertuvės su proteinu ir avižomis ir kiti priomai, kuriuos žmonės čia naudoja.

Neprisijungęs

 
yplon
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2010-01-05
Žinutės: 56
Atsiliepimai: 0

#1762 2010-01-05 21:52

Re: Masės didinimas

Daydsil rašė:

Čia kažko labai genialaus neprimąstysi. Paėsk pusryčius iš ryto. Manau, kad tavo mokykloj yra toks daiktas kaip pietų pertrauka. Yra? O valgykla yra? Tai nuvaryk į valgyklą ko nors mėsiško (ar žuvies ar dar ko) užėsk. Lieka dar vienas paėdimas prieš sportą. Čia kėbliausia. O negalėtum keist savo dienotvarkės taip, kad po mokyklos pirma į namus nuvarytum greit pavalgyt, o tik po to į klubą? Jei galėtum, tai viskas paprasčiau, o jei visgi negali, tai naudok tokį dalyką kaip maisto dėžutės, gertuvės su proteinu ir avižomis ir kiti priomai, kuriuos žmonės čia naudoja.

Kaip del varskes ir aviziu dribsniu is ryto ? Na o mokykloj ne visada pavyksta pavalgyt. O del namu tai ne...toloka nuo mokyklos ir veliau iki klubo ir atvirksciai.
Zodziu kazka priximicinau:

6:45 Varske 180g, Aviziniai dribsniai 50g   
9:45mok. Lazdyno riesutai 50g                   
11:40mok. Bananas                               
~14:30 *** SPORTO KLUBAS ***
~17:00 Tunas kons. vandenyje + 150g makaronu     
Arba vistienos krutineles kepsnys + 150g riziu
19:00 Ryziu kose 150g                           
21:00 Liesa varske 180g + jogurtas

Neprisijungęs

 
lawlis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilkija
Registravosi: 2009-02-18
Žinutės: 1877
Atsiliepimai: 0

#1763 2010-01-05 21:54

Re: Masės didinimas

yplon rašė:

Daydsil rašė:

Čia kažko labai genialaus neprimąstysi. Paėsk pusryčius iš ryto. Manau, kad tavo mokykloj yra toks daiktas kaip pietų pertrauka. Yra? O valgykla yra? Tai nuvaryk į valgyklą ko nors mėsiško (ar žuvies ar dar ko) užėsk. Lieka dar vienas paėdimas prieš sportą. Čia kėbliausia. O negalėtum keist savo dienotvarkės taip, kad po mokyklos pirma į namus nuvarytum greit pavalgyt, o tik po to į klubą? Jei galėtum, tai viskas paprasčiau, o jei visgi negali, tai naudok tokį dalyką kaip maisto dėžutės, gertuvės su proteinu ir avižomis ir kiti priomai, kuriuos žmonės čia naudoja.

Kaip del varskes ir aviziu dribsniu is ryto ? Na o mokykloj ne visada pavyksta pavalgyt. O del namu tai ne...toloka nuo mokyklos ir veliau iki klubo ir atvirksciai.
Zodziu kazka priximicinau:

6:45 Varske 180g, Aviziniai dribsniai 50g   
9:45mok. Lazdyno riesutai 50g                   
11:40mok. Bananas                               
~14:30 *** SPORTO KLUBAS ***
~17:00 Tunas kons. vandenyje + 150g makaronu     
Arba vistienos krutineles kepsnys + 150g riziu
19:00 Ryziu kose 150g                           
21:00 Liesa varske 180g + jogurtas

jei apie pusrycius, as rinkciausi tuna arba kazka panasaus. Kiausinius gal but, ir koses daugiau smile

Neprisijungęs

 
yplon
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2010-01-05
Žinutės: 56
Atsiliepimai: 0

#1764 2010-01-05 22:00

Re: Masės didinimas

lawlis rašė:

jei apie pusrycius, as rinkciausi tuna arba kazka panasaus. Kiausinius gal but, ir koses daugiau smile

Tuna is ryto ? Hmm...nelabai noresis is ryto manau + smirdesiu zuvim ;D
O koses turi buti sausos ? Ta prasme be jokio pieno, sviesto, cukraus ir pns ? Ant vandens ? Galiu su arbata ?

Neprisijungęs

 
Zilve5068
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2009-11-15
Žinutės: 102
Atsiliepimai: 0

#1765 2010-01-05 22:07

Re: Masės didinimas

yplon rašė:

lawlis rašė:

jei apie pusrycius, as rinkciausi tuna arba kazka panasaus. Kiausinius gal but, ir koses daugiau smile

Tuna is ryto ? Hmm...nelabai noresis is ryto manau + smirdesiu zuvim ;D
O koses turi buti sausos ? Ta prasme be jokio pieno, sviesto, cukraus ir pns ? Ant vandens ? Galiu su arbata ?

kulturizmas ne noro dalykas , o uzsispyrimo be to gerai tuno ryte skardine uzvalgyt , o po kokios 1 valandos rimta valgyma padaryt

Neprisijungęs

 
Daydsil
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2008-03-02
Žinutės: 154
Atsiliepimai: 0

#1766 2010-01-05 22:15

Re: Masės didinimas

Jo jo, chebra, paaiškinkit kaip vartojat avižinius dribsnius, nes aš nesuprantu kartais. Iš kai kurių pasisakymų galima pagalvot, kad juos galima netgi nevirtus (ir niekaip termiškai neapdorotus) valgyt? Jei taip tai labai geras daiktas, nes baisiai tingisi ką virti.
yplon - sakyčiau reiktų daugiau valgyti. Prijunk dar prie mitybos litrą pieno per dieną. Jei nemėgsti pieno - jogurtas, kefyras, pasukos ar dar kažkas tokio. Auginant masę tikrai nepakenks, nes duoda gana kokybiškų baltymų (kazeinas ir kt.) + nemažai kalorijų, kas irgi reikalinga auginant masę.
big_smile smirdėsi nuo ryto žuvim? Nuo tuno skardinės? big_smile Nežinau, kokį tu tuną valgai, bet kiek valgau tuną savo sultyse, tai niekad nebuvau pagalvojęs, kad jo kvapas gali būti stiprus. Juk čia ne silkė kokia... big_smile
Nerimtai atrodo tas 3-ias valgymas - bananas. Kodėl iškart atmetei mano pasiūlymą naudot maisto dėžutes? Geras daiktas, gali sūrio kokio įsimest, grūdėtos varškės pakuotę, fantazijai ribų nėra.

Neprisijungęs

 
yplon
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2010-01-05
Žinutės: 56
Atsiliepimai: 0

#1767 2010-01-05 22:24

Re: Masės didinimas

Bet tai betkokiu atveju, vis tiek reikia kazka keist, juk nevalgysi kiekviena diena ir taip kiekviena menesi ta pati, ar ne ?
Daydsil: nieko neatmeciau, bet idomu ka siulytum mest i ta maisto dezute ? smile

Neprisijungęs

 
Daydsil
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2008-03-02
Žinutės: 154
Atsiliepimai: 0

#1768 2010-01-05 22:43

Re: Masės didinimas

Yra parduotuvėse toks aparatas kaip grūdėta varškė. 200g. indelis kainuoja kažkur 3lt. Iš tų 200g. gauni maždaug 23g. baltymo (nedaug, bet patogu) ir kokius 250kcal. Įsidedi tokią, pasiimi iš namų šaukštuką, atsisėdi pe ilgą pertrauką ant palangės ir kaip dendis koks kapoji big_smile
Bėda ta, kad čia trūktų angliavandenių, ko labai reikia prieš treniruotę. Gali papildomai kokius džiovintus vaisius kapot, yra tų energetinių batonėlių (nu žn ten visokie fitness, musli, grūdų batonėliai) pirkt.
Gali netgi tuno skarbą įsidėt. Galioja tas pats dalykas - šaukštelis big_smile
Sumuštinius gali dėtis, bet iš jų mažai naudos nebent ten daug mėsos/žuvies ar kokio sūrio.
Ką pats ėdu per ilgąją? Sūrį. Kokį 100g. sukapoju, gaunas 20g. baltymo maždaug, papildomai dar duonos paėdu, angliavandenių gaunu.

Neprisijungęs

 
Briuslys
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-09-28
Žinutės: 31
Atsiliepimai: 0

#1769 2010-01-05 22:46

Re: Masės didinimas

as avizas verdu... dar tik pratinuosi jom misti bo skonis kai kartono nors dbr jau gan greit iveikiu nenutaises rugstaus veido big_smile seip tai pasiemu puoduka vandens uzverdu tada kokia 80% to pacio puoduko avizu i ta vandeny imetu 3 minutes paverdu.. pamaisau,, tada uzdengiu ir palieku 5 min stovet po to i lekste ir valgau ..kai turesiu kavamale reikes pabandyt susimalt i miltus ir su pienu sugert dar kokio wpc-80 isimest gerai pusryciam turetu sueit kai nera laiko ..

Neprisijungęs

 
yplon
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2010-01-05
Žinutės: 56
Atsiliepimai: 0

#1770 2010-01-05 23:05

Re: Masės didinimas

Tai kokie butu geriausi pasiulymai is ryto ir pries treniruote ?

Neprisijungęs

 
atletas525
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2009-09-26
Žinutės: 143
Atsiliepimai: 0

#1771 2010-01-05 23:32

Re: Masės didinimas

6:45 Varske 180g, Aviziniai dribsniai 50g   
9:45mok. Lazdyno riesutai 50g                   
11:40mok. Bananas                               
~14:30 *** SPORTO KLUBAS ***
~17:00 Tunas kons. vandenyje + 150g makaronu     
Arba vistienos krutineles kepsnys + 150g riziu
19:00 Ryziu kose 150g                           
21:00 Liesa varske 180g + jogurtas

o tu bandei tokio plano laikytis ar tik planuoji? jei bandei tai gerai tau treniruote ejosi pries ja taip sociai pavalgius?
nes siaip pries treniruote reik daug angliavandeniu paest ir aisku geriau kosiu ivairiausiu o cia toks rimtesnis valgymas tavo buna tik 6:45.Jei mokyklos valgykloj nevalgai tai tada improvizuot reik neskis i mokykla kazka, gal prie pinigu esi tai pakeliui uzeik kurnors pavalgyt.Nu jei nenori nesiotis visokiu kosiu i mokykla tai nusipirk geineri jei lt turi.Ryte geriau kiausiniai negu varske

Paskutinį kartą taisė atletas525 (2010-01-05 23:32)

Neprisijungęs

 
yplon
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2010-01-05
Žinutės: 56
Atsiliepimai: 0

#1772 2010-01-05 23:45

Re: Masės didinimas

atletas525 rašė:

o tu bandei tokio plano laikytis ar tik planuoji? jei bandei tai gerai tau treniruote ejosi pries ja taip sociai pavalgius?
nes siaip pries treniruote reik daug angliavandeniu paest ir aisku geriau kosiu ivairiausiu o cia toks rimtesnis valgymas tavo buna tik 6:45.Jei mokyklos valgykloj nevalgai tai tada improvizuot reik neskis i mokykla kazka, gal prie pinigu esi tai pakeliui uzeik kurnors pavalgyt.Nu jei nenori nesiotis visokiu kosiu i mokykla tai nusipirk geineri jei lt turi.Ryte geriau kiausiniai negu varske

Cia tik planuoju...smile O jeigu mokykloj lazdyno riesutu ir veliau proteino su kose sumaisyciau ?

Neprisijungęs

 
lawlis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilkija
Registravosi: 2009-02-18
Žinutės: 1877
Atsiliepimai: 0

#1773 2010-01-06 06:55

Re: Masės didinimas

yplon rašė:

atletas525 rašė:

o tu bandei tokio plano laikytis ar tik planuoji? jei bandei tai gerai tau treniruote ejosi pries ja taip sociai pavalgius?
nes siaip pries treniruote reik daug angliavandeniu paest ir aisku geriau kosiu ivairiausiu o cia toks rimtesnis valgymas tavo buna tik 6:45.Jei mokyklos valgykloj nevalgai tai tada improvizuot reik neskis i mokykla kazka, gal prie pinigu esi tai pakeliui uzeik kurnors pavalgyt.Nu jei nenori nesiotis visokiu kosiu i mokykla tai nusipirk geineri jei lt turi.Ryte geriau kiausiniai negu varske

Cia tik planuoju...smile O jeigu mokykloj lazdyno riesutu ir veliau proteino su kose sumaisyciau ?

atsimink, po nakties bado, svarbiausi yra pusryciai.varske turetu eit i dienos gala.Pusryciams tarkim kiausniai su kose, shulei riesutai, poto seka rimtesni pietus, trefke, po trefkes vel gi baltymai su anglim ,rimtai kaip vyras pavalgai, vel riesutai ir ant nakties varskytez uzkapoji.

Neprisijungęs

 
Degradas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-10-26
Žinutės: 350
Atsiliepimai: 0

#1774 2010-01-06 09:33

Re: Masės didinimas

as kai is sulios tiesiai i kluba varydavau tai sulion imdavau 100gr varskes +bananas+saukstas medaus+braskinio jogurto+ pieno gaudavosi 0.5l gerimukas tarpkitko lb skanus ir sotus smile ir paskui dar pietus valgydavau bufete 6lt kasdien

gali pamegint

Neprisijungęs

 
vilain
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-01-14
Žinutės: 726
Atsiliepimai: 0

#1775 2010-01-06 10:14

Re: Masės didinimas

Zilve5068 rašė:

kulturizmas ne noro dalykas , o uzsispyrimo be to gerai tuno ryte skardine uzvalgyt , o po kokios 1 valandos rimta valgyma padaryt

Daug kas situo klausimu su tavim nesutiktu. (ypac sveikuoliai) Nes tipo per prievarta nieko negalima daryt.. Bet as tai nzn, be valios ir uzsispyrimo ir rezultatu nebus manau big_smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net