Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Shvedas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Bromölla
Registravosi: 2009-05-15
Žinutės: 1468
Atsiliepimai: 1

#2151 2009-12-14 10:50

Re: Įvairūs klausimai

Robšė rašė:

oz, tau žiūriu kad tik paissipisinėjus ir pasikabinėjus prie bileko...
Nemalonus tu žmogus ant bendravimo, bent jau forume, dirgini ir dirgini visus, konfliktus beprasmius provokuoji ir tiek...
sad
Tikious, kad gyvenime gal esi normalesnis bičas... Ir žinių turi ir ką nors žemiškai-praktiškai patart-paaiškint galėtum, vietoj to amžino išsivartinėjimo-išsipisinėjimo... wink

cia irgi galiu tik pritarti...kartais atrodo protingai kalba zmogus viska,bet kai prasideda tie issipisinejimai tai nublanksta tos protingos mintis,ir suzadina pykti superiniu greiciu,nu drasus zmogus,zino,kad per foruma neteks i siena jo niekas,tai ir dziaugias zodzio laisve,nemanau,kad jis ir realiam gyvenime toks pat,dazniausiai tokie buna likimo(arba bendraamziu tiksliau) nuskriausti...

Neprisijungęs

 
Mantas86
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-07-20
Žinutės: 2238
Atsiliepimai: 1

#2152 2009-12-14 15:21

Re: Įvairūs klausimai

OZ rašė:

Mantas86 rašė:

kenis rašė:


Siaip nelabai yra.. Valgyk viena tada kita po kokia 20~30min.

Pirma anglys po to Baltymai

kodel? kas negerai, jei viskas kartu?

Visu pirma nesu girdejas, kad valgytu kas kose ir uzsikastu kiausiniais! Sakau pirma kose suvalgom, o poto prie kiausiniu pereinam, tai norejau pasakyt... Ir skrandziui geriau as jau tai pastebejau ant saves...
P.S. Gal dar koki straipsniuka tau numest? hmm

Neprisijungęs

 
Saulius119
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-12-09
Žinutės: 45
Atsiliepimai: 0

#2153 2009-12-14 15:22

Re: Įvairūs klausimai

sveiki.noreciau paklaust.kodel pas mane viena ranka turi daugiau raumenu uz kita? it toj pacioj pusei krutine didesne nei kitoj.kodel taip? galima kazka padaryti ,kad jos but vienodos?

Neprisijungęs

 
Mantas86
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-07-20
Žinutės: 2238
Atsiliepimai: 1

#2154 2009-12-14 16:50

Re: Įvairūs klausimai

Saulius119 rašė:

sveiki.noreciau paklaust.kodel pas mane viena ranka turi daugiau raumenu uz kita? it toj pacioj pusei krutine didesne nei kitoj.kodel taip? galima kazka padaryti ,kad jos but vienodos?

Zmoniu su idealiom pusem nebuna... Pas visus tos pacios bedos... Nekreipk i tai demesio wink

Paskutinį kartą taisė Mantas86 (2009-12-14 16:51)

Neprisijungęs

 
OZ
Misteris Teorija
Registravosi: 2007-01-07
Žinutės: 1635
Atsiliepimai: 4

#2155 2009-12-14 16:57

Re: Įvairūs klausimai

Robšė rašė:

oz, tau žiūriu kad tik paissipisinėjus ir pasikabinėjus prie bileko...
Nemalonus tu žmogus ant bendravimo, bent jau forume, dirgini ir dirgini visus, konfliktus beprasmius provokuoji ir tiek...
sad
Tikious, kad gyvenime gal esi normalesnis bičas... Ir žinių turi ir ką nors žemiškai-praktiškai patart-paaiškint galėtum, vietoj to amžino išsivartinėjimo-išsipisinėjimo... wink

nu idomus tu, kuom ir kam sutrukde ta mano nuomone? nejaugi tu cia dievas, tai tu ir turi but teisus? nu as manau, kad tu klysti, tu manai kitaip nu ir tvarkoj, negali cia but 2 nuomones? kur tu cia matai, ta issipisinejima ar ka toki? nesuprantu as kartais kam cia reikia pult i tuos asmeniskumus ir t.t.

Neprisijungęs

 
OZ
Misteris Teorija
Registravosi: 2007-01-07
Žinutės: 1635
Atsiliepimai: 4

#2156 2009-12-14 17:00

Re: Įvairūs klausimai

Mantas86 rašė:

OZ rašė:

Mantas86 rašė:


Pirma anglys po to Baltymai

kodel? kas negerai, jei viskas kartu?

Visu pirma nesu girdejas, kad valgytu kas kose ir uzsikastu kiausiniais! Sakau pirma kose suvalgom, o poto prie kiausiniu pereinam, tai norejau pasakyt... Ir skrandziui geriau as jau tai pastebejau ant saves...
P.S. Gal dar koki straipsniuka tau numest? hmm

Jo, galetum numest, nes nesu mates... argumentai as taip darau ar visi zmones taip daro nelabai man tinkamas...

Neprisijungęs

 
Shvedas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Bromölla
Registravosi: 2009-05-15
Žinutės: 1468
Atsiliepimai: 1

#2157 2009-12-14 17:39

Re: Įvairūs klausimai

OZ rašė:

Mantas86 rašė:

OZ rašė:


kodel? kas negerai, jei viskas kartu?

Visu pirma nesu girdejas, kad valgytu kas kose ir uzsikastu kiausiniais! Sakau pirma kose suvalgom, o poto prie kiausiniu pereinam, tai norejau pasakyt... Ir skrandziui geriau as jau tai pastebejau ant saves...
P.S. Gal dar koki straipsniuka tau numest? hmm

Jo, galetum numest, nes nesu mates... argumentai as taip darau ar visi zmones taip daro nelabai man tinkamas...

kokie tau n h argumentai dar reikalingi?tu pats pastoviai savo nuomone tik vartai lievai,o ne argumentuoji kloune tu

Neprisijungęs

 
Shvedas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Bromölla
Registravosi: 2009-05-15
Žinutės: 1468
Atsiliepimai: 1

#2158 2009-12-14 17:41

Re: Įvairūs klausimai

Shvedas rašė:

OZ rašė:

Mantas86 rašė:


Visu pirma nesu girdejas, kad valgytu kas kose ir uzsikastu kiausiniais! Sakau pirma kose suvalgom, o poto prie kiausiniu pereinam, tai norejau pasakyt... Ir skrandziui geriau as jau tai pastebejau ant saves...
P.S. Gal dar koki straipsniuka tau numest? hmm

Jo, galetum numest, nes nesu mates... argumentai as taip darau ar visi zmones taip daro nelabai man tinkamas...

kokie tau n h argumentai dar reikalingi?tu pats pastoviai savo nuomone tik vartai lievai,o ne argumentuoji kloune tu

be to,su robse sutinku 100 %,matyt gyvenimo ir bendraamziu nuskriaustas esi,o cia gali paloti,nes per foruma zinai,kad nep er utiutiu taves niekas smile

Neprisijungęs

 
OZ
Misteris Teorija
Registravosi: 2007-01-07
Žinutės: 1635
Atsiliepimai: 4

#2159 2009-12-14 17:52

Re: Įvairūs klausimai

Shvedas rašė:

OZ rašė:

Mantas86 rašė:


Visu pirma nesu girdejas, kad valgytu kas kose ir uzsikastu kiausiniais! Sakau pirma kose suvalgom, o poto prie kiausiniu pereinam, tai norejau pasakyt... Ir skrandziui geriau as jau tai pastebejau ant saves...
P.S. Gal dar koki straipsniuka tau numest? hmm

Jo, galetum numest, nes nesu mates... argumentai as taip darau ar visi zmones taip daro nelabai man tinkamas...

kokie tau n h argumentai dar reikalingi?tu pats pastoviai savo nuomone tik vartai lievai,o ne argumentuoji kloune tu

cia as tik paklausiau, nes man idomu... wink

Neprisijungęs

 
OZ
Misteris Teorija
Registravosi: 2007-01-07
Žinutės: 1635
Atsiliepimai: 4

#2160 2009-12-14 17:53

Re: Įvairūs klausimai

Shvedas rašė:

Shvedas rašė:

OZ rašė:


Jo, galetum numest, nes nesu mates... argumentai as taip darau ar visi zmones taip daro nelabai man tinkamas...

kokie tau n h argumentai dar reikalingi?tu pats pastoviai savo nuomone tik vartai lievai,o ne argumentuoji kloune tu

be to,su robse sutinku 100 %,matyt gyvenimo ir bendraamziu nuskriaustas esi,o cia gali paloti,nes per foruma zinai,kad nep er utiutiu taves niekas smile

a cia taip razborintis nori, nes as nuskriaustas ir 60 traukiu? big_smile tai kai toks kietas esi ar grazu silpnesni gazdint? big_smile kiek pats trauki? smile

Neprisijungęs

 
Shvedas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Bromölla
Registravosi: 2009-05-15
Žinutės: 1468
Atsiliepimai: 1

#2161 2009-12-14 17:57

Re: Įvairūs klausimai

OZ rašė:

Shvedas rašė:

OZ rašė:


Jo, galetum numest, nes nesu mates... argumentai as taip darau ar visi zmones taip daro nelabai man tinkamas...

kokie tau n h argumentai dar reikalingi?tu pats pastoviai savo nuomone tik vartai lievai,o ne argumentuoji kloune tu

cia as tik paklausiau, nes man idomu... wink

gerai,tebunie as busiu pirmas kuris paskays,kad viskas,uztenka...nera prasmes su tavim gincytis,man irgi nera jokio noro ant taves varyti,bet tai tu biski buk pakantesnis kitiems irgi...suprantu kai zmogus klausia kiek laiko reikia baltymu kokteili virti as irgi pasipyzdavoju,bet nu kai klausia kazko rimtesnio ir nezino,o tu puoli iskart tai man tas nepatinka,ir ne man vienam kaip matai,as asmeniskai pakankamai nemazai laiko sportuoju su didesnem ar mazesnem pertraukom,bet su papildais palyginus dar neseniai,tai irgi visko nezinau apie juos,tai ka tu del to,kad zinai apie juos daugiau kietesnis uz mane esi kazkuom ar kaip? wink

Neprisijungęs

 
Shvedas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Bromölla
Registravosi: 2009-05-15
Žinutės: 1468
Atsiliepimai: 1

#2162 2009-12-14 17:58

Re: Įvairūs klausimai

OZ rašė:

Shvedas rašė:

Shvedas rašė:


kokie tau n h argumentai dar reikalingi?tu pats pastoviai savo nuomone tik vartai lievai,o ne argumentuoji kloune tu

be to,su robse sutinku 100 %,matyt gyvenimo ir bendraamziu nuskriaustas esi,o cia gali paloti,nes per foruma zinai,kad nep er utiutiu taves niekas smile

a cia taip razborintis nori, nes as nuskriaustas ir 60 traukiu? big_smile tai kai toks kietas esi ar grazu silpnesni gazdint? big_smile kiek pats trauki? smile

taip ir tikejaus,kad bus klausimas i klausima is taves,cia jau tapo standartine situacija diskusijoj su tavim smile p.s.-kad ramiau miegotum..tikrai daugiau uz tave patraukiu big_smile

Neprisijungęs

 
OZ
Misteris Teorija
Registravosi: 2007-01-07
Žinutės: 1635
Atsiliepimai: 4

#2163 2009-12-14 18:06

Re: Įvairūs klausimai

Shvedas rašė:

OZ rašė:

Shvedas rašė:


kokie tau n h argumentai dar reikalingi?tu pats pastoviai savo nuomone tik vartai lievai,o ne argumentuoji kloune tu

cia as tik paklausiau, nes man idomu... wink

gerai,tebunie as busiu pirmas kuris paskays,kad viskas,uztenka...nera prasmes su tavim gincytis,man irgi nera jokio noro ant taves varyti,bet tai tu biski buk pakantesnis kitiems irgi...suprantu kai zmogus klausia kiek laiko reikia baltymu kokteili virti as irgi pasipyzdavoju,bet nu kai klausia kazko rimtesnio ir nezino,o tu puoli iskart tai man tas nepatinka,ir ne man vienam kaip matai,as asmeniskai pakankamai nemazai laiko sportuoju su didesnem ar mazesnem pertraukom,bet su papildais palyginus dar neseniai,tai irgi visko nezinau apie juos,tai ka tu del to,kad zinai apie juos daugiau kietesnis uz mane esi kazkuom ar kaip? wink

as cia nesilyginu absoliuciai su nieko, apie kietumus, respektus ir t.t. nesneku... kazkodel visi su manim lygintis nori ir net neisivaizduoju kodel... man juokinga, kai tokie kaip Tenex pult pradeda mane be argumentu be nieko ir dar is savo patirties sneket, tai cia jau ziauru... tik stumt ir belieka... kas kazko nemoka ir kas paklause visiem atsakau... ir pm gaves atsakau visiem... o kad jus cia kitu nuomoniu nepripazystat ir jum net jos trukdo kazkaip, tai cia jusu problemos... matai Robse net nebeatrase i zinute kur kelis klausimus uzdaviau... as dar daba nesuprantu, kam trukdo skirtinga nuomone? tu matau bent is charakterio vyras, tai atsakysi gal ir nenusiplausi... atsimink viena dalyka, visi iesko sitam sporte lengviausiu keliu, kuriu nera ir kai as pasakau, kad nera supyksta ir labai net... tik kazkodel ne ant saves, o ant manes big_smile man tai juokas, koliotis megstu, laiko turiu, tai galim sakyt pramoga man cia... o ir naudos is to gali gaut tas kas galva ant peciu turi... wink

Neprisijungęs

 
OZ
Misteris Teorija
Registravosi: 2007-01-07
Žinutės: 1635
Atsiliepimai: 4

#2164 2009-12-14 18:08

Re: Įvairūs klausimai

Shvedas rašė:

OZ rašė:

Shvedas rašė:


be to,su robse sutinku 100 %,matyt gyvenimo ir bendraamziu nuskriaustas esi,o cia gali paloti,nes per foruma zinai,kad nep er utiutiu taves niekas smile

a cia taip razborintis nori, nes as nuskriaustas ir 60 traukiu? big_smile tai kai toks kietas esi ar grazu silpnesni gazdint? big_smile kiek pats trauki? smile

taip ir tikejaus,kad bus klausimas i klausima is taves,cia jau tapo standartine situacija diskusijoj su tavim smile p.s.-kad ramiau miegotum..tikrai daugiau uz tave patraukiu big_smile

kurioj vietoj tavo poste klausimas? kiek patrauki, siaip idomu?

Neprisijungęs

 
Saulius119
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-12-09
Žinutės: 45
Atsiliepimai: 0

#2165 2009-12-14 18:51

Re: Įvairūs klausimai

bet kazkaip nusimauni maike ir nejauku kai viena puse stambesne uz kita..
laulydamasis dietos galiu tiketis viska ilsgyginti?

Neprisijungęs

 
OZ
Misteris Teorija
Registravosi: 2007-01-07
Žinutės: 1635
Atsiliepimai: 4

#2166 2009-12-14 18:55

Re: Įvairūs klausimai

Saulius119 rašė:

bet kazkaip nusimauni maike ir nejauku kai viena puse stambesne uz kita..
laulydamasis dietos galiu tiketis viska ilsgyginti?

Modeliu dirbi ar kuom, kad nejauku? klausimas isvis i pievas... kokia dieta? kokios treniruotes? koks ugis/svoris?

Neprisijungęs

 
Shvedas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Bromölla
Registravosi: 2009-05-15
Žinutės: 1468
Atsiliepimai: 1

#2167 2009-12-14 20:12

Re: Įvairūs klausimai

OZ rašė:

Shvedas rašė:

OZ rašė:


cia as tik paklausiau, nes man idomu... wink

gerai,tebunie as busiu pirmas kuris paskays,kad viskas,uztenka...nera prasmes su tavim gincytis,man irgi nera jokio noro ant taves varyti,bet tai tu biski buk pakantesnis kitiems irgi...suprantu kai zmogus klausia kiek laiko reikia baltymu kokteili virti as irgi pasipyzdavoju,bet nu kai klausia kazko rimtesnio ir nezino,o tu puoli iskart tai man tas nepatinka,ir ne man vienam kaip matai,as asmeniskai pakankamai nemazai laiko sportuoju su didesnem ar mazesnem pertraukom,bet su papildais palyginus dar neseniai,tai irgi visko nezinau apie juos,tai ka tu del to,kad zinai apie juos daugiau kietesnis uz mane esi kazkuom ar kaip? wink

as cia nesilyginu absoliuciai su nieko, apie kietumus, respektus ir t.t. nesneku... kazkodel visi su manim lygintis nori ir net neisivaizduoju kodel... man juokinga, kai tokie kaip Tenex pult pradeda mane be argumentu be nieko ir dar is savo patirties sneket, tai cia jau ziauru... tik stumt ir belieka... kas kazko nemoka ir kas paklause visiem atsakau... ir pm gaves atsakau visiem... o kad jus cia kitu nuomoniu nepripazystat ir jum net jos trukdo kazkaip, tai cia jusu problemos... matai Robse net nebeatrase i zinute kur kelis klausimus uzdaviau... as dar daba nesuprantu, kam trukdo skirtinga nuomone? tu matau bent is charakterio vyras, tai atsakysi gal ir nenusiplausi... atsimink viena dalyka, visi iesko sitam sporte lengviausiu keliu, kuriu nera ir kai as pasakau, kad nera supyksta ir labai net... tik kazkodel ne ant saves, o ant manes big_smile man tai juokas, koliotis megstu, laiko turiu, tai galim sakyt pramoga man cia... o ir naudos is to gali gaut tas kas galva ant peciu turi... wink

dazniausiai ne nuomone trukdo,o komentarai ar issipisinejimai,kiuriu kaip tu besakyk pas tave netruksta,nori pamalt liezuviu,pasimojuot,tai galiu tau ta pati pasiulyt kaip ir tu cia kazkam siulei,aik i gatve su gezeliais mojuokis,manruods griet atsoktu tau ta fantazija..cia,kad robse neatrase tau tai tai nereiske,kad jis pasiplove,man cia kazkada buvai kazka panasaus uzmetes,nu bet turek galvoj,kad ne visi zmones sedi istisa diena ir laukia kada reikes i tavo replika atrasyti...del to traukimo,tai man nei rupi kiek tu trauki nei ka,tik paziurejau ar atsakysi ar ne...kaip ir nujauciau neatsakei..nes ciua irgi jau ne pirmas kartas toks..matai va is cia ir kyla problemos,kad bazarini tu daug,o kai ta savo bla bla bla reikia pagrysti asmenine patirtim belieka tik pirst pirst ir klausimu milijonas atgal...as paklausiau,atsakyk normaliai,tada ir as tau atsakysiu taip pat..bet tau tas nedaeina..nu nezinau,,tu kazkoks esi susiveles pastoviai...tau gal gyvenime nesiseka?gal imerkt meskeres nieks neduoda?gal zopa su litais?gal chebra permete?ar raumenys tie prakeikti neauga niekaip?nu issiliek kur nors kitur,gal sporto salej ant stangu,bet ne cia tersk nuotaika su savo juodais debesimis...nieko nesakau,kad tu utiutiu ir utiutiu nieko nesupranti,sakau,paskaitau tavo postus,randu protingu minciu tikrai,bet va ta savo cinizma pagydyk biski,toli su juo nevaziuosi gyvenime...

Neprisijungęs

 
gazuotas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-08-28
Žinutės: 2385
Atsiliepimai: 6

#2168 2009-12-14 21:59

Re: Įvairūs klausimai

Mantas86 rašė:

OZ rašė:

Mantas86 rašė:


Pirma anglys po to Baltymai

kodel? kas negerai, jei viskas kartu?

Visu pirma nesu girdejas, kad valgytu kas kose ir uzsikastu kiausiniais! Sakau pirma kose suvalgom, o poto prie kiausiniu pereinam, tai norejau pasakyt... Ir skrandziui geriau as jau tai pastebejau ant saves...
P.S. Gal dar koki straipsniuka tau numest? :/

Ronnie irgi pastoviai pusryčiam valgo avižinę košę sumaišytą su keptais baltymais :D

Neprisijungęs

 
Ingrida H2O
Varžybų dalyvė
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-09-20
Žinutės: 3571
Atsiliepimai: 2

#2169 2009-12-14 22:14

Re: Įvairūs klausimai

gazuotas rašė:

Mantas86 rašė:

OZ rašė:


kodel? kas negerai, jei viskas kartu?

Visu pirma nesu girdejas, kad valgytu kas kose ir uzsikastu kiausiniais! Sakau pirma kose suvalgom, o poto prie kiausiniu pereinam, tai norejau pasakyt... Ir skrandziui geriau as jau tai pastebejau ant saves...
P.S. Gal dar koki straipsniuka tau numest? hmm

Ronnie irgi pastoviai pusryčiam valgo avižinę košę sumaišytą su keptais baltymais big_smile

cia tingiu ieskot anu postu, kur gincijamasi kas pirmiau, tai as manau, kad baltymai pirmiau, po to anglys..o kodel? pasigooglinkit ar susiraskit straipsniu kur virskinami baltymai ir kur angliavandeniai, ir jei pirma suvalgoma angliavandeniai, tai jau is baltymu pasisiavint pvz aminorugstis praktiskai lb mazeja tikimybes wink)) nes angliai tam trukdo del savo virskinimo vietos ir dar kitu dalyku.

O ka dar Ronnie, kiek kartu per diena  i wc eina? big_smile

Neprisijungęs

 
gazuotas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-08-28
Žinutės: 2385
Atsiliepimai: 6

#2170 2009-12-14 22:16

Re: Įvairūs klausimai

Ingrida H2O rašė:

O ka dar Ronnie, kiek kartu per diena  i wc eina? big_smile

Kiek jis kakinasi, tai nežinau. Faktas, kad nesąmonė jį visur kišti, bet prisiminiau vieną kinų apie jį big_smile

Neprisijungęs

 
Ingrida H2O
Varžybų dalyvė
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-09-20
Žinutės: 3571
Atsiliepimai: 2

#2171 2009-12-14 22:46

Re: Įvairūs klausimai

gazuotas rašė:

Ingrida H2O rašė:

O ka dar Ronnie, kiek kartu per diena  i wc eina? big_smile

Kiek jis kakinasi, tai nežinau. Faktas, kad nesąmonė jį visur kišti, bet prisiminiau vieną kinų apie jį big_smile

Tai as ta juokais ir pasakiau big_smile

Neprisijungęs

 
Saulius119
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-12-09
Žinutės: 45
Atsiliepimai: 0

#2172 2009-12-15 12:40

Re: Įvairūs klausimai

OZ,esu visiskai zalias sitoje sritije.

dieta jokia,bet ant dienu pradesiu laikytis.o svoris 60,ugis ~180.

Neprisijungęs

 
Shvedas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Bromölla
Registravosi: 2009-05-15
Žinutės: 1468
Atsiliepimai: 1

#2173 2009-12-15 16:52

Re: Įvairūs klausimai

Saulius119 rašė:

OZ,esu visiskai zalias sitoje sritije.

dieta jokia,bet ant dienu pradesiu laikytis.o svoris 60,ugis ~180.

ir apie kokia tu dieta galvoji?

Neprisijungęs

 
Saulius119
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-12-09
Žinutės: 45
Atsiliepimai: 0

#2174 2009-12-15 17:11

Re: Įvairūs klausimai

ta prasme apie kokia?
apie gera,griezta dieta

Neprisijungęs

 
Shvedas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Bromölla
Registravosi: 2009-05-15
Žinutės: 1468
Atsiliepimai: 1

#2175 2009-12-15 18:43

Re: Įvairūs klausimai

Saulius119 rašė:

ta prasme apie kokia?
apie gera,griezta dieta

ir kuom tas grieztumas pasireiks?ka valgysi mazdaug kiek ir t.t.?

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net