Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#851 2009-03-11 17:38

Re: Masės didinimo produktai

Diskas rašė:

Robšė rašė:

SenasSportas rašė:

kaip tik Robse gelezines kantrybes, as jau buciau seniau netekes kantyrbes ir pasinaudojes stebuklingais mygtukais ir trbt ne vienu, o net dviem big_smile

Man net rankos sudrebejo... big_smile

Porą dienų nebuvau forume, žiūriu tave Robše jau "karūnavo" moderatorium. Sveikinu smile

Gali pagalvot, kad loterijoj laimejau... big_smile wink

Neprisijungęs

 
lawlis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilkija
Registravosi: 2009-02-18
Žinutės: 1877
Atsiliepimai: 0

#852 2009-03-14 10:12

Re: Masės didinimo produktai

Na Robse didelis vis tiek pasiekimas, moderatorium but tai tau cia ne juokai smile Reiskia galima tavim pasitiket ir esi protingas,bent jau sporto atzvilgiu smile

Neprisijungęs

 
Champas
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2008-11-25
Žinutės: 66
Atsiliepimai: 0

#853 2009-03-23 21:14

Re: Masės didinimo produktai

Sveiki, gal galite patarti, jau sportuoju puse metu, stengiuosi priaugti svorio, bet neiseina, valgau gan daug taciau ce jau is prigimties nestambus esu tai gal patartumet kokiu papildu kurie padetu maisto medziagas i svori labiau isisavint, ar seip kokiu papildu mases ar raumenu auginimui. mano mitybos sarasas:3kiausiniai, kepsnys+200g virtu bulviu,200g makaronu, ir vakare dar normaliai pavalgau. Gal kokiu avizu kosiu reiktu pridet?

Neprisijungęs

 
spinner
Dažnas dalyvis
Vietovė: Apollo Gym
Registravosi: 2008-12-05
Žinutės: 211
Atsiliepimai: 0

#854 2009-03-23 21:33

Re: Masės didinimo produktai

Champas rašė:

Sveiki, gal galite patarti, jau sportuoju puse metu, stengiuosi priaugti svorio, bet neiseina, valgau gan daug taciau ce jau is prigimties nestambus esu tai gal patartumet kokiu papildu kurie padetu maisto medziagas i svori labiau isisavint, ar seip kokiu papildu mases ar raumenu auginimui. mano mitybos sarasas:3kiausiniai, kepsnys+200g virtu bulviu,200g makaronu, ir vakare dar normaliai pavalgau. Gal kokiu avizu kosiu reiktu pridet?

visu pirma valgyk daugiau ir kokius 6 kart i diena,ir nerejkes tau tu papildu smile kose imk avizine

Neprisijungęs

 
Champas
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2008-11-25
Žinutės: 66
Atsiliepimai: 0

#855 2009-03-23 21:41

Re: Masės didinimo produktai

spinner rašė:

Champas rašė:

Sveiki, gal galite patarti, jau sportuoju puse metu, stengiuosi priaugti svorio, bet neiseina, valgau gan daug taciau ce jau is prigimties nestambus esu tai gal patartumet kokiu papildu kurie padetu maisto medziagas i svori labiau isisavint, ar seip kokiu papildu mases ar raumenu auginimui. mano mitybos sarasas:3kiausiniai, kepsnys+200g virtu bulviu,200g makaronu, ir vakare dar normaliai pavalgau. Gal kokiu avizu kosiu reiktu pridet?

visu pirma valgyk daugiau ir kokius 6 kart i diena,ir nerejkes tau tu papildu smile kose imk avizine

Aciu uz patarima smile bet vistiek noreciau isbandyt papildus bent pora men.

Neprisijungęs

 
Champas
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2008-11-25
Žinutės: 66
Atsiliepimai: 0

#856 2009-03-23 21:41

Re: Masės didinimo produktai

spinner rašė:

Champas rašė:

Sveiki, gal galite patarti, jau sportuoju puse metu, stengiuosi priaugti svorio, bet neiseina, valgau gan daug taciau ce jau is prigimties nestambus esu tai gal patartumet kokiu papildu kurie padetu maisto medziagas i svori labiau isisavint, ar seip kokiu papildu mases ar raumenu auginimui. mano mitybos sarasas:3kiausiniai, kepsnys+200g virtu bulviu,200g makaronu, ir vakare dar normaliai pavalgau. Gal kokiu avizu kosiu reiktu pridet?

visu pirma valgyk daugiau ir kokius 6 kart i diena,ir nerejkes tau tu papildu smile kose imk avizine

Aciu uz patarima smile bet vistiek noreciau isbandyt papildus bent pora men.

Neprisijungęs

 
lawlis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilkija
Registravosi: 2009-02-18
Žinutės: 1877
Atsiliepimai: 0

#857 2009-03-24 14:14

Re: Masės didinimo produktai

Cia skaityk tu badauji. nieko tu cia taip nepriaugsi. as irgi ziaurei sunkiai augantis, bet pataisiau mityba ir viskas lb ciki pasidare smile geriau papildyk ta mityba, ryte vietoj 3 valgyk 6 kiausus. kepsnys ok, ryziai ok, paskuj varskes koki 100g , tarp valgiu kosytes po nedaug valgyk , ir vakarienes uzvalgyk ka nors rimtesnio. O ant papildu dbr nemesk pinigu kol mitybos nesusitvarkei

Neprisijungęs

 
Mycha
Naujas dalyvis
Vietovė: aNx
Registravosi: 2009-03-15
Žinutės: 26
Atsiliepimai: 0

#858 2009-03-24 14:21

Re: Masės didinimo produktai

Normaliai valgit kuo daugiau kartu i liux nykstys

Neprisijungęs

 
Dmx
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2009-03-04
Žinutės: 54
Atsiliepimai: 0

#859 2009-03-24 14:34

Re: Masės didinimo produktai

Katik pareidinejant uzejau i maxima nusipirkt ko nors skanaus, ir sumasciau jog noreciau aviziniu sausainuku, nusipirkes pasiziurejau i sudety ir nustebau kad jose 200g ~140g angliavandeniu yikes ar cia geraj tiek daug?

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#860 2009-03-24 16:06

Re: Masės didinimo produktai

Dmx rašė:

Katik pareidinejant uzejau i maxima nusipirkt ko nors skanaus, ir sumasciau jog noreciau aviziniu sausainuku, nusipirkes pasiziurejau i sudety ir nustebau kad jose 200g ~140g angliavandeniu yikes ar cia geraj tiek daug?

normaliai.. avizose apie 60% angliu buna. o ten dar saldikliu dadeta, tai tokie skaiciai ir gaunas.

Neprisijungęs

 
schirocco
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2008-11-01
Žinutės: 61
Atsiliepimai: 0

#861 2009-03-24 17:12

Re: Masės didinimo produktai

Sveiki, ka galit pasakyt apie animal stak ir m-stak. Jis geras augint masei? Kaip jis veikia? Pats neturi kaloriju juk... Ar apsimoka si papilda pirkt mases auginimui?

Paskutinį kartą taisė schirocco (2009-03-24 17:15)

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#862 2009-03-24 18:16

Re: Masės didinimo produktai

schirocco rašė:

Sveiki, ka galit pasakyt apie animal stak ir m-stak. Jis geras augint masei? Kaip jis veikia? Pats neturi kaloriju juk... Ar apsimoka si papilda pirkt mases auginimui?

kiek tau metu?
sitie papildai paaugliams netinka.. daugiau naudos butu is kretino/arginino misinio.

Neprisijungęs

 
schirocco
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2008-11-01
Žinutės: 61
Atsiliepimai: 0

#863 2009-03-24 18:53

Re: Masės didinimo produktai

Man 19 metu. 78kg, 177cm. Sportuoju apie 3 metus, bet galima sakyt tik vienus metus rimtai (nes tik paskutiniais metais atsizvelgiu i mityba). Isbandziau jau gaineri viena, nelabai jis man patiko, tai galvoju kazka naujo pabandyt. Tai kaip sakai, apsimoka ji vartot?

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#864 2009-03-24 18:57

Re: Masės didinimo produktai

schirocco rašė:

Man 19 metu. 78kg, 177cm. Sportuoju apie 3 metus, bet galima sakyt tik vienus metus rimtai (nes tik paskutiniais metais atsizvelgiu i mityba). Isbandziau jau gaineri viena, nelabai jis man patiko, tai galvoju kazka naujo pabandyt. Tai kaip sakai, apsimoka ji vartot?

nu jei geineris nieko gero nedave, vadinas mityboje prasti reikalai.. tvarkyk mityba, nes be jos jokie papildai tau naudos neduos.

pagrindiniai papildai yra:
1) proteinas arba geineris
2) BCAA arba EAA aminkes
3) kreatinas
tokius vartok, matinkis normaliai ir augsi kaip ant mieliu.

Neprisijungęs

 
schirocco
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2008-11-01
Žinutės: 61
Atsiliepimai: 0

#865 2009-03-24 20:30

Re: Masės didinimo produktai

Aciu uz papildu pamokele, bet as ne to klausiu hmm As butent noriu suzinot apie animal stak ir m-stak.
Kalbant apie gaineri, tai as ir nesakau kad man jis nepadejo, tiesiog jis man nepatiko, nes as apskritai nelabai megstu sintetikos, labiau naturalu maista. Todel mane ir sudomino sis preparatas, kuris neturi kaloriju, o kaip supratau yra vitaminu ir tam tikru medziagu rinkinys. Butent ir noriu suzinot kokia jo nauda? Ar apsimoka ji vartot? Gal kas vartojo, kokiu rezultatu dave ir pns.? wink

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#866 2009-03-24 20:37

Re: Masės didinimo produktai

schirocco rašė:

Aciu uz papildu pamokele, bet as ne to klausiu hmm As butent noriu suzinot apie animal stak ir m-stak.
Kalbant apie gaineri, tai as ir nesakau kad man jis nepadejo, tiesiog jis man nepatiko, nes as apskritai nelabai megstu sintetikos, labiau naturalu maista. Todel mane ir sudomino sis preparatas, kuris neturi kaloriju, o kaip supratau yra vitaminu ir tam tikru medziagu rinkinys. Butent ir noriu suzinot kokia jo nauda? Ar apsimoka ji vartot? Gal kas vartojo, kokiu rezultatu dave ir pns.? wink

nu kad nepastebejau ten jokiu vitaminu..

stakas tai tau tikrai nieko gero neduotu.
o m-staka gali pabandyt.. kazkiek naudos bus.

Neprisijungęs

 
armis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-02-24
Žinutės: 5
Atsiliepimai: 0

#867 2009-03-25 23:48

Re: Masės didinimo produktai

sveiki,
forume esu naujokas, labai nepykit, nes neturiu laiko skaityti visu postu, noreciau suzinoti kokius papildus naudoti auginant mase, ugis 176cm svoris 78kg. Buciau dekingas kad parasytumete tikslu papildu pavadinima ir iskur geriausia ju gauti.

Neprisijungęs

 
lawlis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilkija
Registravosi: 2009-02-18
Žinutės: 1877
Atsiliepimai: 0

#868 2009-03-26 07:02

Re: Masės didinimo produktai

Geriausia ir pigiausia gauti papildu is emexo, senosporto, kepalo ir panasiu formumo pardaveju.O siaip ziurint kiek laiko sprtuojantis esi? Patarciau proteina gert, kreatina,vitaminu kompleksa, ir turet labai gera mityba, ir viska uzsiauginsi lb gerai, nes cia 80% vien mityba sudaro smile Cia kaip pavyzdziai keli, nera pigus bet neblogi.
Proteinas http://www.smcsport.lt/maisto-papildai/ … ndard.html
Kreatinas http://www.maistassportui.lt/index.php?cid=1068
Vitaminu ir mineralu kompleksas http://www.maistassportui.lt/index.php?cid=528.
Bet cia tik patys elementariausi pavyzdziai, pakalbet su pardavejais forumo, jie tau issiaiskins kaip butu geriausia, ir pasiulys pigesniu variantu

Paskutinį kartą taisė lawlis (2009-03-26 07:03)

Neprisijungęs

 
armis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-02-24
Žinutės: 5
Atsiliepimai: 0

#869 2009-03-26 15:15

Re: Masės didinimo produktai

lawlis rašė:

Geriausia ir pigiausia gauti papildu is emexo, senosporto, kepalo ir panasiu formumo pardaveju.O siaip ziurint kiek laiko sprtuojantis esi? Patarciau proteina gert, kreatina,vitaminu kompleksa, ir turet labai gera mityba, ir viska uzsiauginsi lb gerai, nes cia 80% vien mityba sudaro smile Cia kaip pavyzdziai keli, nera pigus bet neblogi.
Proteinas http://www.smcsport.lt/maisto-papildai/ … ndard.html
Kreatinas http://www.maistassportui.lt/index.php?cid=1068
Vitaminu ir mineralu kompleksas http://www.maistassportui.lt/index.php?cid=528.
Bet cia tik patys elementariausi pavyzdziai, pakalbet su pardavejais forumo, jie tau issiaiskins kaip butu geriausia, ir pasiulys pigesniu variantu

sportuojantis esu su pertraukomis, tik paskutiniu metu kazkur apie 3 menesius sportuoju intensyviau, maziausiai i savaite 3 kartus.
situos tavo pasiulytus papildus reikia vartoti kartu?

Neprisijungęs

 
lawlis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilkija
Registravosi: 2009-02-18
Žinutės: 1877
Atsiliepimai: 0

#870 2009-03-26 16:20

Re: Masės didinimo produktai

Vitaminai ryte su valgiu, kreatinas valanda pries trefke ant tuscio skrandzio, o proteinas ryte atsikelus, po treniruotes iskart ir ant vakaro. Bet nemetyk pinigu jei tik tiek sportuoji, geriau gerk vitaminus ir gerai maitinkis, augsi kai ant mieliu smile

Neprisijungęs

 
armis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-02-24
Žinutės: 5
Atsiliepimai: 0

#871 2009-03-26 16:41

Re: Masės didinimo produktai

lawlis rašė:

Vitaminai ryte su valgiu, kreatinas valanda pries trefke ant tuscio skrandzio, o proteinas ryte atsikelus, po treniruotes iskart ir ant vakaro. Bet nemetyk pinigu jei tik tiek sportuoji, geriau gerk vitaminus ir gerai maitinkis, augsi kai ant mieliu smile

babandyti vistiek noriu, ziuresiu ar kas keisis. kaip susisiekti su siais forumieciais?

Neprisijungęs

 
lawlis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilkija
Registravosi: 2009-02-18
Žinutės: 1877
Atsiliepimai: 0

#872 2009-03-26 18:03

Re: Masės didinimo produktai

privacia zinute parasyk emexas, SenasSportas, Kepalas, jie pasakys kur susitikt, ar atsius pastu smile

Neprisijungęs

 
neutron
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2009-03-07
Žinutės: 170
Atsiliepimai: 0

#873 2009-03-28 20:44

Re: Masės didinimo produktai

As galeceu parekomenduoti mega mass 3000 as nuo jo priaugau 6 kg per menesy jo suvartojau 4,7 kg , aisku naudojant kartu su amino 2700 ! ( bet teko ir salutiniu poveikiu ..

Neprisijungęs

 
roobis
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-08-22
Žinutės: 215
Atsiliepimai: 0

#874 2009-03-28 22:36

Re: Masės didinimo produktai

neutron rašė:

As galeceu parekomenduoti mega mass 3000 as nuo jo priaugau 6 kg per menesy jo suvartojau 4,7 kg , aisku naudojant kartu su amino 2700 ! ( bet teko ir salutiniu poveikiu ..

kokiu salutiniu poveikiu?

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#875 2009-03-28 23:48

Re: Masės didinimo produktai

neutron rašė:

As galeceu parekomenduoti mega mass 3000 as nuo jo priaugau 6 kg per menesy jo suvartojau 4,7 kg , aisku naudojant kartu su amino 2700 ! ( bet teko ir salutiniu poveikiu ..

tikriausiai daugiau nei puse to svorio buvo riebalai... pristabdyk, nes tai i gera nenuves.
o tie salutiniai, speju, skaudantys sanariai arba sutrikes sirdies darbas nuo per greito svorio augimo..? wink

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net