Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

leipcigo
Naujas dalyvis
Vietovė: Rokiškis
Registravosi: 2012-12-26
Žinutės: 39
Atsiliepimai: 0

#26 2013-09-21 19:00

Re: Noriu paklausti ka manote apie programa?

ATjr rašė:

leipcigo rašė:

ATjr rašė:


Tai tu dabar suvesk, ka parasei. Prasai kritikos ir po to atsimazini, kad kiekvienam zmogui skirtingai smile))

Na tai pasakyk kodėl nesamonė wink? Kaip būtų jai daryčiau - Pirmadienis: Krutinė, tricepsas, Antradienis: Nugara, bicepsas, Ketvirtadienis: kojos, krutinė, Penktadienis:Pečiai bicas.?

Na cia kazkoki isradima bandei daryti, pritupimai su hanteliais ir pan. Pasiimi patikrinta laiko programa ir darai. Aisku jei tavo tikslai jaustis kitokiam salej ir daryt po pora pratimu per treniruote tai pirmyn, man tai tas pats

Supranti aš neturiu sąlygų pritupimus daryt su štanga, ne salėj sportuoju viską su draugeliais susipirkęs ir nenoriu apleist kojų tai ką tu man siūlai daryt? Turiu tik kojų tiesimui treniruoklį..

Neprisijungęs

 
leipcigo
Naujas dalyvis
Vietovė: Rokiškis
Registravosi: 2012-12-26
Žinutės: 39
Atsiliepimai: 0

#27 2013-09-21 19:02

Re: Noriu paklausti ka manote apie programa?

ATjr rašė:

Krutine tricas
Nugara

Peciai bicas
Kojos


As tavo vietoj taip daryciau

Tai tu man siūlai dvi dieans į savaitę sportuot?...

Neprisijungęs

 
Zeus
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2012-04-24
Žinutės: 141
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#28 2013-09-21 20:42

Re: Noriu paklausti ka manote apie programa?

leipcigo rašė:

ATjr rašė:

Krutine tricas
Nugara

Peciai bicas
Kojos


As tavo vietoj taip daryciau

Tai tu man siūlai dvi dieans į savaitę sportuot?...

1. Krutine ,tricas
2. Nugara
3. Peciai ,bicas
4. Kojos.

Neprisijungęs

 
ATjr
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-10-02
Žinutės: 7356
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 21

#29 2013-09-21 20:42

Re: Noriu paklausti ka manote apie programa?

leipcigo rašė:

ATjr rašė:

Krutine tricas
Nugara

Peciai bicas
Kojos


As tavo vietoj taip daryciau

Tai tu man siūlai dvi dieans į savaitę sportuot?...

Cia buvo dienom isdeliota:

1.Krutine tricas
2. Nugara
3.-
4.Peciai bicas
5.Kojos
6.-
7.-

Neprisijungęs

 
ATjr
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-10-02
Žinutės: 7356
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 21

#30 2013-09-21 20:44

Re: Noriu paklausti ka manote apie programa?

leipcigo rašė:

ATjr rašė:

leipcigo rašė:


Na tai pasakyk kodėl nesamonė wink? Kaip būtų jai daryčiau - Pirmadienis: Krutinė, tricepsas, Antradienis: Nugara, bicepsas, Ketvirtadienis: kojos, krutinė, Penktadienis:Pečiai bicas.?

Na cia kazkoki isradima bandei daryti, pritupimai su hanteliais ir pan. Pasiimi patikrinta laiko programa ir darai. Aisku jei tavo tikslai jaustis kitokiam salej ir daryt po pora pratimu per treniruote tai pirmyn, man tai tas pats

Supranti aš neturiu sąlygų pritupimus daryt su štanga, ne salėj sportuoju viską su draugeliais susipirkęs ir nenoriu apleist kojų tai ką tu man siūlai daryt? Turiu tik kojų tiesimui treniruoklį..

Kokiu tau salygu reikia? Stanga ir blynu turi? Turi. Tai ir dv.

Neprisijungęs

 
leipcigo
Naujas dalyvis
Vietovė: Rokiškis
Registravosi: 2012-12-26
Žinutės: 39
Atsiliepimai: 0

#31 2013-09-21 20:56

Re: Noriu paklausti ka manote apie programa?

ATjr rašė:

leipcigo rašė:

ATjr rašė:


Na cia kazkoki isradima bandei daryti, pritupimai su hanteliais ir pan. Pasiimi patikrinta laiko programa ir darai. Aisku jei tavo tikslai jaustis kitokiam salej ir daryt po pora pratimu per treniruote tai pirmyn, man tai tas pats

Supranti aš neturiu sąlygų pritupimus daryt su štanga, ne salėj sportuoju viską su draugeliais susipirkęs ir nenoriu apleist kojų tai ką tu man siūlai daryt? Turiu tik kojų tiesimui treniruoklį..

Kokiu tau salygu reikia? Stanga ir blynu turi? Turi. Tai ir dv.

Tai joo.. Kaiklube duodies tai gera kalbėt big_smile. Su 50kg ilgai pritupimų nedarysi, o kai reiks virš 100 užsikelt kaip tu užsikelsi be stovų??smile

Neprisijungęs

 
Boveris
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2012-09-15
Žinutės: 275
Atsiliepimai: 0

#32 2013-09-21 21:16

Re: Noriu paklausti ka manote apie programa?

Suolą su laikikliais galima panaudot kaip stovą

Neprisijungęs

 
leipcigo
Naujas dalyvis
Vietovė: Rokiškis
Registravosi: 2012-12-26
Žinutės: 39
Atsiliepimai: 0

#33 2013-09-21 21:24

Re: Noriu paklausti ka manote apie programa?

Boveris rašė:

Suolą su laikikliais galima panaudot kaip stovą

Dėkui už mintį smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net