Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

mineralinis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-04-30
Žinutės: 33
Atsiliepimai: 0

#1701 2012-07-26 17:40

Re: Vartojimas ir pasekmės

ok palauksiu wink

Neprisijungęs

 
detcefni
Susipykes su savim
Registravosi: 2012-08-09
Žinutės: 167
Atsiliepimai: 1

#1702 2012-08-24 20:33

Re: Vartojimas ir pasekmės

KAS KOKIU PASEKMIU TUREJO VARTOJANT AR PO STEROIDU VARTOJIMO ? ir dar idomu suzinoti kai vartoji steroidus ar labai apima depresija ir nuotaiku kaitos ?

Neprisijungęs

 
riole
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2012-07-15
Žinutės: 75
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 0

#1703 2012-08-24 21:33

Re: Vartojimas ir pasekmės

detcefni rašė:

KAS KOKIU PASEKMIU TUREJO VARTOJANT AR PO STEROIDU VARTOJIMO ? ir dar idomu suzinoti kai vartoji steroidus ar labai apima depresija ir nuotaiku kaitos ?

tai tau utiutiu vistiek antidepresantus ryji zveriskom dozem nepergyvenk del to big_smile

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#1704 2012-08-24 21:42

Re: Vartojimas ir pasekmės

detcefni rašė:

KAS KOKIU PASEKMIU TUREJO VARTOJANT AR PO STEROIDU VARTOJIMO ? ir dar idomu suzinoti kai vartoji steroidus ar labai apima depresija ir nuotaiku kaitos ?

jei su protu vartoji tai nieko nebuna baisaus. visi i sita dalyka skirtingai reaguoja

Neprisijungęs

 
Poweris
Naujas dalyvis
Registravosi: 2006-11-19
Žinutės: 25
Atsiliepimai: 0

#1705 2012-08-24 21:43

Re: Vartojimas ir pasekmės

gerai ''riole'' pataike ;D ziuriu zmogus pasakojo kad raminamieji geriau uz sterus uzaugino jam 30kg dabar jau steru reikia

Neprisijungęs

 
detcefni
Susipykes su savim
Registravosi: 2012-08-09
Žinutės: 167
Atsiliepimai: 1

#1706 2012-08-24 22:07

Re: Vartojimas ir pasekmės

na norisi greiciau uzaugti , nes siuo metu tik i savaite po kila uzauga.. bet labai labai bijau pasekmiu , nes daug domejausi apie farma tai daug zmoniu ji suvare gyvenima , bet tuo paciu daug kam nieko nebuvo , as beja pazinojau viena treneri is panevezio Roderika , jis cempionas ten kazkoks buves , ir nuo steroidu jam sustojo sirdis maximos aikstelei is niekur nieko , taip , kad sakyti , kad steroidai nekenkia yra naivu ir saves apgaudinejimas.

Paskutinį kartą taisė detcefni (2012-08-24 22:08)

Neprisijungęs

 
vinstrolis
Lietuvos Čempionas (IFBB)
Registravosi: 2007-10-03
Žinutės: 693
Atsiliepimai: 5

#1707 2012-08-24 22:39

Re: Vartojimas ir pasekmės

detcefni rašė:

na norisi greiciau uzaugti , nes siuo metu tik i savaite po kila uzauga.. bet labai labai bijau pasekmiu , nes daug domejausi apie farma tai daug zmoniu ji suvare gyvenima , bet tuo paciu daug kam nieko nebuvo , as beja pazinojau viena treneri is panevezio Roderika , jis cempionas ten kazkoks buves , ir nuo steroidu jam sustojo sirdis maximos aikstelei is niekur nieko , taip , kad sakyti , kad steroidai nekenkia yra naivu ir saves apgaudinejimas.

nenusisnekam,o paciam linkiu dar kokius metus skaityt,sportuot naturaliai ir tik po metu kitu kazka paklaust.

Neprisijungęs

 
detcefni
Susipykes su savim
Registravosi: 2012-08-09
Žinutės: 167
Atsiliepimai: 1

#1708 2012-08-24 22:57

Re: Vartojimas ir pasekmės

Tai sportuoju naturaliai , man taip norisi tos chemijos pabandyt , kad net silpna darosi . Bet labai bijau pasekmiu . Tai ir metausi taip.. viena diena jau atrodo imsiu propa su fenilu..  kita vel nebeimsiu..

Neprisijungęs

 
Loading
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-05-28
Žinutės: 10084
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 20

#1709 2012-08-24 23:00

Re: Vartojimas ir pasekmės

detcefni rašė:

Tai sportuoju naturaliai , man taip norisi tos chemijos pabandyt , kad net silpna darosi . Bet labai bijau pasekmiu . Tai ir metausi taip.. viena diena jau atrodo imsiu propa su fenilu..  kita vel nebeimsiu..

cia del tu vaistu tau taip.

Neprisijungęs

 
olegaskimanas
1 gramas gyvuliniu baltymu...
Registravosi: 2008-06-06
Žinutės: 6087
Atsiliepimai: 26

#1710 2012-08-24 23:01

Re: Vartojimas ir pasekmės

detcefni rašė:

Tai sportuoju naturaliai , man taip norisi tos chemijos pabandyt , kad net silpna darosi . Bet labai bijau pasekmiu . Tai ir metausi taip.. viena diena jau atrodo imsiu propa su fenilu..  kita vel nebeimsiu..

Tu kvailas daiktas su maistu sugebi susivaryt, o apie chemija dar cia paizalioji!

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#1711 2012-08-24 23:23

Re: Vartojimas ir pasekmės

detcefni rašė:

na norisi greiciau uzaugti , nes siuo metu tik i savaite po kila uzauga.. bet labai labai bijau pasekmiu , nes daug domejausi apie farma tai daug zmoniu ji suvare gyvenima , bet tuo paciu daug kam nieko nebuvo , as beja pazinojau viena treneri is panevezio Roderika , jis cempionas ten kazkoks buves , ir nuo steroidu jam sustojo sirdis maximos aikstelei is niekur nieko , taip , kad sakyti , kad steroidai nekenkia yra naivu ir saves apgaudinejimas.

big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smilebig_smilebig_smilebig_smilebig_smilebig_smile:  NU KAROCE.   manau cia daugiau komentaru nereikia..  zmogus su  dyyyyyydele trauma..

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#1712 2012-08-24 23:29

Re: Vartojimas ir pasekmės

i perlus jy big_smile

Neprisijungęs

 
detcefni
Susipykes su savim
Registravosi: 2012-08-09
Žinutės: 167
Atsiliepimai: 1

#1713 2012-08-24 23:31

Re: Vartojimas ir pasekmės

tai mazai i savaite po kila , man kas antra diena po kila augo pries menesiuka smile

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#1714 2012-08-24 23:33

Re: Vartojimas ir pasekmės

ne nu tu apsimeti ar kas tau yra? KOKIA NAUDA TAU IS LASHINIO ?

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#1715 2012-08-24 23:33

Re: Vartojimas ir pasekmės

gal mityba bloga nes per menesi apie 20kg galima uzsideti labai lengvai

Neprisijungęs

 
Antsnukis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-08-20
Žinutės: 20
Atsiliepimai: 0

#1716 2012-09-02 12:18

Re: Vartojimas ir pasekmės

pirmas kursas buvo metanas+deka+susta.  po kokiu dvieju savaiciu pasijaute. pasimate rezultatas. Atsirado didelis noras sportuoti, sustambejo visas kunas, atsirado raumenu ten kur niekada nebuvo, aplinkiniai iskart visa tai pastebejo. Mityboje buvau nepatyres, bet anglis ir baltymus rinkti sekesi neblogai. Kursas buvo gan sudinas nes tuo metu ir gerdavau ir rukydavau ir leisdavausi nereguliariai, bet net visa tai sudejus priaugau 10kg nuo kuriu po kurso liko 5kg, jautesi kad po kurso suliekniejui prieaugi, nes isbego vanduo ir panasiai. Dingo noras sportuoti smile jei sita kursa tvarkingai buciau padares dabar kai nerukau, negeriu tai +15kg bendros mases buciau tikrai padares smile bet  dabar atsirado skirtingi tikslai ryskumas+jega+istverme+reakcija ir lieknas kunas. Uzsiimineju fitnesu ir esu patenkintas. Siuo metu mano kursas sustanonas kas 5 dienas.

Neprisijungęs

 
olegaskimanas
1 gramas gyvuliniu baltymu...
Registravosi: 2008-06-06
Žinutės: 6087
Atsiliepimai: 26

#1717 2012-09-02 13:33

Re: Vartojimas ir pasekmės

Antsnukis rašė:

pirmas kursas buvo metanas+deka+susta.  po kokiu dvieju savaiciu pasijaute. pasimate rezultatas. Atsirado didelis noras sportuoti, sustambejo visas kunas, atsirado raumenu ten kur niekada nebuvo, aplinkiniai iskart visa tai pastebejo. Mityboje buvau nepatyres, bet anglis ir baltymus rinkti sekesi neblogai. Kursas buvo gan sudinas nes tuo metu ir gerdavau ir rukydavau ir leisdavausi nereguliariai, bet net visa tai sudejus priaugau 10kg nuo kuriu po kurso liko 5kg, jautesi kad po kurso suliekniejui prieaugi, nes isbego vanduo ir panasiai. Dingo noras sportuoti smile jei sita kursa tvarkingai buciau padares dabar kai nerukau, negeriu tai +15kg bendros mases buciau tikrai padares smile bet  dabar atsirado skirtingi tikslai ryskumas+jega+istverme+reakcija ir lieknas kunas. Uzsiimineju fitnesu ir esu patenkintas. Siuo metu mano kursas sustanonas kas 5 dienas.

O kam fitnesui steroidai?

Neprisijungęs

 
Antsnukis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-08-20
Žinutės: 20
Atsiliepimai: 0

#1718 2012-09-02 18:15

Re: Vartojimas ir pasekmės

nes ruosiuosi siokioms tokioms varzyboms

Neprisijungęs

 
Knoxville
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2012-05-20
Žinutės: 517
Atsiliepimai: 1

#1719 2012-09-02 18:34

Re: Vartojimas ir pasekmės

Antsnukis rašė:

pirmas kursas buvo metanas+deka+susta.  po kokiu dvieju savaiciu pasijaute. pasimate rezultatas. Atsirado didelis noras sportuoti, sustambejo visas kunas, atsirado raumenu ten kur niekada nebuvo, aplinkiniai iskart visa tai pastebejo. Mityboje buvau nepatyres, bet anglis ir baltymus rinkti sekesi neblogai. Kursas buvo gan sudinas nes tuo metu ir gerdavau ir rukydavau ir leisdavausi nereguliariai, bet net visa tai sudejus priaugau 10kg nuo kuriu po kurso liko 5kg, jautesi kad po kurso suliekniejui prieaugi, nes isbego vanduo ir panasiai. Dingo noras sportuoti smile jei sita kursa tvarkingai buciau padares dabar kai nerukau, negeriu tai +15kg bendros mases buciau tikrai padares smile bet  dabar atsirado skirtingi tikslai ryskumas+jega+istverme+reakcija ir lieknas kunas. Uzsiimineju fitnesu ir esu patenkintas. Siuo metu mano kursas sustanonas kas 5 dienas.

Dar vienas savamokslis endokrinologas hmm

Neprisijungęs

 
athletic
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-05-08
Žinutės: 5718
Atsiliepimai: 17

#1720 2012-09-03 07:35

Re: Vartojimas ir pasekmės

drugsmylife rašė:

NATURAL1978 rašė:

ATP rašė:

tai tu steroidus kaltini ar save?

prie ko tie sterai,kalciausi tai tie kas pacam pardavineja ir litus kelia del to kad jaunimas nemasto.vyrai tai ka nori ta daro kas geria kas saudos kas kursuoja.

pikta net skaityt... jei jau nores vaikas gaut xemijos tai ir gaus... keturiolikiniai zoles ir ratus xujarina tolka tak, va cia tai problema o ne sterai. isvis cia stumi ant farmos, nieko cia neisgelbesi, ir nera nuo ko gelbeja, kiekvienas galvopja savo galva ir pats atsako uz savo pasirinkima.

Jo, xujarina, bet tavo nickas ...big_smile

Neprisijungęs

 
dhjana
buvęs drugsmylife
Registravosi: 2008-11-01
Žinutės: 1611
Atsiliepimai: 5

#1721 2012-09-03 11:42

Re: Vartojimas ir pasekmės

athletic rašė:

drugsmylife rašė:

NATURAL1978 rašė:


prie ko tie sterai,kalciausi tai tie kas pacam pardavineja ir litus kelia del to kad jaunimas nemasto.vyrai tai ka nori ta daro kas geria kas saudos kas kursuoja.

pikta net skaityt... jei jau nores vaikas gaut xemijos tai ir gaus... keturiolikiniai zoles ir ratus xujarina tolka tak, va cia tai problema o ne sterai. isvis cia stumi ant farmos, nieko cia neisgelbesi, ir nera nuo ko gelbeja, kiekvienas galvopja savo galva ir pats atsako uz savo pasirinkima.

Jo, xujarina, bet tavo nickas ...big_smile

nikas lieka tik niku smile daugiau nieko

Neprisijungęs

 
Domantas
buvęs zyzz
Vietovė: Bergen
Registravosi: 2012-05-06
Žinutės: 4893
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 11

#1722 2012-09-03 13:58

Re: Vartojimas ir pasekmės

Sveiki. Nežinau ar kam idomu ar ne tiesiog buvau gryžes i Lietuva ir buvau panevezyje pas privatu kardiologa Sutku tai tik pradejo sviest sirdi ir paklause ar vartoju sterus nes sake tipo padidejas sirdies raumuo ir tokiam amziui tai dazniausia steru buna priezastis. Bet labai viska jis ten normaliai paaiskino kad grazu kai auga raumenis, bet kai padideja sirdies raumuo jau nieko gero...

Neprisijungęs

 
Kaspa
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-09-26
Žinutės: 728
Atsiliepimai: 2

#1723 2012-09-03 14:02

Re: Vartojimas ir pasekmės

zyzz rašė:

Sveiki. Nežinau ar kam idomu ar ne tiesiog buvau gryžes i Lietuva ir buvau panevezyje pas privatu kardiologa Sutku tai tik pradejo sviest sirdi ir paklause ar vartoju sterus nes sake tipo padidejas sirdies raumuo ir tokiam amziui tai dazniausia steru buna priezastis. Bet labai viska jis ten normaliai paaiskino kad grazu kai auga raumenis, bet kai padideja sirdies raumuo jau nieko gero...

O tai gal tiksliau paaiškino  ką tai įtakos sveikatos pusėje ?

Neprisijungęs

 
olegaskimanas
1 gramas gyvuliniu baltymu...
Registravosi: 2008-06-06
Žinutės: 6087
Atsiliepimai: 26

#1724 2012-09-03 14:02

Re: Vartojimas ir pasekmės

O cia tau naujiena del to padidejimo?

Neprisijungęs

 
Domantas
buvęs zyzz
Vietovė: Bergen
Registravosi: 2012-05-06
Žinutės: 4893
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 11

#1725 2012-09-03 14:40

Re: Vartojimas ir pasekmės

Kaspa rašė:

zyzz rašė:

Sveiki. Nežinau ar kam idomu ar ne tiesiog buvau gryžes i Lietuva ir buvau panevezyje pas privatu kardiologa Sutku tai tik pradejo sviest sirdi ir paklause ar vartoju sterus nes sake tipo padidejas sirdies raumuo ir tokiam amziui tai dazniausia steru buna priezastis. Bet labai viska jis ten normaliai paaiskino kad grazu kai auga raumenis, bet kai padideja sirdies raumuo jau nieko gero...

O tai gal tiksliau paaiškino  ką tai įtakos sveikatos pusėje ?

Nelb gilinaus daugiau smile tiesiog pasake sportuok savo norui ir nesiplesit, daryt ilgesnes pertraukas tarp setu wink

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net