Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Marshalas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Sin City
Registravosi: 2009-04-11
Žinutės: 1467
Atsiliepimai: 6

#526 2009-12-01 18:00

Re: Vartojimas ir pasekmės

lexusrx rašė:

P406 rašė:

Speek, manau klause idomumo delei smile. Taciau, kaip lexus sako, niekad nebuna kaina nesvarbi!.. Tai visad reiktu kazkokio konkretumo. O tokio bulkingo tai as nesuprantu- per ziema +15kg. Per pavasari -12kg...

Speek yra is medzio nukrites.
Rasho kad kursas nesvarbi kaina ir ta pacia diena rasho :
a koki cratinas ar geineri imti ?
Cia veikejas aishkus.
Dabar bombarduoja PM dealeriu su uzhklausimu :
- o gal 250gr monohydrato pabandymui galima butu, veliau imsiu daug !big_smile
Cia tipishkas - Kaina nesvarbu veikejas.

lol del tokiu net neverta eikvot jegu mynkant klaviatura..

Neprisijungęs

 
tratata
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-12-05
Žinutės: 9
Atsiliepimai: 0

#527 2009-12-07 19:54

Re: Vartojimas ir pasekmės

noriu zinoti kas gali buti jaunuoliui, kuris vartoja steroidus, bet nedaro atsistatymo?

Neprisijungęs

 
OZ
Misteris Teorija
Registravosi: 2007-01-07
Žinutės: 1635
Atsiliepimai: 4

#528 2009-12-07 20:20

Re: Vartojimas ir pasekmės

tratata rašė:

noriu zinoti kas gali buti jaunuoliui, kuris vartoja steroidus, bet nedaro atsistatymo?

kiausiai nudziut ir stojakovicius virs kabakovicium wink

Neprisijungęs

 
Miozeriux
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-06-07
Žinutės: 499
Atsiliepimai: 1

#529 2009-12-07 22:00

Re: Vartojimas ir pasekmės

OZ rašė:

tratata rašė:

noriu zinoti kas gali buti jaunuoliui, kuris vartoja steroidus, bet nedaro atsistatymo?

kiausiai nudziut ir stojakovicius virs kabakovicium wink

O jeigu tie steroidai viso labo viena deca 2ml astuoni suviai pvz?tongue

Neprisijungęs

 
SenasSportas
Ponas papildas
Vietovė: Kaunas ir visi kiti
Registravosi: 2008-04-25
Žinutės: 5728
Atsiliepimai: 33

#530 2009-12-07 22:02

Re: Vartojimas ir pasekmės

Miozeriux rašė:

OZ rašė:

tratata rašė:

noriu zinoti kas gali buti jaunuoliui, kuris vartoja steroidus, bet nedaro atsistatymo?

kiausiai nudziut ir stojakovicius virs kabakovicium wink

O jeigu tie steroidai viso labo viena deca 2ml astuoni suviai pvz?tongue

kiek zinau ypac sansai padideja big_smile

Neprisijungęs

 
Miozeriux
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-06-07
Žinutės: 499
Atsiliepimai: 1

#531 2009-12-07 22:03

Re: Vartojimas ir pasekmės

Nori pasakyt kad be testo nk gero? big_smile

Neprisijungęs

 
cloudmaker
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-02-29
Žinutės: 219
Atsiliepimai: 0

#532 2009-12-07 22:13

Re: Vartojimas ir pasekmės

Miozeriux rašė:

Nori pasakyt kad be testo nk gero? big_smile

jei deca be testo varei, tai kiausai turbut jau susivynioje big_smile pct butinas! nes po decos savaime birka negreit dar atsigaus

Neprisijungęs

 
OZ
Misteris Teorija
Registravosi: 2007-01-07
Žinutės: 1635
Atsiliepimai: 4

#533 2009-12-07 22:14

Re: Vartojimas ir pasekmės

SenasSportas rašė:

Miozeriux rašė:

OZ rašė:


kiausiai nudziut ir stojakovicius virs kabakovicium wink

O jeigu tie steroidai viso labo viena deca 2ml astuoni suviai pvz?tongue

kiek zinau ypac sansai padideja big_smile

Labai teisingai zinai big_smile
bet kas idomiausia, kad visi tie kas vare vien deka greiciausiai neprisipazins, kad taip buvo... smile

Neprisijungęs

 
Muzonazzz
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-12-12
Žinutės: 22
Atsiliepimai: 0

#534 2009-12-13 12:17

Re: Vartojimas ir pasekmės

Sw, sportavau neilgai apie puse metu...uzsinorejau padidinti apimtis greitesniu budu nei su papildais, na su jais priaugau apie 3 kg gal, bet nestebuklas...nieko gero toks pabringes atrodai ir tiek kaip visciukas...nu tada nusipirkau decos ir sutano wink nu susileidau viskas gerai buvo nieko neskaudejo ( pats leidausi ) po savaites spuogais nugara issejo, nes per daug jau baltymu gamino, nu per 1,5 menesio priaugau nemazai apie 10 kg gal, nu matesi gan gerai...jegos daug buvo, ant 20kg daugiau pradejau stumdyti wink istvermes irgi...nu bet nebekartojau to kurso ( jis buvo 6 decos ir 3 sustano ) ir po menesio kito...jau subliuskes buvau, atrode kaip nespotaves gyvenume  big_smile nu pilvo nebuvo, tik isnyko visi raumenys...nu krc ziauru buvo zeti..galvojau dar susileisti is nevilties...wink bet nesileidau...nu dbr vel sportuoju ant sauso ir viskas niormaliai...o del tu vaistu tai sakyciau reikia nesustoti sportuoti tada nenukris mase ( nu dalis turi nukristi ) ..tai va wink

Neprisijungęs

 
Marshalas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Sin City
Registravosi: 2009-04-11
Žinutės: 1467
Atsiliepimai: 6

#535 2009-12-13 12:38

Re: Vartojimas ir pasekmės

Nu ka ka, genijus tu is didziosios G! big_smile gal dar ka papasakosi, zinok tox "ydomus" komentaras kad galetum dar kanors papasakot, nes mes zinok nieko "nenutuokem" apie tavo sustanus big_smile ir aplamai ce kas farmakologijos skilty sedi tai zinok tu turbut pats "protingiauses" esi big_smile

Neprisijungęs

 
Taboo
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-02-15
Žinutės: 2587
Atsiliepimai: 10

#536 2009-12-13 12:58

Re: Vartojimas ir pasekmės

Marshalas rašė:

Nu ka ka, genijus tu is didziosios G! big_smile gal dar ka papasakosi, zinok tox "ydomus" komentaras kad galetum dar kanors papasakot, nes mes zinok nieko "nenutuokem" apie tavo sustanus big_smile ir aplamai ce kas farmakologijos skilty sedi tai zinok tu turbut pats "protingiauses" esi big_smile

zmogau jis 6 dekas ir 3 sustanon suvartojo, jis kalba is patirties.. reik paklausyt smile

Neprisijungęs

 
Muzonazzz
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-12-12
Žinutės: 22
Atsiliepimai: 0

#537 2009-12-13 13:13

Re: Vartojimas ir pasekmės

aj ... pizdsavokit bebe

Neprisijungęs

 
Marshalas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Sin City
Registravosi: 2009-04-11
Žinutės: 1467
Atsiliepimai: 6

#538 2009-12-13 13:19

Re: Vartojimas ir pasekmės

Taboo rašė:

Marshalas rašė:

Nu ka ka, genijus tu is didziosios G! big_smile gal dar ka papasakosi, zinok tox "ydomus" komentaras kad galetum dar kanors papasakot, nes mes zinok nieko "nenutuokem" apie tavo sustanus big_smile ir aplamai ce kas farmakologijos skilty sedi tai zinok tu turbut pats "protingiauses" esi big_smile

zmogau jis 6 dekas ir 3 sustanon suvartojo, jis kalba is patirties.. reik paklausyt smile

suprantu, ce vienas is tu chemijos "asu" big_smile

Paskutinį kartą taisė Marshalas (2009-12-13 13:40)

Neprisijungęs

 
Muzonazzz
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-12-12
Žinutės: 22
Atsiliepimai: 0

#539 2009-12-13 13:22

Re: Vartojimas ir pasekmės

Marsalai Vartoji chemija ???? ir jei taip, tai kaip sekas  alaus

Neprisijungęs

 
Marshalas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Sin City
Registravosi: 2009-04-11
Žinutės: 1467
Atsiliepimai: 6

#540 2009-12-13 13:38

Re: Vartojimas ir pasekmės

Muzonazzz rašė:

Marsalai Vartoji chemija ???? ir jei taip, tai kaip sekas  alaus

nevartoju, o sekasi tai afigienai smile

Neprisijungęs

 
mynthon19
Dažnas dalyvis
Vietovė: Zarasai
Registravosi: 2009-10-11
Žinutės: 246
Atsiliepimai: 0

#541 2009-12-13 14:50

Re: Vartojimas ir pasekmės

creatinas rašė:

moralinis utiutiu kazkoks.uzuojauta jam

pizdi maza tokiam atkalt big_smile

Neprisijungęs

 
bender
Dažnas senbūvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2008-12-05
Žinutės: 4137
Atsiliepimai: 37

#542 2009-12-13 14:54

Re: Vartojimas ir pasekmės

Muzonazzz rašė:

Sw, sportavau neilgai apie puse metu...uzsinorejau padidinti apimtis greitesniu budu nei su papildais, na su jais priaugau apie 3 kg gal, bet nestebuklas...nieko gero toks pabringes atrodai ir tiek kaip visciukas...nu tada nusipirkau decos ir sutano wink nu susileidau viskas gerai buvo nieko neskaudejo ( pats leidausi ) po savaites spuogais nugara issejo, nes per daug jau baltymu gamino, nu per 1,5 menesio priaugau nemazai apie 10 kg gal, nu matesi gan gerai...jegos daug buvo, ant 20kg daugiau pradejau stumdyti wink istvermes irgi...nu bet nebekartojau to kurso ( jis buvo 6 decos ir 3 sustano ) ir po menesio kito...jau subliuskes buvau, atrode kaip nespotaves gyvenume  big_smile nu pilvo nebuvo, tik isnyko visi raumenys...nu krc ziauru buvo zeti..galvojau dar susileisti is nevilties...wink bet nesileidau...nu dbr vel sportuoju ant sauso ir viskas niormaliai...o del tu vaistu tai sakyciau reikia nesustoti sportuoti tada nenukris mase ( nu dalis turi nukristi ) ..tai va wink

turbut nei papildu nei mitybos normalios nebuvo pas tave nei kurso metu nei po kurso o ka kalbet apie atstatyma tai nieko tau ir neliko kai kopustas vietoj galvos stovi big_smile geras naujas pavadinimas sutano nykstys

Neprisijungęs

 
TNT
Dažnas senbūvis
Vietovė: xxx
Registravosi: 2006-11-25
Žinutės: 3174
Atsiliepimai: 0

#543 2009-12-13 14:56

Re: Vartojimas ir pasekmės

Muzonazzz rašė:

Sw, sportavau neilgai apie puse metu...uzsinorejau padidinti apimtis greitesniu budu nei su papildais, na su jais priaugau apie 3 kg gal, bet nestebuklas...nieko gero toks pabringes atrodai ir tiek kaip visciukas...nu tada nusipirkau decos ir sutano wink nu susileidau viskas gerai buvo nieko neskaudejo ( pats leidausi ) po savaites spuogais nugara issejo, nes per daug jau baltymu gamino, nu per 1,5 menesio priaugau nemazai apie 10 kg gal, nu matesi gan gerai...jegos daug buvo, ant 20kg daugiau pradejau stumdyti wink istvermes irgi...nu bet nebekartojau to kurso ( jis buvo 6 decos ir 3 sustano ) ir po menesio kito...jau subliuskes buvau, atrode kaip nespotaves gyvenume  big_smile nu pilvo nebuvo, tik isnyko visi raumenys...nu krc ziauru buvo zeti..galvojau dar susileisti is nevilties...wink bet nesileidau...nu dbr vel sportuoju ant sauso ir viskas niormaliai...o del tu vaistu tai sakyciau reikia nesustoti sportuoti tada nenukris mase ( nu dalis turi nukristi ) ..tai va wink

Esi teisus jei darysi kursa, o baiges mesi sportuoti tai viskas isnyks. Reikia kursa baigus kaip tik stengis tiek pat valgyti ir sportuoti. Nes raumuo toks jau reikalas. Jei jo nereikia jis isnyksta. tai kad daug kam kyla noras pailseti ir mesti meneseliui sporta, bet tie kurie taip padaro eina zemyn.

Neprisijungęs

 
200gTauku
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2009-05-15
Žinutės: 117
Atsiliepimai: 0

#544 2009-12-18 10:11

Re: Vartojimas ir pasekmės

gal kam nors yra taip kad nuo kretino gliutamino ar proteino varytu slapintis daznai ,mazdaug simtomai kaip pusles uzdegimo nemalonus jausmas atrodo kad sprogs pusle bet isimyzi iki kito kart ir vel tas pats nakti keliuosi po 3 kartus myst , buvau pas daktarus krauja slapima istyre viskas normaliai sveikas, kaip niekur nieko bet problema tai yra... buvau nustojes gert proteina amin,cretin  problema apmazejo kaip pradejau vel tas pats.. kas cia gali but per ss jai net daktarai nemato kas negerai ?

Paskutinį kartą taisė 200gTauku (2009-12-18 10:16)

Neprisijungęs

 
elislaimis
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-12-23
Žinutės: 632
Atsiliepimai: 0

#545 2009-12-18 10:26

Re: Vartojimas ir pasekmės

200gTauku rašė:

gal kam nors yra taip kad nuo kretino gliutamino ar proteino varytu slapintis daznai ,mazdaug simtomai kaip pusles uzdegimo nemalonus jausmas atrodo kad sprogs pusle bet isimyzi iki kito kart ir vel tas pats nakti keliuosi po 3 kartus myst , buvau pas daktarus krauja slapima istyre viskas normaliai sveikas, kaip niekur nieko bet problema tai yra... buvau nustojes gert proteina amin,cretin  problema apmazejo kaip pradejau vel tas pats.. kas cia gali but per ss jai net daktarai nemato kas negerai ?

ai man ir tas pats jau kokie trys metai gal net nzn nekreipiu dėmesio man tai netrugdo slapinuos sau ramus kada tik noriu ir viskas. nu bet kazinau gal tau ten stipriau nei man

Neprisijungęs

 
lexusrx
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-12-16
Žinutės: 7330
Atsiliepimai: 74

#546 2009-12-18 10:31

Re: Vartojimas ir pasekmės

200gTauku rašė:

gal kam nors yra taip kad nuo kretino gliutamino ar proteino varytu slapintis daznai ,mazdaug simtomai kaip pusles uzdegimo nemalonus jausmas atrodo kad sprogs pusle bet isimyzi iki kito kart ir vel tas pats nakti keliuosi po 3 kartus myst , buvau pas daktarus krauja slapima istyre viskas normaliai sveikas, kaip niekur nieko bet problema tai yra... buvau nustojes gert proteina amin,cretin  problema apmazejo kaip pradejau vel tas pats.. kas cia gali but per ss jai net daktarai nemato kas negerai ?

pabandyk Monohydrata pakeisti i CEE ar KRE-ALKALYN ir negerk skysciu bent valanda priesh miega

Neprisijungęs

 
200gTauku
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2009-05-15
Žinutės: 117
Atsiliepimai: 0

#547 2009-12-18 10:42

Re: Vartojimas ir pasekmės

elislaimis rašė:

200gTauku rašė:

gal kam nors yra taip kad nuo kretino gliutamino ar proteino varytu slapintis daznai ,mazdaug simtomai kaip pusles uzdegimo nemalonus jausmas atrodo kad sprogs pusle bet isimyzi iki kito kart ir vel tas pats nakti keliuosi po 3 kartus myst , buvau pas daktarus krauja slapima istyre viskas normaliai sveikas, kaip niekur nieko bet problema tai yra... buvau nustojes gert proteina amin,cretin  problema apmazejo kaip pradejau vel tas pats.. kas cia gali but per ss jai net daktarai nemato kas negerai ?

ai man ir tas pats jau kokie trys metai gal net nzn nekreipiu dėmesio man tai netrugdo slapinuos sau ramus kada tik noriu ir viskas. nu bet kazinau gal tau ten stipriau nei man

jai nepamyzu man skauda pusle tai nakty ne is noro myst o is nepatogumo keliuosi, atrodo sporgs pusle ..

Neprisijungęs

 
200gTauku
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2009-05-15
Žinutės: 117
Atsiliepimai: 0

#548 2009-12-18 10:45

Re: Vartojimas ir pasekmės

lexusrx rašė:

200gTauku rašė:

gal kam nors yra taip kad nuo kretino gliutamino ar proteino varytu slapintis daznai ,mazdaug simtomai kaip pusles uzdegimo nemalonus jausmas atrodo kad sprogs pusle bet isimyzi iki kito kart ir vel tas pats nakti keliuosi po 3 kartus myst , buvau pas daktarus krauja slapima istyre viskas normaliai sveikas, kaip niekur nieko bet problema tai yra... buvau nustojes gert proteina amin,cretin  problema apmazejo kaip pradejau vel tas pats.. kas cia gali but per ss jai net daktarai nemato kas negerai ?

pabandyk Monohydrata pakeisti i CEE ar KRE-ALKALYN ir negerk skysciu bent valanda priesh miega

man monohydratas tas pats kas nieko nekabina visai, as krealkalina ir naudoju su l-gliutaminu , bcaa ir proteinu kurso ir nekurso metu bet jau cia man perziauriai biski su ta pusle, negert tokiu papildu nesamone pradedu gert varo myst..,,

Neprisijungęs

 
lolardas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Miškas
Registravosi: 2007-07-08
Žinutės: 10855
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#549 2009-12-18 10:46

Re: Vartojimas ir pasekmės

.

Paskutinį kartą taisė lolardas (2011-01-08 11:08)

Neprisijungęs

 
lexusrx
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-12-16
Žinutės: 7330
Atsiliepimai: 74

#550 2009-12-18 11:55

Re: Vartojimas ir pasekmės

200gTauku rašė:

lexusrx rašė:

200gTauku rašė:

gal kam nors yra taip kad nuo kretino gliutamino ar proteino varytu slapintis daznai ,mazdaug simtomai kaip pusles uzdegimo nemalonus jausmas atrodo kad sprogs pusle bet isimyzi iki kito kart ir vel tas pats nakti keliuosi po 3 kartus myst , buvau pas daktarus krauja slapima istyre viskas normaliai sveikas, kaip niekur nieko bet problema tai yra... buvau nustojes gert proteina amin,cretin  problema apmazejo kaip pradejau vel tas pats.. kas cia gali but per ss jai net daktarai nemato kas negerai ?

pabandyk Monohydrata pakeisti i CEE ar KRE-ALKALYN ir negerk skysciu bent valanda priesh miega

man monohydratas tas pats kas nieko nekabina visai, as krealkalina ir naudoju su l-gliutaminu , bcaa ir proteinu kurso ir nekurso metu bet jau cia man perziauriai biski su ta pusle, negert tokiu papildu nesamone pradedu gert varo myst..,,

Jei kursuoji tai Prostatitas visad padideja ir naktiniai vizitai i tualeta praktishkai neishvengiami, jau nekalbant jog vandens daug daugiau geri.
Prostatitui siek tiek padeda - saw palmetto.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net