Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

D6C9caffeine
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-11-21
Žinutės: 8
Atsiliepimai: 0

#1951 2008-11-21 17:18

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

visu pirma tai as po pertraukos kokiu 4 menesiu o mityba mano paprasta daugiausia naudoju-varske,piena,kiausinius,visas tas avizas:ryziai,dribsniai,ir t.t vitaminai ir zuvu tauku kapsules.. dar neretai ir amino rugstis ijungiu esme tai kad baltyminio maisto gaunu tikrai pakabnkamai man tiesiog kyla spuogai kalanais nuo tu baltymu pertekliaus hmm esme tai kad as noriu ji isnaudoti daugiau raumenim nei spuogam ;DDD o steroidu nenoreciau greibtis...

Neprisijungęs

 
Antana5
Dažnas senbūvis
Vietovė: Dublin
Registravosi: 2007-08-02
Žinutės: 2780
Atsiliepimai: 0

#1952 2008-11-21 17:27

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

D6C9caffeine rašė:

visu pirma tai as po pertraukos kokiu 4 menesiu o mityba mano paprasta daugiausia naudoju-varske,piena,kiausinius,visas tas avizas:ryziai,dribsniai,ir t.t vitaminai ir zuvu tauku kapsules.. dar neretai ir amino rugstis ijungiu esme tai kad baltyminio maisto gaunu tikrai pakabnkamai man tiesiog kyla spuogai kalanais nuo tu baltymu pertekliaus hmm esme tai kad as noriu ji isnaudoti daugiau raumenim nei spuogam ;DDD o steroidu nenoreciau greibtis...

Na neaugi todel, kad mityba paprasta. Spuogai gal ne nuo perteklsiaus, gal nuo kaskurio is baltimu saltinio. Taip pat turek aumeni, jog augi ne vien vartodamas baltymus. Angliavandeniai taipogi turi didelia role.
Koks tavo svoris ir kiek baltimu suvartoji kasdiena?
Kas liecia spuogus, turi aumeni Acne? Siai kondicijai gyditi yra pilna vaistu.

Tokio dalyuko kurio tu ieskai nera. Spresk ir tobulink esama mitybos ir treniruociu sistema.

Paskutinį kartą taisė Antana5 (2008-11-21 17:29)

Neprisijungęs

 
D6C9caffeine
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-11-21
Žinutės: 8
Atsiliepimai: 0

#1953 2008-11-21 17:47

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

kaip maitintis kad augtu svoris suvokiu kuo puikiausiai,angliavandeniu naudoju pakankamai ....suvalgayu perdiena kazkur ~130-250gr baltymu po pertraukos smarkiai sukudau dbr sveriu ~75 ugis~182 taigi kuo puikiausiai suvokiu kaip nelengvai auga raumenis ipac dar kaiop mano medziagyu apykaita lbj greita todel ir teiraujuosi noriu greiciau atgaut forma ir priaugt daugiau ....

Neprisijungęs

 
Mindaugas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-02-11
Žinutės: 1283
Atsiliepimai: 0

#1954 2008-11-21 17:49

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

nepriimk kaip kritika, bet pagliau prisiruosiau paklausti man nuolat kliuvanti dalyka:
jei pakankamai zinai visa kas susije su siuo sportu (o manau kad zinai pakankamai), kodel taip aklai uzsispyres laikaisi maksimaliu doziu (tai liecia ne tik sterus, bet ir didokus kiekius baltymu, kuriuos tu suvartoji). Juk tikrai suvoki kad zmogaus organizmas greit pripranta prie atitinkamu salygu, doziu, todel manau suvoki kad dozes turetu buti piramides principu: pradzioj maziau, tiek kiek reikia (apytiksliai), o paskui didyn pagal kuno duomenis ir staza ir tt. Visi stebejomes del tavo dideliu proteino doziu (turint omeny ir tavo nugaros oda), visi cia esantys chemikai vienareiksmiskai peikia tavo dideles steru dozes, ne jaugi pats nori paneigti principa, kad per trumpa laika dideliu netapsi (tavo veiksmai tik tai ir byloja), juk organizmas turi pavargti ne tik nuo kruvio, rezimo, bet ir nuo nuolat apkrautos virskinimo sistemos, o nuo steru (ypac nemazu tavo doziu) - atitinakmos apkrovos kitiems organams. Pats tavo rganizmas sufleruoja (kraujavimai, kraujospudis, nuovargis ir..) - perebor.
Beje, ar gydytojas nustate nugaros odos priezasti konkrecia?

Neprisijungęs

 
Antana5
Dažnas senbūvis
Vietovė: Dublin
Registravosi: 2007-08-02
Žinutės: 2780
Atsiliepimai: 0

#1955 2008-11-21 17:50

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

D6C9caffeine rašė:

kaip maitintis kad augtu svoris suvokiu kuo puikiausiai,angliavandeniu naudoju pakankamai ....suvalgayu perdiena kazkur ~130-250gr baltymu po pertraukos smarkiai sukudau dbr sveriu ~75 ugis~182 taigi kuo puikiausiai suvokiu kaip nelengvai auga raumenis ipac dar kaiop mano medziagyu apykaita lbj greita todel ir teiraujuosi noriu greiciau atgaut forma ir priaugt daugiau ....

Greitas metabolizmas? Pabandyk suvartot 500g angliavandeniu salia 300g baltimu i diena. Neabejoju jog augsi. Problema aiskiai mityboje. Pasikartosiu, jai nori augti isigyk didesni sauksta ir labiau domekis sio sporto mitybos ipatumais.

Neprisijungęs

 
Antana5
Dažnas senbūvis
Vietovė: Dublin
Registravosi: 2007-08-02
Žinutės: 2780
Atsiliepimai: 0

#1956 2008-11-21 17:51

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

Krepsai, atsakysiu placiau veliau, laikas i treniruotes.

Neprisijungęs

 
D6C9caffeine
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-11-21
Žinutės: 8
Atsiliepimai: 0

#1957 2008-11-21 18:04

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

krepsai kam ten rasei ?

Neprisijungęs

 
Savas4u
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-04-04
Žinutės: 3246
Atsiliepimai: 11

#1958 2008-11-21 18:13

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

krepsas rašė:

nepriimk kaip kritika, bet pagliau prisiruosiau paklausti man nuolat kliuvanti dalyka:
jei pakankamai zinai visa kas susije su siuo sportu (o manau kad zinai pakankamai), kodel taip aklai uzsispyres laikaisi maksimaliu doziu (tai liecia ne tik sterus, bet ir didokus kiekius baltymu, kuriuos tu suvartoji). Juk tikrai suvoki kad zmogaus organizmas greit pripranta prie atitinkamu salygu, doziu, todel manau suvoki kad dozes turetu buti piramides principu: pradzioj maziau, tiek kiek reikia (apytiksliai), o paskui didyn pagal kuno duomenis ir staza ir tt. Visi stebejomes del tavo dideliu proteino doziu (turint omeny ir tavo nugaros oda), visi cia esantys chemikai vienareiksmiskai peikia tavo dideles steru dozes, ne jaugi pats nori paneigti principa, kad per trumpa laika dideliu netapsi (tavo veiksmai tik tai ir byloja), juk organizmas turi pavargti ne tik nuo kruvio, rezimo, bet ir nuo nuolat apkrautos virskinimo sistemos, o nuo steru (ypac nemazu tavo doziu) - atitinakmos apkrovos kitiems organams. Pats tavo rganizmas sufleruoja (kraujavimai, kraujospudis, nuovargis ir..) - perebor.
Beje, ar gydytojas nustate nugaros odos priezasti konkrecia?

joo, piramides principas butinas ir ypac naujokam.
reik organizma maksimaliai isnaudoti su maksimaliai mazom invazijom, o jau kai matai, kad nebekabina pamazu jungti papildus, didint dozes ir t.t

Neprisijungęs

 
D6C9caffeine
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-11-21
Žinutės: 8
Atsiliepimai: 0

#1959 2008-11-21 18:17

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

steru as nenaudoju,baltymus irgi neriju iskarto didziulem dzoem o po truputi vis didinu arba pagal poreiki jai jauciu kad dar noriu valgyt tai dar valgau..,augti augu normaliai tik noreciau greiciau tai gal geriau pakeisti dali to baltymingo maisto i koki papilda pvz kaip gain fast ar ji geriau iisisavintu ? del sito nesu isistikines todel ir noriu issiaiskinti kaip cia butu geriau ;] (kas liecia spuogus tai kaip nesportuoju ir nevalgau to valtymingo maisto tai ir spuogu beveik nebuna)

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#1960 2008-11-21 20:25

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

D6C9caffeine rašė:

steru as nenaudoju,baltymus irgi neriju iskarto didziulem dzoem o po truputi vis didinu arba pagal poreiki jai jauciu kad dar noriu valgyt tai dar valgau..,augti augu normaliai tik noreciau greiciau tai gal geriau pakeisti dali to baltymingo maisto i koki papilda pvz kaip gain fast ar ji geriau iisisavintu ? del sito nesu isistikines todel ir noriu issiaiskinti kaip cia butu geriau ;] (kas liecia spuogus tai kaip nesportuoju ir nevalgau to valtymingo maisto tai ir spuogu beveik nebuna)

nu jau gain fastas tai prasciausias variantas...
jei normalaus geinerio nori, tai imk sita pvz.. http://www.smcsport.lt/maisto-papildai/ … ainer.html
arba sita.. vienas is geriausiu.. http://www.smcsport.lt/maisto-papildai/ … ainer.html

Neprisijungęs

 
Savas4u
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-04-04
Žinutės: 3246
Atsiliepimai: 11

#1961 2008-11-21 22:22

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

Antana5 rašė:

Krepsai, atsakysiu placiau veliau, laikas i treniruotes.

Antanai pamirsai posta 1, bleha visos dienos postus knisau kol atgaminau kur mes cia snekejom ir radau dabar smile

Neprisijungęs

 
Antana5
Dažnas senbūvis
Vietovė: Dublin
Registravosi: 2007-08-02
Žinutės: 2780
Atsiliepimai: 0

#1962 2008-11-22 13:09

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

Savas4u rašė:

Antana5 rašė:

Krepsai, atsakysiu placiau veliau, laikas i treniruotes.

Antanai pamirsai posta 1, bleha visos dienos postus knisau kol atgaminau kur mes cia snekejom ir radau dabar smile

Nepamirsau, bandau pats argumentuotai savo galvoje tai pirma susideliot ir kai turesiu daugiau laiko savo pamastymus cia ispilsiu.

Neprisijungęs

 
Antana5
Dažnas senbūvis
Vietovė: Dublin
Registravosi: 2007-08-02
Žinutės: 2780
Atsiliepimai: 0

#1963 2008-11-22 18:21

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

krepsas rašė:

nepriimk kaip kritika, bet pagliau prisiruosiau paklausti man nuolat kliuvanti dalyka:
jei pakankamai zinai visa kas susije su siuo sportu (o manau kad zinai pakankamai), kodel taip aklai uzsispyres laikaisi maksimaliu doziu (tai liecia ne tik sterus, bet ir didokus kiekius baltymu, kuriuos tu suvartoji). Juk tikrai suvoki kad zmogaus organizmas greit pripranta prie atitinkamu salygu, doziu, todel manau suvoki kad dozes turetu buti piramides principu: pradzioj maziau, tiek kiek reikia (apytiksliai), o paskui didyn pagal kuno duomenis ir staza ir tt. Visi stebejomes del tavo dideliu proteino doziu (turint omeny ir tavo nugaros oda), visi cia esantys chemikai vienareiksmiskai peikia tavo dideles steru dozes, ne jaugi pats nori paneigti principa, kad per trumpa laika dideliu netapsi (tavo veiksmai tik tai ir byloja), juk organizmas turi pavargti ne tik nuo kruvio, rezimo, bet ir nuo nuolat apkrautos virskinimo sistemos, o nuo steru (ypac nemazu tavo doziu) - atitinakmos apkrovos kitiems organams. Pats tavo rganizmas sufleruoja (kraujavimai, kraujospudis, nuovargis ir..) - perebor.
Beje, ar gydytojas nustate nugaros odos priezasti konkrecia?

Matai, krepsai viskas atsiriame i poziuri ir mentaliteta. Esu labai usivedes ir i si sporta ziuru su labai dideliu entuziazmu. Yra senas geras posakis: Jai darai - daryk gerai. Savo dieta, treniruotes, kruvius ir visa kita (imant ir anabolikus) lyginu su platesne publika. Nenorint nieko cia izeisti, dauguma jusu cia 70-80kg. Dalis delto, jog tai jusu idealus svoris ir daugiau jo nereikia, kiti gal ir nori augti ir progresuoti toliau, bet neturi pakankamo supratimo kokie kiekiai reikalingi augimui (o kartu ir manau tingi dalryti kaskokius kardinalesnius pokycius mityboje). Mano tikslai didesni, tad ju siekti imuos ir atitinkamu priemoniu.
Dabar pakalbam apie ta "apytiksliai". Paskaiciauvau, vartojau tai kuri laika - joki urezultatu. Dabar dar padidinau pagrinde angliavandeniu kiekius - rezultatai iskart pajudejo. Tai tas apytiksliai labai individualus dalykas, o savaji as vis dar bandau atrasti. Padidines pasirodo prie jo arteju. Taigi apibendrinam: 1. Paskaiciuoji kiek reikia. 2. Vartoji. Pamatai jog neaugi - padidi dar ir lukteles vel ziuri ar augi, jai ne zinoma padidi dar. Taip gavosi, kad sie mano kiekiai ir yra man reikalingi norint augti toliau.
Kas liecia anaboliku dozes, velgi lyginu ir tariuosi ir diskutuoju su platesne publika. Lietuvoje (turbut ir del finansiniu galimybiu) dauguma isigyja ir bando augti nuo minimaliu doziu. Bet minimalios nera optimalios. As velgi bandau atrasti balansa tarp maksimalaus efekto ir pakeliamu salutiniu. Sioje srityje taip pat itin svarbu pazinti savo kuna ir zinoti ko ir kada imtis norint sumazinti dideles dozes salutinius ir islaikyti tu dozius anabolizma.
Acne.. dar karta pasikartosiu, tai buvo problem dar pries pradedant sporta ir didelius kiekius maisto. Kiek pamenu tai prasidejo brendimo periode ir kaskaip niekad nesikreipiau del to i daktarus. Kartais ance paumedavo, kartais atslugdavo. Valgau visada daugmas tapati. Kaip ir minejau nesenai cia apsilankiau pas daktara ir israse antibiotiku jai gyditi. Kursas truks 3 menesius. Efektas turetu pasimatyt panasiai po menesio, bet jau dabar praktiskai nebera ne vieno spuogo! Liko tik lengvi randai kurie zinoma isbles ir galiausiai pranyks po kurio laiko. Taigi manau galiu sakyti ATE ATE Acne....
Kraujospaudi ir kraujavimai is nosies taip, buvo per dideliu doziu pasekme. (tuo metu neturejau kraujospaudzio matavimo aparato tad tiksliai negalejau pasakyti kas buvo blogai) Dabar bus kitaip. Kaip ir minejau radau liberaliu paziuru daktara. Jai ateiciua su padidejusiu kraujospaudziu.. nemanau kad butu problema isigyti vaistu su tuo kovoti.  Kiekviena salutini galima sumazinti kitaips vaistais. Zinau, jog galisia reikes tureti maiseli ivairiu vaistu, bet ar tai verta - mano akim taip. (Velgi kiekvienam savo.. Visi aukstesnio lygio sportininkai tai daro) Darysiuos reguliarius kraujo tyrimus (isigyjau sveikatos draudima tai tai 100% kompensuojama) jai tyrimai rodys daugmas zalia sviesa.. tesiu toliau. Jai sveikata leis, veliau imsiuosi ir slino ir visu kitu triuku. Kolkas deja daug kas atsimusa i finansus nes yra kitu prioritetu.
Prasau mano budus ir metodus palikti vertinti man paciam. (Zinoma idomi ir jusu nuomone).

Nepamirskite, kad ne vieno jusu nekritikuoju ir stengiuosi padeti. Taipogi niekam nesiulau savo doziu ar priemoniu. Viska vertinu atsizvelgdamas i sauguma, o ne efektyvuma. Jai kas prisizais - mano sazine bus rami.

Aciu.

Paskutinį kartą taisė Antana5 (2008-11-22 18:31)

Neprisijungęs

 
Captain Anabolic
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-10-14
Žinutės: 1633
Atsiliepimai: 2

#1964 2008-11-22 18:57

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

Antana5 rašė:

krepsas rašė:

nepriimk kaip kritika, bet pagliau prisiruosiau paklausti man nuolat kliuvanti dalyka:
jei pakankamai zinai visa kas susije su siuo sportu (o manau kad zinai pakankamai), kodel taip aklai uzsispyres laikaisi maksimaliu doziu (tai liecia ne tik sterus, bet ir didokus kiekius baltymu, kuriuos tu suvartoji). Juk tikrai suvoki kad zmogaus organizmas greit pripranta prie atitinkamu salygu, doziu, todel manau suvoki kad dozes turetu buti piramides principu: pradzioj maziau, tiek kiek reikia (apytiksliai), o paskui didyn pagal kuno duomenis ir staza ir tt. Visi stebejomes del tavo dideliu proteino doziu (turint omeny ir tavo nugaros oda), visi cia esantys chemikai vienareiksmiskai peikia tavo dideles steru dozes, ne jaugi pats nori paneigti principa, kad per trumpa laika dideliu netapsi (tavo veiksmai tik tai ir byloja), juk organizmas turi pavargti ne tik nuo kruvio, rezimo, bet ir nuo nuolat apkrautos virskinimo sistemos, o nuo steru (ypac nemazu tavo doziu) - atitinakmos apkrovos kitiems organams. Pats tavo rganizmas sufleruoja (kraujavimai, kraujospudis, nuovargis ir..) - perebor.
Beje, ar gydytojas nustate nugaros odos priezasti konkrecia?

Matai, krepsai viskas atsiriame i poziuri ir mentaliteta. Esu labai usivedes ir i si sporta ziuru su labai dideliu entuziazmu. Yra senas geras posakis: Jai darai - daryk gerai. Savo dieta, treniruotes, kruvius ir visa kita (imant ir anabolikus) lyginu su platesne publika. Nenorint nieko cia izeisti, dauguma jusu cia 70-80kg. Dalis delto, jog tai jusu idealus svoris ir daugiau jo nereikia, kiti gal ir nori augti ir progresuoti toliau, bet neturi pakankamo supratimo kokie kiekiai reikalingi augimui (o kartu ir manau tingi dalryti kaskokius kardinalesnius pokycius mityboje). Mano tikslai didesni, tad ju siekti imuos ir atitinkamu priemoniu.
Dabar pakalbam apie ta "apytiksliai". Paskaiciauvau, vartojau tai kuri laika - joki urezultatu. Dabar dar padidinau pagrinde angliavandeniu kiekius - rezultatai iskart pajudejo. Tai tas apytiksliai labai individualus dalykas, o savaji as vis dar bandau atrasti. Padidines pasirodo prie jo arteju. Taigi apibendrinam: 1. Paskaiciuoji kiek reikia. 2. Vartoji. Pamatai jog neaugi - padidi dar ir lukteles vel ziuri ar augi, jai ne zinoma padidi dar. Taip gavosi, kad sie mano kiekiai ir yra man reikalingi norint augti toliau.
Kas liecia anaboliku dozes, velgi lyginu ir tariuosi ir diskutuoju su platesne publika. Lietuvoje (turbut ir del finansiniu galimybiu) dauguma isigyja ir bando augti nuo minimaliu doziu. Bet minimalios nera optimalios. As velgi bandau atrasti balansa tarp maksimalaus efekto ir pakeliamu salutiniu. Sioje srityje taip pat itin svarbu pazinti savo kuna ir zinoti ko ir kada imtis norint sumazinti dideles dozes salutinius ir islaikyti tu dozius anabolizma.
Acne.. dar karta pasikartosiu, tai buvo problem dar pries pradedant sporta ir didelius kiekius maisto. Kiek pamenu tai prasidejo brendimo periode ir kaskaip niekad nesikreipiau del to i daktarus. Kartais ance paumedavo, kartais atslugdavo. Valgau visada daugmas tapati. Kaip ir minejau nesenai cia apsilankiau pas daktara ir israse antibiotiku jai gyditi. Kursas truks 3 menesius. Efektas turetu pasimatyt panasiai po menesio, bet jau dabar praktiskai nebera ne vieno spuogo! Liko tik lengvi randai kurie zinoma isbles ir galiausiai pranyks po kurio laiko. Taigi manau galiu sakyti ATE ATE Acne....
Kraujospaudi ir kraujavimai is nosies taip, buvo per dideliu doziu pasekme. (tuo metu neturejau kraujospaudzio matavimo aparato tad tiksliai negalejau pasakyti kas buvo blogai) Dabar bus kitaip. Kaip ir minejau radau liberaliu paziuru daktara. Jai ateiciua su padidejusiu kraujospaudziu.. nemanau kad butu problema isigyti vaistu su tuo kovoti.  Kiekviena salutini galima sumazinti kitaips vaistais. Zinau, jog galisia reikes tureti maiseli ivairiu vaistu, bet ar tai verta - mano akim taip. (Velgi kiekvienam savo.. Visi aukstesnio lygio sportininkai tai daro) Darysiuos reguliarius kraujo tyrimus (isigyjau sveikatos draudima tai tai 100% kompensuojama) jai tyrimai rodys daugmas zalia sviesa.. tesiu toliau. Jai sveikata leis, veliau imsiuosi ir slino ir visu kitu triuku. Kolkas deja daug kas atsimusa i finansus nes yra kitu prioritetu.
Prasau mano budus ir metodus palikti vertinti man paciam. (Zinoma idomi ir jusu nuomone).

Nepamirskite, kad ne vieno jusu nekritikuoju ir stengiuosi padeti. Taipogi niekam nesiulau savo doziu ar priemoniu. Viska vertinu atsizvelgdamas i sauguma, o ne efektyvuma. Jai kas prisizais - mano sazine bus rami.

Aciu.

nu jo, kiekvienam savo, ziuri kas tau tinka ir kiek, ir ko
as pats turejau problema su kraujospudziu, kolkas gydaus, buvo uzkiles iki 160 ant 80, jokio kaifo, o atrodo, kad galva sprogs, pradejau gert vaistus nuo kraujospudzio ir zoles-raminamieji, tai situacija siai dienai susitvarke 120 ant 80, bet kaip kiti sako, jog pakiles spaudimas yra normalu, as sakau ne velnio, neimanoma normaliai gyvent ir sportuot.

Neprisijungęs

 
Ragelis
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2008-11-22
Žinutės: 83
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#1965 2008-11-22 20:54

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

Sveiki, sportuoju jau gal antri metai o masė ir raumenys kažkaip neauga.Galvoju gal pradėt vartoti kokius nors maisto papildus,ne iš brangiūjų,būtent kad sustambėtų rankos,kojos,žodžiu masė pradėtų augt.Mano ūgis arti 2m o sveriu 70kg,neužilgo 18metų.Gal kąnors patartumėt?

Neprisijungęs

 
pRemon
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-01-26
Žinutės: 267
Atsiliepimai: 0

#1966 2008-11-23 13:05

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

Ragelis rašė:

Sveiki, sportuoju jau gal antri metai o masė ir raumenys kažkaip neauga.Galvoju gal pradėt vartoti kokius nors maisto papildus,ne iš brangiūjų,būtent kad sustambėtų rankos,kojos,žodžiu masė pradėtų augt.Mano ūgis arti 2m o sveriu 70kg,neužilgo 18metų.Gal kąnors patartumėt?

o kaip pas tave su maistu? siulyciau pirma sustatyti maista normaliai i vietas, o tada galesi prijungti papildukus. taip turesi tikrai zymiai geresni efekta.

Neprisijungęs

 
Ragelis
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2008-11-22
Žinutės: 83
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#1967 2008-11-23 14:42

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

pRemon rašė:

Ragelis rašė:

Sveiki, sportuoju jau gal antri metai o masė ir raumenys kažkaip neauga.Galvoju gal pradėt vartoti kokius nors maisto papildus,ne iš brangiūjų,būtent kad sustambėtų rankos,kojos,žodžiu masė pradėtų augt.Mano ūgis arti 2m o sveriu 70kg,neužilgo 18metų.Gal kąnors patartumėt?

o kaip pas tave su maistu? siulyciau pirma sustatyti maista normaliai i vietas, o tada galesi prijungti papildukus. taip turesi tikrai zymiai geresni efekta.

Visiškai nieko nederinau,kažkaip anksčiau net nesidomėjau šiuo klausimu,tiesiog sportavau ir tiek.Raumenų gal kažkiek ir užaugo per tą laiką bet neypatingai,tai dabar pagalvojau kad reikia gal daryti pažangą,visgi 70kg mažoka.Gal galėtumėt patarti maisto racioną? ir jeigu naudinga tai kokį maisto papildą ar kažką,būtų labai gerai jei neviršštų 100lt. Ačiū.

Neprisijungęs

 
Antana5
Dažnas senbūvis
Vietovė: Dublin
Registravosi: 2007-08-02
Žinutės: 2780
Atsiliepimai: 0

#1968 2008-11-23 23:20

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

Up. Krepsui ir savas4u, jai pametet kur kalbejom.

Neprisijungęs

 
Savas4u
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-04-04
Žinutės: 3246
Atsiliepimai: 11

#1969 2008-11-24 02:23

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

Antana5 rašė:

Up. Krepsui ir savas4u, jai pametet kur kalbejom.

Antanai, as nieko nesakiau labai, tik paminejau jog sutinku, kad reikia viska vartoti po biski keliant, o ne suoliais po 10 laipteliu auksciau, o ypac tai svarbu pradedantiesiems..
...o tu tai jau kur kas kita ir manau, kad zinai ka darai ir save pazisti gerai, esi daugka isbandes ir pan, tai va wink

Neprisijungęs

 
Mindaugas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-02-11
Žinutės: 1283
Atsiliepimai: 0

#1970 2008-11-24 09:19

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

Antana5 rašė:

Up. Krepsui ir savas4u, jai pametet kur kalbejom.

Pratesiu tik pridurdamas, kad neketinu kabinetis ar tyciotis. sakau kaip daryciau as.
Baltymus is maisto imciau (jei buciau tavo svorio) daugiau is kiausu, zuvies, dar vistos, nes jie greiciau virskinasi, nes is jautienos kiaulienos - as buciau nejudrus, nuolat persivalges ir tingus pilvuzas, ir dabar vengiu tokio maisto del tos priezasties.
Na o del steru - sakei pradejai berods pirma kursa su testen nuo 500mg i sav., kai visi sako kad pradzioj kabina per pus mazesne doze: kai susergu  bronchitu, imu Biseptolio 2 tbl per diena, penkias dienas taip. galeciau imt 4 tbl, bet kam - juk isgysiu nuo 2 tbl, doze nesikeicia nuo 16 metu amziaus iki dabar, net jei ir priaugciau iki 115kg - imciau tiek pat - juk veikia ir tiek. Reiskia kad ir kas tokie ir kokie autoritetai darytu kitaip (kalbu apie dideles dozes), nesikliauciau maksimumo principu. Kai keiti tepalus masinoje - pili kad norma butu, jei pilsi daugiau - geriau nebus; jei puti padangas - puti norma - daugiau irgi nebus geriau; kai stumi stanga - stumi tiek kiek pastumi, dukart daugiau nebus tikrai geriau - zodziu PRADZIA turetu but nuo 1, o ne nuo 2 ar 3.
Na nesismulkinsiu per giliai, nes tu geriau zinai kas esi tu, bet minejai kazka apie kitoki mentaliteta - manau tu kaip iseivijos atstovas galetum (tiksliau - labai padetum) mums isverst kazkieno (kas tau daro itaka) mintis, idejas, rezimus - tikrai pagyvintum foruma, tuo paciu praplestum musu akirati (ir nekiltu man tokiu auksciau isvardintu abejoniu). Nes ir man idomu butu suzinot, kodel kitur buna kitaip nei pas mus smile

Neprisijungęs

 
Cancel
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2008-08-27
Žinutės: 157
Atsiliepimai: 0

#1971 2008-11-24 19:37

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

sweiki. turiu dabar klausimuku. gal galit padet. suvartojau ka tik uni-liver papildeli ir zadu dabar isigyt kazka wietoj jo. kartu wisad wartodawau gaineri. (noriu pamazu siek tiek prisidurti prie esamo sworio. sworis-78 ugis 1,80.) taigi, gal butu kokiu pasiulymu ka gerti kartu su gaineriu? galvoju apie amino rugstis... o gal turit kokiu kitu efektyviu pasiulymu? P.S. man 16, aktyviai sportuoju beveik metus.

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#1972 2008-11-24 19:40

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

Cancel rašė:

sweiki. turiu dabar klausimuku. gal galit padet. suvartojau ka tik uni-liver papildeli ir zadu dabar isigyt kazka wietoj jo. kartu wisad wartodawau gaineri. (noriu pamazu siek tiek prisidurti prie esamo sworio. sworis-78 ugis 1,80.) taigi, gal butu kokiu pasiulymu ka gerti kartu su gaineriu? galvoju apie amino rugstis... o gal turit kokiu kitu efektyviu pasiulymu? P.S. man 16, aktyviai sportuoju beveik metus.

koks geineris pas tave?

siaip aminkes geras variantas.. BCAA arba EAA.. smile

Neprisijungęs

 
Cancel
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2008-08-27
Žinutės: 157
Atsiliepimai: 0

#1973 2008-11-24 19:51

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

gaineris tai toks birzgaliukas. gainer 737. siaip pameginimui nusipirkau. nezinau ar weikia jis ar nelabai man, bet wa per keleta menesiu priaugau apie 4 kg. tiesa sunku pasakyt kiek nuo to gainerio o kiek nuo maisto, nes megstu sociai ir daug pawalgyt. o del bcaa tai kaip tik ir masciau isigyt, tik pagalwojau dar pasikopnsultuot

Neprisijungęs

 
Cancel
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2008-08-27
Žinutės: 157
Atsiliepimai: 0

#1974 2008-11-24 19:53

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

dar buvo kile minciu apie kreatina, bet prie to gainerio ko gero nelabai tiktu...

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#1975 2008-11-24 19:57

Re: Papildų PASIRINKIMO klausimai

Cancel rašė:

gaineris tai toks birzgaliukas. gainer 737. siaip pameginimui nusipirkau. nezinau ar weikia jis ar nelabai man, bet wa per keleta menesiu priaugau apie 4 kg. tiesa sunku pasakyt kiek nuo to gainerio o kiek nuo maisto, nes megstu sociai ir daug pawalgyt. o del bcaa tai kaip tik ir masciau isigyt, tik pagalwojau dar pasikopnsultuot

tikra birzgala nusipirkai big_smile
prieaugis aisku nemazas, taciau tai tik greiciausiai ant 50% bus kokybiska mase.. smile

kokia tavo medziagu apykaita mazdaug? greita, vidutine ar leta?

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net