Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

upthedose
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK-LT
Registravosi: 2016-10-20
Žinutės: 1206
Atsiliepimai: 11

#3701 2017-02-22 23:34

Re: Pirmas kursas: patarimai

mzslave rašė:

nu hz.... 56mg tab - tai kiek kainuoja pakelis? big_smile  melas


o del PH varo tai jis 65usd kainuoja uz 100 tab.   bet jis kur pirko tai bbz

65? As ziurejau katik ju shope raso 99usd.

Neprisijungęs

 
mzslave
Enciklopedija
Registravosi: 2012-08-21
Žinutės: 4085
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 50

#3702 2017-02-22 23:38

Re: Pirmas kursas: patarimai

yra tik 1as kur 100% ju  :  http://int.basicstero.info/oral-steroids

Neprisijungęs

 
upthedose
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK-LT
Registravosi: 2016-10-20
Žinutės: 1206
Atsiliepimai: 11

#3703 2017-02-22 23:43

Re: Pirmas kursas: patarimai

mzslave rašė:

yra tik 1as kur 100% ju  :  http://int.basicstero.info/oral-steroids

Opa, tikrai. Visada ne ten ziurejau. Dabar paziurejau ju puslapyje kur kelia naujienas, tai tikrai i sita linkina. O tas kitas kur ziurejau, tai pasidares tipo savo atskira help puslapi kur raso "naujienas" kaip keiciasi parduotuves adresas.. Kaip naudojasi vardu sakes

Neprisijungęs

 
mzslave
Enciklopedija
Registravosi: 2012-08-21
Žinutės: 4085
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 50

#3704 2017-02-22 23:50

Re: Pirmas kursas: patarimai

jooo. ir padirbineja irgi

bet zinant kur imt , nebuna bedu. cia real shite

Neprisijungęs

 
neoo
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2010-02-05
Žinutės: 380
Atsiliepimai: 1

#3705 2017-02-23 00:19

Re: Pirmas kursas: patarimai

mzslave rašė:

nu hz.... 56mg tab - tai kiek kainuoja pakelis? big_smile  melas


o del PH varo tai jis 65usd kainuoja uz 100 tab.   bet jis kur pirko tai bbz

Zinok nzn ar melas,pats daviau jam kontaktus Janoshik,tai jis man atsiunte ta lapa su 56mg... nors gal padirbt irgi gali,nes as jam esu nusiuntes savo primos rezus kur dariau pas janoshik. Kaina anavaro 45£ smile))

Neprisijungęs

 
mzslave
Enciklopedija
Registravosi: 2012-08-21
Žinutės: 4085
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 50

#3706 2017-02-23 00:39

Re: Pirmas kursas: patarimai

su visa pagarba, varo koncentracija 50mg /tab  uz 45svarus -  NEREALI.   real varas kuris buvo gaminamas po 5mg/tab o veliau 10mg/tab ir kainavo atitinkamai. bet 56mg/tab smile))  kazkas turetu stipriai i minusa eit

Neprisijungęs

 
neoo
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2010-02-05
Žinutės: 380
Atsiliepimai: 1

#3707 2017-02-23 00:42

Re: Pirmas kursas: patarimai

As nesigincyju tikrai smile bet sakau ka maciau... as pats esu tyres primos uz 30£ visi sake nebus koncentracijos ,o buvo 116 ir 98.  , turkiskam ale pharma  rimobolan 0 big_smile

Neprisijungęs

 
upthedose
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK-LT
Registravosi: 2016-10-20
Žinutės: 1206
Atsiliepimai: 11

#3708 2017-02-23 07:33

Re: Pirmas kursas: patarimai

mzslave rašė:

su visa pagarba, varo koncentracija 50mg /tab  uz 45svarus -  NEREALI.   real varas kuris buvo gaminamas po 5mg/tab o veliau 10mg/tab ir kainavo atitinkamai. bet 56mg/tab smile))  kazkas turetu stipriai i minusa eit

varas apie 5usd/g, tai realu manau

Neprisijungęs

 
Menelik
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2013-05-15
Žinutės: 276
Atsiliepimai: 0

#3709 2017-02-23 13:50

Re: Pirmas kursas: patarimai

Sveiki, mano svoris 79kg ant 178cm. Noriu pabandyt pirma kursa. Siulo man: Test E 500mg x1 savaitei, 10-15sav. Danabol tabletes 30mg kasdien 5 savaites. Po kurso PCT kazkokios tabletes kur ten ieina 4 skirtingi pct, viena tablete 0.5mg, jas vartot 4-6sav. Ka manot? Realus kursas? Ir kas po tokio liktu? Ar kazka geriau galima pirmam kursui?

Neprisijungęs

 
vlow34
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-09-21
Žinutės: 986
Atsiliepimai: 4

#3710 2017-02-23 14:01

Re: Pirmas kursas: patarimai

Menelik rašė:

Sveiki, mano svoris 79kg ant 178cm. Noriu pabandyt pirma kursa. Siulo man: Test E 500mg x1 savaitei, 10-15sav. Danabol tabletes 30mg kasdien 5 savaites. Po kurso PCT kazkokios tabletes kur ten ieina 4 skirtingi pct, viena tablete 0.5mg, jas vartot 4-6sav. Ka manot? Realus kursas? Ir kas po tokio liktu? Ar kazka geriau galima pirmam kursui?

as matau tu pats nesupranti ka darai, o klausai kazkokio zmogaus, tai, kai pats neturi supratimo
ka i save leidies ir ka valgai tai is tokio tavo kurso nieko neliks is vis o poto dar ir bembis nepakils big_smile

Neprisijungęs

 
Savage
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-01-04
Žinutės: 3145
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 39

#3711 2017-02-23 14:01

Re: Pirmas kursas: patarimai

Menelik rašė:

Sveiki, mano svoris 79kg ant 178cm. Noriu pabandyt pirma kursa. Siulo man: Test E 500mg x1 savaitei, 10-15sav. Danabol tabletes 30mg kasdien 5 savaites. Po kurso PCT kazkokios tabletes kur ten ieina 4 skirtingi pct, viena tablete 0.5mg, jas vartot 4-6sav. Ka manot? Realus kursas? Ir kas po tokio liktu? Ar kazka geriau galima pirmam kursui?

500mg suvis per karta? dianabol turbut,apie metana kalbejo,4 skirtingi pct ar 4 skirtingi preparatai?speju visus isvardino ka zinojo cloma tamoxa adexa ir caberi speju big_smile eik pasiskaitinek tema,kazka ismoksi

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#3712 2017-02-23 14:09

Re: Pirmas kursas: patarimai

Kip mane erzina klausimas. Kas liks po kurso.. nu nebusit jus lazarai susisove 1 kursa.. nebusit...
Isikalkit i galvas, uzsirasykit kur nors .. nesvarbu.
Bet po kurso liks tiek kiek naturaliai pas tave testosterono yra. Grubiai tariant po kazkiek laiko grysi ten kur ir buvai, o daznu atveju net ir blogiau bus.
Taip kad susimastyk, ar tau to tikrai reikia. smile

Neprisijungęs

 
mzslave
Enciklopedija
Registravosi: 2012-08-21
Žinutės: 4085
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 50

#3713 2017-02-23 14:14

Re: Pirmas kursas: patarimai

aga, true big_smile
dazniausiai po kurso kaulai lieka

Neprisijungęs

 
BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#3714 2017-02-23 14:19

Re: Pirmas kursas: patarimai

Menelik rašė:

Sveiki, mano svoris 79kg ant 178cm. Noriu pabandyt pirma kursa. Siulo man: Test E 500mg x1 savaitei, 10-15sav. Danabol tabletes 30mg kasdien 5 savaites. Po kurso PCT kazkokios tabletes kur ten ieina 4 skirtingi pct, viena tablete 0.5mg, jas vartot 4-6sav. Ka manot? Realus kursas? Ir kas po tokio liktu? Ar kazka geriau galima pirmam kursui?

I minusa nueisi po kurso. Ty: nieko neliks.
Kursas, tiltas, kursas, tiltas etc. vienintelis budas islaikyt. Kursas, pct, kursas, pct nieko gero. Pirmus pora kart atstatysi atgal kazkiek, bet...

Neprisijungęs

 
Savage
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-01-04
Žinutės: 3145
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 39

#3715 2017-02-23 14:42

Re: Pirmas kursas: patarimai

Jojo cia tik gerai atrodai kol badais poto taip paymt atrodai arba blogiau dazniausiai blogai,nu ka jus snekat???

Neprisijungęs

 
Taskentas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2016-06-13
Žinutės: 383
Atsiliepimai: 3

#3716 2017-02-23 15:00

Re: Pirmas kursas: patarimai

BritainFirst rašė:

Menelik rašė:

Sveiki, mano svoris 79kg ant 178cm. Noriu pabandyt pirma kursa. Siulo man: Test E 500mg x1 savaitei, 10-15sav. Danabol tabletes 30mg kasdien 5 savaites. Po kurso PCT kazkokios tabletes kur ten ieina 4 skirtingi pct, viena tablete 0.5mg, jas vartot 4-6sav. Ka manot? Realus kursas? Ir kas po tokio liktu? Ar kazka geriau galima pirmam kursui?

I minusa nueisi po kurso. Ty: nieko neliks.
Kursas, tiltas, kursas, tiltas etc. vienintelis budas islaikyt. Kursas, pct, kursas, pct nieko gero. Pirmus pora kart atstatysi atgal kazkiek, bet...

Kelinta tilta jau leidi?

Neprisijungęs

 
Menelik
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2013-05-15
Žinutės: 276
Atsiliepimai: 0

#3717 2017-02-23 15:02

Re: Pirmas kursas: patarimai

As nzn? As pirma kursa mastau bandyt, ka as galiu zinot? Skaitau apie viska, domiuosi, bendrauju su zmonem kurie turi supratima ir yra dideli. Tai ir sake toki kursa pirmam kartui bandyt. Jis po sio kurso dbr apie 100kg sveria, ir jau 3men kaip be kurso, kita ims sake po poros. O jus kalbat kad cia tik istrauksi adata ir iseis viskas. Vienintelis forumas kur taip sugalvot gali, daugiau niekur tokios info nerasit. Viskas priklauso aisku nuo tolimesniu veiksmu. Bet jei as pastoviai sportuoju ir kasdien valgau, o raumuo pas mane kalasi tai slow motion judesiais. As iki 85kg 2-3 metus truksiu uzsikelt jei taip toiau. Jei man zmogus sako kad yra PCT 4in1 tai ka jus mane siunciat apie clomidus skaityt? As klausiu ar cia yra gerai ar imti kazkokius variantus. Kaip visada sakot kad shudini klausimai, nesamoningi kursai, nesamoninga mityba, nesamoningos sporto programos,ir tuo pabaigiat. Turbut jus cia visi uz paulukeviciu 3x geriau atrodot. Nes anas dar netiek prisioutes gal kad sugeba argumentuot. Bandau susidet kursa ir noriu geriausio varianti po kurio  iskas neiseitu kaip is baliono, nes ir toliau sportuosiu ir valgysiu. Nesitikiu but lazaras, niekad taip nesakiau. Tikiuos kad po poros metu salej pagaliau atrodysiu bent kazkiek geriau nes jau utiutiu atiduot gyvenima sitam dalykuj  o zmones kurie valgo zymiai prasciau  nei as auga greiciau.

Neprisijungęs

 
Menelik
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2013-05-15
Žinutės: 276
Atsiliepimai: 0

#3718 2017-02-23 15:06

Re: Pirmas kursas: patarimai

Realiai didzioji dauguma sedi ant tu kursu kurie sportuoja, o kai paklausi apie kursa sako shudas tie kursai. utiutiu tada visi sedit ant to shudo ?

Neprisijungęs

 
mzslave
Enciklopedija
Registravosi: 2012-08-21
Žinutės: 4085
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 50

#3719 2017-02-23 15:09

Re: Pirmas kursas: patarimai

a girdi - valink is cia ir klausyk savo neuostanciu draugu.

PCt 4in1 - cia bliod kas???   sampunas+kondicionerius+fairy+ranku kremas?

Neprisijungęs

 
Taskentas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2016-06-13
Žinutės: 383
Atsiliepimai: 3

#3720 2017-02-23 15:09

Re: Pirmas kursas: patarimai

Menelik rašė:

As nzn? As pirma kursa mastau bandyt, ka as galiu zinot? Skaitau apie viska, domiuosi, bendrauju su zmonem kurie turi supratima ir yra dideli. Tai ir sake toki kursa pirmam kartui bandyt. Jis po sio kurso dbr apie 100kg sveria, ir jau 3men kaip be kurso, kita ims sake po poros. O jus kalbat kad cia tik istrauksi adata ir iseis viskas. Vienintelis forumas kur taip sugalvot gali, daugiau niekur tokios info nerasit. Viskas priklauso aisku nuo tolimesniu veiksmu. Bet jei as pastoviai sportuoju ir kasdien valgau, o raumuo pas mane kalasi tai slow motion judesiais. As iki 85kg 2-3 metus truksiu uzsikelt jei taip toiau. Jei man zmogus sako kad yra PCT 4in1 tai ka jus mane siunciat apie clomidus skaityt? As klausiu ar cia yra gerai ar imti kazkokius variantus. Kaip visada sakot kad shudini klausimai, nesamoningi kursai, nesamoninga mityba, nesamoningos sporto programos,ir tuo pabaigiat. Turbut jus cia visi uz paulukeviciu 3x geriau atrodot. Nes anas dar netiek prisioutes gal kad sugeba argumentuot. Bandau susidet kursa ir noriu geriausio varianti po kurio  iskas neiseitu kaip is baliono, nes ir toliau sportuosiu ir valgysiu. Nesitikiu but lazaras, niekad taip nesakiau. Tikiuos kad po poros metu salej pagaliau atrodysiu bent kazkiek geriau nes jau utiutiu atiduot gyvenima sitam dalykuj  o zmones kurie valgo zymiai prasciau  nei as auga greiciau.

Tu bukas, kaip bumbumkas... tau parase, kad nesigaudai nieko, tai vadinasi eini ir skaitai temas nuo 2015 metu ivairus klaysymai, pirmas kursas, pct..,
Tada jei nesi visiskas medis turesi sioki toki supratima, kodel, kaip ir su kuo ir kada, o tada ateini ir klauusi del kurso, kas ne taip pataisys. Tu ne pirmas, o tokiu, kaip tu kekviena diena cia ateina ir kiekvienam nieks atskirai visko nepasakos!!!

Neprisijungęs

 
Menelik
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2013-05-15
Žinutės: 276
Atsiliepimai: 0

#3721 2017-02-23 15:14

Re: Pirmas kursas: patarimai

Tai ir sakyk, kad utiutiu tas kursas smile o PCT minejo kad ieina Clomidas ir dar kazkas bet nepamenu. Kai zmogus vartoja ir auga tai kaip as galejau nepatiket? big_smile bet visgi cia klausiu. Nu vnz nevisiem sian nuotaika apie tai kalbet.

Neprisijungęs

 
vlow34
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-09-21
Žinutės: 986
Atsiliepimai: 4

#3722 2017-02-23 15:18

Re: Pirmas kursas: patarimai

Menelik rašė:

Tai ir sakyk, kad utiutiu tas kursas smile o PCT minejo kad ieina Clomidas ir dar kazkas bet nepamenu. Kai zmogus vartoja ir auga tai kaip as galejau nepatiket? big_smile bet visgi cia klausiu. Nu vnz nevisiem sian nuotaika apie tai kalbet.

visi kas vartoja auga, utiutiu as tiek balvonu pazystu kurie pamyli deka su susta ir net ne savaitem, o skaiciuoja tipo 10-10, poto baigia, nusipucia i minusa, pradeda gert niuxint poto pagalvoja utiutiu reik vel pakursuot vel toki pati kursa pamyli ir vel ta pati istorija. nori normaliu gainsu, nori likt sveikas ir jaustis gerai - turi pats suprast ka reiski xemija! o ne klausyt ka sako kazkoks issiputes metano priedes balvonas

Neprisijungęs

 
vlow34
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-09-21
Žinutės: 986
Atsiliepimai: 4

#3723 2017-02-23 15:23

Re: Pirmas kursas: patarimai

as puse metu sportavau be ximos ir toks draivas
buvo, kruva motyvacijos augau atrode pz kaip, visas rajonas sake plbm ximicini, poto uzximicinau is vis ispute utiutiu atrodziau, bet durnas kursas buvo nieko normaliai apie xima neismaniau ir dabar ka? beveik visi ximos gainsai nukrito, vaikstau i sale tik tam kad is vis i sudo gabala nepavirst, nes naturaliu gainsu db dar ilgai reiks laukt

Neprisijungęs

 
Menelik
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2013-05-15
Žinutės: 276
Atsiliepimai: 0

#3724 2017-02-23 15:28

Re: Pirmas kursas: patarimai

vlow34 rašė:

Menelik rašė:

Tai ir sakyk, kad utiutiu tas kursas smile o PCT minejo kad ieina Clomidas ir dar kazkas bet nepamenu. Kai zmogus vartoja ir auga tai kaip as galejau nepatiket? big_smile bet visgi cia klausiu. Nu vnz nevisiem sian nuotaika apie tai kalbet.

visi kas vartoja auga, utiutiu as tiek balvonu pazystu kurie pamyli deka su susta ir net ne savaitem, o skaiciuoja tipo 10-10, poto baigia, nusipucia i minusa, pradeda gert niuxint poto pagalvoja utiutiu reik vel pakursuot vel toki pati kursa pamyli ir vel ta pati istorija. nori normaliu gainsu, nori likt sveikas ir jaustis gerai - turi pats suprast ka reiski xemija! o ne klausyt ka sako kazkoks issiputes metano priedes balvonas

Gal ne to pradejau. Sorry uz sumaisti. As sportuoju 4 metus, is ju 2 metai buvo visiska xuiiinia nesportas. 2 metai kaip negeriu ir nerukau, pakeiciau gyvenimk buda, ismokau apie mityba ir turiu neblogas sporto programas kurias sudare nusimanantys forumieciai. Patinka man toks gyvenimas, nebuvau niuuchas if nesiruosiu buti. Nevartoju alko del savo geroves, ir man tai patinka. Megstu sportuot, jei nenueinu i sale nes sergu tai nuotaika suprasteja. Megstu valgyt sveika maista, nors kartais uzsipises 2-3 d pachytinu big_smile o poto vel tokiau i trasa su savo rezimu. Esme kad visa gyvenima buvau kudas kaip nzn kas, tas bembis geriau atrode nei as. Dbr sveriu 79kg bet rankos isvis nesipucia niekiek. Sportuoju nuosirdziai, bet nu utiutiu kartais jau utiutiu kai to raumens kalimosi laukiu amzinybe. Forma tikrai pagerejus nei kai nesportavau, bet man jau tuoj 30 as jau noriu atrodyt tikrai siek tiek geriau. Nenoriu but lazaras noriu atrodyt kaip zmogus kuris nebijo nusirengt maikes vasara prie juros. Kad raumenukas matytusi. Del to ir nusprendziau paieskoti info apie xemija. Paklausiau gero pazystamo kuris kursuoja ir jau 100kg uzsivares mases, nors paskutnis kursas kaip sakiau buvo pries 3 men. Pasiuke savo kursa. ka as zinau. Mazai nusimanantie ir atejau ieskot teisybes cia.... teiskit jei norit, bet jei sakot kad be kurso viskas dings, taip iseina jus cia kursuot ruosiates iki mirties? Kodel yra zmoniu kurie po kurso sportuoju ant saves ir atrodo geriau nei pries kursa? Man tiesiog tai idomu. Nes daug kas sako viskas dingsta jei nustoji. O sportuot as nenustosiu. As tai dievinu blin.

Neprisijungęs

 
neoo
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2010-02-05
Žinutės: 380
Atsiliepimai: 1

#3725 2017-02-23 15:37

Re: Pirmas kursas: patarimai

Pct 4in1 esu mates uk smile 25gr clomido,25 tamoxos 25 provirono ir 25 cialio big_smile pct 4in1 haha

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net