Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

v|rtual
Naujas dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2007-03-09
Žinutės: 8
Atsiliepimai: 0

#76 2007-03-18 10:44

Re: Kokius papildus pasirinkiti?

geras pasirinkimas pradedanciam?
p.s noriu uzauginti mases, ir raumenu mases ;>

Paskutinį kartą taisė v|rtual (2007-03-18 10:45)

Neprisijungęs

 
TZR
Dažnas senbūvis
Vietovė: DK
Registravosi: 2006-02-18
Žinutės: 1529
Atsiliepimai: 0

#77 2007-03-18 10:47

Re: Kokius papildus pasirinkiti?

v|rtual rašė:

geras pasirinkimas pradedanciam?
p.s noriu uzauginti mases, ir raumenu mases ;>

pradedančiajam geriausias pasirinkimas yra susitvarkyti mitybą, o ne bereikalingai leisti pinigus papildam

Neprisijungęs

 
v|rtual
Naujas dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2007-03-09
Žinutės: 8
Atsiliepimai: 0

#78 2007-03-18 11:18

Re: Kokius papildus pasirinkiti?

man neisejna daug valgyt, + laiko nelabai turiu.. ;> (kebabas gi nemaistas) wink

Paskutinį kartą taisė v|rtual (2007-03-18 12:48)

Neprisijungęs

 
TZR
Dažnas senbūvis
Vietovė: DK
Registravosi: 2006-02-18
Žinutės: 1529
Atsiliepimai: 0

#79 2007-03-18 13:16

Re: Kokius papildus pasirinkiti?

v|rtual rašė:

man neisejna daug valgyt, + laiko nelabai turiu.. ;> (kebabas gi nemaistas) wink

papildais maisto nepakeisi

Neprisijungęs

 
v|rtual
Naujas dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2007-03-09
Žinutės: 8
Atsiliepimai: 0

#80 2007-03-18 17:10

Re: Kokius papildus pasirinkiti?

o tai ta prasme sportuojant ir naudojant papildus vistiek kazkiek mases turetu priaugti?

Neprisijungęs

 
m&de
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-02-13
Žinutės: 37
Atsiliepimai: 0

#81 2007-03-18 17:25

Re: Kokius papildus pasirinkiti?

v|rtual rašė:

o tai ta prasme sportuojant ir naudojant papildus vistiek kazkiek mases turetu priaugti?

Jei dar ir pavalgytum tai taip. Tik supranti, kad visi tie papildai ir nebereikalo vadinami papildais. Jie tik papildo tavo organizma trukstamom medziagom, kuriu NEGALI arba PILNAI NESURENKI is maisto. Taigi pirmoj vietoj norint uzauginti mase ar raumenis tu normalei pavalgai, o po to gali galvoti apie kazkokius papildus. O tu tavo minetu papildu as nesu vartojes todel nieko negaliu patart

Neprisijungęs

 
Captain Anabolic
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-10-14
Žinutės: 1633
Atsiliepimai: 2

#82 2007-03-18 18:45

Re: Kokius papildus pasirinkiti?

kaip pradedanciajam, tai per daug geras pasirinkimas, pasportuok pirmiau kelis menesiukus, kol jega normaliai pakils ir sustosi progresuot, o tada imk papildus, bet nepradek nuo paciu brangiausiu ir geriausiu.

Neprisijungęs

 
m&de
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-02-13
Žinutės: 37
Atsiliepimai: 0

#83 2007-03-18 18:55

Re: Kokius papildus pasirinkiti?

Captain Anabolic rašė:

kaip pradedanciajam, tai per daug geras pasirinkimas, pasportuok pirmiau kelis menesiukus, kol jega normaliai pakils ir sustosi progresuot, o tada imk papildus, bet nepradek nuo paciu brangiausiu ir geriausiu.

Jeigu zmogus turi lesu, ti kodel gi ne ?

Neprisijungęs

 
v|rtual
Naujas dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2007-03-09
Žinutės: 8
Atsiliepimai: 0

#84 2007-03-18 18:57

Re: Kokius papildus pasirinkiti?

tai as jau trecia menesi lankau, matosi biskeli.
o del kainos, tai ka pigiau pasiulytumet? bet is geru... ? smile

Neprisijungęs

 
Captain Anabolic
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-10-14
Žinutės: 1633
Atsiliepimai: 2

#85 2007-03-18 21:26

Re: Kokius papildus pasirinkiti?

m&de rašė:

Captain Anabolic rašė:

kaip pradedanciajam, tai per daug geras pasirinkimas, pasportuok pirmiau kelis menesiukus, kol jega normaliai pakils ir sustosi progresuot, o tada imk papildus, bet nepradek nuo paciu brangiausiu ir geriausiu.

Jeigu zmogus turi lesu, ti kodel gi ne ?

esme ne piniguose, o tame, jei tau auga raumenys be papildu,tai ju ir nereikia, as nekalbu apie vitaminus, jie butini, o kita medalio puse, kad organizmas pirma turi priprasti ne prie papildu, o prie sporto.

Neprisijungęs

 
Captain Anabolic
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-10-14
Žinutės: 1633
Atsiliepimai: 2

#86 2007-03-18 21:27

Re: Kokius papildus pasirinkiti?

v|rtual rašė:

tai as jau trecia menesi lankau, matosi biskeli.
o del kainos, tai ka pigiau pasiulytumet? bet is geru... ? smile

tai jei 3 menesi lankai ir viskas auga ir kyla, nu nezinau kaip ten pas tave, tai gali pirktis.

Neprisijungęs

 
JtS
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2007-08-27
Žinutės: 117
Atsiliepimai: 0

#87 2007-08-29 11:25

Re: Kokius papildus pasirinkiti?

Sveiki visi. Praeitais metais sportavau iki vasaros apie 9 menesius dabar padariau pertrauka ir nuo rugsejo vel pradesiu, tada jokiu papildu nevartojau. Ar man apsimoka pirkti is karto kokiu nors papildu ar palaukti pora menesiu? Ir koki papilda geriausia pirkti pradziai?

Neprisijungęs

 
studentas
......
Registravosi: 2006-09-29
Žinutės: 4263
Atsiliepimai: 7

#88 2007-08-29 17:37

Re: Kokius papildus pasirinkiti?

JtS rašė:

Sveiki visi. Praeitais metais sportavau iki vasaros apie 9 menesius dabar padariau pertrauka ir nuo rugsejo vel pradesiu, tada jokiu papildu nevartojau. Ar man apsimoka pirkti is karto kokiu nors papildu ar palaukti pora menesiu? Ir koki papilda geriausia pirkti pradziai?

Pirmiausia vitaminų ir mineralų nusipirk wink

Neprisijungęs

 
funky
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-08-05
Žinutės: 926
Atsiliepimai: 0

#89 2007-08-29 17:40

Re: Kokius papildus pasirinkiti?

studentas rašė:

JtS rašė:

Sveiki visi. Praeitais metais sportavau iki vasaros apie 9 menesius dabar padariau pertrauka ir nuo rugsejo vel pradesiu, tada jokiu papildu nevartojau. Ar man apsimoka pirkti is karto kokiu nors papildu ar palaukti pora menesiu? Ir koki papilda geriausia pirkti pradziai?

Pirmiausia vitaminų ir mineralų nusipirk wink

tapati patarciau ka ir studentas... o siaip su papildais visada spesi pasizaist geriausia sveikas maistas... wink

Neprisijungęs

 
studentas
......
Registravosi: 2006-09-29
Žinutės: 4263
Atsiliepimai: 7

#90 2007-08-29 17:43

Re: Kokius papildus pasirinkiti?

funky rašė:

studentas rašė:

JtS rašė:

Sveiki visi. Praeitais metais sportavau iki vasaros apie 9 menesius dabar padariau pertrauka ir nuo rugsejo vel pradesiu, tada jokiu papildu nevartojau. Ar man apsimoka pirkti is karto kokiu nors papildu ar palaukti pora menesiu? Ir koki papilda geriausia pirkti pradziai?

Pirmiausia vitaminų ir mineralų nusipirk wink

tapati patarciau ka ir studentas... o siaip su papildais visada spesi pasizaist geriausia sveikas maistas... wink

Aš tai nesuprantu iš kur toks mitas atsirado, kad be papildų negalima sportuot, atrodo, kad tik ant jų ir gyvena, o maista kažkaip pamiršta visi smile

Neprisijungęs

 
funky
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-08-05
Žinutės: 926
Atsiliepimai: 0

#91 2007-08-29 17:45

Re: Kokius papildus pasirinkiti?

studentas rašė:

funky rašė:

studentas rašė:


Pirmiausia vitaminų ir mineralų nusipirk wink

tapati patarciau ka ir studentas... o siaip su papildais visada spesi pasizaist geriausia sveikas maistas... wink

Aš tai nesuprantu iš kur toks mitas atsirado, kad be papildų negalima sportuot, atrodo, kad tik ant jų ir gyvena, o maista kažkaip pamiršta visi smile

zinai kalbos yra kalbos smile vienas pasake kad kukareku ispute bicepsus ir visi pradejo vartot big_smile krc prisigalvoja visokiu stebuklu mano manymu nereikia jokiu cia papildu pasiemi varske su kiausiniais ir varai!lol alah

Neprisijungęs

 
studentas
......
Registravosi: 2006-09-29
Žinutės: 4263
Atsiliepimai: 7

#92 2007-08-29 17:52

Re: Kokius papildus pasirinkiti?

funky rašė:

studentas rašė:

funky rašė:


tapati patarciau ka ir studentas... o siaip su papildais visada spesi pasizaist geriausia sveikas maistas... wink

Aš tai nesuprantu iš kur toks mitas atsirado, kad be papildų negalima sportuot, atrodo, kad tik ant jų ir gyvena, o maista kažkaip pamiršta visi smile

zinai kalbos yra kalbos smile vienas pasake kad kukareku ispute bicepsus ir visi pradejo vartot big_smile krc prisigalvoja visokiu stebuklu mano manymu nereikia jokiu cia papildu pasiemi varske su kiausiniais ir varai!lol alah

Pritariu 100% , buna kartais paklausia kiek priaugsiu nuo vieno ar kito papildo tai net nežinai ką atsakyt į toki kalausima, kaip valgysi taip ir augsi smile

Neprisijungęs

 
JtS
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2007-08-27
Žinutės: 117
Atsiliepimai: 0

#93 2007-08-29 19:39

Re: Kokius papildus pasirinkiti?

nu aisq . Jo jus teisus prisiskaiciau visur apie tuos papildus dar draugai pripasakojo ir uzejo bizas juos pirkti big_smile o del vitaminu tai geriu juos.vadinas Super Thera-M ten yra vienoj tabletei 10vitaminu ir 15 mineralu tai man atrodo kitokius dar + vitamus neapsimoka pirkt, nu nebent C isgert kartais big_smile. gal dar reikes kokiu zuvu tauku pasimt smile kaip manot?

Paskutinį kartą taisė JtS (2007-08-29 20:03)

Neprisijungęs

 
funky
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-08-05
Žinutės: 926
Atsiliepimai: 0

#94 2007-08-29 20:27

Re: Kokius papildus pasirinkiti?

JtS rašė:

nu aisq . Jo jus teisus prisiskaiciau visur apie tuos papildus dar draugai pripasakojo ir uzejo bizas juos pirkti big_smile o del vitaminu tai geriu juos.vadinas Super Thera-M ten yra vienoj tabletei 10vitaminu ir 15 mineralu tai man atrodo kitokius dar + vitamus neapsimoka pirkt, nu nebent C isgert kartais big_smile. gal dar reikes kokiu zuvu tauku pasimt smile kaip manot?

na tu manau pakaktu... ir reiketu vitamino c uzvartot kad imunine sistema siptresne butu bei pasiziurek vaistinese alaus mieliu tableciu... daugiau manau nieko netruksta tau... smile

Neprisijungęs

 
JtS
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2007-08-27
Žinutės: 117
Atsiliepimai: 0

#95 2007-08-29 20:34

Re: Kokius papildus pasirinkiti?

gerai dekui uz info visiems! :-)

Neprisijungęs

 
funky
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-08-05
Žinutės: 926
Atsiliepimai: 0

#96 2007-08-29 20:41

Re: Kokius papildus pasirinkiti?

nera uz ka tam ir esam kad padetume wink alaus

Neprisijungęs

 
bakaz
Dažnas dalyvis
Vietovė: Prie tavo vienkiemio
Registravosi: 2007-01-04
Žinutės: 696
Atsiliepimai: 0

#97 2007-08-29 20:48

Re: Kokius papildus pasirinkiti?

JtS rašė:

nu aisq . Jo jus teisus prisiskaiciau visur apie tuos papildus dar draugai pripasakojo ir uzejo bizas juos pirkti big_smile o del vitaminu tai geriu juos.vadinas Super Thera-M ten yra vienoj tabletei 10vitaminu ir 15 mineralu tai man atrodo kitokius dar + vitamus neapsimoka pirkt, nu nebent C isgert kartais big_smile. gal dar reikes kokiu zuvu tauku pasimt smile kaip manot?

Jei ten tavo nuotrauka tai is jos matyti, kad tau tikrai nereik jokiu papildu. O tik daug gero maisto smile

Neprisijungęs

 
JtS
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2007-08-27
Žinutės: 117
Atsiliepimai: 0

#98 2007-08-29 21:03

Re: Kokius papildus pasirinkiti?

bakaz rašė:

JtS rašė:

nu aisq . Jo jus teisus prisiskaiciau visur apie tuos papildus dar draugai pripasakojo ir uzejo bizas juos pirkti big_smile o del vitaminu tai geriu juos.vadinas Super Thera-M ten yra vienoj tabletei 10vitaminu ir 15 mineralu tai man atrodo kitokius dar + vitamus neapsimoka pirkt, nu nebent C isgert kartais big_smile. gal dar reikes kokiu zuvu tauku pasimt smile kaip manot?

Jei ten tavo nuotrauka tai is jos matyti, kad tau tikrai nereik jokiu papildu. O tik daug gero maisto smile

jo ten mano nuotrauka smile

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#99 2007-08-30 14:04

Re: Kokius papildus pasirinkiti?

duosiu bendrai visiem naujokams viena lb gera patarima.. kai klausiat tu supermenu del papildu, kurie uzsivare didelius bicus ir t.t. pasidomekit apie ju mityba, nes i ja turi buti kreipiamas didziausias demesis, o po to galvokit apie papildus wink

Neprisijungęs

 
sadnesas
Kalbus dalyvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2007-05-10
Žinutės: 87
Atsiliepimai: 0

#100 2007-08-30 14:14

Re: Kokius papildus pasirinkiti?

As tai manau papildus verta pradeti vartoti tada kai jau zinai nors minimuma apie jos ir jau turi normalia mityba, o matai be mitybos is tu papildu gali buti 0 efekto:| Pradzioi tesiog daug valgai ir be papildu viskas dideja:) nu o poto jau gera mityba + kreatinas + aminkes pats gazas nors man smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net