Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

mR.D
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-10-20
Žinutės: 2
Atsiliepimai: 0

#376 2009-10-20 23:23

Re: Nuo ko pradėti?

Vilain galite gal labiau apsviesti apei ta gera mityba ir kas tie burneriai ? smile

Neprisijungęs

 
mindaugelis
Detektyvas ŪSAS
Vietovė: Ireland
Registravosi: 2007-02-08
Žinutės: 834
Atsiliepimai: 4

#377 2009-10-21 01:10

Re: Nuo ko pradėti?

Kazius rašė:

Sveiki gyvi, naujas as veikejas busiu
va tokia istorija gal kas pades
noriu pradet sportuot kazkike raumenuku pasiaugint
situacija tokia: amzius 23 svoris 83 ugis apie180 su trupuciu
vakar uzsirasiau i sporto kluba, bet trenerio ten reikes gerokai palaukti
meciu rukyt pries keleta menesiu tai padejo priaugt beveik penkis kg
svarbiausias klausimas yra tas, kad dirbu as natim ir fizi darba, kada geriau eit i treniruote, ryta ar vakare ryta but pries miega is po darbo vakare butu po miego pries darba
jei kas gali padaryt koki tai plana pavadinkim treniruotes nuo ko ir kaip pradet plius pridet mitybos kazkoki koregavima galiu tai ir nupirkti, nes paskaitinejus informacijos ce srautas didelis ir asirinkti kas tiktu tau yra sudetinga jei kox patyres zmogutis isdestytu viska ant lapo butu konkreciau. zinoma ne uz aciu.
dekingas iskarto uz atsakyma
nepykit jei ka nors nusikalbejau sportas man gan naujas dalykas

treniruotes laika rinkis toki, kad pats jaustumeis gerai. Jei nakti dirbi, treniruote po darbo butu nieko verta, bent jau asmeniskai man, nes jau taip butum nusikales. Bandyk po darbo nusnaudes lekt i treniruote, manau daugiau naudos bus. Del mitybos pas tave turetu but viskas atvisciai, nes jei teisingai supratau rytas tau prasideda vakare smile  O del pacios treniruotes, tai sporto pradzioj augsi tiek su fullbody tiek su splitais. Pats gali pasibandyti kuri tau prie sirdies wink

Neprisijungęs

 
gyt@sss
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-10-26
Žinutės: 1
Atsiliepimai: 0

#378 2009-10-26 20:05

Re: Nuo ko pradėti?

as taij pat njoriu pradet sportoti bet nuo ko? kokia pratimai butu reikalingi?smilehanteliaistanga as pasiryzes bet kam stanga_v_r

Neprisijungęs

 
Zalias_kvadratu
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-10-26
Žinutės: 1
Atsiliepimai: 0

#379 2009-10-26 21:01

Re: Nuo ko pradėti?

Sveiki, tai vat noreciau papasakoti savo situacija ir sulaukti vertingu patarimu ir zmoniu turinciu nemazai patirties siame sporte. Man 22 m, ugis 180 svoris 70 kg, galvoju pradeti sportuoti, pries metus sportavau apie metus laiko variau sausai tai ir rezultatu jokiu, na svorio priaugimo atzvilgiu. tai dabar galvoju pradeti sportuoti, taciau nebesinori sausai, galvoju kokius du men sausai pavaryti o po to jau sauti kokios decos su cretinu ir t.t Ka jus manote, ir ka galite patarti?kokius kursus patartumet kaip ka vartoti ir su kuo?

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#380 2009-10-26 21:03

Re: Nuo ko pradėti?

Valgyt pradek taip, kaip reikia uzsiiminejant siuo sportu, o ne dekas saudyk... Nesimaitinant atitinkamai tau nei dekos nepades...

Neprisijungęs

 
Richardo
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-10-27
Žinutės: 1
Atsiliepimai: 0

#381 2009-10-27 19:24

Re: Nuo ko pradėti?

Patrulis rašė:

Sweiki noriu paklaust vieno dalyko smile sportuoju jaw metus ir astuonis menesius, bet raumuo vietoj jaw pora menesiu stowi o sworio niekaip nepriaugu kad ir ka bewalgyciaw... tai gal galit patart ka ma daryt, gal pertrauka kokia menesio daryt ar pan. nes treneris tai te nieko gero nezino da tik pradedantysis. ma 15(gal amzius kaltas big_smile ). aciu uz atsakymus smile

nesuprantu kaip gali sportuoti 1m 8 men ir nepamatiti rezultatus vartojant papildu protein ir taptt ,, ira viena isimtis arba tu sportuoji 15 minuciu i diena big_smile  arba tau reike kreiptis pas gyditoja pasiteirauti gal turi ta slieka (kaspinoti ) prisisiurbusi prie zarnu :DDDDD

Neprisijungęs

 
Aurimas14
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-07-31
Žinutės: 14
Atsiliepimai: 0

#382 2009-10-28 22:37

Re: Nuo ko pradėti?

Man 14metu ugis 176 svoris 75 sportuoju dar tik pusantro menesio bet nezadu sustot ;D kaip manot ar uztenka per ''treniruote'' tokius pratimus padaryt atsilenkimu 500kartu atsispaudimu apie 100, stanga 50kg 30k, 40kg dar apie 50-70kartu nu ir dar su hanteliu 10kg darau pratimus, nu aisku kiekviena karta to paties nedarau bandau ir kojas ir nugara treniruoti taigi laukiu pataisymu, paaiskinimu wink ;D P.S sportuoju namu salygom ;D

Neprisijungęs

 
dady
Kalbus dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2009-09-12
Žinutės: 76
Atsiliepimai: 0

#383 2009-10-28 22:48

Re: Nuo ko pradėti?

Aurimas14 rašė:

Man 14metu ugis 176 svoris 75 sportuoju dar tik pusantro menesio bet nezadu sustot ;D kaip manot ar uztenka per ''treniruote'' tokius pratimus padaryt atsilenkimu 500kartu atsispaudimu apie 100, stanga 50kg 30k, 40kg dar apie 50-70kartu nu ir dar su hanteliu 10kg darau pratimus, nu aisku kiekviena karta to paties nedarau bandau ir kojas ir nugara treniruoti taigi laukiu pataisymu, paaiskinimu wink ;D P.S sportuoju namu salygom ;D

susidaryk programa, pagal tai ka gali atlikti.

Neprisijungęs

 
Aurimas14
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-07-31
Žinutės: 14
Atsiliepimai: 0

#384 2009-10-28 22:57

Re: Nuo ko pradėti?

dady rašė:

Aurimas14 rašė:

Man 14metu ugis 176 svoris 75 sportuoju dar tik pusantro menesio bet nezadu sustot ;D kaip manot ar uztenka per ''treniruote'' tokius pratimus padaryt atsilenkimu 500kartu atsispaudimu apie 100, stanga 50kg 30k, 40kg dar apie 50-70kartu nu ir dar su hanteliu 10kg darau pratimus, nu aisku kiekviena karta to paties nedarau bandau ir kojas ir nugara treniruoti taigi laukiu pataisymu, paaiskinimu wink ;D P.S sportuoju namu salygom ;D

susidaryk programa, pagal tai ka gali atlikti.

Tai bandziau susidaryt bet nk nesigauna reik is naujo darytis kanors ens nlb treniruokliu turiu wink

Neprisijungęs

 
Metrox
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-10-26
Žinutės: 12
Atsiliepimai: 0

#385 2009-10-29 18:22

Re: Nuo ko pradėti?

Aurimas14 rašė:

dady rašė:

Aurimas14 rašė:

Man 14metu ugis 176 svoris 75 sportuoju dar tik pusantro menesio bet nezadu sustot ;D kaip manot ar uztenka per ''treniruote'' tokius pratimus padaryt atsilenkimu 500kartu atsispaudimu apie 100, stanga 50kg 30k, 40kg dar apie 50-70kartu nu ir dar su hanteliu 10kg darau pratimus, nu aisku kiekviena karta to paties nedarau bandau ir kojas ir nugara treniruoti taigi laukiu pataisymu, paaiskinimu wink ;D P.S sportuoju namu salygom ;D

susidaryk programa, pagal tai ka gali atlikti.

Tai bandziau susidaryt bet nk nesigauna reik is naujo darytis kanors ens nlb treniruokliu turiu wink

Jei yra galimybių patariu eit į klubą.

Neprisijungęs

 
Aurimas14
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-07-31
Žinutės: 14
Atsiliepimai: 0

#386 2009-10-30 23:47

Re: Nuo ko pradėti?

Metrox rašė:

Aurimas14 rašė:

dady rašė:


susidaryk programa, pagal tai ka gali atlikti.

Tai bandziau susidaryt bet nk nesigauna reik is naujo darytis kanors ens nlb treniruokliu turiu wink

Jei yra galimybių patariu eit į klubą.

tame ir beda kad nera galimybiu tik kitais metais i miesta eisiu  mokytis tai tada ir i klba o db tai noriu namie sportuot;)

Neprisijungęs

 
E5
Moderatorius
Registravosi: 2009-01-08
Žinutės: 1645
Atsiliepimai: 10

#387 2009-10-31 01:31

Re: Nuo ko pradėti?

Aurimas14 rašė:

Metrox rašė:

Aurimas14 rašė:


Tai bandziau susidaryt bet nk nesigauna reik is naujo darytis kanors ens nlb treniruokliu turiu wink

Jei yra galimybių patariu eit į klubą.

tame ir beda kad nera galimybiu tik kitais metais i miesta eisiu  mokytis tai tada ir i klba o db tai noriu namie sportuot;)

zvilgtelk youtubei yra tikrai geru video apie work outa at home smile

Neprisijungęs

 
darius122
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-11-06
Žinutės: 44
Atsiliepimai: 0

#388 2009-11-06 18:22

Re: Nuo ko pradėti?

Sveiki man 13metu mano svoris 51 ugis mazdaug 1m59cm:/, turiu toki klausima noreciau uzsiauginti grazu pilvo presa ir tureti raumeningas rankas:Dtongue noreciau jusu paklausti ka man reiktu daryti as jau gal kokius du metus sportuoju darau atsilenkimus kilnoju guntelius darau prisispaudimus taciau poveikis nedidelis . Pries du metus meciau svori  sveriau apie 56 kg taciau dabar svori numeciau iki 51kg.  nesuprantu ka as blogai darau raumenu truputi turiu bet ne tiek kiek noreciau:stanga_v_r:hanteliainykstys normaliai nepirsikaciarinu kad patikciau aisku merginom:Dbig_smilebig_smilesmilestanga_v_r tai vat patarkit man  :

Neprisijungęs

 
[)esperado
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-07-31
Žinutės: 425
Atsiliepimai: 1

#389 2009-11-06 19:24

Re: Nuo ko pradėti?

darius122 rašė:

Sveiki man 13metu mano svoris 51 ugis mazdaug 1m59cm:/, turiu toki klausima noreciau uzsiauginti grazu pilvo presa ir tureti raumeningas rankas:Dtongue noreciau jusu paklausti ka man reiktu daryti as jau gal kokius du metus sportuoju darau atsilenkimus kilnoju guntelius darau prisispaudimus taciau poveikis nedidelis . Pries du metus meciau svori  sveriau apie 56 kg taciau dabar svori numeciau iki 51kg.  nesuprantu ka as blogai darau raumenu truputi turiu bet ne tiek kiek noreciau:stanga_v_r:hanteliainykstys normaliai nepirsikaciarinu kad patikciau aisku merginom:Dbig_smilebig_smilesmilestanga_v_r tai vat patarkit man  :

Valgyk daugiau ir užaugs tie raumenis
Prisitraukimai, atsispaudimai, atsilenkimai, pritūpimai.....

Neprisijungęs

 
darius122
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-11-06
Žinutės: 44
Atsiliepimai: 0

#390 2009-11-07 14:37

Re: Nuo ko pradėti?

[)esperado rašė:

darius122 rašė:

Sveiki man 13metu mano svoris 51 ugis mazdaug 1m59cm:/, turiu toki klausima noreciau uzsiauginti grazu pilvo presa ir tureti raumeningas rankas:Dtongue noreciau jusu paklausti ka man reiktu daryti as jau gal kokius du metus sportuoju darau atsilenkimus kilnoju guntelius darau prisispaudimus taciau poveikis nedidelis . Pries du metus meciau svori  sveriau apie 56 kg taciau dabar svori numeciau iki 51kg.  nesuprantu ka as blogai darau raumenu truputi turiu bet ne tiek kiek noreciau:stanga_v_r:hanteliainykstys normaliai nepirsikaciarinu kad patikciau aisku merginom:Dbig_smilebig_smilesmilestanga_v_r tai vat patarkit man  :

Valgyk daugiau ir užaugs tie raumenis
Prisitraukimai, atsispaudimai, atsilenkimai, pritūpimai.....

nu as valgau kiek  man norisi tiesiog nemanau akd nuo  valgymo labai daug priklauso manau priklauso tik nuo vizinio kruvio

Neprisijungęs

 
Mantas86
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-07-20
Žinutės: 2238
Atsiliepimai: 1

#391 2009-11-07 14:43

Re: Nuo ko pradėti?

darius122 rašė:

[)esperado rašė:

darius122 rašė:

Sveiki man 13metu mano svoris 51 ugis mazdaug 1m59cm:/, turiu toki klausima noreciau uzsiauginti grazu pilvo presa ir tureti raumeningas rankas:Dtongue noreciau jusu paklausti ka man reiktu daryti as jau gal kokius du metus sportuoju darau atsilenkimus kilnoju guntelius darau prisispaudimus taciau poveikis nedidelis . Pries du metus meciau svori  sveriau apie 56 kg taciau dabar svori numeciau iki 51kg.  nesuprantu ka as blogai darau raumenu truputi turiu bet ne tiek kiek noreciau:stanga_v_r:hanteliainykstys normaliai nepirsikaciarinu kad patikciau aisku merginom:Dbig_smilebig_smilesmilestanga_v_r tai vat patarkit man  :

Valgyk daugiau ir užaugs tie raumenis
Prisitraukimai, atsispaudimai, atsilenkimai, pritūpimai.....

nu as valgau kiek  man norisi tiesiog nemanau akd nuo  valgymo labai daug priklauso manau priklauso tik nuo vizinio kruvio

Blogai atrodo.... Daugiausia ir priklauso kaip maitiniesi, kiek ilsiesi... Aisku saleje irgi nereik s...o malt smile

Paskutinį kartą taisė Mantas86 (2009-11-07 14:44)

Neprisijungęs

 
darius122
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-11-06
Žinutės: 44
Atsiliepimai: 0

#392 2009-11-08 11:10

Re: Nuo ko pradėti?

Mantas86 rašė:

darius122 rašė:

[)esperado rašė:


Valgyk daugiau ir užaugs tie raumenis
Prisitraukimai, atsispaudimai, atsilenkimai, pritūpimai.....

nu as valgau kiek  man norisi tiesiog nemanau akd nuo  valgymo labai daug priklauso manau priklauso tik nuo vizinio kruvio

Blogai atrodo.... Daugiausia ir priklauso kaip maitiniesi, kiek ilsiesi... Aisku saleje irgi nereik s...o malt smile

tai gal galetum man sukurt kokia nors programele  ten namuose seip  dabar as dar namuose darau viska (veliau gal tik eisiu i sporto kluba) as darau kiekviena ryta , tai gal galetumman pasakyt ka tiksliau daryt ir kiek.pasiryzes vstangahanteliaistanga_v_rcool:cool:hanteliai:

Neprisijungęs

 
Mantas86
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-07-20
Žinutės: 2238
Atsiliepimai: 1

#393 2009-11-08 11:36

Re: Nuo ko pradėti?

darius122 rašė:

Mantas86 rašė:

darius122 rašė:


nu as valgau kiek  man norisi tiesiog nemanau akd nuo  valgymo labai daug priklauso manau priklauso tik nuo vizinio kruvio

Blogai atrodo.... Daugiausia ir priklauso kaip maitiniesi, kiek ilsiesi... Aisku saleje irgi nereik s...o malt smile

tai gal galetum man sukurt kokia nors programele  ten namuose seip  dabar as dar namuose darau viska (veliau gal tik eisiu i sporto kluba) as darau kiekviena ryta , tai gal galetumman pasakyt ka tiksliau daryt ir kiek.pasiryzes vstangahanteliaistanga_v_rcool:cool:hanteliai:

Cia pasiskaityk smile http://www.kulturizmas.net/forumas/view … amp;words=

Neprisijungęs

 
Nef
Naujas dalyvis
Vietovė: ALT/VLN
Registravosi: 2009-11-03
Žinutės: 43
Atsiliepimai: 0

#394 2009-11-08 22:27

Re: Nuo ko pradėti?

.

Paskutinį kartą taisė Nef (2014-02-24 15:48)

Neprisijungęs

 
kenis
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-29
Žinutės: 2585
Atsiliepimai: 6

#395 2009-11-09 07:59

Re: Nuo ko pradėti?

Nef rašė:

Sveiki vyrai! Neseniai cia uzsiregistravau ir turiu pagirti si foruma. Jau 2 savaite skaitau ir dar jauciu neipusejau big_smile
Labai vertingi patarimai pradedantiesiems ir pazengusiems. Dziugu, kad noriai dalinates patirtim, lenkiu galva alah smile
Taigi esu 21m. jaunuolis, 1.80 ugio, sveriu siuo metu ~76kg, vasara sveriau 81kg , bet cardio ir geriau subalansuota mityba padejo atsikratyt keliu kg..
Seniau esu sportaves pries kokius 4m. matesi rezultatas, vartojau rusiska proteina (kas db zinau, kad paskutinis meslas lol ) ir amino rugstis. Bet daugiausia itakos manau turejo mityba. Dabar vel labai susidomejau sportu ir zadu rimtai pradet!
As uz kokybe, o ne kiekybe, tad tikslas turet liesa ryskia raumenu mase, zinoma ir prieaugis reikalingas. Bet nezinau ar dabar pirma pradejus sportuot stengtis dar numesti kazkiek riebalionkes, ar geriau mase paaugint, palavint visus raumenis ir pan? smile Lauksiu patarimu, aciu alaus

Nera ka tau mest prie tokio svorio manau, augink mase.

Neprisijungęs

 
Nef
Naujas dalyvis
Vietovė: ALT/VLN
Registravosi: 2009-11-03
Žinutės: 43
Atsiliepimai: 0

#396 2009-11-09 11:05

Re: Nuo ko pradėti?

kenis rašė:

Nef rašė:

Sveiki vyrai! Neseniai cia uzsiregistravau ir turiu pagirti si foruma. Jau 2 savaite skaitau ir dar jauciu neipusejau big_smile
Labai vertingi patarimai pradedantiesiems ir pazengusiems. Dziugu, kad noriai dalinates patirtim, lenkiu galva alah smile
Taigi esu 21m. jaunuolis, 1.80 ugio, sveriu siuo metu ~76kg, vasara sveriau 81kg , bet cardio ir geriau subalansuota mityba padejo atsikratyt keliu kg..
Seniau esu sportaves pries kokius 4m. matesi rezultatas, vartojau rusiska proteina (kas db zinau, kad paskutinis meslas lol ) ir amino rugstis. Bet daugiausia itakos manau turejo mityba. Dabar vel labai susidomejau sportu ir zadu rimtai pradet!
As uz kokybe, o ne kiekybe, tad tikslas turet liesa ryskia raumenu mase, zinoma ir prieaugis reikalingas. Bet nezinau ar dabar pirma pradejus sportuot stengtis dar numesti kazkiek riebalionkes, ar geriau mase paaugint, palavint visus raumenis ir pan? smile Lauksiu patarimu, aciu alaus

Nera ka tau mest prie tokio svorio manau, augink mase.

Gal tu kolega ir teisus smile tikrai nesu storas, tik kad pilvas padengtas riebalais siek tiek..
Na kaip bebutu, thx cool

Neprisijungęs

 
darius122
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-11-06
Žinutės: 44
Atsiliepimai: 0

#397 2009-11-11 18:48

Re: Nuo ko pradėti?

Mantas86 rašė:

darius122 rašė:

Mantas86 rašė:


Blogai atrodo.... Daugiausia ir priklauso kaip maitiniesi, kiek ilsiesi... Aisku saleje irgi nereik s...o malt smile

tai gal galetum man sukurt kokia nors programele  ten namuose seip  dabar as dar namuose darau viska (veliau gal tik eisiu i sporto kluba) as darau kiekviena ryta , tai gal galetumman pasakyt ka tiksliau daryt ir kiek.pasiryzes vstangahanteliaistanga_v_rcool:cool:hanteliai:

Cia pasiskaityk smile http://www.kulturizmas.net/forumas/view … amp;words=

o klausyk tuiru toki klausima cia biski neitema skaiciau ten toj programoj kur man davej tai ten rasa  bicepsai 20ir tricepsai20 tai kaip suprast ? kad20 tai as suprantu tiek padaryt:/hmmsadhmmroll

Neprisijungęs

 
Mantas86
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-07-20
Žinutės: 2238
Atsiliepimai: 1

#398 2009-11-11 19:00

Re: Nuo ko pradėti?

darius122 rašė:

Mantas86 rašė:

darius122 rašė:


tai gal galetum man sukurt kokia nors programele  ten namuose seip  dabar as dar namuose darau viska (veliau gal tik eisiu i sporto kluba) as darau kiekviena ryta , tai gal galetumman pasakyt ka tiksliau daryt ir kiek.pasiryzes vstangahanteliaistanga_v_rcool:cool:hanteliai:

Cia pasiskaityk smile http://www.kulturizmas.net/forumas/view … amp;words=

o klausyk tuiru toki klausima cia biski neitema skaiciau ten toj programoj kur man davej tai ten rasa  bicepsai 20ir tricepsai20 tai kaip suprast ? kad20 tai as suprantu tiek padaryt:/hmmsadhmmroll

Na taip iseina 20 pakartojimu big_smile

Neprisijungęs

 
darius122
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-11-06
Žinutės: 44
Atsiliepimai: 0

#399 2009-11-12 20:45

Re: Nuo ko pradėti?

big_smilealahalahrock

Mantas86 rašė:

darius122 rašė:

o klausyk tuiru toki klausima cia biski neitema skaiciau ten toj programoj kur man davej tai ten rasa  bicepsai 20ir tricepsai20 tai kaip suprast ? kad20 tai as suprantu tiek padaryt:/hmmsadhmmroll

Na taip iseina 20 pakartojimu big_smile

ne nu as zinau kad 20 kartu nes 20x parasyta bet kai saka  20x trisepsu tai iseina kazkuria kuno dali ar ka tai kuo skiriasi bicepsai nuo tricepsu nepykit kad gaisinu jus durnais klausimais tie:hanteliai:stanga_v_rstanga:hanteliai:siog esu zalias ant sporto big_smile

Neprisijungęs

 
kingas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-09-01
Žinutės: 24
Atsiliepimai: 0

#400 2009-11-15 16:18

Re: Nuo ko pradėti?

Maciau kazkas rase kad va pradeda riskintys.
O yra kokiu kitu budu sportuot pvz masei ar ka, nes nelabai orentuojos.
Sportuoju jau apie 2 men ir mytiba sureguliavau( aisq ne super bet, 4 kart per diena valgau) nekaip normalios mases neigiju.
Tai gal kas nors galetu man paaiskinti kokiu dar budu yra sportuojant ir kaip.
Is anksto aciu.
Jai nesupratot klausimo bandysiu isaiskint kitaip.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net