Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

ramsteinas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-02-19
Žinutės: 12
Atsiliepimai: 0

#1 2009-02-19 20:50

Ateinu tam, kad ko nors pasiekčiau

Sveiki, miela kulturizmas.net bendruomene. Šis portalas yra tikrai perspektyvus, bei jo iniciatyva radau didelį "bagažą" atsakymų.

Taigi, apie save. Man 14 metų (negalvokit, kad aš koks durnas ar ką, kadangi gaunu iš daugelio žmonių tokią nuomonę, kad per anksti pradėjau sportuot, etc...). Treniruojuos jau keletą metų, buvo metų pertrauka, galvojau viską mesiu, tačiau ne... Gryžau... Štanginė + Mityba man labai padėjo, per neilgą laiką buvau pasiekęs gan gerą formą (pačiam taip neatrodė, tačiau iš aplinkinių pažiūrų, visi stebėjosi). Dabar štai jau mėnesį sportuoju vėl. Nepaisau savo amžiaus ribojimų, todėl renkuosi tai, ką renkasi kiti - train hard, go pro. Gal tai noras greičiau išryškėti, bet anyway, juk tai nepajovinga. Vartoju keletą cheminių medžiagų - kreatinas, proteinas, amino rūgštys, vitaminų ir mineralų kompleksas, animal pak, kalcium, ir visokie "vaikiški" vitaminai. Derinu mitybą, bet prisipažinsiu - valgau tai, ką mėgstu, žinoma, skiriu pirmenybę baltymams, bet tiesiog dar neesu pasiruošęs tam... Treniruotės išties nelengvos. Treniruojuosi 4 kartus per savaitę, maišau bazinius ir raumenų grupėm pratimus. Labiausiai mane traukia ryškūs bicepsai bei stambus kūnas. Sportuoju tam, jog sieju ateity ne kaip mėgėjas, o norėčiau ir užlipti ant pakylos, tačiau gal tai tik svajonės...
Kažkas apie mane:
Ūgis - ~170cm...
Svoris - 78kg.
Bicepsas - 32cm.
Spaudimas - nuo 50kg - galiu bent 15,20kg +
Daugiau nieko nematavęs, bet matomai matosi - stambus kūnas, ypač ryškūs bicepsai.

Manau, nesmerksit manęs už tokį mano požiūrį į visą tai, juk vis tai nenarkomanystė, ypač kai visą tai darai su saiku, ir kai jauti rezultatą. Nors kartais nemalonu per dieną "išplakti" per 20 tablečių

Neprisijungęs

 
CLuB
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-12-23
Žinutės: 1337
Atsiliepimai: 0

#2 2009-02-19 22:08

Re: Ateinu tam, kad ko nors pasiekčiau

Sveikas, viskas yra imanoma tik tam reikia pastangu, noro ir atsidavimo siam sportui smile maisto papildus tau kiek ankstoka vartoti, nuo 16 metu seip reiktu, na bet jei pradejai tiek to smile sekmes tau ir neisblestancio noro sportuoti, malonu girdeti kad toks jaunas zmogus taip rimtai ziuri i si sporta;]

Neprisijungęs

 
ramsteinas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-02-19
Žinutės: 12
Atsiliepimai: 0

#3 2009-02-19 22:18

Re: Ateinu tam, kad ko nors pasiekčiau

Na, dėl maisto papildų nesiginčyju, dar kiek ankstoka, tačiau progresas jaučiasi - pvž. kreatino pagalba per treniruotę jaučiu 40proc. mažesnį nuovargį, nei tuomet, kai jo nevartoju. Ir šiaip, nesiekiu kokių stebuklų, bet viskas įmanoma - su laiko ir noru smile

Neprisijungęs

 
ro_mka
Dažnas senbūvis
Vietovė: Londonas
Registravosi: 2008-11-10
Žinutės: 1141
Atsiliepimai: 3

#4 2009-02-19 23:52

Re: Ateinu tam, kad ko nors pasiekčiau

neprarask motyvacijos ir pasieksi viska ko nori wink sveikas prisijunges rock

Neprisijungęs

 
Eilinis16inis
Kalbus dalyvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2008-01-12
Žinutės: 94
Atsiliepimai: 0

#5 2009-02-20 12:16

Re: Ateinu tam, kad ko nors pasiekčiau

ramsteinas rašė:

Na, dėl maisto papildų nesiginčyju, dar kiek ankstoka, tačiau progresas jaučiasi - pvž. kreatino pagalba per treniruotę jaučiu 40proc. mažesnį nuovargį, nei tuomet, kai jo nevartoju. Ir šiaip, nesiekiu kokių stebuklų, bet viskas įmanoma - su laiko ir noru smile

Tiksliai 40%? Gal 43% kokius?

Neprisijungęs

 
ramsteinas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-02-19
Žinutės: 12
Atsiliepimai: 0

#6 2009-02-20 13:49

Re: Ateinu tam, kad ko nors pasiekčiau

Eilinis16inis rašė:

ramsteinas rašė:

Na, dėl maisto papildų nesiginčyju, dar kiek ankstoka, tačiau progresas jaučiasi - pvž. kreatino pagalba per treniruotę jaučiu 40proc. mažesnį nuovargį, nei tuomet, kai jo nevartoju. Ir šiaip, nesiekiu kokių stebuklų, bet viskas įmanoma - su laiko ir noru smile

Tiksliai 40%? Gal 43% kokius?

Jugi aš nekoks mokslininkas, kad taškas į tašką atitaikyčiau...

Neprisijungęs

 
CrowMan
Dažnas senbūvis
Vietovė: marijampole
Registravosi: 2008-02-24
Žinutės: 843
Atsiliepimai: 0

#7 2009-02-20 14:10

Re: Ateinu tam, kad ko nors pasiekčiau

sveikas prisijunges rock o gal tave kas nors is giminaiciu ar pazystamu zmoniu pastumejo link sio sporto ?

Neprisijungęs

 
ramsteinas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-02-19
Žinutės: 12
Atsiliepimai: 0

#8 2009-02-20 14:22

Re: Ateinu tam, kad ko nors pasiekčiau

CrowMan rašė:

sveikas prisijunges rock o gal tave kas nors is giminaiciu ar pazystamu zmoniu pastumejo link sio sporto ?

Vienas giminaitis buvęs lietuvos kultūrizmo čempionas, tai mane ir tas įtakojo smile

Neprisijungęs

 
CrowMan
Dažnas senbūvis
Vietovė: marijampole
Registravosi: 2008-02-24
Žinutės: 843
Atsiliepimai: 0

#9 2009-02-20 15:02

Re: Ateinu tam, kad ko nors pasiekčiau

ramsteinas rašė:

CrowMan rašė:

sveikas prisijunges rock o gal tave kas nors is giminaiciu ar pazystamu zmoniu pastumejo link sio sporto ?

Vienas giminaitis buvęs lietuvos kultūrizmo čempionas, tai mane ir tas įtakojo smile

na as taip ir pagalvojau smile tai sekmes siekiant uzsibreztu tikslu nykstys

Neprisijungęs

 
gicas500
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2008-11-27
Žinutės: 53
Atsiliepimai: 0

#10 2009-02-26 12:39

Re: Ateinu tam, kad ko nors pasiekčiau

sekmes,tokiuose metuose pradejes jei intensiviai ir noriai dirbsi tikrai pasieksi aukstumas stanga nykstys

Neprisijungęs

 
linas007
Naujas dalyvis
Vietovė: jurbarkas
Registravosi: 2008-03-02
Žinutės: 14
Atsiliepimai: 0

#11 2009-02-26 21:34

Re: Ateinu tam, kad ko nors pasiekčiau

sweikas  ir sekme sporte:stanga stanga

Paskutinį kartą taisė linas007 (2009-02-26 21:35)

Neprisijungęs

 
NationLT
Kalbus dalyvis
Vietovė: Radviliškis
Registravosi: 2009-01-12
Žinutės: 58
Atsiliepimai: 0

#12 2009-03-17 20:52

Re: Ateinu tam, kad ko nors pasiekčiau

Hmh .. man ir 14metu .. sportuoju jau puse metu.. tik nieko nenaudoju.. spaudimas panasus 50++KG..
Nu tiesiog galiu palinketi sekm4s ir nepasiduoti..  stanga_v_r nykstys

Paskutinį kartą taisė NationLT (2009-03-18 15:43)

Neprisijungęs

 
cappie
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-03-20
Žinutės: 16
Atsiliepimai: 0

#13 2009-03-17 21:46

Re: Ateinu tam, kad ko nors pasiekčiau

Sveikas, as manyciau gal kad tokiuose metuose per stiprius papildus vartoji, na cia tik mano nuomone smile o seip sekmes sporte, bei tobulejant smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net