Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Creative_ltu
Naujas dalyvis
Registravosi: 2006-03-02
Žinutės: 2
Atsiliepimai: 0

#1 2006-03-02 00:15

Kokius papildus pasirinkiti?

Suprantu, kad klausimas turetu buti uzduotas kokiam asmeniniam treneriui ar panasiai, bet gal atsiras geranorisku pataraeju ir cia. Nusprendziau, pradeti koreguoti savo figura (gal kiek per velai    )  . Man 23 metai  ugis 183cm; svoris 92 kg.; niekada nesu vartojes jokiu preparatu, ir nesu uzsiemes jokiu sportu , isskyrus aktyvu krepsini pries kokius 4 metus. Siaip is prigimties esu stambiu kaulu, ir stambaus sudejimo, tik kelios bedos mano manymu kurias as pats noreciau pakoreguoti :  noretusi uzsiauginti raumenis ant ranku ir sustambinti jas , bei numesti reibaliukus nuo pilvo. Siaip ju daug ten lyg ir nera, bet vistiek noretusi igauti sioki toki presiuka. Suprantu kad pasiulysit eiti i koki sporto kluba ir ten man viskas bus isaiskinta ir patarta. B et beda yra ta , kad as esu uzsienyje, gyvenu tokiam kaimiukstyje, kur abejoju ar galeciau rasti nors koki kluba. Taigi KLAUSIMAS: nusprendziau internete uzsisakyti UNIVERSAL ANIMAL CUTS, kad deginti riebalus, ir UNIVERSAL ANIMAL NITRO kad sportuojant greiciau atsigautu raumenys. Prasau smarkiai neteisti jei nusikalbejau , nes primenu jog esu visiskai "ZALIAS" sioje srityje, bet tikrai norintis pradeti keisti savo formas, kad ir siek tiek per velai   Aciu is anksto visiems kurie nepatinges perskaityti ir patarti.

Neprisijungęs

 
Vitamin_C
Administratorius
Registravosi: 2006-01-25
Žinutės: 1612
Atsiliepimai: 2

#2 2006-03-02 06:26

Re: Kokius papildus pasirinkiti?

Šiuo atveju jei tik pradedi sportuoti, nepriklausomai nuo tavo tikslu pvz ar nori numesti svorio, arba užauginti jį,  niekada iškarto vien nuo to nėra pradedama. Pvz norint jį numesti, iškarto nuo dietų dar nereikia pradeti, taip pat kaip ir su masės auginimu, kaip ir pačios treniruotės jei tik pradedi, nuo to iškarto irgi neprasideda. Iš pradžiu reikia padirbti bendrai visoms grupėms, apytiksliai nuo 1 iki 3 gal kokius mėnėsius, kad pripratinti savo kūną prie svoriu, jei anksčiau jis su jais nėra dirbęs. Nes staigiai nieko nebūna, ypač šitame sporte, kad jis gerai tave pakeistų reikia laiko. Pats savo pradžioje buvau pradejęs išvis nuo paprastų hantelių, kitą mėnėsį jau perejau prie štangos.. Sudariau sau programą bendrai kad pradirbinėti iš pradžiu visas grupės. Tuo metu taip pat kaip ir tu neturėjau jokių trenerių, pats viskuo savarankiškai pradejau daug domėtis, ir jau nuo tada pradejau būti pats savo kūno meistas smile nors dar reikalingų sau žinių turėjau nedaug. Patarčiau nežiūrėti į papildus kaip vos ne į pagrindinį šio sporto stebuklą, (bent pradžioje juos tikrai dar nevartočiau) nes jie patys visko už tavę dar nepadarys. Pvz kad ir vartojant tuos cuts, ir jei valgysi tokį maistą kuris bus daugiau skirtas masės auginimui, tai juos vartosi tik veltui, todėl pirmiausiai reikia gero ir suderinto maisto, ir aišku atitinkamų pagal tai treniruočių. Nenoriu labai mokinti, tik pasakiau iš savo nuomonės, bandyk viską taip pat rasti kas tau labiau tinka ir pats. Sekmės

Neprisijungęs

 
minis
Administratorius
Registravosi: 2006-01-25
Žinutės: 2291
Atsiliepimai: 5

#3 2006-03-02 08:24

Re: Kokius papildus pasirinkiti?

Kaip ir minėjo Vitamin_C, pradžioje pasportuok be papildų, tam kad pripratintum save prie svorių. Pirmas kelias savaites siūlyčiau išvis jokių papildų. Paskui gali pasiimti tavo jau minėtus Animal Nitro ir kokių baltymų. O praėjus porai mėnesių, prijunk Animal Cuts ir prisivesk kokia dietą sau pasilaikyti, nes kitaip numesti riebaliuką nežinau efektyvių būdų. Aišku galimas ir kitoks variantas, tarkim iškart pradėt vartot papildus, bet labai abejoju ar pajusi koki efektą, nes organizmas gaus papildų, o kur juos jam panaudot nebus aišku. Taigi viską išvarysi į tuoletą ir liksi be efekto wink Beto prie viso to, teks pasirinkti labiau kardio treniruotes, kad daugiau deginti kalorijas ir tuo pačiu tirpdyti riebalus.

Neprisijungęs

 
Vitamin_C
Administratorius
Registravosi: 2006-01-25
Žinutės: 1612
Atsiliepimai: 2

#4 2006-03-02 18:30

Re: Kokius papildus pasirinkiti?

Dar vėl šiek tiek pridursiu dėl tų papildų. Animal nitro vistiek yra stiprus ir gerų aminų dozių produktas, todėl jei jau sportą iškarto pradeti ir nuo panašių papildų, tai tada jau kuo galėsi nustebinti savo organizmą veliau? Ir jei jau ragausi stipresnės sudeties produktus, tai kažyn ar bus garantija jog jie tau tokiu pat poveikiu gales veikti visada ir ateityje. Bet žinoma čia yra kiekvieno reikalas ką rinktis ir ką bandyti eksperementuoti

Neprisijungęs

 
Antakis
Naujas dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-03-21
Žinutės: 8
Atsiliepimai: 0

#5 2006-03-21 20:42

Re: Kokius papildus pasirinkiti?

Sveiki. Pradžiai, forumas tikrai su labai daug informacijos, kas svarbiausia - su padėti pasiryžusiais žmonėmis, kas yra labai pagirtina. Šaunu. Dabar prie reikalo. Pradėjau sportuot, neseniai, gal kokie du trys mėnesiai. Anksčiau nebuvau sportaves, bet va pagaliau nutariau jog tikrai reikia ir pats jaučiuosi daug geriau. Tai va...jaučiu kad esu sutvirtėjęs nei pirmą kartą darydamas, kas man tikrai pakelia ūpą treniruotis, tai toks malonus jausmas, na patys suprantat. Vat, norėčiau jūsų kaip profesonalų paklausti dėl mitybos, papildų ir t.t.. Taip, apie tai kalbėta labai daug, tačiau kaip daug kur perskaitau: "valgyt daug to, valgyk daug ano, valgyt dar daugiau to" Paprasčiausiai tada pasimeti, nežinai nuo ko pradėt, o kai pagalvoji, tai tavo diena vos ne turi būti vien valgymas. Taip man netinka...tiksliau tikrai nepavyksta. Dabar kolkas vartoju tik proteiną "Whey Protein" ir amino rūgštis "Universal amino 1900", žinau, galbūt jau paskubėjau su tais vartojimais, na bet manau jie man nieko blogo nepadarys. Vat, o dabar klausimėliai. Pats asmeniškai noriu priaugt, reikia svorio, raumenys manau su laiku užaugs. Kadangi esu dirbantis, tai su mityba nelabai jau ir gausis, todėl norėčiau jūsų paklausti, vistiek daugiau žinot, pats kai paskaitysiu, nenuskaitysiu, nusipirksiu o vėliau gailėsiuos. O paklaust noriu dėl papildų, kokius reikėtų varot, manau reikia juos pradėt, kokie ten yra, "mass gaineriai"? Ką dar patartumėt? Kretiną? Proteiną su amino rūgštimis ir toliau vartot?

Ačiū už atsakymus, nors suprantu, jog kartais tokie klausimai "užknisa", tačiau forumas yra forumas, vėliau šitą temą galima bus dėt kaip pavyzdį. Šiaip ar taip, jei kas nepasididžiuosit atsakyt, busiu labai dėkingas. Ačiū.

Neprisijungęs

 
Vitamin_C
Administratorius
Registravosi: 2006-01-25
Žinutės: 1612
Atsiliepimai: 2

#6 2006-03-22 10:39

Re: Kokius papildus pasirinkiti?

Antakis rašė:

Sveiki. Pradžiai, forumas tikrai su labai daug informacijos, kas svarbiausia - su padėti pasiryžusiais žmonėmis, kas yra labai pagirtina. Šaunu. Dabar prie reikalo. Pradėjau sportuot, neseniai, gal kokie du trys mėnesiai. Anksčiau nebuvau sportaves, bet va pagaliau nutariau jog tikrai reikia ir pats jaučiuosi daug geriau. Tai va...jaučiu kad esu sutvirtėjęs nei pirmą kartą darydamas, kas man tikrai pakelia ūpą treniruotis, tai toks malonus jausmas, na patys suprantat. Vat, norėčiau jūsų kaip profesonalų paklausti dėl mitybos, papildų ir t.t.. Taip, apie tai kalbėta labai daug, tačiau kaip daug kur perskaitau: "valgyt daug to, valgyk daug ano, valgyt dar daugiau to" Paprasčiausiai tada pasimeti, nežinai nuo ko pradėt, o kai pagalvoji, tai tavo diena vos ne turi būti vien valgymas. Taip man netinka...tiksliau tikrai nepavyksta. Dabar kolkas vartoju tik proteiną "Whey Protein" ir amino rūgštis "Universal amino 1900", žinau, galbūt jau paskubėjau su tais vartojimais, na bet manau jie man nieko blogo nepadarys. Vat, o dabar klausimėliai. Pats asmeniškai noriu priaugt, reikia svorio, raumenys manau su laiku užaugs. Kadangi esu dirbantis, tai su mityba nelabai jau ir gausis, todėl norėčiau jūsų paklausti, vistiek daugiau žinot, pats kai paskaitysiu, nenuskaitysiu, nusipirksiu o vėliau gailėsiuos. O paklaust noriu dėl papildų, kokius reikėtų varot, manau reikia juos pradėt, kokie ten yra, "mass gaineriai"? Ką dar patartumėt? Kretiną? Proteiną su amino rūgštimis ir toliau vartot?

Ačiū už atsakymus, nors suprantu, jog kartais tokie klausimai "užknisa", tačiau forumas yra forumas, vėliau šitą temą galima bus dėt kaip pavyzdį. Šiaip ar taip, jei kas nepasididžiuosit atsakyt, busiu labai dėkingas. Ačiū.

Malonu matyti gerus atsiliepimus apie forumą smile
Taip, tie vartojimai nieko blogo aišku nepadarys, bet jie taip pat nepadarys ir stebuklų (kas irgi buvo dažnai paminėta). Ir kaip buvo irgi jau sakyta, visa beda gali būti ir tame, kai papildus bando vartoti su tokiu nusiteikimu kaip maistą, o maistą kaip papildus smile Ypač pradžioje reikia žiūrėti ne į papildus, o į labai gerai sudarytą mitybą, kurią kaip tik labai rimtai nenori priimti pradedantieji, nes juk apie papildus ant tiek gražiai visko prirašo, kad gali susidaryti toks įspūdis, jog tai yra pats pirmas bazinis principas apskritai sporte. O ištikrųjų reikėtų (pradžioje) domėtis ne papildų aprašymais, o maistinėmis medžagomis, koks produktas naudingas, koks ne, koks naudingesnis tau, o koks mažiau naudingesnis, koks ir kokią turi sudėtį ir tt. Todėl nematyčiau naudos tame, kad jau iškarto nuo pradžios pratinti save iškarto prie papildų, užtektų pradžiai ir kokių multivitaminų, dar imdavau labai dažnai alaus mieles + Vit. C, tai ir apetitas labai gerėdavo. Jei nori mases - reikia valgyti ir daug, kad organizmas priprastų prie kitokio ritmo ir eitų į augimą, o ne stovėtų vietoje, jei to nedarysi. Jei imi proteiną, tada reikia pasirūpinti kad mityboje būtų pakankamai angliavandenių, ir aiškų daugiau kalorijų, šiek tiek daugiau negu juos sudegini, nes vien iš baltymo mases negausi. Kreatiną kol kas geriau atidek, nes po ilgesnio stažo jis duotų geresnę naudą negu pradžioje, nors apie jį ir rašo jog jis geras ir tiems kas pradeda sportuoti, bet mano manimu tikrai geriau veliau, nes iškart jis ten vistiek "įspūdingų kalnų" neužaugins, o kai jau pasportuosi ilgiau, tai jis labiau padės. Jei domina gaineriai, gali ką nors pažiūrėti iš cytogen hypermass5000, ar ultimate muscle juice (kas nors tokio), bet kaip ir sakiau, tavo vietoje geriau žiūrėčiau į maistą, o ne į gainerius smile

Neprisijungęs

 
Antakis
Naujas dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-03-21
Žinutės: 8
Atsiliepimai: 0

#7 2006-03-26 18:58

Re: Kokius papildus pasirinkiti?

Oho... smile Tai tvarkoj, kretiną atidedu vėliau, kaip supratau, dabar jis man nėra reikalingas visiškai. Dėl mitybos tvarkoje, reikės pasiskaityt duotąjį tekstą.

Dabar dar klausimukas. Kaip čia su tuo alkoholiu? Ar jo išvis negalima vartot, ar savaitgalį porą butelių alaus išlenkimas tai jau yra negerai? Ar čia kalbama jau apie stipriuosius? Beje, kas atsitinka, kai po gausaus alkoholio vartojimo bandai vėl sportuot? Ačiū už atsakymus.

Neprisijungęs

 
SKULL
Dažnas dalyvis
Vietovė: Alisos "Stebuklų šalis"
Registravosi: 2006-01-27
Žinutės: 347
Atsiliepimai: 1

#8 2006-03-26 19:11

Re: Kokius papildus pasirinkiti?

Alchogoli vartodamas prarandi labai daug skysciu ir netgi vartojant paprasta "nekalta" alu :> Ypac alchogolis blogis jei vartoji kretina, nes tai 2 vienas su kitu nesutaikomi dalykai. Aplamai jie kazko sieki, ilgai nesigilink ir nevartok jokio alchogolinio gerimo visai. Nu nebent per gimtadieni bet ir tai labai nedaug smile

Neprisijungęs

 
Antakis
Naujas dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-03-21
Žinutės: 8
Atsiliepimai: 0

#9 2006-03-26 19:17

Re: Kokius papildus pasirinkiti?

O...matai, pasirodo visai negalima sad O skysčiai kaip suprantu yra būtini sportuojant? Vakar išmaukiau buteliuką su čipsais...musiet tai buvo paskutinis kartas. O pats, neketinu tapti "groznu" kultūristu, noriu gražaus kūno. Dėkui nepatingėjusiems atsakyt smile

Neprisijungęs

 
Vitamin_C
Administratorius
Registravosi: 2006-01-25
Žinutės: 1612
Atsiliepimai: 2

#10 2006-03-26 19:54

Re: Kokius papildus pasirinkiti?

Dar nebuvo paminėtas vienas iš svarbiausių pašalinių poveikių derinant alkoholį ir sportą. Tai yra širdis. O su širdim turbut jau nereikia pasakoti kad juokauti tikrai geriau nepradėt. Šitą jau sakau ne tik iš kur nors kažką perskaityto, bet jau ir iš atsitikimo realybėje, kuris tai patvirtino. Pasėkmės viso šito kiek žinau buvo nekokios. Tad jei kalbėti apie kokį išgėrimą ir jei sportuoji, tai retkarčiais ir saikingas alkoholio vartojimas net bus į naudą, bet tik jei savo ribose.
O skysčiai sportuojant yra labai svarbus. Yra rekomenduojama per dieną išgerti vandens bent apie 1,5-2l. Ir nors neketini kaip sakai tapti "groznu" kultūristu, bet taisiklingų principų vistiek reikia laikytis

Neprisijungęs

 
Antakis
Naujas dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-03-21
Žinutės: 8
Atsiliepimai: 0

#11 2006-03-26 23:18

Re: Kokius papildus pasirinkiti?

Na va..dabar aišku jau ir su alkoholiu smile Dar norėčiau grįžti prie mitybos. Kaip supratau, turbūt vos ne pagrindinis dalykas yra Kolorijos.

Kiekvienos paros visų energijos resursų perteklius, turi būti ne mažesnis kaip 500 kalorijų. Pagal profesionalų nuomonę, garantuotas augimas prasideda nuo pertekliaus 1000 ir netgi 1500 kalorijų. Jie žino ką sako

Kaip visa tai pasiskaičiuot? Kaip sužinot, kiek jau kolorijų suvartojai šiandien? Gal yra tokie dalykai, kaip maisto kolorijų lentelės, kad va tarkim patys koloringiausi maistai. Tada tarkim jų užvalgai kas antrą dieną, gauni tą perteklių ir jau kaip ir pradžia augimui. Ar čia ne taip viskas paprasta?


Įprastai maisto pakaitalų sudėtyje būna 40g proteino, ir 25-30g angliavandenių vienai porcijai. Viena porcija jums turi galimybę kompensuoti praleistus pietus arba vakarienę. Dauguma mano kad angliavandenių porcijoje yra nepakankamai, ir todėl sumaišo pakaitalą ne su vandeniu, o su pienu ir tt. Arba užvalgo su bandele.

Va, super. Būtent to ir ieškojau. Kaip jau minėjau, kad kartais tiesiog dėl laiko stokos nepavyksta deramai "užkirst", tai kaip manot, ar su tais papildais galima atsigriebt ir gaut tai, ko negavai tą dieną? Tarkim užvalgai šiek tiek silpniau, vėliau užvalgai maisto papildų ir gauni tau tinkamą dozę. Ar čia vėl aš per lengvabūdiškai mastau?

Ačiū.

Neprisijungęs

 
Antakis
Naujas dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-03-21
Žinutės: 8
Atsiliepimai: 0

#12 2006-03-30 20:58

Re: Kokius papildus pasirinkiti?

Hmm..gal kas galėtų atsakyti? Tada tikrai atsikabinu.

Neprisijungęs

 
minis
Administratorius
Registravosi: 2006-01-25
Žinutės: 2291
Atsiliepimai: 5

#13 2006-03-30 21:23

Re: Kokius papildus pasirinkiti?

Norint pasiekti rezultatų kiekvieną dieną turi gauti papildomų kalorijų. Jei trūksta angliavandenių/baltymų juos būtina papildyti maisto papildais. Bet maisto jais pakeisti negalima!

Produktų sudėtis ir energetinė vertė: http://www.kulturizmas.net/mityba/p2_articleid/43

Neprisijungęs

 
Vitamin_C
Administratorius
Registravosi: 2006-01-25
Žinutės: 1612
Atsiliepimai: 2

#14 2006-03-31 20:56

Re: Kokius papildus pasirinkiti?

Antakis rašė:

Kaip visa tai pasiskaičiuot? Kaip sužinot, kiek jau kolorijų suvartojai šiandien? Gal yra tokie dalykai, kaip maisto kolorijų lentelės, kad va tarkim patys koloringiausi maistai. Tada tarkim jų užvalgai kas antrą dieną, gauni tą perteklių ir jau kaip ir pradžia augimui. Ar čia ne taip viskas paprasta?

Taip, yra lentelės, ir maždaug gali ką nors vieną ar kitą primesti (ta prasme ką vartoji). Taip pat ir nepamiršk kad juk ir ant pačių kokių nors produktų buna nurodyti maistinės vertės duomenys.

Antakis rašė:

Va, super. Būtent to ir ieškojau. Kaip jau minėjau, kad kartais tiesiog dėl laiko stokos nepavyksta deramai "užkirst", tai kaip manot, ar su tais papildais galima atsigriebt ir gaut tai, ko negavai tą dieną? Tarkim užvalgai šiek tiek silpniau, vėliau užvalgai maisto papildų ir gauni tau tinkamą dozę. Ar čia vėl aš per lengvabūdiškai mastau?

Ačiū.

Maisto pakaitalai tavo atveju yra tikrai nelabai tinkami. Pagal savo paskirtį jie taip pat gali būti labiau skirti reljefo ciklams, ar kaip tik norint numesti svorį (taip netgi rašoma aprašymuose), o ne užauginti jį. Žinoma jei tavo maisto porcijos yra suskirstytos maždaug 6-7 kartams per dieną, tada jie pvz dienos metu išgersi tokį kokteilį ir kuo nors užkasi, nebus blogai, bet yra dar taip pat ir kitas klausimas, ar tau tikrai bus verta tiek išlaidauti tiems maisto pakaitalams. Ir jei tau maisto nebus pakankamai, pakaitalas tau jo tikrai nekompensuos, jei tavo tikslas yra užauginti svorį. O norint tai padaryti, turi turėti irgi tam taisykles, kurios tam padės. Kaip ir minėjau, tau turi būti mažai to kad pakankamai maistinių medžiagų, bet jos turi būti kažkiek net ir viršijamos (negu sudegini sportuodamas), o jei bus kitaip, tada tikrai gali mažai ko tikėtis. Kai tau maistinių medžiagų bus nepakankamai, tuo metu organizmas bandys juos semti iš tavęs pačio, katabolizmo procesas ardys tavo raumenis, tokiu atveju papildomai ir sportas tau neš ne naudą, o tik žalą. Valgyti nepakankamai jokiu budu negalima, net netgi norint numesti svorį.

Neprisijungęs

 
Karolis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2006-06-27
Žinutės: 1
Atsiliepimai: 0

#15 2006-06-27 23:13

Re: Kokius papildus pasirinkiti?

As jau sportuoju 4men.Man 14m ir noriu nusipirkt proteina ar neperanksti nuo tokiu metu wartot?

Neprisijungęs

 
Vitamin_C
Administratorius
Registravosi: 2006-01-25
Žinutės: 1612
Atsiliepimai: 2

#16 2006-06-27 23:34

Re: Kokius papildus pasirinkiti?

Proteinas tokiame amžiuje nekenktų, čia beveik tas pats kaip ir pasidaryti baltyminį kokteilį iš jogurto ir varškės. O reikalingas jis tau kaip priedas ar ne, čia jau spręsk iš bendro baltymų kiekio vartojimo per dieną tavo mityboje.

Neprisijungęs

 
minis
Administratorius
Registravosi: 2006-01-25
Žinutės: 2291
Atsiliepimai: 5

#17 2006-06-28 08:34

Re: Kokius papildus pasirinkiti?

Karolis rašė:

As jau sportuoju 4men.Man 14m ir noriu nusipirkt proteina ar neperanksti nuo tokiu metu wartot?

Mano asmeninė nuomonė - pamiršk tuos papildus tokiame amžiuje. Geriau tuos pinigus išleisk gerai mitybai - daržovėms, vištienai ir pan.

Neprisijungęs

 
shiauryz
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2006-06-02
Žinutės: 245
Atsiliepimai: 0

#18 2006-06-28 10:53

Re: Kokius papildus pasirinkiti?

kad nors kas penktas žmogus kuriam patari paklausytų tavo nuomonės, ir pasidomėtų tuo ką daro......

Neprisijungęs

 
Gedutis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2006-07-19
Žinutės: 4
Atsiliepimai: 0

#19 2006-07-21 15:22

Re: Kokius papildus pasirinkiti?

kazkur skaiciau kad valgyt kazkokiu tai maisto produktu negalima po treniruotes tai noreciau suzinot kaip ten yra. Jei kazkur jau apie tai rasyta buvo sitam forume tai prasau duokit linka. Aciu

Neprisijungęs

 
minis
Administratorius
Registravosi: 2006-01-25
Žinutės: 2291
Atsiliepimai: 5

#20 2006-07-21 18:03

Re: Kokius papildus pasirinkiti?

Galima valgyti viską kas lengvai virškininama (čia būtent po treniruotės 10 minučių tarpe).

Neprisijungęs

 
Kukas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2006-07-28
Žinutės: 1
Atsiliepimai: 0

#21 2006-07-28 23:20

Re: Kokius papildus pasirinkiti?

Nu man 15. Ugis mano 176 sveriu 60 +/- 2 kg. Tevas nemazas 195 cm. Mama - 175 cm. Pac savo isvaizda esu nepatenkintas sad sonkauliai issikise ir pan. Sporto salese lankaus ~2 metus pasyviai nu vasara aktyviau vaikstau. Bet igryso ten vaiksciot ir matyt kad nesikeiti. Noreciau truputuka sustambet gal truputuka raumenuku priaugt, kaip su maisto papildais ? Treneris sake kad jau galima vartot maisto papildus mano amziuje. Bet man idomu ar toliau tarkim plates peciai.. Gal patartumet kokiu maisto papildu ? Su sveikata viskas ok. Ar dar augciau jei nedaryciau ten tarkim stumimu kojomis, pasistiebimu, pritupimu su stanga.. ?

Labai aciu, siuo metu negaliu kreiptis i sporto klubo trenerius todel klausiu cia.

Neprisijungęs

 
TZR
Dažnas senbūvis
Vietovė: DK
Registravosi: 2006-02-18
Žinutės: 1529
Atsiliepimai: 0

#22 2006-07-29 06:37

Re: Kokius papildus pasirinkiti?

Kukas rašė:

Nu man 15. Ugis mano 176 sveriu 60 +/- 2 kg. Tevas nemazas 195 cm. Mama - 175 cm. Pac savo isvaizda esu nepatenkintas sad sonkauliai issikise ir pan. Sporto salese lankaus ~2 metus pasyviai nu vasara aktyviau vaikstau. Bet igryso ten vaiksciot ir matyt kad nesikeiti. Noreciau truputuka sustambet gal truputuka raumenuku priaugt, kaip su maisto papildais ? Treneris sake kad jau galima vartot maisto papildus mano amziuje. Bet man idomu ar toliau tarkim plates peciai.. Gal patartumet kokiu maisto papildu ? Su sveikata viskas ok. Ar dar augciau jei nedaryciau ten tarkim stumimu kojomis, pasistiebimu, pritupimu su stanga.. ?

Labai aciu, siuo metu negaliu kreiptis i sporto klubo trenerius todel klausiu cia.

Per 2 metus jau tikrai turėjai ryškiai pasikeisti..į salę aktyviau reikėtų eiti žiemą, o ne vasarą....maisto papildai....pirmiausia reikia valgyti maistą, kad jį papildytum papildais...Bet šiaip galėtum  nusipirkti(jei kišenė leidžia) Gliutamino, kreatino ir išrūgu baltymų...
Petukai nebelabai tau platės...aiškų, jei ant jų užaugs raumenų, jie atrodis platesni..truputi įmanoma juos ištampyti..jei neklystu prisitraukimai Šiek tiek suteikia šį efektą...taip pat puloveris geras dalykas didinantis krūtinės ląstą...
Dabar dėl augimo...ištikrųjų ne visiem pasitaiko tas stuburą apkraunančių pratimų poveikis auginui...skaičiau straipsnį kuriame buvo rašoma, kad einan miegoti iki 00:00 dar veikia augimo hormonas, vėliau nuėjus miegoti jau aukštesnis nebebūsi...taigi poilsis yra labai svarbus dalykas.

Neprisijungęs

 
Vitamin_C
Administratorius
Registravosi: 2006-01-25
Žinutės: 1612
Atsiliepimai: 2

#23 2006-07-29 06:47

Re: Kokius papildus pasirinkiti?

Kukas rašė:

Nu man 15. Ugis mano 176 sveriu 60 +/- 2 kg. Tevas nemazas 195 cm. Mama - 175 cm. Pac savo isvaizda esu nepatenkintas sad sonkauliai issikise ir pan. Sporto salese lankaus ~2 metus pasyviai nu vasara aktyviau vaikstau. Bet igryso ten vaiksciot ir matyt kad nesikeiti. Noreciau truputuka sustambet gal truputuka raumenuku priaugt, kaip su maisto papildais ? Treneris sake kad jau galima vartot maisto papildus mano amziuje. Bet man idomu ar toliau tarkim plates peciai.. Gal patartumet kokiu maisto papildu ? Su sveikata viskas ok. Ar dar augciau jei nedaryciau ten tarkim stumimu kojomis, pasistiebimu, pritupimu su stanga.. ?

Labai aciu, siuo metu negaliu kreiptis i sporto klubo trenerius todel klausiu cia.

Šiaip 2 metai nėra jau taip ir mažai kad per tokį laikotarpį būtų galima pakoreguot savo išvaizdą ir pasikeist. Jei viską darai teisingai, jau pokyčiai gali būti pastebimi net ir po 3 mėnesių. Tik dar kaip jau ir kitoj temoj buvo minėta, daug taip pat priklauso nuo to, kokiam amžiuje gali pradėti. Šiuo atvėju jei butum vyresnis (pvz pradėjęs nuo kokių 17-18) rezultatai galėtų būti skirtingi. Bet nieko irgi negalima spėlioti nes neaišku kokiais tempais apskritai vystaisi. Jei net per tiek laiko užsistovejei vietoje, ieškok klaidų pirmiausiai savo mityboje, paskui tame ar užtenka poilsio, ir tame, kokios yra treniruotės. Nes jei viską darai beveik idealiai, tada nelabai norisi tikėti kad yra toks atvėjis. Dabar apie papildus.  Papildai gali padėti tiems, kam pirmoje vietoje bus gerai sudarytas dienos maistas, tad siūlyčiau pirmiausiai pradėti tik nuo jo, o ne nuo reklaminių papildų aprašymų. Vartot gal ir būtų galima, bet jei ir toliau darysi tokias klaidas, tik be reikalo išmesi pinigus ir bus tas pats kai nieko. Ūgis ne visada gali priklausyti ar darysi pritūpimus ar dar pan. pratimus, kiek tau gali būti duota genais, tiek gali ir turėti. Nors reikia turėti omeny kad ir štangos kažkiek gali pristabdyti ūgį, bet žinoma ne visiškai

Neprisijungęs

 
Universal
Naujas dalyvis
Registravosi: 2006-08-20
Žinutės: 28
Atsiliepimai: 0

#24 2006-08-20 14:44

Re: Kokius papildus pasirinkiti?

Nu ka sportuoju apie 7 menesius man paciam 16. Ar verta man butu pasimt koki animal paka ? Nesusigadinciau sveikatos tokiu metu budamas?

Neprisijungęs

 
funky
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-08-05
Žinutės: 926
Atsiliepimai: 0

#25 2006-08-20 15:12

Re: Kokius papildus pasirinkiti?

animal pak dar gali imti ir amino rukstis bei proteina su creatinu jeigu naudosi pagal paskirti kai nurodyta big_smile tai tikrai turetu tau padet smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net