Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

mergytia
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-10-16
Žinutės: 296
Atsiliepimai: 0

#851 2008-11-22 16:56

Re: Svorio metimas

rythukaz rašė:

super rašė:

rythukaz rašė:

kaip man numest koke 6-7kg bet nesiderinus mitybos nes nelabai yra galimybiu valgau ka mama padaro visiem nes man atskirai niekas nieko nedaris ir nepirks:D tai va galvoju gal galit padet kaip numest kelis kilogramus be mitybos jei iseis :)gal kokiu papildu nusipirkt ar ka?i sporto kluba einu 4 kartus per savaite.

pats pirkis maista smile

tai gi ir klausiu ar be maisto iseis kas nors?

ne maistas 70 % sportas 30%

Neprisijungęs

 
super
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-07-21
Žinutės: 659
Atsiliepimai: 0

#852 2008-11-23 12:39

Re: Svorio metimas

rythukaz rašė:

super rašė:

rythukaz rašė:

kaip man numest koke 6-7kg bet nesiderinus mitybos nes nelabai yra galimybiu valgau ka mama padaro visiem nes man atskirai niekas nieko nedaris ir nepirks:D tai va galvoju gal galit padet kaip numest kelis kilogramus be mitybos jei iseis :)gal kokiu papildu nusipirkt ar ka?i sporto kluba einu 4 kartus per savaite.

pats pirkis maista smile

tai gi ir klausiu ar be maisto iseis kas nors?

numirt iseis.

Neprisijungęs

 
Donar
Naujas dalyvis
Vietovė: Jonava
Registravosi: 2008-11-30
Žinutės: 5
Atsiliepimai: 0

#853 2008-12-05 21:42

Re: Svorio metimas

Sveiki, norėčiau pasiklaust apie svorio metima. Sportuot pradėjau prieš pora savaičių ir  iškilo vienas klausimas dėl riebalų. Sveriu apie 90kg ir kaip mano amžiui tai yra šiek tiek perdaug, todėl norėčiau jų atsikratyt kad ateitį nuo praleisto laiko sporto salėje kas nors matytusi. Kokiais budais ir kaip geriausia butu numest man svorio? Kaip naujokas dar nelabai nusimanau apie visus baltymus ir angliavandenius drystu manyt kad vienas iš sprendimų būtų- teisingai pasirinkti maistą, nes prieš pradedant sportuot y maista nelabai kreipiau dėmesį.

Neprisijungęs

 
super
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-07-21
Žinutės: 659
Atsiliepimai: 0

#854 2008-12-05 21:45

Re: Svorio metimas

nieko tau cia naujo ir nepaiaskinsiu ,bet taip i maista reikia grieztai ziureti ,manau kad turetum pasiskaityti temas susijuses su mityba su kadrio treniiruotemis ,susidarysi mityba palei save ir parasyk cia savo mitybos plana ,ziuresim ir padesim jei bus kas blogai.Tai belieka tau skaityti foruma igauti naudingu patarimu ,bei ziniu ,tai sekmes smile

Neprisijungęs

 
Donar
Naujas dalyvis
Vietovė: Jonava
Registravosi: 2008-11-30
Žinutės: 5
Atsiliepimai: 0

#855 2008-12-06 21:06

Re: Svorio metimas

Šeip iki šiol mano mityba buvo tokia:
Pusryčiai- 3-4 sumuštiniai ir puodelis arbatos ar kavos.
Pietus: sriuba, karštas patiekalas.
Vakarienė: šeip koks užkandis ir arbata.
Taip valgiau nes taikaus prie šeimos, ką mama padaro ta ir valgau. Norėčiau paklaust koks būtų pakankamas kiekis maistinių medžiagų norint numest šiek tiek svorio. Mano ūgis 182cm 89kg.

Neprisijungęs

 
super
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-07-21
Žinutės: 659
Atsiliepimai: 0

#856 2008-12-06 21:44

Re: Svorio metimas

Donar rašė:

Šeip iki šiol mano mityba buvo tokia:
Pusryčiai- 3-4 sumuštiniai ir puodelis arbatos ar kavos.
Pietus: sriuba, karštas patiekalas.
Vakarienė: šeip koks užkandis ir arbata.
Taip valgiau nes taikaus prie šeimos, ką mama padaro ta ir valgau. Norėčiau paklaust koks būtų pakankamas kiekis maistinių medžiagų norint numest šiek tiek svorio. Mano ūgis 182cm 89kg.

turi valgyti 5-6 kartus dienoje ir maista turi sudaryti ne kokie aliejuje kepti patiekalai ar kas panasaus ,jie turi buti virti ,ir seip gali be druskos ,nes druska ,kaip sakant uzlaiko vandeny organizme ,bet aisku gali kai kur druskos deti ,bet mazink druskos kieki suvartojamo.
Maistas turi buti baltyminis daugiau tai yra : vistiena ,jautiena ,zuvis ( zuvis buna riebi kita ,bet tai naudingi riebalai tavo sirdziai)dar gali priskirti pieno produktus ,tai varkse daugiausiai.Susidaryk mityba ,ir valgyk reaguliariai ,nes kaip pripras organizmas ,kad visad valgysi ta valnda ,tai daug geriau savinsis maista.Angliavandeniai :tik koses ,veng visokiu miltiniu patiekalu ,koldunu ir panasiai,nevalgyk sausainiu ,batono ,bet juoda duona gali uzkasti ,bet nedaug.I sale eini?
beje dar reikia daryt kadrio treniruotes t.y.minti dvirati,begioti ir panasiai.
P.s. vandens dar turi gerti ~3l i diena.Jei kas neaisku dar klausk ,konkreciais klausimais,stengsimes atsakyti.

Paskutinį kartą taisė super (2008-12-06 21:45)

Neprisijungęs

 
Donar
Naujas dalyvis
Vietovė: Jonava
Registravosi: 2008-11-30
Žinutės: 5
Atsiliepimai: 0

#857 2008-12-06 22:28

Re: Svorio metimas

Taip į salę einu, treneris sudarė keturių dienų programą pagal kurią dirbu kaip pradedantysi kad sutiprint raumenis ir paruošti toliasniam darbui. Apie kardio treniruotes šendien gan nemažai skaičiau ir supratau kad man jos yra būtinos, tad galvoju jas yterp y laivas dienas tarp treniruočių.
O šeip prieš treniruotę treneris liepė pamint dviartį ~15-10min.

Neprisijungęs

 
super
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-07-21
Žinutės: 659
Atsiliepimai: 0

#858 2008-12-06 22:54

Re: Svorio metimas

Donar rašė:

Taip į salę einu, treneris sudarė keturių dienų programą pagal kurią dirbu kaip pradedantysi kad sutiprint raumenis ir paruošti toliasniam darbui. Apie kardio treniruotes šendien gan nemažai skaičiau ir supratau kad man jos yra būtinos, tad galvoju jas yterp y laivas dienas tarp treniruočių.
O šeip prieš treniruotę treneris liepė pamint dviartį ~15-10min.

taip teisingai ,tai belieka tau susidaryti mitybos plana ,palei kuri mesi svori.
p.s. svoris turi buti metamas palaipsniui ,negalima mesti skubotai greit ,nes tada krenta raumuo ir tikimybe ,kad ka nors daugiau kada uzvalgyti ir gali staigiai grizti tie kg.

Neprisijungęs

 
Donar
Naujas dalyvis
Vietovė: Jonava
Registravosi: 2008-11-30
Žinutės: 5
Atsiliepimai: 0

#859 2008-12-06 23:40

Re: Svorio metimas

O su tuo svorio gryžimu tai kaip suprast. Jei netinkamai mesiu svorį ir vieną karta perdaug pavalgysiu tai jis man gali gryžti su kaupu?

Neprisijungęs

 
super
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-07-21
Žinutės: 659
Atsiliepimai: 0

#860 2008-12-07 14:16

Re: Svorio metimas

Donar rašė:

O su tuo svorio gryžimu tai kaip suprast. Jei netinkamai mesiu svorį ir vieną karta perdaug pavalgysiu tai jis man gali gryžti su kaupu?

grietai numesti kg ir jie greit grizta ,tai reikia mesti palaipsniui ,beto pasieksi savo norima figura ,nereiskia ,akd vel galesi megautis riebiu maistu ,nebent itin retai.Gera figura yra sunku islaikyti ,jei dar + leta medziagu apykaita.

Neprisijungęs

 
zetas
Išmestas
Vietovė: Norwegija,Bergen
Registravosi: 2008-12-03
Žinutės: 153
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 0

#861 2008-12-07 16:08

Re: Svorio metimas

Donar rašė:

Sveiki, norėčiau pasiklaust apie svorio metima. Sportuot pradėjau prieš pora savaičių ir  iškilo vienas klausimas dėl riebalų. Sveriu apie 90kg ir kaip mano amžiui tai yra šiek tiek perdaug, todėl norėčiau jų atsikratyt kad ateitį nuo praleisto laiko sporto salėje kas nors matytusi. Kokiais budais ir kaip geriausia butu numest man svorio? Kaip naujokas dar nelabai nusimanau apie visus baltymus ir angliavandenius drystu manyt kad vienas iš sprendimų būtų- teisingai pasirinkti maistą, nes prieš pradedant sportuot y maista nelabai kreipiau dėmesį.

sveikas ,pabandyk Nutrex Lipo 6 jis tikrai veiksmingas .Sis riebalu degintojas produktas pripazintas geriausiu keturis metus is eiles 2005,2006,07 ir 2008. lietuvoje nezinau ar jo yra. jei domina galeciau padet gaut .

Neprisijungęs

 
Messi
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-07-04
Žinutės: 5
Atsiliepimai: 0

#862 2008-12-27 11:51

Re: Svorio metimas

Sveiki,as irgi linkes prie svorio metimo darau kardio,kilnoju gelezis ir po truputeli deginu riebala...zadu numest apie 15kg..Bet va vienas dalykas mane neramina,ka daryti kad tas svoris tikrai nesugryztu...Nes nesinori idejus tiek pastungu ir islaidu,kad viskas nueitu veltuj.?Kam teko su tuo susidurti ir ko reikia vengti?

Neprisijungęs

 
Ingrida H2O
Varžybų dalyvė
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-09-20
Žinutės: 3571
Atsiliepimai: 2

#863 2008-12-27 12:05

Re: Svorio metimas

zetas rašė:

Donar rašė:

Sveiki, norėčiau pasiklaust apie svorio metima. Sportuot pradėjau prieš pora savaičių ir  iškilo vienas klausimas dėl riebalų. Sveriu apie 90kg ir kaip mano amžiui tai yra šiek tiek perdaug, todėl norėčiau jų atsikratyt kad ateitį nuo praleisto laiko sporto salėje kas nors matytusi. Kokiais budais ir kaip geriausia butu numest man svorio? Kaip naujokas dar nelabai nusimanau apie visus baltymus ir angliavandenius drystu manyt kad vienas iš sprendimų būtų- teisingai pasirinkti maistą, nes prieš pradedant sportuot y maista nelabai kreipiau dėmesį.

sveikas ,pabandyk Nutrex Lipo 6 jis tikrai veiksmingas .Sis riebalu degintojas produktas pripazintas geriausiu keturis metus is eiles 2005,2006,07 ir 2008. lietuvoje nezinau ar jo yra. jei domina galeciau padet gaut .

gal zinai nuoroda su aprasymais sio produkto? domintu sudetis ir veikliosios medziagos smile

Neprisijungęs

 
Ingrida H2O
Varžybų dalyvė
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-09-20
Žinutės: 3571
Atsiliepimai: 2

#864 2008-12-27 12:07

Re: Svorio metimas

Messi rašė:

Sveiki,as irgi linkes prie svorio metimo darau kardio,kilnoju gelezis ir po truputeli deginu riebala...zadu numest apie 15kg..Bet va vienas dalykas mane neramina,ka daryti kad tas svoris tikrai nesugryztu...Nes nesinori idejus tiek pastungu ir islaidu,kad viskas nueitu veltuj.?Kam teko su tuo susidurti ir ko reikia vengti?

ka daryt? ...neest.. nes jei pradesi kimst cepus, kugelius ir aplamai daug maisto dideliais kiekiais tai ir ataugs..nebent pastoviai atlikinesi labai daug kardio ''ka suvalgau, ta sudeginu'', ar aplamai pasiliksi viena diena i savaite apsirijimui, po to vel visa sav rezimas...

Neprisijungęs

 
PabLooDess
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-07-16
Žinutės: 40
Atsiliepimai: 0

#865 2009-01-01 21:35

Re: Svorio metimas

Sveiki, man 17 ugis 198cm svoris 98kg galit man suvelt kokia dieta kad nereiketu labai daznai valgyt, nes nera tam galimybes (mokslai ir t.t) atrodau neprastai, bet ant pilvo susikaupes riebalas, o atsisedus tas riebalas atrodo taip kad norisi jo greiciau atsikratyt, taigi galit patart kaip tai padaryt? Gal man isvis dietos nereikia ir uztektu vartoti L-Karnitine? pagelbekit plz smile

Neprisijungęs

 
gadycaa
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2008-10-03
Žinutės: 189
Atsiliepimai: 0

#866 2009-01-02 12:55

Re: Svorio metimas

Reiktu paskaityt foruma.Daugybe naudingu patarimu cia.

Neprisijungęs

 
Miketango
Naujas dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2009-01-02
Žinutės: 6
Atsiliepimai: 0

#867 2009-01-02 18:17

Re: Svorio metimas

Labas vakaras, man 22metai, 184cm ugis ir sveriu 108kg. Pries metus sportavau (svorius kilnojau) - numeciau 6kg ir sveriau 97kg - priaugau iki dabar 11kg. Labai geda pries save, todel pradejau ziureti, ka valgau ir nutariau vel sportuot, todel noreciau pasiklausti ar gera dienos mitybos plana susidariau. Sportuoju 5kartus per savaite. Papildu kolkas nenaudoju, veliau gal. Galvoju dar multivitaminu isigyt ir pulsometra.
Taigi:
1valgymas 7.00-8.00val.       
200g liesos varškės ir 50g auksinių razinų       
2valgymas 10.00-10.30val.       
70g ryžių trapučių       
3valgymas 13.00-13.30val.       
200g virtos vištos krutinėlės ir 50g ryžių       
4valgymas 15.30-16.00val.       
200g virtos vištos krutinėlės ir 50g ryžių       
5valgymas 20.00-20.30val.       
tunas savo sultyse 185g ir 60g ruginės duonos       
Baltymu, angliavandeniu ir riebalu santykis yra 34% 41% 25%, o viso kaloriju per diena 2027. Ar ne per mazai energijos gaunu per diena, nes treniruotes intensyvios? Į savaite viena kardio darau 45min. gal daugiau kardio treniruociu daryt? Jei kas nors negerai, gal galetumet patarti? Buciau labai dekingas.

Paskutinį kartą taisė Miketango (2009-01-02 18:20)

Neprisijungęs

 
K@roli$
Naujas dalyvis
Vietovė: Radviliškis
Registravosi: 2008-12-30
Žinutės: 15
Atsiliepimai: 0

#868 2009-01-02 19:27

Re: Svorio metimas

Valgydamas Vistiena galetum daugiau ryziu pajungti

Neprisijungęs

 
super
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-07-21
Žinutės: 659
Atsiliepimai: 0

#869 2009-01-02 20:25

Re: Svorio metimas

Miketango rašė:

Labas vakaras, man 22metai, 184cm ugis ir sveriu 108kg. Pries metus sportavau (svorius kilnojau) - numeciau 6kg ir sveriau 97kg - priaugau iki dabar 11kg. Labai geda pries save, todel pradejau ziureti, ka valgau ir nutariau vel sportuot, todel noreciau pasiklausti ar gera dienos mitybos plana susidariau. Sportuoju 5kartus per savaite. Papildu kolkas nenaudoju, veliau gal. Galvoju dar multivitaminu isigyt ir pulsometra.
Taigi:
1valgymas 7.00-8.00val.       
200g liesos varškės ir 50g auksinių razinų    kiausniai ~8 gali ir daugiau ,nes svoris tai nemazas.angliavandenius rinkciaus is koses  pirmam valgiui.
2valgymas 10.00-10.30val.       
70g ryžių trapučių    cia reiketu dadeti baltymu ,tunas tktu ir 100gr ryziu.
3valgymas 13.00-13.30val.       
200g virtos vištos krutinėlės ir 50g ryžių cia kiap ir normaliai atrodo.
4valgymas 15.30-16.00val.       
200g virtos vištos krutinėlės ir 50g ryžių       
5valgymas 20.00-20.30val.tunas savo sultyse 185g ir 60g ruginės duonos sumazinciau duonos bent -40gr
6.valgymas 22:00-22:05,varskes pakelis smile

Baltymu, angliavandeniu ir riebalu santykis yra 34% 41% 25%, o viso kaloriju per diena 2027. Ar ne per mazai energijos gaunu per diena, nes treniruotes intensyvios? Į savaite viena kardio darau 45min. gal daugiau kardio treniruociu daryt? Jei kas nors negerai, gal galetumet patarti? Buciau labai dekingas.

Sveikas ,kaip matau tikslas sumazinti svori t.y. numesti nereikalinga svori?jei meti svori reiketu daugiau nei 1kadrio i savaite.Jei kaip sakai intensyviai treniruojasi ,tai padidink angliavandeniu suvartojima (siaip jegos daugiau gaunama yra is riebalu ,bet kadangi riebalai nera gerai ,ir ilgai savinami ,bet riebalus geriausia rinkti is zuvies) ,bet nepadaugink daug angliavandeniu ,nes jei nesudeginsi gaunamas per diena kalorijas svoris nekris.Turbut zinai ,kad greit numesti kilogramai jie ir griet grizta ir dazniausiai su pliusu ,taigi jei mesi riebala (beto manau ir noresi issaugoti kuo daugiau liesos raumenu mases) tai mesk palapsniui.Del multivitaminu ,tai butinai pasiimk.Jei kas neaisku klausk ,atsakytsim.
p.s. bet manau reiketu padidinti baltymu kieki mityoje ,kaip minejau svoris nemazas ,beto mazesne tikimybe metant svori prarasti lieso raumens.

Neprisijungęs

 
Miketango
Naujas dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2009-01-02
Žinutės: 6
Atsiliepimai: 0

#870 2009-01-02 22:57

Re: Svorio metimas

Ačiū už išsamų atsakymą smile

Tikslas - taip, mesti svorį smile
Dėl pirmo valgymo, kiaušiniai su 1-2 tryniais, taip?
Dėl angliavandenių ir baltymų- dabar suvartoju 207g angliavandenių ir 173g baltymų, jei patari padidinti, tai kiek? ar uzteks pvz.: kur mitybos plane pataisei ties antru valgymu tuno ir 100g ryžiu (dar + 70g angliavandenių ir 47g baltymų) pridėt, bei 6 valgymo (varškės)? Dėl greit numestų kg, tai jau ne tik žinau, bet pajutau ant savęs smile Dėl metimo palaipsniui, reik stengtis, kad kas mėn po 1kg kristų (kažkur nuskaičiau)? ar daugiau?

Su pagarba,
Mantas

Neprisijungęs

 
gadycaa
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2008-10-03
Žinutės: 189
Atsiliepimai: 0

#871 2009-01-02 23:16

Re: Svorio metimas

Per savaite 2 kg maximum, taigi per menesi 2x4=8kg wink Jei krenta daugiau, taisykis mityba.

Neprisijungęs

 
Miketango
Naujas dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2009-01-02
Žinutės: 6
Atsiliepimai: 0

#872 2009-01-02 23:28

Re: Svorio metimas

8kg  daug atrodo smile

Neprisijungęs

 
super
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-07-21
Žinutės: 659
Atsiliepimai: 0

#873 2009-01-03 16:53

Re: Svorio metimas

Miketango rašė:

Ačiū už išsamų atsakymą smile

Tikslas - taip, mesti svorį smile
Dėl pirmo valgymo, kiaušiniai su 1-2 tryniais, taip?
Dėl angliavandenių ir baltymų- dabar suvartoju 207g angliavandenių ir 173g baltymų, jei patari padidinti, tai kiek? ar uzteks pvz.: kur mitybos plane pataisei ties antru valgymu tuno ir 100g ryžiu (dar + 70g angliavandenių ir 47g baltymų) pridėt, bei 6 valgymo (varškės)? Dėl greit numestų kg, tai jau ne tik žinau, bet pajutau ant savęs smile Dėl metimo palaipsniui, reik stengtis, kad kas mėn po 1kg kristų (kažkur nuskaičiau)? ar daugiau?

Su pagarba,
Mantas

Jo 1-2triniai ,triniai padeda geriau isisavinti kiausinio baltyma.
Tu neskaiciuok baltymus kuriuos gauni is kosiu ,tik skaiciuok kur gauni is mesos ,pieno produktu bei kiausiniu smile
Antras valgymas galetu buti 150gr ryziu.bet ten tuno skardineje yra ~130gr tai patarciau valgyti po 1.5 skardines ,ir del 6-to valgymo taip prideti varskes pakeli smile
Cia del to ,kad i menesi 1kg numestum nu siaip daugiau galetum ,tik nepersistenk per daug ,reikia saika justi,bet visiem skirtingai tas svoris gali kristi ,manau kad per savaite ~1kg butu norma ,jei nori kuo maziau prarasti liesos raumenu mases smile
Beto jei pvz kokia zuvi ruosies ar vista virsies ,tai dek kuo maziau druskos ,nes aplamai druska uzlaiko vandeni +sveikiau dar smile
p.s. uzmirsau pamineti kiek padidinti baltymu suvartojimo kieki ,tai skaiciuok ant vieno kuno kilogramo mazdaug 2-3gr balymo ,nu daleiskim rink po 2.5gr ant 1kg. apie ~270gr taip stengis.

Paskutinį kartą taisė super (2009-01-03 17:06)

Neprisijungęs

 
Miketango
Naujas dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2009-01-02
Žinutės: 6
Atsiliepimai: 0

#874 2009-01-04 09:54

Re: Svorio metimas

O kodėl iš košių neskaičiuot baltymų? Druskos ir prieskonių nededu virdamas:) prie skonio reik priprast, bet gerai smile
Kokia yra kiaušinio baltymo maistinė vertė? Nerandu niekur.

Paskutinį kartą taisė Miketango (2009-01-04 10:19)

Neprisijungęs

 
super
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-07-21
Žinutės: 659
Atsiliepimai: 0

#875 2009-01-04 16:30

Re: Svorio metimas

Miketango rašė:

O kodėl iš košių neskaičiuot baltymų? Druskos ir prieskonių nededu virdamas:) prie skonio reik priprast, bet gerai smile
Kokia yra kiaušinio baltymo maistinė vertė? Nerandu niekur.

kiausinio maistine verte 100gr yra 149kcal 1.2angl.12.baltym.10.2rieb.
O kodel neskaiciuoti baltymu is kosiu ,nes tie baltymai yra augalines kilmes ,kaip sakant su tokiais baltymais raumenu taip neuzauginsi ir neapsaugosi ,kaip su mesos ,zuvies ar pieno produktu baltymais.Aisku prisideda kosiu baltymai ,bet ne tiek zymiai kaip mesos ir t.t. smile
p.s. taip pagalvojau tavo baltymu suvartojimo kiekis ne turetu buti mazesnis kaip 216gr.jei skaiciuotume po 2gr ant 1kg.kuno mases.

Paskutinį kartą taisė super (2009-01-04 16:31)

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net